159 خانوم

به نقل از خبرگزاریها در مورد 159 خانوم : یه کاریکاتوری هست که یه خانوم پیرزنه با یه آقا پیرمرده مثلا دعواشون شده اخم روی یه صندلی توی یه پارک پشت به هم نشستن. بعد داره بارون میاد آقا پیرمرده همونطور که پشتش به خانوم پیرزنه هست یه چتر گرفته بالای سره خانوم پیرزنه تا خیس نشه... پ ن: شرح وضعیت عاشقی و ایناس پ ن : دسترسی وسیع به نت ندارم نتونستم ع رو پیدا کنم براتون تعریفش خب:) موش موشی عزیز من عاشق مهد کودکه. عصرها که میام دنب بریم خونه می چسبی به سارا جون(مربی) آرزو خانوم(کمک مربی مهد) و دل نمی کنی بیایی خونه. توی یکی دو هفته اخیر یک مسیری از راه را با آرزو خانوم هم مسیر شدیم. تو تا آرزو خانوم رو می بینی می پری بغلش و تمام مدت راه توی بغلش آروم بیسکویت می خوری. وقتی نگاهت می کنم می خندی و دندونای کوچولوت بیرون . خانوم! خانوم! پاشو سر راه نشستی! مردم می خوان زیارت کنند... خانوم! خانوم! پاشو سر راه نشستی! مردم می خوان زیارت کنند!

دخترک سراسیمه بلند شد و یادش افتاد که باید قبل از ساعت ۸ خود را به خوابگاه برساند… به سرعت از آنجا خارج شد… وارد شــــهر شد…

امــــا…اما انگار چیزی شده بود… دیگر ی او را بد نگاه نمی کرد…!

انگار محترم شده بود… نگاه هوس آلودی تعـقــیبش نمی کرد!

احساس امنیت کرد… با خود گفت: مگه می شه انقد زود دعام مستجاب شده باشه! فکر کرد شاید اشتباه می کند! اما این طور نبود!

یک لحظه به خود آمد…

دید چـــادر ــزاده را سر جایش نگذاشته…! صدای کشیده شدن ترمز ماشین بر روی آسف خیابان با آن صدای وحشتناکش هنوز در گوشم مانده ... و افتادن آن مرد جوان از روی موتور ... آن لحظه نمی دانم به چه فکر می ... فقط احساس دارم جان می دهم پشت فرمان ! با ترس کمربند ایمنی را باز و پاهای لرزان و بی جانم را از ماشین بیرون گذاشتم ... مادرم بلند گفت یا فاطمه ی زهرا ... ولی من توان گفتن هیچ اسمی را نداشتم. زیور خانوم کیست؟ زیور خانوم کیست و در چه روزی میخواد رانندگی کنه؟   زیور خانوم تمرین کنه رانندگی اون خوب میشه  همه کار تمرین میخواد تا بعدش بره مسابقه رانندگی زیور خانوم در هوای گرم اسفند ماه دیدنی هست یعنی چند روز دیگر   زیور خانوم که یک زن زیبا خوب و مهربان هست قرار هست با ماشین به رنگ قرمز همچون لبو در روزی که هوا گرم و افت .
از هرده خانومی که به مرکز مشاوره مراجعه می کنند
نه نفر دچار غمباد و بغض ِ درونی هستند... و اگر کمی سربه سرشون بذارید چشم هاشون پر از اشک می شود!
از هر ده خانوم، هفت نفر عصبانی هستند و آماده ی پرخاشگری!
از هر ده خانوم، پنج نفر عفونت ِ ناحیه لگنی / مجاری اداری دارند!
از هر ده خانوم، سه نفر کیست ِ تخمدان، رحم یا دارند!
غمباد...
غم . اسم نی نی شد هلیا خانوم..... دیروز براش سیسمونی بردن و همه دور هم جمع بودن ولی من نبودم :(
ع اشونو دیدم دلم گرفت بغض گرفته بودم :(((( ولی ایشالله به سلامتی دنیا بیاد برم بخورمش :)

سلام، با امروز تقریبا یک سوم ماه آبان هم داره تموم میشه و این مریم خانوم ما رو کچل کرده از بس تاریخ و تقویم رو می پرسه. برای چی؟ برای اینکه زودتر ماه ها بیان و برن و برسه به اسفند ماه که تولد خانوم خانوماست. دختر جون ما اینقدر از این گذر عمر خوشحال نیستیم ها ولی به گوشش نمیره. تازه مدتی هم هست که ساعت رو بلد شده بخونه در نتیجه در طول روز . واقعا آ و عاقبتمون چی شده که کانال خانوم های قری شده جزو پرطرفدارترین کانال ها و متاسفانه زیر سیبیلی از شدن در رفته. وا اسفا!، وا حسرتا!، وا تلگراما! من نمی فهمم مگه قرار نبود با یک گل بهار نشه؟ همینجوری رو هوا که نوگلان زندگی از پارچه لک لک ها سر بر نمی آورند.

عاغا عاغا پسرعموم اومد خونمون.. منو پسر عموم یه زمانی خیلی باهم رفیق بودیم(دوران راهنمایی من) بعد یه زمانی زدیم به تیپ و تاپ هم:دی البته باشوخی یعنی همش همو مس ه میکردیم..البته اون متلک مینداخت من سکوت می ده تا یکی جواب میدادم:دی یه چندسالی بود ندیده بودمش با اینکه همشهریم هستیم: ۳/۴سالی ازم بزرگ تره قدیما بهم میگفت حاج آقا منم. دلم تنگ شده برای...... برای نامه های عزراییلی نوشتن برای حدیث.... برای نامه نوشتن با آیسو برا ثمین وسط زنگ خانوم پورحبیب... برا از دور ثمینو حدیث... برا مسابقات هندبال... برا آب بازی ا.... برا استپ هوایی با کتاب نسیم.... برا ار ار گفتن....(کی میدونی موضوع چیه؟) برا کامنت گذاشتن زیر نوشته های ثمین... برا یدنای آیلار تو کلاس.... برا میکروسکوپ نوری...(ه. گفت بلند شو با هم ب یم گفتم خانوم جان من بلد نیستم گفت بیا یادت می دهم چگونه خوب ب یم و فقط پاشو ب یم به ناچار قبول و  رفتم که ب م تا حالا ن یده بودم خانوم هم کفش پاشنه بلند نوک تیز داشت. و من دمپایی شیک به پا داشتم و اون جلوی کفشم خالی بود مدلش جوری بود که انگشتان پا دیده می شد...  خلاصه من که  توی  عمرم تا حالا ن یده بودم شروع با خ. « ع کیانا خانوم در کنار پسر اش ( ابوالفضل ) . این ع مربوط به آبان سال 1396 می باشد . »

شب را به نخو دن گذرانده ام. به هیچ. به فکر ن و زنده ماندن. حالا تمام ترسم این است که خواب را از من گرفته باشند. خانوم؟ خانوم؟ کن یو هیر می؟ گو فاک یور سلف جک اس. گو فاک یور استیوپید سلف. می شود خواب را از من نگیرید؟ شب بخوابم و صبح دلم نخواهد بیدار شوم و زندگی را شروع کنم؟ درست مثل چند روز قبل که تا به این اندازه بیچاره نبودم. آه که خوشبختی . خانوم دوست رو عاشقم... یه جور خاص بی نهایتی.... آخ که دقیقا همون رفیقیه که هر ی باید داشته باشه تو زندگیش... ی که مصمم و جدی باشه تو رفاقتش و کم نیاره... ی که اطمینانش قوت قلبه برام... امشب به باس می گفتم خانوم دوست برا من همون جهانگیریه برا ....
خانوم معلم با مینی ژوپ میره سر کلاس . یهو یه بچه به معلمش میگه : خانوم من ساق پاتونو دیدم . معلم یک ماه از کلاس ا اجش میکنه . بچه بعدی میگه خانوم من رون پاتونو دیدم این یکی دو ماه ا اج میشه . یکی از بچه ها خودش پامیشه میره بیرون معلمه دا د میزنه کجا؟؟؟ میگه خانوم ما یه جایی رو دیدیم که باید ترک تحصیل کنیم سحرخیز ترین خانوم محل بود، بعد از صبح دیگه نمی خو د. با اون سن و سالش خیلی سرحال بودُ اهل تلاش و کوشش. همیشه چادرش رو سرش بود و صورتش کامل پوشیده. صبح ها بعد از اینکه ها رو می فرستاد چرا جلوی در خونه رو آب و جارو میکرد، از این سر تا اون سر کوچه! خونه اش سر نبش بود و در خونه اش به پر رفت و آمد ترین کوچه روستا باز می شد، که محل رفت و آمد کشاورزا و کارگرها به صحرا بود. درست رو به روی من! هر روز صبح کوزه ها رو آب می کردُ با لیوان میگذاشت پشت در تو سایه کار همون سکویی که مخصوص استراحت رهگذرا بود... میگفت رهگذرها که تشنه اند یه جرعه آب خنک سرحالشون میاره... محبتش خالص و ساده و پاک بود، رقیه خانوم چند سال پیش کوله بارشُ جمع کرد و از بینمون رفت. هنوزم وقتی از جلو در خونه شون رد میشم یاد آب خنک کوزه هاش می افتم یاد آب و جاروی جلو خونه! آخه بعد از رقیه خانوم دیگه جلوی درشون آبو جارو نمیشه، اون در قدیمی و خونه کاه گلی جاش رو داده به دیوارای خشک سیمانی و یه در آهنین که همیشه بسته است! و دیگه از اون سکو ها خبری نیست... خدا بیامرزه رقیه خانوم رو... رانندگی زیور خانوم در هوای گرم اسفند ماه دیدنی هست یعنی چند روز دیگر   زیور خانوم که یک زن زیبا خوب و مهربان هست قرار هست با ماشین به رنگ قرمز همچون لبو در روزی که هوا گرم و افت هست در گیلان رانندگی کنه اون بسیار با احتیاط رانندگی  می کنه و چهار چشمی مراقب عقب و جلو خودش هست که نکند خدای نکرده یکی بیاد و عقب ماشین اون رو بزنه زیور . آهنگ جدید فوق العاده ویبا وشنیدنی حامدپهلان بنام ساناز خانوم همراه بامتن آهنگ ( تنظیم : سعید ساشا / می مسترینگ : محمد کلهر ) http://s5.picofile.com/file/8126589042/hamed_pahlan_sanaz_khanoo.jpg آهنگ باکیفیت320 ساناز خانوم متن آهنگ حامد پهلان ساناز خانوم عشق من ساناز خانوم , جون من ساناز خانوم مهربون ساناز خانوم , با وفا ساناز خانوم خوشگل شهرمون , چشم و چراغمون عروس و زر آوردن , خوشگل شهر آوردن (دو بار) انقدره برام عزیزه , میمیرمو زنده میشم که یه قطره اشک بریزه
پشت میز نشسته ام... جوان قد بلند چهار شونه ی مرتبی با یک خانوم میانسال وارد اتاق می شوند. خانوم میانسال پرونده پزشکی را می گذارد روی میز که مهر کنم. صفحه ی اول را باز می کنم. ع پسره روش است. دهن باز می کنم که بگویم: آخه تو باین هیکل با مامانت راه افتادی آمدی این جا؟نگاهم می افتد وسط پرونده که درشت نوشته: ناشنوا نمیتونین تصور کنین وقتی تون در غیاب خودتون و جلوی باقی دانشجوها ازتون تعریف کنه چه حالی داره...درست یک هفته تونُ میسازه!!
_این خانوم متخصص طب اورژانس دقیقا عین آفتاب پرست(نه از جنبه ی توهین!)حواسش به دانشجوها هست که دست از پا خطا نکنن.اجازه ی وج از بخش رو بجز در ساعت ناهار یا شام نمیده و وای به روزگارت اگه بفهمه رفتی دم اورژانس با گوش. مون دو تا خانوم طوطی داره به رنگ سبز مغز پسته ای..خیلی مامان! از زمانی که کلاس پردازش تصویر میرفتم اونا رو بخاطر میارم که پشت پنجره کلاس میومدن و منو دید میزدن!....هنوزم هستن همینجوری هم ولن تو ! امروز که میومدم آزمایشگاه یکیشون داشت روی درخت در دستگاه همایون آواز میخوند..... همینا فعلا..
سلفی خندان خانوم بازیگر سر صحنه برداری

سلفی خندان خانوم بازیگر سر صحنه برداری سریال دیوار به دیوار صمدی این پست را منتشر کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سلامتی پسری که وقتی جلوشو گرفت گفت خانوم کی باشن ؟؟؟
سرشو گرفت بالا گفت:خانوم !!!!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!! : آره دیگه جواب بده ....... خانوم کی باشن ؟ پسر : خانوم نیست که این دوستم قاسمه . . . زیر ابروهاشو برداشته و موهاشو یه ذره بلند کرده ppp: خورشید خانوم؛ چند روز پیش دوتا از پست های وبلاگم رو دادم به یک نویسنده نسبتا معروف تا اونها رو بخونه و نظر کارشناسی بده! اون عزیز بعد از خوندن متن هام کلی مقدمه چینی کرد و کلی کلمات قلمبه- سلمبه تَفت داد و در نهایت گفت اگر بخش خورشید خانوم سیمیکالن رو از نوشته هات حذف کنی دیگه متن هات هیچ نقصی ندارند. می تونی به زودی به عنوان یکی از نو. بزن دنده یک عزیزم بعدش پا رو اروم اروم از کلاچ بردار کم کم گاز بده مبتدیان همیشه اولش می ترسند افسانه خانوم  باید مواظب رانندگی خودش باشه شاخ به شاخ نشه  خوب زمستان هست و اگر در هوای  سرد یخبندان که جاده ها لیز و لغزنده هست رانندگی کنه براش خطرناکه چون تازه در آزمون سوالات آیین نامه رانندگی  قبول شده اره از  همین سایت  . همونطور که انتظار میرفت برادران دلواپس جرم تراشی برای خانوم گلرخ ایرایی را آغاز کرده اند تا بتوانند به نوعی جنایتی که در حق این زوج شده و در واقع اعمال حکومت را توجیه کنندحال ما جرائم وارده را بررسی می کنیم :
بیشتر اتهامات به خانوم ایرایی از تصاویر زینب جلالی و شهرام احمدی در اینستا و ش ایشان سرچشمه میگیرد و مدام می نویسند این خانوم حامی بوده!!(بخاطر تصویر زینب جلالی)و حامی سربازگیر هم بوده!!!(شهرام احمدی) آقای نه چندان محترمی که زدی دختر مردم رو تو دوران عقد ، خانوم خودت کردی و بعد هم به هر دلیلی طلاقتش دادی و حالا میگی  فقط با ی ازدواج میکنم که باشه چون تو دوران عقد جدا شدم و زیر یه سقف نرفتم! استدل تو حلقت.آخه چی میشه بهت گفت؟اگه دم دستم بودی چنان شت و پتت می که خانوم جوون هیچی ، پیرزن ۹۰ ساله هم بهت بله نده. رمان خانومای با فرمت pdf
رمان خانوم
رمان خانوم رمان خانومای رمان رمان خانومای
ادامه مطلب سلام عنوان : نازنین معلم شد نه اشتباه نکنید نازنین خانوم فقط برای ساعتی معلم شد . تو کلاس، خانوم زینل خانی هر کدوم از بچه ها رو معلم می کنن و بچه ها باید بیان پای تخته و مثل یه معلم درس بدن و از بچه ها درس بپرسن . نازنین هم دیروز معلم علوم شده بود . البته قبلش خیلی استرس داشت و هم می گفت من میخوام به خانوم زینل خانی بگم ::: دوست ندارم معلم شم :::: البته شغل معلمی رو دوست داره و همیشه تو خونه خانوم معلم میشه و به عروسکاش درس میده . ولی از اونجایی که متاسفانه خج ی و کمرو هستش دوست نداشت این کارو ه . البته اینطور که خودش میگه به خوبی تونسته از پس این کار بر بیاد و درس بده و از بچه ها درس بپرسه . هر چند که بچه های پر حرف کلاس سر و صدا و یه کم تو کارش اختلال ایجاد روز قراره برن اردو :::::: پارک مادران::::: از حالا داره لحظه شماری می کنه واسه اون روز وسط مریض ها دستیارم با یه نگین به دست میاد که خانوم اینو بچسبون رو دندونم ... میگم برو فلان مریضو صدا کن سوزنشو بزنم , تو اون پنج دقیقه تا بی حس میشه واست میچسبونم... مریض میاد , یه خانوم جوون به همراه یه خانوم مسن تر... دو دندون داره که عصب کشی میخواد ..درد داره خیلی ... میگم کدوم ببشتر درد داره ؟ میگه هر دو ..میگم دو تا شروع کنم دیگه دردت ارو. نمی دونم چرا رفت و آمد با خانوم و دارودسته اش اینقدر برای ما سخت شده اونا که ادعای مومن بودنشون میشه آیا خودشون هم حس می کنن چقدر کلماتی که به کار می برند میتونه آزار دهنده باشه اصلا دلم نمی خواد ببینمشون. وقتی بهشون فکر می کنم از دست خدا ناراحت میشم که این اوضاع رو میبینه و سکوت میکنه.خوب البته صبر خدا خیلی زیاده ب ساعت ده و نیم رفتن . ب مترو خیلی شلوغ بود تمام مسیر از تا مترو رو پیاده رفته بودم و حس خسته شده بودم وقتی اومدم سوار مترو بشم بد جور هولم دادن و دسته کیفم شد با عصابنیت سوار شدم و شروع به غر زدن که چقدر بی ملاحظه هستن و...... یه خانوم جلوم رو صندلی نشسته بود و زیر لب شروع کرد که هر چی می کشیم از دست شما چادری های امل و دهاتی هست (خ انقدر هم آرایش داشت که من فکر . سلام دوستان من به تازگی از یه دختر خانوم پرستار که طرح میگذرونن خوشم اومده . من میخوام برم خواستگاریشون . اگه ی از دوستان اطلاعاتی در مورد زندگی با یه خانوم پرستار داره لطفا کمک کنه . در ضمن اینو بگم که خودم تو آزمایشگاه کار میکنم از نظر گرم مزاج هستم و همچنین دوس ندارم در تربیت بچه هام کوتاهی بشه. لطفا از محاسن و معایب زندگی مشترک با . خانوم برای گزینش به اداره کار رفت وقتی گزینه شغل را پر کرد نوشت بیکار گزینش پرسید که نمی توانی بنویسی بیکار چون آمار بیکاریه جامعه بالاست و با این کار آمار بالاتر هم میرود .!!!!!! خانوم پرسید خب کاری ندارم ؟ چه بنویسم ؟ گزینش جواب داد بنویس شغل آزاد. یا شغل قبلی تان را بنویسید. خانوم نوشت خانه دار. گفت: که شما وضع مالیتان خوب هست خانه ها . هفته پیش ، بالا ه بخت ما باز شد و خانوم جان به اتفاق پدر و مادر منهای آقا معین ، اومدن شمال ، پدر و مادر من و صد البته خودم ، خیلی خوشحال شدیم از اومدنشون . فرصت زیاد نبود و بیشتر وقتمون رو باز هم برای پیدا زمین و ملک ، گذاشتیم زمین های زیادی رو دیدیم ، تو بابلسر و اطرافش ، و در انتها هم یه زمین نزدیک باغ خودمون ، رو بهشون معرفی کردیم ، یک. این روزا در و دیوار و زمین خونه ما کور شدند چون دائم به هلیا برخورد می کنند مجبور می شیم اونا رو بزنیم و بگیم بدین بدین چرا خودتو به هلیا زدین.دخترگلم خیلی عاقل و خانوم شدی وسایل سفره را جمع می کنی و کمدت را بیرون می ریزی و دوباره سرجاشون میزاری. دارم میام دنب از مهد برت دارم بریم خونه شاید هم رفتیم مصلی / بوس بوس دیروز عصر بیرون بودیم و رفتیم یه سر خونه آقاجونی بزنیم که یهو ماشین محسن در خونه دیدیم باورمون نمی شد ...البته تو غافلگیری ید طولا دارن..... خلاصه رفتیم جلوتر دیدم بعععععععععععله اومدن و دنیز خانوم هم که قربونش بره کلی بزرگتر و خانوم تر شده بود....شایان گلی هم دائم وسایل دنیز رو بر می داشت و باهاشون بازی می کرد اما خداروشکر اصلا حسودی نکرد و خدا کنه با داداشی هم همین جور باشه... عید فطر هم جشن دنیز خانوم برگزار می شه و حیییییییییییییییییییییییف که جون مسعود و زن جون فاطمه که کلی دلمون براشون تنگ شده نمی تونن بیان جون و زن جون جاتون حس خالیه ساعت نه داریم اماده می شیم بریم مهد و سر کار...دنیز خانوم خوابن یکی از الق که بسیار از یداران هنگام صدا زدن و یا خطاب قرار دادن فروشنده ها استفاده می کنند “حاج آقا” می باشد. برای مثال چند جمله رایج که شاید بسیار شنیده باشیم و یا خودمان هم زیاد استفاده می کنیم در اینجا مطرح می شوند؛ حاج آقا قیمت این کار چنده؟ حاجی این چند؟ حاج آقا این جنس تخفیف هم داره؟ حاج آقا آدم خوبیه! حاج خانوم با ما راه بیا! قا. میخوام با بابام برم توی مطب که یهو پسره جوونی سرشو از اتاق آورد بیرون و گفت: شما تنها بیا داخل . رفتم تو دیدم خانوم بدون روسری نشسته . رنگ موهاشم خیییییلی بهش میومد :)))))))) فکر خب شاید اون آقای دستیارش باهاش محرمه و فقط خانوم ها رو ویزیت میکنه که این شکلی نشسته اونجا ولی بعد من یه پسر گنده اومد داخل ! که یهو یاد جمله محرمه افتادم خانوم هم فقط با همراهِ مریض ها نامحرم بود :دی + م میگه : یادش بخیر قدیما خانوم ها انقدر حجاب میگرفتن که فقط دماغشون معلوم بود! اصن از رو سایز دماغشون اونا رو میشناختن حالا نمیدونم به کجا چنین شتابان:)) میگم:خب معلومه قدیما سایز دماغا باهم فرق داشت الان دیگه همش عملیه اونجوری باحجاب باشن هرج و مرج میشه آهنگ موزیک افشار به نام خانوم گل من با بالاترین کیفیت new by  afshar called khanoome gole man ترانه, آهنگسازی, تنظیم, می و مستر: موزیک افشار   ع آهنگ جدید موزیک افشار با نام خانوم گل من   آهنگ جدید موزیک افشار با آهنگ جدید موزیک افشار در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک آهنگ جدید موزیک افشار با نام خانوم گل من   چند وقتیه که کارم از طبقه هفتم سازمان غذا و دارو (محلولها و مواد اولیه) افتاده به طبقه پنجم (دارو) چیزی که اول شک و بعد رفتم چارت سازمانی رو دیدم و مطمئن شدم، این بود که همه کارمندان و مسئولان این طبقه، قسمت دارو (مهمترین قسمت سازمان) همه خانوم هستن. از مدیر و معاون و کارمند دبیرخونه و واحد کپی گرفته... تا آبدارچی و خدمات! سر و کله زدن با . آهنگ جدید و بسیار شاد و اردلان ط به نام حالا که جیبم خالیهدرسته پول ندارم ولی خوب دل که دارمخط ثابت ندارمولی ایرانسل که دارماز بین این همه من یه خانوم خوشگل که دارماز بین این همه من یه خانوم خوشگل که دارم درسته بنز ندارم ولی 206 که دارمتوی جردن نه ولی خونه تو تجریش که دارمیه خانوم که رفته برنزه کرده تو کیش که دارمیه خانوم که رفته برنز. آهنگ جدید و بسیار زیبای موزیک افشار به نام خانوم گل من  new by  afshar – khanoome gole man   آهنگ جدید موزیک افشار به نام خانوم گل من  برای آهنگ جدید موزیک افشار به ادامه مطلب مراجعه کنید …  آهنگ جدید آهنگ جدید موزیک افشار به نام خانوم گل من new afshar  new afshar khanoome gole man khanoome gole man afshar خانوم گل من  آهنگ  آهنگ جدید  آهنگ جدید ایرانی  آهنگ جدید با   آهنگ جدید خانوم گل من از موزیک افشار  آهنگ خانوم گل من  آهنگ موزیک افشار  آهنگ موزیک افشار به نام خانوم گل من  آهنگ های موزیک افشار  فول آلبوم موزیک افشار  موزیک  همه ی آهنگ های موزیک افشار متن آهنگ متن آهنگ خانوم گل من از موزیک افشار متن ترانه موزیک افشار داستان اینطوری بود که من آقای ای و خانوم ایگرگ رو که همدیگرو نمیشناختن یه شباهاتای عجیبی میدیدم. به هم آشناشون . انقد جلو رفتن که الان دوستن. خانوم ایگرگ قبلش با آقای زد که دست بر قضا اون هم دوستمه، دوست بوده. حالمو درک میکنین؟ حالا آقای زد منو مقصر میدونه. حقم داره. آقای زد رفته به آقای ای داده. خانوم ایگرگ به من میگه که به آقای زد چه. . با اقا محسن داشتم راجع به اسم گل دختر"ش" صحبت می کردیم که چه ک دهایی دارند ... مثلا به من گفته به هیچ نباید بگم...ولی خوب خوبیه این جا این ست ...که از فامیل ها ی از وجود این جا اطلاع ندارد به غیر از خودش و مائده سادات ...قبل تر ها می گفت حنانه خانوم ولی الان ک داهای مورد نظر جفتشون بلکل تغییر کرده است ...و شده است... صبا، سلما، الا و اسما خانوم.... تو اون هیری ویری اورژانس که یارو الواته پاتیل پاتیل اومد و نشست رو صندلی کنارم و پارگی پُشت گوش و ظاهر ناخوشش و صورت پُر خونشُ دیدم یه آن ترس برم داشت ولی اون لحظه ای که صورتشُ آورد چندسانتی متریم و گفت تویی??و من از ترس اولش لال شدم و بعد گفتم نه! و اون محکم لگد زد به میله هایی که راه وج منُ بسته بودن و فریاد کشید و نفس کش طلبید با خودم . اومدم یه تشکر ویژه ی ویژه از ی خانوم گل م که بهترین کادوی امسالمو دادساجده جونم مرسی بابت همه چی از ایمیل تا کامنت همه چی عالی بود امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشی دوست بندری خودم مطمئنم دلم برات حس تنگ میشه اینم یکی از کادو هایی که ساجده جونم امسال بهم دادهمرســـــــــــــــــــــــــــــــی مــــهنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدســـــــــــــــــــــــــــــــــ marde yakhi رمان مرد یخی *فاطمه خانوم* کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) 1 رمان مرد یخی *فاطمه خانوم* کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نام رمان : مرد یخی
2 رمان مرد یخی *فاطمه خانوم* کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نویسنده : *فاطمه خانوم* کاربر انجمن نودهشتیا 3 رمان مرد یخی *فاطمه خانوم* کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) حجم کتاب : ۳٫۰ (پی دی اف) – ۰٫۳ (پرنیان) – ۰٫۹ (کتابچه) – ۰٫۲ (epub) – اندروید ۰٫۸ (apk)
11 رمان مرد یخی *فاطمه خانوم* کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف ، پرنیان ، کتابچه ، اندروید ، epub ، apk
4 رمان مرد یخی *فاطمه خانوم* کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) تعداد صفحات : ۳۱۰
14 رمان مرد یخی *فاطمه خانوم* کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) خلاصه داستان :
یه مرد خشن که دنیاش خلاصه شده تو سیگار روی لب ، لباس های مارک دار و سفرهای اروپایی .
یه دختر از جنس احساس ، اسیر بازی روزگار شده و سهمش از زندگی یه صندلی سرد به اسم ویلچره!
یه روزی ، یه جایی سرنوشت این دو نفر رو مقابل هم قرار میده …
زندگی چون قفس است ، قفسی تنگ پر از تنهایی ، و چه خوب است دم غفلت آن زندان بان ، و سپس بال و پر عشق گشودن ، بعد از آن هم پرواز … آهنگ بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم قاسم افشار با و کیفیت بالا موزیک قاسم افشار بنام بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم ، با دو کیفیت متفاوت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم قاسم افشار و پخش آنلاین new ghasem afshar – bahar khanoom yek sale cheshm be rahetam
آهنگ جدید بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم از قاسم افشار
 آهنگ بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم قاسم افشار ترانه : احسان افشاری / آهنگ : علی نیک پی / تنظیم : ایمان تیموری در ادامه مطلب آهنگ بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم قاسم افشار یه روز نو یه سال نو رسیده
ع بهار تو خونه قد کشیده
ابر کبود با سکهدهای بارون
داره به دست کوچه عیدی میده
بهار خانوم خسته ی راه نباشی
خانومی کردی اومدی دوباره
چتر درختو واکن و ببارون
بگو تا آ شب بباره
بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم
که رنگ شادی همه جا بپاشی
زمستون آی زمستون غریبه متن آهنگ بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم قاسم افشار بری که صد سال دیگه نباشی
بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم
که رنگ شادی همه جا بپاشی
زمستون آی زمستون غریبه
بری که صد سال دیگه نباشی
عزیزتر از لحظه ی تحویل سال
وقتیه که تو دستامو بگیری
قشنگ و پر جاذبه و کوتاه و خوش
مثل یه خو که میای و میری
چشام به سالی که میاد روشنه
پا قدمش خیلی برام عزیزه
الهی امسال توی هشچ خونه ای
خواب عروسکا بهم نریزه
بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم
که رنگ شادی همه جا بپاشی
زمستون آی زمستون غریبه
بری که صد سال دیگه نباشی
بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم
که رنگ شادی همه جا بپاشی
زمستون آی زمستون غریبه
بری که صد سال دیگه نباشی بهار خانوم یک ساله چشم به راهتم قاسم افشار , new ghasem afshar, ghasem afshar, آهنگ جدید قاسم افشار, آهنگ قاسم افشار, موزیک قاسم افشار بنام بهار خانوم, قاسم افشار