گیرنده های حسی کدام نواحی قوی ترند

به نقل از خبرگزاریها در مورد گیرنده های حسی کدام نواحی قوی ترند : دنیای اقتصاد نوشت: گزارش رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش در حالی اعلام شده که طبق آن، رده های اول تا چهارم در اختیار وارد کنندگان قرار گرفته است. های مینیاتوری که از سگ ها هم کوچک ترند و برای نگهداری در خانه ها پرورش می یابند! ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺩﻭﺩﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ : ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺭ .... ﯾﺎ ﺑﯽ ﭘﻮﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﮔﺪﺍﮔﺸﻨﻪ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺧﺮﺣﻤﺎﻝ .... ﯾﺎ ﮐﻤﺘﺮﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺗﻨﺒﻞ . ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺳﺮﺳﺨﺖ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ . ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺩﻭﺩﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ : ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺭ .... ﯾﺎ ﺑﯽ ﭘﻮﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﮔﺪﺍﮔﺸﻨﻪ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺧﺮﺣﻤﺎﻝ .... ﯾﺎ ﮐﻤﺘﺮﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ : ﺗﻨﺒﻞ . ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺳﺮﺳﺨﺖ ﺗﺮﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﯿﮕﯿﻢ .
هشتگ کاربران توییتر در حمایت از رئیس جمهور جزو 10 ترند برتر جهان شد. همشهری آنلاین: دانشمندان بریتانیایی با تجزیه و تحلیل بیش از شش هزار نامه سینمایی به فرمولی دست یافته اند که می تواند موفقیت ها را در گیشه تضمین کند. چندی پیش سازمان غذا و داروی صابون های آنتی باکتریال را ممنوع کرد؛ چون آن ها بهتر، پاکیزه تر و یا حتی بی خطرتر از صابون های معمولی نیستند! صابون های آنتی باکتریال نه اثربخش ترند و نه حتی سالم تر! مصرف کنندگان شاید بر این باور باشند که این صابون ها بهتر می توانند از پخش آلودگی ها جلوگیری نمایند، اما مدرکی علمی پشت این قضیه وجود ندارد. [. امکانات فراوانی را برای راحتی کاربران خود عرضه می کند. گاها دوست دارید بدانید چه اخبار و داستان هایی مورد توجه قرار گرفته اند و یا چه خبر هایی هم اکنون ترند هستند . در این ویدیو با روش آگاهی از ترندها و اخبار داغ در آشنا شوید. وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودروهای سواری در بازه زمانی تابستان امسال را منتشر کرد. در کمتر از ۲۴ ساعت هشتگ دانشجوپزی در تمام رسانه های داخلی و خارجی و حتی تریبون های ضد انقلاب ترند شد تا این کلیدواژه صدای اعتراض دانشجویان شهید چمران برای رسیدگی به وضعیت سیستم های سرمایشی خوابگاه ها در گرمای ۵۰ درجه اهواز را به گوش همه برساند، اما ماجرا از کجا شروع شد؟. یک سایت اصلاح طلب نوشت: اصلاح طلبان بدلی و قل ، آینده جریان اصلاح طلبی را تیره وتار می کنند.
اگر دوست دارید بدانید که جمله خانم ها مقدم ترند یا همان ladies first از کجا بوجود آمده است, با ما… حرفهای نیمه شب به بعد واقعی ترند.... حیف که ناشنیده ترند... به قول اون عزیز قلب مریمی هیچوقت دروغ نمیگه   چقدر کار نیمه تموم دارم...چقدر طلب دارم... چقدر تفاوت.... چقدر چقدر... دلمم تنگ شده...دیگه بدتر رکنا:بنز و بی ام و دو خودروی آلمانی هستند که از قدیم با هم رقابت می د. از ابتدای پیروزی ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده امریکا سوالات زیادی در این مورد شکل گرفته است که آیا سیستم این کشور می تواند ترامپ را کنترل کند؟ فوتبال دوستان کشورهای عربی با هشتگ المغرب – ایران به باخت یک بر صفر قهرمان قاره آفریقا به شاگردان کارلوس کی روش واکنش نشان دادند و این هشتگ به ترند توئیتر در کشورهای عربی تبدیل شد. پشت نان بیات
کدام چای را می نوشی؟
باکدام فنجان؟
تا نخورده مست لباسهایی شوم که گوشه ای از صندلی جان داده اند
خودت را حتما بیرون از لباسهایت نمی شناسی؟!!
که هرچه زنگ می زنم "مشغولی"!!
با کدام روسپی؟
توی کدام کوپه قطار
گرگم به هوا بازی می کنی؟
با کدام زنگوله؟
کدام گله را "هدایت" می کنی؟
حالا هر چه بخواهد من" صادق" باشم از ک. نیره خادمی در رو مه شهروند نوشت: «کدام یک ترند؟ پزشکان یا خودروسازان داخلی»؛ این سوالی با پیشداوری و قضاوتی مشخص است که در ویدیویی از مخاطبان پرسیده شد؛ سوالی که از پیش اتهام ی را درباره دو قشر از جامعه مطرح می کند. هوش انسان به شکل های مختلفی بروز می یابد. اما یکی از اَشکال هوش هست که باعث بروز خلاقیت شده و می تواند همه را ضربه فنی کند! آیا افرادی که کنایه می زنند خلاق ترند؟ در مقابل بالاترین شکل هوش تعظیم کنید: کنایه! همه از کنایه خوش شان می‏ آید. کنایه پتوی گرم و نرمی است که همه دلشان می‏ خواهد بروند زیرش […] آیا واقعا فرزندان اول باهوش ترند؟ آیا بزرگ ترین و باهوش ترین فرزند خانواده هستید؟ یا جوان ترین و سرکش ترین عضو خانواده محسوب می شوید؟ هم از لحاظ علمی هم از لحاظ باورهای عمومی، اینکه […] نوشته آیا واقعا فرزندان اول باهوش ترند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد. رکنا: فکر می کنید که صندلی دستشویی تان کثیف ترین جای خانه تان است؟ روی یک صندلی تو به طور متوسط ۱۰ باکتری در هر سانتیمتر مربع وجود دارد. اما جاهایی در خانه تان هستند که بسیار از دستشویی تان کثیف ترند!… یکی از مهم ترین مشکلات و علل شکایات مردم از شرکت های بیمه ناشی از عدم توجه آنها به شرایط بیمه نامه و میزان تعهدات شرکت بیمه است؛ برخی قسمت های بیمه نامه مهم ترند و لازم است آنها را با دقت بیشتری بخوانیم و به خاطر بسپاریم.   خلیج فارس در توییتر ترند شد اعتراض گسترده کاربران توییتر به اظهارات امورخارجه هشتگ انگلیسی پرشین گلف (خلیج فارس) را در توییتر ترند کرد. ر تیلرسون امورخارجه در اظهارات اخیرش با به کار بردن واژه‌ای مجعول به جای خلیج فارس موجی از اعتراضات را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخت. به گزارش فردای لرستان به نقل از اقتصاد آنلاین ،بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به ویژه توییتر برای اعتراض به این موضوع از هشتگ انگلیسی «persiangulf» استفاده د. همین موضوع سبب شد که این هشتگ مدتی در توییتر ترند شود حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر به ترند سال ۲۰۱۸ بدل می شود
گزارش‌ها حکایت از آن دارند که در سال ۲۰۱۸، شرکت‌های بیشتری از حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر در محصولات خود استفاده خواهند کرد. چرا افرادی که زیاد سفرمیکنند باحال ترند؟ 1- ان ها از چیزی نمیترسند 2- ذهن بازی دارند 3- پیشنهادهای غذایی خوبی میدهند 4- داستان های جالبی برای تعریف دارند 5- شنونده های خوبی هستند 6- خودشان را باوردارند 7- انها سوغاتی خوبی برایتان می اورند 8- از چیزهای کوچک  خوشحال می شوند 9- با بی برنامگی کنار می ایند 10- نگرش خوبی دارند 11- انها الهام بخش خ. تو کیستی، که من این گونه بی تو بی تابم؟ شب از هجوم خی نمی برد خوابم. تو چیستی که من از موج هر تبسم تو بسان قایق سرگشته، روی گردابم؟ تو در کدام سحر، بر کدام اسب سپید تو را کدام خدا؟ تو از کدام جهان؟ # #شاملو همشهری آنلاین: به گفته محققان اگر فرد رژیم گیرنده گیاهخوار باشد نه تنها به شکل موثرتری در مقایسه با افراد پیروی کننده از رژیم کم کالری وزن کم می کند بلکه با کاهش چربی عضله، متابولیسم بدنش هم بهبود می یابد. اختصاصی از یاری فایل مقاله ن به ملکوت نزدیک ترند با و پر سرعت .
مقاله ن به ملکوت نزدیک ترند
مقاله ن به ملکوت نزدیک ترند لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات 23ویژگیهای ن در عرفان:یکی از مهم ترین نیازهای بشری که ریشه در فطرت تمامی انسانها دارد، امور معنوی و عرفان می باشد و راز موفقیت انسانهای با ایمان، توکل و مقام رضا و پیوند و ارتباط آنها با خداست.در این میان سهم ن کمتر از مردان نیست و از جهت سیر الی الله و رسیدن به مقام قرب جایگاه ی انی داشته و دارند و البته علایق معنوی ن بیشتر از مردان است
در این نوشتار، ابتدا تحلیلی از عرفان ذکر شده و بعد جایگاه زن در عرفان و زیبایی معنوی او و برخی نمونه های عملی آن بیان شده است.
با
مقاله ن به ملکوت نزدیک ترند

به گزارش ایسنا، خبرگزاری ترند آذربایجان با ادعای این که ایران، روسیه و ترکیه عملیات مشترک نظامی در انجام خواهند داد، گزارش داد: این عملیات احتمالا در شهر ادلب، واقع در شمال غرب آغاز خواهد شد. انتظار می رود روسیه و ایران عملیات را در بخش های جنوبی این شهر انجام دهند و ترکیه نیز از مسیر شمالی این شهر پیش روی کند.بر اساس این گزارش روسیه هم اکنون در جنوب ادلب در روستاهای موراداخ و خلفایه نیروهای مستقر دارد.خبرگزاری ترند اطلاعاتی درباره روز دقیق شروع این عملیات نظامی مشترک منتشر نکرده است.رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه به خبرگزاری ترند گفته است که آنکارا آماده است تا با هر تهدیدی که در مرزهایش وجود دارد مقابله کند و این کشور به عنوان یک قدرت منطقه ای حق دارد تا بر اساس خط مشی و منافع ملی اش عمل کند.در حال حاضر حدود ۲۵ هزار نیروی ترک در مرز این کشور با حضور دارند.سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران نیز که هم اکنون در ترکیه به سر می برد با همتای ترک خود و رئیس جمهور این کشور دیدار و درباره مسائل منطقه گفت وگو کرده است. وقتی که یک عضو جدید در تیم خود استخدام می کنید، اولویت شما چیست؟ آیا بر تشریح وظایف و اه او برای یک بازه ی ی اله تمرکز می کنید؟ یا برای درک نقاط قوت و علایق او زمان می گذارید تا بتوانید وظایفی به او اختصاص دهید که از انجام آنها لذت ببرد؟ هیچ یک از سبک های ی مناسب […] نوشته شبکه ی مدیریتی بلیک-موتون؛ افراد مهم ترند یا نتیجه؟ اولین بار . با همه گیر شدن دوربین های موبایل و شبکه های اجتماعی، هر روز ما هزاران ع و سلفی از دوستان و افراد معروف در این شبکه ها می بینیم. آیا واقعا بعضی افراد خوش ع ترند؟ یا دوربین بهتری دارند؟ یا اینکه یک عکاس حرفه ای ع های آنها را می گیرد؟شاید هر کدام از موارد بالا درست باشد، اما نکته اصلی در همه این ع ها، روش درست ژست گرفتن جلوی دوربین است. با. همه ی آدم ها با هم برابرند،اما پولدارها محترم ترند! همه ی آدم ها با هم برابرند،اما بچه ها واجب ترند! همه ی آدم ها با هم برابرند،اماخانم ها مقدم ترند! همه ی آدم ها با هم برابرند،اما سیاه ها بدبخت ترند و سفید ها برترند! در کل همه ی آدم ها با هم برابرند،اما بعضی ها برابرترند!!!  تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com به نظر شما عزیزان از مسئولین سازمان کدام افراد دلسوز ترند و میتوان از آنها در جهت تسریع در اجرای طرح یاری خواست و کدام افراد مخالف طرح تبدیل وضعیت مربیان حق دریس میباشند و چرا ؟ خواهشمند است با ذکر دلیل نظرات خود بصورت وضوح توضیح دهید (در نظر سنجی پایین سمت چپ سایت شرکت نمایید) سائل از گوشه ی مسجد برخاست ، پرسید :
یا علی ، به من بگو واجب کدام است ؟ واجب تر کدام است ؟
نزدیک کدام است ؟ نزدیک تر کدام است ؟
عجیب کدام است ؟ عجیب تر کدام است ؟
مشکل کدام است ؟ مشکل تر کدام است ؟
المومنین در پاسخ فرمود:
واجب ، ترک گناه است و واجب تر از آن توبه ی از گناه است.
نزدیک ، قیامت است و نزدیک تر از آن مرگ است.
. برای بیشتر چیز های دنیا مرز مشخصی وجود ندارد آن ی که عکاس حرفه ای شد خودش نمی داند درست در کدام قسمت مسیر از کدام ع کدام پروژه حرفه ای شد. آن که نویسنده سرشناسی شد نمی داند آن تغییر بزرگ کدام پله کدام خوانش یا کدام نوشته است. آن که سر بالا کرد و خودش را در مقابل چشمان مشتاق هزاران دانش جو دید هیچ نفهمید از کدام روز کدام مقاله کدام برنا. تو کیستی، که من اینگونه بی تو بی تابم؟ شب از هجوم خی نمی برد خوابم تو چیستی، که من از موج هر تبسم تو بسان قایق، سرگشته، روی گردابم!
تو در کدام سحر، بر کدام اسب سپید؟ تو را کدام خدا؟ تو از کدام جهان؟ تو در کدام کرانه، تو از کدام صدف؟ تو در کدام چمن، همره کدام نسیم؟ تو از کدام سبو؟
من از کجا سر راه تو آمدم ناگاه! چه کرد با دل من آن نگاه. 1- کدام یک از موارد زیر از آزاد سازی استیل کولین جلوگیری می کند ؟ الف : وزامیکول ب : همی کولینیوم ج: بوتولینوم د : کولین استراز
2- مهار آنزیم comt در درمان ... و مهار آنزیم mao در درمان ... موثر است.الف : پارکینسون-آ ایمر ب : آ ایمر-پارکینسون ج : افسردگی-آ ایمر د : پارکینسون-افسردگی
3- کدام یک از داروهای زیر در سندرم شوگرن مصرف می شود ؟الف : پیل. آیا گیرنده های حسی نورون هستند؟ گیرنده های حس سلول هایی تمایز یافته هستند که محرک را شناسایی و اثر آن را به پیام عصبی تبدیل می کنند در تعریف گیرنده ی حس توجه به دو خاصیت ویژه ی دستگاه عصبی شامل تأثی ذیری از محرک خارجی و ایجاد جریان عصبی را می طلبد و این سؤال پیش می آید که آیا این خواص بین گیرنده ی حس و دستگاه عصبی خواص مشترکی هستند؟! پس چرا به این خواص ویژه گفته اندبا توجه به خاصیت ویژه ی دیگر دستگاه عصبی که انتقال پیام از یک واحد عصبی به یک واحد دیگر است همان طور که می دانید انتقال پیام عصبی در سیناپس ها اتفاق می افتد. حالا به این جمله دقت کنید: ((در یک سیناپس نورون انتقال دهنده، نورون پیش سیناپسی و سلول دریافت کننده، سلول پس سیناپسی خوانده می شوند.)) بنابراین لفظ کلی سلول به جای نورون استفاده شده است. با کمی فکر در می ی م که دلیل آن هم سلول های ماهیچه ها – میون – و غده هاست که نورون نیستند و می توانند نقش سلول پس سیناپسی را بازی کنند.. با این وصف آیا لفظ نورون در بخش اول جمله ی مزبور محدود کننده ی درست و به جایی ست؟! یعنی همه ی سلول های انتقال دهنده یا همان پیش سیناپسی، نورون هستند؟ درستی این ادعا مست م آن است که گیرنده های حس در تشکیل سیناپس دخ نکنند یا در غیر این صورت بتوان به آن ها نورون گفت. که در واقع چنین نیست. هرکجا که گیرنده های حس سلول کاملی هستند می توانند با نورون سیناپس تشکیل داده و نقش سلول پیش سیناپسی را ایفا کنند. کماکان که در منابع معتبر هم محدود سلول های پیش سیناپسی به نورون اتفاق نیفتاده است. گیرنده های حس را نیز یک سلول تمایز یافته یا نهایتاً بخشی از یک نورون – نه خود نورون – دانسته اند. برای مثال سلول های استوانه ای و سلول های م وطی به عنوان گیرنده ی نور خود سلول های کامل و تمایز یافته ای هستند که با نورون ها سیناپس برقرار می کنند و از طریق آن پیام عصبی را انتقال می دهند. مثل سلول های گیرنده ی حس چشایی در جوانه ی چشایی و سلول های مژکدار گوش درونی. در بقیه ی موارد گیرنده ی حس ممکن است بخشی از یک نورون باشد مثل پایانه ی دندریتی در پوست یا حتی دندریت به علاوه ی جسم سلولی در گیرنده ی حس بویایی و ممکن است همان نورون نیز تشکیل عصب دهد مثل آنچه در پوست می بینیم. اما با همه ی این احوال یک گیرنده ی حس نمی تواند یک نورون باشد. تهیه و تنظیم: هوشمند تاجدینی پژوهشگران با انجام آزمایش هایی ارتباط بین ت و تمایلات خودخواهانه یا ایثارگرانه در افراد را کشف د . کدام بهتر است؟ خودروی محور جلو یا محور عقب
خودروهای دیفرانسیل عقب و محو جلو، هر کدام ویژگی‌ها و خصوصیات خاص خود را دارند. اما کدام نوع انتقال قدرت بهتر است؟
خو دن روی کدام پهلو و کدام وضعیت یکی از سوالاتی است که همیشه درگیر آن هستید. با ما همراه شوید تا… آنهایی که تودار ترند،حافظه قوی تری دارند... اختصاصی از یارا فایل فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 sm-g313hn با با و پر سرعت .
 فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 sm-g313hn با
 فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 sm-g313hn با موضوع : فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 sm-g313hn با    ...
 فایل efs:1- فایل efs گوشی مدل samsung galaxy trend 2 sm-g313hn sm-g313hn_efs_r51fa1r58fd  با می توانید فایل مورد نظر خود را نمایید
با تشکر تیم پدوفایل
با
فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 sm-g313hn با
اختصاصی از سورنا فایل فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند مدل samsung galaxy trend sch-i699 با با و پر سرعت .
 فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند مدل samsung galaxy trend sch-i699 با
 فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند مدل samsung galaxy trend sch-i699 با موضوع : فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند مدل samsung galaxy trend sch-i699 با   .....
 فایل efs:1- فایل efs گوشی مدل samsung galaxy trend sch-i699  sch-i699_efs__2013_10_03
  با می توانید فایل مورد نظر خود را نمایید
با تشکر تیم پدوفایل 
با
فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند مدل samsung galaxy trend sch-i699 با
در تاریکی خانه ارزش نور و در تنگی اتاق ارزش بیشتر درک می شود و این یعنی دخترها مسلمان ترند.
هم نور دارد و هم
پ.ن: اینجا مصطلح منظور بود ولی علاوه بر این یک بالاتر هم به تو نشان می دهد یعنی در ترکیب جبرها. اختصاصی از هایدی فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 duos s7572 با با و پر سرعت .
 فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 duos s7572 با
 فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 duos s7572 با موضوع : فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 duos s7572 با   ....
 فایل efs:1- فایل efs گوشی مدل samsung galaxy trend 2 duos s7572 s7572_efs_r21d23a1zcy  با می توانید فایل مورد نظر خود را نمایید
با تشکر تیم پدوفایل 
با
فایل efs گوشی سامسونگ گل ی ترند 2 مدل samsung galaxy trend 2 duos s7572 با
سه زن در دنیا زیبا ترند: مادرم انعکاس تصویرش در آیینه و ســــــایـــــــــــــــــه اش... ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ قدرت تفکر را نباید ج هر چیزی کرد. حیف است! عقل و فکر را باید صرف آن چیزهایی کرد که ضروری هستند. آن چیزهایی که از همه مهمترند. قرار است در این وبلاگ به چیزهایی پرداخته شود که از همه مهمتر و ضروری ترند.
اما باید توجه کرد، این سوال که چه چیزهایی از همه مهمتر و ضروری ترند، باز به عهده ی عقل است. شاید ندانیم مهم ترین مشکلات و مباحث چیستند، . همشهری دو - مرجان فاطمی: «صبحانه را روی بالکن می خوریم. او آب پرتقال می گیرد و من نان های برشته شده را یکی یکی برش می زنم و می گذارم داخل دستمال تا خشک نشوند. امروز درس جالبی گرفتم.دو آدم متفاوت به من یاد دادند که میزان شعور آدم ها هیچ ربطی به تحصیلات یا سطح درآمدشان ندارد.امروز به عینه دیدم که گداصفتی و پستی آدمها هیچ ارتباطی با میزان دارایی وحسابهای بانکیشان ندارد و اتفاقا برع ،آنهاکه فقیرترند،آقاترند و بلند طبع تر.و آنها که داراترند،گداصفت ترند وفقیرتر ومحتاج تر.اما این وسط چیزی که .