گم کرده ی دیرین

به نقل از خبرگزاریها در مورد گم کرده ی دیرین : "دیرین دیرین" فرصتی را برای انتقاد رفتار اشتباه مسئولان و بیان طنزآمیز فضای فعلی اجتماعی، فرهنگی و به زبان انیمیشن ایجاد کرده که تا کنون با استقبال گسترده ای از سوی مردم مواجه شده است. ? محمدرضا علیمردانی صداپیشه پویانمایی دیرین دیرین مهمان شب گذشته برنامه دورهمی بود. انیمیشن پرطرفدار دیرین دیرین در انتقاد از مدیریت بحران گرد و غبار، راه حلی طنزگونه ارائه کرد. جدیدترین قسمت انیمیشن دیرین دیرین با موضوع راه صحیح کمک به ز له زدگان منتشر شد. انیمیشن دیرین دیرین در یکی از قسمت ها، بحث فساد مالی و راه رفع آن را به تصویر کشیده است. شب گذشته، «دورهمی» میزبان صداپیشه «دیرین دیرین» شد. محمدرضا علیمردانی صداپیشه انیمیشن «دیرین دیرین» چهارشنبه ششم بهمن به برنامه «خندوانه» می رود. انیمیشن محبوب و پرمخاطب دیرین دیرین این بار با سوژه تلگرام، خواستار رفع ینگ این پیام رسان شد. سازندگان انیمیشن دیرین دیرین درباره علی کریمی یک اثر تازه ساختند. انیمیشین دیرین دیرین در مورد بست نشینی ، بقایی و رفقا. انیمیشن پندانه چند وقتی است با تکنیکی جدید و روایتی جذاب، مخاطبان زیادی را در شبکه نسیم و شبکه های اجتماعی به خودش جلب کرده. در گفت و گو با سعید جلالیه، کارگردان این مجموعه، دلایل موفقیت آن را بررسی می کنیم. انیمیشن دیرین دیرین به موضوع سرمایه گذاری در بورس پرداخته است.

دیرین دیرین dirindirin این قسمت : اورولژwww.dirindirin.com دیرین دیرین-اورولژ دیرین دیرین,اورولژ,dirindirin , دیرین دیرین dirindirin
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت

آب را درست مصرف کنیم ولی الان که میبینید طنز هم هست با تشکرراستی لایک و نظر فراموش نشه آب را مصرف نکنیم ولی طنز از دیرین دیرین آب,مصرف,دیرین دیرین ,
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 360p

دریچه24 دیرین دیرین / مشکل تصویری! فقر , اعتیاد , دیرین دیرین , دریچه24
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p

مارشال این قسمت بابا طاهر (دیرین دیرین) بابا طاهر (دیرین دیرین) دیرین دیرین , مارشال
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت در دوران دین دیرین ظریف الممالک و فریدون السلطنه کلی از منافع ملی را بر باد دادند و در عین مردم را به جشن و پایکوبی دعوت نمودند. آنها از اینکه مقدار ناچیزی از اموال یده شده را بتوانند پس بگیرند و در مقابل آن چندین برابر اموال گرفته شده، امتیازاتی را به تهای 5+1 بدهند، احساس پیروزی کرده و و آن را 3 گل زده در مقابل 2 گل خورده عنوان کرده و ا. طنز دیرین دیرین این بار به سراغ معضل ک ن بازمانده از تحصیل رفته است. این آهنگ در تاریخ 7 اسفند 95 ساخته شده بود؛ اما بنا به دلایلی، انتشار این آهنگ اندکی طول کشید.هم اکنون می توانید با استفاده از لینک زیر ع ، این آهنگ را کنید. امیدواریم که از شنیدن این آهنگ لذت ببرید! آهنگ (( دیرین دیرین )) از (( خیام )) و (( arya x )) در این ویدئو خواهید دید که دیرین دیرین این بار به انتقاد از ی های شیرهای نشت نفت پرداخته است. چه برندهای قدیمی و دوست داشتنی که ورش ته شدند و کارگرها هم بیکار! طنز دیرین دیرین؛ موضوع این قسمت تهدید خارجی و قاچاق کالا. شایسته سالاری و انتخاب عاقلانه سوژه این مجموعه از انیمیشن طنز دیرین دیرین شده است. وقتی کشورهای خشک حاشیه خلیج فارس از گردشگری درآمدهای نجومی دارند ولی ما... داروین مسئولین جان! آیا برای رفع مشکل گرد و غبار فکری کردید یا مثل سایر مشکلات دیگه به طبیعت سپردید؟! صداپیشه «دیرین دیرین» در خندوانه؛ / گاهی مردم را در مترو تعقیب می کنم! رامبد جوان شب گذشته، میزبان محمدرضا علیمردانی صداپیشه «دیرین دیرین» و «پندانه» بود. به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رامبد جوان شب گذشته در برنامه «خندوانه»، میزبان محمدرضا علیمردانی صداپیشه «دیرین دیرین» و «پندانه» بود.

علیمردانی در پاسخ به سوال جوان پیرامون فعالیت های اخیر خود گفت: این روزها مشغول ضبط صداگذاری انیمیشن «دیرین دیرین» و «پندانه» هستم. همزمان «پندانه» هم از شبکه نسیم پخش می شود. در «دیرین دیرین» چند شخصیت را با صداهای مختلف صداپیشگی می کنم. ادامه مطلب همسر، همرزمان و دوستان شهید «نادر دیرین»، بی قراری شهید برای پرواز را در کتاب «رد پای دیرین» روایت می کنند.

محمد علی حسینی این قسمت: سگ کشیاین قسمتو تقدیم می کنیم به ...، البته تقدیم که نه، می کوبیم تو صورت اون بی وجدان هایی که سگ های بی گناه و زجر کش می کنن
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p انیمیشن کنایه آمیز «دیرین دیرین» برای فاجعه پلاسکو را در ویدئوی زیر ببینید. به تازگی، گروه جدیدی به نام اسید ساخته شده است که زیر مجموعه ی گروه zef bax است. در حال حاضر، اعضای آن فقط arya x و خیام هستند.آهنگسازی این گروه نیز بر عهده ی arya x است.همچنین، قرار است آهنگی به نام ((دیرین دیرین)) از این گروه منتشر شود. البته، آهنگ کامل ضبط شده و فقط ساخت کاور(ع ) آن مانده است که به زودی انجام می شود و به محض ساخته شدن کاور این آ. انیمیشن طنز دیرین دیرین با موضوع انتخابات را در زیر مشاهده می کنید.

محمد علی حسینی این قسمت: خواستگاریدر زمان بی سروسامانیان ازدواج خیلی سخت بود.اما گرفتن یک شماره باعث می شد آسان بشود.به همین دلیل شما هم این قسمت را ب
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p رامبد جوان شب گذشته، میزبان محمدرضا علیمردانی صداپیشه «دیرین دیرین» و «پندانه» بود. محمدرضا علیمردانی هشتم اردیبهشت مهمان برنامه «دورهمی» می شود. چند تن از رزمنده های دوران دفاع مقدس موسسه ای برای نگهداری از دختران بی س رست تاسیس کرده اند.  محمدرضا علیمردانى صداپرداز "دیرین دیرین" و اجراى صداى هفت شخصیت به طور همزمان محمدرضا علیمردانی در برنامه شب گذشته خندوانه حضور یافت. این هن یشه و بازیگر در سریال پایتخت نقش آفرینی کرده و به گفته خودش مردم بیشتر از آنکه چهره او را بشناسند با صدایش انس گرفته اند. گوینده شخصیت های مجموعه پویانمایی "دیرین دیرین" و "پندانه" محمدرضا علیمردانی است.
مشاهده
باز باران، با ترانه میخورد بر بام خانه. خانه ام کو؟ خانه ات کو؟ آن دل دیوانه ات کو؟ روزهای کودکی کو؟ فصل خوب سادگی کو؟ یادت آید روز باران؟ گردش یک روز دیرین؟ پس چه شد دیگر، کجا رفت؟ خاطرات خوب و رنگین. در پس آن کوی بن بست… در دل تو، آرزو هاست. کودک خوشحال دیروز، غرق در غمهای امروز. یاد باران رفته از یاد، آرزوها رفته بر باد. باز باران، ب. آیت الله سید هاشم نبوی لولاکی یار دیرین ، بعد از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت. دیریست که دیر کرده ام آمدنم دست توست و تو نیستی در مصاف نگاهم پس از دیر م اگرچه شرمنده ام اما دلگیر نباش و بیا تا در مصاف نگاهم بنشانمت ای با نگاه من امروز روز تو نیست! چنانکه هیچ روزی بی تو نیست پس هر روز روز توست و بیا تا با بودنت منم به یک روز از روزهای تو ملبس شوم ای دیرین نگاه من مرا بر این دار انتظار میاویز که خلاصی ام با وصال تو اس. دو سال از پلاسکو کوچکتر است. حال سالخورده ای را دارد که در مراسم تدفین رفیق دیرین شرکت کرده و در ذهنش مدام این جمله می چرخد:«بعدی تویی...» می شود این را در چهره اش خواند؛ نگرانی. حال این روزهای «آلومینیوم». ایرنا نوشت: خارجه روسیه در پیامی به همایش پانصد و پانزدهمین سال روابط ایران و روسیه؛ ایران را همسایه ای مهربان و شریکی دیرین دانست. قسمتی از مجموعه دیرین دیرین با ح ی طنز گونه به بررسی عملکرد ستاد مدیریت بحران پرداخته است.
و برای هزارمین بار وسط خواب زنگ زد و گفت تو چقدر شبیه مهسا طهماسبی (ببینید) هستی.. یعنی دهنمو صاف کرد:/ هربار هم زنگ میزنه ها:))ذوق داره: خب انصافا تو بعضی ع اش خیلی شبیهیم..تو بعضیاش اصلا: میگه چه تفاوتی داره باهات ,میگم: من چال دارم اون نداره..اون پول داره من ندارم:


طنز دیرین دیرین با موضوع افتتاح هیچ، در روز های منتهی به انتخابات. ایران نوشت: دو سال از پلاسکو کوچکتر است. حال سالخورده ای را دارد که در مراسم تدفین رفیق دیرین شرکت کرده و در ذهنش مدام این جمله می چرخد:«بعدی تویی...» می شود این را در چهره اش خواند؛ نگرانی. باز باران، بی ترانه میخورد بر بام خانه.

خانه ام کو؟

خانه ات کو؟

آن دل دیوانه ات کو؟

روزهای کودکی کو؟

فصل خوب سادگی کو؟

یادت آید روز باران؟

گردش یک روز دیرین؟

پس چه شد دیگر، کجا رفت؟

خاطرات خوب و رنگین.

در پس آن کوی بن بست…

در دل تو، آرزو هااست.

کودک خوشحال دیروز،

غرق در غمهای . محمدرضا علیمردانی امشب (8 اردیبهشت) مهمان دورهمی می شود + بیوگرافیبیوگرافی محمدرضا علیمردانی در سایت انسان شادمحمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینمحمدرضا علیمردانی متولد 11 داد 1355 صداپیشه، خواننده و بازیگر ایرانی است.او دارای مدرک کارشناسی تئاتر، نمایش و بازیگری از آزاد واحد تهران است.علیمردانی فرزند اول یک خانواده 8 نفری است که 4 تا خواهر و یک برادر دارد.محمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرین محمد رضاعلیمردانی در سال 1370 بازیگری را به شکل آکادمیک آموخت و در سال 1374 رسماً وارد عرصهٔ تئاتر شد.حرفه اصلی وی دوبلاژ می باشد و برنامه ها و های زیادی را دوبله کرده است و با برنامه دیرین دیرین شناخته شده است.چند نمونه از کارهای او  : نقش در مجموعه تلویزیونی سقوط یک فرشته، راوی انیمیشن های حیات وحش و دیرین دیرین و پویانمایی گورداله و نقش قیطون خان در برنامه کودک و نوجوان رنگین کمان (شبکۀ تهران)اشاره کرد. وی همچنین مدیر دوبلاژ انیمیشن رستم و سهراب و مبارک نیز بوده است.علیمردانی در مقطعی یکی از اعضای انجمن گویندگان جوان بوده است.محمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینمحمدرضا علیمردانی ازدواج کرده است و متاهل است و یک دختر به نام سارا دارد.او درباره ازدواج خود می گوید:در دوران دانشجویی با همسرم که روان شناسی می خواند آشنا شدم.شش هفت ماهی هم بیشتر آشنایی ما طول نکشید که ازدواج کردیم و سال بعدش هم بچه دار شدیم دخترم الان پانزده ساله است. هر دو هم دادی هستیم.محمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینمحمدرضا علیمردانی در دوران کودکی دچار یک بیماری مادرزادی شده بود و تا سن 14 سالگی نمی توانست صحبت کند.محمدرضا علیمردانی سابقه خوانندگی نیز دارد و تاکنون تیتراژ سریال های انقلاب زیبا و جهل مرکب را خوانده است و یک آلبوم بنام حیس نفس را نیز آماده پخش دارد، او یک تراک بنام میخوامت را نیز در اینترنت منتشر کرده است.محمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینمحمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینسریالهایی که محمدرضا علیمردانی در آن حضور داشته است ::♦: جنگ آفتاب  -  حمید فرخ نژاد:♦: :♦: مجموعهٔ نوروز 76  -  داریوش کاردان:♦: :♦: ذکر عشق -   شارمین میمندی نژاد:♦: :♦: دنیا رو ببین  -  حامد عقیلی:♦: :♦: آشتی کنان -   مجید صالحی:♦: :♦: این گروه لطیف  -  داریوش ربیعی:♦: :♦: روز رفتن  -  جواد افشار:♦: :♦: بن بست شماره 13  -  داریوش ربیعی:♦: :♦: زهر و پادزهر -   آرش معیریان:♦: :♦: تاوان  -  رضا :♦: :♦: گل یا پوچ  -  جواد افشار:♦: :♦: مأمور بدرقه -   سعید سلطانی:♦: :♦: بی ت   -  ایمان افشاریان:♦: :♦: آینه در غبار  -  ایمان افشاریان:♦: :♦: فردا   - مهدی پاکدل:♦: :♦: روز روشن  -  حسین شه :♦: :♦: حراج   - حسین شه :♦: :♦: پایتخت 4  -  سیروس مقدم:♦: :♦: قرعه  -  برزو نیک نژاد:♦: محمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینمحمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینبیوگرافی محمدرضا علیمردانی در سایت انسان شادمحمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینبیوگرافی محمدرضا علیمردانی در سایت انسان شادمحمدرضا علیمردانی,بیوگرافی محمدرضا علیمردانی,پایتخت 4,دیرین دیرینمحمدرضا علیمردانی امشب (8 اردیبهشت) مهمان دورهمی می شود + بیوگرافی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، گفت: ادبیات کودک جایگاه دیرین در ادبیات فولکلوریک مردم ایران داشته و به صورت به با ادبیات عامیانه منتقل می شد. از جنون ، این عالم بیگانه را گم کرده ام
آسمان سیرم ، زمین خانه را گم کرده ام
نه من از خود، نه ی ، از حال من دارد خبر
دل مرا و من دل دیوانه را گم کرده ام
چون سلیمانم که از کف داده ام تاج و نگین
تا ز مستی شیشه و پیمانه را گم کرده ام
از من بی عاقبت، آغاز هستی را مپرس
کَز گِرانخو ، سَر افسانه را گم کرده ام
طفل می گرید چون راه خانه ر. رصد خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیترهایی مانند: مرتضوی برای چندمین بار دادگاهی می شود/ پیشنهاد «ابتکار» برای یافتن سرمنشا جریانات اعتراضی و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.