یک فنجان آرامش

به نقل از خبرگزاریها در مورد یک فنجان آرامش : یک فنجان چای داغ دلم یک فنجان چای داغ می خواهد

و یک دوست

و رهایی از

اسارت دستهای سرد بی روح این شب شوم

ولی می ترسم نیاید ...

آ ....

حساب کار دستم هست

بارها

چشمان انتظارم خشکیده

.....

دیگر چیزی نمی گویم...

پشت این انتظار خواهم ماند

به معجزه دستان گره خورده مان.ایمان دارم. یک گوساله تازه متولدشده بوفالو موفق می شود یک فیل بالغ را فراری دهد. فنجان های جالب و عجیب! واژه «فنجان» در ذهن تداعی کننده شکل خاصی است که معمولا فنجان ها به آن شکل طراحی می شوند اما امروز تصاویری از فنجان های جالب و عجیب را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید. تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!     منبع: تابناک چند دوست دوران دانشجویی که پس از فارغ حصیلی هر یک شغل های مختلفی داشتند و در کار و زندگی خود نیز موفق بودند، پس از مدت ها با هم به سابق شان رفتند تا با شان دیداری تازه کنند. آنها مشغول صحبت شدند و طبق معمول بیشتر حرف هایشان، شکایت از وضع زندگی بود. در حین صحبت آنان چای آماده می کرد. او قوری را روی میز گذاشت و از آنان خواست برای خود چای ب. آرامش یعنی … همیشه توی دلت مطمئن باشی … که در دل ی هستی که دوستش داری … ارامش یعنی ... منتظر ی نباشی”که منتظرت نیست... دلــــــــــــم آرامش میخواهد… از آ که نگاه کنی یعنی” شما را “ آرامش یعنی سکوت! آرامش یعنی یک خانه چوبی خارج شهر! آرامش یعنی صدای سوختن چوب توی شومینه! آرامش یعنی حس گرمای آتش! آرامش یعنی درک یک لحظه! آرامش یعنی از تو. یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. انتشارات نگار تابان به زودی مجموعه شعر سپید حسین اسکندری را با عنوان «یک فنجان شعر لب دوز » منتشر می کند.
آماده یک فنجان چای زحمت زیاد یا هنر خاصی نمی طلبد ولی رعایت برخی نکات ارزش غذایی یک فنجان چای… %داغ مثل یک فنجان داغ .... به کدامین سپیدی برف زمستان دلم خوش باشد به آواز کلاغ ها و به عروسک های آویزان و لرزان میان چشمک های سرد و ناپاک به این سرما هم اگر دلم خوش باشد به تو نمی رسد دلم و به این پنجره های بخار گرفته ی هزاران ماشین سرگردان دور تا دور میدانی که این روزها آبستن خشم های ی است سر انگشتم به سمت تو می چرخد بی اختیار چقدر دلم طعم زمستانی تو را لک زده است درست در ابتدای نبودنت با یک فنجان داغ ایستاده ام و بودنت که بخار شیشه این عینکم را خط می زند در خا تری برف قدم هایت خوب شرم می آید به کمان های هزاران صیاد گرفتارم و تو که شاخه هایت خم شده است در این سنگینی سیاهی برف و من که هنوز یادم مانده است پ وی کوچکم را پر از عطر دستانت کنم داغ مثل یک فنجان داغ نگاهی عمیق برچهره ام می اندازد و می گوید: چه خبر؟ و بعد فنجان قهوه را کنارم می گذارد و ورق ها را بُر می زند... تا نوبت به من برسد باید قهوه را خورده و نیت کرده و آن را به سمت قلبم در نعلبکی برگردانم.
به هم ریخته ای مرا ...

اعصابم، آرام نیست!

فنجان آرامش بخش شیرین بیانت،

جوابگو نیست!

هنوز هم،

نمی توانی با حرف هایت،

عشق را، در قلبم مجاب کنی ... نخستین نشست هفتگی نقد و بررسی شعر و ترانه تحت عنوان یک فنجان شعر با حضور جمعی از شاعران و ترانه سرایان، در فرهنگسرای عطار نیشابوری برگزار می شود. همشهری آنلاین: مصرف متعادل قهوه بی خطر است و نوشیدن سه تا چهار فنجان قهوه در روز ممکن است اثرات سودمندی بر سلامت داشته باشد. یک فنجان چای می تواند شما را برای مقابله با چالش های روزانه کمک کند، به خاطر اهمیت نوشیدن چای است که روز ۲۱ آوریل را روز جهانی چای نامگذاری کرده اند. اما اگر تحمل فراق یک فنجان چای را ندارید، پس باور کنید که معتاد به نوشیدن چای هستید. مطالعه ای جدید نشان می دهد، افرادی که در روز ۷ فنجان قهوه می نوشند، به میزان قابل توجهی خطر مرگ زود هنگام را کاهش می دهند. به طور کلی مصرف قهوه به میزان مناسب، برای سلامتی مفید است. مواد لازم برای اسنک مخلوط کاراملی جوش شیرین :1/2 قاشق چایخوری وانیل :2 قاشق چایخوری شربت ذرت :1/2 فنجان کره :115گرم شکر قهوه ای :200گرم بادام زمینی تست شده :2 فنجان کورن فل :2 فنجان پاپ کورن :7 فنجان اسنک مخلوط ادامه مطلب برای کاهش وزن، به سراغ رژیم لاغری از دسته رژیم های لاغری کوتاه مدت می رویم. این رژیم لاغری تنها سه روز به طول انجامیده و اثرات چشمگیری در کاهش وزن دارد.

روز اول رژیم غذایی سه روزه:
صبحانه شامل قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت، یک دوم گروپ فروت، یک تکه نان تست و یک قاشق کره ی بادام زمینی ست.
برای ناهار نصف یک تن ماهی، یک تکه نان برشته و قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت تعیین شده است.
و شام نیز شامل 90 گرم گوشت قرمز یا گوشت سفید، به علاوه ی یک فنجان لوبیا، یک فنجان هویج، یک عدد سیب و یک فنجان بستنی وانیلی می شود.

روز دوم رژیم سه روزه:
در روز دوم صبحانه را با یک فنجان قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت شروع خواهید کرد. و همین طور برای صبحانه یک عدد تخم مرغ آب پز، نیمی از یک موز و یک تکه نان برشته می توانید بخورید.
برای ناهار یک قالب پنیر به علاوه ی یک تن ماهی و 8 عدد کلوچه برایتان در نظر گرفته شده است.
وعده ی شام نیز شامل دو ورق کالباس گوشت، یک فنجان بروکلی یا کلم، نصف فنجان هویج، نصف یک موز، و نصف فنجان بستنی وانیلی خواهد بود.

روز سوم رژیم سه روزه:
وعده ی صبحانه شامل یک فنجان قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت و 5 عدد کلوچه و نیز 30 گرم پنیر خانگی و یک عدد سیب می شود.
ناهار در روز سوم از یک فنجان قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت، یک عدد تخم مرغ آب پز و یک تکه نان برشته تشکیل شده است.
برای شام یک عدد تن ماهی، یک فنجان هویج، یک فنجان گل کلم، یک فنجان بزه یا هندوانه و نصف فنجان بستنی وانیلی پیشنهاد شده است.
گروهی از دوستان ملاقاتی با مسن خود داشتند
گفتگو خیلی سریع به مشاجره در باره استرس و تنش درزندگی تبدیل شد...
به شاگردان پیشنهاد قهوه داد و از آشپزخانه با سینی قهوه در فنجانهای متفاوت برگشت
فنجانها ی شیشه ای,فنجانها ی کریستال,وفنجانهایی که برق می زدند...بعضی از فنجانها معمولی و برخی گرانقیمت بودند.
پس از اینکه هر یک از آنه. "لی کانگ بین" با استفاده از خامه های رنگی و یک قلم موی کوچک در کافی شاپ خود در سئول، آثار هنرمندان مشهور را روی قهوه نقاشی می کند؛ نقاشی های او بر روی فنجان های قهوه توجه بسیاری را جلب کرده است. اگر هم اکنون با طوفانی از اضطراب روبرو هستید، آ ین کاری که دوست دارید انجام دهید نوشیدن یک فنجان قهوه است. ثابت شده کافئین زیاد موجب افزایش اضطراب و افسردگی در فرد پراسترس می شود. اگر برای آرام ماندن می جنگید، بیشتر از یک فنجان قهوه در روز ننوشید. همشهری آنلاین: یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. راه های غلبه بر استرس برای غلبه بر استرس های روزانه، نیاز به سفر نیست و راه های سریع تری هم پیدا می شود. دوایی،روانشناس، عضو عیات علمی پژوهشکده علوم شناختی ایران در هفته نامه زندگی مثبت نوشت:در صندوق پست الکترونیکی تان 364 ایمیل تازه دارید، تلفن میز کارتان مرتب زنگ می خورد؟ چای روی شلوار تازه تان ریخته و آن را کثیف کرده، جلسه 5 دقیقه . فنجانش را جا به جا کرد و چشم به پوستر روی دیوار دوخت...لوگوی زشت نمایش از پشت شانه هایش دیده می شد و او حرف می زد... می دانم که پیش نخواهد رفت... چشمش به سطر بعدی لغزید... و نشنید که می گفت سخت است اما نباید سخت ترش کرد... زمان و مکان نمایش پشت صندلی اش پنهان بود و چشمش از روی شانه های او به ته ریش زمختش، لبهای لرزانش و چشمهایش لغزید... ته تلخ ف. یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. به جای خانه ع مات زندان را کشیدم
نبودی
«جای خورشیدش»
زمستان را کشیدم

نه مرداد تنت بود و نه مهر چشم هایت
و در آ هوای سرد تهران را کشیدم

سکوتم را کنار بغض سنگینم نشاندم
نشستم
یک
دل
سیر
از تو
باران را
کشیدم

به جای پرسه های با تو زیر چتر باران
تمام شب ، خیابان را
« خــــیــــا. طرز تهیه مرحله 1 تبرای تهیه اسموتی موز کافیه تمام مواد را داخل مخلوط کن بریزید تا یک دست شود و در لیوان مورد نظر سرو کنید نوش جان مواد لازم 2 عدد موز نصف فنجان ماست وانیلی نصف فنجان شیریا شیر سویا 2 قاشق غذا خوری عسل 1 فنجان یخ دارچین به میزان دلخواه نویسنده اترین این نوشیدنی که حاوی آنتی‌ا یدان‌های قوی است با همه عفونت‌ها مبارزه کرده و برای سیستم ایمنی بدن قدرتی که نیاز دارد را تامین می‌کند. خوردن میوه زیاد بعضی اوقات خیلی خسته کننده است، پس آبمیوه درست کنید تا از همه فوایدش بهره ببرید.

    مواد لازم:برای 4 لیوان

۴ عدد سیب متوسط د شده

۲ فنجان انگور سیاه

1 فنجان توت فرنگی تازه

1/2 فنجان چغندر د شده

1 فنجان یخ د شده

    طرز تهیه:

همه مواد را با هم در یک مخلوط کن ریخته و خوب ترکیب کنید تا زمانی که صاف و یکدست شود.

آبمیوه را از صافی رد کرده و بین چهار لیوان تقسیم کرده و فورا سرو کنید.

آبمیوه طبیعی

    نکته:

سعی کنید از توت فرنگی تازه و رسیده استفاده کنید تا دیگر مجبور نباشید توی آبمیوه شکر بریزید.

اگر در فصلی هستید که کیوی در بازار موجود  است، می‌توانید به جای توت فرنگی یک فنجان کیوی د شده استفاده کنید و از این نوشیدنی که سرشار از ویتامین c است لذت ببرید.

منبع: نوین‌زی گاهی اوقات آدم اونقدر به آرامش نیاز داره که فقط دلش می خواد با یه نفر حرف بزنه و درد دل کنه... براش فرقی نداره کی باشه هر چه غریبه تر بهتر! فقط چند لحظه آرامش میخواد... گرچه در نهایت غیر از همون چند لحظه آرامش هیچ چیز عایدش نمیشه! از آنجایی که زرشک دارای خواص بسیار مفیدی برای بدن و به خصوص پوست می باشد، مصرف آن در مدت زمانی نه چندان طولانی باعث می شود که پوست شما از جوشها پاک شده و به شاد و شفافیت برسد که بهتر است برای اطمینان بیشتر این کار را خود در منزل انجام دهید و آن به این ترتیب است که: یک قاشق غذا خوری س ر زرشک را داخل یک فنجان آب ریخته وبه مدت 8 تا 9 ساعت بگذ. اهل آرامش که شدی
شاد دیگران
بیشتر از شاد بودن خودت
به دلت می چسبد، و از این کار حال خوشی پیدا می کنی!
از درون به خود میبالی!
ارزشمندتر از همیشه ات
می شوی!
به این نقطه که برسی
آرامش وجودت را فرا می گیرد،
آرامشگر
می شوی!
نه به راحتی می رنجی
و نه به آسانی می رنجانی!
آرامش
سهم دل هایی ست
که نگاه . ریختن فنجان قهوه روی لباس یکی از نمایندگان و تعدادی صندلی، پارلمان تونس را به مدت نیم ساعت به تعطیلی کشاند. رمان آرامش غربت apk
رمان آرامش غربت 98ia
رمان ارامش غربت نودهشتیا
رمان آرامش غربت نگاه
رمان آرامش غربت کامل
رمان ارامش غربت با
رمان آرامش غربت برای کامپیوتر
خواندن رمان ارامش غربت ادامه مطلب آرامستان مکانی است که سازمان بهشت زهرا باید بر نظم و آرامش آن نظارت داشته باشد اما این روزها مرده های شهر کرمان در قبر نیز آرامش ندارندو هیاهوی اطراف آرامش آنها را هم سلب کرده است. دو فنجان قهوه سفارش می دهم..
و بی محابا دست هاے
تو را می گیرم راحت باش !
هیچ ما را نخواهد دید

اینجا
...کافه خیال مــن است... آذری جهرمی در اینستاگرام خود نوشت :وقتی برف می بارد، سکوت و آرامش عجیبی در شهر حکمفرما می شود. این آرامش و سکوت دلیل علمی هم دارد. ترجمه اش به زبان ساده این است: برف بسیاری از صداها را جذب می کند. کشور تشنه آرامش است. طرز تهیه دسر ساندویچی براونیبراونی یکی از انواع کیک هایی است که آنهایی که عاشق کاکائو هستند، نمی توانند از این کیک بگذرند. در این مطلب طرز تهیه یک دسر عالی با براونی شکلاتی و بستنی و کره بادام زمینی را به شما آموزش داده ایم. طرز تهیه دسر ساندویچی براونی را در ادامه ببینید :  طرز تهیه دسر ساندویچی براونیمواد لازم:کره (بدون نمک) 10 . watermelon granita 5 فنجان هندوانه بدون تخمه تکه شده 1/4 فنجان شکر 2 ق غ آبلیموی تازه مواد رو در مخلوط کن خوب له می کنیم. در یک ظرف گود می ریزیم و داخل فریزر میذاریم. بعد از 2 ساعت که شروع به یخ زدن کرد با چنگال وردش می کنیم و باز 2 ساعت در فریزر میگذاریم. برای سرو داخل پوست خالی شده هندوانه به صورت کاسه می ریزیم. مواد لازم برای تهیه ماکارونی با پنیر
▪ یک لیتر آب
▪ یک قاشق چای خوری نمک
▪ دو فنجان ماکارونی شکل دار نپخته
▪ دو قاشق غذاخوری کره
▪ دو فنجان پنیر چدار
▪ یک قاشق چای خوری آرد ذرت
▪ یک چهارم فنجان شیر
▪ نصف قاشق چای خوری آب لیموترش
▪ یک چهارم فنجان گوشت د شده
▪ کمی فلفل
طرز تهیه
در یک کاسه کوچک آرد ذرت را با پنیر به خوبی هم بزنید.
آب را در قابلمه ای ریخته و کمی نمک به آن اضافه کنید و روی حرارت ملایم قرار دهید.
پس از چند دقیقه زمانی که آب جوش آمد ماکارونی را به آن اضافه کنید.
مخلوط آرد و پنیر را همراه با شیر، آب لیمو و گوشت پخته د شده به آن بیفزایید و به میزان دلخواه به آن نمک و فلفل بزنید. روش تهیه اسپاگتی ایتالیایی فرق آرامش و آسایش چیست؟

آسایش یک امر بیرونی و آرامش یک پدیده ای درونیه
مردم ممکنه خیلی تو آسایش باشند اما معدود افرادی هستن که در آرامش زندگی میکنن

آسایش
یعنی راحتی در زندگی که با امکانات و ثروت خوب و زیاد به دست میاد هرچی دلشون بخواد می ن هر کجا خواستن میرن و ...

آرامش
رو انی دارن که از درون سالم و سلامتند شاید بی چ. سفر به یک جزیره خوش آب و هوا و پیاده روی در جنگل یا لب ساحل در یک آ هفته رویایی راه حل ایده آلی برای خداحافظی با نگرانی ها و استرس هاست ولی خیلی وقت ها ما فقط 5 دقیقه یا کمتر وقت داریم تا خودمان را پیدا کنیم و به آرامش برسیم. راهش را بلد نیستید؟

به گزارش انتخاب، سایت greatest، نوشت: نگران نباشید امروز ما 18 روش را برای رسیدن به آرامش برایتان پیدا کرد ه ایم.


خوراکی ها و نوشیدنی ها
چای سبز: به جای اینکه از عصبانیت بنفش شوید، بهتر است با نوشیدن یک فنجان چای گیاهی، سبز شوید. چای سبز منبع لیتینین است؛ ماده ای که به آرامش و تسکین خشم کمک می کند. این بار که عصبانی شدید، کمی آب بجوشانید، چای سبز دم کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید.


شکلات: فقط یک تکه شکلات می تواند اعصاب شما را تا حد زیادی آرام کند! شکلات تلخ سطح کورتیزول یا همان هورمون استرس را در خون شما تنظیم می کند و متابولیسم بدن را ثابت نگه می دارد. کافه ای سراغ دارید که بشود رفت آنجا... که صرفا بوی هیچ دودی از آنجا نیاید و هیچ آهنگ هتل کالیفرنیا یا چه میدانم حتی لئونارد کوهن هم نگذارد و هیچ دو کبوتر عاشقی هم آنجا نیاید که مبادا حسودیت گل د و دلت بگیرد که چرا رفتم به جایی که نباید میرفتم... که بشود فقط یک فنجان آرامش سفارش داد و چشمها را بست و آهسته گریه کرد طوری که هیچ به تو زل نزند.. - خوردن جوشانده برگ تمشک به مقدار 3 تا 4 فنجان در روز و بین غذاهای اصلی، بند آوردن ادرار را معالجه می کند و بهترین دارو بر ضد درد کیسه مثانه است. - اگر 40 تا 50 گرم برگ خشک تمشک را در یک لیتر آب بریزید و آن را به مدت 5 تا 10 دقیقه جوشانده و پس از 10 دقیقه دم کشیدن و صاف آن، به مقدار 3 فنجان در روز بین غذاهای اصلی بنوشید، دردهای نقرسی و بسیاری از ا. کانال ید پیامکی و اینترنتی ست فنجان و تعلبکی مینیون
یک عدد ید پیامکی: ارسال کد 39692567 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  20000 تومان  ید پستیدارای قاشق ست
طراحی فانتزی زیبا
ساخته شده از سرامیک با کیفیت بالا
قابل استفاده در ماکروویو
امکان شستشو در ماشین ظرفشویی  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید   حراج ست فنجان و تعلبکی مینیون، فروش ست فنجان و تعلبکی مینیون، ست فنجان و تعلبکی مینیون، ید فنجان و تعلبکی مینیون، ید اینترنتی ست فنجان و تعلبکی، ست فنجان و تعلبکی مینیون حراج، ید فنجان و تعلبکی مینیون ارزان
موادلازم :
  1/2 فنجان خامه سنگین
  1/4 فنجان پیاز د شده  1/2 فنجان سرکه سفید 170 گرم مرغ 455 گرم قارچ
    1 فنجان استاک مرغ
    1 عدد تخم مرغ بزرگ
    2 قاشق غذاخوری آب     2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
    2 فنجان پودر نان
    3 قاشق غذاخوری روغن زیتون
    2 قاشق غذاخوری ریحان د کرده
    2 سیر بزرگ، د شده        آرد به میزان لازم        نمک و فلفل به میزان لازم
طرز تهیه :
پیاز، سیروقارچ را با روغن زیتون در یک تابه بریزید وروی حرارت قرار دهید. سرکه را توی ترکیب ریخته ،تا کمی بجوشد. سپس استاک را اضافه کرده وگذاشته تا کمی تبخیر شود. خامه را اضافه کرده وهم بزنید تا سس غلیظ شود. ریحان را توی سس بریزید واز روی حرارت بردارید. تخم مرغ و آب  را باهم زده ودوطرف گوشت مرغ  را نمک و فلفل بپاشید. آرد وپودر سوخاری را در ظرف جدا گانه بریزید ومرغ را در آرد بزنید وبعد در تخم مرغ ودر آ با پودر سوخاری پوشش دهید ودر روغن دوطرف آن را سرخ وطلایی کنید. سپس با سس قارچ آماده شده سرو کنید. داستان کوتاه و زیبای زیر برگرفته از کتاب زیبای «مــن و مــــا!» است:

«یادآورى نعمت ها»

هوا بدجورى توفانى بود و آن پسر و دختر کوچولو حسابى مچاله شده بودند. هر دو لباس هاى کهنه و گشادى به تن داشتند و پشت در خانه مى لرزیدند.

وقتى در خانه را باز ، پسرک مؤدبانه سلام کرد و از من پرسید: «ببخشید خانم! شما کاغذ باطله دارید؟»
  موادلازم:برای ۸ نفر ۱-۳/۴ فنجان نخود پخته شده ۱/4 فنجان روغن زیتون یا تا ۱/۲ فنجان ۱/۳ فنجان گشنیز د شده ۳/۴ قاشق چایخوری نمک یا بیشتر بدلخواه 1 عدد آوکادوپوست گرفته د شده 1عدد فلفل قرمز د شده 1 قاشق غذاخوری آب لیمو تازه 4 قاشق چایخوری ارده 1 قاشق چایخوری سس فلفل تند طرز تهیه: پوست نخود را بگیرید.اینکار10-15 دقیقه طول می کشد.سپس با ۱/۴ روغن زیتون درمی ر بریزید. اگر پوست نخود را نگیرید باید از ۱/۲ فنجان روغن استفاده کنید.تا نخود ح بافت خامه ای داشته باشد. آواکادو، گشنیز، فلفل قرمز،آب لیمو،ارده، سس فلفل و نمک راهم به نخود اضافه کنید. سپس می ررابه مدت 2-3 دقیقه روشن کنید. تا تمام ترکیب باهم مخلوط و بصورت پوره در آورده شود.شما میتوانید مخلوط را به مدت 3 روز در یخچال ،نگهداری کنید باید در ظرف دربسته پوشش داده شود.با نان بیتا و سبزیهای دلخواه سرو کنید سلام دوستان از اینکه غیبتم طولانی شد شرمنده مشکلی پیش اومده بود که به لطف خدا حل شدبه هر حال اومدم دوستان لطف دارن واز طریق ایمیل بامن در تماسند ودر خواستهایی داشتند که ان شاالله بتونم به همه اونها جواب بدم ممنون از این همه لطف.......طرز تهیه موس نیمه تلخموادلازم برای ۸نفرشکلات نیمه تلخ د شده.....................۲۲۷گرمشکر..................................................یک سوم فنجانآب......................................................یک چهارم فنجانخامه..................................................یک ونیم فنجانخامه وشکلات(برای تزیین)......................به میزان کافیوانیل...................................................یک دوم قاشق چایخوری این هوا یک فنجان چای داغ می طلبد وبوسه ای که به آغوش تو ختم شود این هوا ،آغوشی بی رفت ودستانی مطمئن می خواهد چیزی از جنس آرامش وص آشنا... این هوا چیزی جز بودنت را نمی خواهد.. حاتمه -ابراهیم زاده ********** آغوشت جایی امن برای بودن جایی دنج برای خواستن جایی مطمئن برای شاعرشدن ! ببین آغوش تو و دنیای من تفاوتی باهم ندارند... فقط قافیه هم نیستند و. کانال ید پیامکی و اینترنتی ست فنجان و تعلبکی مینیون
یک عدد ید پیامکی: ارسال کد 39692567 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  20000 تومان  ید پستیدارای قاشق ست
طراحی فانتزی زیبا
ساخته شده از سرامیک با کیفیت بالا
قابل استفاده در ماکروویو
امکان شستشو در ماشین ظرفشویی  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید   حراج ست فنجان و تعلبکی مینیون، فروش ست فنجان و تعلبکی مینیون، ست فنجان و تعلبکی مینیون، ید فنجان و تعلبکی مینیون، ید اینترنتی ست فنجان و تعلبکی، ست فنجان و تعلبکی مینیون حراج «لی کانگ بین» صاحب یک کافی شاپ در کره جنوبی، تزئینات ویژه ای را برای مشتریان کافه لاته در نظر گرفته است که در زیر مشاهده می کنید. او این توانایی را دارد که آثار نقاشان بزرگ جهان را روی یک فنجان کافه لاته بازآفرینی کند. این کار به زمان زیادی نیاز دارد و به همین دلیل است که هنرنمایی او مشتریان زیادی دارد که حاضرند با قیمت زیاد یک فنجان .