یه دنیا عشق

به نقل از خبرگزاریها در مورد یه دنیا عشق : سلامدنیا خیلی عجیبه یکی میاد یکی میره از آ ین متن ماهها میگذره دخترم به دنیا اومده الان پنج ماهشه.----------------------------دختر زیبای من دنیا همیشه روی خوش نشون نمیده قبل از به دنیا اومدن شما ما با اشتیاق دنبال ردیف اوضاع و احوال بودیم فقط یک حسرت برامون موند و اون هم زن عموت که تو رو ندیده از دنیا رفت راستش شب قبل از به دنیا اومدن تو اون از دن. خصوصیات دنیا دنیایی را که آغاز آن رنج و پایان آن مرگ است و حلال آن حساب دارد و حرام آن کیفر و ثروتمندش دچار فتنه است و فقیرش دچار اندوه؛ چگونه توصیف کنم؟ آن که در طلب دنیا باشد، آن را به چنگ نمی آورد و آن که راه دنیا برنمی گزیند، دنیا به سوی او می رود آن که با عبرت به دنیا نگریست بینا شد و آن که به زینت دنیا چشم دوخت، ن نا شد. پ.ن: خطبه جای. حجت ال گواهی گفت: دنیا فی نفسه بد نیست، بلکه این انسان ها هستند که نگاهشان به دنیا، قدر و منزلت آن را مشخص می کند. . دنیا مثل مادرت نیست که ظهر سرش داد بزنى و شب واسه شام صدات کنه ‏دنیا ولت میکنه تا از گشنگى بمیرى!


از زمانی که کمی درباره ی دنیای اطرافم اطلاعات ب ، آرزویی داشتم. آرزویم این بود که بتوانم مثل «ژول ورن»، دنیا را در ۸۰ روز طی کنم. البته ژول ورن واقعاً به دور دنیا سفر نکرد؛ او با قدرت قلمش این کار را کرد. امروز برایت نوشتم: "دنیا هنوز به خاطر آدمهای خوب پابرجاست؛ قول بده بمونی تا دنیا هم بمونه" و تو پاسخ دادی: " دنیا هنوز به خاطر آدمهای مهربون، دنیاست؛ نه آدمهای خوب! باش تا دنیا، دنیا باشه نه جهنم..." تنها مرد زندگی من بدون که با تک تک واژه هات زندگی رو به کالبد بی جان من تزریق می کنی! در این دنیا زنی را دوست داری به اون نمیرسی آیا در ان دنیا میشه؟ خیلی  دلم میخواد بدونم اگر در این دنیا  عاشق ی شدم که با تمام وجودم دوستش دارم اما به هیچ عنوان نمیشه به اون رسید. اگر یک مسلمان خوب باشم نه حالا خیلی خیلی خوب ولی همه کارهایم را عباداتم را خوب انجام دهم به امید روزی که در ان دنیا به عشقم برسم آیا چنین چیزی امکانش هست . کی میشه داد بزنن بگن برگه ها بالا...
وقت دنیا تموم شد برید تو بزرخ و قیامت و الی ا !
دنیا عین ای هندی و ایرانی شده.
آب زیاد بستن بهش.بیخودی داره کش میاد!
چرا کات نمیدن؟ مجموعه: مکانهای تفریحی جهان

هتل اوشوآیا ایبیزا بیچ (ushuaia ibiza beach) هتلی است جذاب و مدرن در شهر کوچک اوشوآیا در ای تیرا دل فوئگو (tierra del fuego) اسپانیا.

در این هتل انواع مراسم شبانه، کنسرت های زنده و برنامه های متنوع برگزار می شود.

مهمانان هتل می توانند از مشاهده مناظر خیره کننده دریا و یا تماشای کل منطقه ساحلی لذت ببرند.

در مرکز سلامت و زیبایی این هتل که eqllibrium نام دارد خدمات 24 ساعته شخصی به مهمانان عرضه می شود.

از دیگر امکانات این هتل می توان به ماساژ سنگ داغ، است ، جکوزی با ظرفیت شش نفر با امکان تماشای مناظر دریا و خدمات آرایش مو که حتی در اتاق مهمانان نیز امکان پذیر است اشاره کرد.

این هتل از محل توقف تا ی ها فرودگاه، حدود 4 کیلومتر فاصله دارد.
 لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا   لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا  لو ترین هتل های دنیا,زیباترین هتل های دنیا,بهترین هتل های دنیا   منبع:lastsecond.ir دور دنیا با یک کلیک اسپانیا ارزان ترین و پرطرفدارترین مقصد گردشگری اروپا + تصاویر با عجیب ترین ساختمان های جهان آشنا شوید زندگی جدید در مهمان نوازترین کشورهای دنیا شا ار معماری دنیا در اسپانیا ! مناطق عجیبی که توریست ها از آن غافل شدند هتل شناور خورشیدی در ایتالیا + تصاویر


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پردرآمدترین مدل زن دنیاپردرآمدترین مدل زن دنیا , ژیزل که از ازدواج با تام –فوتبالیست(گریدیرون یا فوتبال یی) 388 ساله ییسه فرزند به نامهای “بنیامین” ،”جان” و “ویویان” داردپس از انجام روند طلاق برای نخستین بار روز گذشته در نیویورک با هم دیده شدند.این دو با وجود ج از هم برای یک سفر خانوادگی به نیویورک سفر کرده اند.پردرآمدترین مدل ز. همشهری آنلاین: یک زن که بدون رحم به دنیا آمده بود برای نخستین بار در توانست پس از پیوند رحم نوزادی سالم به دنیا آورد. میرزا اسماعیل :
کوچه های دنیا همه بن بست است واهل دنیا همه سرشان به دیوار خورده سر ودست ش ته بر می گردند همین برای عبرت ما کافی است. گرانترین هتل های دنیا دارای ویژگی های خاص و منحصر بفردی هستند که آن ها را از هتل های هم رتبه ی خود بالاتر برده و باعث قرار دادن آن ها در لیست لو ترین هتل های دنیا شده است.
علی علیه السّلام می فرماید: «هر به دنیا نگاه کند، دنیا کورش می کند و هر به آن بصیرت جوید، بصیرش می کند».(نهج البلاغه خطبه 82) همان چیز که کور می کند شفا هم می دهد. خورشید همینگونه است. در آن خیره شوی کورت می کند ولی اگر از نورش استفاده کنی بصیرت می کند. همان طوری که نباید در خورشید خیره شد نباید در دنیا هم خیره شد. خیره شدن در دنیا یعنی . آیات قران تمثیلاتی هستند که حقایق زندگی در دنیا را بیان می کنند.حقایقی از تاریخ بشر و شکل گیری حیات و نحوه آن که یادگیری ،کف و درک آنها می تواند بهشت را در این دنیا برای ما پدید آورد. بهشت را در این دنیا و الآن که هستیم بسازیم تا راه بهشت را در دنیای دیگر یاد داشته باشیم.
کافی است در نظر بگیریم که آن چیزهایی که در بهشت هست چیست و آن و. چای یکی از دو نوشیدنی محبوب دنیا در کنار قهوه است و در سراسر دنیا چای را به شیوه های مختلفی می نوشند، حتماً شما هم چای را با چند افزودنی مختلف دوست دارید، چای با عسل، لیمو، شکر یا شیر، این ها موارد متداول افزودنی چای هستند اما در نقاط مختلف دنیا روش های مختلفی برای فرآوری، دم و نوشیدن چای وجود دارد که شاید برخی از آن ها را تا به حال نش. خبر فقط یک جمله ساده دو حرفی بود : مریم رفت. اما همین دو کلمه دنیا دنیا درد ، دنیا دنیا حسرت، دنیا دنیا غصه در خود پنهان کرده بود.بلا ه بدن مریم بعد از یک سال و مقاومت در برابر سرطان تاب نیاورد حالا بماند که از دیدگاه پزشکی این همه ماندن با نوع سرطان او ، خودش معجزه ای بود.مریم برای همیشه آرام گرفت و فردا صبح می رود که پتویش را بکشد رو. اینا میوه های عجیب غریب دنیا هستن ، جالبه انارهم که برای ماها عادیه از دید مردم دنیا میوه بسیار خاص و عجیبیه ! یکی از سس های خیلی معروف توی دنیا باباغانوش هست. این سس لبنانیه و تشکیل شده از بادمجان و ارده و مثل هوموس نه تنها در لبنان بلکه توی کل دنیا رواج داره. از آنجایی که در حال حاضر دنیا علاف و مچل یک مرد بور به نام ترامپ شده و هر ی در دنیا تلاش می کند گوشه کار را بگیرد تا جلوی این طبع تند و هات وی را در دنیا بگیرد، ولادیمیر پوتین اعلام کرد که.... سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به طور حتم همه ما در همه موضوعات کامل نیستیم و دنیا رو به پیشرفت است، علم پیشرفت می کند و اگر دنیا در جا بزند من هم باید درجا بزنم. سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به طور حتم همه ما در همه موضوعات کامل نیستیم و دنیا رو به پیشرفت است، علم پیشرفت می کند و اگر دنیا در جا بزند من هم باید درجا بزنم. ایبنا نوشت: کتابفروشی ها اهمیت زیادی در شکل دهی فرهنگ و تاریخ دنیا دارد و بسیاری از رخدادهای فرهنگی در کتابفروشی ها رخ می دهد. در این مطلب کتابفروشی های مهم و اثرگذار دنیا را معرفی می کنیم. همانطور که می دانید، کشور هند از نظر داشتن نوزادان عجیب الخلقه، در تمام دنیا شهرت زیادی دارد. این بار نیز نوزادی به دنیا آمده که دیدنش همه را شگفت زده می کند. چند سالِ پیش «مارک اندرسون» گفت: «نرم افزار دنیا را می خورد» اما نتوانست ثابت کند. اما امروز می توان با سند گفت فناوری دنیا را در خود بلعیده است. «روبرتو پرز» مشهور به « rob the origina» آرایشگر اهل سن آنتونیو ای تگزاس است. این آرایشگر به خاطر طراحی های عجیب و غریب روی سر مشتریانش مشهور شده است.

کله آدم ها برای این آرایشگر جوان حکم بوم را دارد او می تواند هر پرتره و هر طرح گرافیکی را روی سر مشتری هایش درست کند. مشتری های او اغلب جوانانی هستند که دوست دارند نسبت به بقیه متمایز باشند. بعضی از آنها به آرایشگاه آقای پرز می آیند تا مدل موهایشان را با طرح تی و یا کوله پشتی شان ست کنند و یا اینکه چهره شخصیت مورد علاقه شان روی سرشان حک شود.

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع

متفاوت ترین آرایشگر دنیا+ع دین اعتدال است، به این معنا نیست که فرد تارک دنیا باشد، نگاه به دنیا و آ ت مستقل نیست، بلکه متفاوت است دنیا ابزاری است که فرد را به آ ت می رساند. بحران دمانس مهم ترین چالش سلامت در قرن ۲۱ خواهد بود؛ این هشدار انجمن جهانی آ ایمر به تمام کشورهای دنیا برای پیشگیری از ایجاد سونامی فراموشی در دنیا است. هوشمندترین ای دنیا کدامند؟
ای زیادی در دنیا هستند که از نظر رشد فناوری در رتبه اول قرار می‌گیرند و اولین‌های فناوری از آن‌ها آغاز می‌شود. فکر می‌‌کنید هوشمندترین شهر دنیا کجاست؟
دیدنی ترین کوهنوردان در دنیا مجموعه از ع های کوهنوردان عجیبی با دست های خود بجای پاهایشان کوهنوردی می کنند باما همراه باشید با سایت تکناز چن ژو ۳۲ ساله و گائو جی یو ۱۱۱ ساله دو معلول چینی که پا ندارند توانستند به قله یک هزار متری لاو در منطقه چینگدائو صعود کنند. به گزارش تکناز این دو نفر با اراده قوی و به وسیله دو تکه مکعب چو. اسم این دنیا چی بود... چرا جای دستامون داخل جیبامونه دست اون دست منو صدا میزد چرا جای بعضیا کناره خیابونه اسم این دنیا چی بود.... چرا چشم ها همه توی آیینه چشم من اشکای چشماشو ندید چرا آخه همه سرها پایینه اسم این دنیا چی بود... باز همون حکایت همیشگی بودن دروغ برای راحتی فکرای تنگ شده و خیالاتی اسم این دنیا چی بود.... تجارت عشق با پول های هوس عشق توی دنیا شده یک دروغ محض شده این دنیا قفس که نداره هم نفس اسم این دنیا چی بود... هدفش چی بود خدا ...........از نفسی که داد به ما خط پایان داره عمر ما یه روز چرا غرقیم توی دنیا ما هنوز سهراب تو رفتی اما هیچکی نشسته چشماشو کاش توی این دنیا فقط
میدیدیم قشنگی رو اما زیبا میدیدم نه فقط زیبایی رو مؤمن وقتی از دنیا دامن خود را می تکاند، و از دنیا دست می شوید، نه به معنای اینکه آماده مرگ می شود، بلکه به معنای اینکه حرص دنیا و رغبت به دنیا و شوق دست یافتن به زخارف دنیا را از دل خود بیرون می راند، وقتی این ح برای مؤمن به وجود می آید، علوّ پیدا می کند.تعالی پیدا می کند. این علوّ و تعالی که ما برای بندگان صالح خدا همیشه قائل هستیم، کل. لحظاتی با حامد ... oــــo

من : یه جا خوندم که نوشته بود هر ی توی این دنیا به یکی محبت داشته باشه اون دنیا هم با اون محشور میشه
حامد : آخ جوووووون ... یعنی اون دنیا من و با همیم ؟؟ البته مهســـــــــــتی هم " با تامل" نه همون بهتره oـــــــــo
........
حامد : میدونی بهترین شغل دنیا چیه ؟ من : نه...
حامد : پدر ِ پولدار....... :)) البته اگر ن. بازیکن محبوب و مردمی تیم فوتبال باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا گفت: روخی بلانکو به دنیا نیامده ام اما روخی بلانکو از دنیا می روم! بیل گیتس مردی موفق، آینده نگر، هوشمند و خوش بین است و به همین دلیل توانسته برای مدت زمانی طولانی ثروتمندترین مرد دنیا باشد. او در گفتگو با time magazine مدعی شده دنیا برخلاف تصور بسیاری از افراد به جای بدتر شدن، در حال بهتر شدن است. اگر تا پیش از این تصور می شد، خطرناک ترین سازمان تروریستی دنیا به شمار می رود، حالا با پدیده ای مواجه هستیم که شاید در نگاه نخست چهره های کریه و قصاوت آنها را نداشته باشند، اما آثار خسارات و صدماتی که به دنیا وارد می کنند، نه تنها کمتر نیست که بیشتر نیز هست. چشم عالم شور شد وقتی تو دنیا آمدی
عاشقی منظور شد وقتی تو دنیا آمدی
آسمان با ماه جورو با ستاره مست بود
جور او ناجور شد وقتی تو دنیا آمدی
روی خشکی هیچ قلبی لایق عشقت نبود
ناخدا شد وقتی تو دنیا آمدی
از لبت میکرد چون چکه عسل ،کنج لبت
لانه یِ زنبور شد وقتی تو دنیا آمدی
دلبری پیش از تو هم بازار گرمی داشت،لیک
دل سپر. عکاسی به نام «پاسکال مانرتس» ده سال با دوربینش به نقاط مختلف دنیا سفر و از رابطه زیبا و عشق مادران سراسر دنیا عکاسی کرده است. علی دست تو را خوانده است دنیا
تو را از خویشتن رانده است دنیا

برایش سفره رنگین مچینی
علی مهمان ناخوانده است دنیا

عباس احمدی

اصلا این دنیا که جای ما حسینی ها نبود

من به عشق کربلای تو به دنیا امدم

بین غربت مانده ام انگار دور از کربلا

ماهی ام که دور از دریا مانده ام

الهم الرزقنا کربلا


بزرگترین تولیدکننده ذرت در دنیا کدام کشور است؟
ذرت یکی از محصولات مهم کشاورزی و از خوشمزه‌ترین خوراکی‌های دنیا به شمار می‌آید. فکر می‌کنید کدام کشور دنیا بیشترین سهم تولید ذرت را دارد؟ در تمام دنیا چیزی طبیعی تر و غیرقابل پیشگیری تر از مرگ وجود ندارد اما مکان هایی در دنیا وجود دارند که ورود مرگ به آنجا ممنوع و غیرقانونی است. هم برای دنیا و هم برای آ ت سنگ تمام بگذار؛ پیشرفت در منطق انقلاب، یعنی این
انقلاب: به ما آموخته است که «لیس منّا من ترک دنیاه لأ ته و لا ءا ته لدنیاه»؛ دنیا را برای آ ت نباید ترک کرد، همچنان که آ ت را نباید فدای دنیا کرد. در یک روایتی میفرماید: «اعمل لدنیاک کأنّک تعیش ابدا»؛ یعنی برنامه ریزی دنیا را فقط برای چند روزه ی زندگىِ خودت نک. خیلی جای تعجبه که انسان همیشه مرگ رو پیش روی خودش میبینه اما درکش نمیکنه دنیا با این همه زیرکی نمیتونه انسان عاقل رو بدام بیندازه اما فراوان هستند ادم هایی که مقهور و مغلوب دنیا میشوند می پرسید چطور... ساده ی ساده وقتی برای بدست اوردن مال دنیا به دیگری ظلم می کنیم سر دیگری کلاه می زاریم همه و همه نمونه ای از غفلت هاست. خوشا به حال اونا. چند وقتی بیشتر نیست که سلفی بازها دنیا را به جایی ترسناک برای سلبریتی ها تبدل کرده اند اما حداقل در ایران چهره ها و نام های بزرگ دنیا فوتبال هیچ وقت روی آرامش ندیده اند و قربانی رفتارها وب رخوردهای متوقعانه و به دور از اصول حرفه ای شده اند. دو کلام حرف حساب باهات دارم:
”دوست دارم” ******************** یکی بود، یکی نبود / من موندم و اون نموند
من دیدم و اون ندید / من خواستم و اون نخواست
من ماس و اون نشنید / من هستم و اون رفته!
من خستم و اون …
********************
آرزویم این است که بهاری بشود روز و شبت
که ببارد به تمام رخ تو بارش شادی و شعف
و من از دور ببینم که پر از لبخن. ۳۰ فرد ثروتمند دنیا (بخش دوم - پایانی)
در ادامه‌ی معرفی ثروتمندترین افراد دنیا، به ۱۵ فردی می‌پردازیم که بیشترین ثروت را دارند. کلیپی از تاریخچه دنیا فوتبال در برنامه فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش ۳۰ دیماه ۹۵ که در به نمایش قسمت نهم از تاریخچه دنیا فوتبال در جنگ جهانی دوم پرداخته شده است. نوشته ؛ تاریخچه دنیا فوتبال ؛ تیم ملی سوئد… عجب دنیای بی روحی، تو تنها و منم تنها
کنارت می شود باشم، فقط در عالم رویا
نوازد ساز غمگینی، به اقبال دلم دنیا
چرا بر بخت هر عاشق، چنین سازی زند دنیا
تصور کن بهاری سبز، بندر بوشهر
تو و امواج موهایت، من و امواج این دریا
تو را هر جا کنار خود، تصور می کنم حتما
که حتی در مزار خود، خی می کنم آنجا
چه خوش میشد تصورها، اگر . کوچک ترین کشور دنیا کدام است؟
با وجود ۱۹۵ کشور در دنیا، می‌توان حدس زد کشور به مکانی بسیار بزرگ گفته می‌شود. اما جالب است بدانید کوچک‌ترین کشور دنیا، خود در دل کشور دیگری قرار دارد.