یکی از مهمترین پروژه های قم معلق میان زمین و آسمان

به نقل از خبرگزاریها در مورد یکی از مهمترین پروژه های قم معلق میان زمین و آسمان : ها , آسمان را می پوشانند اشک مرا... تنهایی مرا... فکرت مرا... ترسی پشت پنجره نشسته است گنجشکی توی دل من دست های تو را ندارند دست من هم که پرواز دادن بلد نیست و گرنه خواب هایم را, از آسمان خی پر داده بودم... قلمم را غرق می کنم در شعر اشکهایم انتقام همه غرق شدگان دنیارا از من می گیرند پنجره را باز می کنم نفس های باد به شماره می افتد دریا غرق می . در شهر لیسبون در پرتغال، آسانسوری وجود دارد که در هیچ ساختمانی جایگذاری نشده، بلکه میان زمین و آسمان معلق است،داستان این سازه با تمام آسانسورهایی که تا به حال دیده اید فرق دارد. این برای دومین بار است که این سراب شگفت انگیز در آسمان چین پدیدار می شود. چند چترباز حرفه ای در میان زمین و آسمان مهارت خود در گرفتن توپ را به نمایش گذاشتند. ان آتش نشانی چین در یک عملیات هیجان انگیز یک خانواده چهار نفره چینی را که میان مرگ و زندگی معلق مانده بودند، نجات دادند. باران که می بارد زمین هم حال دیگری دارد دل آسمان که میگیرد زمین هم حال دیگری دارد آفتاب که سلام میکند زمین هم حال دیگری دارد آسمان که می غرد زمین هم حال دیگری دارد هزار ها فرسخ از آسمان دوراست اما می فهمد احساس می کند می خندد می گرید برای او.... زمین هم پابه پایه آسمان زنگی می کند زندگی جالبی دارند زمین و آسمان دوعاشق دومعشوق خط عاشق و . باران که می بارد زمین هم حال دیگری دارد دل آسمان که میگیرد زمین هم حال دیگری دارد آفتاب که سلام میکند زمین هم حال دیگری دارد آسمان که می غرد زمین هم حال دیگری دارد هزار ها فرسخ از آسمان دوراست اما می فهمد احساس می کند می خندد می گرید برای او.... زمین هم پابه پایه آسمان زنگی می کند زندگی جالبی دارند زمین و آسمان دوعاشق دومعشوق خط عاشق و . فردوسی، در بخش پادشاهی کیقباد ، صحنه ی رزم رستم و یان افراسیاب را چنین وصف می کند: ز گَردِ سواران در آن پهن دشت / زمین شش شد و آسمان گشت هشت. یعنی بر اثر تاخت وتاز اسبان و اسب سواران، از هفت طبقه ی زمین یک طبقه به هوا خاست و بر هفت آسمان یکی افزوده گشت! حکایت امروزِ سرزمین ما است... . پل معلق دره خزینه پلدختر که بلندترین پل معلق خاورمیانه لقب دارد ت یب شد. برخی منابع اعلام د این پل شبانه توسط افراد ناشناس ت یب شده است. رئیس میراث فرهنگی پلدختر اعلام کرده است که پل معلق دره خزینه از سمت ایلام بریده شده و عشایری که از آن منطقه بوسیله گرگر عبور می کنند بازشدن پیچ های پل معلق را توسط عوامل انسانی احتمال می دهند. هم اکن.   بیل گیتس قصد دارد در پروژه ای سرمایه گذاری کند که با ٥٠٠ ویدئویی واقعی از تمام کره زمین به تصویر بکشد. به گزارش مهر به نقل از  میل آنلاین، بیل گیتس قصد حمایت از استارت آپی دارد که تصاویر ویدئویی با کیفیت بالا از تمام نقاط زمین فراهم می کند.    استارت آپ earthnow تصمیم دارد ٥٠٠ به آسمان بفرستد تا ویدئویی واقعی از کل زمین فراهم ک.
و رسیدند به آن دشت جادو. و چوپان گله را از در دشت گذرداد. در گستره ی دشت، ان یکی یکی از زمین جدا شدند. معلق در هوا-چون کلمات- پرواز می د و در آسمان گرم جست و خیز بودند. چوپان بر زمین ایستاده بود. گریه کنان به گلایه گفت «امّا من این ها را از کوره راه ها گذر دادم و تا این جا آوردم شان» و صدایش در صدای بع بع ان گم شد. معنی شعر و نثر ادبیات تخصصی سال چهارم ( نیمسال اول 91-92) کد 4/283 درس نهم _ وصف ابر 1_ ابر سیاه ی مانند قیر از روی دریای آبی بلند شد که مانند رای عاشقان هر لحظه در حال تغییر بود و مانند عاشقان ح ی دیوانه وار داشت. 2_ آن ابر مانند سیل گردان بود که در میان دریای آرام باشد و یا مانند گردباد سیاه و گردانی بود که در هوا معلق باشد. 3_ آن ابر شد و در آسما. پل معلق «دره خزینه» پلدختر که 112 متر طول و 85 متر ارتفاع دارد و گفته می شود بلندترین پل معلق خاورمیانه است، شب گذشته ت یب شد.

 پروژه بررسی کارایی سیستم کنترل کننده ذرات معلق در کارخانجات

پروژه بررسی کارایی سیستم کنترل کننده ذرات معلق در کارخانجات
دسته :
ی مکانیک
فرمت/ورد تعداد صفحات 93

قیمت : 5000 تومان
[توضیحات بیشتر ]

پروژه بررسی کارایی سیستم کنترل کننده ذرات معلق در کارخانجات

میان خواب نیمه شب و چُرت صبح زود... هم میان ماه روشنی که با ستاره بود... هم میان سرگذشت من که با (تو) میشود به سر میان سرنوشت خود که (من) در آن نبود... هم میان کام تشنه و خیال روزه داشتن میان بانگ سرکش و دعای بی سجود... هم میان آنکه می کشد... به پیچ موی یار دست میان او که می رسد به پیچ دود عود... هم میان پر گشودن و رها شدن در آسمان میان بام خانه و ق. عباس محمدی: فردوسی در بخش پادشاهی کیقباد، صحنه رزم رستم و یان افراسیاب را چنین وصف می کند: زگَردِ سواران در آن پهن دشت / زمین شش شد و آسمان گشت هشت. کلاه راگبی معلق آیا یک کلاه که راگبی معلق میباشد را ب یم؟یکی از وسایل تزییناتی هستکه در مهمانی ها و جشن ها و  تدارکاتبه فراوانی از آن استفاده می نماینددر واقع روح استفاده از کلاه راگبی معلقهمه ی ما را به نوعی می آزارد و بهتر استدست به کار بشویم تا بیشتر از این کلاه راگبی سوال جوابمان نکرده استاین را هم بگویمدر هر صورت شما میخوا. re1086 هدف خدا از آفرینش زمین و آسمان سوال: دلیل خدا از اینکه زمین و آسمان را به وجود آورده چیست؟ پاسخ:
در رابطه با هدف از آفرینش زمین و آسمان باید گفت: یک وقت منظور ما از آسمان و زمین، آسمان اوّل است که بر سر ما سایه انداخته است. ” وزینا السماء الدنیا بزینه الکواکب “، یک وقت هم همه ی آسمان هاست یعنی هفت آسمان و باز یک وقت سوال از این است که خداوند چرا این کار را کرد؟ یعنی هدف فاعل چه بود؟ یک وقت هم اینکه، هدف از انجام این کار چه بوده؟ به ادامه مطلب رجوع کنید... تشابه میان زمان و حضرت وجه تشابه میان زمان و حضرت  این بود که هر دو بزرگوار حجت خداوند روی زمین هستند و آن چه موجب غیبتشان شد، وجود فسادی بوده است که زمین و آسمان ها را در برگرفته بود.  تشابه میان زمان و حضرت تشابه میان زمان و حضرت تشابه میان زمان و حضرت در متون تاریخی مسلمانان آمده است که حضرت (ع) پس از توطئه قتلی که یهودیان بر. اختصاصی از یاری فایل پروژه تحلیل فضای شهری پل معلق آمل با و پر سرعت .
 پروژه تحلیل فضای شهری پل معلق آمل
 پروژه تحلیل فضای شهری پل معلق آمل در این بخش پاو وینت پروژه تحلیل فضای شهری پل معلق آمل برای قرار داده شده است. این پاو وینت در 33 اسلاید تدوین شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن آورده شده است.  فهرست مطالب:موقعیت شهرستان و شهر آملموقعیت منطقهپیشینه تاریخیعوامل اصلی تشکیل دهنده بافت آملمراکز و گذرهای اصلی محلاتپل معلقمعرفی سایتفضاهای مربوط به سایتج بررسی امکانات و محدودیتها (swot)خصوصیات (کالبدی – عملکردی)خصوصیات (ادراکی - بصری)خصوصیات (اجتماعی – اقتصادی)ارائه اه و راهبردها وسیاستها    
با
پروژه تحلیل فضای شهری پل معلق آمل
پل معلق مشگین شهر به عنوان بزرگترین پل معلق خاورمیانه در ارتفاع ۸۰ متری رودخانه خیاوچایی و بر روی پارک جنگلی مشگین شهر احداث شده است،این پل ۲ متر عرض و ۳۶۵ متر طول دارد. همشهری آنلاین: افراد ناشناس در اقدامی غیر قابل توجیه پل معلق پلدختر در استان لرستان معروف به پل خزینه را که به عنوان بلند ترین پل معلق در خاورمیانه شناخته می شد ت یب د. ویدیوی پرش نفس گیر جوان پارکور باز میان دو آسمان اش در بانکوک پایتخت کشور تایلند که بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است را می بینید. یکی از مهمترین معجزات (ص) شق القمر است که روایت می کنند عده ای از مشرکان قریش مجتمعا خدمت پیغمبر رسیدند و گفتند: " ای محمد ، اگر در دعوی نبوت صادق هستی و عمل تو سحر و جادو نیست هم اکنون ماه را در وسط آسمان دو نیمه کن تا ما به رای العین شق القمر را ببینیم و با رس تو ایمان بیاوریم زیرا شنیده ایم که سحر و جادو فقط در روی زمین امکان دارد ولی د. منی نمانده است. انگار که تمام شده ام. یاد آرزوهای نارسیده ام آزار دهنده است. چقدر سخت است که میان آسمان و زمین معلق نگهت دارند برای آینده خود نگرانم. گاهی فکر می کنم آینده زیبایی که در پی اش بودم نابود شده است گاهی هم فکر می کنم نجات یافته ام شاید هم در حال نجات یافتن هستم و شاید در حال غرق شدن. امروز روزی است که من تکیه گاهی جز خدا ندارم. پس نا امیدی اینجا پایان می یابد و دل قرص می شود. من غرق نخواهم شد تا زمانی که توکلم را به معبودم از دست ندهم. من تنها نیستم و آینده هر چه باشد روشن است. روشن است که نجات پیدا خواهم کرد. زهرایی پل معلق مشگین شهر به عنوان بزرگترین پل معلق خاورمیانه در ارتفاع 80 متری رودخانه خیاوچای احداث شده دارای 365 متر طول به عدد روزهای سال دارد.

به گزارش ایرنا، این پل در منطقه نمونه گردشگری خیاو تا گیر ی ساخته شده و برای احداث پل و تاسیسات جانبی آن بیش از 400 میلیارد ریال هزینه شده است. رئیس جمهور که بارها بر روی زمین برضد ایران دروغ بافته، این بار در آسمان ادعاهای خود را تکرار کرد. جاعودی معلق yun با استفاده از جاعودی معلق yun می توان در تفکر عمیق فرو رفت. با تماشای دود بیرون آمده از آن استرس تخلیه شده و احساس آرامش به انسان بازمی گردد. وسایل معلق همچون اسپیکرها و دیگر وسایل کاربردی و یا تزیینی، رفته رفته در حال عادی شدن هستند. این وسایل از پایه خود فاصله گرفته و ظاهر ... نوشته این جاعودی معلق بهترین وسیله برای افزایش تمرکز است اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. اختصاصی از فایل هلپ پروژه تخصصی (پل و انواع آن- پل پیش تنیده بتنی- پل کابلی-پل معلق) با و پر سرعت .
پروژه تخصصی (پل و انواع آن- پل پیش تنیده بتنی- پل کابلی-پل معلق)
پروژه تخصصی (پل و انواع آن- پل پیش تنیده بتنی- پل کابلی-پل معلق) لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 89 فهرست مطالببخش اولکلیاتتاریچه پلطبقه بندی پلها از نظر مصالح تشکیلدهندههدایت جریان فرسایش آبشستگی تعیین طول پلها تعیین ارتفاع پلها هدایت جریان ی پل بخش دومپل بتنی پیش تنیده سازه پیش تنیدهنکاتی در اجرای پل های بتن مسلح پروژه اول مجموعه پلهای بتنی پیش تنیده غدیر اصفهان پروژه دوم پل سد شهید عباسپور (کارون 1) بخش سوم پل کابلی تاریخچه پل کابلی پل کابلی و نحوه عمالکرد آن طبقه بندی پلهی گابلی مزایای و تفاوت های پل کابلی مهار کابلی چگونه کار می کند؟ بخش لاتین  بخش چهارم       پل معلقپل های مشهور جهان منابع
با
پروژه تخصصی (پل و انواع آن- پل پیش تنیده بتنی- پل کابلی-پل معلق)
آلودگی هوا در تهران، زمستان و تابستان نمی شناسد. در پاییز و زمستان، آسمان تهران بر اثر انباشت ذرات معلق آلوده می شود. آلاینده اصلی در بهار گرد و غبارهای داخلی و خارجی هستند و اکنون در اثر گرما، آلاینده اصلی هوای تهران، گاز ازن شده است. خبرگزاری ایسنا: یک زن جوان با پ از روی پل معلق مشگین شهر خودکشی کرد. یک زن جوان به قصد خودکشی از پل معلق شهرستان مشگین شهر خود را پرتاب کرد و در دم جان باخت. ... این روزها طولانی ترین پل معلق خاورمیانه مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است و جای سوزن انداختن در طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین شهر وجود ندارد. پل معلق پیرتقی در شهر هشجین از توابع شهرستان خلخال قرار دارد که در محلی به نام دربند مشکول واقع است .عبور از پل معلق پیرتقی در جنوب استان اردبیل که مرتفع ترین پل عابر پیاده در یک منطقه کوهستانی در شهر هشجین خلخال است به یک تفریح هیجان آور برای مسافران تبدیل شده است. طولانی ترین پل معلق جهان در منطقه "راپبوده تال" ( pbodetal) در ای "زا ن آنه " آلمان دیروز افتتاح شد. طول این پل بیش از ۴۴۰ متر اعلام شده است. طولانی ترین پل معلق در مدت ۱۰ ماه و با هزینه یک میلیون و ۴۰۰ هزار یورو ساخته شده است. عرض آن یک متر و ۲۰ سانتیمتر است و از چهار کابل فولادی به قطر ۶۵ میلیمتر آویخته شده است. در زیر باران نشسته بودم....چشمم را به آسمان دوخته بودم...چشمم را به ابرهای سرگردان دوخته بودم... انتظار میکشیدم... انتظار قطره ای عاشق از باران که از آسمان بیاید و بر چشمانم بنشیند...تا شاید چشمانم عاشق آن قطره شود! باران میبارید،آسمان مینالید،ابرها بی قرار بودند...صدای رعد ابرها سکوت آسمان را در هم ش ته بود...خیسِ خیس شده بودم،مثل پرنده . در سوره­ی بقره آمده که زمین و آسمان در شش روز خلق شده­اند و اول آسمان خلق شده است اما در سوره نازعات آمده است«و الارض بعد ذلک دحهاها»(و پس از آن زمین را بگسترد) که از ظاهر این آیه به نظر می­رسد که اول آسمان خلق شده است. در سوره­ی حم السجده یا فصلت آمده که اول زمین خلق شده است و بعد آسمان و این خلق در هشت روز بوده است.8 روزبه این ترتیب هستند:خلق الارض فی یومین – اقواتها فی اربعۀ ایام – سبع سماوات فی یومین – لطفا جواب این شبهه­ی تعارض را بنویسید؟ الجواب باسم ملهم الصواب بین آیات مذکور در سوال تعارضی نیست.معنی آیات این است که الله تبارک وتعالی ابتداء زمین را خلق کرد و بعد از آن آسمان را خلق کرد و بعد از خلق آسمان بود که زمین را گستراند: یعنی خلق زمین قبل از خلق آسمان و گستراندن زمین بعد از خلق آسمان بوده است و در سوره­ی فصلت نیز خلق آسمانها و زمین شش روز بیان شده است نه هشت روز؛ یعنی معنی «فی اربعة ایام»(در چهار روز)این است که خلق زمین و قرار دادن ارزاق در آن مجموعا چهار روز بود و دو روز نیز خلق آسمان بود که مجموعا شش روز می­شود.والله اعلم در تفسیر انوار القرآن چنین مذکور است: شایان ذکر است که هر چند گستراندن وهموار زمین به شکل بیضوری بعد از آفرینش آسمان بود اما زمین به صورت اولیه خود قبل از آفرینش آسمان آفریده شده بود چنان که در آیات (11-9) سوره سجده گذشت.[1] ابن عباس رضی الله عنهما می­فرماید:زمین با اقوات آن در دو روز خلق شد و الله زمین را قبل از خلق آسمان نگستراند سپس(بعد از خلق زمین) الله تعالی متوجه آسمان شد و آن را در دو روز خلق کرد. سپس(بعد از خلق آسمان) زمین را در دو روز گستراند بنابراین زمین و آنچه در زمین است در چهار روز خلق شد.[2] فی تفسیر انوار القرآن:«در چهار روز»بود. یعنی در دو روز دیگر به­علاوه دو روز قبلی بود که مجموعا چهار روز می­ شود.پس آفرینش زمین و قرار دادن ارزاق آن،جمعا در چهار روز انجام گرفت.نقل است که این دو روز اخیر، روزهای وچهار شنبه بود.[3](تفسیر انوار القرآن 5/344)
[1] ترجمه فارسی تفسیر انوار القرآن 6/527 [2] تفسیر المظهری 10/191 [3] تفسیر انوار القرآن 5/344 هرگاه از شخصی عمل خارق العاده ای و غیر قابل تصور سر بزند از آن به «شق القمر» تمثیل کرده می گویند : «واقعا شق القمر کرده است.» یکی از مهمترین معجزات شق القمر است که روایت می کنند عده ای از مشرکان قریش مجتمع خدمت پیغمبر رسیدند و گفتند : «ای محمد، اگر در دعوی نبوت صادق هستی و عمل تو سحر و جادو نیست هم اکنون ماه را در وسط آسمان دو نیمه کن تا . مهمترین ویژگی طرح این آسمان اش در این است که در بستر دریا بنا شده و از سطح آب بیرون می آید و دل آسمان را می شکافد. ارتفاع این آسمان اش ۷۵۰ متر است و برای بناشدن در ساحل یکی از مناطق آبی خاورمیانه طراحی شده است.

امکان دسترسی به آسمان اش از راه دریا، زمین و هوا از مهمترین ویژگیهای این سازه عظیم به شمار می آید. معمار ایتالیایی این سازه را به گونه ای طراحی کرده که قایقها به راحتی در کنار آن پهلو بگیرند و در عین حال فرود بالگرد بر فراز آن بدون کوچکترین مشکلی صورت گیرد.

همچنین پلی که بخشی از آن در دریا فرو رفته امکان تردد عابران پیاده میان ساحل و بخش ورودی آسمان اش را امکانپذیر می کند. درصورت قطعی شدن ساخت این سازه، از واحدهای پیش ساخته به ارتفاع ۷۲ متر در پروژه ساخت آن استفاده خواهد شد. این آسمان اش در مجموع درحدود ۸۰۰ هزار مترمربع وسعت خواهد داشت. برآورد می شود این سازه ظرفیت حدود ۲۵۰۰ نفر را در آپارتمانها و ویلاهای متنوع آن داشته باشد.

فضای سبز وسیعی که در سراسر بخشهای آسمان اش در نظر گرفته شده از دیگر ویژگیهای مهم این پروژه به شمار می آید. فناوری های به کار رفته در ساختار آسمان اش، آن را از حیث نیاز به منابع انرژی مستقل کرده است. استفاده از سلولهای خورشیدی در دل شیشه های سراسر بخش خارجی سازه بخش قابل توجهی از انرژی مورد نیاز آن را تأمین می کند.

آسمان بزرگ می شود، ماه گرد می شود، تمام آسمان ماه می شود، تمام زمین آسمان می شود، من ابر می شوم، سایه انداخته بر هستی، من تمام عالم می شوم، من بی اندازه می شوم،خودم را می بینم و این تویی که چنین بی کران می کنی مرا،تویی. فقط تو، تو! تو را می یابم، ناگهان کوچک می شوم، گنجشکی می شوم، سخت لرزان و ترسیده،می لرزم و تو درخت می شوی، من پناه گرف. تفاوت هست میان "خواستن" و " ونخواستن" . تفاوت هست میان دنیا خواهی و دنیا نخواهی! تفاوت هست میان بینا و ن نا . تفاوت هست میان رسیده و نرسیده... . تفاوت هست میان .... . شاید گاهی تفاوت فقط یک نقطه باشد اما از زمین تا آسمان ... تفاوت هست میان راستی و ناراستی میان خوبی و نا خوبی.... . قشنگ بود صحبتهای یک دوست: مقام یگانگی و عشق... مقام یکتایی.... ... در جا. پل معلق پیرتقی در شهر هشجین از توابع شهرستان خلخال قرار دارد که در محلی به نام دربند مشکول واقع است. رنگین کمان پدیده ای نوری زمانی که خورشید به قطرات نم و رطوبت جو زمین می تابد باعث ایجاد طیفی از نور در آسمان می شود.این تصاویر توسط تعدادی از عکاسان جهان در نقاط مختلف کره زمین به ثبت رسیده است. من آسمان را نگاه می کنمو پای در زمین کشیده ومی روم
چاله های زمینیراه های نرفتهمردمانی که سر به هوایم می خوانندوسرود نرفتنو نادیدنسر می دهندگودال آرزوهاو خدایانی که پای در خاک دارند
هیچ کدامهرگزنخواهند توانستنگاهم را از آسمان و پایم را از زمین جدا کنند
نه تک شاخی خواهم بودو نه بالداری
مردی خواهم بودتنهاهمیشه در سفردر آ. این رسمش نیست
پنجره ها را می بندی که چه؟
وقتی
گاهی به میهمانی کوه می آوری
دریا را
گاهی آسمان را به زمین می دوزی...

تا فاصله ها را برنداریم
مزه ی درد همین است...

در من کودکی ست که
چهل سال آزگار چله نشین چشم های توست...
من امپراتوری بادبادک ها را
در نام خانوادگی تو زیستم
و سرزمینم را
در قدم های سرب. وضعیت پارلمان معلق باعث می شود تا ت ائتلافی یا ت اقلیت و یا انحلال پارلمان در دستور کار قرار گیرد. همشهری آنلاین: عید بر عاشقان مبارک باد؛ عاشقان عیدتان مبارک باد؛ بر تو ای ماه آسمان و زمین، تا به هفت آسمان مبارک باد؛ عید آمد به کف نشان وصال؛ عاشقان این نشان مبارک باد؛ روزه مگشای جز به قند لبش؛ قند او در دهان مبارک باد؛ عید آمد که این سبکروحان؛ رطل های گران مبارک باد - مولوی آزوما ماکوتو، هنرمندی ژاپنی است که با استفاده از بالون، گیاهان و درختچه ها را به ارتفاع ۳۰هزار متری زمین می فرستد و با ع برداری از آن ها، آثاری هنری خلق می کند. پروژه ماکوتو exobiotanica نام دارد و در صحرای نوادا انجام می شود. وی گیاهان را به کمک بالون هلیوم به ارتفاع ۳۰ کیلومتری سطح زمین می فرستد و با دوربین های متعدد از آن ها ع برداری می ک.
چند چترباز حرفه‌ای در میان زمین و آسمان مهارت خود در گرفتن توپ را به نمایش گذاشتند.
 
لینک خبر
 
 

دیرم شده بود، کفشهایم را در میان زمین و آسمان پوشیدم و در خانه را باز ... صدها قطره آب، خودشان را انداختند بغلم...دهانم با لبخندی از سر تعجب و خوشحالی باز ماند... کلاس یادم رفت... دو دستم را کاسه ، آبها را جمع می داخلشان ، بعد می انداختمشان به طرف آسمان... تا سر کوچه، بارها و بارها کاسه هایم را لی لی کنان، پر و خالی . مشدی یک تکه کارتن گذاشته . رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت::همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب ی مهمترین پروژه بهداشتی درمانی تربت جام بیمارستان ۳۲ تختخوالی صالح آباد مورد بهره برداری قرار می گیرد .