16 دلیل بی اعتمادی ایران به روسیه از نگاه رسانه روسی

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 دلیل بی اعتمادی ایران به روسیه از نگاه رسانه روسی : روسیه اعلام کرد که تصمیم «توئیتر» به ممنوع ساختن انتشار اخبار دو رسانه خبری روسیه در این شبکه اجتماعی، «نقض فاحش» هنجارهای بین المللی است. یک کارشناس رسانه گفت: زدودن نگاه رسانه ها و تبدیل فضای منفی، ضدانسانی و پرخاشگرانه حاضر به فضای گفت وگو و پذیرش نظر مخالف می توان به سمت تولید خبر خوب رفت. سازمان اطلاعات و امنیت روسیه (kgb) فاش کرد که «أبوبکر البغدادی» سرکرده گرو تروریستی - تکفیری « ت ی عراق و شام» موسوم به " "، تمامی نقشه های این گرو ترویستی را از سازمان اطلاعات و امنیت (cia) دریافت می کند. در همین راستا رسانه های روسیه ضمن اعلام این خبر، نوشتند: سازمان اطلاعات روسیه همچنین اعلام کرده که "البغدادی" و سایر افراد برجسته گرو تکفیری " " در آموزش دیده اند. به نوشته این رو مه های روسی، قرار است در آینده ای نزدیک سازمان اطلاعات رو...سیه اسناد و مدارکی در این مورد را منتشر کند تا بسیاری از جزئیات محرمانه " " برای افکار عمومی جهان فاش شود. مقامات روسی در ادامه، ورود نظامیان یی به عراق را توطئه و دسیسه ای – امنیتی دانسته و این امر را محکوم د. در زمان جنگ دوم جهانی در روسیه ایده ای به ذهن فرماندهان روسی برای نابود تانک های آلمانی رسیده بود به این شکل که به بدن سگهای آموزش دیده مواد منفجره می بستند که زیر تانک های آلمانی بروند و در زمان قرار گرفتن سگ زیر تانک چاشنی عمل کرده و تانک منفجر شود. در ظاهر امر ایده خیلی خوب و عالی به نظر می رسید اما در میدان واقعی جنگ، سگ ها به جای ت. #سواد_رسانه_ای نگاه ما به رسانه سواد رسانه ای#جنگ_نرم #محتوای_روشی

انواع نگاه هایی که می توانیم به رسانه داشته به شرح ذیل است:
1- #نگاه_بدبینانه اینکه به صورت مطلق به رسانه بدبین باشیم نه تنها فرصت بودن رسانه را از دست می دهیم بلکه رسانه تبدیل به تهدیدی می شود که مدام باید از آن گریزان باشیم.
2- #نگاه_خوشبینانه خوش بینی و ساده انگاری و بی خیالی نسبت به رسانه ها باعث می شود منفعل بوده و سر از ناکجاآباد در بیاوریم.
3- #نگاه_واقع_بینانه نه بد بین باشیم و از رسانه گریزان، نه خوش خیال و ساده انگار، بلکه با آگاهی از محاسن و معایب فضای مجازی و با فکر و برنامه ریزی، از مزایای رسانه ها استفاده و شر آن را دفع نمائیم.
پیوستن آزمون، ملی پوش ایرانی به تیم روبین کازان بازتاب گسترده ای در رسانه های روسیه داشت. اقدام ایران در تحریم 15 شرکت یی شریک جرم رژیم صهیونیستی، حامی تروریسم و مشارکت در سرکوب ملت های منطقه در رسانه های مختلف روسیه شامل خبرگزاری ها، شبکه های تلویزیونی و رو مه ها بازتاب گسترده و فوری یافت. ولادیمیر پوتین گفت، رسانه های روسیه در خارج از این کشور با محدودیت های مالی و تی جدی مواجه هستند. پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در یکی از بازی های انتخ جام جهانی 2018 روسیه برابر قطر مورد توجه رسانه مطرح ورزشی روسیه قرار گرفت. مسکو - ایرنا - رسانه های روسی نوشتند: انقلاب ی ایران در سخنان روز یکشنبه خود، در مورد پیامدهای اقدامات نادرست در برابر به واشنگتن هشدار داد. حماسه حضور ملت ایران در پای صندوق های رای در کانون توجه رسانه های معتبر روسی قرار گرفت. صعود افتخارآمیز تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازتاب گسترده ای در رسانه های این کشور داشته است. رقابت های گروه سطح یک لیگ جهانی والیبال با حضور هشت تیم در دو گروه a (ایران، ایتالیا، برزیل و لهستان) و گروه b (بلغارستان، ایالات متحده، روسیه و صربستان) به مدت 45 روز پیگیری خواهد شد.

این رقابت ها با دیدار دو تیم برزیل و ایتالیا در آغاز و با بازی صربستان و ایالات متحده به پایان خواهد رسید که در مجموع 48 بازی در دور بین قاره ای انجام خواهد شد.

نخستین بازی تیم ملی والیبال ایران روز ، نهم دادماه با تیم ملی والیبال ایتالیا در شهر تریستای این ایتالیا است و آ ین بازی ملی پوشان ایران در دور مقدماتی روز یکشنبه 14 تیرماه برابر ملی پوشان لهستان خواهد بود.

بر اساس اعلام دپارتمان لیگ جهانی fivb برنامه کامل مرحله بین قاره ای لیگ جهانی والیبال به شرح زیر است:

(اسامی تیم های میزبان ابتدا آماده و زمان بازی ها نیز به وقت محلی شهر میزبان است)

دور رفت، هفته اول:

1- دوم دادماه: برزیل – ایتالیا، ساعت 14:35

2- شنبه سوم دادماه: برزیل – ایتالیا، ساعت 10

3- دوم دادماه: بلغارستان – ایالات متحده، ساعت 20

4- شنبه سوم دادماه: بلغارستان – ایالات متحده، ساعت 20

هفته دوم:

5- پنج شنبه 8 دادماه: برزیل – لهستان، ساعت 14:35

6- نهم دادماه: برزیل – لهستان، ساعت 14:35

7- نهم دادماه: صربستان – روسیه، ساعت 20

8- نهم دادماه: ایتالیا – ایران، ساعت 20

9- یکشنبه 11 دادماه: ایتالیا – ایران، ساعت 19

10- یکشنبه 11 دادماه: صربستان – روسیه ، ساعت 20

هفته سوم:

11- 16 دادماه: برزیل – ایران، ساعت 9:50

12- 16 دادماه: ایتالیا – لهستان، ساعت 20

13- 16 دادماه: ایالات متحده – روسیه، ساعت 19

14- شنبه 17 دادماه: برزیل – ایران، ساعت 9:50

15- شنبه 17 دادماه: بلغارستان – صربستان ، ساعت 20

16- شنبه 17 دادماه: ایالات متحده – روسیه، ساعت 19

17- یکشنبه 18 دادماه: بلغارستان – صربستان، ساعت 20

18- یکشنبه 18 دادماه: ایتالیا – لهستان، ساعت 20

هفته چهارم:

19- 23 دادماه: ایران – برزیل، ساعت 21

20- 23 دادماه: ایالات متحده – صربستان، ساعت 19

21- 23 دادماه: لهستان – ایتالیا، ساعت 19:30

22- شنبه 24 دادماه: روسیه – بلغارستان، ساعت 18

23- شنبه 24 دادماه: ایالات متحده – صربستان ، ساعت 19

24- یکشنبه 25 دادماه: روسیه – بلغارستان، ساعت 18

25- یکشنبه 25 دادماه: ایران – برزیل ، ساعت 21

26- یکشنبه 25 دادماه: لهستان – ایتالیا، ساعت 19:30

دور برگشت، هفته پنجم:

27- 30 دادماه: روسیه – صربستان، ساعت 18

28- 30 دادماه: ایران – ایتالیا، ساعت 21

29- 30 دادماه: لهستان – برزیل، ساعت 19:30

30- 30 دادماه: ایالات متحده – بلغارستان، ساعت 19

31- شنبه 31 دادماه: روسیه – صربستان، ساعت 18

32- شنبه 31 دادماه: ایالات متحده – بلغارستان، ساعت 19

33- یکشنبه یکم تیرماه: ایران – ایتالیا، ساعت 21

34- یکشنبه یکم تیرماه: لهستان – برزیل، ساعت 19:30

هفتم ششم:

35- ششم تیرماه: روسیه – ایالات متحده، ساعت 18

36- ششم تیرماه: ایران – لهستان، ساعت 21

37- ششم تیرماه: صربستان – بلغارستان، ساعت 20

38- شنبه هفتم تیرماه: روسیه – ایالات متحده، ساعت 18

39- یکشنبه هشتم تیرماه: ایران – لهستان، ساعت 21

40- یکشنبه هشتم تیرماه: صربستان – بلغارستان، ساعت 20

هفتم هفتم:

41- پنج شنبه 12 تیرماه: ایتالیا – برزیل، ساعت 20

42- 13 تیرماه: صربستان – ایالات متحده، ساعت 20

43- 13 تیرماه: لهستان – ایران، ساعت 20:15

44- شنبه 14 تیرماه: بلغارستان – روسیه، ساعت 20

45- شنبه 14 تیرماه: لهستان – ایران، ساعت 20:15

46- یکشنبه 15 تیرماه: ایتالیا – برزیل، ساعت 17

47- یکشنبه 15 تیرماه: بلغارستان – روسیه، ساعت 20

48- یکشنبه 15 تیرماه: صربستان – ایالات متحده، ساعت 20 چهار شنبه25تیرما:ایران -روسیه 20:00 پنجشنبه26تیرماه:روسیه -بریزیل20:00 27تیرماه :ایران برزیل20:00

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال 2014 از چهارشنبه 25 تیرماه با حضور شش تیم ( چهار تیم برتر گروه های اول و دوم، ایتالیا (میزبان) و تیم برتر دسته دوم لیگ جهانی) در شهر فلورانس ایتالیا آغاز خواهد شد که به مدت پنج روز ادامه دارد. به دنبال اعمال فشار علیه رسانه های روسیه، مسکو قصد داری اقدامی مشابه علیه رسانه های یی انجام دهد. مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: در نگاه ی و انقل نه تنها نگاه سرگرم کننده به رسانه را م ب می دانیم بلکه اعتقادمان بر این است که رسانه باید نقش بیدار کننده داشته باشد و انسان را به حرکت وا دارد. سخنگوی وزارت خارجه روسیه با تاکید بر «ترویج دروغگویی در رسانه های یی از جمله سی ان ان»، اعلام کرد: رویکرد کنونی رسانه ها در وحشیگری و بی بندوباری رسانه ای است که یک سقوط در عملکرد شناخته می شود. رسانه های روسی از جمله تلویزیون این کشور که پیش از این با توجه به احتمال بهبود روابط مسکو-واشنگتن به تعریف و تمجید از «ترامپ» می پرداختند اکنون رویکرد خود را تغییر داده اند. رسانه های روسی اعلام د: رئیس ایران روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی، نشست عربی- یی ریاض را خیمه شب بازی خواند که هیچ کمکی به مبارزه با تروریسم نمی کند. رسانه های روسی نوشتند: انقلاب ی ایران در سخنان روز یکشنبه خود، در مورد پیامدهای اقدامات نادرست در برابر به واشنگتن هشدار داد. دو روز مانده به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران، تبلیغات نامزدهای این انتخابات اوج گرفته و رسانه های عربی نیز در کنار حجم انبوه رسانه های مجازی، ابعاد تازه تری از این انتخابات را تحلیل… رسانه های روسی از این نوشته اند که سعید عزت اللهی فصل بعد در آنژی نخواهد بود. برترین ها: معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است.

این معدن متروکه سرشار از مواد معدنی متفاوت بوده و در حال حاضر برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید اما یک عکاس روسی این محل وهم انگیز را به تصرف خود در آورده تا ع های زیبایی از این محل را خلق کنند.

معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه (ع )

معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه (ع )

معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه (ع ) یک منبع نزدیک به وزارت دفاع هند در گفتگو با رسانه ها اذعان داشت رزم ناوهای روسی در تاریخ 6 دسامبر 2015 (15 آذر 1394) وارد بندر وی اپاتنام (visakhapatnam) در ای آندراپرادش می شوند تا در رزمایش مشترک با هند موسوم به ایندرا 2015 شرکت نمایند. یک منبع نزدیک به وزارت دفاع هند در گفتگو با رسانه ها اذعان داشت رزم ناوهای روسی در تاریخ 6 دسامبر 2015 (15 آذر 1394) وارد بندر وی اپاتنام (visakhapatnam) در ای آندراپرادش می شوند تا در رزمایش مشترک با هند موسوم به ایندرا 2015 شرکت نمایند. معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه +ع معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است. معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است. این معدن متروکه سرشار از مواد معدنی متفاوت بوده و در حال حاضر برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید اما یک عکاس روسی این محل وهم انگیز را به تصرف خود در آورده تا ع های زیبایی از این محل را خلق کنند.
معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

معدن سحرآمیز در روسیه

رئیس جمهور در نشستی خبری ضمن معرفی گزینه جدیدش برای وزارت کار، ضمن حمله لفظی به رسانه های مخالفش در این کشور، باز هم اظهاراتی علیه ایران مطرح کرد. ایرنا نوشت: وتو قطعانه ارائه شده از سوی انگلیس، و فرانسه توسط روسیه یکی از برجسته ترین محور گزارش و تحلیل های رسانه های عربی بود. در بسیاری از این رسانه ها قاطعیت روسیه، ایران و حزب الله و برای همگرایی در برابر هرگونه اقدام مورد توجه قرار گرفت. خانه ملت نوشت : عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است: فشار یی ها به صدای و سیمای ایران به دلیل تلاش رسانه ملی برای بر هم زدن تسلط رسانه ای غربی ها بر مردم ایران است. استان مازندران همواره ازجمله استانهایی بود که درحوزه رسانه و فعالیتهای مرتبط با آن در سطح کشور شناخته شده بود ، اما جایگاه رسانه ازمنظر مقامات ارشد استان گاهی دچارفرازونشیب هایی میگردید که متاثر ازنوع نگاه و دیپلماسی انها نسبت به رسانه ها است. یک رسانه خارجی در معرفی تیم های بزرگی که از راهی به جام جهانی روسیه بازماندند، از سرمربی کنونی استقلال تهران یادکرد. روسیه در اقدامی تلافی جویانه علیه فشارهای غیرموجه واشنگتن بر رسانه های این کشور، دو رسانه وابسته به ت به نامهای «رادیو اروپای آزاد» و «صدای » را «عوامل خارجی» معرفی کرد. 05:15:21 1393-04-26 برترین ها: معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است.

این معدن متروکه سرشار از مواد معدنی متفاوت بوده و در حال حاضر برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید اما یک عکاس روسی این محل وهم انگیز را به تصرف خود در آورده تا ع های زیبایی از این محل را خلق کنند. حمله موشکی به مقرّ فرماندهی، مراکز و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرا ور در رسانه های روسی و همچنین فضای مجازی بازتاب آنی یافت و در صدر اخبار نشست. به نظر من در زندگی ما و سبک و روش زندگی ما رسانه ها نقش مهمی در ایجاد و تغیر سبک زندگی دارند از لباس و پوشاک تا راه رفتن و خو دن الاخصوص تغذیه. ارتباط با دیگران و موضوعی که درباره آن صحبت می شود عامل مهمی است در تغیر زندگی طرف مقابل به صورتی که گاهی یک نفر در ارتباط با رسانه و یا افراد کل زندگی خود را تغییر می دهد. شخصی که تا دیروز غذای ب. معدن نمک متروکه یکاترینبورگ در شهر یکاترینبورگ روسیه و در بیش از 650 متری سطح زمین قرار داشته و به دلیل لایه بندی های زیبایی که سنگ ها در داخل معدن دارند، شهرتی جهانی یافته است.

این معدن متروکه سرشار از مواد معدنی متفاوت بوده و در حال حاضر برای ورود به آن نیاز به مجوز دارید اما یک عکاس روسی این محل وهم انگیز را به تصرف خود در آورده تا ع های زیبایی از این محل را خلق کنند.

معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه (ع )

معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه (ع )

معدن سحرآمیز و متروکه در روسیه (ع ) جدیدترین نظرسنجی موسسه یی از افزایش نگاه منفی دموکرات های این کشور به روسیه و نیز کاهش نگاه منفی به ایران حکایت دارد. روسیه در اقدام متقابل علیه فشار های غیرموجه واشنگتن بر رسانه های این کشور، دو رسانه وابسته به ت را «عوامل خارجی» معرفی کرد. همشهری آنلاین: سید عباس صالحی، فرهنگ و ارشاد ی گفت:با توجه به طرح پیشنهادهایی که از سوی دوستان رسانه ای در این زمینه تاکنون بیان شده است، ت با همین نگاه ادامه بررسی لایحه نظام رسانه ای در… نیکولای نیکیفروف ارتباطات و رسانه های جمعی روسیه در دیدار محمدجواد جهرمی معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امکان همکاری با ایران برای تولید پردازنده رایانه ای روسی البروس را مطرح کرد. ... رسانه های روسی و خارجی، از شلیک موشکی از شهر طرطوس به سوی دریای مدیترانه خبر دادند. انرژی روسیه، در جریان سفر خود به ایران، از برخی توافق های اقتصادی خبر داد. از جمله، ایران قصد دارد هواپیماهای مسافربری روسی «سوخوی جت» را یداری کند. انرژی روسیه، در جریان سفر خود به ایران، از برخی توافق های اقتصادی خبر داد. از جمله اینکه، ایران قصد دارد هواپیماهای مسافربری روسی «سوخوی جت» را یداری کند. گوشی های برتر تلفن همراه در بازار روسیه از نگاه کاربران معرفی شدند. رسانه های صهیونیست از توافق محرمانه روسیه و در خصوص و آنچه آنرا عمل ایران در توصیف کرده اند، ابراز نگرانی د. مرحله نهایی لیگ جهانی ایران - روسیه ع 2 15 تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 با نتیجه سه بر دو از روسیه قهرمان المپیک ش ت خورد. عملکرد والیبال ایران برابر روسیه در برابر دیدگان صدها ایرانی حاضر در سالن نلسون ماندلا تحسین برانگیز بود. تیم ملی والیبال ایران در یک دیدار تماشایی مقابل روسیه با نتیجه 3 بر 2 با امتیازهای ( 25- 18 ، 18 - 25 ، 21- 25، 37-35 و 8-15) ش ت خورد.

روسیه به عنوان قهرمان المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 قدرتمندترین تیم حال حاضر والیبال جهان به شمار می رود. روس ها در این دوره از مسابقات مدعی اصلی عنوان قهرمانی هستند. پیش از این تیم ایران هیچ گاه نتوانسته بود مقابل روسیه در یک مسابقه رسمی پیروز شود و این طلسم همچنان پابرجا ماند. پکن- ایرنا - رسانه های گروهی چین روز چهارشنبه گسترش روابط ایران و روسیه را مورد اهتمام جدی دو کشور دانسته و افزودند: اسناد همکاری جدید میان تهران و مسکو نشان دهنده قرار گرفتن روابط در مسیر توسعه همه جانبه… رسانه های آلمانی هم با نگاه انتقاد آمیز به تصمیم ترامپ در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی پرداختند. یک نظرسنجی که به تازگی در انجام شده است از بی اعتمادی کامل بسیاری از مردم این کشور به رسانه ها حکایت دارد. از آن جایی که در ایران، رسانه ی خصوصی نداریم و رسانه ی حاکمیتی هم، موانع و محدودیت های بسیاری داردف انتخابات به خودی خود به «رسانه» تبدیل شده و نامزدها هم نیازی نمی بینند که به سوالی پاسخ دهند یا برنامه ای اعلام کنند. رسانه های آلمانی هم با نگاه انتقاد آمیز به تصمیم ترامپ در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی پرداختند.