۱۵دستگاه آمبولانس پیشرفته به ایلام اختصاص یافت

به نقل از خبرگزاریها در مورد ۱۵دستگاه آمبولانس پیشرفته به ایلام اختصاص یافت : معاون درمان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 2 هزار و 400 آمبولانس پیشرفته به 3 هزار آمبولانس موجود در ناوگان اورژانس کشور اضافه شده است. از اختصاص 175 آمبولانس به سازمان امداد و نجات کشور تا پیش بینی آموزش 50 هزار نفر در طرح پیمان از مهمترین رویدادهای هلال احمر در هفته گذشته بود. مجتبی خالدی در خصوص خبر تفکیک تی در آمبولانس ها و تصویر منتشر شده مبنی بر افتتاح آمبولانس بانوان گفت: این امر به هیچ وجه ارتباطی به جداسازی ن و مردان در آمبولانس ها ندارد و اورژانس کشور چنین چیزی را در دستور کار خود ندارد. نیروهای نظامی عراقی، در جریان عملیات آزادسازی شهر موصل، 4 دستگاه آمبولانس پر از مواد انفجاری کشف د. به گفته این نیروها، سعی داشته از این آمبولانس ها برای عملیاتهای انتحاری استفاده کند. کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه در لیست اعلام واردات آمبولانس هم ممنوع اعلام شده است، ادامه داد: تا زمانی که پراید در ایران تولید می شود نیاز به واردات آمبولانس احساس می شود با این کیفیت خودرو ها اگر آمبولانس وارد نمی کنید حداقل نش کش وارد کنید. تهران- ایرنا- ساعت 6 و 7 دقیقه صبح امروز آمبولانس اردبیل که درحال انتقال بیمار به بیمارستان (ره) تهران بود، در آزادراه قزوین- زنجان (محدوده سه راهی ضیاء آباد) دچار واژگونی شد و متاسفانه دو تن… رکنا: واژگونی آمبولانس در اتوبان جناح منجر شد تا آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی و چهار آمبولانس به محل حادثه اعزام شوند. استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به تعداد کافی در منطقه بحران مستقر شده است. س رست اورژانس کشور عنوان کرد: ۲۰۰ موتورلانس یا آمبولانس موتوری از گمرک ترخیص شد و به زودی وارد ناوگان اورژانس تهران می شوند. خودروی زرهی چرخدار boxer در نقش یک آمبولانس زرهی بهینه شده است. در داخل این آمبولانس زرهی فضا و امکانات کافی برای درمان و مداوای ۷ سرباز که به صورت جزئی صدمه دیده اند وجود دارد. مقامات دبی از آغاز به کار آمبولانس هایی با خدمه زن در این نشین خبر دادند. معاون درمان وزارت بهداشت از افزایش 2400 دستگاه آمبولانس مجهز جهت حمایت از بیماران سکته مغزی، قلبی و حادثه دیدگان ترافیک کشور خبر داد. س رست اورژانس گفت: بحث موتورلانس نباید سرعت آمبولانس ها را کم کند، آمبولانس ها هم باید فعالیت خود را به موقع انجام دهند. پلیس شهر مکمب در ای میشیگان با یک تماس تلفنی در ساعت ۶:۳۵ دقیقه روز شنبه، از سرقت آمبولانس یک بیمارستان محلی مطلع شد و ان خود را عازم محل کرد. تعقیب گریز ان پلیس و ۲۱ ساله آمبولانس را در یک خیابان پر رفت و آمد شهر مکمب اتفاق افتاد. نهایتا ماشین پلیس موفق شد تا آمبولانس را متوقف کند و ان پلیس مظنون رباینده را به اتهام شرارت و رانندگی غی. تاخیر آمبولانس برای کمک به شهروند حادثه دیده موجب گلایه عابران شد. سرنوشت بیش از یک هزار آمبولانس یداری شده از وزارت صنعت بعد از 2 سال هنوز مشخص نیست. سلامت نیوز/ چپ آمبولانس حامل بیمار و تصادف زنجیره ای در محور همدان - تهران از سوانح رانندگی امشب در محورهای همدان بوده است.

به گزارش مهر، چپ یک دستگاه آمبولانس که از فامنین عازم همدان بود موجب کشته شدن دو نفر از سرنشینان این خودرو شد.

این آمبولانس ...

شرح خبر
در عین حال 400 دستگاه آمبولانس ویژه هم برای مناطق صعب العبور در شرف ید است که امیدواریم به سرانجام برسد. سلامت نیوز/ چپ آمبولانس حامل بیمار و تصادف زنجیره ای در محور همدان - تهران از سوانح رانندگی امشب در محورهای همدان بوده است.

به گزارش مهر، چپ یک دستگاه آمبولانس که از فامنین عازم همدان بود موجب کشته شدن دو نفر از سرنشینان این خودرو شد.

این آمبولانس ...

شرح خبر
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان بوشهر از افزایش برد پروازی آمبولانس هوایی بوشهر خبر داد و گفت: در شش ماهه اول سال، ۱۶ سورتی پرواز توسط آمبولانس هوایی بوشهر انجام شد. رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت: ۵۰ دستگاه آمبولانس از گمرک بازرگان ترخیص شد تا وارد چرخه درمان استان شود. تصاویر /«هواپیما آمبولانس» بدون سرنشین نخستین نمونه هواپیمای بدون سرنشین مجهز به کمک های اولیه بوده و قادر به حمل بیمار به نزدیک ترین بیمارستان است. این هواپیمای بدون سرنشین در استودیو طراحی «آرگودیزاین» در طراحی شده است و نمونه اولیه از یک «هواپیما آمبولانس» کاملاً مستقل است که قادر است کمک های اولیه را به صحنه حادثه برساند، به دنبال مصدومان بگردد و سریعاً آنها را به نزدیک ترین بیمارستان برساند.
تصاویر /«هواپیما آمبولانس» بدون سرنشین

تصاویر /«هواپیما آمبولانس» بدون سرنشین

تصاویر /«هواپیما آمبولانس» بدون سرنشین

تصاویر /«هواپیما آمبولانس» بدون سرنشین
منبع :خبرگزاری فارس نوزاد دختر خانواده بابلی در داخل آمبولانس چشم به جهان گشود. تصاویری را ببینید از سه ساعت منتظر ماندن برای آمبولانس وقتی که پای پیر زن ش ته بود. سومین فرزند خانواده دانمارکی در داخل آمبولانس چشم به جهان گشود. نوزاد دختر در آمبولانس اورژانس ۱۱۵ پایگاه ۲ شهری دوگنبدان متولد شد. بخشدار بشارت ذلقی: 100روستا در محاصره برف/ 15دستگاه خودرو گرفتار در برف نجات یافتند براثر بارش سنگین برف اهالی 100روستای بخش بشارت ذلقی الیگودرز در محاصره قرار گرفتند. به گزارش نیوزالیگودرز اصغر قهرمانی بخشداربشارت ذلقی به خبرنگار ما گفت: بارش برف که از... بهداشت از ید آمبولانس های هوایی برای حمل بیماران خبر داد. سازمان دا ا در طرحی آزمایشی تمام آمبولانس ها و وسایل نقلیه آتش نشانی را مجهز به سیستم های ردی بمب و تهدید هسته ای کرده است. در پی برخورد یک دستگاه آمبولانس با خودرو 4 تن از معلمان استان اردبیل، یک معلم جان خود را از دست داد و 3 تن دیگر مصدوم شدند. مادر هندیجانی فرزند خود را در آمبولانس به دنیا آورد. نوزاد پسر اهل روستای حیدری شهرستان بن، در آمبولانس اورژانس ۱۱۵ متولد شد. س رست اورژانس گفت: در ها تعدادی آمبولانس مستقر کردیم تا مصدومان حملات احتمالی را به مراکز درمانی منتقل کنند. تقریبا هرجایی که سر بگردانی با برچسب های تبلیغاتی آمبولانس های خصوصی مواجه می شوی؛ شرکت هایی که اغلبشان غیرمجاز هستند و آزادانه به فعالیت می پردازند.
در پی برخورد یک دستگاه آمبولانس با خودرو 4 تن از معلمان استان اردبیل، یک معلم جان خود را از دست داد… رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از انجام هماهنگی ها برای ارائه خدمات به زائران در اربعین حسینی خبر داد و گفت: در نشست با سفیر ایران در عراق مقرر شد امسال، 30 آمبولانس و 8 اتوبوس آمبولانس در عراق مستقر شود. حادثه ی واژگونی یک دستگاه آمبولانس در محور صفاشهر به شیراز، منجر به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن یکی دیگر از سرنشینان شد. مادر بارداری در مسیر انتقال از پردیسان به بیمارستان جهت زایمان، نوزاد خود را در آمبولانس اورژانس ۱۱۵ قم به دنیا آورد. مقامات شهر "اوتار پرادش" در هندوستان امروز دوشنبه از راه اندازی سامانه آمبولانس ها خبر دادند. قائم مقام شرکت کشتی سازی مدکندالوی قشم از اهدای یک آمبولانس دریایی به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد. یک دستگاه آمبولانس اورژانس که مشغول امدادرسانی به مصدومان حوادث چهارشنبه آ سال بود، مورد اصابت نارنجک دست ساز عده ای از هنجارشکنان قرار گرفت. در پی برخورد یک دستگاه آمبولانس با خودرو 4 تن از معلمان اردبیلی، یک تن جان خود را از دست داد و 3 نفر دیگر مصدوم شدند. مدیر شبکه بهداشت و درمان اشنویه از سرقت یک دستگاه آمبولانس از بیمارستان نبی اکرم (ص) این شهرستان خبر داد. رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف میان آمبولانس و اتوبوس بی آر تی در میدان خبر داد. در این خبرتصاویری از قدیمی ترین آمبولانس کشور را به شما نشان می دهیم . مادر باردار ۲۷ ساله، فرزند پسر خود را در آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شلمزار به دنیا آورد. مرکز آمبولانس کوثر یک جانباز قطع نخاع گردنی را با مظلومیت در حیاط بیمارستان رها کرد. به گزارش صبح شفت، حیدر محمودی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت از اختصاص یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان تازه تاسیس شهرستان شفت خبر داد. محمودی به خبرنگار ما گفت: پس از افتتاح اورژانس بیمارستان رضا(ع) شهرستان شفت، و بنا به نیاز اورژانس به آمبولانس با پیگیری های انجام شده یک دستگاه آمبولانس مجهز و با امکانات کامل به قیمت حدود ۱. مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان بوشهر گفت: در استان بوشهر ۸۰ آمبولانس در ۵۱ پایگاه اورژانس فعالیت می کند که ۳۰ دستگاه آمبولانس آن نیاز به نوسازی و تعویض دارد. معاون آبخیزداری منابع طبیعی ایلام گفت: 40 تار از اراضی شیب دار در شهرستان های ایلام و ایوان به کشت گل محمدی اختصاص یافت.