16 راند 14 صعود آمار عجیب استقلال

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 راند 14 صعود آمار عجیب استقلال : در این بین استقلال و پرسپولیس با 5 صعود از دور گروهی در بین تیم های ایران رکورددار صعود به دور دوم هستند. برای ذوب آهن 4 صعود رقم خورده و ان هم 3 بار از دور مقدماتی بالاتر رفته است. استقلال برای صعود به عنوان تیم اول فقط کافی است به امتیاز دهم برسد و این یک تساوی برابر الهلال است. العین تیم دیگری است که می تواند به امتیاز دهم برسد.اما با توجه به بازی رو به رو استقلال نتیجه بهتری نسبت به العین گرفته و به همین دلیل به عنوان تیم اول صعود می کند. دیدار دو تیم استقلال و الریان قطر با پیروزی آبی پوشان ایرانی به پایان رسید و صعود استقلال از گروه مرگ قطعی شد. هفته شانزدهم لیگ برتر با صدرنشینی پرسپولیس صعود استقلال به رتبه پنجم و بالانشینی ذوب آهن به پایان رسید. تیم استقلال با پیروزی برابر فولاد توانست به رتبه ی دوم ج رده بندی صعود کند. استقلال ایران از گروهش صعود کرد. آبی های تهران در بازی برگشت با عاون هم به پیروزی رسیدند. از 40 شانس صعود به نیمه نهایی 10 دوره گذشته جام حذفی استقلال 6شانس داشته است. ذوب آهن در این 10سال 5بار تا نیمه نهایی صعود کرده است والبته از این 5 صعود 3بار هم قهرمان جام حذفی شده داریوش شجاعیان یکی از بهترین بازیکنان میدان که با پن ی هوشمندانه اش نقش زیادی در پیروزی برابر الریان داشت در پایان بازی صعود استقلال را به سبک خود جشن گرفت. ورزش و جوانان در پی صعود استقلال تهران و استقلال خوزستان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، این موفقیت را تبریک گفت. ورزش و جوانان در پی صعود استقلال تهران و استقلال خوزستان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، این موفقیت را تبریک گفت. استقلال با پیروزی در این دیدار موفق شد به عنوان چهارمین سهمیه ایران به لیگ قهرمانان آسیا و گروه اول آن صعود کند. به این شکل استقلال پس از پیروزی 4-3 در ضربات پن ی مقابل السد حالا باید رو در روی لوکوموتیو ازب تان ، الاهلی امارات و عاون عربستان قرار بگیرد. یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه می روی…
یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی بازوهایت آنقدر خسته اند که توان گارد گرفتن نداری…
یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی که خون از دماغت جاریست و چنان خسته ای که آرزو میکنی حریف مشتی به چانه ات بزند و کار تمام شود…
یک راند دیگر مبارزه کن
و به یاد داشته باش . استقلال خوزستان با یک امتیازی که از عربستان گرفت همچنان شانس صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا را دارد. دو رکورد گ نی در تمامی مسابقات آسیایی و ش ت با حداقل اختلاف در صورت استمرار برابر العین باعث صعود استقلال می شود. مهاجم پیشین استقلال می گوید که تنها شانس و معجزه می تواند باعث صعود این تیم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شود. سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: صد درصد از گروه b به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود می کنیم. استقلال در ادامه مسابقات خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف لوکوموتیو ازب تان می رود و با ش ت این تیم می تواند از شانس بالایی برای صعود برخوردار شود. عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: استقلال با برد مقابل فولاد می تواند به رده دوم یا سوم ج صعود کند. مهاجم تیم فوتبال استقلال آمار جالبی را در لیگ شانزدهم از خود بر جای گذاشته است. استقلال با این تساوی در آستانه صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا قراردارد و در صورت ب یک امتیاز از دیدار آینده بدون حرف و حدیث در مرحله بعد حضور خواهد داشت.
هادی طباطبایی اعتقاد دارد استقلال می تواند راحت از گروه خود صعود کند. استقلال در بازی هایی که هافبک ازب تانی خود را در اختیار نداشته، آمار عجیبی را به جای گذاشته است. هر هفته که از شروع نیم فصل دوم می گذرد، استقلال موفق می شود آمار خود را در لیگ برتر بهتر و به صدر ج نزدیک شود. استقلال با پیروزی در ضربات پن ی مقابل السد، به جمع 16 تیم برتر غرب آسیا صعود کرد تا چهارمین ایران در لیگ قهرمانان فصل 2017 ـ 2016 باشد. تیم های ایرانی در شرایط خاصی از گروه خود صعود می کنند، تنها پرسپولیس برای صعود حتمی نیاز به نتیجه لازم در بازی دیگر است، دیگر تیم های ایرانی می توانند با گرفتن نتیجه لازم جشن صعود به مرحله بعد را بگیرند. مساله این نیست که چرا استقلال با بازیکنی همچون شجاعیان قرارداد منعقد کرده. مساله این است که چرا مدیرعامل باشگاه استقلال بدون توجه به آمار بازیکن سابق گسترش فولاد حاضر به پرداخت یک و نیم میلیارد تومان حق رضایتنامه شده است. استقلال در ماه های اخیر، هر هفته بیشتر از یک رتبه در ج صعود می کند. سرمربی استقلال امروز بازیکنانی را به زمین می فرستد که بتوانند با ب سومین پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا، صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها را تا حد زیادی قطعی کنند. استقلال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر میزبان خود را ش ت دهد. علی قربانی (43)، مجتبی حقدوست (77) و امید نورافکن (2+90) گل های استقلال را به ثمر رساندند. استقلال با این پیروزی صاحب سومین برد پیاپی خود شد و با 34 امتیاز موقتاً به رده سوم ج صعود کرد. تیم فوتبال استقلال خوزستان با برتری مقابل تیم میعاد مغان اردبیل به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی صعود کرد.
استقلال با ب تساوی مقابل الاهلی امارات صعود خود را تقریبا قطعی کرد. مهاجم پیشین استقلال می گوید که تنها شانس و معجزه می تواند باعث صعود این تیم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شود. اهواز - تیم فوتبال استقلال خوزستان با ب تساوی خانگی در برابر تیم الجزیره امارات موفق شد به عنوان تیم دوم گروه b به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. مدیر فنی استقلال تأکید کرد که هنوز صعود این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا قطعی نشده است. استقلال هم به خاطر نتیجه در دور رفت و هم به دلیل سیستمی که بازی می کند از دو تیم ایرانی دیگر حاضر در لیگ قهرمانان آسیا شانس بیشتری برای صعود به جمع ۸ تیم برتر این مسابقات دارد. تیم فوتبال استقلال خوزستان توانست به عنوان تیم دوم گروه دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعدی صعود کند. در شبی که استقلال با نتیجه دور از انتظار مغلوب العین شد، آمار نیز حکایت از برتری قاطع نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان مقابل استقلال داشت. حریف اماراتی استقلال خوزستان در شبی که ش ت را قبول کرد، در آمار توانست درصد مالکیت بیشتری روی توپ داشته باشد. اکانت رسمی afc آمار جالبی از بازی امشب استقلال مقابل حریف اماراتی منتشر کرده است. با صعود استقلال و پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان، دو تهرانی فوتبال ایران روزهای اول و دوم داد باید میزبان حریفان خود در باشند. تیم فوتبال پدیده در بازی های روبرو با استقلال موفق شده چند آمار منحصر به فرد از خود به جای بگذارد. مربی پیشین تیم استقلال اعتقاد دارد که استقلال از گروه خودش در لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد. تهران- ایرنا- هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در حالی از فردا آغاز می شود که تیم های ذوب آهن و استقلال خوزستان در صورت پیروزی برابر تیم های حریف صعود زودهنگام خود را به مرحله حذفی قطعی خواهند… بازیکن تیم الاهلی گفت: استقلال تیم قدرتمندی است و شانس این تیم برای صعود بیشتر است. حریف اماراتی استقلال خوزستان در شبی که ش ت را قبول کرد، در آمار توانست درصد مالکیت بیشتری روی توپ داشته باشد. پیش وت تیم استقلال گفت: تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران از شانس بالایی برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان برخوردار هستند. استقلال با این پیروزی عملا مقدار قابل توجهی از راه صعود را طی کرده است. شاگردان منصوریان حالا در صورت ب مساوی هم به مرحله بعد می روند نکته مهم تر آنکه اگر به هر صورتی گل بزنند تیم حریف باید بادو اختلاف گل پیروز شود و این می تواند به معنای صعود کم دردسر آبی ها به مرحله بعد باشد. از هفته پانزدهم لیگ برتر تیمهای استقلال و ان رو در روی هم قرار گرفتند که استقلال موفق شد با زدن سه گل به رتبه هشتم صعود و تعطیلات نیم فصل خوبی را آغاز کند. تیم فوتبال استقلال خوزستان با برتری مقابل تیم میعاد مغان اردبیل به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی صعود کرد. مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: باخت استقلال به الاهلی فقط به خاطر کم تجربگی بود ولی مطمئن باشید این تیم به دور دوم صعود خواهد کرد.