16 را ار پلیس برای جلوگیری از سرقت منزل

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 را ار پلیس برای جلوگیری از سرقت منزل : رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۲ منزل، ۲ مال و کشف ۲۶ فقره سرقت در شهرستان زاهدان خبر داد. با بکارگیری توصیه های پلیسی در خصوص پیشگیری از سرقت منزل در ایام نوروز هم از یک بحران روحی شدید در خانه خود جلوگیری کنید و هم نقش غیر قابل انکار خود را در افزایش امنیت جامعه به خوبی ایفا کنید. پلیس آگاهی فارس برای جلوگیری از سرقت منزل در ماه محرم هشدار داد. تهران-ایرنا- رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی اعلام کرد: وقوع سرقت از منزل در 10 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5/4 درصد کاهش داشت. رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری باند ان منزل در شهریار خبر داد.

سرهنگ "منصور خدادادی" رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: در پی افزایش سرقت منازل مس ی در شهریار و تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در جهت مبارزه موثر با ان، یک باند حرفه ای سرقت منزل که اقدام به سرقت طلا و زیور آل. سرقت از خانه ها شگرد خودشان است. هر کدام در سرقت برای خود سبکی دارند، از توپی زنی تا سرقت با یک کاغذ سفید، پس از آشنا شدن با روش های سرقت از منزل می توانید ان را ناکام بگذارید. رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری حرفه ای خبر داد و گفت: در بازجویی های پلیس به ۲۶ فقره سرقت منزل و مغازه در سطح شهر کرمانشاه اعتراف کرده است. رئیس پلیس آگاهی سیستان وبلوچستان از دستگیری حرفه ای و کشف 23 فقره سرقت منزل خبر داد. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری دو حرفه ای منزل با اعتراف به دو فقره سرقت خبر داد. برای پیشگیری سرقت از منزل 4 نکته مهم را رعایت کنید . پلیس تهران برای جلوگیری از سرقت داخل خودرو 12 را ار آسان و پر کاربرد را اعلام کرد. مهر نوشت: دو پسر که اقدام به سرقت منزل می د، دستگیر شدند. ان پلیس آگاهی شهرستان بافق، ی را حین سرقت ضایعات از منزل نیمه ساز در این شهرستان، دستگیر د. رئیس پلیس آگاهی استان قم از انهدام باند ان منزل و کشف 10 فقره سرقت در قم خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری منزل و کشف چهار فقره سرقت خبر داد. فرمانده انتظامی رامسر از شناسایی و دستگیری منزل با ۲۴ فقره سرقت خبر داد. رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهمی با ۱۰ فقره سابقه کیفری خبر داد که در آ ین سرقت خود، سواری پژو را با لباس پلیس سرقت کرده بود. اموال منزل رادوشویچ دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس مورد سرقت قرار گرفته است. مشک - ایرنا - فرمانده انتظامی مشک گفت:یک حرفه ای با 15 فقره سرقت منزل در دام ان پلیس گرفتار شد. سرهنگ محمد عزیزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت در شهرستان مشک ، شناسایی و دستگیری عوامل سرقت در دستور کار ان نیروی انتظامی قرار گرفت.
وی گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ان پلیس پس از شناسایی مخفیگاه ، وی را به طور نامحسوس زیر نظر گرفته و سپس او را دستگیر د.
سرهنگ عزیزی بیان کرد:این در بازجویی به 15 فقره سرقت از منازل در سطح شهر اعتراف کرد.
وی افزود:متهم دستگیر و با صدور قرار متناسب روانه زندان شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان مشک تعامل مردم با این نیرو را در شناسایی و دستگیری ان و مخلان نظم و امنیت مهم و اثر گذار دانست.
7281/6068
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه ۳ منزل در اجرای طرح مقابله با سرقت در شهرستان رامسر دستگیر شدند. معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی گفت: به راحتی با رعایت چند نکته می توان از بروز سرقت خانه در نوروز جلوگیری کرد. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی قم از کشف ۸۵ فقره سرقت داخل خودرو در جریان بازرسی از منزل یک ده فروش خبر داد. رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و انهدام باند بزرگ خانوادگی سرقت از منزل در همدان با کشف ۱۲ فقره سرقت خبر داد. ان پلیس آگاهی شهرستان سیمرغ منزلی با چهار فقره سرقت را شناسایی و دستگیر د. پلیس خوزستان برای جلوگیری از سرقت خودرو توصیه های ایمنی ارائه کرد. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری دو حرفه ا ی منزل با اعتراف به 6 فقره سرقت خبر داد. 10 باند زورگیری و ۱۰ باند سرقت منزل و ۹ باند سرقت خودرو و لوازم خودررو شناسایی و دستگیر شدند. از این افراد چندین دستگاه خودروی مسروقه و اموال مسروقه کشف و ضبط شد. فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از شناسایی و دستگیری متهم به سرقت منزل با چهار فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی بروجرد گفت: ان فرماندهی انتظامی شهرستان بروجرد حرفه ای منزل را که به50 فقره سرقت اعتراف کرده دستگیر د. به راحتی با 11 را ار پلیس می توان از سرقت مغازه ها جلوگیری کرد. فرمانده انتظامی کرمانشاه از افزایش گشت های ثابت و سیار پلیس به منظور پیشگیری سرقت از منازل در این شهرستان خبر داد . ۲۰۰ میلیون ریال طلاجات و اموال منزل توسط همسر صاحبخانه سرقت شد. مجتبایی گفت: در ۲ هفته گذشته با تلاش پلیس آگاهی قم ۴ باند سرقت منزل، جلو بانکی، طلاجات اطفال و خودرو شناسایی و منهدم شده اند. فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از دستگیری ۲ منزل با ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. پلیس تهران برای جلوگیری از سرقت داخل خودرو 12 را ار آسان و پر کاربرد را اعلام کرد. فرمانده انتظامی ساوه گفت: ان 2 میلیارد ریال طلا، جواهرات و وجه نقد از یک منزل مس ی در این شهرستان با تلاش ان پلیس شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ پرویز اسدی افزود: یک شهروند ساوجی در روزهای پایانی سال گذشته،در تماس با مرکز فوریت های پلیس 110 شهرستان اعلام کرد که منزلش مورد سرقت قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: ان انتظامی در تحقیقات اولیه م. در این عملیات دستگیری که پیش از ظهر امروز انجام شد، اکیپی از کار آگاهان پلیس آگاهی شهرستان بیله سوار به دنبال وقوع چندین فقره سرقت منزل در این شهرستان مرزی تحقیقات گسترده ای را با هدف کشف این سرقت ها آغاز کرده و موفق شدند را شناسایی و دستگیر کنند. کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه موضوع و افزایش گشت های انتظامی موفق شدند در عملیاتی غافلگیرانه را که با یک دستگاه خودروی سرقتی در حال تردد بود دستگیر کرده و به پلیس آگاهی انتقال دهند. در بازجویی های انجام شده و ارائه مستندات و دلایل قانونی دستگیر شده لب به سخن گشود و به دو فقره سرقت منزل به ارزش 110 میلیون ریال و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کرد. پلیس شهرستان خلیل آباد با انهدام باند حرفه ای سرقت از ۴۰ فقره انواع سرقت برداشت. رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام باند ان منزل و مغازه و کشف 13 فقره سرقت خبر داد. در صورت مشاهده افراد یا خودروهای مشکوک که بصورت بی هدف و گاهأ با چند سرنشین مبادرت به دیدزنی از منزل می کنند با پلیس 110 تماس بگیرید. ایسنا نوشت: معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ی حرفه ای که با گریم سعی در تغییر چهره خود هنگام سرقتها داشت خبر داد و از مردم خواست که اگر توسط او مورد سرقت قرار گرفته اند به پلیس مراجعه کنند. پلیس گیلان را ارهای ایمنی برای جلوگیری از سرقت برنج از کارخانه های برنجکوبی را ارائه کرد. متهمین پس از دستگیری معترف شدند که قصد سرقت مسلحانه از منزل راداشته اند که با هوشیاری ین زمین گیر شده اند. متهمین با تشکیل پرونده جهت ادامه تحقیقات تحویل پلیس آگاهی شدند. لفظ سرقت از ماده «سَرَقَ» به معنای « یدن» است. و مصدر آن سرقه است و استراق سمع به معنای انه گوش ، از همین کلمه ساخته شده است. سرقت در اصطلاح حقوق جزا در ماده 197 قانون مجازات ی سرقت چنین تعریف شده است: «ربودن مال دیگری به طور پنهانی». توضیح این تعریف تنها شامل سرقت حدی می شود، اما اگر به جای قید «به طور پنهانی» از قید «به طور متقلبانه» ا. فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری اعضای باند سرقت از منزل و مجتمع های مس ی خبر داد. فرمانده انتظامی مشک از شناسایی و دستگیری 1 حرفه ای با 15 فقره سرقت منزل در این شهرستان خبر داد. شهروندخبرنگار ما شیوه عجیب برای سرقت لامپ از منزل مس ی در آبادان را ثبت کرده است. آمار کشف سرقت پلیس در مرکز استان در فروردین ماه سال جاری 28 درصد افزایش یافته است. فرمانده انتظامی شهرستان بم از دستگیری باند 14 نفره ین منزل و اماکن با کشف بیش از 30 فقره سرقت توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد. ادامه سریال سرقت از منزل فوتبالی ها در شبی که آنها بازی های خارج از خانه داشتند.