یک فنجان شعر ناب

به نقل از خبرگزاریها در مورد یک فنجان شعر ناب : یک فنجان چای داغ دلم یک فنجان چای داغ می خواهد

و یک دوست

و رهایی از

اسارت دستهای سرد بی روح این شب شوم

ولی می ترسم نیاید ...

آ ....

حساب کار دستم هست

بارها

چشمان انتظارم خشکیده

.....

دیگر چیزی نمی گویم...

پشت این انتظار خواهم ماند

به معجزه دستان گره خورده مان.ایمان دارم. یک گوساله تازه متولدشده بوفالو موفق می شود یک فیل بالغ را فراری دهد. فنجان های جالب و عجیب! واژه «فنجان» در ذهن تداعی کننده شکل خاصی است که معمولا فنجان ها به آن شکل طراحی می شوند اما امروز تصاویری از فنجان های جالب و عجیب را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید. تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!
تصاویر: فنجان های جالب و عجیب!     منبع: تابناک چند دوست دوران دانشجویی که پس از فارغ حصیلی هر یک شغل های مختلفی داشتند و در کار و زندگی خود نیز موفق بودند، پس از مدت ها با هم به سابق شان رفتند تا با شان دیداری تازه کنند. آنها مشغول صحبت شدند و طبق معمول بیشتر حرف هایشان، شکایت از وضع زندگی بود. در حین صحبت آنان چای آماده می کرد. او قوری را روی میز گذاشت و از آنان خواست برای خود چای ب. با رسیدن به اواسط بهار، برداشت و فرآوری چای در مزارع لاهیجان استان گیلان آغاز شده است. چایی که مراحل زیادی را طی می کند تا به فنجان شما برسد و خستگی تان را به در کند. طبق نتایج یک مطالعه مقدماتی جدید، نوشیدن هر فنجان قهوه ریسک مشکلات قلبی را کاهش می دهد. انتشارات نگار تابان به زودی مجموعه شعر سپید حسین اسکندری را با عنوان «یک فنجان شعر لب دوز » منتشر می کند. یک فنجان قهوه داغ صبحگاهی می تواند شما را برای فعالیت روزانه آماده کند. در حالی که یک فنجان چای آرامش بخش شما را از استرس های روزمره دور می کند. طبق آ ین تحقیقات هر دو این نوشیدنی ها در بهتر شدن ح ان… %داغ مثل یک فنجان داغ .... به کدامین سپیدی برف زمستان دلم خوش باشد به آواز کلاغ ها و به عروسک های آویزان و لرزان میان چشمک های سرد و ناپاک به این سرما هم اگر دلم خوش باشد به تو نمی رسد دلم و به این پنجره های بخار گرفته ی هزاران ماشین سرگردان دور تا دور میدانی که این روزها آبستن خشم های ی است سر انگشتم به سمت تو می چرخد بی اختیار چقدر دلم طعم زمستانی تو را لک زده است درست در ابتدای نبودنت با یک فنجان داغ ایستاده ام و بودنت که بخار شیشه این عینکم را خط می زند در خا تری برف قدم هایت خوب شرم می آید به کمان های هزاران صیاد گرفتارم و تو که شاخه هایت خم شده است در این سنگینی سیاهی برف و من که هنوز یادم مانده است پ وی کوچکم را پر از عطر دستانت کنم داغ مثل یک فنجان داغ نگاهی عمیق برچهره ام می اندازد و می گوید: چه خبر؟ و بعد فنجان قهوه را کنارم می گذارد و ورق ها را بُر می زند... تا نوبت به من برسد باید قهوه را خورده و نیت کرده و آن را به سمت قلبم در نعلبکی برگردانم. نخستین نشست هفتگی نقد و بررسی شعر و ترانه تحت عنوان یک فنجان شعر با حضور جمعی از شاعران و ترانه سرایان، در فرهنگسرای عطار نیشابوری برگزار می شود. همشهری آنلاین: مصرف متعادل قهوه بی خطر است و نوشیدن سه تا چهار فنجان قهوه در روز ممکن است اثرات سودمندی بر سلامت داشته باشد. ایتنا – این فنجان از قابلیت اتصال به اینترنت برخوردار است فنجان هوشمند هم آمد یک شرکت فنل فنجان منحصر به فردی ساخته است که می تواند به اینترنت متصل شود. سخنگوی این شرکت با اشاره به این که ین طراح، در ساخت این فنجان از فناوری های ویژه ای استفاده کرده اند، خاطرنشان ساخت فنجان مزبور مجهز به نمایشگری است که با کریستال مایع کار می کند. همچنین در آن بخشی به نام بلوتوث تعبیه شده که از طریق آن می توان فنجان را به تلفن همراه هوشمند مرتبط ساخت. جالب اینجاست که این فنجان عجیب، به هیچ باتری و شارژی نیاز ندارد زیرا انرژی مورد نیاز خود را از حرارت قهوه ای که درون آن ریخته می شود، به دست می آورد. به گزارش دلگرم به نقل از ایتنا، به نقل از شبکه خبری راشا تودی، صفحه نمایش این فنجان هوشمند تمام اطلاعات مورد نیاز کاربر را از اینترنت دریافت کرده و پیش چشم وی به نمایش می گذارد. در مواقعی که فنجان به اینترنت وصل نباشد، نمایشگر درجه حرارت نوشیدنی ریخته شده در آن را به کاربر اعلام می کند.
مواد لازم:

2 فنجان کیوی
2 فنجان انبه
2 فنجان توت فرنگی
طرز تهیه:
 میوه هارا با کمی آب درمی ر بطور جدا گانه پوره کنید وبعد درقالبهای دلخواه ۱/۳ از پوره را بریزید ودر فریزر قرار داده تا کمی روی آن بسته شود. بعد دومین پوره میوه را بریزید و باز گذاشته تا کمی یخ بزند . سپس آ ین پوره را هم بریزید و یک چوب را در قالب قرار داده وبگذارید.تا کاملا بسته شود. می گفت؛ من و نامزدم الیزابت تصمیم گرفتیم خودمان را از روی پل درون رودخانه بیندازیم، الیزابت درون آب پرید و من... هوا خیلی سرد بود و یک فنجان قهوه داغ می چسبید!
مواد لازم : برای ۶ نفر

   3 تا 4 قاشق غذا خوری شکر، یا به سلیقه
       ۳۰ گرم نعناع تازه
         1 قاشق غذا خوری چای سبز
         5 فنجان آب جوش
      طرز تهیه :

 چای رادر قوری بریزید و ۱ فنجان آب جوش، را به قوری اضافه وکمی قوری را بچرخانید و آب را تخیله کرده .بدین طریق هم قوری گرم میشود وهم خاک چایی گرفته می شود.
سپس ۴ فنجان آب جوش را توی قوری بریزید و دو دقیقه کنار گذاشته وبعد شکر و نعناع را اضافه و ۳ تا ۴ دقیقه گذاشته چایی دم بکشد و سپس در فنجان ها بریزید.
مواد لازم : برای ۲ لیوان

۱/۲-۲ قاشق غذاخوری آ یا عسل
   ۱/۲ از یک موز رسیده
   ۱/۲ فنجان یخ
   ۱/۲ فنجان گوشت نارگیل د شده
    ۶۰ میلی لیتر شیر نارگیل
      ۱ قاشق غذا خوری چای سبز
      ۱ قاشق غذا خوری عصاره وانیل
     ۱ فنجان آناناس د ویخ زده
        نوک چاقو نمک
طرز تهیه :
تمام مواد در دستور داده شده را در مخلوط کن بریزید وبا هم مخلوط کنید. سس سبز

نوع غذا: مخلفاتوعده غذایی: ناهار شامزمان پخت : 0دقیقهزمان آماده سازی مواد: 15دقیقهمناسب برای انواع سالاد


مواد لازم

برگ ترخون : 3/4 فنجانبرگ نعنا : 3/4 فنجانپیازچه : 1/4 فنجانبرگ جعفری : 1/4 فنجانبرگ ریحان : 1/4 فنجانآب لیموی تازه : به مقدار لازمموسیر متوسط : یک عددسیر پوست کنده : یک حبهروغن زیتون : 6قاشق غذاخوریماست : . چال خار مریم طرز تهیه 2قاشق چایخوری میوه خار مریم ده شده 2لیوان اب جوش بمدت 20 دقیقه دم کنید بعداز صافی ردکنید در دوره درمانی بین 4تا 6 هفته هرروز صبح ناشتا ی فنجان ازان رابدن شیرینی بنویشد نیم ساعت قبل نهار شام مجداا ی فنجان چای رابه صورت خیلی گرم میل نماید همشهری آنلاین: یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. فنجانش را جا به جا کرد و چشم به پوستر روی دیوار دوخت...لوگوی زشت نمایش از پشت شانه هایش دیده می شد و او حرف می زد... می دانم که پیش نخواهد رفت... چشمش به سطر بعدی لغزید... و نشنید که می گفت سخت است اما نباید سخت ترش کرد... زمان و مکان نمایش پشت صندلی اش پنهان بود و چشمش از روی شانه های او به ته ریش زمختش، لبهای لرزانش و چشمهایش لغزید... ته تلخ ف. یافته های تحقیقاتی نشان می دهد نوشیدن تنها یک فنجان چای در روز ریسک زوال عقل را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد. به جای خانه ع مات زندان را کشیدم
نبودی
«جای خورشیدش»
زمستان را کشیدم

نه مرداد تنت بود و نه مهر چشم هایت
و در آ هوای سرد تهران را کشیدم

سکوتم را کنار بغض سنگینم نشاندم
نشستم
یک
دل
سیر
از تو
باران را
کشیدم

به جای پرسه های با تو زیر چتر باران
تمام شب ، خیابان را
« خــــیــــا. طرز تهیه مرحله 1 تبرای تهیه اسموتی موز کافیه تمام مواد را داخل مخلوط کن بریزید تا یک دست شود و در لیوان مورد نظر سرو کنید نوش جان مواد لازم 2 عدد موز نصف فنجان ماست وانیلی نصف فنجان شیریا شیر سویا 2 قاشق غذا خوری عسل 1 فنجان یخ دارچین به میزان دلخواه نویسنده اترین چهار و پنج عصر که می‌شود، عقربه‌ها دیگر می‌دوند. سعی می‌کنم توی چای ساعت چهار غرق نشوم ولی باز از قصه‌های توی فنجان که بیرون می‌آیم، شده هفت، هشت، نه. نَه! توی فنجانْ آب می‌چرخانم و از آب شیر پرش می‌کنم و سرمی‌کشم -بله؛ هربار به‌جای اینکه بروم سمت بساط چای، می‌روم سمت شیرآب، آب می‌ریزم و به خودم می‌گویم ا. به نقل از خبر گزاری ایسنا : نشست دیگری از سلسله نشست های «یک فنجان شعر» عصر چهارشنبه 15 مرداد با حضور شاعران و ترانه سرایان در برج میلاد تهران برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برج میلاد تهران که تابستان امسال طی برنامه هایی میزبان شاعران، نویسندگان و نمایشنامه نویسان شده است، 15 مردادماه جاری دومین نشست «یک ف. یک فنجان درد دل بدون شکر برای تو آورده ام
بنوش… تا از دهان نیفتاده… بنوش…
.
.
.
آب در هاون کوبیدن است اینکه من شعر بنویسم و تو فال قهوه بگیری
وقتی آ همه شعرهای من تو می آیی و ته همه فنجان های تو من می روم …
.
.
.
امشب دلم تو را می خواهد
نشسته روبروی صندلی مقابلم
در سکوت سرد این کافه
تا تو مرا در آغوش کشی . به اندازه ی یک فنجان قهوه به اندازه ی چند دقیقه، با من نشسته بود از خودش گفت، از قصد آمدنش، از چرای رفتنش ساده بود و صمیمی لحنی داشت، به گوش احساس من، بی انتها غریب قهوه اش را خورد ، دستم را فشرد و رفت ماجرای عجیبی ست بودن ما آدمها یک نفر برایت چند دقیقه وقت می گذارد و به اندازه ی خوردن یک قهوه ، چشمانت را به دنیایی تازه باز می کند برای . دو فنجان قهوه سفارش می دهم..
و بی محابا دست هاے
تو را می گیرم راحت باش !
هیچ ما را نخواهد دید

اینجا
...کافه خیال مــن است... فنجان ماژولار cauldryn با فنجان ماژولار cauldryn علاوه بر نوشیدن قهوه گرم در هر مکانی، گوشی خود را به راحتی شارژ کنید و یا دیگر نیازهای خود را به واسطه اتصال ماژول های مختلف برطرف کنید. فنجان قهوه ماژولار cauldryn coffee که در نمایشگاه ces 2018 معرفی شده قابلیت های دیگری نیز دارد. ابزارهای تکنولوژیک مختلفی طی سال های اخیر برای ... نوشته با فنجان ماژولار cauldryn یک قهوه ساز همه کاره در اختیار داشته باشید اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. آموزش پخت نان گندم آماده سازی: 30 دقیقه
مدت انتظار: 30 دقیقه
مجموعاً: 1 ساعت مواد اولیه : آرد گندم 3 فنجان + 2 تا 2.5 فنجان (سبوس دار)
آرد گلوتن 1/3 فنجان
خمیر مایه 1 و 1/4 قاشق چای خوری
آب 2.5 فنجان (آب گرم)
نمک 1 قاشق چای خوری
روغن 1/3 فنجان
عسل 1/3 فنجان (یا 1/2 فنجان شکر)
آبلیمو 1 و 1/4 قاشق چای خوری طرز تهیه: 3 فنجان آرد گندم، آرد . محققان بیمارستان جان هاپکینز می گویند افرادی که روزانه حداقل یک فنجان چای سبز یا سیاه می نوشند، قلب سالمی دارند. فواید این نوشیدنی برای قلب پژوهشگران دریافتند افرادی که یک فنجان در روز چای می نوشند ۳۵ درصد در معرض خطر کمتری برای داشتن حمله قلبی یا سایر حوادث عمده قلبی و عروقی قرار […]   موادلازم : برای کیک 3/4 فنجان آرد همه منظوره  1/2 قاشق چای خوری بکینگ پودر 1/2 قاشق چای خوری جوش شیرین 1/4 قاشق چای خوری جوزرنده شده 1/2 قاشق چای خوری نمک 3/4 فنجان کدو تنبل پوره شده 1/4 فنجان شکر، به علاوه اضافی برای روی حوله    1 قاشق چای خوری پودر دارچین    1 قاشق چای خوری پودرزنجبیل      3 عدد تخم مرغ بزرگ، در دمای اتاق    1 فنجان شکر دانه ریز   موادلازم : برای توی رولت 1/4-1 فنجان پودر قند    1/4 فنجان زنجبیل قندی خشک ریز د شده   340 گرم پنیر مارسپانی یا پنیر خامه ای       2 قاشق غذاخوری خامه زده شده           کمی نمک  فر را با حرارت 375 درجه فارنهایت ویا 190 درجه سانتیگراد روشن کنید. توی یک سینی به سایز33 * 45* 2 سانتیمتر کاغذ پوستی پهن کرده وبا روغن روی سطح کاغذ را چرب کنید.   طرز تهیه : آرد، بکینگ پودر،جوش شیرین، دارچین، زنجبیل، جوز، و نمک را با هم در ظرفی الک کنید. تخم مرغ وشکررا با همزن برقی زده تا صاف وکرکی شود. پوره کدو را هم اضافه وهم زده وبعد مخلوط آرد را اضافه وکاملا هم زده تا صاف ویکدست شود. سپس خمیر را توی سینی بریزید و روی آن را صاف کنید. در فربه مدت ۱۰ تا ۱۲ دقیقه قراردهید.روی یک حوله 4/1 فنجان شکر را الک کنید. بطوریکه سطع حوله پوشانده شود . سپس کیک آماده شده را از فر خارج کرده و روی حوله قرار داده وآن رابه آرامی تا گرم است رول کنید پنیر خامه ای را باخامه وپودر قند را با همزن برقی به مدت یک دقیقه زده تا کاملاصاف وترکیب شود. سپس زنجبیل ونمک راهم به ترکیب اضافه وهم بزنید. سپس کیک را از توی حوله خارج کرده وروی کیک را کاملا با کرم زده شده بپوشانید ودوباره رول کنید. روی کیک را با پودر قند الک شده تزیین کنید یکی از بهترین سوخت ها برای مغز، نوشیدن یک فنجان قهوه تازه دم است. تحقیقات نشان می دهد کافئین موجود در قهوه می تواند فرآیند پیری مغز را کاهش داده و سبب تقویت حافظه کوتاه مدت گردد. محققان انگلیسی دریافتند نوشیدن تنها یک فنجان قهوه می تواند سبب بهبود تمرکز و مهارت های ذهنی مغز شود. سلام دوستای گلم خوب هستین بازم اومدم با چند تا کار جدید که همه رو تو یه پست میزارم اول این فنجون معلق رو که خیلی خوشم میومد و بالا ه درستش ولی یه کم شلوغش و اگه گلاش کمتر بود بهتر بود البته همسری میگفت پر گل قشنگ تره ای وای از دست این سرعت پایین نت کارای بعدی گل کریستالی هست رو ی جام و گلدون کوچولوهای خوشکلم امیدوارم خوشتون اومده باشه بازم بر میگردم با کارای جدیدم این روزا بیشتر حس خیاطی دارم و هی تند تند میدوزم و از این فرصت استفاده میکنم پی نوشت : دوست عزیزی کامنت گذاشتن و اموزش فنجان معلق رو خواستن بفرمایید عزیزم البته من از کار خودم ع ندارم و اموزشی که تو نت دیدم رو براتون میزارم سیم را به شکل کلاه ( آ ) خم کنید و داخل فنجان و سطح نعلبکی بچسبانید .از بالا و قسمت داخلی فنجان شروع به چسباندن گل ها می کنیم کاملا مشخصه و اسون معمترین قسمتش همین سیم چسبوندن هست کالری فلفل دلمه ای سبز نسبتا پایین بوده به طوریکه طبق یک رژیم غذایی روزانه با ۲۰۰۰ کالری، یک فنجان از این ماده غذایی حاوی ۴۰ کالری یا ۲ درصد از کالری دریافتی روزانه است. همچنین مصرف یک فنجان از این عصاره ۷.۴ گرم کربوهیدرات حاوی ۶ گرم قند طبیعی برای بدن فراهم می کند. قیمت گران ترین قهوه در جهان 500 دلار بابت یک فنجان قیمت گران ترین قهوه در جهان 500 دلار بابت یک فنجان شرکت bespoke coffee قهوه نوع "یاقوت" را تولید کرد. قیمت یک کیلوگرم این قهوه بیش از 17 هزار دلار است و قیمت یک فنجان قهوه تازه 100 دلار برآورد می شود. نوع دیگر قهوه "الماس" برای 50 هزار دلار بابت هر کیلوگرم فروخته می شود و قیمت یک فنجان 500 دلار است. شرکت حاضر است برای هر مشتری در هر نقطه جهان یک تهیه کننده قهوه شخصی را البته با هزینه اضافی بفرستد.
خواندن کامل متن: http://persian.ruvr.ru/news/2014_07_23/275010123/ موادلازم: 1 شیر تغلیظ شده شیرین 2 فنجان شیر 1 فنجان خامه زده شده 1 قاشق غذا خوری قهوه فوری 1 قاشق چای خوری 2 قاشق چای خوری عصاره وانیل 12 فنجان های پلاستیکی یک بار مصرف یا 12 قالب یخ پاپ 12 چوب، یا میله های اب نبات یا شیرینی طرز تهیه: شیر تغلیظ شده شیرین را درقابلمه متوسط،روی حرارت بجوش بیاورید.سپس کمی حرارت را کم کنیدوبه مدت 15 دقیقه هم زده تا ترکیب ضخیم شود.شیر،خامه و قهوه را هم به ترکیب اضافه کنید وهم بزنید.تاغلیظ شود .سپس از روی حرارت برداشتهوعصاره وانیل راهم اضافه وهم بزنید.به مدت نیم ساعت گذاشته تا سرد شودوبعدتوی قالبهارو پرکرده ودرفریزر قرار داده تا کمی منجمد شود .چوبها را در قالبها قرار داده وگذاشته تا کاملا بسته ویخ بزند.    توسط: سام
اگر مغز آجیل دوست دارید، گردوی د شده چاشنی خوبی برای این شیرینی نوروزی است. آماده سازی: 15 دقیقه مدت انتظار: 15 دقیقهمواد اولیه:آرد: 2 و نیم فنجانآب پرتقال (تازه): 2 قاشق سوپ خورینمک: نصف قاشق چای خوریجوش شیرین: نصف قاشق چای خوریوانیل: نصف قاشق چای خوریپوست پرتقال (رنده شده): یک قاشق چای خوریتخم مرغ: یک عددشکر قهوه ای: یک فنجانشکر: یک فنجانکره (نرم شده): یک فنجانشکلات سفید (چیپسی): یک فنجانزغال اخته (خشک شده(جایگزین آلبالو یا گیلاس یا کشمش)):یک فنجانروش تهیه:1. فر را با دمای 375 درجه فارنهایت (190 درجه سانتی گراد) از قبل گرم کنید. دو سینی شیرینی پزی بزرگ را چرب کنید یا روی آن کاغذ پوستی بگذارید.2. کره و شکر ها را در کاسه یک همزن دستی با هم بزنید تا خامه ای شود. تخم مرغ، پوست پرتقال، آب پرتقال و وانیل را بریزید و هم بزنید. آرد، بکینگ پودر و نمک را بریزید و هم بزنید و سپس زغال اخته و تکه های شکلات را اضافه کنید.3. با یک ملاقه متوسط خمیر را در سینی های آماده شده بکشید. 10 تا 12 دقیقه در فر بپزید تا لبه های شیرینی ها طلایی شود و وسطش هنوز نرم باشد. بگذارید 5 دقیقه در ظرف خنک شود و سپس روی توری بگذارید.نکته:
می توانید به جای زغال اخته از آلبالو ،گیلاس یا کشمش خشک شده هم استفاده کنید.شیرینی پرتقالی با تکه های میوه نشست دیگری از سلسله نشست های ˈیک فنجان شعرˈ عصر چهارشنبه 15 مرداد با حضور شاعران و ترانه سرایان در برج میلاد تهران برگزار می شود. به گزارش روز شنبه ایرنا، برج میلاد تهران که تابستان امسال طی برنامه هایی میزبان شاعران، نویسندگان و نمایشنامه نویسان شده است، 15 مردادماه جاری دومین نشست یک فنجان شعر را به شعر طنز و ترانه اختصاص داده است. در این روز شاعران، ترانه سرایان و طنزپردازانی چون عبدالجبار کاکایی، اکبر آزاد، نادر ختایی، ترانه مکرم، رضا ی، صابر قدیمی وعلیرضا بهرامی برای علاقه مندان به ارایه آثار ترانه و طنز خواهند پرداخت. در این نشست ها، بویژه در [...] کانال ید پیامکی و اینترنتی ست فنجان و تعلبکی مینیون
یک عدد ید پیامکی: ارسال کد 39692567 به شماره پیامک  10004410
قیمت:  20000 تومان  ید پستی دارای قاشق ست
طراحی فانتزی زیبا
ساخته شده از سرامیک با کیفیت بالا
قابل استفاده در ماکروویو
امکان شستشو در ماشین ظرفشویی  برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید     حراج ست فنجان و تعلبکی مینیون، فروش ست فنجان و تعلبکی مینیون، ست فنجان و تعلبکی مینیون، ید فنجان و تعلبکی مینیون، ید اینترنتی ست فنجان و تعلبکی، ست فنجان و تعلبکی مینیون حراج، ید فنجان و تعلبکی مینیون ارزان   تو نظرات خاسته شده بود که شعبده بازی با ریاضی گذاشته بشه منم سعی میکنم تو این پست یه بازی بسیار راحت با ریاضی رو بهتون اموزش بدم شما می توانید نوع سکه ای را که حضار در زیر یک فنجان پنهان کرده اند، مشخص نمائید! ضمن این که اتاق را ترک می کنید از مهمانان بخواهید سکه ای را به دلخواه در زیر یک فنجان قرار دهند. وقتی به اتاق برمی گردید با نگاه. با خود فکر می .. که اگر نباشى چه میشود؟! اصلا مگر چیزى میشود... تو نیستى و من هر روز یک فنجان میگذارم! یا مثلا خواب هایم را بر بالشت میروم! مگر نبود بازوى چپت مهم است!! اگر نباشى لباس هاى زیبا تر میپوشم! حتى ممکن است به برف بازى هم بروم!! اصلا شال گردنم را در خانه میگذارم ، موهایم که خیس بود در خیابان میدوم!! میبینى ... اگر نباشى نه فنجان ها نا. دوستان سلام تو نظرات خاسته شده بود که شعبده بازی با ریاضی گذاشته بشه منم سعی میکنم تو این پست یه بازی بسیار راحت با ریاضی رو بهتون اموزش بدم شما می توانید نوع سکه ای را که حضار در زیر یک فنجان پنهان کرده اند، مشخص نمائید! ضمن این که اتاق را ترک می کنید از مهمانان بخواهید سکه ای را به دلخواه در زیر یک فنجان قرار دهند. وقتی به اتاق برمی گ. چربی های جمع شده در اطراف شکم دغدغه برخی اشخاصی است که از چاقی رنج می برند. نسخه ها و رژیم های غذایی مختلفی برای کاهش وزن ارائه شده اما به شکل فعال به لاغر شدن شکم و آب شدن چربی های اطراف آن کمک نمی کند. به عقیده بسیاری از کارشناسان تغذیه ، بهترین نسخه برای این موضوع ، مخلوط عسل و سیر است که باعث می شود شخص در یک ماه 10 کیلو وزن کم کند، به. مواد لازم برای سوپ سبزیجات و پنیر:
1 عدد پیاز متوسط د شده
1 عدد ساقه کرفس د شده
2 عدد سیب زمینی کوچک د شده به صورت مکعبی
2 و 4/3 فنجان آب
2 قاشق غذاخوری آب مرغ
1 قاشق غذاخوری آرد ذرت
4/1 فنجان آب سرد
1 بسته مواد طعم دهنده به سوپ
2/1 فنجان جوجه پخته شده د شده
8 اونس پنیر کم چرب
طرز تهیه:
1- در یک قابلمه نچسب کمی رو.
اگر ه ای در فنجان قهوه بیفتد، تصور می کنید واکنش یک یی، انگلیسی، چینی و یک صهیونیست ی چه خواهد بود؟!
.
.
....
مرد انگلیسی فنجان را به خیابان پرتاب و کافه را ترک می کند.
مرد یی، ه را خارج می کند و قهوه را سر می کشد!
و مرد چینی ه و قهوه را با هم سر می کشد.
ولی مرد صهیونیست ی:
۱- قهوه را به یی می فروشد و ه را به چینی.
۲- در تمام رس. بیا امروز قهوه بنوشیم بیا روی همان صندلی همیشگی کنار پنجره بنشینیم و قهوه بنوشیم آری بیا امروز قهوه بنوشیم بی آنکه به تلخی همیشگی آن فکر کنیم بیا حل کنیم تلخی قهوه را در همان دو قاشق شکر بیاامروز قهوه بخوریم بدون نگاه به ته فنجان بدون فکر به آن فال لعنتی بیا امیدوارانه تنها به تشعشع خورشید در فنجان خیره شویم بیا امروز تنها دو فنجان .
مواد لازم : برای 8 نفر 3/1 فنجان روغن زیتون
 75 گرم شکر
   2 قاشق غذاخوری سرکه
   1 قاشق غذاخوری سس سویا
موادلازم : برای سالاد   453 گرم کلم برگ سفید وبنفش د شده
 2/1 فنجان پیازچه قسمت سبز د شده
 4/1 فنجان بادام پرک شده
  28 گرم رشته فرنگی
  57 گرم کره
طرز تهیه :
تمام مواد در دستور سالاد را با هم ترکیب ودر ظرفی بریزید. سپس کره را ذوب کرده وبادام ورشته فرنگی را توی کره کمی تفت داده تا تست شود. بعد از 3 دقیقه روی حوله کاغذی بریزید .  تا روغن اضافی آن گرفته شود. سپس به کاسه سالاد اضافه و تمام مواد سس را با هم مخلوط وبه سالاد اضافه کرده هم بزنید وسرو کنید. لیموناد چای ترش نعنایی نوشیدنی بعد افطار برای روزه داران نوشیدنی بعد افطار برایتان لازم است خصوصا حالا که ماه مبارک رمضان در فصل خیلی گرمی قرار گرفته است. نوشیدنی فوق العاده لیموناد چای ترش نعنایی را برای روزهای گرم تهیه کرده و در افطارتان میل کنید. چای ترش خشک: نصف مواد لازم برای چای ترش:
فنجان حذف فرمت متنبرگ نعنا: یک مشت آب: ۴ فنجان شربت نعنا: یک سوم تا سه چهارم فنجان مواد لازم برای لیموناد: آب لیمو ترش تازه: یک فنجان آب: ۴ و نیم فنجان شربت نعنا: سه چهارم تا ۱ فنجان مواد لازم برای سیروپ نعنا: شکر: یک و نیم فنجان آب: یک و نیم فنجان برگ نعنا: یک چهارم فنجان طرز تهیه نوشیدنی بعد افطار لیموناد چای ترش نعنایی : ۱-چای ترش و برگ های د شده نعنا را در قابلمه ای بزرگ ریخته و ۴ فنجان آب اضافه کرده و در قابلمه را گذاشته ۲۴ ساعت در یخچال بگذارید بماند . ۲-چای را از صافی رد کنید و به اندازه ی دلخواه شربت نعنا بزنید . با یک سوم فنجان سیروپ شروع کنید و سپس متناسب با ذائقه ی خودتان شربت بیشتری اضافه کنید. برای تهیه لیموناد: آب لیمو ، آب و شربت نعنا را اضافه کرده و در صورت تمایل برای شیرین تر شدن می توانید شربت بیشتری اضافه کنید . لیموناد را در یخچال بگذارید خنک شود . برای تهیه شربت نعنا : ۱-در قابلمه ای متوسط شکر، آب و برگ های د شده نعنا را مخلوط کرده به جوش بیاورید تا شکر حل شود . سپس از روی حرارت برداشته و در قابلمه را۱۵- ۱۰ دقیقه بگذارید سپس بچشید اگر طعم نعنای شربت به اندازه ی کافی بود صافش کنید وگرنه ۱۰ دقیقه دیگر یا بیشتر بگذارید بماند و مزه بدهد . شربت را کناری بگذارید تا به دمای اتاق برسد سپس در یخچال بگذارید خنک شود . ۲-لیوان ها را یخ بریزید و به مقدار مساوی از لیموناد و چای ترش اضافه کنید و روی لیوان ها را با برگ های تازه نعنا و برش های لیمو تزئین کنید