۱۵برنامه ای که افراد موفق برای شان دارند

به نقل از خبرگزاریها در مورد ۱۵برنامه ای که افراد موفق برای شان دارند : موفقیت در پیروزی خلاصه نمی شود بلکه شامل عادات روزمره، رشد، پیشرفت و تصمیم هایی است که در زندگی می گیرید. تعجب ندارد اگر تمام افراد موفق، خصوصیاتی مشابه داشته باشند. قدم اول برای موفق بودن این است که افکار منفی را از خود دور کنید؛ افراد موفق این اصل را به خوبی رعایت می کنند. همه ما موفقیت در زندگی را دوست داریم اما گاهی دستی به آن دشوار می شود. به راستی راز افراد موفق چیست؟ ما در اینجا 7 راز افراد موفق را که شاید تا به حال نمی دانستید، برایتان آورده ایم تا با خواندن آنها شما هم با سرعت بیشتری به موفقیت دست ی د. یادگیری مداوم، عادت مشترک افراد موفق در دنیای تجارت
اکثر افراد موفق و شناخته‌شده در دنیای تجارت در یک نکته اتفاق نظر دارند و آن، اهمیت یادگیری مداوم برای پیشرفت است. ۷ ویژگی افراد موفق
افراد موفق منتظر موفقیت نمی‌مانند بلکه خود به جستجوی آن می‌روند. افراد خج ی به دلیل خلقیات خاصی که دارند به طور معمول سخت کار پیدا می کنند یا در محل کار خود موفق می شوند. مطلبی که ملاحظه می کنید نوشته «سینتیا بازین»، منتور و مربی موفقیت است. در این مطلب او تجربه ی خود را دربرخورد با افراد ش ت خورده و موفق با ما درمیان می گذارد. با ما باشید تا ببینید از دید او افراد موفق برای چه کارهایی وقت تلف نمی کنند. به عنوان یک مشاور، افراد زمانی سراغ من می آیند که غرق […] نوشته ۸ کاری که افراد موفق وقتشان را برای . افراد موفق از همه قشری هستند و ممکن است هر سن و سالی نیز داشته باشند، اما همگی یک نقطه مشترک دارند: سدهای غیرقابل نفوذ از دید دیگران، برای آنها چالش هایی است که با آغوش باز با آنها مواجه می شوند و موانعی است که با تلاش بر آنها غلبه می کنند. اعتماد به […] وفق ترین افراد دنیا یک خصوصیت مشترک دارند: طرز فکرشان با دیگران فرق دارد. چون ما هم باور داریم که تفکر هوشمندانه زندگی را تغییر می دهد، در اینجا به 15 مورد از بهترین طرز فکرهای افراد موفق اشاره می کنیم. فکر یک نظم است. اگر می خواهید در آن بهتر شوید، باید روی آن کار کنید. می توانید برای برنامه ریزی فکر تان وقت بگذارید. مثلا هر دو هفته یکب. ن موفق اغلب چند کار را با هم پیش می برند. آن ها چند برنامه و پروژه در آن واحد دارند و افراد و چیزهای زیادی هستند که توجه آن ها را نیاز دارد. اینجاست که آن ها توانایی تمرکز بر یک موضوع در لحظه را به خوبی دارند. آن ها خوب می دانند یک کار ممکن است تمام توجه و حواسشان را نیاز داشته باشد. ظاهر کارآفرینان این است که غنی ترین و شادترین افراد روی زمین هستند. درحالیکه آنها نیز مانند خیلی از انسان های دیگر حسرت هایی در زندگی دارند. در زیر 10 حسرتی آورده شده که میان کارآفرینان موفق مشترک بوده… عادات مکالمه که افراد موفق تمرین می کنند
داشتن مکالمه‌ای موفق در زندگی روزمره و مسائل کاری دغدغه‌ی بسیاری از افراد است، ایجاد عادت‌های صحیح می‌تواند گام بزرگی برای داشتن مکالمه‌ی موفق باشد. ثروتمندترین و قدرتمندترین افراد از قرن ها پیش هنوز به یاد آورده می شوند. برخی افراد این اشخاص را الهام بخش خود برای یک زندگی موفق می دانند و برخی دیگر فقط دوست دارند بدانند این افراد چطور زندگی می کنند. درس هایی که می توان از یک درصد افراد موفق فرا گرفت
افراد ثروتمند، موفق و خودساخته همیشه شاد و خوشبخت نیستند اما همیشه سوژه‌ی قضاوت دیگران هستند. قدم اول برای موفق بودن این است که افکار منفی را از خود دور کنید؛ افراد موفق این اصل را به خوبی رعایت می کنند. 20 جمله ای که هرگز از یک فرد موفق نمی شنوید حتما این سؤال برای شما هم پیش آمده که چه چیزی افراد موفق را از بقیه متمایز می‎کند؟ در حالی که بسیاری از افراد مدام شکایت می کنند و اجازه می دهند افکار منفی در ذهنشان لانه کند، ساختار فکری افراد موفق بسیار تز ل ناپذیر است؛ این دسته از افراد هیچگاه اجازه نمی دهند ذهنیات منفی بر آنها غلبه کند. اگر دقت کنید این تفکرات منفی است که شما را عقب نگه می دارد. بنابراین قدم اول در مسیر موفقیت این است که این افکار منفی ذهنتان را بشناسید.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ۴ راز آدم موفق ها در مدیریت زمان اگر دیدگاه شما نسبت به زمان عوض شود می تواند تاثیر شگرفی بر زندگی و دستاورهایتان داشته باشد. در این مقاله به ارائه ۴ راز می پردازیم که افراد موفق آن ها را می دانند و استفاده می کنند. افراد موفق در استفاده از زمان بسیار متفاوت عمل می کنند. آن ها می دانند منابعی مانند پول و سرمایه قابل برگشت هستند، ولی زم.
در اینجا در مورد جملاتی صحبت می کنیم که افراد موفق هرگز در صحبت هایشان نمی گویند و دلایل آنها را نیز شرح داده ایم: چرا بعضی افراد از بقیه موفق تر هستند؟ چرا بعضی افراد احساس موفق بودن می کنند و بعضی دیگر حس می کنند غرق در روزمرگی کاری شده اند؟ جواب در واژگان آنها نهفته است. درست است که واژگانی که شما بکار می برید به شدت به ح روحی شم. ی توانایی فهماندن یک ایده به گروهی از افراد است. با توجه با مطالعات که روی برخی از ان برجسته ب و کارها صورت گرفته، می توان گفت برخی صفات مشخص همواره در این افراد وجود دارند. پنجاه نکته از عادات افراد موفق که باعث برتری آنها می شود ... این متن به بیان عادات زندگی و رفتارها و طرز فکر افراد موفق در مواجه با مسائل زندگی می پردازد. در واقع نگاه ظریفی دارد به نحوه برخورد و دیدگاه متفاوت افراد موفق به مشکلات و یا فرصت ها و در نهایت تصمیم گیری های درست و از قبل پیش بینی شده که منجر به دستی نتابج برتر و موفقیت این گ. افراد ثروتمند اعتقاد دارند که “من زندگی را ایجاد می کنم” ولی مردم فقیر معتقدند “زندگی من اینگونه بوده است” افراد ثروتمند متعهد می شوند که پولدار شوند در حالیکه مردم فقیر فقط دوست دارند پولدار شوند. تفکر افراد ثروتمند بزرگ است ولی مردم فقیر کوچک فکر می کنند. افراد ثروتمند بر روی شدنی ها فکر می کنند، مردم فقیر بر روی مشکلات تمرکز می کنند. افراد ثروتمند دیگر افراد ثروتمند و موفق را تحسین می کنند و مردم فقیر از افراد ثروتمند و موفق نفرت دارند. افراد ثروتمند خود را با افراد موفق و مثبت، مرتبط می کنند در حالیکه مردم فقیر خود را با مردم ناموفق و منفی شریک می کنند. افراد ثروتمند خواهان ترویج خود و ارزش های خود هستند در حالیکه مردم فقیر از اینکار بیزارند. افراد ثروتمند بزرگتر از مشکلات خود هستند؛ ولی مردم فقیر نسبت به مشکلات خود کوچکتر هستند. افراد ثروتمند گیرنده های عالی هستند. مردم فقیر گیرنده های ضعیفی هستند. افراد ثروتمند بر اساس نتیجه و افراد فقیر بر اساس زمان پول می گیرند. افراد ثروتمند بر روی دارایی خالص خود تمرکز می کنند، مردم فقیر بر درآمد خود تمرکز می کنند. افراد ثروتمند پول خود را به خوبی مدیریت می کنند در حالیکه مردم فقیر پول خود را با ضعف مدیریت می کنند. افراد ثروتمند اجازه می دهند که پول برای آنها کار کند، در حالیکه مردم فقیر برای پولشان کار می کنند. افراد ثروتمند حتی زمانی که احساس ترس می کنند اقدام به عمل می کنند، در حالیکه مردم فقیر اجازه می دهند ترس بر آنها غلبه کند و آنها را متوقف سازد. افراد ثروتمند تمام وقت یاد می گیرند و رشد می کنند. مردم فقیر فکر می کنند همه چیز را می دانند. اگر به دنبال موفقیت هستید، بد نیست با کارهایی که شما را به موفقیت می رسانند آشنا شوید و برنامه روزانه افراد موفق را مطالعه کنید. درادامه تلاش خواهم کرد تا به برنامه ی شبانگاهی افراد موفق نگاهی بیندازم. اگر عبارت برنامه ی صبحگاهی را در گوگل جست وجو کنید با ۲۰ میلیون نتیجه مواجه می شوید. برنامه ی صبحگاهی باعث افزایش […] نوشته افراد . کلیدهای موفقیت لطفا" برای احراز موفقیت ، با جمله :« نمی توانم این کار را انجام بدهم » خداحافظی کن .
اگر موفقیت هیچ ضربه ای به در نمی کوبد ، لطفا" در را عوض کنید .
«اما » و «اگر » و «شاید» موانعی هستند که موفقها از روی آن پریده اند .
موفقیت نصیب افرادی می شود که بیش از همه استقامت دارند .
می دانم موفقیت هم یک عادت است باید به. walt grain هر شخصی توانایی این را دارد، که در یک زمینه و حتی بیشتر به موفقیت دست یابد. شما می توانید در کارتون موفق بوده و حتی در زندگی شخصی و حتی در یک ورزش خاص، فردی موفق باشید. اما همیشه یک نیرویی در افراد موفق وجود دارد که می شود آن را عطش موفقیت بنامیم. افراد موفقی که نام آنها را در زندگی روزمره خود می شنویم، دقیقا همان انی هستند که عطش موفقیت را در زندگی حرفه ای خود تجربه کرده اند و به همین دلیل توانسته اند به موفقیت دست یابند. اما عطش در موفقیت به این معنی نیست که این افراد از روز اول کار خود موفق بوده اند. بلکه این افراد هم بارها ش ت خورده اند تا توانسته اند به موفقیت رسیده و در حقیقت سیرآب گردند. موفق ترین افراد دنیا یک خصوصیت مشترک دارند: طرز فکرشان با دیگران فرق دارد.

چون ما هم باور داریم که تفکر هوشمندانه زندگی را تغییر می دهد، در اینجا به 15 مورد از بهترین طرزفکرهای افراد موفق اشاره می کنیم.

فکر یک نظم است. اگر می خواهید در آن بهتر شوید، باید روی آن کار کنید.

می توانید برای برنامه ریزی فکر تان وقت بگذا. قدم اول برای موفق بودن این است که افکار منفی را از خود دور کنید؛ افراد موفق این اصل را به خوبی رعایت می کنند. حتما این سؤال برای شما هم پیش آمده که چه چیزی افراد موفق را از بقیه متمایز می‎کند؟ در حالی که بسیاری از افراد مدام شکایت می کنند و اجازه می دهند افکار منفی در ذهنشان لانه کند، ساختار فکری افراد موفق بسیار تز ل ناپذیر است؛ این دسته از افراد هیچگاه اجازه نمی دهند ذهنیات منفی بر آنها غلبه کند. اگر دقت کنید این تفکرات منفی است که شما را عقب نگه می دارد. بنابراین قدم اول در مسیر موفقیت این است که این افکار منفی ذهنتان را بشناسید.

جملاتی که در زیر به آنها اشاره شده حرف هایی است که کارآفرینان و افراد موفق هرگز بر زبان نمی آورند.

1. من آنقدرها خوب نیستم

برخلاف اکثر افراد که معمولاً اعتماد به نفس ندارند، انسان های موفق همواره به خود تلقین می کنند که به خود اعتماد دارند و همیشه از این تفکر که "آنقدرها خوب نیستند" فاصله می گیرند و مشتاقانه به سمت هدف حرکت می کنند.

2. من وقت ندارم

هر ی در طول روز مقداری زمان اضافه دارد اما آدم های موفق همان مقدار وقت را به کارهایی اختصاص می دهند که مهمتر است و آنها را به موفقیت نزدیکتر می کند.

3. سعی ام را می کنم

وقتی این جمله را به کار می برید یعنی از قبل اعتراف می کنید که نمی توانید. افراد موفق فقط تلاش نمی کنند. آنها انجام می دهند. برای همین موفق هستند.

4. به من مربوط نیست (یا این مشکل من نیست) ادامه مطلب خوش بینی؛ دارایی پنهان افراد موفق
خوش‌بینی را می‌توان دارایی پنهان افراد موفق نامید که با استفاده از آن، نه‌تنها اطرافیان خود را بهتر مدیریت می‌کنند، بلکه با مشکلات و بحران‌ها به‌خوبی دست و پنجه نرم می‌کنند. 7 عادت افراد موفق برای افراد موفق عادت های مشخصی نیز دارند که با سایر انسان ها متفاوت است. اگر شما هم می خواهید یک انسان موفق باشید می توانید از عادت های آن ها که در این مقاله ذکر می کنیم، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید. بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه باید بالاترین میزان موفقیت را به ... نوشته 7 عادت افراد موفق برای رسیدن به خوشبختی در زندگی اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد. ۱۲ روش افراد موفق برای مقابله با افراد سمی افراد سمی چه انی هستند؟ افراد سمی همان افراد منفی باف و بدقلقی هستند که آشنا و غریبه را با زبان تلخ و رفتار مأیوس کننده ی خود […] نوشته ۱۲ روش افراد موفق برای مقابله با آدم های سمی اولین بار در چطور پدیدار شد. با شروع سال میلادی صاحبان ب و کار به فکر برنامه ریزی های جدید میفتند. اما کمتر ی از میان آنان می داند که برای موفقیت در ب و کار باید چه کرد. ادامه: افراد موفق چه می کنند؟ اقدامات افراد موفق برای غلبه بر ش ت
پذیرش ش ت و تبدیل آن به نقطه‌ی قوت می‌تواند به برداشتن موانع و رسیدن به هدف با سرعت بیشتر کمک کند. سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان می گوید بازیکنانش باور دارند که در جام جهانی موفق خواهند شد. رکنا: افراد موفق در هر عرصه و حوزه ای که باشند، اغلب وقتی درباره راز و رمز موفقیتشان از آن ها سوال می کنید، از تلاش و پشتکار خود به نیکی یاد می کنند و به نوعی موفقیتشان را مدیون این پشتکار و پیگیری می دانند. ۱ - افراد ثروتمند اعتقاد دارند که “من زندگی را ایجاد می کنم” ولی مردم فقیر معتقدند “زندگی من اینگونه بوده است”

۲ - افراد ثروتمند با پول بازی می کنند تا برنده شوند در حالیکه مردم فقیر با پول بازی می کنند تا فقط نبازند.
۳ - افراد ثروتمند متعهد می شوند که پولدار شوند در حالیکه مردم فقیر فقط دوست دارند پولدار شوند.
۴ - تفک. حتما بارها شنیده اید که موفقیت تصادفی نیست. شاید موفقیتِ بعضی از اطرافیان تان را به حساب شانس و اقبال بلندشان بگذارید یا فکر کنید که خیلی باهوش هستند اما اگر به زندگی نامه ی افراد موفق نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که نه تنها همیشه در حال تلاش اند بلکه دائما روی خودشان کار می کنند. همان طور که بعضی از عادت ها می توانند مانع […] نوش. با سلام. موفقیت چیست؟آیا افراد موفق با بقیه مردم عامی فرق دارند؟چه روشها و راههایی برای رسیدن به موفقیت باید طی کرد؟ موفقیت یک حس درونی است.حس احساس لذت و رضایت از خود و عملکرد خود است.ولی افراد موفق چه راهی را طی می کنند؟و چه اه ی رو انتخاب می کنند؟افراد موفق با بقیه افراد عامی بسیار بسیار متفاوت هستند.آنها انسانهایی هستند که برای . 1 - افراد خانواده سرزنده و با محبت هستند و همه رفتار و اعمال آنان با نوعی اص توام است
2 - افراد خانواده به طور آشکار رنج و ناراحتی و نیز احساس همدری خود را نسبت به افراد دیگر خانواده بیان می کنند
3 - افراد خانواده از ریسک (خطر ) معقول و سنجیده نمی هراسند و می دانند که ممکن است با خطر اشتباهاتی نیز داشته باشند ، ولی اشتباهات شخصی هم م. ۵ عادت روزانه افراد بسیار موفق و شاد
شاد بودن یعنی بتوانید شرایط را طوری به نفع خودتان تغییر دهید که به خاطر چیزهایی که دارید شکرگزار باشید نه اینکه از نداشته‌های خود شکایت کنید.
بیشتر افراد موفق برای رسیدن به موفقیت عادت های مناسبی داشته اند. معمولا عادت افراد موفق بخش زیادی و ۹۵ درصد از رفتار آن ها را شکل می دهد. می گویند هر چیزی که تاکنون هستید و هر آنچه در آینده خواهید شد، بسته به عادت هایی است که در خودتان شکل می دهید. ادامه مطلب «اعتماد به نفس» یکی از مهم ترین راه های رسیدن به موفقیت است. براساس تحقیقات انجام شده، افرادی که نسبت به شایستگی هایشان، اعتمادبه نفس بیشتری را از خود نشان می دهند، بیشتر مورد تحسین قرار می گیرند، موقعیت اجتماعی بالاتری دارند و نفوذ بیشتری بین مردم خواهند داشت. اما در بعضی مواقع به عنوان مثال، در هنگام صحبت […] نوشته ۸ کاری که اف. ویژگی های افراد چابک و فوق سریع
هر یک از ما افرادی را می‌شناسیم که سرعت عمل بالایی دارند. آن‌‌ها چگونه موفق می‌شوند حجم زیادی از کارها را در مدت‌زمان کوتاهی به پایان برسانند؟ ۹ عبارتی که افراد باهوش در مکالمه استفاده نمی کنند
مکالمه موفق افراد باهوش به‌گونه‌ای است که عبارات آن بسیار محتاطانه انتخاب می‌شوند. زیرا آن‌ها می‌خواهند در برقراری ارتباط نیز موفق باشند و باعث ناراحتی طرف مقابل نشوند. یک قانون ۵ ساعته که افراد معمولی به افراد موفق تبدیل می کند گاهی شبانه روز می دویم، اضافه کاری می کنیم، به این در و آن در می زنیم، اما تغییری در زندگی مان حاصل نمی شود. نه وضعیت اقتصادی مان بهبود پیدا می کند، نه […] نوشته یک قانون ۵ ساعته که افراد معمولی را به افراد موفق تبدیل می کند اولین بار در چطور پدیدار شد. محققان طی انجام یک پژوهش جدید موفق به شناسایی گونه های ژنتیکی خاص شدند که بر توانایی ما برای خواندن احساسات یک فرد تاثیر می گذراند. روش مطالعه د رس د ین و زند گی: دانش آموزنی که قصد دارند درس دین وزندگی را برای کنکور بخوانند را می توان به سه دسته تقسیم کرد : 1-عد ه ای احساس می کنند که سه کتاب دین وزندگی فقط خواند نی است که با حفظ کرد ن مفاهیم، آن هم د ر ایام نزد یک به کنکور می توانند در این آزمون موفق باشند . 2- برخی سریع به سراغ کتاب های تست موجود د ر بازار می روند و فکر . قوانین زندگی موفق(به بهانه گرامیداشت هفته بهداشت روان) قانون1: یا موفق می شوید یا نمی شوید، یا به دست می آورید یا از دست می دهید.

استراتژی شما: جزء آن دسته افرادی باشید که موفق اند، آن هایی که به دست می آورند.
انی که موفق اند، دقیقاً می دانند چه عواملی موجب موفقیت شان بوده است و برای خلق این موقعیت ها هشیار و آماده اند. آن ها هم. دوری از تمام افرادی که از آنها خوش مان نمی آید، تقریبا کار محالی است. از طرف دیگر اغلب ما در طول زندگی با افرادی مواجهیم که ارتباط با آنها اذیت مان می کند. وقتی قطع ارتباط با این افراد به هر دلیلی ممکن نیست، آن وقت است که کشف راه های تازه برای مدیریت ارتباط با آنها موضوع مهمی […] نوشته افراد موفق وقتی از ی خوششان نمی آید چه می کنند؟ ا. تفکر مثبت، آغاز راه تحول است اطراف تان را خوب بنگرید و افرادی را بی د که موفقیت چشمگیری داشته اند. آیا می دانید چرا این افراد را موفق می دانیم؟ تفاوت چنین افرادی با دیگران در چیست؟ آیا آنها موفق به دنیاآمده اند یا اینکه خوشان عامل این موفقیت بوده اند؟

افراد موفق، کمی با دیگران فرق دارند؛ چون آنها نگرش متفاوتی به پیشامدهای معمولی زندگی داشته اند.

همه انسان ها در چرخه ای از اعتقادات و نتایج زندگی می کنند؛ اعتقادات و نتایجی که به هم ربط دارند. در نتیجه می توان گفت شما آنچه هستید که به آن اعتقاد دارید. حالا باید دید که چه عاملی باعث ایجاد اعتقادات شما شده است؟ درس حدس زدید؛ این افکار شما هستند که اعتقادات شما را تشکیل می دهند.

http://mj12.persianfun.info/img/93/12/thinking/01.jpg
ارتعاش (vibration) هر چیزی در حال یک حرکت دائمی و بی پایان است و هرگونه تغییری در ارتعاش عناصر، باعث ایجاد تغییرات در شکل بروز آنهاست. نکات قابل توجه: -آنچه تغیًر نپذیرد تویی. -موفقیت و ش ت هرکدام دارای ارتعاش خاصی هستند. -زندگی بازی است که باید نقش خود را خوب ایفا کرد. -برای تسلط بر قانون ارتعاش خودت باش نه آنچه دیگران می گویند. -ارزش واقعی . برای مدیریت موفق اقتدار مهم تر از محبت است
اقتدار و ابهت، اصلی ج ‌ناپذیر از مدیریت موفق است و افراد مهربان و دل‌نازک نمی‌توانند در این حوزه پیشرفت قابل توجهی داشته باشند. علم ثابت کرده که انسان درست بعد از بیدار شدن کنترل و اراده بیشتری روی اعمال خود دارد. محققان ناتینگهام و موسسه ملی آموزش و پرورش در سنگاپور با بررسی 83 مطالعه مختلف که روی کنترل فردی انجام داده اند، متوجه شده اند انسان میزان محدودی می تواند روی اعمال خود کنترل داشه باشد. شما مدت کوتاهی پس از بیدار شدن و شروع روز، توانایی انجام کار را .