یاوران آفتاب

به نقل از خبرگزاریها در مورد یاوران آفتاب : ۱۴۰ دانش آموز دختر مناطق مختلف استان برای تربیت کادر تراز انقلاب ی در طرح یاوران ولایت در به مشهد مقدس شرکت د. مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران مهدی در ایام نوروز آماده پذیرای زائران کریمه اهل بیت (س) از سراسر ایران خواهد بود. همزمان با دهه وقف همایش بزرگ یاوران وقف در شیراز برگزار می شود. اولین همایش یاوران و طلایه داران معروف با حضور سازمانها و ادارات استان قزوین در سالن اجتماعات توزیع نیروی برق برگزار شد . رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شیراز از اجرای دومین طرح دوره طرح "یاوران واقفین خیر ش" از نیمه شعبان تا عید فطر در این ناحیه خبر داد. با حضور محترم شهر خور از خادمین و یاوران مسجد ا هرا(س) تجلیل به عمل آمد. کارشناس مسئول معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان از تشکیل انجمن یاوران وقف در تمامی شهرستان این استان خبر داد. قم گفت: مساجد باید به پایگاه هایی برای تربیت سربازان و یاوران زمان(عج) تبدیل شود. ترویج نهضت مطالعه کتاب های دینی باید از جمله فعالیت های این کانون ها باشد. به اطلاع دوستان و همراهان وبلاگ جامع ولایت یاوران می رساند ، برنامه ندای حق در وبلاگ جامع ولایت یاوران شروع به کار کرد. ان شاء الله به زودی کلیپ ها متنوعی در مباحث مختلف خدممتان با زبان آسان ارائه می شود. لازم است از دوست و برادر عزیزم جناب آقای سید مصطفی احمدی به جهت همراهی در این امر مهم ، سپاسگزاری کنم. یا حق معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه اسان شمالی گفت : علاوه بر ارائه برنامه های مقررشده در ایام دهه ت و ولایت انجمن یاوران غدیر در استان اسان شمالی تشکیل شد. اجتماع بزرگ یاوران انقلاب شهرستان فارسان در باباحیدر برگزار می شود. به همت گروه جهادی «مهدی یاوران» بهبهان خدمات مختلفی به «نیازمندان» و «بی س رستان» مناطق محروم این شهرستان صورت گرفته است. به گزارش ستاد خبری مهدی یاوران شهرستان بهبهان، علی رضا طیبی؛ مسئول گروه جهادی «مهدی یاوران» اظهار کرد: چند سالی است که گروهی از جوانان مومن و انقل شهرستان بهبهان با هدایت ت این شهرستان، در قالب گروه جهادی «مهدی یاوران» با هجرت به روستاها و مناطق محروم این شهرستان به ارائه خدمت به نیازمندان و بی س رستان می پردازند.
وی افزود: این جهادگران در قالب کارگروه های تخصصی مختلف همچون عمرانی، بهداشتی و درمانی،اطعام ایتام، ورزشی، فرهنگی و اعتقادی و ... به این مهم همت گمارده اند.
مسئول گروه جهادی مهدی یاوران شهرستان بهبهان گفت: در تلاش هستیم با حضور این جهادگران، تا حدودی از این شهرستان شهید پرور و ولایی چهره فقر و محرومیت را برطرف کنیم.
طیبی در پایان به راه های ارتباط گیری مردم با این گروه جهادی اشاره و خاطر نشان کرد: هم شهریان وهم وطنان گرامی در صورت تمایل برای شرکت و حمایت از این گروه جهادی می توانند با شماره تلفن 09165099413 تماس حاصل کرده و یا در صورت تمایل جهت حمایت مالی از این گروه جهادی کمک های نقدی خود را به شماره حساب 188663344 یا شماره کارت 5894631516768744 به نام گروه جهادی «مهدی یاوران» واریز نمایند. استاندار آذربایجان شرقی گفت: خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار، یاوران اصلی و بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش هستند. به نام خدا با توجه به اینکه شبکه کلمه انبیاء را معصوم نمی داند و فقط اشخاصی متقی می داند و متاسفانه پاسخ های وبلاگ جامع ولایت یاوران به آن کارشناس معلوم الحال را به صورت کاملا مغالطه کارانه ای پخش کرده است ، وبلاگ جامع ولایت یاوران تصمیم گرفته ، مباحث مربوط به عصمت انبیاء مخصوصا خاتم المرسلین علیه السلام را به صورت کلیپ و متنی در خدمت همراهان وبلاگ جامع ولایت یاوران و مکتبه حقه شیعه قرار گیرد. انشاء الله به زودی این کلیپ در دسترس دوستان خواهد بود. دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی ویژه دانش آموزان پسر استان بوشهردر اردوگاه خانه زنیان فارس برگزار شد . اختیاری ندارمتو آفت آفتابآفتاب
و قلب منآه…قلبِ من آفتاب گردانی دیوانه…
عدنان الصانع ویژگی های یاوران و ان راستین عشق به خدا، عشق به همه زیبایی ها و همه ارزش های اعتقادی، اخلاقی و عملی، و نیز دشمنی با همه زشتیها و ضد ارزش هاست. دوستی با خدا، دوستی با همه دوستان خداوند متعال و دشمنی با همه دشمنان اوست. بسیج لشکر مخلص خداست. ادامه مطلب ژاپن سرزمین طلوع آفتاب، شرق ترین کشور جهان تلقی می شود و توکوشیما شهری در جزیره شیکوکو است که طلوع آفتاب در آن شهرت جهانی دارد. این طلوع آفتاب را با کیفیت 4k در تابناک می بینید. داستان > علی ناصری: قصه ی اول: سیاهی آفتاب پرست زبان دراز کرد و خورشید را بلعید. جهان شد تاریک. سیاهی و سیاهی. اما آفتاب پرست شاد بود از این که حالا آفتاب را در درون خود داشت. کرم ضد آفتاب یکی از بهترین راهها برای جلوگیری از اشعه های مضر آفتاب است. بسیاری از مردم فکر می کنند که راه درست مصرف آن را می دانند، اما بد نیست به چند نکته ی مهم نیز توجه کنید. باسمه تعالی وبلاگ ولایت یاوران - تمامی دادگاه های بین المللی سلام علیکم وبلاگ ولایت یاوران به عنوان یک وبلاگ م ع مظلوم، و شدید بر علیه ظالم درخواست جدی دارد. 1. تمامی عملیات های تروریستی در سراسر جهان مخصوصا فلسطین (غزه) متوقف شود. 2.تمامی ت ها، اشخاص تروریست محاکمه شوند. 3. کلیه خسارتها به سرزمین ی پرداخت شود. به امید پیگری محاکم قضائی.
کرم ضد آفتاب یکی از بهترین راهها برای جلوگیری از اشعه های مضر آفتاب است. بسیاری از مردم فکر می کنند… یاوران مهدى ‏علیه السلام طلیعه هر و انقل ، به یاران و همراهانی نیاز دارد. یارانی که ستونهای انقلاب اند و سنگینی آن را به دوش می کشند. سستی و استواری هر یک از این دو، با سستی و استواری دیگری ارتباطی تنگاتنگ دارد؛ یعنی هر اندازه حجم بنای انقلاب کمتر باشد، پایه های آن نیاز به استحکام کمتری دارد و به هر میزان که آن بنا، بلندتر و گسترده ت. مجمع یاوران  تلاشگر  ساوه ، (سازمان مردم نهاد ngo) از فرمانداری شهرستان ساوه  مجوز رسمی دریافت داشت یاوران در هر شرایطی را مقدم بر سایر کارها میدانند و همواره برای اقامه آن منتظر لوازم و امکانات نیستند ،به تعبیر ی هر جای پاکیزه ای را مسجد به شمار می آورند ومحل خلوت انس با خالق خویش می نمایند. حاج مصطفی یکی از این یاوران است که در روز 22 بهمن از آن روزهای شلوغ و پرکار با شنیدن صدای اذان دست از کار کشیده و روانه مسجد می شود. اما متوجه می شود که سه چهار مسجدی که در مغازه وجود دارد بسیار شلوغ شده و جایی ندارند. این شلوغی باعث نمی شود که حاج مصطفی از جماعت دست بکشد و بلافاصله محیطی را در فروشگاهش خلوت کرده و زیراندازی پهن می کند. حالا تنها نیاز به یک جماعت داشت که آنهم در میان جمعیت راهپیمایان پیدا می شود ودر مغازه جماعت را اقامه می کنند. منبع سایت یاوران آفتابگردان تقدیم به خورشید جهانتاب نرگس می خواستم آفتابگردان تو باشم. می خواستم ساعتم را به وقت تو تنظیم کنم؛ روزم را با آفتاب روی تو آغاز نمایم و شب را به انتظار طلوع تو به سر برم. می خواستم رد عبور تو را دنبال نمایم تا لحظه لحظۀ حضورت را بسرایم. می خواستم تو آفتاب من باشی و من آفتابگردان تو باشم. تو آفتاب من شدی من آفتابگردان تو نه. من گرد دل خود گشتم و آفتاب حضورت در میان آسمان ابری دلم گم شد.. تو آفتاب من شدی تو آفتاب همه ای. کاش مثل همۀ آفتابگردان ها دل من هم به دنبال آفتاب می د وید. کاش چشمان من هم رد آفتاب را در آسمان گم نمی کرد. کاش دل آفتابگردم ریشه در زمین نداشت. کاش تکلیف دلم روشن بود. ای همیشه آفتاب می خواهم با دعایت گل همیشه آفتابگردان تو باشم. منبع: وبلاگ آجی گلم باران مهربانی
مدیر محترم آموزشگاه، ثبت نام طرح یاوران امید با ضوابط سال گذشته آغاز شد،به دلیل عدم ثبت نام متقاضیان در دوره های منقضی شده کلیه ی دوره هایی که تاریخ پایان ندارند و یا تاریخ پایان آنها گذشته است غیر فعال می شوند، لذا نسبت به بروزرسانی دوره های خوددر منوی مدیریت دوره ها اقدام فرمایید.با تشکر http://vareth.ir/files/fa/news/1393/12/9/109591_630.jpg همایش ملی هیأت های برگزیده و محوری کشور به همت جامعه ایمانی مشعر کار در مجتمع یاوران مهدی (عج) قم در روزهای پنجشنبه و هفته گذشته برگزار شد. در این همایش جمعی از مدیران هیأت های مذهبی، سخنرانان و اساتید برجسته کشوری حضور داشتند. مسئول هیئت یاوران ولایت ارومیه نیز در این همایش حضور داشتند.... با سلام بنده علی چگینی نویسنده جدید وبلاگ جامع ولایت یاوران هستم انشاء الله بتوانم مطالب زیبایی را برای شما بگذارم

----------------------با عرض سلامدر قسمت نظرات این پست مناظره ای زیبا بین وبلاگ جامع ولایت یاوران و وبلاگ احباب الرسول صل الله علیه واله منعقد شده است که حتما مطالعه بفرماییدمحمد جواد اصغری افرادی که می خواهند از ضد آفتاب خود به عنوان کرم آرایشی یا کرم پودر استفاده کنند باید از ضد آفتاب های رنگی و یا کرم پودری استفاده کنند. آفتابگردان تقدیم به خورشید جهانتاب نرگس می خواستم آفتابگردان تو باشم. می خواستم ساعتم را به وقت تو تنظیم کنم؛ روزم را با آفتاب روی تو آغاز نمایم و شب را به انتظار طلوع تو به سر برم. می خواستم رد عبور تو را دنبال نمایم تا لحظه لحظۀ حضورت را بسرایم. می خواستم تو آفتاب من باشی و من آفتابگردان تو باشم. تو آفتاب من شدی من آفتابگردان تو نه. من گرد دل خود گشتم و آفتاب حضورت در میان آسمان ابری دلم گم شد.. تو آفتاب من شدی تو آفتاب همه ای. کاش مثل همۀ آفتابگردان ها دل من هم به دنبال آفتاب می د وید. کاش چشمان من هم رد آفتاب را در آسمان گم نمی کرد. کاش دل آفتابگردم ریشه در زمین نداشت. کاش تکلیف دلم روشن بود. ای همیشه آفتاب می خواهم با دعایت گل همیشه آفتابگردان تو باشم. منبع: وبلاگ آجی گلم باران مهربانی جلسه هیئت یاوران ولایت شهرستان ماهنشان با حضور حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان در دفتر  بخش انگوران شهر دندی برگزار شد.
طلوع می کند آن آفتاب پنهانی ز سمت مشرق جغرافیای عرفانی
آرایه ) آفتاب پنهانی : استعاره از زمان / جغرافیای عرفانی : استعاره از مکه / طلوع آفتاب و مشرق : تناسب دارند ادامه مطلب یک متخصص پوست و مو برای جلوگیری از آفتاب سوختگی استفاده از کِرِم های ضد آفتاب با قابلیت محافظت کنندگی پوست در برابر اشعه uvb نور خورشید را ضروری دانست. یاوران محک در طول 23 سال فعالیت این مؤسسه، همواره با شیوه های مختلف همراه ک ن مبتلا به سرطان بوده اند و حمایت و درمان بیش از 21 هزار کودک مبتلا به سرطان دستاورد همین حضور است.
موسسه خیریه محک همواره در تلاش است تا روش های جدید و آسان را جهت کمک به ک ن مبتلا به سرطان در اختیار یاوران قرار دهد.

شماره گیری کد # 4 2 7 * از طریق موبایل که توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان جهت حمایت از ک ن مبتلا به سرطان در نظر گرفته شده، راهی دیگر برای همراهی یاوران نیک اندش با فرزندان محک است تا به پشتوانه همین کمک ها هر لحظه به این باور نزدیک تر شویم که در سایه حمایت های خانواده بزرگ محک، هیچ کودکی به دلیل فقر و ناتوانی در پرداخت هزینه های درمان فوت نخواهد کرد.

شما یاوران عزیز می توانید با انجام مراحل زیر به محک کمک کنید:

1. شماره گیری کد # 4 2 7 * از طریق تلفن همراه
2. انتخاب گزینه پرداخت
3. انتخاب گزینه خیریه
4. انتخاب گزینه محک
5. وارد مبلغ مورد نظر
6. تایید مبلغ مورد نظر
7. وارد شماره کارت بانکی عضو شبکه شتاب
8. وارد رمز دوم (رمز اینترنتی)

با استفاده از این روش شما می توانید در هر کجا و با صرف کوتاه ترین زمان، حس خوب کمک به هم نوع را همراه لحظه های خود کنید و ک ن محک را در مسیر درمان بیماری یاری نمایید. آفتاب سوختگی یکی از مشکلات شایع سلامتی در فصول گرم است به همین دلیل اگر در شرایط اورژانسی آفتاب سوختگی قرار گرفتید باید را ارهای درمانی را بدانید. آفتاب چه بخواهیم و چه نخواهیم می تابد... چه روی مان را به طرف آسمان بگیریم و چه از آسمان روی برگردانیم و صورت بچرخانیم، آفتاب به وقتش می تابد... حتی در آن مناطق کره زمین که چند ماه از سال تاریک است و خبری از روشنایی نیست، آفتاب برای همیشه پشت ابر نمی ماند و سرانجام می تابد! استفاده از کرم ضد آفتاب، عینک و کلاه در فصول گرم سال برای محافظت از پوست توصیه می شود، اما مصرف برخی خوراکی ها نیز می توانند مانند کرم ضد آفتاب عمل کرده و باعث محافظت از پوستتان شود. الف- رده سنی دسالان و نونهالان
رتبه
نام باشگاه
طلا
نقره
برنز
مجموع
اول
باشگاه فرهنگی ورزشی یاوران مهدی (عج)
2
-
-
2
دوم
باشگاه فرهنگی ورزشی ی محراب
1
2
-
3
سوم
باشگاه فرهنگی ورزشی شهید رضا نادری
1
1
2
4
چهارم
باشگاه فرهنگی ورزشی هلال احمر
1
-
-
1
پنجم
باشگ. طرح یاران ولایت با حضور بیش از 115 دانش آموز در شهرستان قشم برگزار شد. سخنگوی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در واکنش به اتفاقات پیش آمده در شهر آفتاب بر اثر بارش باران، ضمن انتقاد از مجموعه شهر آفتاب وابسته به شهرداری تهران، از ناشران و بازدیدکنندگان عذرخواهی کرد و گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقدشده با موضوع استفاده از شهر آفتاب برای نمایشگاه کتاب، تجهیز و آماده سازی زیرساخت های نمایشگاه بر م. یکی از روش هایی که کارایی آن برای حفاظت از پوست در برابر اشعه ی خورشید به اثبات رسیده است، استفاده از کرم ضد آفتاب می باشد.کرم های ضد آفتاب در کنار تمامی مزایایی که دارند دارای برخی معایب و محدودیت ها نیز هستند. به عنوان مثال اثر این کرم ها پس از چند ساعت[ادامه مطلب] همایش (یاوران وقف) با حضور مربیان قرآن کریم در هفته وحدت برگزار می شود. مسلم رضایی پور ؛رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان م آباد به مناسبت هفته وحدت همایش یاوران وقف با تجلیل از 48 مربی برتر حوزه طرح تربیت حفظ قرآن کریم روز چهارشنبه مورخ:95/09/24 ساعت: 9:30 صبح در محل موقوفه ابوالقاسم مرتضوی م آباد خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان م آباد در پایان یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۴۰ نفر مربی قرآن کریم که دوره های مقدماتی و تکمیلی تخصصی آموزشی را در چهار سال اخیر طی نموده اند با بیش از 1900 قرآن اموز تخصصی حفظ در سطوح مختلف در سطح شهرستان م آباد کار آموزش حفظ قرآن را انجام می دهند مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گفت: تاکنون تنها یک فاز از نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب مورد بهره برداری قرار گرفته است و دیگر فازها نیز در حال بررسی برای ساخت است. موسیقی ما - گردهمایی سالانه یاوران جمعیت خیریه «طلوع بی نشان ها»، برای سومین سال پیاپی، 24 تیر ماه در باغ پونک برگزار شد. در این مراسم که به همت موسسه نیکوکاری «طلوع بی نشان ها» شکل گرفت، حضور جمعی از خیرین و علاقه مندان و چهره های سرشناس حضور پیدا د. «محمد علیزاده» خواننده موسیقی پاپ با حضور در این مراسم، به اجرای چند قطعه از آثار خود برای ک ن بی بضاعت پرداخت. علی ضیا (مجری) و زهرا عاملی (ترانه سرا و مجری) از دیگر حاضرین در گردهمایی «یاوران طلوع بی نشان ها» بودند.

گفتنی است جمعیت خیریه طلوع بی نشان ها در طول 8 سال فعالیت در راستای کاهش آسیب اجتماعی کارتن خو در شهر تهران با هدف امید بخشیدن برای بهبودی، دوباره ایستادن و همراه شدن این قشر با جامعه توانسته است به صورت نظام مند و برنامه ریزی شده، در راستای جذب، درمان و کارآفرینی برای کارتن خواب های بهبود یافته تهران فعالیت کند و با ارائه خدمات به این قشر که به جهت شرایط اجتماعی، از آسیب پذیرترین اقشار جامعه محسوب می شوند، گامهای موثری در راستای بهبود شرایط اجتماعی بردارد. بقیه ع ها در ادامه مطلب ..... منبع : سایت موسیقی ما گل آفتاب گردان رو به نور می چرخد و آدمی رو به خدا . ما همه آفتاب گردانیم. اگر آفتابگردان به خاک خیره شود و به تیرگی؛ دیگر آفتاب گردان نیست. آفتاب گردان کاشف معدن صبح است و با سیاهی نسبت ندارد . اینها را گل آفتابگردان به من گفت و من تماشایش می که خورشید کوچکی بود در زمین و هر گلبرگش شعله بود و دایره ای داغ در دلش می سوخت . آفتابگردان به من. ع امروز نشنال جئوگرافیک یک آفتاب پرست مرده را در صحرایی در فلسطین ی نشان می دهد که گرمای هوا جسد او را خشک کرده است. یایر دویر، عکاس، می گوید: هنگامی که به چشمان آفتاب پرست نگاه احساس که این حیوان هنوز زنده است. فرما ندهان واحدهای پیشگام خواهر و برادر (یاوران ولایت ) در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش اقلید تشکیل جلسه دادند و نسبت به برنامه هایشان خصوصا کتاب روشهای محدثی و دفترچه کارورزی و مسابقات پیش روی آنها توجیه شدند و از بین آنها ریاست شورای همفکری خواهران و برادران شهرستان انتخاب و به سازمان معرفی شدندبارش شدید باران باعث آبگرفتگی سالن های نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب شد و برخی از ناشران خسارت دیدند. تصور کنید که زیر آفتاب ساحل خو ده اید اما نمی دانید میزان آفت که بدنتان نیاز دارد چقدر است؟