16 ترفند برای استفاده حداکثری از باتری لپ تاپ

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 ترفند برای استفاده حداکثری از باتری لپ تاپ : هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که هنگامی که شما مشغول کار بر روی لپ تاپ خود هستید ناگهان باتری آن تمام شده و شما مجبور شوید کار خود را قطع کنید تا دستگاه خود را به برق وصل کنید شرایط می تواند بدتر از این شود در صورتی که شما به برق هم دسترسی نداشته باشید از این رو بدون شک بسیاری از کاربران به دنبال افزایش طول عمر باتری لپ تاپ خود هستند به همین دلیل در این پست سعی ترفند های موثر برای افزایش عمر باتری لپ تاپ ها را به شما معرفی کنم. با استفاده از ترفند زیر میتوانید ع هایی را که دوست دارید بر روی لیوان چاپ کنید. افزایش عمر باتری گل ی اس 8 در این مقاله روش ها، تکنیک ها و ترفندهایی را به منظور افزایش عمر باتری گل ی اس 8 (galaxy s8) و گل ی اس 8 پلاس (+galaxy s8) بررسی خواهیم کرد. با بررسی روند رو به جلوی دنیای گوشی های هوشمند به این نتیجه می رسیم که تمامی بخش های آن ها اعم از سخت افزاری و نرم افزاری، به میزان ... نوشته 15 ترفند برای افزایش عمر باتری گل ی اس 8 و گل ی اس 8 پلاس اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. لیست مطالب
انواع باتریها علل باطری نگهداری پیشگیرانه باتری چگونگی تست یک باتری چگونگی بررسی سالم بودن سیستم شارژ روش استارت زدن با اتصال باتری خودرو به باتری کمکی (jump start) تازگی باتری (freshness) چگونگی نصب باتری چگونگی شارژ مجدد باتریها شناسایی بار مزاحم (parasitic load) چگونگی افزایش طول عمر باتری مهمترین علل ناتوانی ناگهانی باتری نکات . اگر از افرادی هستید که وب گردی کار اساسی شماست و شب و روز در حال سر زدن به سایت های مختلف هستید توصیه ما این است که تمام این مقاله را حفظ کنید و یاد بگیرید زیرا بسیار بسیار برای شما کارامد است.

این ترفند ها در واقع راه های میانبر برای دست یافتن به محتویات سایت هاست و به بهبود تلاش شما برای دستی به محتویات سایت ها کمک می کند.

اگر دوست دارید با استفاده از چند ترفند ساده ع ‌هایی تا حد امکان شا و ‌هایی با نویز و لغزش کم بگیرید، در این مقاله با زومیت همراه باشید. منبع وبلاگ بابک رایان باتری های لپ تاپ به طور ایده آل باید حدود دو ساعت و نیم شارژ خود را حفظ کنند اما بعد از گذشت 1 تا 2 سال عمر مفید آنها کاهش یافته و کارایی اصلی خود را از دست می دهند.
باتری های ضعیف شده یا اصطلاحاً مرده لپ تاپ فقط 10 تا 15 دقیقه شارژ را در خود نگه می دارند و برای ید دوباره آنها باید هزینه زیادی را پرداخت کنید باتری لپ تاپ خود را به مدت 15 ساعت داخل فریزر بگذارید تا کاملاً یخ ببند، سپس آن را از فریزر خارج کرده و چهار دفعه شارژ و دشارژ (خالی) نمایید تا باتری عمری دوباره بگیرد. همانطور که میدانید جریان برق به علت لرزش طبیعی مولکول ها به راحتی از اجسام عبور نمی کند که به دلیل نظم بیشتر مولکول ها این امر در اجسام رسانا کمتر است. سرد اجسام باعث کاهش لرزش مولکول ها شده و جریان برق را با سرعت و کیفیت بهتری عبور می دهد و به عبارتی آنها را تبدیل به یک ابر رسانا می کند. البته برای متوقف کامل لرزش مولکول ها به سرمای -273 درجه سانتی گراد نیاز است که عملاً دست یافتنی نیست و علت عملکرد بهتر cpu در هوای سرد نیز همین امر است. با استفاده از این ترفند باتری لپ تاپ شما می تواند مجدداً 1 تا 2 ساعت شارژ خود را حفظ نماید و این روش را برای بازی هارد دیسکی که کار نمی کند نیز می توان بکار برد.
اگر از افرادی هستید که وب گردی کار اساسی شماست و شب و روز در حال سر زدن به سایت های مختلف هستید توصیه بنده این است که تمام این مقاله را حفظ کنید و یاد بگیرید زیرا بسیار بسیار برای شما کارامد است.
این ترفند ها در واقع راه های میانبر برای دست یافتن به محتویات سایت هاست و به بهبود تلاش شما برای دستی به محتویات سایت ها کمک می کند.
ترفند اول:
اگر وارد سایتی شده اید که تمایل شدیدی به دیدن ع های آن دارید اما ... ادامه مطلب... شرایط باتری اتومبیل کار باتری اتومبیل تامین انرژی مورد نیاز در زمانی است که موتور و دینام ( رناتور) کار نمی کنند. باتری اتومبیل باید شرایط مهم زیر را برآورده سازد : برق ذخیره کند و بتواند در زمان مناسب آن را با سرعت کافی برای استارت زدن به استارت برساند استفاده از چراغ پارک را به مدت معقول امکانپذیر سازد وقتی موتور خاموش است ، استفا.
قصد داریم به معرفی سه ترفند جالب در سیستم های اندروید بپردازیم که شاید درباره این ترفند ها کمتر… تاج به هدایتی تاکید می کند که با یک ترفند می تواند در اردوی تیم ملی حضور پیدا کند و اتفاقا با استقبال کی روش هم روبرو شود. اندروید یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل های موبایل و تبلت است و دارای امکانات زیادی میباشد. اندروید دارای کد ها و ترفند هایی است که شما با استفاده از آن ها میتوانید از حداکثر امکانات این سیستم عامل استفاده کنید و به کاربران حرفه ای این سیستم عامل بپیوندید. اگر شما هم از دستگاه های اندرویدی استفاده میکنید حتما این مقاله را مشاهده کن. از ترفند جدید وبلاگ استفاده نکنید !!! هشدار به شما , به هیچ وجه از این ترفند استفاده نکنید! چند وقتی میشه یه ترفند جدید مبنی بر وبلاگ از طریق ایمیل در فضای مجازی منتشر شده و هر روز در سایت های بزرگ قرار داده میشه! این ترفند فقط برای خود استفاده کننده ی ترفند است برای دیدن ترفند جدید وبلاگ به ادامه مطلب مراجعه کنید
این ترفند به شرح زیر است: تو جه : به هیچ وجه از این ترفند استفاده نکنید برای این کار ابتدا وارد ایمیل خودتان شوید و سپس مراحل زیر را به طور کامل انجام دهید : ۱-برید به compose همون جایی که میل می فرستید در قسمت to بزنید p [email protected] ۲- در قسمت subject ویلاگ طرف رو بزنید ۳- و در قسمت سوم همون جایی که میل می زنید باید این رو بزنید تا و میهن بلاگ و ..... هنگ کند: k1s%%@^@#ldmca-23a_112~!!233#()$392(@)#)$(%s ###your weblog###!*&#^[email protected] ###your p word###@@#! *!&#%$%[email protected]_)!#&$%@[email protected]_#) """ ::her or his weblog:: finish ************ #@#@#@# به جای your weblog وبلاگ خودتون و به جای your p word پسورد وبلاگ خودتون و به جای her or his weblog وبلاگ ی که می خواهید ش کنید را بنویسیدو در آ ین مرحله به جای**( ستاره هاwink نام کاربری موجود در وبلاگ خود را وارد کنید. بعد از انجام درست مراحل بالا پسورد وبلاگ ی که می خواستید ش کنید برای شما ایمیل میشه. تو جه : به هیچ وجه از این ترفند استفاده نکنید خوب با انجام عملیات بالا به سادگی هرچه تمامتر پسورد شما به ر فرستاده میشه! به همین راحتی خود شما ک دنبال وبلاگ دیگران هستید وبلاگ خودتان میشه و البته گذشته تر از این ها , اگه ی یه کم زرنگ باشه خودش میفهمه ک و یا میهن بلاگ سروراشون تا این حد ضعیف نیستن ک بشه با یک کد اونا هنگوند! ترفند شماره 1 ا ل: جمع زدن سریع با کلید alt و = ترفند شماره 2 ا ل: کلیدهای تنظیم فرمت اعداد ترفند شماره 3 ا ل: نمایش همه فرمول ها ترفند شماره 4 ا ل: پرش به ابتدای یک سطر یا ستون از لیست با کیبورد ترفند شماره 5 ا ل: کپی سریع فرمول در یک ستون از لیست ترفند شماره 6 ا ل: اضافه و حذف یک سطر یا ستون ترفند شماره 7 ا ل: تنظیم عرض ستون ها ترفند شماره 8 ا ل: ج. صد داریم تا هم اکنون 4 ترفند ریز و درشت در بخش میل یاهو به شما معرفی کنیم. 4 ترفند کاربری که میتواند در کار چک ایمیل و کار با صفحه yahoo mail به شما کمک فراوانی کند. 1- آدرسهای مسدود شده 2- مشاهده ip افراد فرستنده ایمیل 3- تنظیم تعداد ایمیلهای قرار گرفته شده در صفحه 4- نام شما در ایمیلهای ارسالی یادگیری محاسبات ریاضی برای ک ن دشوار است اما می توان با استفاده از چند ترفند، درس ریاضی را به راحتی به ک ن یاد داد. گاهی اوقات نیاز است که یک فایل یا یک پوشه ی کامپیوتر را از دید دیگران مخفی کنیم.برای مخفی فایل ها و پوشه های ویندوز ترفند و برنامه های متعددی وجود دارد .
اما نکته جالب توجه این است که شما می توانید با انجام یک ترفند ساده، یک یا چند تا از درایو های کامپیوتر خود را مخفی کنید. در این ترفند قصد داریم به آموزش مخفی سازی درایو ها در ویندوز . اگر نرم افزار یا دستگاه زمان سنج در اختیار ندارید، با استفاده از این ترفند می توانید گوگل را به تایمر تبدیل کنید. ترفند های کاربردی برای استفاده بهتر از هواوی میت 10
رابط کاربری emui 8 در میت 10 در کنار حفظ قابلیت‌های گذشت، قابلیت‌های جدیدی به همراه دارد. در این مطلب مروری بر ترفندها و قابلیت‌های جذای رابط کاربری میت ۱۰ خواهیم داشت.
در صورتی که اهل گوش موزیک از طریق کامپیوتر باشید و همچنین از ویندوز ویستا یا 7 استفاده می‏کنید قصد داریم به معرفی یک ترفند کاربردی مخصوص شما بپردازیم. با استفاده از این ترفند میتوانید به سادگی و با چند کلیک، قدرت صدای وجی از اسپیکر را به طور محسوسی در این ویندوزها بهبود ببخشید. در این پست قصد آموزش ترفندی را داریم که شما با استفاده از آن میتوانید بیشتر سایتهای را باز کنید این ترفند تست شده و کاملاً عملی است و براحتی میتوانید از آن بهره ببرید. امیدوارم از این ترفند به درستی استفاده کنید. هر گونه مسئولیت این ترفند بر عهده خودتان می باشد. برای مشاهده آموزش تصویری این ترفند به ادامه مطلب بروید. http://www.axgig.com/images/33398343389993046342.gif اختصاصی از هایدی تمام ترفند های ویندوز با و پر سرعت .
با این 5 فایل می توانید تمام ترفند های ویندز را آموزش ببینید.
با
تمام ترفند های ویندوز
در این ویدئو 10 ترفند جالب با تخم مرغ را مشاهده می کنید که بیش از 29 میلیون بار بازدید داشته است. نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهرتهران جزئیات ترفند جدید سودجویان ساخت و ساز و قطع کنندگان درختان را تشریح کرد. این ویدیو به شما آموزش میدهد که از اتو چه استفاده های متفاوتی میتوان کرد. ترفند های وی چت یک ترفند و کد جالب برای wechat که دوستانتان را شگفت زده میکنه واسه اینکه کیک بارون بشه بنویس : birthday واسه اینکه ستاره () بارون بشه بنویس : miss you واسه اینکه درخت () بارون بشه بنویس : merry christmas واسه اینکه بوس () بارون بشه بنویس : i kiss you یا beso یا muah (فرقی نمیکنه کدوم کلمه رو بزنین) در ضمن در صفحه چت همون فرد بزنید. ✉↔⚓ťĕśť ĺĩńĕ⚓↔ ✉ تمامی انی که در اندکی نیز سر رشته دارند مطمئنأ میدانند وقتی یک تروجان ساخته میشود پسوند آن exe. است. این موضوع میتواند باعث شود که فرد مورد نظر تروجان را دریافت نکند. اکنون قصد داریم یک ترفند بسیار جالب را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید این پسوند را کاملا محو سازید ، به نوعی که همچنان همان کارایی را داشته باشد.

بر. چند ترفند کاربردی ؛ استفاده از محصولات معمولی برای حل مشکلات مختلف در ادامه 11 ترفند کاربردی ساده و در عین حال بسیار جالب، برای استفاده از محصولات و وسایل معمولی به منظور انجام کارهای روزانه را معرفی می کنیم. با وجود اینکه محصولات گوناگون برای برطرف نیازهای خاص و حل یک یا چند مشکل مشخص طراحی و ساخته می شوند، خلاقیت مصرف کنندگان باعث می شود که هر وسیله ... نوشته چند ترفند کاربردی ؛ استفاده از محصولات معمولی برای حل مشکلات مختلف اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. ایسنا نوشت: نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهرتهران جزئیات ترفند جدید سودجویان ساخت و ساز و قطع کنندگان درختان را تشریح کرد. رئیس پلیس فتا اسان شمالی از ترفند کلاهبرداران از طریق تماس از رادیو قرآن خبر داد. در این ویدئو چند ترفند برای پاک لکه ها را یاد بگیرید. علاوه بر استفاده خوب و مؤثر از آنتی ویروس ها، کاربران اینترنت برای کاهش خطرات ناشی از ب زارها باید برخی عادت های اینترنتی خود را نیز کنار بگذارند. این واقعیت که نود درصد کامپیوتر ها آلوده به spyware هستند نشان دهنده میزان تأپیر گذاری و سماجت بیش از اندازه این نوع بد افزار است که از هر رخنه و سوراخ کوچکی برای ورود به کامپیوتر استفاده می کند.در اینجا قصد داریم چندین ترفند بسیار مفید را برای جلوگیری از نفوذ spyware ها به کامپیوتر شما معرفی کنیم. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که بخش زیادی از جوامع به نوعی با آن درگیر هستند، ترفند هایی در این اپلیکیشن وجود دارد که شاید هر ی از وجود آن ها اطلاع نداشته باشد. اگر از افرادی هستید که وب گردی کار اساسی شماست و شب و روز در حال سر زدن به سایت های مختلف هستید توصیه ما این است که تمام این مقاله را حفظ کنید و یاد بگیرید زیرا بسیار بسیار برای شما کارامد است.
این ترفند ها در واقع راه های میانبر برای دست یافتن به محتویات سایت هاست و به بهبود تلاش شما برای دستی به محتویات سایت ها کمک می کند. به نام خدا در کتاب کاروفناوری هفتم با محیط برنامه paintفعالیت های انجام می دهیم در این قسمت چند ترفند کار با paint را آورده ایم ترفند های جالب در paint ویندوز نرم افزار paint یکی از ابزار های همیشه همراه ویندوز بوده است. اما بعضی از افراد به دلیل ظاهر ساده این نرم افزار آن را دست کم می گیرند. در این مطلب آموزشی قصد داریم چند ترفند خوب در مورد نرم افزار paint در اختیار شما قرار دهیم. ابتدا نرم افزار paint را با مراجعه به آدرس زیر اجرا کنید. start->all programs->accessories->paint گوشی های رجیستر نشده که به طور قاچاق وارد کشور می شود، معمولا در حین استفاده مشکل ساز خواهد بود؛ هنگ می کند، به روز نمی شود، با بعضی برنامه ها بخصوص فارسی سازها مشکل دارد.

برای اطمینان از اصل بودن گوشی، می توان به این راه ها متوسل شد:زی شناسایی گوشی چینی با این ترفند 1- کد معروف ستاره نامبر صفر شش نامبر (#06#*) را شماره گیری کنید. سریال مادربرد گوشی یا imei روی نمایشگر ظاهر می شود. اگر این سریال با بارکد روی کارتن یا باتری مطابقت داشت، احتمالاً گوشی مورد نظر اصل است (برخی قاچاقچیان بارکدهای تقلبی روی کارتن می چسبانند. این گوشی ها به «چنج» یا تغییریافته مشهور است و به همین سبب نمی توان چنین کاری را راهی مطمئن برای تشخیص اص گوشی دانست). 2- با اتصال به اینترنت، سپس رجوع به وبگاه نمایندگی برند یا مارک گوشی مورد نظر، از اصل یا قاچاق بودن آن مطلع شوید.زی 3- هر کشوری بارکد خاصی دارد. به عنوان مثال بارکد اجناس چینی با اعداد 690 یا 691 یا 692 شروع می شود. بارکد محصولات ایرانی با 626، تایوانی با 471، ژاپنی با 45 یا 49، و... (فهرست کامل بارکدهای مربوط به هر کشور را می توانید با سرچ در گوگل به دست آورید). اگر بارکد گوشی با نام کشور سازنده (که معمولا زیر محل قرار گرفتن باتری برچسب یا حک شده) هماهنگ است، احتمالاً گوشی شما اصل است (کاری که قاچاقچیان با برچسب روی کارتن می کنند، با برچسب یا حک زیر باتری هم شدنی است!) 4- مستقیماً به سایت های تحلیل و تشخیص جهانی در وب بروید. به عنوان نمونه، نشانی اینترنتی یکی از این سایت ها www.numberingplans.com است. در این وبگاه، با کلیک روی عبارت «ابزار تجزیه و تحلیل شماره» یا number analysis tools و ورود به صفحه بعدی، شماره سریالی را که از طریق شماره گیری کد #06#* روی نمایشگر گوشی ظاهر شده، در قسمت imei number analysis وارد کنید. مشخصات گوشی از جمله کشور سازنده، کارخانه، مدل و... برابر دیدگانتان خواهد بود. اگر این مشخصات با گوشی مورد نظر همخوانی داشت، مطمئن باشید یک گوشی اصلی، چنج یا قاچاق نشده را در دست دارید.زی آموزش 5 ترفند شگفت انگیز در گوشی اندروید آموزش 5 ترفند شگفت انگیز در گوشی اندروید آموزش 5 ترفند شگفت انگیز در گوشی اندروید , هیچ اهمیتی ندارد که چقدر گوشی اندروید خود را دوست دارید، اما همیشه این احتمال هست که گوشی شما قابلیت هایی داشته باشد که شما از آن ها آگاه نباشید؛ مثلا چقدر از دکمه های گوشی اندروید خود می دانید؟ آیا می دانستید این دکمه ها پنج کارایی اساسی دارند که همه از آن ها با خبر نیستند؟! رئیس پلیس فتای استان سمنان در آستانه عید سعید فطر، درباره ی از شهروندان با ترفند کمک به نیازمندان و جمع آوری فطریه هشدار داد. در این مطلب جالب یکی از امکانات ویندوز را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید با استفاده از کیبورد نشانگر ماوس را حرکت دهید تا دیگر نیازی به ماوس نداشته باشید.
بهره گیری از این ترفند جالب میتوانید بدون نیاز به برنامه خاصی و تنها از طریق کیبورد کامپیوترتان ، نشانگر ماوس موجود در صفحه مانیتور را جابجا نمایید. این ترفند زمانی بسیار مور. خیلی از اوقات به خاطر کیفیت نامناسب جنس لباس ها ؛ شاهد دفرمه شدن و از ریخت افتادن و پف یقه ها هستیم. هیچ دوست ندارد هر سی ثانیه با دست یقه خود را به ح ی که باید برگرداند و بعد از سی ثانیه مجددا شکل خود را از دست داده باشد. در این ویدئو دو ترفند ساده برای شک دادن به یقه ها آشنا می شویم

۩ii۩ij۩ محمود تبار ۩ij۩ii۩ subscribe, share ترفند چینی ها برای دور زدن صف نوروز , فوتبال , میکاپ , ناخن , صدا , سیما , هیپ , هنری , دیرین , ۩ii۩ij۩ مح
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p همانطور که می‏دانید در گوشی‏های تلفن همراه قابلیتی به نام divert یا انتقال مکالمه وجود دارد. بدین صورت که هنگامی که خط خود را بر روی شماره‏ای دایورت می‏کنید، از این پس هر تماسی با شما گرفته شود به طور اتوماتیک به شماره مورد نظر تعیین شده منتقل می‏گردد. در نتیجه هیچ نمیتواند به طور مستقیم با خط شما تماس بگیرد و گوشی شما هیچ‏گاه زنگ نخواهد خورد. بسیاری افراد از این کار جهت این‏که به هیچ تلفنی پاسخ ندهند و به اصطلاح اطرافیان را بپیچانند استفاده می‏کنند. اما از آنجا که دست بالای دست بسیار است قصد داریم ترفندی جالب را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می‏توانید به طور مستقیم با خطی که دایورت شده است تماس بگیرید! قطعاً فردی که خط خود را دایورت کرده است شگفت‏زده می‏شود که چطور شما توانسته اید با او تماس بگیرید، بدون اینکه تماس‏تان دایورت شود! این ترفند بر روی کلیه گوشی‏هایی که قابلیت دایورت را دارا هستند قابل انجام است. در ادامه نحوه انجام ترفند را ببینید. این چهار ترفند را هنگام کار در آشپزخانه به کار ببرید تا کارهایتان سریع تر و راحت تر انجام شود. با استفاده از ترفند زیر تاریخچه جستجو های خود در گوگل را پاک کنید با استفاده از ترفند زیر تاریخچه جستجو های خود در گوگل را پاک کنید روشهای مختلفی برای پاک تاریخچه وبگردی در مرورگرهای مختلف وجود دارد . بیشتر از ۷۰ درصد جستجوها از طریق موتور گوگل انجام می شود . شاید نخواهید اطلاعات وبگردی شما توسط گوگل و کاربران دیگر ثبت و ضبط شود . راه حل استفاده از یک ویژگی وب سایت گوگل است که می توانید تاریخچه جستجو های خود در گوگل را پاک کنید و از ثبت شدن اطلاعات جستجو خود در آینده نیز جلوگیری کنید. این روش جدا از تنظیمات history می باشد و بیشتر کاربران از آن اطلاعی ندارند . بقیه در ادامه مطلب..
هفت ترفند مخفی در فتوشاپ
فتوشاپ ابزاری بسیار پیشرفته است و به همین دلیل، شاید بسیاری از نکات ریز و ترفندهای آن حتی از دید کاربران حرفه‌ای هم مخفی بماند. باتری در زبان ساده وسیله ای است که انرژی آزاد شده از یک فعل و انفعال شیمیایی را به انرژی الکتریکی بدل می کند. در مدل های قدیمی تر باتری ها از ماده "روی" با نشانه شیمیایی "zinc" استفاده می شده است. بسیاری از باتری های امروزی نیز از این ماده به همراه "کربن" و یا "مس" برای انجام واکنش و تولید انرژی استفاده می کنند.

در دهه های قبل، در حوزه های نظامی و با توجه به نیاز به انرژی بالا از باتری های بزرگی استفاده می شد که این باتری ها بسیار بزرگ و سنگین بوده و در عین حال.... در ویدئوی یک دقیقه ای زیر ۵ ترفند ساده برای گرفتن ع های خاص را ببینید. در این ویدئو ترفندهای استفاده از ظرف های شیشه ای را یاد بگیرید. خیلی از امکانات نقشه ی گوگل سرراست هستند. به دنبال مکانی می گردید و سپس به سمت آن مسیری می کنید؛ اما امکانات بسیار دیگری در بطن گوگل مپس گنجانده شده است که همگی می توانند به استفاده ی مفیدتر شما از نقشه ها کمک کنند.


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] باتری های معمولی لپ تاپ نیز همانند سایر وسایل الکترونیکی برای خود عمر مشخصی دارند. این باتری ها معمولأ پس از 1 تا 2 سال کار مداوم ، کارایی اصلی خودشان را از دست میدهند و در نهایت تنها میتوانند 10 تا 15 دقیقه شارژ خود را حفظ کنند. در صورتی که باتری لپ تاپ شما نیز به این بلا دچار شده است پیش از هر اقدام دیگری دست نگاه دارید و این ترفند واقعأ.