۱۶۰۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی ثبت نام انتخابات شوراها از ۳۰ اسفند آغاز می شود

به نقل از خبرگزاریها در مورد ۱۶۰۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی ثبت نام انتخابات شوراها از ۳۰ اسفند آغاز می شود : معاون آموزش و پرورش استان سمنان از تجهیز 245 آموزشگاه در قالب هزارو 802 کلاس جهت پذیرش و اسکان مسافران نوروزی خبر داد. مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بوراحمد گفت: هزار و336 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در استان اختصاص یافت. فرماندار گچساران گفت: 290 کلاس درس در قالب 40 باب مدرسه برای اسکان فرهنگیان و میهمانان نوروزی در تعطیلات نوروز 96 پیش بینی شده است. 38 هزار و 933 خانوار از 26 اسفند سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی سال جاری در مجموع در ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش این استان اسکان داده شده اند. رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از پیش بینی یک هزار و ۸۰ کلاس درس برای اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد. معاون اداره آموزش و پرورش شهرضا گفت: در سومین روز فعالیت ستاد اسکان مسافران نوروزی 103 خانوار مسافران نوروزی از امکانات و فضای مدارس طرح اسکان، استفاده کرده اند. نوروز امسال 100 کلاس درس در مدارس آزادشهر برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده است. مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت:: مراکز اسکان فرهنگیان از ۲۸ اسفند به مسافران نوروزی خدمت رسانی می کند. مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: 2 هزار و 939 کلاس درس در قالب 417 مدرسه در استان بوشهر برای اسکان و ارائه خدمات به مسافران نوروزی تجهیز شده است. رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به بررسی طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراها در مجلس گفت: اگر قانون جدیدی وضع شود امکان اینکه زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها یک هفته جلوتر انجام شود، وجود دارد. مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: به منظور اسکان مسافران فرهنگی در تعطیلات نوروز 97 ، 33 کلاس درس در نهاوند تجهیز وآماده سازی شده اند. مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مهلت رزرو پذیرش فرهنگیان در ستادهای اسکان نوروزی تا ۲۳ اسفند ماه است، گفت: مراجعه حضوری به ستادهای اسکان فرهنگیان از 28 اسفند ماه آغاز می شود. مسئول ستاد اسکان اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام از آمادگی این سازمان در جهت اسکان مسافران نوروزی خبرداد و گفت : بیش از 140 مدرسه برای اسکان میهمانان نوروزی مهیا میشود. 64 مدرسه با 580 کلاس در استان آماده اسکان مسافران نوروزی است. مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت : در استان اصفهان 42 ستاد تسهیل و اسکان مسافران در نظر گرفته شده است که از امروز میزبان مسافران نوروزی از سراسر کشور هستند. معاون کشور با اشاره به اینکه مر قانون را رعایت خواهیم کرد، گفت: براساس قانون از روز ۳۰ اسفند ثبت نام انتخابات شوراها آغاز می شود. مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت: 54 هزار و 266 نفر از مسافران نوروزی از 28 اسفند پارسال تا پایان تعطیلات نوروزی در واحدهای آموزشی این شهرستان اسکان یافتند. 107هزار کلاس درس در قالب 11 هزار مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است. زمان ثبت نام در انتخابات شوراها برای تلگرام
زمان ثبت نام در انتخابات شوراها 96
متن زمان ثبت نام در انتخابات شوراها زمان ثبت نام در انتخابات شوراها در تلگرام
بهترین زمان ثبت نام در انتخابات شوراها زمان های ثبت نام در انتخابات شوراها ادامه مطلب رئیس آموزش وپرورش شهرستان چادگان گفت: 35 کلاس درس در قالب 5 آموزشگاه برای اسکان مسافران نوروزی در چادگان تجهیز شدند. فرماندار نمین گفت: سه مدرسه با ظرفیت 26 کلاس برای اسکان مسافران فرهنگی این شهرستان در تابستان تجهیز شده اند. نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: فعلا زمان ثبت نام از ک داهای انتخابات شوراها سی ام اسفند امسال است. 40آموزشگاه با ۳۰۰ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان دامغان میزبان مسافران نوروزی خواهند بود. 102 کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی کهگیلویه تجهیز شد. معاون کشور با اشاره به اینکه مر قانون را رعایت خواهیم کرد، گفت: براساس قانون از روز ۳۰ اسفند ثبت نام انتخابات شوراها آغاز می شود. 3 هزار و 104 کلاس درس در مازندران برای اسکان فرهنگیان و مهمانان نوروزی آماده شد. کشور گفت: نمی توانیم انتخابات شوراها را در کل کشور الکترونیکی برگزار کنیم زیرا زمان سفارش تولید دستگاه از دست رفته است و فقط آمادگی برگزاری الکترونیکی انتخابات شوراها را در 30 تا 40 هزار شعبه داریم. بیش از هزار و ۶۰۰ کلاس درس در قالب بیش از ۲۲۰ مدرسه استان فارس برای اسکان زائران و مهمانان فرهنگی در تابستان پیش بینی شده است. باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس کمیته نامگذاری شورای شهر تهران گفت:29 اسفند به دلیل تقارن با تعطیلات نوروز، زمان مناسبی برای ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها نیست و خواستار تغییر این روز شد. رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به بررسی طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراها در مجلس گفت: اگر قانون جدیدی وضع شود امکان اینکه زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها یک هفته جلوتر انجام شود، وجود دارد. احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور:
کار بررسی و قانونی تشکیل هیات های اجرایی برای انتخابات شوراها ،از ۲۵ اسفند ماه آغاز و 30 اسفند ثبت نام برای انتخابات شوراها انجام می شود. ستادهای اسکان فرهنگیان استان بوشهر، تا کنون میزبان 55 هزار و 542 خانواده مسافران نوروزی بوده اند. عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراها با بیان اینکه باید افراد متخصص در امور شهری وارد انتخابات شوراها شوند گفت: انتخابات شوراها نباید سیاست زده شود. ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهاثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها , هفتمین و آ ین روز ثبت نام داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای ی شهر و روستا آغاز شد.ثبت نام داوطلبان پنجمین انتخابات شوراهای ی شهر و روستا از روز دوشنبه سی ام اسفند 1395 آغاز شده و تا یکشنبه ششم فروردین 96 ادامه دارد.طبق اعلام رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات فرمانداری تهران تا پایان ششمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورای شهر حوزه انتخ ه تهران ، ری و تجریش 1818 نفر ثبت نام د. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیرکل تعاون و پشتیانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز رزرو اینترنتی 25 درصد از فضاهای اسکان فرهنگیان از پنجم اسفند ماه خبر داد و گفت: رزرو اینترنتی تا ۲۲ اسفند ماه از طریق سامانه eskan.medu.ir ادامه دارد. مدیر آموزش وپرورش شهرستان قشم گفت : 360 کلاس درس برای پذیرایی و اسکان مهمانان نوروزی آماده سازی می شود. بخشدار شهیون از آمادگی ۶۰ کلاس درس در ۲۴ دبستان برای اسکان مسافران نوروزی در این منطقه خبر داد. عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراها گفت: با توجه به اعاده شدن برخی مواد طرح اصلاحی قانون انتخابات شوراها زمان ثبت نام همان 30 اسفند باقی خواهد ماند.
لینک خبر
145 مدرسه در استان اصفهان برای اسکان مسافران تابستانی مجهز شدند. فرماندار شهرستان نمین گفت: 4 مدرسه با ظرفیت 34 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان نمین آماده سازی شده اند. رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور از آمادگی وزارت کشور برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی انتخابات 96 شوراها در 10 هزار شعبه اخذ رأی خبر داد. ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان اعلام کرد: متقاضیان می توانند از چهارم اسفند ماه در سامانه اسکان نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اقامتی فرهنگیان اقدام کنند. مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از رشد حدود 28 درصدی اسکان مسافران نوروزی در مدارس نسبت به مدت مشابه نوروز گذشته خبر داد. مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: ۴۸۲ کلاس درس این استان به اسکان مسافران تابستان امسال اختصاص یافته است. مدیرکل آموزش و پرورش همدان از تجهیز و آماده سازی 150 مدرسه در قالب هزار و 273 کلاس درس برای پذیرش و اسکان مسافران تابستانی خبر داد. رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای ی شهر و روستا، اظهار کرد: در صورت موافقت شورای نگهبان ۱۲ اسفند زمان ثبت نام از ک داهای انتخابات شوراها خواهد بود و پیش بینی های لازم برای این موضوع صورت گرفته است. سید حمیدرضا کاظمی درباره وم اصلاح قانون انتخابات شوراها، اظهار داشت: اصلاح قانون انتخابات شوراها، قطعا باید در دستور کار کمیسیون شوراها قرار گیرد؛ بنابراین، لازم است در لایحه جامع نظام انتخابات، ایرادات قانون انتخابات شوراها برطرف شود!اما عبدالکریم حسین زاده می گوید گمان نمی کنم در میان نمایندگان مجلس، ی باشد که بخواهد اختیارا. اسکان مسافران نوروزی در منطقه آزاد ارس نسبت به پارسال رشد پیدا کرده است. رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: در صورت تایید مصوبه اخیر مجلس در شورای نگهبان، ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا احتمالا ۱۰ اسفند آغاز می شود. معاون توسعه مدیریت و توسعه پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در مهلت تعیین شده برای ثبت نام اینترنتی بیش از 6000 نفر روز در قالب 690 خانوار برای اقامت و اسکان در ایام تعطیلات نوروزی ثبت نام کرده اند گفت: در ایام نوروز 149 مدرسه با ظرفیت 1564 کلاس در پایتخت آماده ارائه خدمات متفاوت به فرهنگیان و خانواده آنهاست. همچنین 16 مرکز اس.