۵۷ روز بعد از سقوط هواپیما atr اجساد خلبان و کمک خلبان پیدا شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد ۵۷ روز بعد از سقوط هواپیما atr اجساد خلبان و کمک خلبان پیدا شدند : رکنا: آ ین فریادهای خلبان هواپیمای ژاپنی که مرگبارترین حادثه هوایی را رقم زده است نشان می دهد آنها غافل از کنده شدن دم هواپیما هنوز امیدوارند با قدرت زیاد هواپیما را از سقوط نجات دهند. در ویدئوی زیر تصاویری از بررسی منطقه سقوط هواپیمای آسمان توسط راه و توضیحات خلبان به ی، درباره شرایط و احتمالات سقوط را مشاهده می کنید. یک فروند بالگرد نظامی آپاچی در جنوب ای کالیفرنیا سقوط کرد و بر اثر آن خلبان و کمک خلبان کشته شدند. یک فروند بالگرد در شرکت هواپیماسازی ایران(هسا) شب گذشته دچار سانحه شد که خلبان و کمک خلبان در سلامتی کامل به سر می برند. خلبان اردنی مجله ع ی را از خلبان اسیر اردنی با لباس نارنجی منتشر کرد؛ لباسی که بارها هنگام گروگانهای خارجی ، بر تن آنها دیده شده است. به گزارش خبرگزاری ناظرنیوز، مجله "دابق" برای نخستین بار پس از به اسارت گرفتن "معاذ ال اسبه" خلبان اردنی، ع ی را از وی منتشر کرد.
لباس نارنجی این خلبان در این ع بیانگر تصمیم برای این خلبان، مانند دیگر گروگانهای ی قبلی است.
در متنی که در این مجله تحت عنوان مصاحبه منتشر شده، این خلبان اردنی گفته است که جنگنده اش سقوط نکرده بلکه آن را با موشک حرارتی سرنگون کرده است.
مجله همچنین به نقل از این خلبان اردنی، تأکید غربی ها بر سقوط هواپیما به دلایل فنی را تکذیب کرد.
ال اسبه در پاسخ به این سؤال مجله که آیا می داند چه سرنوشتی در انتظارش است، گفت: بله می دانم .. من را می کشند ! این هواپیما که کمتر از یک ماه پیش به دلیل نقص فنی مجبور شده بود سفر خود را نیمه کاره تمام کند در سال ۱۳۹۲ نیز با مشکلی فنی مواجه شده که خلبان امروز هواپیمای سقوط کرده در سال ۱۳۹۲ مانع از فوت مسافران شده است. محمد صوفان خلبان میگ 21 سوری که توسط نیرو های ترک پیدا شد. هواپیمای او روز گذشته در مرز دو کشور سقوط کرده بود. دو خلبان مرد و زن هندی به دلیل مشاجره با یکدیگر و رها هواپیما به حال خود از کار ا اج شدند. زمانی که به وطن بازگشت در پایگاه نیروی هوایی دزفول به عنوان خلبان مشغول به آموزش خلبان های دیگر شد گروه امداد و نجات ترکیه خلبان جنگنده سوری را، که در استان ختای در جنوب این کشور سقوط کرده بود، زخمی پیدا د. رییس کمیسیون عمران به تشریح جزئیات جلسه ستاد بحران سقوط هواپیمای تهران- یاسوج پرداخت و گفت: اگر خطری این هواپیما را تهدید می کرد خلبان فرصت اعلام خطر و گزارش را به مرکز کنترل را داشت اما هیچ صحبتی درباره خطراتی احتمالی و یا احساس خطر خلبان انجام نشده است . تجربه خلبان، خیلی مهم است ولی اگر اطلاعات غلط به خلبان باتجربه داده شود، نمی تواند کاری انجام بدهد. روز گذشته یک فروند جنگنده عملیاتی - آموزشی اف-4 در بخش رونیز علیا در روستای سهل اباد سقوط کرد و خلبان و کمک خلبان آن به شهادت رسیدند. بر اساس اعلام پزشکی قانونی استان فارس، سرهنگ سعید ذوالفقاری و سروان یاسر محمدیان در این حادثه شهید شدند. همشهری آنلاین: یک خلبان با سابقه گفت: پیش بینی بنده این است که خلبان هواپیمای تهران-یاسوج به علت طوفان و کولاک شدید و وجود ابرهای بسیار کنترل هواپیما را از دست داده و هواپیما با تکانه های شدید در نهایت با کوه برخورد کرده است. چرخ های هواپیما باز نشد، دید کافی نبود اما خلبان هواپیما را به سلامت به زمین نشاند. در پی سقوط هواپیمای تهران -یاسوج ویدئویی از خلبان هواپیمای سقوط کرده ۴سال پیش را مشاهده خواهید کرد که ناجی مسافران یاسوج بود. دبیر اجرایی کمیته استقبال از می گوید: قرار بود آقای مطهری تنها بالا برود و با پایین بیاید. اما ما روی خلبان کنترل نداشتیم چون او خلبان ما نبود. ادب خودش بود که همراه پایین آمد. گاهی خلبان ها مناظر بسیار زیبا و فوق العاده ای از آن بالا می بینند. خلبان های ی جنوبی هنگام پرواز پدیده طوفان های خیره کننده را تجربه و مشاهده می کنند. علت سقوط هواپیما کشف شد !!!
بعد از بررسی جعبه سیاه هواپیما
صحبتهای خلبان را شنیدند که چند دقیقه قبل ارتباطش با برج مراقبت قطع شده بود ...
در صحبتهای خلبان صدای مهماندار شنیده شده که به خلبان گفته : تو حاضری برای عشقمون چیکار کنی؟؟؟
و خلبان هم گفته واسه عشقم تو میدم قلبمو به چه آسونی ....
و بعد متاسفانه این حادثه دل اش اتف. نیلوفر رحمانی زن خلباننیلوفر رحمانی زن خلبان , رو مه بیلد آلمان, نیلوفر رحمانی خلبان زن 25 ساله را به عنوان زیباترین خلبان زن دنیا انتخاب کرده است.نیلوفر رحمانی دختر اهل افغانستان، توانسته عنوان زیباترین زن خلبان در جهان را از آن خود کندوی با سختی های موجود برای ن در افغانستان به این جایگاه رسیده هست.
رو مه عامه پسند بیلد در کشور . بازیکنان ذوب آهن ساعت 2 بعدازظهر امروز به تهران می آمدند که در هواپیما مطلع شدند خلبانی پروازشان را قالیباف برعهده دارد. او در این پرواز طبق معمول همه خلبان ها به زبان فارسی و انگلیسی با مسافران خوش و بشی کرد و آنها را به سلامت به مقصد رساند. البته در ابتدا بازیکنان متوجه نشده بودند که خلبان قالیباف همان شهردار تهران است، اما آنها د. مسئول کمیته بررسی سانحه atr در گفت و گوی اختصاصی با فارس به جزئیات وقوع این سانحه و زمان های ارتباط خلبان با برج از لحظه پرواز تا سقوط اشاره کرد و گفت: یکی از مسافران دو دقیقه قبل از وج هواپیما از رادار و ۶ دقیقه قبل از سقوط به مدت ۳۲ و ۷۲ ثانیه مکالمه تلفنی داشته است. کاپیتان نوری خلبان بالگرد شرکت یاس وابسته به مرکز کنترل هوایی کشور از مشاهده اجساد برخی مسافران در اطراف هواپیما خبر داد. سقوط هواپیمای دو موتوره کوچک در ای فلوریدا ۵ کشته بر جا گذاشت. این هواپیما پس از سقوط آتش گرفت و امدادگران نتوانستند مسافرانش را از مرگ نجات دهند. هواپیما از فرودگاه «بارتو » پرواز کرده و پس از طی مسیر به دلیل مه غلیظ و خطای دید خلبان سقوط کرد. یک خلبان خطوط هوایی اکوادور در ی جنوبی به نام «سانتیاگو بُرجا لوپز» از این مزیت کمال استفاده را برده است. او در تعطیلات و ساعت های بیکاری با دوربینش در ک ن خلبان تصاویر و ع های زیبایی را از آسمان ثبت می کند. رکنا: یک تمساح خلبان هواپیمای سقوط کرده در باتلاق های فلوریدا را تکه تکه کرد. خلبان جنگنده نیروی هوایی که در مرز مشترک با ترکیه سقوط کرده بود، در حالی که زخمی شده بود، در خاک ترکیه پیدا شد. خلبان و کمک خلبان جنگنده اف ۱۶ سرنگون شده رژیم صهیونیستی در ، جزئیاتی را از اتفاقات زمان حادثه بازگو د. مشاور مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر گفت: ترک شیشه ک ن خلبان (شیشه کاکپیت) پرواز تهران به اهواز، دلیل بازگشت خلبان این پرواز به فرودگاه مهرآباد بود. یک خلبان هلندی تصاویری زیبا از ک ن خلبان هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ در حال پرواز در شب گرفته است. پس از سقوط جنگنده «اف-15» کره جنوبی در منطقه «چیلگوک» برخی منابع از کشته شدن هر دو خلبان این جنگنده خبر داده اند، اما کره جنوبی هنوز این خبر را تأیید نکرده است. خلبان یک شرکت هواپیمایی، مسافران خسته پروازش را شگفت زده کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، پرواز شماره 719 از واشنگتن به سوی شهر دنور در روز دوشنبه گذشته رخداد جالبی را به خود دید. خلبان این هواپیما در شهر دنور به دلیل شرایط سخت آب و هوایی ناگزیر از فرود در شهر شاین شد و مسافران هم ناچار شدند برای چند ساعت در درون هواپیما چشم به راه بهبود هوا بمانند.

ایست هواپیما به درازا انجامید و هنگام شام شد. "گرهارد برادنر" خلبان که نا سندی و گرسنگی سرنشینان را دید با خود شید که این دیرکرد و انتظار طولانی را جبران کند. به همین دلیل با هزینه خودش برای همه مسافران پیتزا سفارش داد و کمی پس از آن 35 پیتزای بزرگ به درون هواپیما رسید تا 160 مسافر ایرباس320 a مهمان خلبان شان باشند. هنگامیکه خلبان هلی کوپتر احساس گرسنگی کرد دست به اقدامی زد که همه متعجب شدند. ان تحقیق از خلبان و کمک خلبان تست الکل گرفته اند که نتیجه منفی بوده است. موتور سمت راست این هواپیما در شیب منتهی به دریا به داخل آب افتاده است. اسامی ی حادثه سقوط هواپیمای جنگنده آموزشی در فارس پزشکی قانونی استان فارس اسامی ی حادثه سقوط هواپیمای جنگنده آموزشی در این استان را اعلام کرد. بر اساس اعلام پزشکی قانونی استان فارس سرهنگ سعید ذوالفقاری و سروان یاسر محمدیان در این حادثه شهید شدند. به گزارش مهر یک فروند هواپیمای جنگنده آموزشی پیش از ظهر امروز در هنگام آموزش سقوط کر. پلیس ترکیه محمد صوفان خلبان سوری اهل الفوعه و کفریا که جنگنده اش با آتش ضدهوایی مسلحین سقوط کرده بود را در اراضی ترکیه پیدا کرده و به بیمارستان منتقل د.
رو مه بیلد آلمان, نیلوفر رحمانی خلبان زن 25 ساله را به عنوان زیباترین خلبان زن دنیا انتخاب کرده… شش خلبان نیروی هوایی افغانستان پس از دریافت آموزش های فنی شش هفته ای در ولایت قندهار، مسئولیت خلبانی چرخبال های بلک هاوک یی را بر دوش گرفتند. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پس از صعود و تساوی برابر نسف قارشی در بازگشت از ازب تان در ک ن خلبان هواپیما حاضر شد و ع ی به یادگار با آنها گرفت. اسبق ایران در ایکائو، ضمن تشریح جزئیات نحوه ردی مکان هواپیما با تجسس و نجات از طریق سیستم elt، به آ ین مکالمات خلبان با برج مراقبت قبل از سانحه اشاره کرد و گفت: خلبان در فرودگاه درخواست کاهش ارتفاع داده بود. دادستان مارسی در کنفرانس خبری درباره حادثه سقوط هواپیمای ایرباس a320 گفت که کمک خلبان به صورت عمد باعث سقوط هواپیما و مرگ تمام سرنشینان شده است. به گزارش »تابناک»، "براس روبین" دادستان شهر مارسی فرانسه در کنفرانس خبری درباره حادثه سقوط هواپیمای ایرباس a320 به توضیحاتی پرداخت و از حقایقی برداشت که بررسی سقوط این هواپیما را وارد فاز جدیدی خواهد کرد. گفتنی است در این هواپیما، «میلاد حجت ال ی» و «حسین جوادی» دو تن از خبرنگاران ورزشی کشورمان هم حضور داشتند که جان به جان آفرین تسلیم د. این دو خبرنگار که همراه تیم ملی فوتبال کشورمان عازم [...] با پسری دسال که خلبان ها از استعداد و اطلاعات وی در زمینه پرواز و سیستم فنی هواپیما ها مات و مبهوت مانده اند، آشنا شوید. درخواست پدر خلبان اردنی از / از پسرم مانند یک مهمان پذیرایی کنید تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۵ پدر خلبان اردنی که در بند گروه تروریستی اسیر است از این گروه خواست با فرزندش رفتار مناسبی داشته باشد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، معاذ ال اسبه خلبان اردنی روز بیست و چهارم دسامبر پس از آنکه با هواپیمای اف شانزده در شهر رقه در . همشهری آنلاین: بعد از بلند شدن هواپیما از فرودگاه کیش مشخص شد که لاستیک چرخ آن کنده شده، این موضوع به خلبان خبر داده شد و کاپیتان توانست به سلامت هواپیما را فرود آورد مقامات قرقیزستان خطای خلبان را عامل سقوط هواپیما اعلام د. اسبق ایران در ایکائو، ضمن تشریح جزئیات نحوه ردی مکان هواپیما با تجسس و نجات از طریق سیستم elt، به آ ین مکالمات خلبان با برج مراقبت قبل از سانحه اشاره کرد و گفت: خلبان در فرودگاه… خیلی ها اصطلاح ایجکت را در جنگنده های شنیده اند که در مواقع خطر جان خلبان یا خلبان ها را نجات دهد. اما در زمان اقدام به این کار دقیقا چه اتفاقی می افتد؟ خلبان پا تانی در حین پرواز ک ن خود را به قصد خو دن ترک کرد. دنشنال اعلام کرد: خلبان هواپیمای شرکت «اتحادایرویز» امارات پس از بلند شدن هواپیما در فراز آسمان فوت کرد. گروه تروریستی در اقدامی وحشیانه، یک خلبان را که به اسارت گرفته بود، آتش زد.