یه دنیا عشق

به نقل از خبرگزاریها در مورد یه دنیا عشق : سلامدنیا خیلی عجیبه یکی میاد یکی میره از آ ین متن ماهها میگذره دخترم به دنیا اومده الان پنج ماهشه.----------------------------دختر زیبای من دنیا همیشه روی خوش نشون نمیده قبل از به دنیا اومدن شما ما با اشتیاق دنبال ردیف اوضاع و احوال بودیم فقط یک حسرت برامون موند و اون هم زن عموت که تو رو ندیده از دنیا رفت راستش شب قبل از به دنیا اومدن تو اون از دن. خصوصیات دنیا دنیایی را که آغاز آن رنج و پایان آن مرگ است و حلال آن حساب دارد و حرام آن کیفر و ثروتمندش دچار فتنه است و فقیرش دچار اندوه؛ چگونه توصیف کنم؟ آن که در طلب دنیا باشد، آن را به چنگ نمی آورد و آن که راه دنیا برنمی گزیند، دنیا به سوی او می رود آن که با عبرت به دنیا نگریست بینا شد و آن که به زینت دنیا چشم دوخت، ن نا شد. پ.ن: خطبه جای. حجت ال گواهی گفت: دنیا فی نفسه بد نیست، بلکه این انسان ها هستند که نگاهشان به دنیا، قدر و منزلت آن را مشخص می کند. . دنیا مثل مادرت نیست که ظهر سرش داد بزنى و شب واسه شام صدات کنه ‏دنیا ولت میکنه تا از گشنگى بمیرى!


از زمانی که کمی درباره ی دنیای اطرافم اطلاعات ب ، آرزویی داشتم. آرزویم این بود که بتوانم مثل «ژول ورن»، دنیا را در ۸۰ روز طی کنم. البته ژول ورن واقعاً به دور دنیا سفر نکرد؛ او با قدرت قلمش این کار را کرد. امروز برایت نوشتم: "دنیا هنوز به خاطر آدمهای خوب پابرجاست؛ قول بده بمونی تا دنیا هم بمونه" و تو پاسخ دادی: " دنیا هنوز به خاطر آدمهای مهربون، دنیاست؛ نه آدمهای خوب! باش تا دنیا، دنیا باشه نه جهنم..." تنها مرد زندگی من بدون که با تک تک واژه هات زندگی رو به کالبد بی جان من تزریق می کنی! به حق می گویم، آیا دنیا تو را فریفته است یا تو خود فریفته دنیایی؟ دنیا عبرت ها را برای تو آشکار و تو را به تساوی دعوت کرد. دنیا با دردهایی که در جسم تو می گذارد و با کاهشی که در توانایی تو ایجاد می کند، راستگوتر از آن است که به تو دروغ بگوید و یا مغرورت سازد. چه بسا پند دهنده ای از دنیا را متهم کردی و راستگویی را دروغگو پنداشتی؛ اگر دنیا . تعبیر قرآن در مورد گناه وزر است، بار. باری که مثل کوه بر دوش انسان سنگینی می کند. یکی دیگر از تع ر ، ذنب است یعنی دم . یعنی انسانی که گناه می کند ، گناهش مثل دمی است که حرکتش را سخت می کند. اینها کجاست ؟ کجا اتفاق می افتد ؟ در آن دنیا ؟ فقط در آن دنیا گناه مثل باری بر روی دوش است ؟ یعنی در این دنیا نیست ؟ مگر آن دنیا حقیقت همین دنیا نیست ؟ پس. پردرآمدترین مدل زن دنیاپردرآمدترین مدل زن دنیا , ژیزل که از ازدواج با تام –فوتبالیست(گریدیرون یا فوتبال یی) 388 ساله ییسه فرزند به نامهای “بنیامین” ،”جان” و “ویویان” داردپس از انجام روند طلاق برای نخستین بار روز گذشته در نیویورک با هم دیده شدند.این دو با وجود ج از هم برای یک سفر خانوادگی به نیویورک سفر کرده اند.پردرآمدترین مدل ز. قهرمان المپیک ریو گفت: یک متر از خاک ایران را با کل دنیا عوض نمی کنم و شایعه پناهندگی من زشت است. آیت الله سعیدی عنوان کرد:علت این که در طول تاریخ کفار و مستکبران با ان مخالفت د، این بوده که کفار بین 2 گزینه دنیا و آ ت، دنیا را انتخاب د. علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ان ما در علم دنیا تأثیرگذارند و جایگاه های ما روز به روز در دنیا ارتقا پیدا می کند. رمان امن ترین آغوش دنیا برای تلگرام
رمان امن ترین آغوش دنیا بهترین رمان امن ترین آغوش دنیا جدید ترین رمان امن ترین آغوش دنیا رمان های جدید امن ترین آغوش دنیا ادامه مطلب ما مای ماه منافسونگر زیبای من ما عزیزم تولدت مبارک نفسبه برکت وجود و حضورت تو این دنیا جای بهتری برای زندگی و نفس کشیدن میشهعاشقتم عزیز دل پ.ن:ما هزاران کیلومتر اونورتر به دنیا اومدی اما بدون که همیشه پیشته و کافیه اراده کنی تا دنیا رو برات بهم بریزه و پیشت باشه نفس دنیا آنقدر کوچک هست که از دیدنت تعجب نکنم در روزی و جایی که هیچ انتظارش را ندارد. دنیا آنقدر کوچک هست که بدانم روزی دوباره تو را خواهم دید، روزی که انتظارش را نداریم. دنیا آنقدر کوچک هست که من و او بعد از 10 سال هم را ببینیم هم خانه شویم، دنیا آنقدر کوچک هست که سال بعد ندانیم که هر کدام کجاییم. او به فکر رفتن است و من به فکر ماندن. البته ا. گران ترین خانه تاریخ دنیا در ایالات متحده به معرض فروش گذاشته شد. فقط 1810 نفر در کل دنیا استطاعت ید این خانه را دارند. علی (ع) در این خطبه می فرماید:در برابر دنیا خویشتن دار و در برابر سرای ماندگار آ ت دلباخته باشید. المومنین علی (ع)در قسمتی از خطبه 191 کتاب شریف نهج البلاغه در خصوص اینکه باید به زرق و برق این دنیا توجه نکرد و به فکر سرای آ ت بود می فرماید:در برابر دنیا خویشتن دار و برابر آ ت دلباخته باشید.آن را که تقوا بلند مرتبه کرد،خوار نشمارید و آن را که دنیا عزیزش کرد،گرامی ندارید.برق درخشنده دنیا شما را خیره نکند و سخن ستاینده دنیا را نشنوید.به دعوت کننده دنیا پاسخ ندهید و از تابش دنیا روشنایی نخواهید و فریفته کالاهای گرانقدر دنیا نشوید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دلبستگی برای دنیا دیوانگی است.اگر انسان دنیا را برای دنیا بخواهد دیوانه است.اما اگر دنیا را برای آ ت بخواهد برای کمال و معرفت و علم و خدمت به خلق و...بخواهد خوب است.من یک روز خانه مرحوم تحریری رفته بودم دیدم یک بیت شعر نوشته و در خانه اش گذاشته ;تمام دنیا در این یک بیت شعر وصف شده دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ;برای هیچ در هیچ مپ. اغلب بر این باورند که زایمان سزارین نام خود را از امپراتور روم باستان "ژولیوس سزار" گرفته است، زیرا او اولین ی بود که به شکل سزارین به دنیا آمد و وقتی مادرش از دنیا رفت، طبیبان مجبور شدند تا با شکافتن و برش شکم مادرش او را به دنیا بیاورند. سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به طور حتم همه ما در همه موضوعات کامل نیستیم و دنیا رو به پیشرفت است، علم پیشرفت می کند و اگر دنیا در جا بزند من هم باید درجا بزنم. نمی خواهم امروز از دنیا بروم، امروز برایم زود است؛ خیلی هم دوست دارم بعد از آنکه لذّت مناجات ها و ها را چشیدم و در این دنیا أَئمّه را به چهره زیارت و مست ج ان شدم آنگاه هر چه رضای او بود. همانطور که می دانید، کشور هند از نظر داشتن نوزادان عجیب الخلقه، در تمام دنیا شهرت زیادی دارد. این بار نیز نوزادی به دنیا آمده که دیدنش همه را شگفت زده می کند. سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به طور حتم همه ما در همه موضوعات کامل نیستیم و دنیا رو به پیشرفت است، علم پیشرفت می کند و اگر دنیا در جا بزند من هم باید درجا بزنم. «روبرتو پرز» مشهور به « rob the origina» آرایشگر اهل سن آنتونیو ای تگزاس است. این آرایشگر به خاطر طراحی های عجیب و غریب روی سر مشتریانش مشهور شده است.

کله آدم ها برای این آرایشگر جوان حکم بوم را دارد او می تواند هر پرتره و هر طرح گرافیکی را روی سر مشتری هایش درست کند. مشتری های او اغلب جوانانی هستند که دوست دارند نسبت به بقیه متمایز باشند. بعضی از آنها به آرایشگاه آقای پرز می آیند تا مدل موهایشان را با طرح تی و یا کوله پشتی شان ست کنند و یا اینکه چهره شخصیت مورد علاقه شان روی سرشان حک شود.

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع دین اعتدال است، به این معنا نیست که فرد تارک دنیا باشد، نگاه به دنیا و آ ت مستقل نیست، بلکه متفاوت است دنیا ابزاری است که فرد را به آ ت می رساند. بحران دمانس مهم ترین چالش سلامت در قرن ۲۱ خواهد بود؛ این هشدار انجمن جهانی آ ایمر به تمام کشورهای دنیا برای پیشگیری از ایجاد سونامی فراموشی در دنیا است.
دیدنی ترین کوهنوردان در دنیا مجموعه از ع های کوهنوردان عجیبی با دست های خود بجای پاهایشان کوهنوردی می کنند باما همراه باشید با سایت تکناز چن ژو ۳۲ ساله و گائو جی یو ۱۱۱ ساله دو معلول چینی که پا ندارند توانستند به قله یک هزار متری لاو در منطقه چینگدائو صعود کنند. به گزارش تکناز این دو نفر با اراده قوی و به وسیله دو تکه مکعب چو. اسم این دنیا چی بود... چرا جای دستامون داخل جیبامونه دست اون دست منو صدا میزد چرا جای بعضیا کناره خیابونه اسم این دنیا چی بود.... چرا چشم ها همه توی آیینه چشم من اشکای چشماشو ندید چرا آخه همه سرها پایینه اسم این دنیا چی بود... باز همون حکایت همیشگی بودن دروغ برای راحتی فکرای تنگ شده و خیالاتی اسم این دنیا چی بود.... تجارت عشق با پول های هوس عشق توی دنیا شده یک دروغ محض شده این دنیا قفس که نداره هم نفس اسم این دنیا چی بود... هدفش چی بود خدا ...........از نفسی که داد به ما خط پایان داره عمر ما یه روز چرا غرقیم توی دنیا ما هنوز سهراب تو رفتی اما هیچکی نشسته چشماشو کاش توی این دنیا فقط
میدیدیم قشنگی رو اما زیبا میدیدم نه فقط زیبایی رو مؤمن وقتی از دنیا دامن خود را می تکاند، و از دنیا دست می شوید، نه به معنای اینکه آماده مرگ می شود، بلکه به معنای اینکه حرص دنیا و رغبت به دنیا و شوق دست یافتن به زخارف دنیا را از دل خود بیرون می راند، وقتی این ح برای مؤمن به وجود می آید، علوّ پیدا می کند.تعالی پیدا می کند. این علوّ و تعالی که ما برای بندگان صالح خدا همیشه قائل هستیم، کل. لحظاتی با حامد ... oــــo

من : یه جا خوندم که نوشته بود هر ی توی این دنیا به یکی محبت داشته باشه اون دنیا هم با اون محشور میشه
حامد : آخ جوووووون ... یعنی اون دنیا من و با همیم ؟؟ البته مهســـــــــــتی هم " با تامل" نه همون بهتره oـــــــــo
........
حامد : میدونی بهترین شغل دنیا چیه ؟ من : نه...
حامد : پدر ِ پولدار....... :)) البته اگر ن. بازیکن محبوب و مردمی تیم فوتبال باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا گفت: روخی بلانکو به دنیا نیامده ام اما روخی بلانکو از دنیا می روم! بیل گیتس مردی موفق، آینده نگر، هوشمند و خوش بین است و به همین دلیل توانسته برای مدت زمانی طولانی ثروتمندترین مرد دنیا باشد. او در گفتگو با time magazine مدعی شده دنیا برخلاف تصور بسیاری از افراد به جای بدتر شدن، در حال بهتر شدن است. اگر تا پیش از این تصور می شد، خطرناک ترین سازمان تروریستی دنیا به شمار می رود، حالا با پدیده ای مواجه هستیم که شاید در نگاه نخست چهره های کریه و قصاوت آنها را نداشته باشند، اما آثار خسارات و صدماتی که به دنیا وارد می کنند، نه تنها کمتر نیست که بیشتر نیز هست. چشم عالم شور شد وقتی تو دنیا آمدی
عاشقی منظور شد وقتی تو دنیا آمدی
آسمان با ماه جورو با ستاره مست بود
جور او ناجور شد وقتی تو دنیا آمدی
روی خشکی هیچ قلبی لایق عشقت نبود
ناخدا شد وقتی تو دنیا آمدی
از لبت میکرد چون چکه عسل ،کنج لبت
لانه یِ زنبور شد وقتی تو دنیا آمدی
دلبری پیش از تو هم بازار گرمی داشت،لیک
دل سپر. علی دست تو را خوانده است دنیا
تو را از خویشتن رانده است دنیا

برایش سفره رنگین مچینی
علی مهمان ناخوانده است دنیا

عباس احمدی

اصلا این دنیا که جای ما حسینی ها نبود

من به عشق کربلای تو به دنیا امدم

بین غربت مانده ام انگار دور از کربلا

ماهی ام که دور از دریا مانده ام

الهم الرزقنا کربلا


اینکه بخواهید بدون پیدا خودِ واقعیتان دنیا را اصلاح کنید مثل این می ماند که به جای کفش پوشیدن، کل دنیا را با یک چرم بپوشانید تا از درد راه رفتن روی سنگ و خار جلوگیری کنید!

رومانا ماهارشی رحلت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله

مردی از دنیا می رود که دنیا، چشم انتظارش بود تا بیاید و دایره نبوت را در افق باز چشم هایش، به پایان برساند؛ مردی که دنیا چشم انتظارش نشست تا نقطه بگذارد بر انتهای سطر ی و نامه رس را مُهر بنگارد با نقش نگین

خاتمیت.

مردی از دنیا می رود که آ ت را همچون پنجره ای دیگر بر نگاه های بشر . رد و نشان آقازادگی را در همه جای دنیا می شود پیدا کرد. در گزارش زیر نگاهی به آقازاده ها و شاهزاده های مطرح دنیا زدیم تا علاوه بر نمونه های وطنی با نمونه های خارجی آنها آشنا شویم. در مکتب ما سرو و چمن نیست ولیکن
در مکتب ما شاه خطن نیست ولیکن
آنجا که نوا در سر من نیست ولیکن
ما آمده ایم از غم دنیا به سر آریم در هر دو جهان قصه ی دلدار نجوییم
در چشم منان خار به بسیار نروییم
ما درد جهان با همه اغیار نگوییم
ما آمده ایم از غم دنیا به سر آریم نی طبل و دهل دارم و نی تنبک و تنبور
نی نطق و غزل دارم و نی مصرع . چند وقتی بیشتر نیست که سلفی بازها دنیا را به جایی ترسناک برای سلبریتی ها تبدل کرده اند اما حداقل در ایران چهره ها و نام های بزرگ دنیا فوتبال هیچ وقت روی آرامش ندیده اند و قربانی رفتارها وب رخوردهای متوقعانه و به دور از اصول حرفه ای شده اند. دو کلام حرف حساب باهات دارم:
”دوست دارم” ******************** یکی بود، یکی نبود / من موندم و اون نموند
من دیدم و اون ندید / من خواستم و اون نخواست
من ماس و اون نشنید / من هستم و اون رفته!
من خستم و اون …
********************
آرزویم این است که بهاری بشود روز و شبت
که ببارد به تمام رخ تو بارش شادی و شعف
و من از دور ببینم که پر از لبخن. ۳۰ فرد ثروتمند دنیا (بخش دوم - پایانی)
در ادامه‌ی معرفی ثروتمندترین افراد دنیا، به ۱۵ فردی می‌پردازیم که بیشترین ثروت را دارند. کلیپی از تاریخچه دنیا فوتبال در برنامه فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش ۳۰ دیماه ۹۵ که در به نمایش قسمت نهم از تاریخچه دنیا فوتبال در جنگ جهانی دوم پرداخته شده است. نوشته ؛ تاریخچه دنیا فوتبال ؛ تیم ملی سوئد… دنیا یک جام جهان نماست دنیا
هم جای وغم صفاست دنیا
زیباترین زهر مکانی
بخشش خدا به ماست دنیا
این گوی قشنگ و رنگ وارنگ
این بهشت جاودانه دنیا
از فصل بهار وهم خزانش
از گشتن کوه و دشت ودریا
از خواندن بلبل وقناری
از رنگ گل وصفای دنیا
از دیدن دوستان هم رنگ
هرگز نشوم سیر زدنیا
چون مرکب عمر سریع و راهوار
چون رعدوشهاب گذشت زدنیا
گریان شود صبا چوابرها
ناراضی رود ازاین دنیا
اتی ازشعر دنیا...از زلیخا صبا
رودخانه چسلی ماسال همه جای دنیا، مخصوصا در میان ما ایرانی ها، فوتبال از قرب و منزلت خاصی برخوردار است. به تازگی طی یک بررسی، اهالی وب به این نتیجه رسیده اند که بیشتر اطلاعات فوتبالی از ۲۰ سایت برتر دنیا برداشته می شود. پیش از اینکه لیست این سایت ها را از وب سایت گویا آی تی […] بنده ام هرگاه در دنیا از من ایمن و آسوده خاطر بود، روز قیامت او را می ترسانم و اگر در دنیا از من بیم و ترس داشت، روز قیامت او را ایمن می دارم. ، دنیا را کوچک شمرد و در چشم دیگران آن را ناچیز جلوه داد... و می دانست که خداوند برای احترام به ارزش او، دنیا را از او دور ساخت و آن را برای ناچیز بودنش، به دیگران بخشید. از جان و دل به دنیا پشت کرد و یاد آن را در دلش میراند. دوست می داشت که زینت های دنیا از چشم او دور نگه داشته شود تا از آن لباس فا ی تهیه نسازد یا اقامت در آن را آرزو نکند. ن. مادری که خود در زمان خورشید گرفتگی به دنیا آمده بود، فرزند خودش را هم در خورشید گرفتگی به دنیا آورد. قائم مقام نیرو آب شرب را اولویت تمام دنیا دانست و گفت :وزارت نیرو یا هر وزارتخانه ای در ایران طبیعتا کار سلیقه ای نمی کند و طبق قانون و در تمام دنیا اولویت اول با آب شرب است.