16 ارائه برنامه عملیاتی سالانه وتقویم اجرایی گروه مانند

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 ارائه برنامه عملیاتی سالانه وتقویم اجرایی گروه مانند : با عرض سلام و ادب حضور همکاران عزیز برنامه عملیاتی گروه استان در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.از همکاران محترم درخواست میشود موارد خواسته شده در ج را طبق برنامه زمانبندی به ایمیل گروه ارسال فرمایند. برنامه عملیاتی سال 95-94 1- مقدمه در زبانهای گوناگون و حتی در سازمان های مختلف هر کشور در مورد واژه های برنامه، طرح یا پروژه، اختلافات لغوی، معنایی و قانونی وجود دارد. از این رو چهارچوب آنان روشن و آشکار نیست و گاه به جای یکدیگر نیز استفاده می شوند. آرمان ها و اه تعیین شده حکومت در سطح برنامه ریزی بلندمدت یا استراتژیک، برنامه (plan) نامیده می شود که این برنامه . طبق بررسی ارائه شده در نشست سالانه انجمن روانپزشکی ، سالانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ پزشک در خودکشی می کنند. همشهری آنلاین: رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارائه برنامه های غیرواقعی و تعیین اه محقق نشدنی در زمینه اشتغال را پذیرفته ندانست و گفت: ت خود را متعهد به تحقق هدف کمی برنامه ششم توسعه مبنی بر ایجاد سالانه ۹۵۰ هزار شغل می داند. همکاران محترم الکترونیک استان خواهشمند است، در راستای برنامه توسعه متوازن هنرجویان برق که از عناوین اصلی برنامه عملیاتی دبیرخانه در سال تحصیلی جاری می باشد، تا تاریخ 94/02/20 اقدام به ارسال موارد زیر به آدرس پست الکترونیکی گروه الکترونیک استان نمایید: الف) پاو وینت­ های ویژه­ ی معرفی بهتر رشته­ های برق، جهت ارائه به مشاورین تحصیلی ب. به نام خدا در روز 93/7/15 اولین کارگاه آموزشی سر گرو های استان در رشته ی زبان انگلیسی در محل پژوهشکده ی تعلیم و تربیت استان با اه زیر تشکیل شد: 1-داشتن عملکرد سالانه ی منطق وئ نواحی و ارائه ی آن 2-آشنایی با چگونگی طرح و اجرای برنامه ی عملیاتی سالانه . 3-آشنایی با نحوه ی ارزشی بر اساس رویکرد ارتباطی 4- نقش فن آوری در تدریس و ارزشی 5- چگونگی طرا. اختصاصی از سورنا فایل برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر با و پر سرعت .
 برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر
 برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر کاملترن و خلاصه ترین برنامه  تدبیر در قالب ورد شامل 7فصل به شرح ذیل درسایت درسی فایل می باشد که توسط نویسنده پیشتیبانی کامل می شود
1-فصل اول  برنامه شامل موارد ذیل (از صفحه 1تا7)
(چشم اندازها اه و یتها-چشم اندازها-اه - یتها) 2-فصل دوم برنامه به شرح ذیل (ازصفحه7تا11)مشخصات آموزشگاه-مشخصات فیزیکی آموزشگاه-نهادها  و  مراکزعلمی ،  فرهنگی  ، هنری  3-فصل سوم برنامه به شرح ذیل (از صفحه 11تا14نیروی انسانی-آمار معلمان متناسب با تحصیلات ی-مدیریت آموزشگاه-کادر 4-فصل چهارم شامل موارد  ذیل(از صفحه19تا25)
فرم خود ارزی بهبود فرایند شماره 55-فصل پنچم شامل موارد ذیل (صفحه 26)برنامه کامل شده عملیاتی تدبیر-صورتجلسات تمامی فرایند ها
6-فصل ششم شامل موارد ذیل صفحه 27)تقویم اجرایی 7-فصل هفتم شامل موارد ذیل (تاصفحه 27)پیوستها ها و میثاق نامه ها
صورتجلسه ها و مستند سازی ها 
با
برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر

برنامه-سالانه-و-تقویم-اجرایی-هنرستان-فنی-حرفه-ای-و-کاردانش

برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنرستان فنی حرفه ای و کاردانش
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 65
حجم فایل: 919 کیلوبایت
قیمت: 5000 تومان
 
توضیحات:
برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنرستان فنی حرفه ای و کاردانش، در قالب فایل word.


فایل حاضر در 65 صفحه و دو پوشه زیپ از دقیقترین برنامه های سالانه هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش می باشد که شامل مقدمه و میثاق نامه های والدین دانش آموزان و معلمان و در ادمه تقویم اجرایی در سال تحصیلی 96-1395برای طبق آ ین بخشنامه های ارسالی از اداره محترم آموزش و پرورش و بر اساس اه دوره فنی و حرفه ای و کار و دانش و بر طبق کتاب به سوی فردا می باشد.

جداول مربوطه و اه و جزئیات بخش های مختلف در این برنامه به تصویر کشیده شده است و بهترین الگوی قابل استفاده برای مدارس می باشد.
 
 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

به اطلاع کلیه ی برادران و خواهرانِ عضو گروه فرهنگی جهادی «پیشگامان رهایی» می رساند چهارمین نشست سالانه و ضیافت افطار گروه در روز پنجشنبه 10 تیرماه 1395 در شهرری - حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) برگزار می گردد. ساعت دقیق شروع برنامه و همچنین محل عزیزان را ان شاالله طی تماس تلفنی به اطلاع تان می رسانیم. ضمنا همچون سال های گذشته هز. با سمه تعالی نمونه برگ تهیه برنامه سالانه سر گروه درس سال تحصیلی 94-93 اداره کل آموزش و پرورش استان همدان عنوان برنامه: طراحی آموزشی خلاقیت ونو آوری نقد وبررسی کتب درسی سنجش وارزشی 1 نیاز سنجی (شیوه های بررسی وضع موجود) طرح مسئله و علت ی 2 عنوان فعالیت 3 ارائه را ار مناسب (شرح فعالیت) 4 زمانبندی اجرای مناسب سه ماهه اول سه ماهه دوم سه ماهه . سلام برنامه ارائه کتاب بانو هچ به قرار زیر است گروه اول معرفی کلی کتاب با استفاده از مقدمه تا ص8. what about... گروه دوم تا ص 14 a conseptual .... گروه سوم تا انتهای فصل اول گروه چهارم ابتدای فصل دوم تا ص 24. (ما وبر) گروه پنجم وبر تا ص 28 (تئوری مدرن سازمان) گروه ششم تا ص 33 (ورود به منظر سمبلیک) گروه هفتم تا ص 39 (اثرات پست مدرن) گروه هشتم تا ص 47 (خلاصه) گروه ن. به منظور تقدیر از زحمات عزیزانی که تلاش بیشتری جهت هر چه پربارتر ارائه نمودن گزارشات برنامه های اجرا شده گروه می نمایند و ترغیب همنوردان جهت ارائه گزارشات بهتر و پربارتر در زمان مناسب، بدینوسیله اعلام میدارد گزارشات برنامه از دید سایر همنوردان و از دید کمیته فنی جداگانه و به صورت فصلی و سالانه بررسی و به نفرات برگزیده جوایز نفیسی. اختصاصی از فایل هلپ برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنر با و پر سرعت .
 برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنر
 برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنر توجه توجه توجهاگر دبیر یا معلم هنر  باشید و تاکنون موفق به تدوین برنامه سالانه براساس حرفه و تخصصی خود نشده اید همین الان با این فایل از ما صاحب یک برنامه سالانه مدون و اختصاصی شوید این فایل جدیدترین و کاملترین برنامه سالانه دبیر هنر می باشد
با
برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنر
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برای حل مشکلات اقتصادی نیازمند به ارائه برنامه اجرایی قوی از سوی ک داها هستیم. با سلام به اطلاع سرگروه های محترم درس فیزیک می رساند پیرو بخشنامه شماره ۴۰۰/۱۲۳۰۴۴ مورخ ۹۴/۷/۱۸ معاونت محترم آموزش متوسطه مبنی بر برگزاری دوازدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر، با هدف اجرای بهتر این بخشنامه ، برنامه ردیف ۴ - تهیه آموزشی خلاقانه - از برنامه عملیاتی دبیرخانه حذف گردید. اصلاحیه برنامه عملیاتی گروه فیزیک استان قزوین ر. برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی برنامه ی سالانه و تقویم اجراییتقویم اجرایی پرورشی مدارس سال تحصیلی ۹۵-۹۶ با فرمت ورد و قابل ویرایش در ۳۲ صفحه تقویم اجرایی پرورشی ابت بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ فایل تقویم اجرایی پرورشی ابت حاوی دقیقترین و کار آمد ترین تقویم اجرایی معاون پرورشی به همراه تقویم اجرایی در سال تحصیلی س حصیلی ۹۵-۹۶ برای طبق آ ین بخشنامه های ارسالی از اداره محترم آموزش و پرورش می باشد. مقدمه دربا ...دریافت فایل برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اظهار داشت: تفریغ بودجه سالانه که در حوزه دیوان محاسبات کشور بررسی می شود، به دلیل شفافیت عملکردهای دستگاه های اجرایی است؛ سالیانه شورای برنامه ریزی دیوان محاسبات گزارشی ارائه می دهد و نام دستگاه های متخلف را عنوان می کند. احتراما گروه فیزیک ناحیه 5 در نظر دارداولین جلسه هم شی را با محوریت ( آشتایی با افلاک نما و ارائه برنامه عملیاتی ) برگزار کند . زمان : شنبه8/8 /95 از ساعت 14 الی 15/30 مکان : پژوهش سرای ابوریحان بیرونی حضور همکاران مزید امتنان خواهد بود سازمان برنامه و بودجه زمان بندی تهیه و تنظیم لایحه بودجه سال 1397 را به تصویر کشیده است. بر اساس این برنامه دستگاه های اجرایی باید تا تاریخ 15 مهرماه برنامه سالانه پیشنهادی خود را به سازمان برنامه و بودجه… برنامه سالانه آماده بر اساس طرح تدبیر سال ۹۶-۹۵ شامل تمامی جداول و فرم های تکمیل شده و خام مربوط به طرح تدبیر مدیران ابت برنامه سالانه آماده شده توسط مدیران نمونه جهت ارائه به ارزیاب بر اساس فرم ها و جداول طرح تدبیر سال ۹۶-۹۵ *** کافیست نام و مشخصات مدیر و مدرسه را جایگذاری کنید *** کاربرد این فایل: سال گذشته از سوی آموزش و پرورش به مدارس ابلاغ شد تا مدیران بر اساس فرم هایی که از قبل تهیه شده اند یک چشم انداز کلی از برنامه های سال تحصیلی و تمامی اه ی که مدیر در طی یک سال برای مدرسه ...
دریافت فایل سالانه امسال در ۲۹ و ۳۰ فروردین برگزار شد. این شرکت مانند هر سال در کنفرانس سالانه اش از دستاوردها و تغییرات جدید پلتفورم رونمایی کرد. استفاده کنندگان حسابداری تی:
الف: استفاده کنندگان داخل سازمان مانند:
1- مسئولین برنامه ریزی :
مسئولین برنامه ریزی هر سازمان تی برای هر چه بهتر تنظیم بودجه سالانه سازمان از اطلاعات مالی واقعی یا عملکرد بودجه استفاده می نمایند. لذا امور مالی سازمان تی اطلاعات واقعی در مورد اجرای بودجه سالانه را در اختیار مسئولین برنامه ریز قرار می دهد.
2- یا رئیس موسسه:
اطلاعات مالی وزارتخانه یا موسسه بصورت خلاصه در اختیار یا رئیس موسسه قرار می گیرد تا به نحوی از جریان امور مالی سازمان تحت مسئولیت خود مطلع شوند و به ترتیبی بر فعالیتهای مالی و کارائی مدیران اجرایی نظارت نمایند.
3- مدیران سطوح میانی: چهارمین نشست گروه تاریخ شهرستان نجف آباد روز چهارشنبه 93/2/10 در پژوهشسرا برگزار می گررد. موضوع گردهمایی بررسی عملکرد سالانه ،برنامه ریزی برای برگزاری دوره ضمن خدمت و هماهنگی برای امتحانات داد ماه منتظر قدوم سبزتان هستیم. در دومین روز از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی 9 گروه اجرایی برنامه های خود در تالارهای مختلف ارائه می دهند. در دومین روز از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی 9 گروه اجرایی برنامه های خود در تالارهای مختلف ارائه می دهند. معاون اول رئیس جمهور گفت: در قانون برنامه ششم توسعه، میزان اشتغال زایی سالانه ۹۵۰ هزار شغل تعیین شده که لازم است برای دستی به این هدف، ا امات و منابع مورد نیاز آن تحقق یابد. معاون بودجه سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی از تجمیع اعتبارات هزینه ای در گروه تلفیق و ارائه نرم های واحد در توزیع این اعتبارات بین دستگاه های اجرایی خبر داد. سرگروههای محترم نواحی و مناطق سلام علیکم برنامه عملیاتی سال تحصیلی 96-95 پس از تأیید ریاست محترم اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه استان برای اجرا به حضور ارسال می گردد. توضیحات بیشتر در زمینه نحوه اجرای هر یک از بند های این برنامه در اولّین گردهمایی سرگروهها ارائه خواهد شد. منتظر سؤالات و انتقادات شما عزیزان هستیم. بسمه تعالی با اهدای سلام گروه تاریخ استان , در راستای برنامه عملیاتی اقدام به ایجاد کلنیک مجازی به منظور تبادل نظر و پرسش و پاسخ همکاران نموده است .لذا دبیران محترم می توانند برای ارائه نظرات , طرح پرسش ها و جوابگویی به سوالات به آدر س های ذیل مراجعه نمایند: پست الکترونیکی : [email protected] com وبلاگ گروه : historysistan blogfa. com روزهای حضور در گروه . با سلام با عرض تبریک شروع س حصیلی و آروزی موفقیت، همکاران گرامی برنامه عملیاتی گروه روانشناسی س حصیلی 97-96 را از فایل پیوستی دریافت نمایید. باتشکر قرشی سرگروه استان آذربایجانغربی دریافت
به استحضار سرگروه های محترم می رساند که برنامه عملیاتی سال جدید در سایت دبیرخانه زبان موجود است . دوستان شما در گروه زبان استان آن برنامه را جهت بومی نمودن و ضمیمه برنامه های استانی در دست اقدام و بررسی دارند که به زودی به حضور شما بزرگوران ارسال خواهد شد. برنامه عمل سالانه مدرسه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه عمل سالانه مدرسه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی   برنامه عمل سالانه مدرسه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی  با فرمت ورد و قابل ویرایش بی نظیر ترین پروژه و مداخله موردی مدرسه برای توانمند سازی (با تاکید بر مشارکت جامعه-محور) پروژه و برنامه عمل سالانه مدرسه برای . شماره : 470/49216/2700 تاریخ : 24/07/1393 با سلام و احترام در راستای برنامه عملیاتی گروه کامپیوتر شاخه فنی حرفه ای و کاردانش استان ، به اطلاع می رساند اولین کارگاه آموزشی این گروه با موضوع عملیاتی نمودن برنامه های مصوب ارائه شده از سوی دبیرخانه راهبری درس رایانه کشور به شرح ذیل برگزار می گردد. شایسته است اقدام لازم در جهت حضور تمامی هنرآموزان .
برنامه سالانه جدید طرح تدبیر بصورت کامل  -برنامه-سالانه-جدید-طرح-تدبیر-بصورت-کاملنمونه برنامه سالانه براساس طرح تدبیر فایل در برنامه تیتر امشب رئیس سازمان خصوصی سازی از نحوه توزیع و محاسبه میزان سود سالانه سهام عد سخن گفت اما رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است اجرای این طرح به برنامه ریزی جامع و انجام کار کارشناسانه تری نیاز دارد. رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی نوشت: «بر اساس برنامه کلان فرهنگستان سالانه ۵۰۰۰ واژه را در ۷۰ گروه داخلی و ۳۰ گروه خارجی معادل ی می کنیم، اما امروزه بدلیل کم لطفی ها فقط ۲۵۰۰ واژه در حدود ۳۰ گروه داخلی معادل ی می شود. تعجب می کنم این ۲۷۶ عدد از کجا و به چه منظور در بودجه ۹۷ خلق شده است.» نمایندگان مجلس در مصوبه ای بانک مرکزی را موظف د که در طول اجرای قانون برنامه ششم سالانه نسبت به ارائه تسهیلات مسکن به تعداد 50 هزار نفر از رزمندگان دارای حداقل 6 ماه سابقه جبهه و آزادگان با حداقل 3 ماه اسارت اقدام کند. حسین عبده تبریزی . اقتصاددان در رو مه شرق نوشت: انتخابات ریاست جمهوری کارزار ارائه برنامه به پیشگاه مردم است و طبعا برنامه هم باید اه را توضیح دهد و هم روش های دستی به اعداد را ارائه کند. در ارائه برنامه، حداقل توقع از ک داهای ریاست جمهوری آن است که خط استدلال منسجم و مستدلی را دنبال کنند. 220 مقاله علمی در دوازدهمین سمینار 2 سالانه الکتروشیمی ایران در روزهای 13 و 14 اردیبهشت سالجاری در ارائه می شود. در دومین روز از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی 9 گروه اجرایی برنامه های خود در تالارهای مختلف ارائه می دهند. با عرض سلام و تبریک سال تحصیلی 94-93 به همه ی همکاران ارجمند و گرامی با آرزوی موفقیت و توفیق الهی بدین وسیله گزارش عملکرد مهر ماه 1393 به شرح زیر به اطلاع همکاران گرامی می رسانیم : بررسی و ارزی آزمون های پایانی نیم سال دوم (شهریور ماه 93) و ارسال فرم ارزشی به واحد های تابعه تنظیم و ارائه ج زمان بندی فعالیت های سالانه گروه فیزیک و تقویم اجرا. بسمه تعالی فرم ارزی سالانه ازفعالیت های سرگروه های درس علوم اجتماعی متوسطه2 استان مازندران شهر ستان / منطقه سال تحصیلی96-95 عناوین فعالیت ها هدف مورد انتظار زمان بندی امتیاز تنظیم و ارسال برنامه عملیاتی گروه جهت هماهنگی برنامه ها 30 مهر 5 برگزاری جلسات با معلمان با موضوع فرایند درس پژوهی( ارسال مستندات) حداقل دو جلسه درسال هر نیم سال . با عرض سلام و تبریک سال تحصیلی 94-93 به همه ی همکاران ارجمند و گرامی با آرزوی موفقیت و توفیق الهی بدین وسیله گزارش عملکرد مهر ماه 1393 به شرح زیر به اطلاع همکاران گرامی می رسانیم : بررسی و ارزی آزمون های پایانی نیم سال دوم (شهریور ماه 93) و ارسال فرم ارزشی به واحد های تابعه تنظیم و ارائه ج زمان بندی فعالیت های سالانه گروه فیزیک و تقویم اجرا. اختصاصی از هایدی برنامه سالانه آماده طرح تعالی 96-95 با و پر سرعت .
برنامه سالانه آماده طرح تعالی 96-95
برنامه سالانه آماده طرح تعالی 96-95 برنامه سالانه  آماده طرح تعالی 96-95این برنامه:طبق اصول برنامه تعالی تهیه شده...  مورد استفاده مدیران مدارس
با
برنامه سالانه آماده طرح تعالی 96-95
برنامه سالانه و تقویم اجرایی راهبر آموزشیبرنامه سالانه و تقویم اجرایی راهبر آموزشی
برنامه سالانه و فرم های بازدید همه مقاطع و قسمت ها توسط راهبران اموزشی در قالب ورد و قابل ویرایش به شرح ذیل تدوین گردید صرفصل و عناوین برنامه سالانه و تقویم اجرایی راهبر آموزشی و پرورشی شامل 1-برنامه های پژوهشی بصورت ج و همراه توضیحات و برنامه کاری مهر تا داد 2- برنامه های آموزشی بصورت ج و تقسیم بندی ماهانه و سالانه 3-برنامه های پرورشی بصورت ج با توضیحات همراه با تقویم و پیش بینی بر ...دریافت فایل همشهری آنلاین: یک کارشناس برنامه ریزی شهری گفت: سهم سالانه هر یک از شهروندان تهرانی از انواع آلاینده ها، ٨٠ کیلو و ٧٧٧ گرم است. اولین جلسه گروه های آموزشی شهرستان دشتستان در دبیرستان فرزانگان تشکیل جلسه داد. در این جلسه برنامه عملیاتی سالانه گروه شیمی استان بوشهر در اختیار همکاران قرار گرفت.همکاران گرامی پیشنهادها و را ارهایی را برای پیشبرد هر چه بهتر برنامه ارایه دادند.همچنین بحث های گسترده ای پیرامون مسایلی از قبیل استاندارد سازی سوالات، تهیه محتوای الکترونیکی، فعال نمودن بیش از پیش آزمایشگاه های مدارس، برگزاری مسابقات آزمایشگاهی در سطح شهرستان تحت عنوان " رضایی" همچنین مسابقات آزمایشگاهی در سطح استانی و کشوری، برگزاری مسابقه علمی حریری در پایه دوم،رتبه بندی دبیران، برنامه ریزی جهت بازدید علمی به تاسیسات نفتی خارگ و تصفیه خانه ی بوشکان و سایر برنامه های مدیریت شهرستان دشتستان در سال جاری انجام گرفت.. در نهایت پرسش ها و اشکالات همکاران در زمینه کتاب های درسی به ویژه کتاب تغییر یافته سال چهارم مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان نی ریز : محمد اکتس مدیر آموزش و پرورش هدف از اجرای «پروژه مهر» در مدارس برنامه ریزی به منظور فراهم زمینه های مناسب بازگشایی مدارس است که می تواند با مدیریت درست و اقدامات موثر مدیران مدارس ، نقش و خاطره این روز به یادماندنی را دراذهان دانش آموزان به یادگار گذارد. وی افزود داشتن برنامه عملیاتی مدون سالانه برای اداره بهتر آموزشگاه لازم وضروری است و مدیران مدارس باید برنامه ها و اقدامات خود را براساس برنامه سالانه عملیاتی و اجرا نمایند. رئیس ستاد پروزه مهر و رئیس شورای قشر فرهنگیان از همایش توانمند سازی معلمان در مقابله با جنگ نرم دشمن با حضور مربیان صالحین ، سرگروه حلقه های صالحین و اعضای شورای بسیج فرهنگیان این شهرستان در آبان ماه خبر داد. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای ی گفت: ت تاکنون هیچ برنامه ای در زمینه عملیاتی فرمایش ی در ارتباط با تولیدملی و اشتغال ارائه نکرده? است. با اهدای سلام گروه تاریخ استان در راستای برنامه عملیاتی ۹۴-۹۳در نظر دارد با حضور آقای جوادیان سر دبیر مجله رشد تاریخ و دبیران تاریخ نواحی ۱و۲ زاهدان و سرگروه های بعضی از مناطق استان نشست تخصصی بامحورهای ذیل داشته باشد :۱-بررسی مطالب و مقالات مجله رشد ۲- نقدوبررسی کتب درسی تاریخ ۳- بررسی سوالات کنکور و نهایی ۴- طرح برنامه عملیاتی ای.