1 3 هافبک دفاعی در ترکیب تیم ملی

به نقل از خبرگزاریها در مورد 1 3 هافبک دفاعی در ترکیب تیم ملی : سینا عشوری ' هافبک دفاعی تراکتورسازی قراردادی دو ساله با این تیم سرخ پوش تبریزی به امضا رساند. به گزارش "ورزش سه"، سوشا مکانی درون دروازه، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، مایکل اومانیا، محمدرضا خانزاده در خط دفاعی، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی در پست هافبک دفاعی و محمد نوری، امید عالیشاه، هادی نوروزی سه بازیکن خط جلوی پرسپولیس خواهند بود و مهدی طارمی مهاجم نوک قرمزها برای این بازی است.

با مصدومیت گابریل و با توجه به انجام این بازی در خاک عربستان دوباره از دو هافبک کاملا دفاعی استفاده می کند و پیام صادقیان از ترکیب اصلی کنار گذاشته شده است. نکته جالب دیگر استفاده از 4 فول بک در خط دفاعی است در حالیکه در بازی امشب محمد نوری پشت تک مهاجم قرمزپوشان بازی می کند. پنج شنبه هفته جاری، پرسپولیس در یوم تهران به مصاف گسترش فولاد تبریز می رود در حالی که دو هافبک دفاعی فی و ثابت خود را در اختیار ندارد. م آلگری، سرمربی یوونتوس قصد دارد تیمش را برای فصل آینده تقویت کند و از همین رو، 3 هافبک دفاعی را مد نظر دارد. سرمربی استقلال تصمیم نهایی خود را برای زوج هافبک دفاعی تیم خود برای شروع لیگ هفدهم گرفته است. سرمربی استقلال تصمیم نهایی خود را برای زوج هافبک دفاعی تیم خود برای شروع لیگ هفدهم گرفته است. تیم ملی ایران چهار هافبک دفاعی آماده برای دیدار با کره در اختیار دارد. با محرومیت عزت اللهی سرمربی تیم ملی کار سختی برای انتخاب دو هافبک دفاعی خود پیش رو دارد. هافبک تیم فوتبال استقلال، تنها در صورت صلاح دید منصوریان می تواند به ترکیب اصلی تیم بازگردد. به بازیکنانی که قابلیت بازی در پست هافبک میانی (هافبک دفاعی و هافبک بازیساز) را دارند توجه کنید. تا چشم کار می کند در استقلال بازیکنانی دیده می شوند که قابلیت بازی در این دو پست را دارند. پرسپولیس در بازی با پدیده هم با 2 هافبک دفاعی به زمین می رود. سرمربی استقلال تصمیم دارد برای بازی با تراکتورسازی در هفته هجدهم لیگ برتر با 2 هافبک دفاعی تیمش را به زمین بفرستد. استقلال در پست هافبک دفاعی که حداکثر 2 بازیکن در آن می توانند بازی کنند 4 بازیکن درجه یک دارد و طبیعی است که هیچ کدام از آنها بازیکنانی نیستند که با نیمکت نشینی به سادگی کنار بیایند. هافبک دفاعی تیم ملی تا این لحظه به هیچ تیم اروپایی ملحق نشده است. سرمربی استقلال به احتمال فراوان از روزبه چشمی تا پایان فصل در پست هافبک دفاعی استفاده می کند. تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا با بیان اینکه از «کاسمیرو» هافبک دفاعی برزیلی این تیم نخواهد خواست تا روش بازی اش را تغییر دهد، گفت: بازی کاسمیرو کامل و بدون نقص است. سرمربی آلمانی استقلال راه حل جالبی برای استفاده از 4 هافبک دفاعی خود پیدا کرده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، معتبرترین نشریه ورزشی آلمان از هافبک دفاعی و شیلیایی و البته گ ن بایرن به عنوان عاملی برای کلین شیت ها نام برد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هافبک دفاعی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر با عقد قراردادی یک ساله به گل گهر سیرجان پیوست. با توجه به ید پائولینیو و اضافه شدن او به ترکیب بلوگرانا، کار آردا توران برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دشوارتر شده و والورده نیز نشان داده است که اعتقادی به این هافبک ۳۰ ساله و ترک تبار ندارد. طبق ادعای… هافبک دفاعی تیم فوتبال ان به خاطر پارگی رباط صلیبی ادامه این فصل رقابت های لیگ برتر را از دست داد. ربیع خواه در پرسپولیس حذف نمی شود و از پستی به پست دیگر می رود. بازیکنی که اگرچه هافبک دفاعی بهتری نسبت به دفاع چپ است اما هنوز نمی تواند جانشین کاملی برای کمال کامی نیا باشد. در عوض، او و کمال زوج موفقی برای برانکو ساخته اند. هافبک دفاعی استقلال بعد از بیش از یک فصل دوری از فوتبال به دلیل مصدومیت این روزها با آمادگی کامل در تمرینات این تیم شرکت می کند. تیم فوتبال استقلال با جذب داریوش شجاعیان بی نیاز از جذب بازیکن در پست هافبک شده است و البته به دلیل تعدد بازیکن منصوریان کار سختی برای انتخاب ترکیب خود دارد. سرمربی تیم فوتبال استقلال ناچار است در بازی با ان از هافبک دفاعی خبرساز خود در ترکیب اصلی استفاده کند. با وجود اینکه در پست هافبک دفاعی بازی اما از این شرایط راضی هستم و می دانم در هفته های آینده تیم بالاتر می آید.به هر حال من در پرسپولیس بازی نمی و دوست داشتم بازی کنم. البته نمی خواهم به گذشته برگردم اما اگر می دانستم این تیم محروم می شود شاید می ماندم اما هرچه بوده گذشته و من برای گسترش فولاد تمام تلاشم را می کنم. عناوین رو مه ایران ورزشی در روز ۱۹ بهمن به شرح زیر است : صد مقابل سد کرمی هافبک دفاعی ثابت پرسپولیس در شهرآورد چشم امید ما به هواداران است سربالا بازی اولین درسم در بارسا بود نوشته کرمی… هواداران فرناندو تورس:ویژگی های ترکیب:*استفاده از ۳ دفاع برای اولین بار در چند سال گذشته و نیمکت نشینی خوان فران و فیلیپه لوییس!*استفاده از ۳ هافبک دفاعی (سائول خصلت دفاعی دارد تا هجومی)!*استفاده از کورآ به عنوان هافبک هجومی و نیمکت نشین کاراسکو!*استفاده از ویِتوی جوان که بسیار بد کار کرده است بجای فرناندو تورس! هافبک گ ن استقلال برابر صبای قم پنجمین دبل خود در لیگ برتر با پیراهن استقلال را ثبت کرد. هافبک دفاعی پرسپولیس با نقش جنگندگی و قطع پاس های حریف به عنصری غیرقابل کتمان در ترکیب این تیم تبدیل شده است. با نگاهی به لیست بازیکنان پرسپولیس این تیم تنها در سه پست دفاع راست، دفاع چپ و هافبک دفاعی در دربی دچار ابهام است. ابهاماتی که البته تنها با غیبت کمال کامی نیا ایجاد شده و در صورتی که برانکو ایوانکوویچ بازیکن مدنظرش برای پست هافبک دفاعی را مشخص کند، تمام آنها برطرف خواهد شد. هافبک تیم فوتبال پرسپولیس قراردادش را به صورت یک طرفه با این باشگاه فسخ خواهد کرد.
کمال کامی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از پایان مصدومیت بار دیگر به اردوی ریکاوری تیم ملی دعوت… بعد از جراحی کامی نیا و اینکه مشخص شد او حالا حالا ها با پرسپولیس نیست و شاید 4، 5 هفته ابت لیگ فصل آینده را هم از دست بدهد جذب حداقل یک هافبک دفاعی درجه یک برای پرسپولیس واجب شد اما قبل از شروع فصل جدید دو بازی رفت و برگشت مقابل لخویاست که می تواند برای پرسپولیس تعیین کننده باشد. استفاده از روزبه چشمی در دفاع وسط دو ضربه به استقلال می زند. یک م ع بد را به این تیم اضافه می کند و یک هافبک دفاعی عالی را از آنها می گیرد و نتیجه اش می شود استقلالی که در ۷۵ درصد بازی های فصل گل خورده است. بحران هافبک دفاعی در استقلال به گزارش "ورزش سه"، استقلال در حالی قرار است روز از هفته هشتم لیگ برتر به پدیده بازی کند که امید 2 هافبک دفاعی ثابت این تیم تحت تاثیر بازی های تیم ملی و تیم امید خسته هستند و حضورشان در این بازی ریسک بزرگی محسوب می شود. امید ابراهیمی روز گذشته در یک بازی سنگین 90 دقیقه برابر ژاپن به میدان رفته است و روزبه چشمی هم قرار است امشب در ترکیب تیم امید به مصاف برود. با این شرایط آنها برای بازی با پدیده خسته هستند و معلوم نیست کادرفنی چه تصمیم برای بازیکنان خود خواهد گرفت.

در استقلال فقط سند نیا است که می تواند در پست هافبک دفاعی بازی کند و معلوم نیست زوج او در بازی روز چه ی خواهد بود. البته هرائر مگویان تجربه بازی در پست هافبک دفاعی را دارد ولی با توجه به محرومیت عمران زاده او باید در پست دفاع وسط به میدان برود. *خبری نیستش,فقط اینکه کرار برگشت ولی با اضافه وزن.... هافبک دفاعی استقلال بعد از دوری 16 ماهه دوباره شرایط بازی پیدا کرد و در ترکیب آبی ها قرار گرفت. هافبک دفاعی استقلال به تمرینات این تیم بازگشته است. باشگاه چلسی قصد دارد هافبک دفاعی فرانسوی موناکو را برای تحکیم خط میانی خود یداری کند که با این انتقال وج ماتیچ از لندن بسیار نزدیک است. هافبک دفاعی ملی پوش پرسپولیس با بازگشت به ترکیب، ضعف دو بازی اخیرشان در این پست را برطرف کرد. سرخیو بوسکتس، هافبک بارسلونا عملکرد کاسیمیرو، هافبک دفاعی برزیلی رئال مادرید را ستود. تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل گسترش فولاد دو بازیکن خود در خط هافبک را در اختیار نخواهد داشت. سرمربی استقلال برای مهار نیروهای تهاجمی ذوب آهن قصد دارد از زوج هافبک دفاعی موفق خود در بازی های گذشته در ترکیب اصلی استفاده کند. وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا در دیداری که مقابل ایبار انجام داد مجبور شد از راکیتیچ به عنوان هافبک دفاعی استفاده کند، این بازیکن با ارائه عملکردی خارق العاده به خوبی جای هافبک اسپانیایی بارسلونا… هرچند هافبک دفاعی استقلال مدتی است که مصدومیتش به پایان رسیده اما در حال حاضر شرایط بدنی او کادرفنی آبی ها را حس نگران کرده است. ترکیب پرسپولیس در حالی اعلام شد که همچنان مشخص نیست در پست هافبک دفاعی برانکو چه ایده ای در سر دارد. برانکو ایوانکوویچ برای اینکه از ش ت در دیدار مقابل نفت فرار کند احتمالا ربیع خواه را در پست دفاع میانی به کار ببرد و در صورت غیبت سیدجلال از آقایی در این پست استفاده کند. برای پست هافبک دفاعی هم شهاب کرمی گزینه برانکو برای حل مشکلات است. قرمزها در این بازی نه تنها هافبک دفاعی مطمئن ندارند که دفاع محکمی هم ندارد و ممکن است در این دیدا. عبدالله عطیف در پست هافبک دفاعی بازی می کند و جلوی او سلمان الفرج، سالم الدوساری و نیکولاس میلسی انجام وظیفه خواهند کرد. لیاندرو پاردس هافبک ۲۲ ساله آرژانتینی رم خواهان زیادی در سطح اروپا دارد و تیم هایی مانند لیو ول، آرسنال و چلسی شدیدا پیگیر وضعیت او هستند. هافبک آرژانتینی، در این فصل در ۲۲ بازی که برای رم انجام داده… حضور 8 هافبک وسط در تیم فوتبال استقلال حرف و حدیث های زیادی را به وجود آورده که علیرضا منصوریان چطور می تواند از این تعداد ستاره در ترکیب تیم خود استفاده کند.