یک برداشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد یک برداشت : امروز از حساب دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دو میلیارد تومان برداشت شده است. بندرعباس- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بندرعباس با اشاره به آغاز به برداشت لیموترش در این شهرستان ، گفت: پیش بینی می شود امسال میزان برداشت پنج درصد در مقایسه با سال گذشته رشد داشته باشد. مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: 4400 تن زرد آلوی درجه یک از باغات نهاوند برداشت شد/ از 436 تار سطح زیر کشت باغ های زردآلو 396 تار مثمر و 40 تار نیز غیر مثمر است که به طور میانگین از هر تار 11 تن محصول برداشت و روانه بازار مصرف می شود. یک زن و شوهر نیوزیلندی با برداشت ۱۶ هزار و ۷۹۱ کیلوگرم گندم از یک تار زمین، رکورددار برداشت محصول گندم از این مقدار زمین در جهان شدند. ساری - ایرنا - برداشت محصول ک ا در مازندران از امروز پنجشنبه در حالی آغاز شد که مسئولان جهاد کشاورزی پیش بینی کرده اند که کشاورزان ک اکار استان امسال چهار برابر سال گذشته محصول برداشت کنند. گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی گالیکش از آغاز فصل برداشت دانه روغنی ک ا از سطح 3300 تار مزارع این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود امسال مقدار 9 هزار تن از این محصول برداشت شود. رئیس اداره امور فناوری های مکانیزه جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به آغاز فصل برداشت غلات و دانه های روغنی، نرخ عملیات برداشت با کمباین در استان را به صورت ساعتی و تاری اعلام کرد. برداشت محصول شاه توت از ۵ تار باغات در روستای چهار فرسخ از توابع د آغاز شد. در گزارش تصویری زیر برداشت زعفران در مناطق اسان شمالی- جنوبی و رضوی را می بینید. همزمان با رسیدن به میانه های فصل پاییز و سرد شدن هوا برداشت این گیاه گران بها در ای مختلف آغاز می شود و سالهاست که ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است. برداشت گل زعفران در شهرستان خمین استان مرکزی آغاز شد. یک کشاورز نی ریزی در زمین زراعی خود ترب هایی برداشت کرد که وزن برخی از آن ها به بیش از ۸ کیلوگرم می رسد. زنی را در دلتا م گ ویتنام (me g delta) می بینید که مشغول برداشت نیلوفرهاست. مدیر مجتمع باغات کشت و صنعت و دامپروری مغان از برداشت بیش از 3هزار تن انواع میوه درطول آغاز برداشت خبر داد. پیش بینی می شود امسال ۱۰ هزارتن گل تر، ۲۹۰ تن گلبرک خشک و ۸۶۰ تن غنچه خشک از گ ارهای استان برداشت شود. برداشت آب از مه با استفاده از شبکه توری ها مه
برای مقابله با خش الی و کمبود آب دانشمندان روش‌های جدیدی مانند  باردار قطرات آب موجود در مه و برداشت آن و استفاده از مواد جاذب آب را ارائه د. معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: از سطح 533 هزار و 446 تار گندم قابل برداشت در حدود 65 هزار تن گندم برداشت خواهد شد. سرمربی تیم نفت گفت:متاسفانه از صحبت های من سو برداشت شده است. مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: برداشت پسته از مزارع بادرود آغاز شده و پیش بینی می شود مقدار3 هزار تن پسته برداشت شود که بیش از ٧٠ درصد از آن به کشورهای همسایه صادر خواهد شد. مدیر جهاد کشاورزی شاهین دژگفت : برداشت ک ا از مزارع زیر کشت این محصول در شهرستان آغاز شده است و انتظار می رود از 100 تار مزارع ک ای موجود در شهرستان حدود 400 تن محصول برداشت شود. یاسوج - ایرنا- مسئول جهاد کشاورزی بخش چاروسا با اشاره به آغاز برداشت پیاز از 30 تار از مزارع این بخش گفت که بر اساس پیش بینی ها 900 تن پیاز مرغوب و ارگانیک برداشت می شود. مدیر جهاد کشاورزی شوش پیش بینی کرد در سال زراعی جاری 350 هزار تن محصول چغندر قند از مزارع این شهرستان برداشت شود. اختصاصی از رزفایل دستگاه برداشت هندوانه با و پر سرعت .
دستگاه برداشت هندوانه
دستگاه برداشت هندوانه               پاو وینت کشاورزی و ماشین آلات کشاورزی با عنوان دستگاه برداشت هندوانه در 18 صفحه و حاوی مطالب زیر می باشد:
تاریخچه هندوانه
کشت هندوانه در شرایط دیم
زمان برداشت
برداشت به روش سنتی و معایب
روش ماشینی ( معایب و مزایا آن )
معرفی دستگاه
توصیه اقتصادی و قیمت محصول
با
دستگاه برداشت هندوانه
برداشت چای ترش از سطح چهار تار از مزارع شهرستان گناباد استان اسان رضوی آغاز شده است و تا حدود دو هفته ادامه دارد. مدیر جهاد کشاورزی کازرون گفت: برداشت دانه روغنی ک ا از سطح 243 تار در این شهرستان آغاز شد که پیش بینی می شود امسال 600 تن ک ا برداشت شود. کرمانشاه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه، با اشاره به آغاز برداشت ک ا از مزارع استان، گفت: پیش بینی می شود که امسال بیش از 16 هزار تار ک ا از مزارع استان برداشت شود. مدیر شرکت قطر پترولیوم گفت، قطر ممنوعیت ۱۰ ساله توسعه بزرگترین میدان گازی جهان را لغو کرده است. برداشت 322 تن آلبالو از باغ های سلماس سلماس، ارومیه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی سلماس از برداشت 322 تن محصول آلبالو از باغ های این شهرستان خبر داد. محمد اخلاقی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سلماس از شهرستان های برتر آذربایجان غربی در تولید محصول گیلاس و آلبالو است.


مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان پیش بینی کرد تا پایان فصل برداشت 500 هزار تن گوجه فرنگی خارج از فصل در استان برداشت شود. برداشت جو از سطح دو هزار و ۱۳۶ تار مزارع گناباد آغاز و بر اساس پیش بینی های انجام شده حدود ۶ هزار و ۵۰۰ تن جو برداشت می شود. اختصاصی از رزفایل پروژه ماشینهای برداشت با و پر سرعت .
پروژه ماشینهای برداشت
پروژه ماشینهای برداشت در این فایل پاو وینت 54 سرفصل های زیر مورد بررسی قرار گرفته است. برداشت علوفه علوفه خشک ی علوفه سیلو ی برداشت غلات برداشت سیب زمینی انواع دروگرها از نظر منبع نیرو انواع دروگرها از نظر اتصال به تراکتور انواع دروگرها از نظر نحوه برش حرکت تیغه معرفی وظایف انگشتی ها عوامل موثر در ارتفاع برش نکات مورد انتظار در دروگرهای شانه ای تنظیم تیغه ها  
با
پروژه ماشینهای برداشت
زمان برداشت گندم تحت تأثیر عواملی از جمله بارندگی، رطوبت نسبی، دمای هوا و همچنین رسیدن دانه قرار می گیرد. برداشت گندم در ایران از اوایل بهار (در مناطق گرمسیری) آغاز شده و تا اوا تابستان (در مناطق سردسیری) ادامه دارد. امروزه در سراسر جهان از وسایل مکانیکی خاصی برای برداشت گندم استفاده می نمایند، ولی هنوز هم گندم به طریق سنتی که کند و پر هزینه است، برداشت می شود. در روش سنتی، بوته های گندم را از فاصله چند سانتی سطح خاک، درو نموده و به صورت دسته های کوچک درمی آورند. سپس این دسته ها را به منگاه منتقل نموده و طی مراحل خاصی می کوبند. زمان صحیح برداشت گندم، وقتی است که رطوبت دانه بین ۱۴ تا ۱۶ درصد باشد. با فرارسیدن فصل برداشت زعفران ، برداشت این محصول در روستای ابوچناری آغاز شده است از اوا مهر ماه و با شروع آبان ماه مردم روستای ابوچناری مشغول چیدن و برداشت زعفران از مزارع خود می باشند و همچنان ادامه داردبا توجه به کم آبی در سالهای اخیر مردم این روستا به کشت زعفران روی آورده اند. برداشت گل محمدی به منظور تهیه گلاب در شهر قمصر کاشان که به عنوان قطب این محصول شناخته می شود، امسال با تغییر شرایط جوی از نیمه فروردین ماه آغاز و تا نیمه اردیبهشت به پایان رسیده است. که در بزرگترین مزرعه پرورش گل قمصر در سال جاری با رشدی چشمگیر برداشت گل به بیش از ۱۵۰ تن رسیده است. مراسم برداشت گل محمدی از مزارع و تهیه گلاب و عرقیات ب. از زمان آغاز مرحله دوم برداشت میگوی پرورشی تا کنون 600 تن میگوی پرورشی از مزارع سیریک برداشت شده است. مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به پیش بینی برداشت 13 هزار تن پسته در این استان از افزایش میانگین برداشت این محصول خبر داد. دستگاه برداشت هویج از مزارع با برداشت، جداسازی برگ‌ها و تحویل آن‌ها کار مزرعه‌داران را سرعت بخشیده است.   لینک خبر   ایلام - ایرنا - برداشت باقلای سبز از زمین های زیر کشت این محصول در شهرستان دره شهر از هفته جاری آغاز شد. ۱۳ برداشت کننده غیر مجاز شن و ماسه از رودخانه چالوس دستگیر شدند. تیم ملی وات لوی کشورمان بعد از ظهر امروز در سومین دیدار خود در بازیهای همبستگی کشورهای ی، اندونزی را هم از پیش رو برداشت. همزمان با آغاز فصل برداشت سیب در آذربایجان غربی، افراد زیادی مشغول به کار می شوند. برداشت نعناع یک ماهی است که در این شهرستان شروع شده است و تا پاییز و قبل از رسیدن سرما ادامه دارد. برداشت گل زعفران در مزارع گلستان آغاز شد و تا پایان آبان ادامه دارد. 17 برداشت کننده غیر مجاز شن و ماسه در شهرستان نور دستگیر شدند. چایکاران گیلان و مازندران 74 هزار تن برگ سبز چای به ارزش 149 میلیارد تومان برداشت د. تسنیم نوشت: برداشت ی ایران از گاز میدان پارس جنوبی از سال ۱۳۸۱ تا امروز به مرز هزار میلیارد مترمکعب رسیده و میزان برداشت روزانه ایران از این میدان مشترک در آستانه افزایش به ۵۵۰ میلیون مترمکعب در روز است. تصاویری از برداشت انار از باغات منطقه تنگ سیاب کوهنانی شهرستان کوهدشت را مشاهده کنید. شخصی که اقدام به برداشت 35میلیون ریالی در آبادان کرده بود توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیرشد. برداشت گندم از مزارع آن در استان خوزستان همزمان با رسیدن فصل برداشت، شروع شده است. مدیر جهاد کشاورزی شوش از برداشت بیش از ۱۲۲ هزار تن ذرت دانه ای از مزارع این شهرستان خبر داد. روز گذشته در یکی از روستاهای شهر چینگ چینگ کشور چین کدو تنبلی با وزن 87 کیلوگرم برداشت شد.