گم کرده ی دیرین

به نقل از خبرگزاریها در مورد گم کرده ی دیرین : انیمیشنی از مجموعه دیرین دیرین با عنوان «جام جهانی» را مشاهده می کنید. از مجموعه انیمیشن های دیرین دیرین با موضوع "پرخوری" را مشاهده می کنید. انیمیشن طنز دیرین دیرین اینبار به سراغ مراسم چهارشنبه سوری رفته است. رامبد جوان شب گذشته در برنامه خندوانه میزبان محمدرضا علیمردانی صدا پیشه دیرین دیرین و پندانه بود. طنز دیرین دیرین اینار هم به سراغ بحران در اهواز رفته است. دیرین دیرین این بار به انتقاد از ی های شیرهای نشت نفت پرداخت در قسمت جدید از مجموعه دیرین دیرین، کارگردان به شیوه ای طنز آموز قصد دارد از اهمیت مرجان های موجود در دریاهای آزاد سخن گوید. انیمیشن پرطرفدار دیرین دیرین در انتقاد از مدیریت بحران گرد و غبار، راه حلی طنزگونه ارائه کرد. انیمیشن دیرین دیرین در جدید ترین کارش به حواشی حادثه پلاسکو پرداخته است. ی از مجموعه انیمیشن طنز دیرین دیرین با موضوع "استیضاح" را مشاهده می کنید. انیمیشن دیرین دیرین برای دومین بار به حادثه پلاسکو پرداخته است. انیمیشنی از مجموعه طنز دیرین دیرین با موضوع تناسب تنبیه ک ن با شرایط آنها را مشاهده می کنید. محمدرضا علیمردانی صداپیشه انیمیشن «دیرین دیرین» چهارشنبه ششم بهمن به برنامه «خندوانه» می رود. انیمیشن محبوب و پرمخاطب دیرین دیرین این بار با سوژه تلگرام، خواستار رفع ینگ این پیام رسان شد. کنکور تمام شد. کنکوری که راه پول درآوردن برای موسسات آموزشی شده است و اگر برداشته شود مطمئنا به ضررشان تمام می شود. محمد ابوالحسنی، تهیه کننده برنامه «دیرین دیرین» در صفحه اینستاگرام این برنامه نوشته است: امروز کنکور ۹۷ هم به پایان رسید! محمدرضا علیمردانى صداپیشه «دیرین دیرین» با حضور در برنامه خندوانه صداى هفت شخصیت معروف این انیمیشن را به طور همزمان اجرا کرد.

دیرین دیرین dirindirin این قسمت : رفیقانwww.dirindirin.com دیرین دیرین - رفیقان دیرین دیرین , رفیقان ,dirindirin , دیرین دیرین dirindirin
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت کتاب رد پای دیرین 22 اسفندماه جاری همزمان با روز بزرگداشت با حضور مسئولان عالی، همرزمان، دوستان و خانواده شهید نادر دیرین در سالن ولایت استان اردبیل رونمایی خواهد شد. انیمیشن دیرین دیرین در سری جدید خود این بار به سراغ کلاهبرداری با سیم کارت رفته است. انیمیشن دیرین دیرین به موضوع اهمیت تامین مسکن مناسب برای نیازمندان پرداخته است.

دیرین دیرین dirindirin این قسمت : فوران استعدادwww.dirindirin.com دیرین دیرین - فوران استعداد دیرین دیرین , فوران استعداد,dirindirin , دیرین دیرین dir
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت هعی...سلام....احوالات؟ حرفی ندارم ..فقط ..حوابم میاد..اونم زیاد :) عررر بالا ه یاد گرفتم این لبخنده رو بزارم..خعلیی چیز شاخیه..ککککککککککک( برا خنده به جای خ میخوام بگم ک..باحال تره نه؟؟) عا راستی...سیلور لقب خوبی هست برای من ایا؟؟؟؟یا بدمش به ابدار عایا؟؟؟


مارشال این قسمت بابا طاهر (دیرین دیرین) بابا طاهر (دیرین دیرین) دیرین دیرین , مارشال
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت در دوران دین دیرین ظریف الممالک و فریدون السلطنه کلی از منافع ملی را بر باد دادند و در عین مردم را به جشن و پایکوبی دعوت نمودند. آنها از اینکه مقدار ناچیزی از اموال یده شده را بتوانند پس بگیرند و در مقابل آن چندین برابر اموال گرفته شده، امتیازاتی را به تهای 5+1 بدهند، احساس پیروزی کرده و و آن را 3 گل زده در مقابل 2 گل خورده عنوان کرده و ا. انیمیشن طنز مجموعه دیرین دیرین با صدای محمد رضا علیمردانی درباره افزایش نرخ دلار را می بینید.
شب گذشته، «دورهمی» میزبان صداپیشه «دیرین دیرین» شد.
 
لینک خبر
 
 

موضوع این قسمت طنز دیرین دیرین جشن چهارشنبه سوری است. در این ویدئو خواهید دید که دیرین دیرین این بار به انتقاد از ی های شیرهای نشت نفت پرداخته است. چه برندهای قدیمی و دوست داشتنی که ورش ته شدند و کارگرها هم بیکار! کنایه دیرین دیرین به مسئولی که فقط سال آ یاد خدمت به مردم می افتد. شایسته سالاری و انتخاب عاقلانه سوژه این مجموعه از انیمیشن طنز دیرین دیرین شده است. طنز دیرین دیرین؛ موضوع این قسمت تهدید خارجی و قاچاق کالا. وقتی کشورهای خشک حاشیه خلیج فارس از گردشگری درآمدهای نجومی دارند ولی ما... این قسمت : شل www.dirindirin.com ⭕️ #دیرین_دیرین #خوب_باشیم  محمدرضا علیمردانى صداپرداز "دیرین دیرین" و اجراى صداى هفت شخصیت به طور همزمان محمدرضا علیمردانی در برنامه شب گذشته خندوانه حضور یافت. این هن یشه و بازیگر در سریال پایتخت نقش آفرینی کرده و به گفته خودش مردم بیشتر از آنکه چهره او را بشناسند با صدایش انس گرفته اند. گوینده شخصیت‌های مجموعه پویانمایی "دیرین دیرین" و "پندانه" محمدرضا علیمردانی است.   مشاهده

ترولیا کلیپ بسیار خنده دار دیرین دیرین این قسمت : سیرشدن امیدوارم از دیدن این ویدئو خوشتون بیاد لطفا به سایت ماهم سربزنید : www.trolliya.ir کلیپ
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت «پخش آثار هنری از این دست که با نگاه طنازانه انتقادات جدّی مردم نسبت به حاکمیت را مطرح می کند، نشان دهنده در ایران است.» شبکه های استانی روز گذشته با ساخت و تولید برنامه هایی با تاکید بر نقش آیت الله هاشمی در مبارزات ضد استعماری و ضد استبدادی یاد یار دیرین (ره) را گرامی داشتند. به تازگی، گروه جدیدی به نام اسید ساخته شده است که زیر مجموعه ی گروه zef bax است. در حال حاضر، اعضای آن فقط arya x و خیام هستند.آهنگسازی این گروه نیز بر عهده ی arya x است.همچنین، قرار است آهنگی به نام ((دیرین دیرین)) از این گروه منتشر شود. البته، آهنگ کامل ضبط شده و فقط ساخت کاور(ع ) آن مانده است که به زودی انجام می شود و به محض ساخته شدن کاور این آ. انیمیشن طنز دیرین دیرین اینبار به سراغ عدم وجود ایمنی در جاده های ایران رفته است. محمدرضا علیمردانی به مخاطبان اینستاگرامی اش خبر داد که امشب در برنامه خندوانه حضور خواهد داشت. شب گذشته، «دورهمی» میزبان صداپیشه «دیرین دیرین» شد. محمدرضا علیمردانی با حضور در برنامه «خندوانه» از چگونگی اجرای گویش های مختلف در انیمشن ها گفت و درباره فعالیت های حرفه ای اش توضیح داد. مجموعه دیرین دیرین در این قسمت به موضوع مدیریت بحران پرداخته است. چهلمین سالگرد قیام مردم قم و اولین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین و ی در مسجد روضه محمدیه یزد گرامی داشته شد.  محمدرضا علیمردانى صداپرداز محمدرضا علیمردانی در برنامه شب گذشته خندوانه حضور یافت.این هن یشه و بازیگر در سریال پایتخت نقش آفرینی کرده و به گفته خودش مردم بیشتر از آنکه چهره او را بشناسند با صدایش انس گرفته اند. گوینده شخصیت های مجموعه پویانمایی "دیرین دیرین" و "پندانه" محمدرضا علیمردانی است.
مشاهده %d8%b7%d9%86%d8%b2+%d9%85%d8%ac%d9%85%d9%88%d8%b9%d9%87+%22%d8%af%db%8c%d8%b1%d9%86+%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%86%22+%d8%af%d8%b1+%d8%a7%d9سازندگان مجموعه انیمیشن دیرین دیرین ی طنز آمیز درباره سوء استفاده برخی افراد از حادثه پلاسکو ساخته اند. ادامه: طنز مجموعه "دیرن دیرین" در انتقاد از سوء استفاده از حادثه پلاسکو + بیا ای دل از اینجا پر بگیریم ره کاشانه ی دیگر بگیریم بیا گم کرده ی دیرین خود را سراغ از لاله ی پ ر بگیریم معنی بیت 1: ای دل بیا از این دنیا به جهانی دیگر (آ ت)سفر کنیم. معنی بیت2: بیا تا سراغِ یارِ دیرینِ خود (خداوند) را از شهیدان بگیریم . مفهوم: عدم دل بستگی به دنیا و به دنبال معبود واقعی بودن دیریست که دیر کرده ام آمدنم دست توست و تو نیستی در مصاف نگاهم پس از دیر م اگرچه شرمنده ام اما دلگیر نباش و بیا تا در مصاف نگاهم بنشانمت ای با نگاه من امروز روز تو نیست! چنانکه هیچ روزی بی تو نیست پس هر روز روز توست و بیا تا با بودنت منم به یک روز از روزهای تو ملبس شوم ای دیرین نگاه من مرا بر این دار انتظار میاویز که خلاصی ام با وصال تو اس. دو سال از پلاسکو کوچکتر است. حال سالخورده ای را دارد که در مراسم تدفین رفیق دیرین شرکت کرده و در ذهنش مدام این جمله می چرخد:«بعدی تویی...» می شود این را در چهره اش خواند؛ نگرانی. حال این روزهای «آلومینیوم».