گفت و گو با کامران حیدری به بهانه ساخت مستند علی آقا

به نقل از خبرگزاریها در مورد گفت و گو با کامران حیدری به بهانه ساخت مستند علی آقا : همشهری آنلاین: «میخائیل گورباچف» آ ین اتحاد شوری سوژه ساخت سریالی مستند به کارگردانی «آندره سینگر» شده است. «میخائیل گورباچف» آ ین اتحاد شوری سوژه ساخت سریالی مستند به کارگردانی «آندره سینگر» شده است. ساخت این مستند یک کار گروهی است که از لحظه ثبت نام با س رستی من آغاز شده است. محمدعلی فارسی گفت: ما 14 معصوم داریم. شما به کشورهای اروپایی بروید و ببینید وه ت چطور درباره این ها تبلیغات منفی می کند و ما حتی درباره 14 معصموم خودمان 14 فا نساخته ایم. ادامه: تاکید محمد علی فارسی بر ساخت مستند بزرگان مذهبی ایسنا نوشت: مستند دوم اسحاق جهانگیری که گفته شده بود صدا و سیما به بهانه تأخیر در ارسال از دریافت آن خودداری کرده است، دریافت شده و پخش خواهد شد. حسن بیات کارگردان مستند «دو نازی» با ارائه توضیحاتی درباره مراحل ساخت این مستند، گفت: «تنها در مشکل ما در این مستند این بود که اجازه نداشتیم وارد حریم خصوصی شخصیت اول داستان شویم.» این 4 مستند ترسناک را نبینید! رفتاری که با این مستند ها شده مصداق همین جمله است؛ چرا باید فضا برای سینماگران و مستند سازان به سمتی رود که آنها همواره از گفتن و نمایش حقیقت هراس داشته باشند. دومین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «اُبوایست» ساخته صادق محمدی از شبکه مستند پخش خواهد شد. مهدی فارسی کارگردان عرصه مستند از ساخت مجموعه مستندی با عنوان «رضاخان» خبر داد. ایسنا نوشت: مدیر شبکه مستند اعلام کرد که قصد دارد این شبکه را به خانه مستندسازان تبدیل کند. او بر تعامل بیشتر با مستندسازان جوان تاکید کرد. مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری از ساخت مستند دیبای راز با هدف معرفی شیراز خبر داد. علی همراز مستند ساز جوان فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده و ساخت چندین مستند از جمله «جان و جنگل»، «دیوارهای شهر من»، «سمفونی صداها»، « ب مثل برنج» و... را در کارنامه سازی خود دارد. ای سی نیوز: دو مستند ایرانی «عروسک کاموایی» ساخته عزت الله پروازه جایزه بهترین مستند نیمه بلند و مستند «ما اینجاییم، موگا و» ساخته مصطفی آتش مرد جایزه بهترین مستند کوتاه را از دهمین جشنواره مستند الجزیره ب د. بهترین مستند جشنواره فجر در سال 94 در برنامه «به اضافه مستند» از شبکه مستند پخش خواهد شد. آهنگ غمگین کامران مولایی به نام انگیزه با کیفیت بالا و کامران مولایی کامران مولایی آهنگ با کیفیت 320 کامران وفا در سال 1339 در تهران چشم به جهان گشود. وی جوانی خود را در محیط خانوادگی گرمی همراه با دو برادر دیگر در ایران سپری کرد. ساخت مستند نجوم تهیه مستند از کارگاه نجوم مرکز مجتمع تبریز، تجربه ای به یاد ماندنی و جذاب برای اعضا مرکز بود این مستند با مشارکت انجمن سینمایی جوانان ایران و انجمن نجوم آیاز از کانون تهیه شد .آقای سعید حاتم خانی تهیه کننده و کارگردان این مستند هدف ازساخت این برنامه را ترویج فعالیت نجوم میان ک ن و نوجوانان و معرفی این فعالیت در سطح شهر تبریزعنوان نمود. هشتمین قسمت از فصل دوم «به اضافه مستند»، با پخش مستند «کاغذ، یک درنگ مچاله» روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. یک کمپانی آلمانی از ساخت مستند زندگی «اینگمار برگمن» کارگردان نامدار سینمای جهان خبر داد. محمد کارت ساز جوان گفت: در حال ساخت مستند اجتماعی هستم که مثل کار های قبلی ام به دغدغه هایم می پردازد.

..:: مدار۳۱۳ ::.. این مستند در مورد مهمترین اتفاق زندگیمه...حتما تا آ ویدیو رو ببینید شاید زندگی شما هم مثل من عوض شه...اگر سوالی هم داشتید تو نظرات
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p «به اضافه مستند» با رونمایی تلویزیونی و بررسی مستند «آقای نخست » روی آنتن شبکه مستند می رود. کارگردان مستند «ادوارد» درباره روند ساخت این اثر که به سرگذشت یکی از اعضای جداشده سازمان تروریستی منافقین می پردازد، توضیحاتی ارائه داد. آیین پایانی فصل نخست جشنواره تلویزیونی مستند و نشست خبری آغاز فصل جدید با حضور سلیم غفوری رئیس شبکه مستند برگزار شد. ساخت مستند تلویزیونی ان آذربایجان در تبریز تا دو ماه آینده به پایان میرسد. ساخت این مستند یک کار گروهی است که از لحظه ثبت نام با س رستی من آغاز شده است. کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات مهمان غرفه صبا شد.  یک خبرنگار:”مستند شبکه سه کاتالونیا کذب است” همچنان انتقادات از مستند شبکه سه کاتالونیا که قرار است به زودی پخش شود ادامه دارد. این مستند در مورد رابطه رئال با ژنرال فران ت. پس از زوکو حالا میگل مارس ، خبرنگار باتجرهب نیز از این مستند انتقاد کرد و گفت که در آنونس تبلیغاتی حرفهای او تحریف شده است. وی گفت :” فرانکو به رئال کمک نکرد، دروغ است. مستند شبکه سه کاتالونیا دروغ است.” مستند مسابقه ضد گلوله پس از تجربه مستند مسابقه فرمانده طرح ریزی شده است. مردم برای شرکت در این مستند می توانند ثبت نام کنند. بهترین مستند جشنواره فجر در سال 94 در برنامه «به اضافه مستند» از شبکه مستند پخش خواهد شد. مستند «ابوضرغام» به کارگردانی وحید فراهانی با موضوع مبارزه با و گروه های تکفیری مراحل پایانی ساخت خود را طی می کند. مستند «محرم تا محرم» به کارگردانی رشید مرادی و تصویر برداری سیامک خدری تولید گردید. این مستند روایت گر عزاداری سنتی مردم شهرستان لردگان است. مستند محرم تا محرم در روز اربعین حسین علیه السلام روی آنتن شبکه ی جهانبین رفت. ادامه تصویر برداری مستند «شبنم و شالیزار» مستند شبنم و شالیزار به کارگردانی رشید مرادی شاهقریه از مرداد ماه 1392آغاز گردیده است. ادامه تصویر برداری این مستند در حال انجام است. این مستند به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان دفتر شهرکرد در دست تولید است. مستند "برسد به دست او " در حوزه هنری هرمزگان تولید شد. مستند «هویدا» به کارگردانی مصطفی شوقی از تازه ترین محصولات خانه مستند انقلاب ی است که از شنبه این هفته به مدت چهار شب در روزهای زوج هفته با پخش تصاویری دیده نشده از تاریخ معاصر ایران روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. مجموعه مستند ساحل ستارگان با 70درصد پیشرفت تصویربرداری درمرحله تدوین است. مستند مکه از درون محصول ۲۰۱۰ میلادی امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۷ و به مدت ۴۸ دقیقه از شبکه مستند پخش می شود به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، مکه از درون کامل ترین و جامع ترین مستند درباره زیارت سالانه مکه است؛ این مستند به مسائلی همچون تاریخ مکه، تاریخ ساخت کعبه، ویژگی ها و رسوم مردم عربستان، مناسک حج، اعتقادات مسلمانان در بارهٔ حج و کعب. دلم فقط بهانه تو را دارد !
تو می دانی بهانه چیست ؟
بهانه همان است که شبها خواب را از چشم من می گیرد ٬
بهانه همان است که روزها میان انبوهی از آدمها چشمانم را پیِ تو می گرداند ٬
بهانه همان صبری ست که به لبانم سکوت می دهد تا گلایه ای نکنم از نبودنت یارو بچش ب دنیا میاد.میره ثبت احوال واسش شناسنامه بگیره.
بهش میگن اسمشو چی میخوای بذاری؟!
ذوق میکنه میگه:کامران و هومن!
میگن آخه مرد مومن!کامران و هومن خو اسم دونفره!
میگه مگه محمدمهدی اسم دونفرنیس؟!o-0
ب نظر شما حق باکیه؟!
۱-اداره ثبت احوال.
۲-یاروئه[email protected] یک صندلی نمایندگان شهر اصفهان در مجلس دهم هنوز خالی است، صندلی ای که یکبار به نام مینوخالقی ثبت شده بود، و از روز گذشته هم به نام حسن کامران. ولی اعتراضات پیرامون آن همچنان ادامه دارد. ایسنا نوشت: پیکر طلیعه کامران، نوازنده سنتور، نقاش و شاعر که امروز درگذشت، فردا تشییع می شود. مستند تلویزیونی «کنار قدم های جابر» از صدا و سیمای قزوین هفدهم آبان از شبکه مستند پخش می شود. هفدهمین قسمت از برنامه «به اضافه مستند» با پخش و نقد و بررسی مستند «تله اسکرین» همراه خواهد بود. کامران تفتی هم به جمع بازیگران سریال سِرّ دلبران پیوست. حمید ابوطالبی درباره بازخورد مستند انتخاباتی حجت ال و المسلمین در حساب توئیتری خود نوشت: از زمانی که مستند تاثیرگذار «رییس جمهور » پخش شد، پیام ها و پیشنهادهای بسیاری در فضای مجازی دریافت . س رست انجمن سینمای جوان استان زنجان از مستند "گرگینگی" اثر ساز زنجانی در میان نامزدهای بهترین مستند کوتاه جشنواره تلوزیونی مستند خبر داد. یک صندلی نمایندگان شهر اصفهان در مجلس دهم هنوز خالی است، صندلی ای که یکبار به نام مینوخالقی ثبت شده بود، و از روز گذشته هم به نام حسن کامران. ولی اعتراضات پیرامون آن همچنان ادامه دارد. مجموعه های مستند متافیزیک و ماوراء (بعد پنجم) بخش اول های مستند: مجموعه های مستند با چنانچه مایل به دریافت پکیج کامل ۴۲ مستند در ۸ دی وی دی و ۲ دی وی دی دیگر به عنوان اه که کلا در ۱۰ دی وی دی با زیر نویس فارسی هستید این مجموعه فقط 25000 تومان می باشد کامران از گرفتاری هایش برایم تعریف می کرد و در همین حین آورد تا مصرف کند اما پس از نوشیدن ات الکلی حالش بد شد و به دستشویی رفت، من آن زمان به کامران کمک و از وی خواستم تا استراحت کند اما... مستند "بیشتر بریزیم" به مناسبت هفته زمین پاک در بندرانزلی ساخته شد.