۶ مجروح در حادثه رانندگی محور ایرانشهر به خاش

به نقل از خبرگزاریها در مورد ۶ مجروح در حادثه رانندگی محور ایرانشهر به خاش : حادثه رانندگی در محور زاهدان – خاش، سه کشته و سه مجروح داشت. برخورد خودروی سواری پژو پارس با سمند در محور اردل به شهرکرد، ۲ کشته و ۲ مجروح بر جای گذاشت. حادثه رانندگی در محور نورآباد به قائمیه ۴ مجروح برجا گذاشت. زاهدان - دبیر ستاد نوروزی علوم پزشکی زاهدان گفت: سانحه رانندگی برای اتوبوس مسافربری در محور زاهدان به زابل ۲۶ مجروح بر جای گذاشت. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:وقوع حادثه تصادف رانندگی در محور لار جهرم منجر به فوت راننده خودرو شد. http://fars.isna.ir//files/news/image/13937/30646t.jpg به گزارش رویداد لارستان به نقل از ایسنا، در حادثه تصادفی که صبح یکشنبه 27 مهر در محور لار جهرم به وقوع پیوست، یک دستگاه خودروی تندر 90، واژگون شد. مسئول پایگاه جمعیت هلال احمر شهید صفایی ضمن تایید وقوع این حادثه گفت: ساعت 8 و 30 صبح، وقوع این حادثه به پایگاه اعلام شد. مدیر مرکز حوادث وفوریت های پزشکی ایرانشهر گفت: برخورد یک دستگاه سواری پژو با پراید در محور ایرانشهر به نیکشهر ۱۱ نفر مجروح برجای گذاشت. رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت : وقوع دو سانحه رانندگی در محورهای جنوب سیستان وبلوچستان هفت مجروح برجای گذاشت . دو حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان منجر به فوت دو نفر از هم استانی ها و مجروح شدن 6 نفر شد. ? رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: متاسفانه بعد از ظهر امروز دو حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان روی داد که منجر به فوت دو نفر از هم استانیها و مجروح شدن 6 نفر شد. مدیرمرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل اتباع افغانی در محور ایرانشهر خبر داد. رئیس پلیس راه ایلام:تصادف در محور مهران - ایلام ۶ مجروح برجای گذاشت. عصر امروز و در چهار حادثه رانندگی، یک نفر کشته و شش نفر مجروح شدند. سانحه رانندگی محور اراک _ قم یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت. حادثه رانندگی در محور آباده به اصفهان دو کشته و 3 مجروح برجای گذاشت. مدیر مرکز حوادث وفوریت های پزشکی ایرانشهر گفت: تصادف پراید با خاور در محور دلگان به ایرانشهر یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت. حادثه رانندگی در محور نورآباد به گچساران یک کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت. بر اثر تصادف خودروی پژو آردی با پراید، ۶ نفر مجروح شدند. برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو ۴۰۵ در محور ایرانشهر _نیکشهر ۴ کشته و ۶ مجروح برجای گذاشت. رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی علوم پزشکی زاهدان گفت: حادثه رانندگی ظهر امروز در مسیر زاهدان به خاش ۲ کشته و ۳ مجروح بر جای گذاشت. رییس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت :تصادف یک دستگاه سواری هیوندا ا نت با یک دستگاه موتور سه چرخ در محور چابهار - کنارک دو کشته و چهار مجروح داشت فرمانده پلیس راه ریگان ایرانشهر گفت: بر اثر برخورد اتوبوس با پراید در محور ریگان ایرانشهر 6 سرنشین پراید کشته و یک مجروح از اتوبوس بر جای گذاشت. جانشین رئیس پلیس راهور ناجا، از وج یک دستگاه اتوبوس ولوو خبر داد و گفت: در این حادثه که در محور دامغان - شاهرود به وقوع پیوست ۳۷ نفر مجروح شدند. 2 کشته و مجروح بر اثر تصادف در محور نائین ـ اردستان
تصادف کامیونت هیوندا با کشنده بنز در محور نائین ـ اردستان، یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

نبی الله سوادکوهی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در نائین اظهار داشت: ساعت 8:00 روز گذشته، در کیلومتر 30 محور نائین به اردستان کشنده بنز به پشت کامیونت هیوندای سفید برخورد کرد.

وی افزود: در این حادثه راننده 34 ساله خودرو بر اثر شدت جراحات وارده کشته شد و دیگر سرنشین کامیونت و فرزند راننده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد که حال وی نیز وخیم گزارش شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین خاطرنشان کرد: علت حادثه، خستگی و خواب آلودگی راننده، توسط کارشناسان پلیس راه گزارش شده است.

سوادکوهی از رانندگان خواست تا در هنگام خستگی و خواب آلودگی با استراحت در مکان های تعیین شده در کنار جاده از بروز چنین حوادث تلخی جلوگیری کنند. جاده ای که بازهم جان مردم راگرفت/حادثه رانندگی در محور اردستان – اصفهان 4کشته و یک مجروح بر جا گذاشت حادثه رانندگی در محور اردستان – اصفهان 4کشته و یک مجروح بر جا گذاشت.
رئیس پلیس راه فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت : این حادثه امروز در محور اردستان – اصفهان اتفاق افتاد و طی آن یک دستگاه خود سواری پراید از جاده منحرف و وازگون شد.
سرهنگ رضایی با بیان اینکه 4 سرنشین این خودرو در دم فوت د و یک سرنشین هم مصدوم شد گفت : بنابر اعلام کارشناسی بی توجهی راننده به جلو باعث این حادثه بوده است. تصادف خودروی پژو حامل پناهجویان افغان با شتر در ایرانشهر به مرگ 1 نفر و مصدومیت 4 نفر دیگر انجامید. حادثه رانندگی در جاده ارتباطی آباده طشک به نی ریز ۱۰ کشته و مجروح داشت.
برخورد یک خودوری سواری پژو و یک تویوتا وانت در محور خاش - سراوان ۸ کشته و ۸ مجروح در پی داشت. مدیرمرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت:برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید با سواری ۲۰۶ در محور ایرانشهر-دلگان ۴ کشته و ۵ مجروح برجای گذاشت. رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حادثه رانندگی در محور اراک - بروجرد چهار قربانی گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری ضارب مسلح، بلافاصله پس از وقوع جرم، توسط ان پلیس خبر داد. س رست اورژانس کشور از کشته شدن ۶ نفر در حادثه تصادف در محور ایرانشهر به ریگان خبر داد. س رست اورژانس کشور با بیان اینکه سرنشینان خودرو حادثه دیده در اتوبان فردیس از اتباع افغان بودند گفت: وقوع این حادثه ۶ مجروح بر جای گذاشت. تصادف دو دستگاه خودروی سواری و همچنین واژگونی یک دستگاه خودروی سواری دیگر در محور بوئین میاندشت - الیگودرز یک کشته و 9 مجروح بر جای گذاشت.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهریز یزد از حادثه رانندگی در محور شهرستان انار کرمان به این… تصادف رانندگی در مسیر دلگان سیستان و بلوچستان دو کشته و مجروح برجای گذاشت. واژگونی یک دستگاه کامیون در محور نیکشهر به ایرانشهر 2 مجروح داشت. بر اثر عدم توجه به جلو یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محور ایرانشهر- دلگان، راننده و پنج سرنشین این سواری مجروح شدند. بی احتیاطی راننده آردی، در محور خوی _ چای ۵ کشته و یک مجروح برجا گذاشت. برخورد سواری پیکان با سواری پژو در محور گیلانغرب به قصرشیرین یک کشته و ۴ مجروح بر جای گذاشت. معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی علوم پزشکی زابل گفت: حادثه رانندگی در بزرگراه «شهید نوری» شهرستان زابل یک کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت. برخورد دو خودرو در محور اردستان- اصفهان پنج کشته ودو مجروح برجای گذاشت.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: دراین حادثه که بامداد رخ داد یک دستگاه پراید با یک دستگاه پژو برخورد کرد و پنج سرنشین پراید در دم جان باختند و راننده وسرنشین پژو هم مجروح شدند.
سرهنگ رضایی علت این حادثه را انحراف به چپ خودروی پر. یک دستگاه اتوبوس مان با گاردریل در محور نطنز - اصفهان برخورد کرد و 22 مجروح برجای گذاشت. رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت: برخوزد سواری پژو ۴۰۵ با سواری سمند در محور خاش به زاهدان ۲ کشته و ۳ مجروح بر جای گذاشت. رئیس پلیس راه از حادثه تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در محور سبزوار با ۶ کشته و ۲۲ مجروح خبر داد. دو حادثه رانندگی در محور های مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری ۱۴ مصدوم بر جای گذاشت. برخورد 2 دستگاه سواری پراید و پژو 405 در محور "مهاباد - ارومیه"، یک کشته و 7 مجروح برجای گذاشت. رئیس پلیس راه از حادثه تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در محور سبزوار با ۶ کشته و ۲۲ مجروح خبر داد. س رست تولیت آستان حرم (ره) گفت: حادثه حرم سه مجروح (عوامل انتظامی حرم)، یک شهید ( فضای سبز) داشت. میزان: حادثه رانندگی در مسیر دلگان به ز لوت در استان سیستان و بلوچستان 2 کشته و 9 مجروح در پی داشت. ایسنا نوشت:س رست پلیس راه ایلام گفت: وقوع 3 حادثه رانندگی در ایوان و دهلران و چرداول یک کشته و 5 مجروح به جا گذاشت.