یاد من باشد تنها هستم

به نقل از خبرگزاریها در مورد یاد من باشد تنها هستم : با تو که هستم مدام برق چشمانم را می پوشانم... سوال هایم از تو تمامی ندارد. با تو که هستم کودک می شوم. مدام چرا و چگونه می بافم و در انتظار حرکت لب های دست نیافتنی ات تنها نگاه می کنم. با تو که هستم مدام برق چشمانم را با دو دست مضطربم می پوشانم تا مردمکِ کنجکاوِ نگاه های بی حادثه، خبرچینِ حادثه عاطفه ام نباشند. تو که می دانی این ستاره بی مک. تمام دنیایم را خسته کننده کرده ای!
هر جا نگاه میکنم، نبودن تو را می بینم!
میان برگ های پاییزی!
زیر تمام باران ها!
کنار همه ی آدم برفی ها!
حتی آسمان هم، با تمام روز و ش
پرشده از نبودنت!
لااقل انصاف داشته باش
آنجا که هستی را نشانم بده
تا میان این همه نبودنت خفه نشده ام! این نظریه در ان ها به وجود می اید که ایا فقط من برای او هستم ؟؟ ایا من تنها دل باخته او هستم ؟؟؟ چرا من او را دوست دارم ایا واقعا این گونه است ایا عشق ما واقعی است؟؟ این سوالات سوالاتی است که بعد از مدتی از هم میخواهند ؟؟ عشق را این گونه پندارند اگر عشق کم باشد ان ها فکر میکنند که به فکر دیگری اس اگر عشق زیاد باشد ان ها میگویند من از سر ا. با تو هستم دلبر افسانه ام درمیان ای شهر پر آوازه ام شهر من ای شهر شیرین و ختن با تو هستم شهر اشعار کهن شهر من تو شهر لامع بوده ای بس عظیمی ها و وامق دیده ای دلبر من جان من ،افسون من با تو هستم دلبر اکنون من مردمانت سخت و زیبا سیرتند در میان غصه ها با غیرتند درمیان خویشتن جا مانده ای لیکن از عالم تو تنها مانده ای درمیان ای کودک آزاد من شع.
از کتاب "قانون":
یکی از خانه به دوشانِ فراوان هستم کیسه پر کرده و شب گردِ خیابان هستم
گربه ها چشم ندارند ببینند مرا شب به شب بزمِ زباله ست که مهمان هستم
مردم از این طرف و آن طرفم می گذرند نکند فرض کنی من هم از آنان هستم
نکند فکر کنی هیچ ندارم، من هم صاحب سفره ی خالی شده از نان هستم
به شناساندن آیینگی ام مشغولم گاه اگر دی. ابراهیم حاتمی کیا گفت: به تمام بخش های مسلط هستم؛ اما تنها جایی که تسلیم هستم، موسیقی کارن همایون فر است. مامان : نه تنها دوستت دارم، بلکه عاشقت هستم پسر : چه سخت!! مامان : نه تنها دوستت دارم، عاشقت هم هستم مامان : حالا خوبه؟ دیگه سخت نیست؟ پسر : آره حالا خوبه مامان : خوب اینم معنی همون قبلی رو میده پسر (با یک لحن متفکرانه) : خب آره اینجوری آسونتر از اونه ولی بازم برای بچه ها سخته !!!! بعد مدت ها دوباره شروع به نوشتن یک غزل از تو چه پنهان با خودم درگیر جنگی تن به تن هستم بی تو پشیمانم پشیمان از به دنیا آمدن هستم هستم شبیه تکه سنگی ت و دلسرد و بی احساس هرچند بخشی از قشنگی های این دشت و دمن هستم من خسته ام از این بهشت و دوست می دارم جهنم را بفرست مرگت را خدا در انتظار سوختن هستم اصلا چه مرگی از غمت روزی هزاران بار میمیرم. یک پیام تکان دهنده ..... توسط یک زن ... "
ی از او پرسید .......
آیا شما زنی شاغل هستید یا خانه دار؟؟
او پاسخ داد: بله من یک خانه دار تمام وقت هستم.
من 24 ساعت در روز کار می کنم .....
من یک "مادر" هستم،
من یک همسر هستم،
من یک دختر هستم،
من یک عروس خانواده همسرم هستم
من یک ساعت زنگ دار هستم،
من یک آشپز هستم،
من یک پیشخدمت .
من پر از عطر تو هستم که
دلم را به تو بستم
تو پر از شعر و نسیمے نفسم
را به توبستم
بر سر عهد تو هستم زورق
عشق ش تم
ولی از عهد تو هرگز
دل خود را نگسستم


پس نوشت : واقعا این چهار نفر به چه امید و انگیزه ای وبلاگ منو دنبال میکنند؟ یعنی فکر من یه آدم حس هستم نه بابا منم یه آدم مز ف و هستم مثل بقیه آدمهای و مز فی که کنارتون هستند و تنها شما هم اصلا بهشون محل نمیذارید ! چرا ؟ چونکلاس تون بر نمیداره اوفت کلاس داره بی خیال ... من درین روزهایی که هستم درکنج عشق نشستم مست مستم مست عشق خدائی و مهر و عطوفت هستم کو ....! کجاست ؟ نقش عشق که نشاندم کدام معشوق نشست به پای عشقی که ماندم این ره به کجا خواهد رسید ؟ صدای فریادهایم به گوش که خواهد رسید ؟ صدایم آیا به عرش خدا خواهد رسید ؟؟ ایا دعاهایم امشب در فغان به گوش خدایم خواهد رسید ؟ تو ای یزدان خواهی شنید ......؟ بار اله. ملی پوش وزن 80 کیلوگرم کشتی فرنگی گفت: هنوز به خاطر مصدومیتی که دچار آن شده ام شوکه هستم. سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دنبال عامل تمرین ن بازیکنان نباشید چراکه من تنها عامل این ایده هستم. تنها ی قدر رویای خوش را میداند، که از کابوسی هولناک برخاسته باشد! تنها ی قدر عشق را میداند، که از فراسوی نفرت آمده باشد! تنها ی زندگی را می فهمد، که در ژرفای مرگ شیده باشد! تنها ی به ساحل لبخند میرسد، که خلاف امواج چشمانت شنا کرده باشد! تنها ی به چین های پیشانی ات دل می بندد، که تا عمق نگاهت رفته باشد، و دیگر باز نگشته باشد! تنها ی به قا. من یک سیاهپوست سرخپوست ویتنامی ایرانی ام . من یک افغان فلسطینی تبتی آفریقایی ام . من یک عرب کرد بلوچ لر اصفهانی ام . من یک ترک تهرانی گیلک کرجی ام . من یک دختربچه گلفروش ٬ یک فیلسوف ٬ یک کارگر ٬ یک پیک موتوری ام ٬ من یک چوپان ٬ یک رو مه نویس ٬ یک ٬ یک شاعرم . من برادر هر ی هستم که جنگی طلب نمی کند . به شرف و انسانیت ی توهین نمی کند ٬ از بالا ب. مَن باشم و وِی باشد و مِی باشد و نِی..
کِی باشد و کِی باشد و کِی باشد و کِی..
مولانا
پس نوشت : مَن هستم اما وِی نیست.... حسن بیت سعید در خصوص شایعاتی که درباره تیم آینده اش منتشر می شود واکنش نشان داد و گفت: اگر به فضای مجازی و شایعات باشد که اکنون عضو چهار تیم هستم! من اولین مسافر این تا ی هستم. تنها در ماشین نشسته ام و راننده هم بیرون ایستاده است. اول برای خودم می زنم زیر آواز! بعد با تلفن صحبت می کنم و بلندبلند حرف می زنم، انگار در اتاقم تنها نشسته باشم. دلیلی هست اگر بی تاب و گریان ی هستم
که من عمری ست در این خانه مهمان ی هستم
برای گریه می میرم، به پای گریه می سوزم
که شمع روضه ی شام غریبان ی هستم
در این قحطی کبوتر می شود گاهی نم اشکی
به گریه سایه بان بیت الاحزان ی هستم
مریضی دارد این خانه، بهار امسال پاییز است
پریشان حال داغ برگ ریزان ی هستم
ی این جا دعا خوانده: خدایا، جان زهرا را...
کنار بستری حیرانِ طفلان ی هستم
بیا ای عید! اما شادی من را نخواهی دید
مریضی دارد این خانه، پریشان ی هستم سال نو شمسی 1394 مبارکباد همیشه منتظرت هستم
بی آن که در رکود نشستن باشم
همیشه منتظرت هستم
چونان که من
همیشه در راهم
همیشه در حرکت هستم
همیشه در مقابله
تو مثل ماه
ستاره
خورشید
همیشه هستی
و می درخشی از بدر
و می رسی از کعبه
و ذوالفقار را باز می کنی
و ظلم را می بندی
همیشه منتظرت هستم
ای عدل وعده داده شده.
این کوچه
این خیابان
این تاریخ
خطی از انتظار تو را دارد
و خسته است
تو ناظری
تو می دانی
ظهور کن
ظهور کن که منتظرت هستم
ظهور کن که منتظرت هستم طاهره صفارزاده من یک مادر هستم من یک همسر هستم من یک دختر هستم من یک ساعت زنگ دار هستم من یک آشپز هستم من یک پیشخدمت هستم من یک معلم هستم من یک پرستار هستم من یک مشاور هستم من آرام بخش هستم من تعطیلات ندارم ، مرخصی استعلاجی ندارم من استراحت ندارم و 24 ساعت گوش به زنگم و در آ دستمزدم این است "مگه چه کار کردی از صبح تا حالا ؟" همه می دانند که من چه دستاوردهایی داشتم. من قهرمان جام جهانی هستم، برای رئال مادرید بازی کرده ام و فصل گذشته 20 پاس گل داده ام.وقتی تیم روند خوبی ندارد، یک نفر باید سیبل شود و متاسفانه بیشتر اوقات آن یک نفر من هستم." اگر جای دلم بودم، اگر چون او که هرشب می رود در کوی دلدارم، دلارایم، سخن سر می کند از عشق او و بوسه ها بر گونه هایش می زند، بر آن لبان لعل فامش می نشیند، شکوه ها با نرگس چشمان مستش می کند، همچون نسیمی پر زعطر لاله ها هر دم پریشان می کند مویش، همان چون شب سیه فام و چو دریا موج اندر موج گیسویش، ببیند روی زیبای پری رویش، شود مست از عشق و هرد. سلام دوستای خوب و همراههای همیشگی وبلاگم خوب هستین؟ من عالیم راستش اینکه دیر آپ واسه این بود که ترافیک مبین نتم تموم شده بید چون ننیخواستم دوباره شارژش کنم گفتم برم مکه بیام و یه چیز خوب بگیرم بعله دیگه ما الان مدینه هستم و تو ل هتل و وای فای رایگانو حالی به حولی جای همه شما خالیییی خلاصه بدی خوبی از من دیدین حلال کنین که فردا عازم ق. .
.
خدایا به او بفهمان که چقدر دوستش دارم
به او بفهمان که بدون او زندگیم پوچ و بی معنی است خدایا به او بفهمان که وقتی در کنارم نیست چقدر دلم برایش
بی طاقتی میکند به او بفهمان که اینقدر مرا عذاب ندهد خدایا به او بفهمان که من هم مانند او غرور دارم
و گاهی این غرور مس ه مرا از او دور میکند خدایا به او بفهمان تنها آرزویم او ورسی. با این همه کار روی هم انباشته شده ، داغی تابستان ، دوران پی ام اس لعنتی ، فشارهایی که درست از اول امسال شروع شد ، دغدغه های مهم زندگی که حل شد اما مشکلات دیگری همراه خودش آورد و هزار و یک دلیل دیگر معلوم است که باید له شوم و حالم بد باشد ! معلوم است که باید به سرم بزند و وقتی حوصله هورمون های نوجوانی بالازده محسن را ندارم و سرش داد میکشم بنشینم و با خودم فکر کنم : من خواهر بدی هستم ، دختر بدی هستم ، نویسنده بدی هستم ، بنده بدی هستم ، معلم بدی هستم ، دانشجوی بدی هستم و همسر و مادر بدی خواهم بود . معلوم است که مینشینم و با خودم به هزار هزار کار نکرده و آرزوی برآورده نشده فکر میکنم و احساس میکنم که چه زندگی سختی دارم من ! چه بدبختم ! و آرزوی مردن میزند به سرم ! حالا چه شکلی مشکلم را با خودم حل ؟ به کارهایی که کرده ام و میکنم نگاه و از خودم پرسیدم که آیا در مسیر هستم یا نه ؟ بله در مسیر هستم ! از خودم راضیم ، حتی اگر همین حالا قرار باشد که بمیرم مطمئنم که کوتاهی نکرده ام ! بعد حالم خوب شد ! پس حال خوب یعنی اینکه آماده مردن باشم! همیشه که نمیتوانم منتظر بمانم. توهم باید کاری انجام بدهی. اگر دوست داری باهم باشیم خوب یکم اراده کن. منم با حرف تو مطمنا سر تمام حرفهایم هستم. همان ی خواهم بود که برایت قول دادم باشم. نگران چه هستی، تو باید یکی از ما را انتخاب کنی، یا من یا ... . خب خودت بهتر میدانی برای بودن باتو تنها یک راه هست. آه این قدر فکر نکن من برای تو آزار دهنده شد. آهنگ جدید تقدیم به گل نازم تنها مخاطب خاص نوشته هام : : : : واست بی تابم و بی خوابمو و میدونی دلتنگم واست میمیرم و درگیرمو با دنیا در جنگم منو تنها نذار از روزگار با اینکه دل خستم واست دیوونمو و می مونمو تا ا ش هستم پیش وت تئاتر اسان رضوی گفت: تئاتر «من مرتضی تنها هستم» واجد تمامی مولفه های "تئاتر کافه ای" است. تو گوگل بنویسید: من زن هست (سرچ نکنیداجازه بدید خودش گزینه ها رو بده) نتیجه :من زن هستم من یک زن هستم من زن دوم هستم من دنبال زن مطلقه میگردم من یک زن بیوه هستم من زن اول هستم من فقط یک زن هستم حالا بنویسید من مرد هست نتیجه: من مرد هستم فرق زن و مرد توی گوگل باتو هستم ... باخود خودت که از ورای جاده های غربت آمده ای و در کنار این صحرای در حال خشک شدن چادر زده ای ... آره با تو هستم که از من غریب نوازی میخواهی و از دور نگاه ... باتوام که دیر آمده ای و زود آشنا شده ای... باتو ام که دستانت را در دستانم حس میکنم و نگاهت را بر جان احساسم که کلماتت است میبینم و می یابم ... باتو هستم که نگاهت نیز مانند اشکها. حال ی نبوده، چون حال من وخامت
پر گشته قلب و جانم ،از حسرت و ندامت
من بی وفا نبودم، با آنکه بی تو ماندم
بنگر که تا قیامت، قلبم شده به نامت
از هستی جهانم، با هر چه نیست دیگر
تنها تو را بخواهم، خواهم تو را تمامت
این را نشد بگویم، من عاشق تو هستم
من را نبود این را، در گفتنش شهامت
درد فراق و دوری، آسان و سهل باشد
گر ا. تکیه بر جنگل پشت سر روبروی دریا هستم آنچنانم که نمی دانم در کجای دنیا هستم حال دریا آرام و آبی است حال جنگل سبز سبز است من که رنگم را باران شسته است در چه حالی ایا هستم ؟ کوچ مرغان را می بینم موج ماهی ها را نیز حیف انسانم و می دانم تا همیشه تنها هستم وقت دل کندن از دیروز است یا که پیوستن بر امروز من ولی در کار جان شستن از غبار فردا هستم صفحه ای ماسه بر می دارم با مداد انگشتانم می نویسم من آن دستی که رفت از دست شما هستم مرغ و ماهی با هم می خندند من به چشمانم می گویم زندگی را میبینی بگذار،این چنین باشم تا هستم چه خوش جای دلم بودم، چه خوش چون او که هرشب می رود در کوی دلدارم، دلارایم، سخن سر می کند از عشق او و بوسه ها بر گونه هایش می زند، بر آن لبان لعل فامش می نشیند، شکوه ها با نرگس چشمان مستش می کند، همچون نسیمی پر زعطر لاله ها هر دم پریشان می کند مویش، همان چون شب سیه فام و چو دریا موج اندر موج گیسویش، ببیند روی زیبای پری رویش، شود مست از عشق .  باز مرا گفت، تمام شد! من الف و یا و ابتدا و انتها هستم. من به هر که تشنه باشد، از چشمه آب حیات، مفت خواهم داد.  مکاشفه ۲۱.۶ اسبق نفت با انتقاد از گسترش فقر در کشور گفت: بنده تابع نظر جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی هستم و تا هرجا که لازم باشد در این مسیر خواهم بود. 20 آبان
اکنون که به این مقطع زمانی رسیده ام، می دانم که خداوند همه چیز و همه من است. تا وقتی که در تمامی اوقات با او هستم و به او تکیه می کنم تنها نیستم. احساس مورد توجه بودن باعث می شود که درکارها و ابراز احساسات و نشان دادن عواطف موفق تر عمل کنم. من بیمار هستم و نیاز به تیمار و توجه دارم. تا وقتی که دستان خداوند را رها نکرده ام احساس آر. هستم ... اما نیستم ... بی تو همان نبودنم بهتر ... از تو بی خبرم ... انگار از خودم بی خبرم ... کاش میدونستی ... شاید یه روزی به صدق سخن گواهی دهی ... شاید آن روز دیر باشد ... شاید من نباشم... ***** + خیلی شلوغ تا آ اردیبهشت ... آره ... زندگی ممکن است سخت و بی روح باشد، ممکن است پر از غم و اندوه باشد، ممکن است سرشار از ناامیدی و بن بست باشد، ممکن است زشتی ها و پلیدی هایی داشته باشد، ممکن است عذاب آور و پر از شکنجه باشد اما چه اهمیتی دارد؟! زندگی ممکن است لطیف و پر انرژی نیز باشد، ممکن است پر از شادی و نشاط نیز باشد، ممکن است سرشار از امید و آرزو باشد، ممکن است زیبایی ها و نعمت هایی داشته باشد، ممکن است آرام بخش و پر از روحیه باشد این من هستم که انتخاب میکنم. این من هستم که زندگی را چگونه برای خود می سازم. این من هستم که میان دو راه مناسب ترین را بر می گزینم. این من هستم که در پس هر بدی باید و باید حداقل یک خوبی بیابم و به آن تکیه کنم. انتخاب با من است...!! فریدون ص نوستالژیک دارد که برای بعضی ها خاطراتی ناب را زنده می کند و برای خیلی ها کیمیاست؛ صاحب این صدای آرام البته سختی های زیادی کشیده است که شاید باورش برای خیلی ها سخت باشد. بسم الله الرحمن الرحیم آدمها تنهای تنها هستند اگر حضرت حق سبحان و تعالی را از خاطر ببرند. این یک حرف زیبای ادبی نیست ، بلکه یک حقیقت منطقی است. چه ی در کنار منیتِ من ، آرام به حضور کرشمه میکند ، که این مخلوق من ، مرا از خاطر نبر. میگوییم همه اش دروغ است،باشد ، میگویم چه ی از پدر و مادرِ انسان به انسان نزدیکتر؟ آنها انسان را از تنهایی می. گیرم که باخته ام !!!

اما ی جرات ندارد به من دست بزند

یا از صفحه بازی بیرونم بیندازد

شوخی نیست من شاه شطرنجم !!! چون آذر ماهی هستم

آرزو طلب نمیکنم، آرزو میسازم!!! چون آذرماهی هستم

ومی ندارد من همانی باشم که تو فکر می کنی ،

من همانی ام که حتی فکرش را هم نمی توانی ی!!!

چرا ؟؟؟؟ چون آذر ماهی هستم

لبخند می زنم و تو فکر میکنی بازی را بردی ، هرگز نمی فهمی با هر

ی رقابت نمی کنم!!! چون آذر ماهی هستم

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان ،

کوتاهتر از قد من باشد !

زانو نمی زنم،

حتی اگر تمام مردم دنیا روی زانوهایشان راه بروند !

من زانو نمی زنم!!! چون آذر ماهی هستم

درگیر من نشو، ...

من مسئول حرفها و رفتارهایم هستم،

اما مسئول برداشت تو از آنها نیستم...

چون من متولد آذر ماه هستم. منبع:ghalampardazan.com گیرم که باخته ام !!!

اما ی جرات ندارد به من دست بزند

یا از صفحه بازی بیرونم بیندازد

شوخی نیست من شاه شطرنجم !!! چون آذر ماهی هستم

آرزو طلب نمیکنم، آرزو میسازم!!! چون آذرماهی هستم

ومی ندارد من همانی باشم که تو فکر می کنی ،

من همانی ام که حتی فکرش را هم نمی توانی ی!!!

چرا ؟؟؟؟ چون آذر ماهی هستم

لبخند می زنم و تو فکر میکنی بازی را بردی ، هرگز نمی فهمی با هر

ی رقابت نمی کنم!!! چون آذر ماهی هستم

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان ،

کوتاهتر از قد من باشد !

زانو نمی زنم،

حتی اگر تمام مردم دنیا روی زانوهایشان راه بروند !

من زانو نمی زنم!!! چون آذر ماهی هستم

درگیر من نشو، ...

من مسئول حرفها و رفتارهایم هستم،

اما مسئول برداشت تو از آنها نیستم...

چون من متولد آذر ماه هستم. منبع:ghalampardazan.com دارنده نشان طلای وزنه برداری المپیک با بیان این که در اوج آمادگی هستم، گفت: من به دنبال طلسم شکنی در مسابقات جهانی و ب مدال هستم. از نظر انگیزشی که برایم فرقی نمی کند بازی با سایپا، پیکان، نفت، گسترش یا هر تیم دیگری باشد. علی آقا همیشه به بنده لطف داشتند، ایشان من را به فوتبال ایران معرفی د و تا آ فوتبالم، به ایشان مدیون هستم اما طبیعی است که در این دیدار سعی کنم بهترین عمل را داشته باشم. تمام زندگی ام هستی و خبر نداری که بی تو میمیرم…

باور نداری که در قلبم جز تو و عشقت ی جایی ندارد ، ی از حالم خبر ندارد

نمیدانی که با وجودت به من نفس میدهی

نمیدانی که با نفسهایت به من جان میدهی

و ای همیشه ماندگارم ، ای عزیزتر از جانم

با تو همیشه در اوج آسمانم ، با تو آرام ، حالم خوب خوب، همیشه شادم…

که خواهان تو باید بی گمان مرد خطر باشد

 
ببین نام تو را در شعر هایم منتشر

نباید تا ابد احساس، مفقودالاثر باشد!

 
نه تنها بار غم را دوست دارم، شانه ی من هم

دلش می خواهد آن "بامی که برفش بیشتر..." باشد

 
نمی خواهم که عشق از ریشه هایم دست بردارد

چه عیبی تک درختی از رفیقان تبر باشد؟

 
چنان بی تاب تحسین تو هستم بعد هر شعرم

که دختربچه ای مشتاق لبخند پدر باشد!

" حسین دهلوی "

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نه بازیکن هستم، نه بازیگر که با ی بازی کنم، و یا ی را بازی دهم. من خودم هستم همان که اگر مجبور به بازی بشود، همیشه رسم جوانمردی را رعایت می کند، به قول بچه ها جرزنی نمی کند، ولی... خیلی وقت بود، می شیدم به اینکه چرا از بازی گل یا پوچ روزگار، پوچش نصیبم می شد، غافل بودم از اینکه روزگار نامرد، با دو دست پوچ با من بازی می کرد، که هیچوقت قرعه.