گفت و گو با کامران حیدری به بهانه ساخت مستند علی آقا

به نقل از خبرگزاریها در مورد گفت و گو با کامران حیدری به بهانه ساخت مستند علی آقا : مستند «یادمان» روایتی از ساخت یادمان شهید حسن باقری در منطقه «فکه» پنجشنبه 5 بهمن ساعت 22:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. جشنواره تلویزیونی مستند شنبه نهم اردیبهشت مستندهای «ا یژن» و «سفید نمایی» را روی آنتن شبکه مستند می برد. همشهری آنلاین: «میخائیل گورباچف» آ ین اتحاد شوری سوژه ساخت سریالی مستند به کارگردانی «آندره سینگر» شده است. «میخائیل گورباچف» آ ین اتحاد شوری سوژه ساخت سریالی مستند به کارگردانی «آندره سینگر» شده است. ساخت این مستند یک کار گروهی است که از لحظه ثبت نام با س رستی من آغاز شده است. محمدعلی فارسی گفت: ما 14 معصوم داریم. شما به کشورهای اروپایی بروید و ببینید وه ت چطور درباره این ها تبلیغات منفی می کند و ما حتی درباره 14 معصموم خودمان 14 فا نساخته ایم. ادامه: تاکید محمد علی فارسی بر ساخت مستند بزرگان مذهبی ایسنا نوشت: مستند دوم اسحاق جهانگیری که گفته شده بود صدا و سیما به بهانه تأخیر در ارسال از دریافت آن خودداری کرده است، دریافت شده و پخش خواهد شد. حسن بیات کارگردان مستند «دو نازی» با ارائه توضیحاتی درباره مراحل ساخت این مستند، گفت: «تنها در مشکل ما در این مستند این بود که اجازه نداشتیم وارد حریم خصوصی شخصیت اول داستان شویم.» توجه انقلاب به مسئله ساخت مستند و توصیه های ایشان، باعث تقویت روحیه مستندسازان شده است. مهدی نقویان کارگردان مستند «در برابر طوفان» از ساخت یکی از دو مستند تبلیغاتی حجت ال والمسلمین رئیسی خبر داد. هفدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «ترخیص» ساخته مهدی انصاری بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. حسین علم الهدی مدیر گروه سینمایی هنر و تجربه در همین زمینه در نوشته است: سینمایی که نتواند به سیاست بپردازد از نظر اینجانب سینمای عقیمی است و ساخت مستند پرتره از مردان و ن سیاست بدون شک نشان دهنده پویایی سینما است و اگر مستند باشد این پرتره که باید به فائزه هاشمی مدال داد که بی خود را مقابل افکار عمومی قرار داده است! مهدی فارسی کارگردان عرصه مستند از ساخت مجموعه مستندی با عنوان «رضاخان» خبر داد. ایسنا نوشت: مدیر شبکه مستند اعلام کرد که قصد دارد این شبکه را به خانه مستندسازان تبدیل کند. او بر تعامل بیشتر با مستندسازان جوان تاکید کرد. همشهری آنلاین: «رومن پولانسکی» برای ساخت جدیدترین ش که یک اثر مستند است به زادگاهش لهستان سفر کرد. بابا زاده گفت:هدف اصلی من از ساخت این مستند راویت صادقانه شهادت مظلومان ملت مبارز و قهرمان بحرین است. مستند «نقاش صدا» به تهیه کنندگی و کارگردانی ابوالفضل توکلی همزمان با میلاد حضرت رسول (ص) روی آنتن شبکه مستند می رود. کارگردان مستند «بانو قدس ایران» با بیان اینکه در این اثر تلاش کرده است حریم شخصی افراد را حفظ کند، تاکید کرد که نوه (ره) کمک های زیادی در ساخت این مستند کرده است. به گزارش خبر فوری، علی صدری نیا کارگردان مستند "قائم مقام" که روایتی بدون سانسور از زندگی آیت الله منتظری است، در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به رونمایی این مستند در روز (3 آذرماه)، گفت: ساخت این مستند 2سال و نیم طول کشید و تاکنون ثبت نام برای اکران عمومی این مستند با استقبال بسیاری روبرو شده است.
ادامه خبر
مدیر مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در برنامه «چشم شب روشن» بیان کرد که حضور ۲ مستند در بخش سودای سیمرغ جشنواره ملی فجر ما را به اکران مستند امیدوار کرد. مستند قائم مقام، مستند قوی، خوش ساخت، دقیق و برخوردار از جلوه های بصری مناسب بود، در برهه زمانی که راوی های جعلی تاریخ کار ویژه تحریف رخدادهای مهم را برعهده دارند. آهنگ غمگین کامران مولایی به نام انگیزه با کیفیت بالا و کامران مولایی کامران مولایی آهنگ با کیفیت 320 مدیر مرکز مستند سوره گفت: همه مراکز تولید اثر، موظفند تمرکز امکاناتی که متأسفانه در تهران وجود دارد را به همه نقاط کشور برسانند. این حداقل عد است و نتایج خوبی هم در پی خواهد داشت. نام مستند: ساخت بازی آ ین بازمانده از ما – grounded: making the last of us
ژانر: مستند
کارگردان: jason bertrand, matt chandronait
ستارگان: christophe balestra, jacob minkoff, anthony newman
محصول کشور:
سال انتشار: 2013
امتیاز: 8.6 از 10
مدت زمان: 1:24:23
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: این مستند یکی از بهترین مستند های ساخته شده در دنیای بازی های ویدیویی است که شما ر. مستند زندگی و شهادت شهید م ع حرم آملی در سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس ساخته می شود. یازدهمین قسمت از برنامه «به اضافه مستند» با رونمایی تلویزیونی و بررسی مستند «آقای نخست »، ۲۴ اسفند روی آنتن شبکه مستند می رود. یک کمپانی آلمانی از ساخت مستند زندگی «اینگمار برگمن» کارگردان نامدار سینمای جهان خبر داد. هشتمین قسمت از فصل دوم «به اضافه مستند»، با پخش مستند «کاغذ، یک درنگ مچاله» روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. ابوالفضل توکلی می گوید: من خودم را موظف می دانستم تا به پاس قدردانی از پیش وتان دوبله اثر کوچکی را در قاب مستند تهیه کنم. همشهری آنلاین: بهروز رضوی که سال هاست «مستند ایران» را روایت می کند درباره حضورش در این مجموعه یادآور شد: مستند ایران مدتی است که با دو تیم کار می شود و من سرجهازی این مستند هستم و با هر دو تیم این همکاری ام ادامه دارد. در غیر این صورت این مستند ناقص خواهد شد.

..:: مدار۳۱۳ ::.. این مستند در مورد مهمترین اتفاق زندگیمه...حتما تا آ ویدیو رو ببینید شاید زندگی شما هم مثل من عوض شه...اگر سوالی هم داشتید تو نظرات
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p «به اضافه مستند» با رونمایی تلویزیونی و بررسی مستند «آقای نخست » روی آنتن شبکه مستند می رود. کارگردان مستند «ادوارد» درباره روند ساخت این اثر که به سرگذشت یکی از اعضای جداشده سازمان تروریستی منافقین می پردازد، توضیحاتی ارائه داد. به گزارش خبر فوری، علی صدری نیا کارگردان مستند "قائم مقام" که روایتی بدون سانسور از زندگی آیت الله منتظری  است، در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به رونمایی این مستند در روز (3 آذرماه)، گفت: ساخت این مستند 2سال و نیم طول کشید و تاکنون ثبت نام برای اکران عمومی این مستند با استقبال بسیاری روبرو شده است.
ادامه خبر آیین پایانی فصل نخست جشنواره تلویزیونی مستند و نشست خبری آغاز فصل جدید با حضور سلیم غفوری رئیس شبکه مستند برگزار شد. ساخت مستند تلویزیونی ان آذربایجان در تبریز تا دو ماه آینده به پایان میرسد. طلیعه کامران نوازنده پیش وت سنتور، شاعر و نقاش درگذشت. هومن ظریف سازنده ی مستند «مرز پرگهر» با ادعای اینکه این مستند در بایگانی است از "موسسه تصویر شهر خواست "فارغ از مصلحت سنجی،«مستند مرز پرگهر» را از بایگانی درآورد." «به اضافه مستند» با رونمایی تلویزیونی و بررسی مستند «آقای نخست » روی آنتن شبکه مستند می رود. همشهری آنلاین: مستند هزار دقیقه ای خشت بهشت که طی هشت سال به کارگردانی رامین حیدری فاروقی در ۴۰ شهر ایران و جهان تولید شده، از شبکه یک پخش می شود مستند «هویدا» به کارگردانی مصطفی شوقی از تازه ترین محصولات خانه مستند انقلاب ی است که از شنبه این هفته به مدت چهار شب در روزهای زوج هفته با پخش تصاویری دیده نشده از تاریخ معاصر ایران روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. بیست و سومین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «ارثیه ی پدری» ساخته مهدی نقویان بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. مستند بقا از سری مجموعه 20 قسمتی مستند برتر کاری از گروه تامین برنامه شبکه یک سیماست که گلچینی از بهترین مستند های اخیر جهان است و این مستند دوشنبه ها ساعت 23:10 از شبکه یک پخش می شود. مستند بقا به بقای انرژی در کره زمین، وم انرژی برای بقای انسان و نقش سرمایه داران و یهودیان در کنترل انرژی در دنیا می پردازد. بهترین مستند جشنواره فجر در سال 94 در برنامه «به اضافه مستند» از شبکه مستند پخش خواهد شد. مستند «ابوضرغام» به کارگردانی وحید فراهانی با موضوع مبارزه با و گروه های تکفیری مراحل پایانی ساخت خود را طی می کند. هجدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «زخم تازه» ساخته علی صدری نیا بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. مستند «محرم تا محرم» به کارگردانی رشید مرادی و تصویر برداری سیامک خدری تولید گردید. این مستند روایت گر عزاداری سنتی مردم شهرستان لردگان است. مستند محرم تا محرم در روز اربعین حسین علیه السلام روی آنتن شبکه ی جهانبین رفت. ادامه تصویر برداری مستند «شبنم و شالیزار» مستند شبنم و شالیزار به کارگردانی رشید مرادی شاهقریه از مرداد ماه 1393آغاز گردیده است. ادامه تصویر برداری این مستند در حال انجام است. این مستند به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان دفتر شهرکرد در دست تولید است. مستند "برسد به دست او " در حوزه هنری هرمزگان تولید شد. دلم فقط بهانه تو را دارد !
تو می دانی بهانه چیست ؟
بهانه همان است که شبها خواب را از چشم من می گیرد ٬
بهانه همان است که روزها میان انبوهی از آدمها چشمانم را پیِ تو می گرداند ٬
بهانه همان صبری ست که به لبانم سکوت می دهد تا گلایه ای نکنم از نبودنت