یادداشت دختر شینا

به نقل از خبرگزاریها در مورد یادداشت دختر شینا : باسمه تعالی کتاب دختر شینا نویسنده:بهناز ضر زاده ناشر:سوره مهر موضوع:ادبیات/دفاع مقدس دختر شینا داستان زندگی عاشقانه "قدم خیر محمدی"باشهید حاج ستار ابراهیمی است. کت جذاب بااتفاقاتی جالب از زندگی دختری که درروستا متولد می شود ،رشد می کند وازدواج می کند.تانیمه های کتاب خبری از جنگ ودرگیری نیست.زندگی یک روستایی است باهمه ی جذ ت داستا. کتاب دختر شینا داستان زندگی قدم خیر محمدی کنعان است،این اثر از دوران کودکی راوی تا زمان مرگ همسرش ستار ابراهیمی هژیر را روایت می کند. این کتاب به ابعاد زندگی یک دختر نوجوان و نحوه ازدواج و ورود وی به زندگی مشترک پرداخته است.قیمت:12000 تومان
دریافت بهناز ضر زاده نویسنده کتاب دختر شینا با جدیدترین اثر خود در میان پرفروش های هفته دوم بهمن ماه قرار گرفت. دختر : عشقم کنیم؟؟؟ پسر : باشه خانومم ... ... دختر : تو نمی تونی24 ساعت بدون من بمونی؟ ... پسر : می تونم ... دختر : می بینیم ..... 24 ساعت شروع میشه و پسر از سرطان عشقش و اینکه خیلی زود قراره بمیره خبر نداشته ... 24 ساعت تموم می شه و پسر میره جلوی در خونه ی دختر .. در می زنه ولی ی در رو باز نمی کنه ... داخل خونه می شه و دختر رو میبینه که روی مبل دراز کشیده و . «گلستان یازدهم» عنوان کتاب تازه ای از نویسنده «دختر شینا» است. این کتاب خاطرات زندگانی زهرا پناهی روا با شهید علی چیت سازیان از زمان آشنایی، ازدواج و دوران کوتاه یک سال و هشت ماهه زندگی مشترک است. تو او را مثل بقیه دخترا میدیدی.من همان دختر بودم. تو او را معمولی دوست داشتی.من همان دختر بودم. تو او را تحویل نمیگرفتی.من همان دختر بودم. تو او را کم میدیدی.من همان دختر بودم. تو نگران پول کرایه تا ی اش نبوودی.من همان دختر بودم. تو به فکر خودت بودی و به او فکر نمیکردی.من همان دختر بودم. تو حرف های عاشقانه به او نمیزدی.من همان دختر بودم. ت. سومین دوره مسابقات کتابخوانی ( کتاب و زندگی ) با محوریت کتاب دختر شینا درحال برگزاری می باشد که جلسه معرفی این کتاب در مورخ 94/09/26 در محل هیئت انصارالمهدی شهرستان زاهدان ویژه دانش آموزان خواهر برگزار گردید شایان ذکر است که در که دو دوره قبل کتاب: ( من زنده ام ) از خانم معصومه آباد و کتاب : (خانواده ) از بیانات ی نیز مورد توجه دانش آموزان قرارگرفته بود.
شدم مثل بچه ای که تازه خوندن و نوشتنو یاد گرفته ^_^ یا اون فسقلی که تا یه پولی از بزرگترش می گیره سریع میذاره تو جیبش تا روز بعد خوراکی خوشمزه ی ی محله شو ب ه. با این تفاوت که خوراکی من شکممو سیر نمی کنه بلکه روح تشنمو سیراب می کنه.
انقدر تو رفت و آمدم سر به زیرم که بعد از چند روز طی مسیر مهد تا خونه، اصلا متوجه کتابفروشیِ تازه تاسیس. دختر : عشقم کنیم؟؟؟ پسر : باشه خانومم ... ... دختر : تو نمی تونی24 ساعت بدون من بمونی؟ ... پسر : می تونم ... دختر : می بینیم ..... 24 ساعت شروع میشه و پسر از سرطان عشقش و اینکه خیلی زود قراره بمیره خبر نداشته ... 24 ساعت تموم می شه و پسر میره جلوی در خونه ی دختر .. در می زنه ولی ی در رو باز نمی کنه ... داخل خونه می شه و دختر رو میبینه که روی مبل دراز کشیده و روش یه یادداشت هست ... یادداشت : 24 ساعت بدون من موندی ... یه عمر هم بدون من می تونی بمونی عشق من ... دوستت دارم .... آنگونه که در تصویر معلوم است، کتاب های دختر شینا، سلام بر ابراهیم و گلستان یازدهم از پرفروش های دفاع مقدسی بر روی میز پرفروش های کتابفروشی ترنجستان سروش است. ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت به همراه رونمایی و انتشار چهار تقریظ حضرت آیت الله العظمی بر کتاب های «وقتی مهتاب گم شد»، «گلستان یازدهم»، «دختر شینا» و «آب هرگز نمی میرد» برای نخستین بار، با تقدیر از راویان و نویسندگان این کتاب ها در شهر همدان برگزار خواهد شد. من دیروز یه کار اشتباهی ... آبروی ی رو که نمیشناختم و تا حالا یه بار هم ندیده بودمش رو به خاطر اینکه نشون بدم دختر خوبی ام(!) و کار خودمو توجیه کنم بردم برای خودم متاسفم. تصور این که انقلاب کتاب دختر شینا را مطالعه نموده اند برایم غیرمنتظره و هیجان انگیز است چه برسد به این که ایشان چند بار بفرمایند بنده این کتاب را مطالعه . انصافا کتاب خوبی است. هم ادبیات خوبی دارد، هم نویسنده، خوب به جزئیات پرداخته، و هم اینکه داستان جذ دارد. مراسم ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت به همراه رونمایی از تقریظ های حضرت آیت الله بر چهار کتاب «دختر شینا»، «وقتی مهتاب گم شد»، «گلستان یازدهم» و «آب هرگز نمی میرد» در حوزه ی ادبیات دفاع مقدس از نویسندگان استان همدان، صبح روز (چهارشنبه ۲۰/۱۱/۹۵) در حسینیه ی رحمه الله علیه شهر همدان برگزار شد. دور اول نخستین دوره لیگ اسکواش بانوان استان اصفهان با دو پیروزی برای تیم های جم تو و سحاب آران و بیدگل و یک برد و یک ش ت برای تیم شاخص پژوه خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، از هفته اول دور اول نخستین دوره لیگ اسکواش بانوان باشگاه های استان اصفهان که باشرکت 6 تیم شاخص پژوه، جم تو، گلسا، سحاب آرا. در مراسمی که امروز در حسینیه (ره) استان همدان برگزار شد، تقریظ معظم انقلاب بر چهار کتاب در حوزه دفاع مقدس مورد رونمایی قرار گرفت. ♥ دختر ♥ یعنی دوتا دست کوچولو که تو دستای عشقش گم میشن . . . ♥ دختر ♥ یعنی یه عالمه احساس. . . ♥دختر ♥ یعنی وقتی سردش شد بپره بغل عشقش تا گرمش شه . . . ♥دختر ♥ یعنی ظرافت تو رفتارش باشه , نه اینکه ادا پسرا رو درآره . . . ♥دختر ♥ یعنی لبخند دلنشین خدا . . . ♥ دختر ♥ یعنی گرمی بخش خونه . . . ♥ دختر ♥ یعنی دنیای رنگی رنگی . . . ♥ دختر ♥ یعنی دنیاش ب. این ن بر اساس آیه قرآن به امهات المؤمنین (آیه 6 سوره احزاب) مشهورند. خدیجه دختر خویلد بن اسد بن عبدالعزی عایشه دختر ابوبکر صدیق صفیه دختر حیی بن اخطب زینب دختر خزیمه زینب دختر جحش ام سلمه دختر امیه بن المغیره سوده دختر زمعه بن قیس ام حبیبه دختر ابوسفیان بن الحرب حفصه دختر عمر بن الخطاب جویریه دختر حارث بن ابوضرار میمونه دختر حارث اله. این کتاب که از تولیدات انتشارات سوره مهر به شمار می رود داستان زندگی همسر شهید ستار ابراهیمی هژیر است. بهناز ضر زاده در «دختر شینا» قدم به قدم وارد زندگی قدم خیر محمدی شده است تا زندگی او با شهید ابراهیمی هژیر را روایت کند؛ داستان روزها و ی که این زن و فرزندانش وضعیت قرمز را تجربه می د و پدر در مناطق جنگی مشغول دفاع در برابر دشمن بود. این کتاب خاطرات زنی را روایت می کند که در طول هشت سال زندگی با یکی از ان دفاع مقدس، با دشواری های دوری همسر و بزرگ فرزندانش، کنار آمد و به تنهایی چهار دختر و یک پسر را بزرگ می کند. پسر:عشقم کنیم؟؟؟

دختر : باشه عزیزم... ...

پسر : تو نمی تونی 24 ساعت بدون من بمونی...

دختر : می تونم...

پسر : می بینیم..

24 ساعت شروع می شه و دختر از سرطان عشقش و اینکه خیلی زود قراره بمیره خبر نداشته...

24 ساعت تموم می شه و دختر میره جلوی در خونه ی پسر..در می زنه

ولی ی در رو باز نمی کنه...داخل خونه می شه و پسر رو می بینه که

روی مبل دراز کشیده و روش یه یادداشت هست...

یادداشت : 24 ساعت بدون من موندی...یه عمر هم بدون من می تونی دموکرات ها معتقدند در حالی که جمهوری خواهان مانع از تصویب طرح انتشار یادداشت های آنان در مورد ارتباط ترامپ با روسیه می شوند، خودشان به طرح انتشار یادداشت چالش برانگیزی را تصویب می کنند. همشهری آنلاین: عربستان، مصر، امارات و بحرین در جدیدترین بیانیه مشترک خود تاکید د، یادداشت تفاهمی که بین و قطر امضا شده در نتیجه درخواست های مداوم چهار کشور عربی است! اما این کشورها در عین حال امضای این یادداشت تفاهم را گامی "غیرکافی" دانستند. در این نشست که در روز مورخ 95/6/23 و در آستانه هفته گرامیداشت دفاع مقدس و با موضوع دفاع مقدس برگزار گردید 6 نفر به معرفی کتابهای خوانده شده در حوزه دفاع مقدس پرداختند که خلاصه ای از کتابهای ارائه شده به شرح زیر است: 1.خانم الهه شکوهی کتاب «دختر شینا» نوشته بهناز ضر زاده را معرفی د. دختر شینا روایت زندگی دختری است که پدر و مادرش به خاطر حفظ اعتقاداتشان او را به کلاس های مختلط مدارس نفرستادند. دختری که چون مدرسه نرفت، بی سواد بود، اما باور و ایمان با ثباتی داشت. دختری که آن قدر می ایستد و می افتد و دوباره برمی خیزد تا جنگ را تحقیر کند و به همه نشان دهد که جهاد واقعی زن، تلاش در جهت تربیت درست فرزندان و حمایت از همسر در راه مبارزه با دشمنان دین و کشورش است. دختر شینا در ۱۹ فصل روایت شده است که از دوران کودکی قدم خیر آغاز می شود، از زمانی که نامش را به خاطر قدم خوشی که داشت «قدم خیر» گذاشتند تا زمانی که حماسه زندگی اش را در پشت جبهه ها رقم زد و نامش به عنوان همسر شهید حاج ستار ابراهیمی هژیر در تاریخ این کشور ماندگار شد. 2. خانم ریحانه صباغی کتاب «خاکهای نرم کوشک» نوشته سعید عاکف را معرفی د. کتاب خاک های نرم کوشک منتخبی از خاطرات خانواده و همرزمان شهید «عبدالحسین برونسی» در مورد ویژگی ها و خصوصیات شهید است.
کتاب با ارائه یک زندگینامه فشرده و مختصر از شهید برونسی به نقل خاطرات اطرافیان، آشنایان و همرزمان ایشان پرداخته و هفتاد روایت کوتاه و خواندنی از ابعاد شخصیتی و زندگانی این فرمانده نقل می شود. هر خاطره نقل شده در مورد شهید با یک ع از شهید همراه است. «خاکهای نرم کوشک» چهار سال پس از انتشار و متعاقب فرمایشات ی در تاریخ ۲۶ داد ۱۳۸۵ و با معرفی و تاکید بر شخصیت اوستا عبدالحسین برونسی به مطالعه کتاب خاک های نرم کوشک توصیه فرمودند بسرعت در زمره آثار پر فروش و پر مخاطب ادبیات دفاع مقدس قرار گرفت و به گفته ناشر تاکنون به زبانهای عربی، فرانسه و انگلیسی نیز ترجمه و در خارج از کشور منتشر شده است. دختر بودن یعنی تمام عمر پای آینه بودن!

دختر بودن یعنی کله قند و لی لی لی لی …

دختر بودن یعنی پس این چایی چی شد؟؟!

دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و و ت هستن

دختر بودن یعنی انتظار خاستگار مایه دار!

دختر بودن یعنی چرا خونه اونقد کثیفه ؟؟!

دختر بودن یعنی دخترو چه به رانندگی؟

دختر بودن یعنی باید . با این نرم افزار می توانید در گوشی خود یادداشت هایی را ایجاد و ویرایش کنید. با این نرم افزار می توانید در گوشی خود یادداشت هایی را ایجاد و ویرایش کنید. زیباترین اسم دختر خوشگلترین زیباترین اسم دختر نازترین زیباترین اسم دختر باح رین زیباترین اسم دختر خاصترین زیباترین اسم دختر زیباترین اسم دختر جدید
ادامه مطلب گفته می شود مسی یک یادداشت نیز به نامه فدراسیون به فیفا اضافه کرده اما جزئیاتی از این یادداشت منتشر نشده است. کانال ع دختر و پسر کانال ع دختر و پسر کانال ع دختر و پسر کانال ع دختر و پسر کانال ع دختر و پسر کانال ع دختر و پسر ادامه مطلب دختر : عشقم کنیم؟؟؟ پسر : باشه خانومم ... ... دختر : تو نمی تونی24 ساعت بدون من بمونی؟ ... پسر : می تونم ... دختر : می بینیم ..... 24 ساعت شروع میشه و پسر از سرطان عشقش و اینکه خیلی زود قراره بمیره خبر نداشته ... 24 ساعت تموم می شه و پسر میره جلوی در خونه ی دختر .. در می زنه ولی ی در رو باز نمی کنه ... داخل خونه می شه و دختر رو میبینه که روی مبل دراز کشیده و روش یه یادداشت هست ... یادداشت : 24 ساعت بدون من موندی ... یه عمر هم بدون من می تونی بمونی عشق من ... دوستت دارم .... دختر: شنیدم داری ازدواج می کنی .. مبارکه .. خوشحال شدم شنیدم.. پسر: ممنون ، انشالله قسمت شما.. دختر: می تونم برای آ ین بار یه چیزی ازت بخوام؟؟؟ پسر: چی می خوای؟ دختر: اگه یه روز صاحب یه دختر شدی می شه اسم منو روش بذاری؟ پسر: چرا؟ میخوای هر موقع که نگاش می کنم ..صداش می کنم درد بکشم؟؟ دختر: نه.. !! آخه دخترا عاشق باباهاشون می شن.. می خوام بفهمی چق. ششمین پاسداشت ادبیّات جهاد و مقاومت به همراه انتشار سه تقریظ حضرت آیت الله العظمی بر کتاب های «وقتی مهتاب گم شد»، «گلستان یازدهم» و «دختر شینا» برای اولین بار، با تقدیر از راویان و نویسندگان این کتاب ها در شهر همدان برگزار خواهد شد. ادامه: همدان، میزبان ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت courier دیوایسی بود که برای ثبت یادداشت های کاربران توسط مایکروسافت ساخته شد اما هیچ گاه عرضه نشد. این دیوایس از دو نمایشگر و یک قلم استایلوس برخوردار بود و هدف از تولید آن این بود که به مثابه ی یک دفترچه یادداشت دیجیتالی مورد استفاده قرار گیرد. گوبا آی تی – اما اخبار حکایت[ادامه مطلب] قسمت یادداشت ها، یکی از بخش هایی است که کاربران اطلاعات شخصی و مهمی را در آنجا می نویسند و حفاظت از آن اهمیت بسیاری دارد. نویسنده کتاب «گلستان یازدهم» از دیدار خود با معظم انقلاب و یادداشت ایشان بر این کتاب گفت. ادامه: یادداشت معظم انقلاب بر کتاب «گلستان یازدهم»+ع %d9%87%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%8c+%d9%85%db%8c%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86+%d8%b4%d8%b4%d9%85%db%8c%d9%86+%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت به همراه انتشار سه تقریظ حضرت آیت الله العظمی بر کتاب های «وقتی مهتاب گم شد»، «گلستان یازدهم» و «دختر شینا» برای اولین بار، با تقدیر از راویان و نویسندگان این کتاب ها در شهر همدان برگزار خواهد شد. ادامه: همدان، میزبان ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت با یادداشت برداری شنونده بهتری باشید
برای آنکه عملکرد خود در جلسات را بهبود ببخشید و از تکرار و کج‌فهمی جلوگیری کنید، نکات جلسه‌ را یادداشت کنید. رو مه ایران یادداشت خارجه در باره فروشنده و کارگردان ان را منتشر کرد. دختر از پسر پرسید من خوشگلم؟
پسر:نه
دختر:دوسم داری؟
پسر:نچ
دختر:اگه بمیرم واسم گریه میکنی؟
پسر:اصلا
دختر چیزی نگفت در حالی ک اشک در چشمانش جمع شده بود.
پسر:تو خوشگل نیستی بلکه زیباترینی.دوست ندارم چون عاشقتم. اگه تو بمیری برات گریه نمیکنم چون منم میمیرم!!

شعری از خودم قربون لوس بازی و ناز و ادات..........................دختر تو نازی میشم آ فدات

بهت میگم بیا کنارم بمون..............................از عشقه تو دلم میگم من برات

دختر پسر واسه همن تو دنیا.............................خودت اینو دختر میدونی اما

چرا نمیگی تو به عشقم آره.............................فقط میخوام دختر نمونی تنها

دختر تو باش که عشق یعنی وجودت. نویسنده کتاب «گلستان یازدهم» از دیدار خود با معظم انقلاب و یادداشت ایشان بر این کتاب خبر داد. ادامه: یادداشت معظم انقلاب بر کتاب «گلستان یازدهم» این جا نویسنده ها، یادداشت هایی از زندگی می نویسند؛ یادداشت هایی درباره ی خواندن، نوشتن، خو دن، خندیدن، دیدن، سفر و هرچیز دیگری که فکرش را ید. من دیروز یه کار اشتباهی ... آبروی ی رو که نمیشناختم و تا حالا یه بار هم ندیده بودمش رو به خاطر اینکه نشون بدم مرتکب اشتباهی نشدم و کار خودمو توجیه کنم، بردم برای خودم متاسفم. این یادداشت تفاهم شامل دسترسی به مطالب ویژه از طریق وب سایت شرکت، سازماندهی فعالیت های مشترک و کمک به توسعه استعدادهای نخبه است. اسم دختر جدید و قشنگ بهترین اسم دختر جدید و قشنگ زیباترین اسم دختر جدید و قشنگ نازترین اسم دختر جدید و قشنگ خوشگترین اسم دختر جدید و قشنگ کاملترین اسم دختر جدید و قشنگ
ادامه مطلب قبل از ازدواج
پسر: بالا ه موقعش شد. خیلی انتظار کشیدم.
دختر: می خوای از پیشت برم؟
پسر: حتی فکرشم نکن!
دختر: دوسم داری؟
پسر: البته! هر روز بیشتر از دیروز!
دختر: تا حالا بهم خیانت کردی؟
پسر: نه! برای چی می پرسی؟
دختر: منو می بوسی؟
پسر: معلومه! هر موقع که بتونم.
دختر: منو می زنی؟
پسر: دیوونه شدی؟ من همچین آدمی ام؟!<. یکی از ا امات برخی مشاغل همراه داشتن مستمر یک دفتر یادداشت است اما چگونه باید این دفترچه یادداشت را حفظ کرد و در عین حال در پوشش تغییری ایجاد نشود؟ دو دختر وی در حال حاضر کاتولیک های پروپاقرصی هستند. در سال ۱۹۵۷ دختر اولش به صومعه راهبان در پاریس وارد شد. دختر دومش در سال ۱۹۶۷ به عنوان متخصص زبان در سرویس اطلاعات در تهران مشغول کار شد. پسر:عشقم کنیم؟؟؟
دختر : باشه عزیزم... ...
پسر : تو نمی تونی 24 ساعت بدون من بمونی...
دختر : می تونم...
پسر : می بینیم..
24 ساعت شروع می شه و دختر از سرطان عشقش و اینکه خیلی زود قراره بمیره خبر نداشته...
24 ساعت تموم می شه و دختر میره جلوی در خونه ی پسر..در می زنه ولی ی در رو باز نمی کنه...داخل خونه می شه و پسر رو می بینه که روی مبل دراز کشیده و روش یه یادداشت هست...
یادداشت : 24 ساعت بدون من موندی...یه عمر هم بدون من می تونی بمونی عشق من...دوستت دارم... ساعت ۴:۵۱ بامداد دوشنبه امتحان شبکه...آ ین امتحان دوره کارشناسی حسم خیلی عجیبه...نگم شبیه خواب شده همه چی :))  شاید شب برای این یادداشت چیزی اضافه