گم کرده ی دیرین

به نقل از خبرگزاریها در مورد گم کرده ی دیرین : تهیه کننده پویانمایی «دیرین دیرین» به جوانان توصیه کرد که اگر ایده دارند آن را شروع کنند و منتظر حمایت نباشند. این قسمت از مجموعه دیرین دیرین به استفاده ک ن از مواد شوینده خطرناک به عنوان وسیله بازی پرداخته است. رامبد جوان شب گذشته در برنامه خندوانه میزبان محمدرضا علیمردانی صدا پیشه دیرین دیرین و پندانه بود. "دیرین دیرین" فرصتی را برای انتقاد رفتار اشتباه مسئولان و بیان طنزآمیز فضای فعلی اجتماعی، فرهنگی و به زبان انیمیشن ایجاد کرده که تا کنون با استقبال گسترده ای از سوی مردم مواجه شده است. ? محمدرضا علیمردانی صداپیشه پویانمایی دیرین دیرین مهمان شب گذشته برنامه دورهمی بود. انیمیشن پرطرفدار دیرین دیرین در انتقاد از مدیریت بحران گرد و غبار، راه حلی طنزگونه ارائه کرد. انیمیشن دیرین دیرین در یکی از قسمت ها، بحث فساد مالی و راه رفع آن را به تصویر کشیده است. جدیدترین قسمت انیمیشن دیرین دیرین با موضوع راه صحیح کمک به ز له زدگان منتشر شد. انیمیشن دیرین دیرین برای دومین بار به حادثه پلاسکو پرداخته است. از چهارسال پیش که دیرین_دیرین را طراحی می کردیم، بر این باور بودیم که دیرین دیرین باید رسانه ی مردم ایران باشد. پس در همان ابتدای کار، آن را به بهای جلب اعتماد_مردم به مردم_ایران فروختیم. طبق هماهنگی های انجام شده با مسئولان جشنواره طنز سوره، قرار است تا تعدادی از جدیدترین انیمیشن های «دیرین دیرین»، درحاشیه نشست تخصصی جشنواره به نمایش در آید. انیمیشن طنز دیرین دیرین این بار به موضوع آلودگی هوا و نحوه برخورد و مدیریت مسئولان نسبت به این معضل پرداخته است. محمدرضا علیمردانى صداپیشه «دیرین دیرین» با حضور در برنامه خندوانه صداى هفت شخصیت معروف این انیمیشن را به طور همزمان اجرا کرد.

دیرین دیرین dirindirin این قسمت : رفیقانwww.dirindirin.com دیرین دیرین - رفیقان دیرین دیرین , رفیقان ,dirindirin , دیرین دیرین dirindirin
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت کتاب رد پای دیرین 22 اسفندماه جاری همزمان با روز بزرگداشت با حضور مسئولان عالی، همرزمان، دوستان و خانواده شهید نادر دیرین در سالن ولایت استان اردبیل رونمایی خواهد شد. انیمیشن دیرین دیرین در سری جدید خود این بار به سراغ کلاهبرداری با سیم کارت رفته است. انیمیشن دیرین دیرین به موضوع اهمیت تامین مسکن مناسب برای نیازمندان پرداخته است.

دیرین دیرین dirindirin این قسمت : فوران استعدادwww.dirindirin.com دیرین دیرین - فوران استعداد دیرین دیرین , فوران استعداد,dirindirin , دیرین دیرین dir
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت هعی...سلام....احوالات؟ حرفی ندارم ..فقط ..حوابم میاد..اونم زیاد :) عررر بالا ه یاد گرفتم این لبخنده رو بزارم..خعلیی چیز شاخیه..ککککککککککک( برا خنده به جای خ میخوام بگم ک..باحال تره نه؟؟) عا راستی...سیلور لقب خوبی هست برای من ایا؟؟؟؟یا بدمش به ابدار عایا؟؟؟


مارشال این قسمت بابا طاهر (دیرین دیرین) بابا طاهر (دیرین دیرین) دیرین دیرین , مارشال
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت در دوران دین دیرین ظریف الممالک و فریدون السلطنه کلی از منافع ملی را بر باد دادند و در عین مردم را به جشن و پایکوبی دعوت نمودند. آنها از اینکه مقدار ناچیزی از اموال یده شده را بتوانند پس بگیرند و در مقابل آن چندین برابر اموال گرفته شده، امتیازاتی را به تهای 5+1 بدهند، احساس پیروزی کرده و و آن را 3 گل زده در مقابل 2 گل خورده عنوان کرده و ا. انیمیشن طنز مجموعه دیرین دیرین با صدای محمد رضا علیمردانی درباره افزایش نرخ دلار را می بینید.
شب گذشته، «دورهمی» میزبان صداپیشه «دیرین دیرین» شد.
 
لینک خبر
 
 

موضوع این قسمت طنز دیرین دیرین جشن چهارشنبه سوری است. در این ویدئو خواهید دید که دیرین دیرین این بار به انتقاد از ی های شیرهای نشت نفت پرداخته است. توصیه به انی که به بهانه بیماری، مصرف می کنند. کنایه دیرین دیرین به مسئولی که فقط سال آ یاد خدمت به مردم می افتد. طنز دیرین دیرین؛ موضوع این قسمت تهدید خارجی و قاچاق کالا. شایسته سالاری و انتخاب عاقلانه سوژه این مجموعه از انیمیشن طنز دیرین دیرین شده است. دل آزردم، و لکن هیچ خلل در اراده پیدا نشد. مسیر همان عهد دیرین است و سیاوش بر سر پیمان استوار. این قسمت : شل www.dirindirin.com ⭕️ #دیرین_دیرین #خوب_باشیم  محمدرضا علیمردانى صداپرداز "دیرین دیرین" و اجراى صداى هفت شخصیت به طور همزمان محمدرضا علیمردانی در برنامه شب گذشته خندوانه حضور یافت. این هن یشه و بازیگر در سریال پایتخت نقش آفرینی کرده و به گفته خودش مردم بیشتر از آنکه چهره او را بشناسند با صدایش انس گرفته اند. گوینده شخصیت‌های مجموعه پویانمایی "دیرین دیرین" و "پندانه" محمدرضا علیمردانی است.   مشاهده

ترولیا کلیپ بسیار خنده دار دیرین دیرین این قسمت : سیرشدن امیدوارم از دیدن این ویدئو خوشتون بیاد لطفا به سایت ماهم سربزنید : www.trolliya.ir کلیپ
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت «پخش آثار هنری از این دست که با نگاه طنازانه انتقادات جدّی مردم نسبت به حاکمیت را مطرح می کند، نشان دهنده در ایران است.» شبکه های استانی روز گذشته با ساخت و تولید برنامه هایی با تاکید بر نقش آیت الله هاشمی در مبارزات ضد استعماری و ضد استبدادی یاد یار دیرین (ره) را گرامی داشتند. به تازگی، گروه جدیدی به نام اسید ساخته شده است که زیر مجموعه ی گروه zef bax است. در حال حاضر، اعضای آن فقط arya x و خیام هستند.آهنگسازی این گروه نیز بر عهده ی arya x است.همچنین، قرار است آهنگی به نام ((دیرین دیرین)) از این گروه منتشر شود. البته، آهنگ کامل ضبط شده و فقط ساخت کاور(ع ) آن مانده است که به زودی انجام می شود و به محض ساخته شدن کاور این آ. انیمیشن طنز دیرین دیرین اینبار به سراغ عدم وجود ایمنی در جاده های ایران رفته است. انیمیشن طنز دیرین دیرین با موضوع انتخابات را در زیر مشاهده می کنید.

محمد علی حسینی این قسمت: خواستگاریدر زمان بی سروسامانیان ازدواج خیلی سخت بود.اما گرفتن یک شماره باعث می شد آسان بشود.به همین دلیل شما هم این قسمت را ب
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p رامبد جوان شب گذشته، میزبان محمدرضا علیمردانی صداپیشه «دیرین دیرین» و «پندانه» بود. محمدرضا علیمردانی هشتم اردیبهشت مهمان برنامه «دورهمی» می شود. چند تن از رزمنده های دوران دفاع مقدس موسسه ای برای نگهداری از دختران بی س رست تاسیس کرده اند.  محمدرضا علیمردانى صداپرداز "دیرین دیرین" و اجراى صداى هفت شخصیت به طور همزمان محمدرضا علیمردانی در برنامه شب گذشته خندوانه حضور یافت. این هن یشه و بازیگر در سریال پایتخت نقش آفرینی کرده و به گفته خودش مردم بیشتر از آنکه چهره او را بشناسند با صدایش انس گرفته اند. گوینده شخصیت های مجموعه پویانمایی "دیرین دیرین" و "پندانه" محمدرضا علیمردانی است.
مشاهده
باز باران، با ترانه میخورد بر بام خانه. خانه ام کو؟ خانه ات کو؟ آن دل دیوانه ات کو؟ روزهای کودکی کو؟ فصل خوب سادگی کو؟ یادت آید روز باران؟ گردش یک روز دیرین؟ پس چه شد دیگر، کجا رفت؟ خاطرات خوب و رنگین. در پس آن کوی بن بست… در دل تو، آرزو هاست. کودک خوشحال دیروز، غرق در غمهای امروز. یاد باران رفته از یاد، آرزوها رفته بر باد. باز باران، ب. آیت الله سید هاشم نبوی لولاکی یار دیرین ، بعد از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت. دیریست که دیر کرده ام آمدنم دست توست و تو نیستی در مصاف نگاهم پس از دیر م اگرچه شرمنده ام اما دلگیر نباش و بیا تا در مصاف نگاهم بنشانمت ای با نگاه من امروز روز تو نیست! چنانکه هیچ روزی بی تو نیست پس هر روز روز توست و بیا تا با بودنت منم به یک روز از روزهای تو ملبس شوم ای دیرین نگاه من مرا بر این دار انتظار میاویز که خلاصی ام با وصال تو اس. مید قادری، مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: بسیاری از مردم در ایام نوروز از مراکز بهزیستی و خانه سالمندان به رسم دیرین بازدید می کنند. ایرنا نوشت: خارجه روسیه در پیامی به همایش پانصد و پانزدهمین سال روابط ایران و روسیه؛ ایران را همسایه ای مهربان و شریکی دیرین دانست. قسمتی از مجموعه دیرین دیرین با ح ی طنز گونه به بررسی عملکرد ستاد مدیریت بحران پرداخته است.
و برای هزارمین بار وسط خواب زنگ زد و گفت تو چقدر شبیه مهسا طهماسبی (ببینید) هستی.. یعنی دهنمو صاف کرد:/ هربار هم زنگ میزنه ها:))ذوق داره: خب انصافا تو بعضی ع اش خیلی شبیهیم..تو بعضیاش اصلا: میگه چه تفاوتی داره باهات ,میگم: من چال دارم اون نداره..اون پول داره من ندارم: