۱۶ تیم راه یافته به مرحله یک هشتم جام جهانی جوانان

به نقل از خبرگزاریها در مورد ۱۶ تیم راه یافته به مرحله یک هشتم جام جهانی جوانان : تیم نوجوانان ایران با ثبت انواع و اقسام رکوردها در مرحله گروهی، از ساعت 15 امروز در بازی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برابر تیم جوانان مکزیک به میدان می رود. ورزش و جوانان گفت: معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با یک انرژی و انگیزه خیلی زیادی کار جوانان را دنبال می کند و مرحله به مرحله به سمت و سوی ساماندهی جوانان می رویم. تیم ملی جوانان ونزوئلا در یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ کره جنوبی مقابل ژاپن به پیروزی رسید و به مرحله بعد صعود کرد. پس از ونزوئلا و پرتغال، اروگوئه، انگلیس و زامبیا نیز خود را به مرحله یک چهارم نهایی این بازی ها رساندند. سه دیدار باقی مانده مرحله یک هشتم نهایی امروز میان مکزیک-سنگال، فرانسه-ایتالیا و -نیوزلند برگزار خواهد شد. سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان با تمجید از عملکرد بازیکنانش در دیدار با کاستاریکا، گفت: با وجود پیروزی مقابل این تیم باز هم قول صعود به مرحله یک هشتم نهایی را نمی دهم، اما تمام تلاشمان برای خوشحالی مردم است. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا دقایقی پیش انجام شد و در مهمترین دیدار یاران باید به مصاف منچستر مورینیو و ستارگان گرانقیمتش بروند.ج کامل این مرحله به شرح زیر است: در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی ۱۰ تیم لیگ برتری برای رسیدن به عنوان قهرمانی رقابت خواهند کرد. با پایان یافتن مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور چهره تیم های صعود کننده به مرحله بعد مشخص شدند. تصویر برنامه کامل مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایسنا: در آ ین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی فوتبال جوانان و در گروه c، تیم ملی ایران فوتبال جوانان از ساعت 12:30 در ورزشگاه شهر اینجئون به مصاف تیم ملی پرتغال رفت ... تیم های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی رقبای خود را شناختند. ونزوئلا 1-0 ژاپن کره جنوبی 1-3 پرتغال اروگوئه 1-0 عربستان سعودی انگلستان 2-1 کاستاریکا زامبیا 4-3 آلمان مکزیک 1-0 سنگال فرانسه 1-2 ایتالیا 6-0 نیوزلند

تیم های ملی اروگوئه، انگلیس و زامبیا با ش ت رقبای خود راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی جوانان شدند. ونزوئلا 1-0 ژاپن کره جنوبی 1-3 پرتغال اروگوئه ؟-؟ عربستان سعودی انگلستان ؟-؟ کاستاریکا زامبیا ؟-؟ آلمان مکزیک ؟-؟ سنگال فرانسه ؟-؟ ایتالیا ؟-؟ نیوزلند نتایج به روزرسانی می شود ...

تیم های غنا و کلمبیا در چارچوب دیدار پایانی مرحله گروهی جام جهانی زیر ۱۷ سال با پیروزی مقابل حریفان به صورت مستقیم راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند. علی قربانی با دریافت اخطار در دیدار مقابل عاون مرحله یک هشتم نهایی را از دست داد. 10 نفر راه یافته به مرحله دوم مشخص شدند؛ قهرمانی مصدق پور و حامدی نیا در مرحله اول شطرنج قهرمانی جوانان زیر 20 سال کشور مرحله نخست رقابتهای شطرنج قهمرانی جوانان زیر 20 سال کشور با قهرمانی وصال حامدی نیا در بخش دختران و مسعود مصدق پور در بخش پسران به پایان رسید. با اتمام مرحله یک هشتم جام حذفی، چهره تیم های صعود کرده به مرحله یک چهارم مشخص شد.
به گزارش تابناک ورزشی، با اتمام مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال، چهره هشت تیم راه یافته به مرحله یک چهارم این رقابت ها مشخص شد و تیم ها حریفان خود را در این مرحله شناختند. دیدارهای مرحله یک چهارم به شرح زیر است:

* ان اصفهان - سایپا تهران (میزبان مت. نیما عالمیان با غلبه بر حریف اسپانیایی خود راهی مرحله یک هشتم نهایی تور جهانی تنیس روی میز اسلوونی شد. تیم ژاپن پس از ش ت در دیدار یک هشتم نهایی جام جهانی جوانان از حضور در ادامه بازی های بازماند، این در حالیست که کره ای ها نیز تا دقیقه 70 با سه گل از حریف خود عقب هستند. با برگزاری دومین دیدار مرحله نیمه نهایی، چهره دیگر تیم فینالیست جام جهانی جوانان 2017 هم مشخص شد. نفر اول تنیس روی میز کشورمان در تور جهانی قطر از صعود به یک هشتم نهایی بازماند. نیما عالمیان با غلبه بر حریف اسپانیایی خود راهی مرحله یک هشتم نهایی تور جهانی تنیس روی میز اسلوونی شد. تهران- ایرنا- سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران در تیم منتخب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند. برای اولین بار پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی ، در دوران مربیگری خود موفق به صعود همراه تیم تحت هدایتش از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نشد . از سری بازی های دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی… گل دوم پرتغال به تیم ملی جوانان و پذیرفته نشدن گل زامبیا برابر کاستاریکا باعث شد تیم ملی جوانان ایران از صعود به مرحله گروهی بازماند. عضو تیم ملی پینگ پنگ کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی تنیس روی میز اسلوونی به مصاف حریفی از روسیه می رود. همشهری آنلاین: تیم ملی جوانان ایران در آ ین دیدار مرحله مقدماتی، مقابل تیم قدرتمند ژاپن ش ت خورد و سپس با غلبه بر استرالیا به مسابقات جهانی و فینال راه یافت. مرحله گروهی رقابت های فوتبال جام جهانی نوجوانان در هند با پیروزی انگلیس و مشخص شدن حریف ایران پایان یافت. تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی به مصاف تیم آلمان رفتند و با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسیدند. تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله یک هشتم نهایی توسط فیفا اعلام شد. تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها از سوی فیفا اعلام شد.

در تیم منتخب تا پایان مرحله یک هشتم نهایی داوید لوییز از برزیل به صدر ج بهترین بازیکنان رسید و جایگزین جیمز رودریگوئز از کلمبیا در این ج شد. رودریگوئز و بن زما پس از م ع تیم ملی برزیل در رده های بعدی قرار گرفتند.

در تیم منتخب جام جهانی تا پایان مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی کلودیو براوو از شیلی به عنوان بهترین دروازه بان قرار دارد.

در خط دفاعی داوید لوییز از برزیل، جان ورتونگن از بلژیک، تیاگو سیلوا از برزیل و جان جورو از سوئیس حضور دارند.

ایوان پریسیچ از کرواسی، جیمز رودریگوئز از کلمبیا، دی ماریا از آرژانتین و فیلیپ لام از آلمان در خط میانی تیم منتخب دور دوم قرار گرفتند.

در خط حمله نیز زوج کریم بن زما از فرانسه و آرین روبن از هلند در این تیم قرار دارند.

در رده بندی بهترین بازیکنان همچنین مهرداد پولادی از کشورمان با امتیاز 8،77 در رده پنجاه و دوم قرار گرفت.

همچنین در این ج وین رونی از انگلیس با نزول 96 رتبه ای بیشترین نزول و آندره شورله از آلمان با 297 رتبه صعود بیشترین صعود را به ثبت رساندند. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ زمان برگزاری مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را اعلام کرد. 16 تیم مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند. رقیه جهانی تیم بهنمیر به پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال جوانان دختر جهت شرکت در مسابقات آسیایی ویتنام دعوت شد. تیم ذوب آهن با 6 بازیکن رکوردار حضور بازیکن در تیم ملی جوانان است. این در حالی است که تیم امید این باشگاه که بازیکنانش می توانند در رده سنی جوانان بازی کنند در دور رفت لیگ برتر امیدهای کشور به مقام هشتم دست یافت. تیم زسکا مسکو با برتری خانگی یک بر صفر مقابل ستاره سرخ بلگراد از صربستان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا راه یافت. برترین های مرحله یک هشتم جام جهانی 2014 مرحله یک هشتم جام جهانی 2014 برزیل با مشخص شدن 8 تیم به پایان رسید که در زیر به مرور آمار و ارقام این مرحله می پردازیم: در مرحله یک هشتم نهایی جام بیستم 18 گل به ثبت رسید و 19 پن ی اعلام شد که 13 تای آن از خط دروازه عبور کرد. 11گل این مرحله در طول 90 دقیقه و 7 گل در وقت اضافی به ثمر رسید. در مجموع 5 بازی از 8 بازی مرحله یک هشتم به وقت اضافه کشیده شد که 3 بار نتیجه مسابقه در دقیقه 120 و 2 بار هم پن ی ها برنده را مشخص کرد. در 2 مسابقه ای که ضربات پن ی تعیین کننده برنده میدان بود برزیل و شیلی با گل 5 ضربه از 10 پن ی و کاستاریکا و یونان با به ثمر رساندن 8 ضربه گل از 9 پن ی نتیجه دیدارهای خود را مشخص د که این آمار بیانگر موفقیت 70 درصدی پن ی ها بوده است. در میان دروازه بان های حاضر در مرحله یک هشتم جام جهانی 2014 برزیل جولیو سزار با مهار 1+2 پن ی که یکی از آن ها را گونزالو فارا بازیکن شیلی به تیر دروازه کوبید به عنوان موفق ترین دروازه بان در ضیافت پن ی ها لقب گرفت و تیم ها وارد دروازه بان تیم ملی با وجود ش ت تیمش برابر بلژیک با مهار 16 ضربات مهاجمان تیم حریف توانست رکورد بیشترین مهار توپ در یک بازی در ادوار مختلف جام جهانی را به خود اختصاص دهد. در این مرحله مصاف آلمان و الجزایر به عنوان بهترین بازی این مرحله معرفی شد که بعد از 120 دقیقه بازی نفس گیر به پیروزی آلمان منجر شد و لقب بدترین بازی مرحله یک هشتم را می توان به دیدار یونان و کاستاریکا اختصاص داد که تیم کاستاریکا با وجود ا اج بازیکن خود و 10 نفره بودن و ارائه بازی ضعیف تیم یونان را از پیش رو برداشت. کلمبیا بهترین تیم این مرحله از رقابت های جام جهانی بود که با قدرت اوروگوئه بدون سوارز را حذف کرد. هلند نیز با به ثمر رساندن گل در دقیقه 88 و پن ی دقیقه 93 بازی یک بر صفر باخته در برابر مکزیک را به سود خود خاتمه داد تا خوش شانس ترین تیم لقب گیرد. در مرحله یک هشتم جیمز رودریگز کلمبیایی با به ثمر رساندن 2 گل و 5 گله شدن، به تنهایی به صدر ج گ نان جام جهانی 2014 برزیل رسید. ا تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی به مصاف تیم آلمان رفتند و با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسیدند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، وبسایت گل بین الملل تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را انتخاب کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] با برگزاری مسابقات هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در غرب آسیا، تکلیف 6 تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های مشخص شد. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی آلمان انجام شد و تیم های حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند. مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از فردا آغاز می شود و سه فوتبال ایران باید در دیدارهای حساس به مصاف حریفان شان بروند. تیم فوتبال جوانان ایران در مرحله گروهی جام جهانی فوتبال جوانان از ساعت 12:30 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه جام جهانی ججو کره جنوبی به مصاف زامبیا رفته است. فوتبال 120 بخشی را به لحظات دیدنی از مراسم قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اختصاص داد. تیم ملی فوتبال جوانان ایران باید شنبه در سومین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی جوانان برابر پرتغال به میدان برود تا با ب نتیجه مورد انتظار بتواند راهی دور دوم رقابت ها شود. صعود تا یک هشتم فینال جام جهانی یخنوردی کره سومین مرحله جام های جهانی یخنوردی با درخشش زینب کبری در بخش بانوان همراه بود. صعود تا یک هشتم فینال جام جهانی یخنوردی کرهسومین مرحله جام های جهانی یخنوردی با درخشش زینب کبری در بخش بانوان همراه بود و او با صعود به جمع ۸ نفر پایانی موفق شد تا مرحله ۱.۸ صعود و درتقابل با قهرمان جهان ماریا تلو یا از صعود به مرحله ۱.۴ بازماند. بخش بانوان با قهرمانی ناتالیا بیلیاوا دومی کاترینا فوکتیستوا و سومی تولو ینا هرسه از روسیه به پایان رسید. از کشورمان نیز در سکوی هفتم جام جهانی ایستاد. همچنین در این رقابتها زهره عبداله خانی سیزدهم شد...
در بخش آقایان که با برتری مطلق روس ها همراه بود پاول باتوشف اول، ولادیمیر کاراتشف دوم و کریل کولچگوشف بر سکوی سوم ایستادند.در این مسابقات ۱۳ نفر نخست از روسیه بودند.
همچنین در میان ورزشکاران کشورمان مسعودزینالی هفدهم، مهدی پهناور ۲۳، سعید محمودی ۲۶ و محمدرضا صفدریان بدلیل سقوط حذف گردید.این رقابتها امروز با فینال لید به پایان خواهد رسید. فیفا، صعود تیم ملی جوانان به جام جهانی فوتبال را تبریک گفت. تیم ملی جوانان فوتبال ایران،عصر روز دوشنبه با شایستگی به برتری 2-0 مقابل ازب تان رسید و راهی مرحله نیمه نهایی بازی های قهرمانی آسیا شد. این برد حکم صعود تیم حسین پیروانی به جام جهانی کره جنوبی را هم داشت. تیم-منتخب-جامجهانی-تا-پایان-یک-هشتمنهاییپولادی-به-رده-پنجاهودوم-رسید سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - تیم منتخب جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تا پایان مرحله یک هشتم نهایی توسط فیفا اعلام شد.

به گزارش بیست چهارده، تیم منتخب جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تا پایان مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها از سوی فیفا اعلام شد.

در تیم منتخب تا پایان مرحله یک هشتم نهایی داوید لوییز از برزیل به صدر ج بهترین بازیکنان رسید و جایگزین جیمز رودریگوئز از کلمبیا در این ج شد. رودریگوئز و بن زما پس از م ع تیم ملی برزیل در رده های بعدی قرار گرفتند.

در تیم منتخب جام جهانی تا پایان مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی کلودیو براوو از شیلی به عنوان بهترین دروازه بان قرار دارد.

در خط دفاعی داوید لوییز از برزیل، جان ورتونگن از بلژیک، تیاگو سیلوا از برزیل و جان جورو از سوئیس حضور دارند.

ایوان پریسیچ از کرواسی، جیمز رودریگوئز از کلمبیا، دی ماریا از آرژانتین و فیلیپ لام از آلمان در خط میانی تیم منتخب دور دوم قرار گرفتند.

در خط حمله نیز زوج کریم بن زما از فرانسه و آرین روبن از هلند در این تیم قرار دارند.

در رده بندی بهترین بازیکنان همچنین مهرداد پولادی از کشورمان با امتیاز ۸،۷۷ در رده پنجاه و دوم قرار گرفت.

همچنین در این ج وین رونی از انگلیس با نزول ۹۶ رتبه ای بیشترین نزول و آندره شورله از آلمان با ۲۹۷ رتبه صعود بیشترین صعود را به ثبت رساندند. تیم ملی فوتبال جوانان ایران برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی به مصاف پرتغال می رود. یک تیم انگلیسی دیگر هم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. مرحله نهایی اردوی تیم ملی والیبال جوانان برای حضور شایسته در رقابت های جهانی از عصر روز گذشته آغاز شد. تیم فوتبال جوانان ایران که برای صعود از مرحله مقدماتی جام جهانی به یک تساوی نیاز داشت بازی برده را به پرتغال باخت تا در گروه آ شود و از دور مسابقات کنار برود.