گواردیولا و جلوگیری از محرومیت دوباره ع

به نقل از خبرگزاریها در مورد گواردیولا و جلوگیری از محرومیت دوباره ع : دوباره فاطمیه شددوباره فصل بیعت با علی ستدوباره باید گفت آجرک الله یا صاحب ا ماندوباره باید بویید فاطمیه رادوباره باید حس کرد بوی هیزم رادوباره باید حس کرد بوی آتش رادوباره باید با محسن خداحافظی کرد دوباره باید گفت وای مادرمدوباره ذکر شورمان شد یا زهرادوباره باید مرور کرددوباره پهلو...میخ...در..دیوار...دوباره باید دید خون روی در را. از زمان ج از نیمکت بارسا، گواردیولا همیشه علاقمند به جذب ستاره های این تیم بوده است. ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد به طعنه پاسخ گله های گواردیولا در مورد فوتبال خشن جزیره را داد. دوباره بچه می شوم بهانه گیر و شور شر دوباره غلط میخورم کنار مادر و پدردوباره پشت پنجره کنار تو نشسته ام دوباره خنده های تو دوباره دیدگان تردوباره مست میشوم من از بهار کودکی دوباره داد میزنم خبر خبر خبر خبردوباره در غیاب تو به مدرسه نمیروم دوباره ک نه دل رود حوالی خطردوباره کوچه باغ ما پر از ترانه میشود دوباره مست میشوم من از ترنم س. پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، به دلیل اعتراض به داور مسابقه تیمش در چمپیونزلیگ، سه جلسه محروم خواهد شد. نشریه دیلی میل از احتمال محرومیت منچسترسیتی از فعالیت در دو پنجره نقل و انتقالاتی خبر داد. باوجود تمام انتقادهای که به ت دارم، برای ایران و حفظ ایران دوباره به رای می دهم. _ در این بهاران که گل شکفته که لاله ه به زیر باران در این خموشی که نای خسته که می ش ته ز جور طوفان ز شب چه خواهی طرب چه جویی به دل چه گویی ز حجر یاران بیا سحر شو ز شب به در شو سپیده باش و سیه بگردان دوباه لبخند دوباره پیوند دوباره پیمان دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران

این پنج بیت را در پانزده سالگی برای نخستین بار سروده ام . ودر واقع اولین های شعری من است که چون چشمه ای جاری شد و پای مرا به وادی بی پایان شعر کشاند.امید که این چشمه ی کوچک همواره روان باشد تا دریا ... این نخستین بیت های من است در قالب مثنوی
دوباره یاد دوباره بهاره ی افکار دوباره ذهن پر از نیشتر پراز پیکار
دوباره عشق دوباره حدیث . مشکل محرومیت پرسروصدای دروازه بان سابق استقلال با مساعدت رئیس فدراسیون فوتبال فعلا حل شده و قرار است پرونده او دوباره بررسی شود. مقایسه گواردیولا و کریس رونالدو (کارتون) کارتونیست نشریه موندودپورتیوو چاپ بارسلونا که آشکارا در جبهه مخالف رئال و کریس رونالدو قرار دارد، این جمله روبن را دستمایه کارتون امروز خود قرار داده است.

به اعتقاد این کارتونیست، اگر گواردیولا ساعت 3 صبح در مورد مسائل تاکتیکی به دیگران زنگ می زند، رونالدو در آن ساعت هنوز در حال نگاه خود در آینه است و برای نظرخواهی در مورد ظاهر خود ممکن است به دوستانش زنگ بزند.

دوباره آن کوچه، دوباره ما تنها
گرفته ای ای دوست دوباره دست مرا

تو بودی و دل من، دلی که آرامست
میان آغوشت، میان خوف و رجا

سکوت کوچه ش ت کنار گریه من
گرفته ای سر من به شانه ات اما

نمی رود ز سرم هوای خاطره ها
چه زخم ها که زدم به ات به جفا

دوباره لبخندی که گفت بخشیدی
و باز مهر و وفاست که می شود پیدا

تو رفتی و فریاد: که باز میگردی؟
دوباره آن کوچه دوباره من تنها

آذر1392 دوباره مهر کفش نو شلوار نو کیف نو کتابهای تمیز جلد شده دوباره صف و ناظم و مراسم صبحگاه ب ا و اجازه های گاه و بیگاه دوباره بغل دستی و دعوا و آشتی دوباره صبر واسه مبصری صبر واسه زنگ تفریح و زنگ آ دوباره درس و مشق و یادمون رفت! یادش بخیر همه اون روزا که زود رفت مشکل محرومیت پرسروصدای دروازه بان سابق استقلال با مساعدت رئیس فدراسیون فوتبال فعلا حل شده و قرار است پرونده او دوباره بررسی شود. امروزدوباره سرویس دیرکرد دوباره پشت چراغ قرمز ایست کرد دوباره درسرویس بازوبسته شد دوباره پیرمردجلوی درخواب رفته بود دوباره غنچه ای شکفت دوباره قالی ها تکانده شد دوباره آلودگی پاک شد دوباره بهارشد دوباره دل ها... وامروز زندگی تجربه ب کرد زندگی این سال رادردفترخاطراتش ثبت کرد نویسنده:مهراوه تقی زاده دوباره غروب شد و خاطره های تو و این غروب تا انتها مبهم دوباره غروب شد و آنهم غروب تلخ و من و سکوت بی تو دوباره غروب شد و بهانه های دلتنگی و سکوت لبریز از غم بارانی دوباره غروب شد و این دل بیچاره و آرزوهای محال داشتنت دوباره غروب شد و کویر فاصله و هوای ابری دقیقه های بی تو دوباره غروب شد و سکوتی تلخ با نگاهی به روزهای آبی با تو بودن دوبا.  در این بهاران که گل شکفته که لاله ه به زیر باران
 در این خموشی که نای خسته که می ش ته ز جور طوفان
 ز شب چه خواهی طرب چه جویی به دل چه گویی ز حجر یاران
 بیا سحر شو ز شب به در شو سپیده باش و سیه بگردان
 دوباره لبخند دوباره پیوند دوباره پیمان دوباره ایران
 دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران
 دوباره. *دوباره موهایی که به همه جا از دست و پا گرفته تا سفره و جا حتی چسبیده اند... روزهای بی ریزش موی بارداری یادتان بخیر! **دوباره کمر درررد! جوری که انگار میخواهد نصفم کند از وسط!! و البته پشت دردی که خیلی مصرانه همراهی اش میکند! دوباره نتوانستن ها... ***و دوباره و دوباره دیدن خنده های مثل عسل شیرینت و نگاهت که به نگاه من میخندد و برق میزند. که د. هافبک ملی پوش ایرانی پانیونیوس پس از پایان محرومیت اش دوباره به ترکیب این تیم بازگشت. او درباره شکل حضورش در تمرینات این تیم حرف های جالبی می زند ؛ اینکه آیا گواردیولا سرمربی تیم اصلاً او را می شناخته یا نه: «نمی دانم مرا شناخت یا نه اما قبل از حضور من، ماتیاس سامر درباره آمدنم به تمرینات بایرن مونیخ صحبت کرده بود و می دانستند که من چه روزی به تمرین این تیم می روم و وقتی سر تمرین حاضر شدم گواردیولا به من خوشامد گفت. البته باید قبول کرد که بایرن مونیخ زیر فشار است و مربیان این تیم مسئولیت های بسیاری دارند و سعی می کنم با نگاه ، یاد بگیرم و به قول معروف توی دست و پای آنها نمی روم!» هاشمیان نمی گوید که آیا تا به حال سؤالی از گواردیولا پرسیده یا نه: «هنوز که سؤالی ندارم و فقط به یادداشت برداری می پردازم اما سعی می کنم تمام سؤالاتم را در آ کار از وی بپرسم. من تا حدود دو هفته دیگر در تمرینات بایرن مونیخ هستم و فعلاً با نگاه مشغول یادگیری هستم و در آ حضورم سؤالاتم را از گواردیولا خواهم پرسید.» مهاجم سابق تیم ملی توضیحی درباره شکل تمرینات بایرن نمی دهد: «من که اینجا هستم به بایرن مونیخ و فدراسیون فوتبال آلمان تعهد داده ام که هیچ صحبتی درباره نحوه تمرینات نکنم و اجازه صحبت در مورد نوع تمرینات این تیم ندارم چراکه اگر کوچکترین حرفی در این باره بزنم مرا از تمرینات بیرون خواهند کرد اما تمرینات فوتبال در همه جای دنیا به یک شکل است. فقط ریزه کاری های خاص خودش را دارد. البته قرار است با سایر همدوره هایم در این کلاس های مربیگری در پایان دور هم جمع شویم و دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم و درباره آنها صحبت کنیم تا مشخص شود هر چقدر مطلب یاد گرفته است.» گاهی سلامی دوباره باید کرد ! گاهی حضوری دوباره باید داشت ! گاهی گذری دوباره باید به خانهء امن خود کرد ! گاهی یادی دوباره از دوستانی که هستند و نمی شناسمشان باید کرد ! گاهی ... درودی مجدد ... آغاز سرفصلی زیبا در مسیر زندگیست ! پس . . . دوباره . . . سلام !
پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ در کت که به تازگی منتشر کرده، عنوان کرد که قصد دارد روزی سرمربی منچستریونایتد شود. به گزارش "ورزش سه"، این کتاب که محرمانه های پپ نام دارد،درباره ی جزئیات اولین فصل حضور سرمربی اسپانیایی در بایرن مونیخ توضیحاتی داده است. او در کتاب خود، به تمجید از جو حاکم بر اولدترافورد پرداخته و عنوان کرد که دوست دارد روزی در آنجا مربی گری کند.

او نوشته است:" از جو حاکم بر آنجا خوشم می آید. می توانم خودم را فرض کنم که روزی سرمربی یونایتد شده ام."

بسیاری از گواردیولا به عنوان جانشین احتمالی سر ال فرگوسن پس از اعلام بازنشستگی اش در فصل 13-2012 یاد می د. هر چند که سرمربی سابق بارسلونا، پیش از این موضوع با بایرن به توافق رسیده بود و همچنین فرگوسن نیز دیوید مویس را به عناون جانشینش مشخص کرد.

منچسترسیتی و چلسی نیز از دیگر تیم هایی بودند که شایعات مبنی بر حضور گواردیولا در آنها بسیار قوت داشت.
رو مه "آ اس" چاپ اسپانیا نوشت: در جلسه گردهمایی مربیان باشگاه های بزرگ اروپا در نیون سوئیس، بین گواردیولا و مورینیو در مورد زمین های چمن مشاجره درگرفت.

مربی بایرن عقیده داشت که بلندی چمن ها باید از 3 سانتی متر به یک و نیم سانتی متر تقلیل یابد و همچنین باید پیش از هر بازی آبیاری شوند. به این ترتیب بازی سریع تر و زیباتر خواهد شد.

در این میان مورینیو گفت: "هر مربی به یک سبک بازی اعتقاد دارد که باید به آن احترام گذاشته شود. برای جذاب تر فوتبال راه های زیادی وجود دارد." او با تغییر اندازه چمن مخالفت کرد و در مورد آبیاری نیز معتقد بود اختیار این مسئله باید به میزبان واگذار شود.

پپ گواردیولا این مخالفت را تسویه حساب شخصی قلمداد کرد و اظهار داشت: "زیبایی فوتبال دست مربیان است و به تصمیمات آنها بستگی دارد. به نظرم می رسد مورینیو نتیجه بازی فوتبال را به جذ ت آن ترجیح می دهد." سیتیزن ها موفق شدند با برتری 1-2 مقابل وستهام به صدرنشینی مقتدرانه خود استمرار بخشند.
شوق مرا خوب ببین ، دوبا ای من سیب بچین ، دوباره
سیب بچین ، بهشت جای ما نیستفقط همین ، فقط همین ، دوباره
خدای عاشقانه ها همین حوالی استنشسته در کنج کمین ، دوباره
شاخه ی خوبی ست ، بچین و پر کندامنت از خوبترین ، دوباره
وارثان آن تباریمبرای بار چندمین ، دوباره
دامن تو غرق شمیم سیب استبوی خوشی با تو عجین ، دوباره
قصه ی. علیرضا کریمی کاره ای نبود، به او گفتند ببازد و در نهایت محرومیتش هم ماند برای خود علیرضا. محرومیتی که باز هم در تنهایی و سکوت است. ی نمی داند شبی که حکم محرومیت او اعلام شد چه بر او گذشت؟ یادداشت/ حسین قدیانیدوباره ؟ دوباره بحرانی خبرگزاری فارس: دوباره ؟ دوباره بحرانیرئیس جمهور مستقر، 4 سال بعد از وعده تحول اقتصادی ظرف 100 روز، مدعی می شود 100 سال هم، زمانی کافی برای حل مشکلات نیست! حقا که باید گفت: خسته نباشید آقای ! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران     آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران و ایز بزرگ صبا موزیک ، موزیک جدید حجت اشرف زاده بنام دوباره ایران با متن و دو کیفیت عالی new hojat ashrafzade – dobare iran with text and s 320 & 128 in saba-  آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران متن آهنگ دوباره ایران از حجت اشرف زاده ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
در این بهاران که گل شکفته که لاله ه به زیر باران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
در این خموشی که نای خسته که می ش ته ز جور طوفان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
ز شب چه خواهی طرب چه جویی به دل چه گویی ز حجر یاران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
بیا سحر شو ز شب به در شو سپیده باش و سیه بگردان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباه لبخند دوباره پیوند دوباره پیمان دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره برکش  ندای طوفان دوباره سر کش  ز ساغر جان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره برخیز ز تیغ  برکش  ز جان گذر کن برای جانان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباه من با تو میشوم ما دوباره من تو دوباره ایشان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره لبخند های امید دوباه شور امید باران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباه لبخند دوباره پیوند دوباره پیمان دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫ منبع : آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران شهردار اردبیل گفت: ما تلاش می کنیم تا با هماهنگی دستگاه های خدمات رسان همچون آب، برق، گاز و مخابرات از دوباره کاری در حفاری ها و آسف معابر جلوگیری کنیم. طبق اعلام کمیته استیناف محرومیت پیام صادقیان 10 آبان پایان می یافت اما کمیته انضباطی در اعلام رسمی اذعان داشته که محرومیت بازیکن پرسپولیس 23 مهر پایان می یابد و از 24 مهر می تواند، بازی کند! گویی کمیته انضباطی محرومیت پیام صادقیان را به جای یک ماه 47 روز کاهش داده است. دوباره صبح . دوباره تکرار . ....دوبار فکر اینکه چی کار کنم ؟ ....دوباره دغدغه بیکاری و بی پولی .... دوباره اسباب کشی و گشتن دنبال خونه جدید . ...صبرم کمه و کم طاقتم...کلافه ام . تو هم نیستی و دلشوره امونم و بریده .....آدم مذهبی نیستم اما هروقت از خدا خواستم کمکم کرده .....دل به دلش میسپرم ... این روزا میگذره . مثل همه روزای سخت و بدی که گذشت . دوباره دوری از منُ دوباره بیتابم... دوباره آرزوم شده بیای توی خوابم... دوباره دلواپستم... دوباره دلتنگم... دوباره دارم با دلِ دیوونه می جنگم... دوباره دلتنگم... چه قدر ازم دوری... بیا کنارِ من... نگو که مجبوری... بیا که دنیامُ خاطره پر کرده... بیا که آرامش دوباره برگرده... روزای بیقراریه... شبای دلشوره... صورتِ زیبای تو از چشای من دوره... یه وقتا گ. گواردیولا در سال 2002 به رم پیوست اما خیلی زود این باشگاه را ترک کرد و چهار سال بعد از دنیای فوتبال خداحافظی کرد اما توتی در دیدار سه هفته قبل مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان، به مسن ترین گ ن تاریخ این رقابت ها تبدیل شد.
گواردیولا که امشب باید به عنوان سرمربی بایرن، مقابل رم قرار خواهد گرفت، به خبرنگاران گفت:" بازگشت به المپیکو خی. مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر خطر اعمال تحریم های دوباره بر علیه نظام بانکی و اقتصادی کشور، را ارهایی را برای کم اثر شکنندگی اقتصاد در برابر تحریم ها و جلوگیری از بروز اختلالات ارزی ارایه کرد. آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران • رها فان     آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران • رها فان و ایز بزرگ صبا موزیک ، موزیک جدید حجت اشرف زاده بنام دوباره ایران با متن و دو کیفیت عالی new hojat ashrafzade – dobare iran with text and s 320 & 128 in saba-  آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران متن آهنگ دوباره ایران از حجت اشرف زاده ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
در این بهاران که گل شکفته که لاله ه به زیر باران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
در این خموشی که نای خسته که می ش ته ز جور طوفان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
ز شب چه خواهی طرب چه جویی به دل چه گویی ز حجر یاران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
بیا سحر شو ز شب به در شو سپیده باش و سیه بگردان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباه لبخند دوباره پیوند دوباره پیمان دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره برکش  ندای طوفان دوباره سر کش  ز ساغر جان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره برخیز ز تیغ  برکش  ز جان گذر کن برای جانان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباه من با تو میشوم ما دوباره من تو دوباره ایشان ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره لبخند های امید دوباه شور امید باران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباه لبخند دوباره پیوند دوباره پیمان دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دوباره ایران دوباره ایران دوباره ایران ♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫ منبع : آهنگ حجت اشرف زاده دوباره ایران دوباره بوی اسپند ... دوباره صوت و نوای پر از اسم قشنگت ... دوباره چوب پر و کارت ... دوباره بدو بدو از فاصله ی خیمه تا خیمه گاه ... دوباره خاکی شدن و بی خیال بودن ... دوباره شکلات پاشیدن ... دوباره نیگا به اسم قشنگت رو بنرای در و دیوار .... دوباره عاشق شدن به «یا مهدی» سبز رو خیمه گاه .... دوباره تزئین ... پذیرایی ... کف زنی ... لبخند ... انگار همه خوشحالی. سال قبل این قانون به ح تعلیق درآمد و در نتیجه بازیکنان ایرانی بسیاری راهی تیم های خارجی شدند. اما سازمان لیگ دوباره قانون قدیمی را در فصل جدید اجرا خواهد کرد و بازیکنان ایرانی چنانچه به صورت قرضی به یکی از تیم های خارجی بپیوندند، نمی توانند تا نیم فصل اول در لیگ ایران بازی کنند. نیکو کوواچ در سال 2014 پشت سر گواردیولا به قطر سفر کرد تا از او بیاموزد. کوواچ کروات حالا سرمربی بایرن مونیخ است و گواردیولا می گوید مطمئن است در این پست موفق خواهد شد. کارخانه ای در آستانه تعطیلی با تلاش و همت کارگرانش جانی دوباره گرفت و تولیدات خود را پس از 11 ماه توقف دوباره شروع کرد. بایرن فصل گذشته با هدایت گواردیولا رکورد امتیازی بوندس لیگا را ش ت و روبن امیدوار است برای مدتی طولانی در آلیانس آره نا بماند تا بتواند برای مدت بیشتری با بهترین مربی دنیا کار کند.
او به کیکر گفت:" از نظر من، گواردیولا بهترین مربی دنیاست. امتیاز ما برای این فصل این بود که نیاز نداشتیم تا به هم عادت کنیم. ما این فصل از نظر مالکیت توپ. بعد از مدت ها دوباره قالب اصلی ام به خانه اش برگشت. انگار روح و نشاط دوباره به این خانه آمده است. این رنگ و آن گل و پروانه، چقدر با احساسم سازگار است. چقدر دوباره دوست دارم نو شوم و نو بمانم. خوشحالم از این تمیزی... دعا کنید مایۀ رویش دوباره شود... طبق اخبار منتشر شده، دنی آلوس با باشگاه منچسترسیتی به توافق رسیده و عصر امروز با مدیران یوونتوس برای نهایی وج خود صحبت خواهد کرد. اختصاصی / جرارد پیکه و پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسلونا ب در یکی از خیابان های شهر بارسلون با هم دیدار د. تصاویر این دیدار دوستانه توسط یکی از کاربران شبکه های اجتماعی شکار شده است. هنوز علت دیدار پیکه و گواردیولا و گفت و گوی رد و بدل شده بین آن ها مشخص نیست. نکته جالب توجه اینجاست که خیابانی که گواردیولا و پیکه در آن با هم دیدار د بسیار به خانه تیاگو آلکانترا در بارسلونا نزدیک است. گواردیولا دیروز به شهر بارسلون سفر کرد تا رأی خود را به استقلال کاتالونیا به صندق بیاندازد. همچنین گواردیولا دیروز در مصاحبه ای از لوئیس انریکه سرمربی بارسلونا حمایت کرد و اذعان کرد که لوئیز انریکه می تواند دوباره یک بارسلونا بزرگ بسازد و در این موضوع هیچ شکی نیست. تصاویری که از این دیدار گرفته شده است : کاسیاس که سال گذشته کوپا و دسیما را برد، به نظر می رسد که دوباره به بهترین روزهایش برگشته است. ایکر در آغاز سال 2014 فقط در چمپیونزلیگ بازی می کرد و شرایط عجیبی داشت. دیگو لوپز به انتخاب وچی در لالیگا در ترکیب قرار می گرفت اما با رفتن دروازه بان گالیشیایی شرایط برای کاپیتان رئال عادی شد. رئال به سراغ ید کیلور رفت. ناواس در کوپا و چند بازی در لالیگا و همین طور بازیهای تشریفاتی چمپیونزلیگ در ترکیب قرار گرفت و ایکر دروازه بان اصلی شد. کنایه عالی کاسیاس به گواردیولا کاسیاس با ثباتی که پیدا کرد دوباره به خداش آمد. او سال را با مهار دو پن ی کلیدی مقابل آلمریا و کروز آزول تمام کرد و با دو کلین شیت جام باشگاه های جهان را برد. ایکر تبدیل به اولین کاپیتان تاریخ شد که به عنوان کاپیتان هشت جام بزرگ را می برد : جام جهانی، یورو، چمپیونزلیگ، لالیگا، کوپا، جام اروپا و اسپانیا و همچنین جام باشگاه های جهان.”

ایکر در ادامه در توئیترش یک پیغام معنادار بی نظیر را خطاب به گواردیولا فرستاد :” آ ین جامی که گروهی از دونده ها بردند و تاریخ ساز شدند …”

در واقع مربی بایرن پیش از بازی تیمش مقابل رئال در بهار گذشته، رئالی ها را دونده خوانده بود. ماریا شاراپووا که بعد گذراندن ١٥ ماه محرومیت دوباره به مسابقات تنیس بازگشته است ، در اولین مسابقه ی خود در بازی های تنیس اشتوتگارت به پیروزی رسید. عمو عباس بیا بنگر دو باره کربلا گشته دوباره دشمن سفاک اسیر حرص و آز گشته دوباره اصغری در خاک گلویش غرق خون گشته دوباره زینبی تنها بروی تلی از خاکه عمو عباس بیا بنگر دوباره اکبری نالان تنش زخمی و چاک چاکه دوباره شادی دشمن، صدایش تا کجا رفته عمو عباس بیا بنگر دوباره ترس از دشمن، نگاهم تا خدا رفته دوباره درد و تنهایی،طعام هر شبم گشته د. ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ تاکید کرد که بازی زیر نظر گواردیولا برای او یک افتخار بوده است. او گفت که گواردیولا به فلسفه خود ایمان دارد و آن را تغییر نخواهد داد. گواردیولا همزمان با تولدش، روزهای خوبی را در لیگ برتر انگلیس سپری نمی کند. ادامه: گواردیولا و جشن تولد در تنهایی (کارتون) قایق تان ش ت ؟ پاروی تان را آب برد؟ تورتان شد؟ صیدتان دوباره به دریا برگشت ؟
غمت نباشد چون خدا با ماست!
هیچ وقت نگو از ماست که برماست
بگو خدا با ماست. اگر قایقت ش ت ، باشد !
دلت نشکند! دلی نشکنی. اگر پارویت را آب برد ، باشد ! آبرویت را آب نبرد! آبرویی نبری. اگر صیدت از دستت رفت ، باشد ! امیدت از دست نرود! وامید ی را ناامید نکنی.. اتلتیکو در تلاش است تا از محرومیت احتمالی سیمئونه به علت اعتراض به داوران جلوگیری کند. دوباره یک صعود کوچک
یک قدم بالاتر از هوایی که تو آن را نفس می کشی
یک قدم بالاتر از شعاعی که چشمان تو می بیند
دوباره یک صعود کوچک
تا فراموشی سنگینی نفس هایی که پابه پایم کشیدی
تا دور شدن از راهی که گام به گام رفتیم
دوباره یک صعود کوچک
برای فرار از تمام آن چیزهایی که دیگر نیست
دوباره یک صعود که شاید دوباره دیدنت د.