یک فنجان شعر ناب

به نقل از خبرگزاریها در مورد یک فنجان شعر ناب : یک فنجان چای داغ دلم یک فنجان چای داغ می خواهد

و یک دوست

و رهایی از

اسارت دستهای سرد بی روح این شب شوم

ولی می ترسم نیاید ...

آ ....

حساب کار دستم هست

بارها

چشمان انتظارم خشکیده

.....

دیگر چیزی نمی گویم...

پشت این انتظار خواهم ماند

به معجزه دستان گره خورده مان.ایمان دارم. یک گوساله تازه متولدشده بوفالو موفق می شود یک فیل بالغ را فراری دهد. فنجان های جالب و عجیب! واژه «فنجان» در ذهن تداعی کننده شکل خاصی است که معمولا فنجان ها به آن شکل طراحی می شوند اما امروز تصاویری از فنجان های جالب و عجیب را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید. تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!     منبع: تابناک آماده یک فنجان چای زحمت زیاد یا هنر خاصی نمی طلبد ولی رعایت برخی نکات ارزش غذایی یک فنجان چای را افزایش می دهد. مواد لازم : برای 6 نفر 1/4 فنجان پودر پنیر پارمسان   1/2 فنجان نان تست د شده 3/4 فنجان ادویه  ایتالیایی، تقسیم
   6 عدد مرغ بدون استخوان حدود 568 گرم
   6 فنجان برگ کاهو د شده
   1 فنجان گوجه فرنگی گیلاسی از وسط به دو نیم شده
    
طرز تهیه : کاهو، گوجه فرنگی ونان تست شده را با هم در ظرفی بریزید و ترکیب کنید. پنیر را روی سالاد بپاشید.
ادویه ها روی مرغ بپاشید و به مدت 30 تا 3 ساعت در یخچال گذاشته تا مزه دار شود. مرغ را روی گریل یا روی توری منقل گذاشته وگذاشته تا دو طرف مرغ پخته و طلایی شود. در کنار سالاد سرو کنید. یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. انتشارات نگار تابان به زودی مجموعه شعر سپید حسین اسکندری با عنوان «یک فنجان شعر لب دوز » را منتشر می کند.
آماده یک فنجان چای زحمت زیاد یا هنر خاصی نمی طلبد ولی رعایت برخی نکات ارزش غذایی یک فنجان چای… مواد لازم: کره نصف فنجان (80 گرم) شکر 1 فنجان شیر نصف فنجان تخم مرغ 3 عدد آرد 1 و نیم فنجان نمک نوک قاشق چایخوری وانیل نصف قاشق چایخوری بیکینگ پودر 1و نیم قاشق چایخوری طرز تهیه : کره و شکر را خوب زده بعد تخم مرغها را یکی یکی به ان اضافه میکنیم بعد وانیل را اضافه کرده و خوب زده تا کرم رنگ شود شیر را افزئده و آرد و بیکینگ پودر را الک کرده و کم ک. فنجان سرد پهلوی زخم خورده ی دفتر صفر های عمیق روی دیوار ها.. توی شورش ها ..تا جمع همه با بی همه فصل شکم در عصر شب.. نقطه ی عشق..توی چاه فاضلاب..دست مرد زحمت کش درگیر ختم عرق های زمستان..بوده..ای..ام..؟ پادر زمین..دست لای شاهرگ..چند شعر قسم به مرگ..نمرده ایم چند درصد زنده ایم چند فرسخ معلول..روی ویلچر..با دودست ک نه..هی امید داریم.. که می چرخد..هی . هنرمندی اهل کره توانست با بهره گیری از خلاقیت خود فنجان های قهوه را به یک اثر هنری تبدیل کند. همشهری آنلاین: طبق نتایج یک مطالعه مقدماتی جدید، نوشیدن هر فنجان قهوه ریسک مشکلات قلبی را کاهش می دهد. همشهری آنلاین: مصرف متعادل قهوه بی خطر است و نوشیدن سه تا چهار فنجان قهوه در روز ممکن است اثرات سودمندی بر سلامت داشته باشد. یک فنجان چای می تواند شما را برای مقابله با چالش های روزانه کمک کند، به خاطر اهمیت نوشیدن چای است که روز ۲۱ آوریل را روز جهانی چای نامگذاری کرده اند. اما اگر تحمل فراق یک فنجان چای را ندارید، پس باور کنید که معتاد به نوشیدن چای هستید. مطالعه ای جدید نشان می دهد، افرادی که در روز ۷ فنجان قهوه می نوشند، به میزان قابل توجهی خطر مرگ زود هنگام را کاهش می دهند. به طور کلی مصرف قهوه به میزان مناسب، برای سلامتی مفید است. مواد لازم برای اسنک مخلوط کاراملی جوش شیرین :1/2 قاشق چایخوری وانیل :2 قاشق چایخوری شربت ذرت :1/2 فنجان کره :115گرم شکر قهوه ای :200گرم بادام زمینی تست شده :2 فنجان کورن فل :2 فنجان پاپ کورن :7 فنجان اسنک مخلوط ادامه مطلب برای کاهش وزن، به سراغ رژیم لاغری از دسته رژیم های لاغری کوتاه مدت می رویم. این رژیم لاغری تنها سه روز به طول انجامیده و اثرات چشمگیری در کاهش وزن دارد.

روز اول رژیم غذایی سه روزه:
صبحانه شامل قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت، یک دوم گروپ فروت، یک تکه نان تست و یک قاشق کره ی بادام زمینی ست.
برای ناهار نصف یک تن ماهی، یک تکه نان برشته و قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت تعیین شده است.
و شام نیز شامل 90 گرم گوشت قرمز یا گوشت سفید، به علاوه ی یک فنجان لوبیا، یک فنجان هویج، یک عدد سیب و یک فنجان بستنی وانیلی می شود.

روز دوم رژیم سه روزه:
در روز دوم صبحانه را با یک فنجان قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت شروع خواهید کرد. و همین طور برای صبحانه یک عدد تخم مرغ آب پز، نیمی از یک موز و یک تکه نان برشته می توانید بخورید.
برای ناهار یک قالب پنیر به علاوه ی یک تن ماهی و 8 عدد کلوچه برایتان در نظر گرفته شده است.
وعده ی شام نیز شامل دو ورق کالباس گوشت، یک فنجان بروکلی یا کلم، نصف فنجان هویج، نصف یک موز، و نصف فنجان بستنی وانیلی خواهد بود.

روز سوم رژیم سه روزه:
وعده ی صبحانه شامل یک فنجان قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت و 5 عدد کلوچه و نیز 30 گرم پنیر خانگی و یک عدد سیب می شود.
ناهار در روز سوم از یک فنجان قهوه ی سیاه یا چای به همراه دو عدد بیسکوییت، یک عدد تخم مرغ آب پز و یک تکه نان برشته تشکیل شده است.
برای شام یک عدد تن ماهی، یک فنجان هویج، یک فنجان گل کلم، یک فنجان بزه یا هندوانه و نصف فنجان بستنی وانیلی پیشنهاد شده است.
گروهی از دوستان ملاقاتی با مسن خود داشتند
گفتگو خیلی سریع به مشاجره در باره استرس و تنش درزندگی تبدیل شد...
به شاگردان پیشنهاد قهوه داد و از آشپزخانه با سینی قهوه در فنجانهای متفاوت برگشت
فنجانها ی شیشه ای,فنجانها ی کریستال,وفنجانهایی که برق می زدند...بعضی از فنجانها معمولی و برخی گرانقیمت بودند.
پس از اینکه هر یک از آنه. "لی کانگ بین" با استفاده از خامه های رنگی و یک قلم موی کوچک در کافی شاپ خود در سئول، آثار هنرمندان مشهور را روی قهوه نقاشی می کند؛ نقاشی های او بر روی فنجان های قهوه توجه بسیاری را جلب کرده است. اگر هم اکنون با طوفانی از اضطراب روبرو هستید، آ ین کاری که دوست دارید انجام دهید نوشیدن یک فنجان قهوه است. ثابت شده کافئین زیاد موجب افزایش اضطراب و افسردگی در فرد پراسترس می شود. اگر برای آرام ماندن می جنگید، بیشتر از یک فنجان قهوه در روز ننوشید. همشهری آنلاین: یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. فنجانش را جا به جا کرد و چشم به پوستر روی دیوار دوخت...لوگوی زشت نمایش از پشت شانه هایش دیده می شد و او حرف می زد... می دانم که پیش نخواهد رفت... چشمش به سطر بعدی لغزید... و نشنید که می گفت سخت است اما نباید سخت ترش کرد... زمان و مکان نمایش پشت صندلی اش پنهان بود و چشمش از روی شانه های او به ته ریش زمختش، لبهای لرزانش و چشمهایش لغزید... ته تلخ ف. یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. به جای خانه ع مات زندان را کشیدم
نبودی
«جای خورشیدش»
زمستان را کشیدم

نه مرداد تنت بود و نه مهر چشم هایت
و در آ هوای سرد تهران را کشیدم

سکوتم را کنار بغض سنگینم نشاندم
نشستم
یک
دل
سیر
از تو
باران را
کشیدم

به جای پرسه های با تو زیر چتر باران
تمام شب ، خیابان را
« خــــیــــا. طرز تهیه مرحله 1 تبرای تهیه اسموتی موز کافیه تمام مواد را داخل مخلوط کن بریزید تا یک دست شود و در لیوان مورد نظر سرو کنید نوش جان مواد لازم 2 عدد موز نصف فنجان ماست وانیلی نصف فنجان شیریا شیر سویا 2 قاشق غذا خوری عسل 1 فنجان یخ دارچین به میزان دلخواه نویسنده اترین چهار و پنج عصر که می‌شود، عقربه‌ها دیگر می‌دوند. سعی می‌کنم توی چای ساعت چهار غرق نشوم ولی باز از قصه‌های توی فنجان که بیرون می‌آیم، شده هفت، هشت، نه. نَه! توی فنجانْ آب می‌چرخانم و از آب شیر پرش می‌کنم و سرمی‌کشم -بله؛ هربار به‌جای اینکه بروم سمت بساط چای، می‌روم سمت شیرآب، آب می‌ریزم و به خودم می‌گویم ا. به نقل از خبر گزاری ایسنا : نشست دیگری از سلسله نشست های «یک فنجان شعر» عصر چهارشنبه 15 مرداد با حضور شاعران و ترانه سرایان در برج میلاد تهران برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برج میلاد تهران که تابستان امسال طی برنامه هایی میزبان شاعران، نویسندگان و نمایشنامه نویسان شده است، 15 مردادماه جاری دومین نشست «یک ف. یک فنجان درد دل بدون شکر برای تو آورده ام
بنوش… تا از دهان نیفتاده… بنوش…
.
.
.
آب در هاون کوبیدن است اینکه من شعر بنویسم و تو فال قهوه بگیری
وقتی آ همه شعرهای من تو می آیی و ته همه فنجان های تو من می روم …
.
.
.
امشب دلم تو را می خواهد
نشسته روبروی صندلی مقابلم
در سکوت سرد این کافه
تا تو مرا در آغوش کشی . به اندازه ی یک فنجان قهوه به اندازه ی چند دقیقه، با من نشسته بود از خودش گفت، از قصد آمدنش، از چرای رفتنش ساده بود و صمیمی لحنی داشت، به گوش احساس من، بی انتها غریب قهوه اش را خورد ، دستم را فشرد و رفت ماجرای عجیبی ست بودن ما آدمها یک نفر برایت چند دقیقه وقت می گذارد و به اندازه ی خوردن یک قهوه ، چشمانت را به دنیایی تازه باز می کند برای . یک نویسنده گفت: مجموعه داستان کوتاه «رد سرخ جامانده بر فنجان» را برای انتشار به نشر شهید کاظمی سپردم. فنجان ماژولار cauldryn با فنجان ماژولار cauldryn علاوه بر نوشیدن قهوه گرم در هر مکانی، گوشی خود را به راحتی شارژ کنید و یا دیگر نیازهای خود را به واسطه اتصال ماژول های مختلف برطرف کنید. فنجان قهوه ماژولار cauldryn coffee که در نمایشگاه ces 2018 معرفی شده قابلیت های دیگری نیز دارد. ابزارهای تکنولوژیک مختلفی طی سال های اخیر برای ... نوشته با فنجان ماژولار cauldryn یک قهوه ساز همه کاره در اختیار داشته باشید اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. آموزش پخت نان گندم آماده سازی: 30 دقیقه
مدت انتظار: 30 دقیقه
مجموعاً: 1 ساعت مواد اولیه : آرد گندم 3 فنجان + 2 تا 2.5 فنجان (سبوس دار)
آرد گلوتن 1/3 فنجان
خمیر مایه 1 و 1/4 قاشق چای خوری
آب 2.5 فنجان (آب گرم)
نمک 1 قاشق چای خوری
روغن 1/3 فنجان
عسل 1/3 فنجان (یا 1/2 فنجان شکر)
آبلیمو 1 و 1/4 قاشق چای خوری طرز تهیه: 3 فنجان آرد گندم، آرد . محققان بیمارستان جان هاپکینز می گویند افرادی که روزانه حداقل یک فنجان چای سبز یا سیاه می نوشند، قلب سالمی دارند. فواید این نوشیدنی برای قلب پژوهشگران دریافتند افرادی که یک فنجان در روز چای می نوشند ۳۵ درصد در معرض خطر کمتری برای داشتن حمله قلبی یا سایر حوادث عمده قلبی و عروقی قرار […]   موادلازم : برای کیک 3/4 فنجان آرد همه منظوره  1/2 قاشق چای خوری بکینگ پودر 1/2 قاشق چای خوری جوش شیرین 1/4 قاشق چای خوری جوزرنده شده 1/2 قاشق چای خوری نمک 3/4 فنجان کدو تنبل پوره شده 1/4 فنجان شکر، به علاوه اضافی برای روی حوله    1 قاشق چای خوری پودر دارچین    1 قاشق چای خوری پودرزنجبیل      3 عدد تخم مرغ بزرگ، در دمای اتاق    1 فنجان شکر دانه ریز   موادلازم : برای توی رولت 1/4-1 فنجان پودر قند    1/4 فنجان زنجبیل قندی خشک ریز د شده   340 گرم پنیر مارسپانی یا پنیر خامه ای       2 قاشق غذاخوری خامه زده شده           کمی نمک  فر را با حرارت 375 درجه فارنهایت ویا 190 درجه سانتیگراد روشن کنید. توی یک سینی به سایز33 * 45* 2 سانتیمتر کاغذ پوستی پهن کرده وبا روغن روی سطح کاغذ را چرب کنید.   طرز تهیه : آرد، بکینگ پودر،جوش شیرین، دارچین، زنجبیل، جوز، و نمک را با هم در ظرفی الک کنید. تخم مرغ وشکررا با همزن برقی زده تا صاف وکرکی شود. پوره کدو را هم اضافه وهم زده وبعد مخلوط آرد را اضافه وکاملا هم زده تا صاف ویکدست شود. سپس خمیر را توی سینی بریزید و روی آن را صاف کنید. در فربه مدت ۱۰ تا ۱۲ دقیقه قراردهید.روی یک حوله 4/1 فنجان شکر را الک کنید. بطوریکه سطع حوله پوشانده شود . سپس کیک آماده شده را از فر خارج کرده و روی حوله قرار داده وآن رابه آرامی تا گرم است رول کنید پنیر خامه ای را باخامه وپودر قند را با همزن برقی به مدت یک دقیقه زده تا کاملاصاف وترکیب شود. سپس زنجبیل ونمک راهم به ترکیب اضافه وهم بزنید. سپس کیک را از توی حوله خارج کرده وروی کیک را کاملا با کرم زده شده بپوشانید ودوباره رول کنید. روی کیک را با پودر قند الک شده تزیین کنید یکی از بهترین سوخت ها برای مغز، نوشیدن یک فنجان قهوه تازه دم است. تحقیقات نشان می دهد کافئین موجود در قهوه می تواند فرآیند پیری مغز را کاهش داده و سبب تقویت حافظه کوتاه مدت گردد. محققان انگلیسی دریافتند نوشیدن تنها یک فنجان قهوه می تواند سبب بهبود تمرکز و مهارت های ذهنی مغز شود. سلام دوستای گلم خوب هستین بازم اومدم با چند تا کار جدید که همه رو تو یه پست میزارم اول این فنجون معلق رو که خیلی خوشم میومد و بالا ه درستش ولی یه کم شلوغش و اگه گلاش کمتر بود بهتر بود البته همسری میگفت پر گل قشنگ تره ای وای از دست این سرعت پایین نت کارای بعدی گل کریستالی هست رو ی جام و گلدون کوچولوهای خوشکلم امیدوارم خوشتون اومده باشه بازم بر میگردم با کارای جدیدم این روزا بیشتر حس خیاطی دارم و هی تند تند میدوزم و از این فرصت استفاده میکنم پی نوشت : دوست عزیزی کامنت گذاشتن و اموزش فنجان معلق رو خواستن بفرمایید عزیزم البته من از کار خودم ع ندارم و اموزشی که تو نت دیدم رو براتون میزارم سیم را به شکل کلاه ( آ ) خم کنید و داخل فنجان و سطح نعلبکی بچسبانید .از بالا و قسمت داخلی فنجان شروع به چسباندن گل ها می کنیم کاملا مشخصه و اسون معمترین قسمتش همین سیم چسبوندن هست کالری فلفل دلمه ای سبز نسبتا پایین بوده به طوریکه طبق یک رژیم غذایی روزانه با ۲۰۰۰ کالری، یک فنجان از این ماده غذایی حاوی ۴۰ کالری یا ۲ درصد از کالری دریافتی روزانه است. همچنین مصرف یک فنجان از این عصاره ۷.۴ گرم کربوهیدرات حاوی ۶ گرم قند طبیعی برای بدن فراهم می کند. قیمت گران ترین قهوه در جهان 500 دلار بابت یک فنجان قیمت گران ترین قهوه در جهان 500 دلار بابت یک فنجان شرکت bespoke coffee قهوه نوع "یاقوت" را تولید کرد. قیمت یک کیلوگرم این قهوه بیش از 17 هزار دلار است و قیمت یک فنجان قهوه تازه 100 دلار برآورد می شود. نوع دیگر قهوه "الماس" برای 50 هزار دلار بابت هر کیلوگرم فروخته می شود و قیمت یک فنجان 500 دلار است. شرکت حاضر است برای هر مشتری در هر نقطه جهان یک تهیه کننده قهوه شخصی را البته با هزینه اضافی بفرستد.
خواندن کامل متن: http://persian.ruvr.ru/news/2014_07_23/275010123/ موادلازم: 1 شیر تغلیظ شده شیرین 2 فنجان شیر 1 فنجان خامه زده شده 1 قاشق غذا خوری قهوه فوری 1 قاشق چای خوری 2 قاشق چای خوری عصاره وانیل 12 فنجان های پلاستیکی یک بار مصرف یا 12 قالب یخ پاپ 12 چوب، یا میله های اب نبات یا شیرینی طرز تهیه: شیر تغلیظ شده شیرین را درقابلمه متوسط،روی حرارت بجوش بیاورید.سپس کمی حرارت را کم کنیدوبه مدت 15 دقیقه هم زده تا ترکیب ضخیم شود.شیر،خامه و قهوه را هم به ترکیب اضافه کنید وهم بزنید.تاغلیظ شود .سپس از روی حرارت برداشتهوعصاره وانیل راهم اضافه وهم بزنید.به مدت نیم ساعت گذاشته تا سرد شودوبعدتوی قالبهارو پرکرده ودرفریزر قرار داده تا کمی منجمد شود .چوبها را در قالبها قرار داده وگذاشته تا کاملا بسته ویخ بزند.    توسط: سام
اگر مغز آجیل دوست دارید، گردوی د شده چاشنی خوبی برای این شیرینی نوروزی است. آماده سازی: 15 دقیقه مدت انتظار: 15 دقیقهمواد اولیه:آرد: 2 و نیم فنجانآب پرتقال (تازه): 2 قاشق سوپ خورینمک: نصف قاشق چای خوریجوش شیرین: نصف قاشق چای خوریوانیل: نصف قاشق چای خوریپوست پرتقال (رنده شده): یک قاشق چای خوریتخم مرغ: یک عددشکر قهوه ای: یک فنجانشکر: یک فنجانکره (نرم شده): یک فنجانشکلات سفید (چیپسی): یک فنجانزغال اخته (خشک شده(جایگزین آلبالو یا گیلاس یا کشمش)):یک فنجانروش تهیه:1. فر را با دمای 375 درجه فارنهایت (190 درجه سانتی گراد) از قبل گرم کنید. دو سینی شیرینی پزی بزرگ را چرب کنید یا روی آن کاغذ پوستی بگذارید.2. کره و شکر ها را در کاسه یک همزن دستی با هم بزنید تا خامه ای شود. تخم مرغ، پوست پرتقال، آب پرتقال و وانیل را بریزید و هم بزنید. آرد، بکینگ پودر و نمک را بریزید و هم بزنید و سپس زغال اخته و تکه های شکلات را اضافه کنید.3. با یک ملاقه متوسط خمیر را در سینی های آماده شده بکشید. 10 تا 12 دقیقه در فر بپزید تا لبه های شیرینی ها طلایی شود و وسطش هنوز نرم باشد. بگذارید 5 دقیقه در ظرف خنک شود و سپس روی توری بگذارید.نکته:
می توانید به جای زغال اخته از آلبالو ،گیلاس یا کشمش خشک شده هم استفاده کنید.شیرینی پرتقالی با تکه های میوه نشست دیگری از سلسله نشست های ˈیک فنجان شعرˈ عصر چهارشنبه 15 مرداد با حضور شاعران و ترانه سرایان در برج میلاد تهران برگزار می شود. به گزارش روز شنبه ایرنا، برج میلاد تهران که تابستان امسال طی برنامه هایی میزبان شاعران، نویسندگان و نمایشنامه نویسان شده است، 15 مردادماه جاری دومین نشست یک فنجان شعر را به شعر طنز و ترانه اختصاص داده است. در این روز شاعران، ترانه سرایان و طنزپردازانی چون عبدالجبار کاکایی، اکبر آزاد، نادر ختایی، ترانه مکرم، رضا ی، صابر قدیمی وعلیرضا بهرامی برای علاقه مندان به ارایه آثار ترانه و طنز خواهند پرداخت. در این نشست ها، بویژه در [...] کانال ید پیامکی و اینترنتی ست فنجان و تعلبکی مینیون
یک عدد ید پیامکی: ارسال کد 39692567 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  20000 تومان  ید پستی دارای قاشق ست
طراحی فانتزی زیبا
ساخته شده از سرامیک با کیفیت بالا
قابل استفاده در ماکروویو
امکان شستشو در ماشین ظرفشویی  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید     حراج ست فنجان و تعلبکی مینیون، فروش ست فنجان و تعلبکی مینیون، ست فنجان و تعلبکی مینیون، ید فنجان و تعلبکی مینیون، ید اینترنتی ست فنجان و تعلبکی، ست فنجان و تعلبکی مینیون حراج، ید فنجان و تعلبکی مینیون ارزان   تو نظرات خاسته شده بود که شعبده بازی با ریاضی گذاشته بشه منم سعی میکنم تو این پست یه بازی بسیار راحت با ریاضی رو بهتون اموزش بدم شما می توانید نوع سکه ای را که حضار در زیر یک فنجان پنهان کرده اند، مشخص نمائید! ضمن این که اتاق را ترک می کنید از مهمانان بخواهید سکه ای را به دلخواه در زیر یک فنجان قرار دهند. وقتی به اتاق برمی گردید با نگاه. با خود فکر می .. که اگر نباشى چه میشود؟! اصلا مگر چیزى میشود... تو نیستى و من هر روز یک فنجان میگذارم! یا مثلا خواب هایم را بر بالشت میروم! مگر نبود بازوى چپت مهم است!! اگر نباشى لباس هاى زیبا تر میپوشم! حتى ممکن است به برف بازى هم بروم!! اصلا شال گردنم را در خانه میگذارم ، موهایم که خیس بود در خیابان میدوم!! میبینى ... اگر نباشى نه فنجان ها نا. دوستان سلام تو نظرات خاسته شده بود که شعبده بازی با ریاضی گذاشته بشه منم سعی میکنم تو این پست یه بازی بسیار راحت با ریاضی رو بهتون اموزش بدم شما می توانید نوع سکه ای را که حضار در زیر یک فنجان پنهان کرده اند، مشخص نمائید! ضمن این که اتاق را ترک می کنید از مهمانان بخواهید سکه ای را به دلخواه در زیر یک فنجان قرار دهند. وقتی به اتاق برمی گ. چربی های جمع شده در اطراف شکم دغدغه برخی اشخاصی است که از چاقی رنج می برند. نسخه ها و رژیم های غذایی مختلفی برای کاهش وزن ارائه شده اما به شکل فعال به لاغر شدن شکم و آب شدن چربی های اطراف آن کمک نمی کند. به عقیده بسیاری از کارشناسان تغذیه ، بهترین نسخه برای این موضوع ، مخلوط عسل و سیر است که باعث می شود شخص در یک ماه 10 کیلو وزن کم کند، به. مواد لازم برای سوپ سبزیجات و پنیر:
1 عدد پیاز متوسط د شده
1 عدد ساقه کرفس د شده
2 عدد سیب زمینی کوچک د شده به صورت مکعبی
2 و 4/3 فنجان آب
2 قاشق غذاخوری آب مرغ
1 قاشق غذاخوری آرد ذرت
4/1 فنجان آب سرد
1 بسته مواد طعم دهنده به سوپ
2/1 فنجان جوجه پخته شده د شده
8 اونس پنیر کم چرب
طرز تهیه:
1- در یک قابلمه نچسب کمی رو.
اگر ه ای در فنجان قهوه بیفتد، تصور می کنید واکنش یک یی، انگلیسی، چینی و یک صهیونیست ی چه خواهد بود؟!
.
.
....
مرد انگلیسی فنجان را به خیابان پرتاب و کافه را ترک می کند.
مرد یی، ه را خارج می کند و قهوه را سر می کشد!
و مرد چینی ه و قهوه را با هم سر می کشد.
ولی مرد صهیونیست ی:
۱- قهوه را به یی می فروشد و ه را به چینی.
۲- در تمام رس. بیا امروز قهوه بنوشیم بیا روی همان صندلی همیشگی کنار پنجره بنشینیم و قهوه بنوشیم آری بیا امروز قهوه بنوشیم بی آنکه به تلخی همیشگی آن فکر کنیم بیا حل کنیم تلخی قهوه را در همان دو قاشق شکر بیاامروز قهوه بخوریم بدون نگاه به ته فنجان بدون فکر به آن فال لعنتی بیا امیدوارانه تنها به تشعشع خورشید در فنجان خیره شویم بیا امروز تنها دو فنجان .
مواد لازم : برای 8 نفر 3/1 فنجان روغن زیتون
 75 گرم شکر
   2 قاشق غذاخوری سرکه
   1 قاشق غذاخوری سس سویا
موادلازم : برای سالاد   453 گرم کلم برگ سفید وبنفش د شده
 2/1 فنجان پیازچه قسمت سبز د شده
 4/1 فنجان بادام پرک شده
  28 گرم رشته فرنگی
  57 گرم کره
طرز تهیه :
تمام مواد در دستور سالاد را با هم ترکیب ودر ظرفی بریزید. سپس کره را ذوب کرده وبادام ورشته فرنگی را توی کره کمی تفت داده تا تست شود. بعد از 3 دقیقه روی حوله کاغذی بریزید .  تا روغن اضافی آن گرفته شود. سپس به کاسه سالاد اضافه و تمام مواد سس را با هم مخلوط وبه سالاد اضافه کرده هم بزنید وسرو کنید.