16 اردیبشهت قم چه خبر بود

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 اردیبشهت قم چه خبر بود : درهای مصلی را ساعت ۱۶ باز د. ساعت ۱۷ دو سوم مصلی پر شد. بیست هزار نفر. ساعت ۱۷ و نیم ازدحام جمعیت باعث شد های کناری را هم بردارند. حسین عبده تبریزی از مشاوران غیر رسمی و دوست نزدیک عباس ی نخستین فردی بود که در اردیبشهت ۹۴ در گفتگو با یک نشریه اعلام کرد بانک های ایرانی در حال ورش تگی هستند اما فعلا اعلام نمی کنیم. سازمان بهداشت جهانی شب گذشته اعلام کرد: شمار کشته های وبا در یمن از آوریل(اردیبشهت) گذشته تاکنون به 1265 تن افزایش یافت. برای آشنایی با برنامه ها و سیاست های هفتاد و یکمین دور جشنواره کن که از هشتم تا ۱۹ ماه مه (هجدهم تا بیست و نهم اردیبشهت) برگزار می شود هفته نامه معتبر « فرانسه» با دبیرکل جشنواره، تییری فرمو گفت وگو کرده است. تهران- ایرنا- نایب رئیس مجلس ششم با تاکید بر اینکه اصلاحات در انتخابات پیش رو پیروز است، گفت: ما در 29 اردیبشهت ماه رای قاطع به می دهیم. سازمان بنادر در اقدامی عجیب گزارش عملکرد ماهیانه اردیبشهت ۹۶ را بدون ارائه آمار مقایسه ای با مدت مشابه سال گذشته منتشر کرد که شائبه افت شدید صادرات و افزایش واردات را ایجاد می کند. اعضای تیم ملی تکواندو برای حضور در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای ی، بامداد شنبه (23 اردیبشهت ماه) عازم "باکو" آذربایجان می شوند. آشوری: جشنواره کاتا اردیبشهت ماه برگزار می شود

دبیر فدراسیون کاراته گفت: برای اهمیت دادن بیشتر به بخش کاتا و با در نظر گرفتن فضای بهتر و فرصت مناسب تر تصمیم بر این شد تا مسابقات کاتا در زمانی متفاوت تر از کومیته و در اردیبهشت ماه انجام شود.

محسن آشوری در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته اظهار داشت: بنا داشتیم مسابقات کاتا را همزمان با رقابتهای کومیته سال گذشته برگزار کنیم اما برای اینکه جایگاه کاتا در کشور حفظ شده و استعداها شناسایی شود زمان برگزاری این پیکارها به 24 و 25 اردیبهشت ماه موکول شد.

وی افزود: این رقابتها در تمام رده های سنی(نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان) در دو بخش مردان و ن و در قالب جشنواره کاتا برگزار می شود. مسابقات رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش تیمی و انفرادی و رقابتهای امید تنها در بخش انفرادی خواهد بود.

آشوری با تاکید بر اینکه این دوره از پیکارها با ادوار گذشته برگزاری مسابقات متفاوت خواهد بود و به گونه دیگری پیش بینی شده است، گفت: در کاتای انفرادی کاتاروها تا مرحله یک هشتم به صورت امتیازی و از این مرحله به بعد به صورت پرچمی امتیاز ب می کنند و در کاتای تیمی امتیازات داوری تا مرحله یک چهارم امتیازی و سپس به صورت پرچمی محاسبه خواهد شد.

وی ادامه داد: در کاتای انفرادی و در دور مقدماتی 3 مرحله کاتا اجرا می شود که کاتاروها می توانند یک کاتا را در قسمت پرچمی استفاده کنند.

دبیر فدراسیون کاراته در مورد اینکه آیا سهمیه ای برای استانها و تعداد نفرات شرکت کننده در مسابقات در نظر گرفته شده یا خیر، گفت: این پیکارها به صورت آزاد اعلام شده و سهمیه ای برای استانها در نظر نگرفته ایم.

آشوری ادامه داد: کاتاروها باید از طریق هیات استانی ثبت نام شوند و کاراته کارت را هم پیش از حضور در مسابقات دریافت کرده باشند.

وی در خصوص مکان برگزاری مسابقات، گفت: با توجه به اینکه حضور در مسابقات آزاد اعلام شده، تعداد شرکت کنندگان برای ما مشخص نیست. تعدادی از استانها داوطلب برگزاری مسابقات هستند که با مشخص شدن تعداد نفرات و بررسی ظرفیت استانها، مکان برگزاری رقابتها را مشخص می کنیم.

دبیر فدراسیون کاراته تصریح کرد: استانها تا 13 اردیبشهت ماه فرصت دارند تا اسامی شرکت کنندگان خود را به فدراسیون اعلام کنند.

آشوری در مورد اینکه آیا حضور کاتاروهای تیم ملی در این مسابقات اجباری است یا خیر، گفت: خیر اجباری نیست. اما من علامقمند هستم که نفرات تیم ملی هم در این پیکارها شرکت کنند چرا که حضور این افراد شکوه رقابتها را افزایش می دهد.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان، گفت: تا پایان اردیبشهت باید به شاکله و ساختار اصلی تیم مان برسیم و کارمان را برای حضور قوی در مسابقات جام جهانی پش ببریم. پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا روز 29 اردیبشهت سال 96 همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود. ۲۰ اردیبشهت آ ین مهلت دانش آموزان برای ورود به سامانه هدایت تحصیلی و پاسخ به آزمون های مشاوره ای می باشد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: 11 روستا در این استان با چهار هزار و 242 نفر جمعیت از اردیبشهت ماه امسال به علت کمبود منابع آبی و بارندگی اندک، با تانکر سیار آبرسانی می شوند. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 95 درصد داوطلبان ی 96 نسبت به مشاهده نتیجه ازمون خود اقدام د، گفت: داوطلبان از روز شنبه 9 تا چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند. مرحله استانی سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان در تبریز امروز 4 اردیبشهت ماه آغاز شد و تا 12اردیبهشت ماه ادامه دارد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی گفت: آب کافی و مورد نیاز در 11 روستای استان مرکزی با چهار هزار و 242 نفر جمعیت در اردیبشهت ماه امسال با تانکر سیار منتقل شد. تسنیم نوشت: رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: حضور تماشاگران در مسابقات والیبال امیدها آسیا از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده و تماشای این مسابقات در سالن های ورزشی اردبیل رایگان خواهد بود. کشور گفت: برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ی شهر و روستا کاملا آمادگی داریم و با شورای نگهبان بدون هیچ مشکل و اختلافی، کارها را هدایت کرده ایم و با مجلس هم کارها را خوب پیش برده ایم. رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بجستان از برگزاری جشنواره برداشت نعنا در روستای زین آباد بجستان خبر داد و گفت: این جشنواره بعد از ظهر روز یک شنبه 28 اردیبشهت ماه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسان رضوی، مهدی ذوالفقاری با اعلام این خبر افزود: این جشنواره برای سو. بیش از ۱۴ میلیون ریال هدیه برای یداران خانواده گل ی اس 9
سامسونگ به علاقه‌مندانی که تا ۱۲ اردیبشهت‌ماه گوشی‌های جدید گل ی اس ۹ و اس ۹ پلاس را یداری کنند، هدیه‌ای ویژه به ارزش بیش از ۱۴ میلیون ریال تقدیم می‌کند. هیئت ا هرا سلام الله علیها ، رهروان
سخنران: حجت ال ان
مداح: برادر حسن کرمی
چهارشنبه 20 اردیبشهت
از مغرب
چیذر، آستان مقدس زاده اسماعیل (ع)
هیئت ا هرا سلام الله علیها ، رهروان
سخنران: حجت ال صالح نژاد
مداح: برادر سیدعلی هاشمی
 برادر حسن کرمی
دوشنبه 18 اردیبشهت
از مغرب
منزل برادر نوبختی
جدیدترین شعبه پدر خوب در شهرآرا واقع در پل گیشا از غرب به شرق جلال آل احمد شامگاه اول اردیبشهت 94 افتتاح شد. در این شب به دعوت دوست خوبم شهرام فخار مدیر عامل پدر خوب حضور داشتم. برند جدید شهرام فخار ، شلتوک نیز بزودی افتتاح خواهد شد... نیم میلیون بازدیدکننده... از مرداد سال 89 که "وبلاگ انجمن جلال آل احمد" با آدرس جدید شروع به کار کرد، قریب 5 سال می گذرد. امروز آمار بازدیدگنندگانمون از مرز نیم میلیون نفر گذشت... با افتخار. وبلاگ انجمن جلال آل احمد اوّل اردیبشهت 94
بعضی وقتا واژه "تغییر" معنای عمیق و ثقیلی پیدا میکنه۰
گاهی تغییر در دیدگاه آدمهاست۰ آیا این امکان هست که دیدگاه های پرمعنی آدمی به دیدگاهی ساده و عادی تبدیل بشه?

*پی نوشت: سه و نیم ساله از کار م میگذره۰ توی این مدت همیشه قانع بودم، همیشه پر انرژی کار و توی هر کارم بیش از اندازه دقت ۰ هیچوقت امکاناتی که سازمان در اختیارم می. پیرواطلاعیه قبلی، آزمون آنلاین کتابخوانی از کتاب زیست شناسی گیاهی ریون جلد اول انتشارات خانه زیست شناسی در روز دوشنبه 14 اردیبشهت(94/2/14)، از ساعت 8 صبح الی 22 برگزار خواهد شد. لازم است همکاران محترم از امروز 94/1/24 لغایت 94/2/12 نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. بدیهی است همکاران محترمی که در بازه زمانی مذکور ثبت نام نکنند امکان شرکت در آزمون ر. جشن سالروز تولد «من و کتابم»
سپاس فراوان از دوستان گروه کافه کتاب ساری
"کارگاه اسطوره ساری"
28/اردیبشهت /1396
http://telegram.me/alijahangirichannel
https://www.instagram.com/ali_jahangiri42/

روی تو خوش می نماید آینه ما کآینه پاکیزه است و روی تو زیبا چون می روشن در آبگینه صافی خوی جمیل از جمال روی تو پیدا هر که دمی با تو بود یا قدمی رفت از تو نباشد به هیچ روی شکیبا صید بیابان سر از کمند بپیچد ما همه پیچیده در کمند تو عمدا طایر مسکین که مهر بست به جایی گر بکشندش نمی رود به دگر جا غیرتم آید شکایت از تو به هر درد احبا نمی برم به اطبا برخی جانت شوم که شمع افق را پیش بمیرد چراغدان ثریا گر تو شکرخنده آستین نفشانی هر مگسی طوطیی شوند شکرخا لعبت شیرین اگر ترش ننشیند مدعیانش طمع کنند به حلوا مرد تماشای باغ حسن تو سعدیست دست فرومایگان برند به یغما (غزلی از کلیات سعدی ) جشن سالروز تولد «من و کتابم»
سپاس فراوان از دوستان گروه کافه کتاب ساری
"کارگاه اسطوره ساری"
28/اردیبشهت /1396
http://telegram.me/alijahangirichannel
https://www.instagram.com/ali_jahangiri42/

http://uupload.ir/files/lgjw_%d8%b1%d8%a7%db%8c_%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87_%d8%a7%d9%84%db%8c%d9%86%d8%a7%db%8c.jpg رای پرونده الینای 6 ساله در دادگاه بدوی صادر شد رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: دادگاه کیفری دو شهرستان گرگان پس از چندین جلسه رسیدگی رای پرونده الینا فروتن را صادر کرد. الینا فروتن دختر ۶ ساله گرگانی، ۱۳ اردیبشهت پارسال پس از انجام عمل جراحی لوزه در بیمارستان طالقانی گرگان به کما رفت و بعد از گذشت چند ماه، ۲۲ مرداد همان سال از دنیا رفت. https://goo.gl/rqfclj خبرگزاری قوه قضائیه پیرو اطلاعیه قبلی، آزمون آنلاین کتابخوانی از کتاب زیست شناسی گیاهی ریون جلد اول انتشارات خانه زیست شناسی ، در روز دوشنبه 14 اردیبشهت(94/2/14)، از ساعت 8 صبح الی 22 برگزار خواهد شد. لازم است همکاران محترم از امروز 94/1/24 لغایت 94/2/12 نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. بدیهی است همکاران محترمی که در بازه زمانی مذکور ثبت نام نکنند امکان شرکت در آزمو. اولین شورای مرکزی کانون نجوم علوم پزشکی قم پس از استعفای دو عضو شورا و به دلیل برخی مسائل امروز شنبه 11 دی رسما منحل شد. بنابراین با تصویب هیئت موسس، کانون اقدام به تشکیل شورای موقت تا انتخابات سال آینده خواهد کرد. این تصمیم به زودی به مراجع بالادستی ابلاغ خواهد شد. متن بیانیه رئیس هیئت موسس کانون به شرح زیر می باشد:

به نام خداون. کادر فنی تیم ملی سبکهای آزاد معرفی شدرئیس سبکهای آزاد گفت: داود دانشفر به عنوان سرمربی و محمد رضا آذوغ مربی ارشد، محمد شقاقی و محمد رضا صالحی به عنوان مربیان تیم ملی بزرگسالان سبکهای آزاد معرفی شدند.احمد شقاقی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: در مسابقات قهرمانی کشور امسال کاراته کاها منش واخلاق پهلوانی را الگوی مبار. یکی از خطراتی که امروز بیش از هر زمان دیگر جامعه ما را از جناح لیبرال تهدید می کند، مساله مسخ فرهنگی است. آن ها به نوعی افکار دقیق غربی یا به تعبیری دمکراسی غربی را در در قالب پوشش های ی با آیات قرآن پیاده می کنند و همه ی آن ها در یک جناح و در جهت مسخ فرهنگی گام بر می دارند. امروز این نیروها ، تمام سعی و هم و غم شان این است که آن موضع ضد ک. حجت ال والمسلمین سید محمد رضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات یان در خصوص برگزاری این طرح گفت:با توجه به منویات و فرمایشات ی در خصوص حمایت های همه جانبه و تشویق جوانان به امر ازدواج، طرح "سنة حسنه" ویژه عمره گزاران مجرد اعزامی اردیبشهت ماه سال 93 برگزار می شود. وی افزود:در این طرح عمره گزارانی که در قالب کاروان های مجردین ستاد از تاریخ 8 . درود اردیبهشت را باید زندگی کرد !اردیبهشت ماهی است که از آن نمی توان و نباید گذشت . اردیبشهت را باید جرعه جرعه نوشید . حتی اگر از در و دیوار و زمین و زمان بمباران شوی که فلانی خوب است و منجی است و فلانی بد است و ... اما اردیبهشت است و دمی دور از رنگ و ریای سیاست باید به رنگ زیبای طبیعت پرداخت .  اردیبهشت را از دست نباید داد . سیاست بماند برای همان داد و مرداد و بهمن و ... .اردیبهشت یعنی طبیعت . یعنی زمین . یعنی وجب به وجب سبزه زار و گ ار . اردیبهشت را باید با طبیعت خندید . با طبیعت ید . روزگار بازیهای شگفتی دارد . شاید در امتداد نومیدی ، یکی از همین داد و مردادهای گران ، ی آمد و گلها را نیز به جرم زیبایی و شاد به زندان افکند و قتل عامشان کرد !پس اردیبهشت را زندگی کنیم . به امید دادها و مردادهای شاد .اینهم چند ع اردیبهشتی در اطراف گردنه ی حیران و مسیر زیبای روستای گیلده تا قوشادرمان . ( در محدوده ی آستارا ) 
- فروردین1 الی 3 - عکاسی از حیات وحش - پارک ملی و پناهگاه حیات وحش کیاسر - محدود12 الی 13 - عکاسی از حیات وحش - پارک ملی و پناهگاه حیات وحش کیاسر - محدود

- اردیبشهت12 - کوه آت - چهاردانگه ، کیاسر ، سعید آباد - مشترک؟ - شناسایی و گشایش غار - ارتفاعات چهاردانگه ساری - اعضاء

- داد14 الی 15 - شناسایی و گشایش دره - ارتفاعات چهاردانگه ساری - اع. http://uupload.ir/files/lgjw_%d8%b1%d8%a7%db%8c_%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87_%d8%a7%d9%84%db%8c%d9%86%d8%a7%db%8c.jpg رای پرونده الینای 6 ساله در دادگاه بدوی صادر شد رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: دادگاه کیفری دو شهرستان گرگان پس از چندین جلسه رسیدگی رای پرونده الینا فروتن را صادر کرد. الینا فروتن دختر ۶ ساله گرگانی، ۱۳ اردیبشهت پارسال پس از انجام عمل جراحی لوزه در بیمارستان طالقانی گرگان به کما رفت و بعد از گذشت چند ماه، ۲۲ مرداد همان سال از دنیا رفت. https://goo.gl/rqfclj خبرگزاری قوه قضائیه بسم رب الشهــــــــــــــــــــــــــــــداءاین خواب را در ابتدای اردیبشهت دیدم ولی امروز بعد از بیست روز یعنی 21 اردیبهشت برایتان تعریف میکنم.خدارا شکر گرچه خواب ،خواب است ولی همین روزها خواب کربلا وحرم حضرت زینب(س) را دیدم که آزاد شده وبنده حقیر هم رفتم به پابوس سادات.خداکند که آزاد شود ودوباره مشرف شویم... السلام علیک یا علی اب. مطمئن باشیم در هر شغلی که هستیم اگر ذره ای عدم خلوص در ما باشد امروز سقوط نکنیم، فردا سقوط می کنیم. فردا نباشد پس فردا سقوط می کنیم چون انقلاب هر زمان یک موج می زند یک مشت زباله را بیرون می ریزد. در موج انقلاب یکی همان اول پایین می افتد. از اول مخالفت می کند، دیگری یک ده جلوتر، دیگری به شکل دیگر. یکی مقداری مسائل ی را رعایت می کرده و می گ. بروزرسانی شنبه 27 اردیبهشت 93 هواجناح:بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر حاکمیت جریانات گرم و مرطوب جنوبی است که با مساعد بودن شرایط صعودی ، شرایط برای ناپایداری های جوی طی سه روز آتی در مناطق مستعد جنوب فراهم خواهد بود. طی امروز شنبه(27اردیبهشت) و علی الخصوص یکشنبه(28 اردیبهشت) بهترین شرایط برای رشد ابر و رگبار و رعدوبرق در ساعات بعدازظه. «عظیم قیچی ساز» و چهار کوه نورد دیگر ایرانی 29 اردیبشهت 96 موفق به صعود قله 8516 متری «لوتسه»، چهارمین قله مرتفع جهان شدند. 

«عظیم قیچی ساز» با صعودی موفق و بدون استفاده از کپسول ا یژن به قله «لوتسه» توانست آمار صعودهای خود به چهارده قله ی بالای هشت هزارمتر دنیا را تکمیل کند تا به عنوان اولین ایرانی و یک افتخار ارزشمند و ماندگار نام خود را در باشگاهی موسوم به «باشگاه هشت هزاری های جهان» ثبت نماید. 

وی سی و هفتمین کوه نوردی است که به این باشگاه پیوسته و در این میان جزو شانزده کوه نورد توانمندی است که بدون استفاده از کپسول ا یژن این چهارده قله ی مرتفع و سرسخت جهان را صعود کرده است. 

این گزارش حاکی ست؛ هم زمان با صعود «قیچی ساز»، چهار هیمالیانورد دیگر کشورمان «محمود هاشمی»، «ایرج معانی»، «حسین مقدم» و «سعید میرزایی» نیز موفق به فتح این قله مرتفع شدند. کوه نوردان کشورمان پس از صعود قله؛ هم اکنون در صحت و سلامت در مسیر بازگشت به کمپ های پائین تر هستند. 

این موفقیت و افتخار ارزنده را خاصه به «عظیم قیچی ساز» عزیز ، خانواده محترم وی، جامعه کوه نوردی و صعودهای ورزشی و یکایک مردم عزیز و شریف ایران، صمیمانه تبریک عرض می نماید. هتل 3 ستاره پالم دبی
هتل 3 ستاره پالم از هتل های خوب دبی است که فقط 10 دقیقه تا فرودگاه بین المللی فاصله دارد.این هتل خوب با ارائه بهترین خدمات و امکانات رفاهی آماده پذیرایی از مسافران تور دبی میباشد.هتل پالم دارای اتاق های پاک و تمیز است که تمام اتاق ها دسترسی به اینترنت رایگان را دارند.ترانسفر فرودگاهی هتل نیز مسافران تور دبی را به هتل میرساند تا از همان لحظه اول اقامت خوبی را داشته باشند.از امکانات هتل پالم هم میتوانیم به:خدمات شستشوی لباس،خدمات خانه داری و پذیرش و تحویل سریع،ترانسفر رایگان،است روباز،صندوق امانات، ترانسفر رایگان به فرودگاه،بیلیارد اشاره کرد.مسافران تور دبی میتوانند در زمان نیاز از این امکانات خوب استفاده کنند و لذت ببرند.

هتل 3 ستاره پالم دبی
 
هتل 3 ستاره پالم دبی
 
 تور دبی نوروز 96
تور دبی بهار 96
تور دبی فروردین 96
تور دبی اردیبهشت 96
 

تور دبی
ارزانترین تورهای دبی
تور دبی آژانس چهار فصل
تور دبی ویژه نظام ی
تور دبی ویژه نظام پزشکی
تور دبی ویژه فرهنگیان
تور دوبی ارزان
تور مسافرتی دبی
تور دبی لحظه آ ی
تور دبی ارزان
قیمت تور دبی
تور دبی
توردبی
تور دبی قیمت
تور دبی قیمت روز
تور دبی قیمت مناسب

تور دبی داد 96 هتل م البرشا
این هتل 3 ستاره دارای 378 اتاق در اندازه های مختلف ویژه مسافران تور دبی است.تمام اتاق ها طراحی و دکوراسیون زیبا توجه همه مهمانان تور دبی را به خود جلب میکند.این هتل با اینکه 33 ستاره است اما معماری زیبایش آن را همانند هتل های مجلل کرده است.در این هتل مرکز ید جبل علی وجود دارد که اجناس خود را برای گردشگران تور . خداروشکرش باشه از عصر5شنبه  داره قشنگ بارون میباره.ان شالاه که ذخیره پشت سدهامون بال اد و بریزه به دریاچه  بی جونمون.روزای آ فروردین هستش.تقریبا یه 20  روزکار داره خونه .البته عجله ای ندارم . اردیبشهت رو خیلی  دوست دارم.ماه عاشقیه . مثل بهشت ...خانوم محمدی امروز پی ام داده میخام برم پیش فالگیر!اصلا به من چه!گفتم خوبه!اصلا لام ت. ترویج فرهنگ اقامه در مهدکودک های قزوین / آموزش غیرمستقیم مفاهیم به ک ن قزوینیمعاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان قزوین از اجرای طرح ملی نیک ( یاوران کوچک) در 42 مهدکودک شهری شهرستان قزوین خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، بهاره رحمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان قزوین از اجرای طرح ملی نیک ( یاوران کوچک) در 42 مهدکود.  را ، شهرداری اداره می کند و شورای شهر به نمایندگی از مردم بر نهاد شهرداری نظارت می کند.
 
به گزارش سوک، فروریختن ساختمان پلاسکو، محصول یک سلسله کاستی ها در همه بخش های جامعه و حکومت است و اگر نگاهی عمیق بدان بیندازیم نمی توانیم بخشی را مبرا بدانیم و قسمتی را مقصر تامّ و تمام.
 
با این حال، از بین همه بخش ها، جایی که ارتب. با افتتاح ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای ی شهر و روستا در فرمانداری ویژه گنبدکاووس ، فعالیت این ستاد به صورت رسمی آغاز شد. آیین افتتاح ستاد انتخابات در فرمانداری ویژه گنبدکاووس بعداز ظهر شنبه با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد و در آن فرماندار ویژه این شهرستان در سخنانی اجرای دقیق قانون و صیانت از آرای مردم را از وظایف اصلی دست اندرکاران برگزاری انتخابات ذکر کرد.
غبدالقدیر کریمی افزود: تلاش می کنیم در ماه های آینده با استفاده از همه ظرفیت های موجود در شهرستان و با همکاری هیات های نظارت و بازرسی و نیز استفاده از فضای دوستانه و تعامل موجود در شهرستان، انتخاباتی با شکوه و با حضور گسترده مردم در گنبدکاووس برگزار شود.
وی با اشاره به همزیستی اقوام و مذاهب مختلف در گنبدکاووس گفت: در راستای تحقق اه متعالی نظام ، همه اعم از علمای اهل سنت و شیعه، ائمه و مدیران دستگاه های اجرایی، بایستی شرایط مطلوب را برای حضور حداکثر مردم در انتخابات فراهم نماییم.
معاون استاندار گلستان خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس بدون کوچکترین جانبداری ازجریان یا نامزدی خاص و فقط با هدف اجرای مر قانون و اجابت خواسته معظم انقلاب برای صیانت از آرای واقعی مردم، فعالیت خواهد کرد و اعضای ستاد انتخابات، خداوند را ناظر بر اعمال خود می دانند.
کریمی ایجاد فضای مناسب برای فعالیت تمامی گروه های و جریان های و احزاب مختلف را که در چارچوب های مورد تایید نظام فعالیت می کنند، در انتخابات ضروری توصیف و ابراز امیدواری کرد که نتیجه تلاش ها و فعالیت بدون حاشیه و چالش این گروه های به حضور گسترده تر مردم در انتخابات منجر شود.
در این آیین معاون اجتماعی فرمانداری ویژه گنبدکاووس نیز در سخنان کوتاهی با اشاره به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای ی شهر وروستا در روز 29 اردیبشهت سال 96 گفت: بر اساس قانون و دستورالعمل های ابلاغی، فعالیت ستادهای انتخابات در شهرستان ها از ماه ها قبل آغاز می شود.
فرهاد شیبک گفت: امروز با فراهم مقدمات لازم، شاهد آغاز فعالیت رسمی ستاد انتخابات در شهرستان گنبدکاووس هستیم و در هفته ها و ماه های آینده، برنامه های برگزاری انتخابات مطابق ج برنامه ریزی که واصل شده است، با جدیت انجام خواهد شد. 
شهرستان گنبدکاووس با 360 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان و اقع است. منیع: ایرنا شهرداری اداره می کند و شورای شهر به نمایندگی از مردم بر نهاد شهرداری نظارت می کند.    فروریختن ساختمان پلاسکو، محصول یک سلسله کاستی ها در همه بخش های جامعه و حکومت است و اگر نگاهی عمیق بدان بیندازیم نمی توانیم بخشی را مبرا بدانیم و قسمتی را مقصر تامّ و تمام. با این حال، از بین همه بخش ها، جایی که ارتباط سازمانی مستقیم تری با این ماجرا دارد، شهرداری است که طبق قانون موظف بوده مانع فعالیت این ساختمان به عنوان بنای خطرساز شود.اشتباه نشود! نمی خواهم درست هنگامی که عزیزان مان زیر انبوهی از آهن و سیمان و آتش مدفون شده اند، بحث پلاسکو را کنم بلکه می خواهم بگویم هر کدام از ما که در انتخابات شورای شهر تهران، به افراد ناوارد در امور شهری رأی دادیم، مقصریم. اگر ما بخواهیم فردی را برای مدیریت شرکت مان، یا برای باغبانی باغ مان یا برای نگهداری کودکمان استخدام کنیم، اولین چیزی که می پرسیم این است که آیا آن فرد در حوزه کاری شرکت مان تخصص دارد؟ یا اصلاً کشاورزی می داند؟ یا دانش و توانایی نگهداری از کودک را دارد؟ فاجعه آنجاست که باغبان را به مدیریت شرکت مان و متخصص مدیریت را به کار نگهداری کودک و پرستار را به کشاورزی بگماریم. این فاجعه در شورای شهر تهران رخ داده است و بی هیچ تعارفی اکثر ما در شکل دادن به آن مقصر بوده ایم. مهم نیست که اصلاح طلب هستیم یا اصولگرا یا بی طرف. مهم این است که خیلی از ما، به افرادی رأی داده ایم که هیچ دانش و تجربه ای در امور شهری نداشته اند. این که مواضع فلانی جگرمان را حال می آورد یا صدای فلانی خوب است و خوانندگی اش حرف ندارد، آیا دلیل های موجهی هستند برای فرستادن آنان به شورای شهر؟ این که فلانی توانسته است وزنه های چند صد کیلویی را بالای سرش ببرد، چطور؟ آیا حمل ف ات سنگین به معنای آن است که آن ورزشکار عزیز حتماً می تواند بهترین تصمیم ها را برای شهر بگیرد؟ کشتی گیر بودن یا رزمی کار بودن هم همین طور است چرا که مبارزه  با مشکلات شهری، مشت و لگد و فیتیله پیچ به هیچ کار نمی آید و تنها تجربه و تخصص است که می تواند گره از کار بسته شهر بگشاید. در انتخابات شورای شهر که اردیبشهت سال آینده برگزار می شود، به اصولگرا رأی می دهیم یا به اصلاح طلب یا هر دیگری، یک ملاک را از یاد نبریم:" آیا این آقا یا خانم اصلاح طلب یا اصولگرا یا مستقل، مدیریت شهری می داند یا خیر؟" اگر نمی داند و رأی دهیم، فارغ از این که صاجب چه سلیقه هستیم، به شهر و به مردم شهر خیانت کرده ایم و شریک خون انی خواهیم بود که در پلاسکوهای بعدی می سوزند. جناح های نیز مردم فریبی را کنار بگذارند و برای رأی آوردن لیست هایشان، نام غیر متخصصانی که تنها ویژگی شان ، شهرت است را در لیست ها نگذارند و به شهر و به مردم خیانت نکنند پیرو اطلاعیه قبلی، آزمون آنلاین کتابخوانی از کتاب زیست شناسی گیاهی ریون جلد اول انتشارات خانه زیست شناسی


، در روز دوشنبه 28 اردیبشهت(94/2/28)، از ساعت 8 صبح الی 22 برگزار خواهد شد. لازم است همکاران محترم از امروز 94/1/24 لغایت 94/2/26 نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. بدیهی است همکاران محترمی که در بازه زمانی مذکور ثبت نام نکنند امکان شر. عزیز از آلمان در نگذشت؛ عزیز ما رفت روزگار است و لابد پر از فراموشی باید باشد آری چنین است گویا نسیان به واقع فراموش نا ی است.

آدمها می آیند و می روند و در یادها نمی مانند و به قولی روز مرگی را عشق است.

امروز را باید دید شاید این را خیلی ها نمی دانند که صحبت از تاریخ می کند و می گوید تاریخ در مورد ما قضاوت می کند براستی دل خوشی دارد و نمی دانند تاریخی نمانده است خیلی ها که نامی و افتخاری داشته اند در این دیار فراموش شده اند چه برسد به …

تاریخ پرسپولیس گم شده است که شده است عضو هییت مدیره و فاتح کنی م برایش تصمیم می گیرد.

حالا تنها م پرسپولیس توسط فاتح کنی م و تصمیم های غیر خادمانه اش.

سالها پیش بود درست در روزگاری که تیم ملی فوتبال ما به ی افشین قطبی در آوردگاه جام ملتهای آسیا به زمین رفت که در یک برنامه گفتگو با تماشاچیان که در مورد تیم ملی ایران صحبت می شد تلفن برنامه به زنگ در آید و او را یعنی عزیز پرسپولیس و تیم ملی را پشت خط نگاه داشتند و تا آن جوان گمنام حرفهایش تمام شود و بعد هم بگویند عزیز از آلمان روی خط است و ی نداند این عزیز از آلمان همان عزیز اصلی است که مجری بی تجربه و کاملا تهی از فوتبال وقتی او می گوید این مرحله یعنی مرحله حذفی با مقدماتی فرق دارد پوز خندی بزند و بگوید که ” معلومه چون این مرحله 4/1 نهائی است آن یکی ها مقدماتی بوده است !!”

آری مجری برنامه نباید هم او را بشناسد زیرا آن روزگار که عزیز اصلی بزرگ فوتبال ایرانو آسیا بود حتی او به دنیا نیامده بود و حالا باید هم بی شد این پیرمرد چه از فوتبال می داند که وقت برنامه آنها را گرفته است آری و باید گفت در این نسیان این مجری و دبیر برنامه و تهیه کننده و… مقصر نیستند این حکایت تلخ ما است که همواره و همواره ” پهلوان زنده را عشق است ” را ترنم کردیم در شهر تبریز آنجا که عزیز به دنیا آمده شاید ندرتا ی در ورزشگاه یادگار و یا باغ شمال و یا در تمامی کوچه ها و پس کوچه های شهردلاوران باشد که در زیر پوسترهای بزرگ ستارگان وارداتی یادش بیافتد که عزیز اصلی افتخار این شهر بود مردی که هم دونده و هم کشتی کج کار و هم دروازه بان و هم هنر پیشه بود شاید بچه های شهر تبریز نداند که عزیز اصلی دروازه بان تیمی بود که برای اولین بار در 29 اردیبشهت سال 1347 در یوم پیر شهر تهران ایران را به قهرمانی آسیا پس از پیروزی بر ی ها رساند اما یادمان رفته است خیلی از آنها و از جمله عزیز از یادمان رفت شاید دو آتیشه های پرسپولیس که این گونه برای ان قل امروز خود فریاد می زنند ندانند که عزیز اصلی تنها بازمانده تیم پرسپولیسی بود که در پی معامله خیامی مدیر پیکان و عبده صاحب پرسپولیس مبنی بر ید پرسپولیس و تبدیل آن به تیم پیکان حاضر نشد به تیم پیکان رود و در پرسپولیس ماند و با جوانان پرسپولیس در داربی بهمن سال 1348 وقتی داور گل تساوی محمود خورد بین را قبول نکرد به سوی داور بازی یعنی مرحوم حاج ابوالحسن رفت و سیلی بر گوش او نواخت و ا اج شد مرحوم حاج ابوالحسن همان داوری بود که تماشاچیان دو آتیشه دهه 40 پرسپولیس او را تاج ابوالحسن لقب داده بودند.

شاید همین طرفداران دو آتیشه سرخ ندانند عزیز اصلی در دربی های دوم و چهار و پنجم و ششم سنگر بان تیم محبوبشان بود و شاید باز هم ندانند که او اولین دروازه بانی است که در یک بازی بین المللی پرسپولیس از این دروازه دفاع کرد همان بازی که در برابر تیم کره جنوبی بود و با نتیجه 2 به 0 به نفع سرخ پوشان خاتمه یافت برای عاشقان فوتبال باید گفته شود عزیز اصلی دروازه برتر دهه 40 فوتبال ایران است و بسیاری معتقدند که تاریخ فوتبال ایران سه دروازه بان کامل به خود دیده است عزیز اصلی در دهه 40 و ناصر حجازی در دهه 50 و عابد زاده دهه 70 و باید گفت در بین این دروازه بانها تنها عزیز اصلی بود که پس از این که در دارائی مطرح شد و به پرسپولیس پیوست هیچگاه پیراهن این تیم را عوض نکرده است و حالا به این بزرگ مرد فوتبال ایران می نگریم که رفته بود و در غربت به برنامه ای زنگ زد برای این که نظر خود را بگوید و باید خود ش زنگ می زد و از عشقش به میهن و پیراهن و دروازه ای که سالها برای آن زحمت کشیده گفتگو می کرد حتی اگر بجای عزیز اصلی دروازه بان بزرگ تیمهای پرسپولیس و تیم ملی تبدیل به “عزیز از آلمان” شود.

عزیز اصلی اولین دروازه بان قهرمانی جام ملتهای آسیا است که ایرانی است عزیز اصلی به همراه بسیاری برای ما قهرمانی بزرگی آف د که باور کنیم ایران هم می تواند بغیر از کشتی و وزنه برداری در فوتبال هم خود را بیابد این اتفاق در 46 سال پیش رخ داده است آری دروازه بانی که 46 سال پیش قهرمان شده است و حالا امجدیه پیر غبار غم می گیرد در رثای او.

حالا مردانی چون خادم و گودرزی تصمیم گیرنده و را عضو هییت مدیره پرسپولیس و کفاشیان بر مسند ریاست فدراسیون فوتبالی می بینیم که عزیز اصلی ها برای آن افتخار ب کرده است دیروز پیرمرد در آلمان برای ش ت تیم ملی اشک می ریزد و امروز ما برای او اشک می ریزیم شاید لحظه ای هم نی شد که چرا عزیز اصلی این گونه غریب رفته است که او را این سالهای اخیر ” عزیز از آلمان ” می شناخند.

اما همه ما باید اشکی به مراتب بیشتر از گریه ها برای باخت پرسپولیس و فحاشی آن پسرک تازه به دوران رسیده و درد نامه ماندن فاتح م برای پرسپولیس بریزیم آری باید خون گریه کنیم برای این همه بی معرفتی و بی توجهی به بزرگان فوتبالمان می کنیم.

افسوس یادش گرامی ؛ عزیز اصلی ما نه عزیز از آلمان