16 شغل پردرآمد در سال جدید

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 شغل پردرآمد در سال جدید : معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه در مورد وضعیت فهرست حذف یارانه د های پردرآمد گفت: امسال برای حذف این یارانه ها زیاد پیش نرفتیم و همان حدود ۴ میلیون نفر را حذف کردیم و برای ادامه راه هم طبق قانون عمل می کنیم. معادل 60 درصد بودجه عمرانی کشور، د پردرآمد کشور یارانه دریافت می کنند که باید سریعا اصلاح شود و ت مسئول اجرای آن است.
مشاغل خانگی پردرآمد در ایران کدام ها هستند؟ این سوالی است که شاید تا کنون چندین بار از ذهن عبور… مسئولان بیمه سلامت سعی دارند پردرآمد ها را از لیست بیمه ای خود خارج کنند تا بتوانند بخش زیادی از بار مالی اجرای طرح تحول نظام سلامت را مدیریت کنند. معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه در مورد وضعیت فهرست حذف یارانه د های پردرآمد گفت: امسال برای حذف این یارانه ها زیاد پیش نرفتیم و همان حدود ۴ میلیون نفر را حذف کردیم و برای ادامه راه هم طبق قانون عمل می کنیم. قائم مقام تعاون،کار و رفاه اجتماعی می گوید: از سال گذشته تا کنون یارانه نقدی حدود ۵ میلیون نفر از گروهای پردرآمد حذف شده و شناسایی افراد متمکن از طریق بانکهای اطلاعاتی قوی صورت گرفته است. سال گذشته «آنجلینا جولی» مقام نخست این ج را به خود اختصاص داده بود و جایگاه «ساندرا بولاک» با درآمد ۱۴ میلیون دلار مقام هفتم بود. اما بخاطر بازی در علمی تخیلی «جاذبه» به کارگردانی «آلفونسو کوارون» توانست رقم دستمزدهای خود را به سه برابر سال گذشته برساند. پردرآمد ترین بازیگر زن سال 2014+ع رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه برخی نمایندگان به هیأت رییسه برای بررسی اهمال ت درباره حذف یارانه بگیران پردرآمد و ارجاع این نامه به کمیسیون متبوعش خبر داد. http://data1.whicdn.com/images/54064263/original.jpgبه نقل از مجله بسکتبال رو عشقه بازیکنان لیگ بسکتبال حرفه ای در بین پردرآمدترین ورزشکاران جهان هستند.
به گزارش شفقنا ورزشی، وقتی صحبت از درآمد و دستمزد می شود، بازیکنان لیگ بسکتبال حرفه ای ، جزو برترین ها هستند. البته نکته جالب در این بین این است که لبران جیمز، فوق ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز در بین 5 بازیکن پردرآمد لیگ امسال قرار ندارد.

اسامی 25 بازیکن پردرآمد لیگ nba در فصل جاری را در ادامه مطلب بخوانید جزئیات حذف یارانه افراد پردرآمد قائم مقام تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که تا پایان سال ۱۳۹۵ برنامه‌ای برای حذف یارانه نداریم، گفت: در صورتی که بنای حذف یارانه ی باشد قبل از آن پیامک اطلاع‌رسانی به فرد ارسال می‌شود. ابوالحسن فیروزآبادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۵ تصمیمی به حذف یارانه ی گرفته نشده و چنانچه قرار باشد یارانه افراد از جمله گروه‌های پردرآمد و ثروتمند حذف شود، قبل از آن حتما پیامک اطلاع‌رسانی به وی ارسال می‌شود. وی گفت: پس از ارسال پیامک به افراد فرصت داده می‌شود در موعد مقرر نسبت به ارائه‌ی مدارک خود اقدام کنند و چنانچه اثبات شود که فرد نیازمند و مستحق گرفتن یارانه است، یارانه وی همچنان برقرار خواهد بود. ادامه مطلب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه برخی نمایندگان به هیأت رییسه برای بررسی اهمال ت درباره حذف یارانه بگیران پردرآمد و ارجاع این نامه به کمیسیون متبوعش خبر داد. باشگاه خبرنگاران جوان بررسی کرد با وجود آنکه تقریبا یک ماه به پایان سال زمان باقی است اما هنوز حذف و عدم حذف یارانه بگیران پردرآمد که به یکی از معضلات اقتصادی تبدیل شده، تعیین و تکلیف نشده است. 24بهمن کار شود / فرمول حذف یارانه پردرآمد ها چیست؟به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ت یازدهم برای جبران ری بودجه خود تصمیماتی مبنی بر حذف 24 میلیون نفر اتخاذ کرد که تا کنون خبری از معیار حذف افراد پردرآمد نیست و تنها وزارت کار اقدام به قطع یارانه گروه پزشکان، مالکان خودروهای لو ، صاحبان صرافی، اعضا هیأت مدیره بانک ها ، شرکت های خصوصی و همچنین ایرانی های مقیم خارج از کشور نموده است. ادامه مطلب جزئیات حذف یارانه افراد پردرآمد قائم مقام تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که تا پایان سال ۱۳۹۵ برنامه ای برای حذف یارانه نداریم، گفت: در صورتی که بنای حذف یارانه ی باشد قبل از آن پیامک اطلاع رسانی به فرد ارسال می شود.
ابوالحسن فیروزآبادی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۵ تصمیمی به حذف یارانه ی گرفته نشده و چنانچه قرار باشد یارانه افراد از جمله گروه های پردرآمد و ثروتمند حذف شود، قبل از آن حتما پیامک اطلاع رسانی به وی ارسال می شود. وی گفت: پس از ارسال پیامک به افراد فرصت داده می شود در موعد مقرر نسبت به ارائه ی مدارک خود اقدام کنند و چنانچه اثبات شود که فرد نیازمند و مستحق گرفتن یارانه است، یارانه وی همچنان برقرار خواهد بود. ادامه مطلب
حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با میزان: ت هرچه زودتر نسبت به حذف یارانه افراد پُردرآمد اقدام کند خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: حذف یارانه افراد پردرآمد صراحتا در قانون  آمده است و متاسفانه ت این مهم را اجرایی نمی‌کند و ت هرچه زودتر باید به این موضوع ورود کند.   یارانه حسینعلی حاجی‌دلیگانی، در گفت‌و گو با خبرنگار گروه  میزان  درباره زمان حذف یارانه د ‌های پردرآمد افزود: در قانون این موضوع پیش بینی شده است و ت هرچه زودتر باید به این موضوع ورود کند.     وی ادامه داد: بنا بود برای افزایش یارانه افراد تحت پوشش دستگاه‌های مددجو از محل کاهش پرداخت یارانه و یا همان حذف د ‌های پردرآمد تامین مالی صورت بگیرد که متاسفانه این اتفاق تاکنون نیفتاده است.
شاهین‌شهر اضافه کرد: حذف یارانه افراد پردرآمد از دریافت یارانه صراحتا در قانون آمده است و متاسفانه ت این مهم را اجرایی نمی‌کند و مامنتظر اقدامات اجرایی ت در این راستا هستیم تا مشکلات در این زمینه مرتفع شود.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: ت اجراکننده قانون است و لذا اصحاب رسانه و مردم باید روی این مهم تمرکز کرده و بطور جد از ت بخواهند که یارانه افراد پردرآمد را هرچه زودتر قطع کند. می گویند رادیولوژی پول سازترین رشته در حوزه های پزشکی است. طبق آمار جدید 7.5 درصد از هزینه های سلامت مربوط به حوزه رادیولوژی است و این بخش جزو چهار بخش پردرآمد بیمارستان هاست. باشگاه خبرنگاران جوان بررسی کرد با وجود آنکه تقریبا یک ماه به پایان سال زمان باقی است اما هنوز حذف و عدم حذف یارانه بگیران پردرآمد که به یکی از معضلات اقتصادی تبدیل شده، تعیین و تکلیف نشده است. 24بهمن کار شود / فرمول حذف یارانه پردرآمد ها چیست؟به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ت یازدهم برای جبران ری بودجه خود تصمیماتی مبنی بر حذف 24 میلیون نفر اتخاذ کرد که تا کنون خبری از معیار حذف افراد پردرآمد نیست و تنها وزارت کار اقدام به قطع یارانه گروه پزشکان، مالکان خودروهای لو ، صاحبان صرافی، اعضا هیأت مدیره بانک ها ، شرکت های خصوصی و همچنین ایرانی های مقیم خارج از کشور نموده است.

از سال گذشته تاکنون یارانه یک میلیون و 200 هزار خانوار معادل حدود 4 میلیون نفر قطع شده و از این تعداد 400 هزار خانوار نسبت به حذف یارانه خود در سامانه اعتراض شان را ثبت کرده اند.

این در حالی است که برای بسیاری از افرادی که در ماه های گذشته از لیست دریافت یارانه حذف شده اند از پیامک سازمان هدفمندی یارانه ها خبری نبوده و این افراد بدون اطلاع از لیست حذف شده اند و بسیاری از این افراد جزو اقشار پردرآمد جامعه نیستند و اعتراض آن ها پس از حذف شدن از لیست یارانه ها نیز راه به جایی نبرده است.
ادامه مطلب دستگاه مهر سازی کوچک برای راه اندازی شغل پردرآمد و کوچک با آموزش رایگان مهر سازی از 60 هزار تومان قابل استفاده برای شغل دوم و زود بازده مهر سازی شغل کوچک و پردرآمد مهر سازی را میتوان یکی از مشاغل آزاد پردرآمد در ایران دانست که جوانان بسیاری را به خود جذب میکند برای انتخاب شغل مناسب باید به چند نکته توجه کرد سرمایه اولیه کم - یادگیری آسان و فضای مورد نیاز کم از جمله این نکات است دستگاه مهر کوچک شغل پردرآمد و کوچک آموزش مهر سازی رایگان صدها طرح مهر رایگان نرم افزار فارسی طراحی مهر از 60 هزار تومان 09124526223 09193519931 «ویدان» استارتاپی است که انقل در آموزش کشور به وجود آورده. در ویدان صدها آموزش ویدیویی جدید و به روز وجود دارد که کاملا به زبان فارسی ترجمه و دوبله شده است. شناخت نقاط قوت و شرایط روانی خانم ها در انتخاب شغل بسیار مهم است زیرا روحیه حساس آنها اجازه انجام هر کاری را نمی دهد. نیکلاس کیج هن یشه وکارگردان یی است که نامش درمیان بازیگران پردرآمد هالیوودی قرار دارد. ۲۰ شغل پردرآمد دنیا برنامه نویس ها، به طور متوسط ۹۰۰۶۰ دلار در سال در آمد دارند. البته این تنها میانگینی از کل افراد شاغل در این بخش است. ۲۰ شغل پردرآمد دنیا به گزارش افکارنیوز، زمانی که عصر، عصر ارتباطات و تکنولوژی باشد، مشاغل مربوط به ارتباطات و تکنولوژی هم مسلما جز بهترین و پردرآمد ترین شغل های دنیا به حساب می آیند و جایگزین مشاغلی مانند پزشکی و ی که تا سال ها و قرن ها گوی سبقت را از دیگر مشاغل ربوده اند، می شوند.

البته شاید چنین جایگزینی در ایران و دیگر کشور های در حال توسعه تا سالیان بعد هم اتفاق نیفتد اما براساس آ ین آماری که وزارت کار اعلام کرده، ۲۰ شغل برتر دنیا در سال ۲۰۱۴ معرفی شده که توسعه دهنده نرم افزار یا همان برنامه نویسی در رتبه اول و تحلیل گر سیستم کامپیوتر در پله بعدی قرار گرفته است. به این ترتیب، دیگر در صدر ج برترین مشاغل دنیا، پزشکی دیده نمی شود و دندان پزشک ها هم به رتبه سوم نزول کرده اند.

براساس این گزارش، برنامه نویس ها، به طور متوسط ۹۰۰۶۰ دلار در سال در آمد دارند. البته این تنها میانگینی از کل افراد شاغل در این بخش است. به عبارتی ده درصدی که درآمد بالایی در این شغل دارند، حدود ۱۳۸۸۸۰ دلار در سال به دست می آورند. این صدرنشینی شغل برنامه نویسی و حاکمیت عصر اینترنت تا جایی پیش رفته که پیش بینی می شود تا قبل از سال ۲۰۲۲ ، حدود ۱۴۰ هزار شغل جدید مربوط به توسعه نرم افزار ایجاد شود.

علاوه بر برنامه نویس ها، آنهایی که تحلیل گر سیستم های کامپیوتری هستند در جایگاه دوم ج نشسته اند. تحلیل گرها، با طراحی تکنولوژی، مسایل و تحلیل های مربوط به آن سر و کار دارند تا جاییکه به آنها دانشمند داده ها هم گفته می شود. البته این شغل هم مانند شغل قبلی آن طور که باید و شاید در ایران و کشورهای همتای آن جا نیفتاده. چرا که اصولا تحلیل گر سیستم کامیپوتری، برای تجارت شرکت های بزرگ، اقدامات خیلی مهم و مفیدی انجام می دهد. این مفید بودن هم تا جایی است که یک فرد می تواند با داشتن این شغل سالانه به طور متوسط، ۸۳۸۰۰ دلار در آمد داشته باشد.

البته براساس گزارش وزارت کار ، غول تحلیلگر های سیستم کامپیوتری، در بالاترین حد درآمدی این شغل، سالانه ۱۲۲۰۹۰ دلار به دست می آورد. با این حال، آن طور که پیش بینی شده، به دلیل رشد تجارت و رقابت بین شرکت ها، تا سال ۲۰۲۲، درآمد این گروه شغلی تا حدود ۲۴.۵ درصد رشد خواهد داشت.

20 شغل پردرآمد دنیا با وجود نرخ بالای بیکاری و هجوم لشکر فارغ حصیلان به بازار کار، هستند مشاغلی که توانسته اند درآمدهایی بالایی را به خود اختصاص دهند. ساخت مهر ژلاتینی شغلی بسیار پردرآمد می باشد
که بدلیل استفاده از لامپ های بلک لایت در
دستگاه های جدید بسیار ساده و راحت میتوان
انواع مهر ژلاتینی رادر کمتر از 20 دقیقه
وبا هزینه کمتر از 500 تومان برای هر مهر
آماده نمود

با دستگاه های جدید مهر سازی می توان مانند
مهرسازی های بزرگ مهر با کیفیت بالا را با کمترین
. داشتن یک شغل پردرآمد مطمئنا خواسته همه افراد جامعه است اما به دست آوردن مشاغل پردرآمد کار چندان راحتی هم نیست، رسیدن به یک شغل با درآمد بالا نیازمند تلاش زیاد، داشتن تحصیلات در حوزه مورد نظر و البته در بعضی موارد نیازمند یک بند از قوانین استخدام که همه با آن آشنا هستید و نیازی به توضیح بیشتر نیست.


در حالی که هفتاد و ششمین مرحله یارانه نقدی در داد ماه به حساب س رستان خانوار واریز شد که گویا… ساخت مهر ژلاتینی شغلی بسیار پردرآمد می باشد
که بدلیل استفاده از لامپ های بلک لایت در
دستگاه های جدید بسیار ساده و راحت میتوان
انواع مهر ژلاتینی رادر کمتر از 20 دقیقه
وبا هزینه کمتر از 500 تومان برای هر مهر
آماده نمود

با دستگاه های جدید مهر سازی می توان مانند
مهرسازی های بزرگ مهر با کیفیت بالا را با کمترین
هزینه و بسیار ساده ساخت و تحویل مشتری داد

ضمن اینکه با دستگاه های جدید می توان ساخت مهر
برجسته ؛ ساخت کلیشه دستگاه طلاکوب؛ ساخت کلیشه
کارتن سازی و چاپ یووی روی سی دی و دی وی دی
و همچنین چاپ روی تمام سطوح مسطح را هم انجام دادشغل مهرسازی بسیار درآمد زا ست بطوری که
بسیاری از مهرسازان این کار پردرآمد را شغل اول
خود قرار میدهندطرز کار دستگاه های جدید بدلیل لامپ های بلک لایت
ژاپنی بسیار ساده گردیده و روش های قدیمی و
زینک و ماده ظهور و ثبوت حذف گردیده و میتوانید طی
ی اعت کار بادستگاه را فرا گیرید و به صورت حرفه ای
مهر بسازید

دستگاه های جدید مهر سازی دارای سه لامپ بلک لایت
هیتاچی ژاپن است که این لامپ ها هم کار مهرسازی را بسیار
آسان نموده و هم کیفیت کار را بسیار بالا میبرد
ضمن اینکه بدلیل وجود سه لامپ بلک لایت شما میتوانید
همزمان ده ها مهر با کیفیت را آماده نمایید با وجود آنکه تقریبا یک ماه به پایان سال زمان باقی است اما هنوز حذف و عدم حذف یارانه بگیران پردرآمد که به یکی از معضلات اقتصادی تبدیل شده، تعیین و تکلیف نشده است. درآمد نیمار برزیلی از 7 زن فوتبالیست پردرآمد در جهان هم بالاتر است. یک کارشناس اقتصادی حذف یارانه اقشار پردرآمد را را اری در راستای توزیع مناسب سهام عد عنوان کرد. اکثر کارفرمایان در آگهی های استخدام صحبتی در مورد میزان حقوقی که می خواهند به کارمند بپردازند، به میان نمی آورند، اما وب سایت gl doorr، این مسئله را برای کارجویان در راحت کرده است. شاید عجیب به نظر برسد که در سرزمینی که بهترین راننده و بهترین گلف باز جهان در آن توپ می زنند یک فوتبالیست پردرآمد ترین باشد اما این گرت بیل است که بالاتر از همیلتون و مکلروی یکه تازی می کند. گرت بیل با درآمد سالانه ۳۰ میلیون یورو بالاتر از همیلتون با ۲۶، مکلروی با ۲۰، رونی با ۱۹ و جرارد با ۱۶ میلیون یورو درآمد قرار دارد.بیل رقمی در حدود سالانه ۱۰ میلیون یورو از رئال دستمزد می گیرد و بقیه درآمد او از راه تبلیغات بدست می آیند. بیل در حال حاضر با درخششی که در عرصه فوتبال داشته به عنوان گزینه اصلی کمپانی های تبلیغاتی برای تبلیغ محصولاتشان به شمار می رود. ضیاء الدین اعزازی ملکی: زلف اجرایی شدن قانون افزایش مستمری نیازمندان به حذف یارانه های افراد پردرآمد جامعه گره خورده است. ایسنا به نقل از رییس اتحادیه کارگران قراردادی گزارش داد: امروز بیشتر فارغ حصیلان در جستجوی شغل های کم دردسر و پردرآمد هستند. همشهری آنلاین: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ت آمادگی دارد که اگر درآمد ی بالاست یارانه اش را قطع کند اما این کار در طول سه ماه شدنی نیست. مردم کرمان و راور در مجلس شورای ی گفت :برخی شرکتهای پردرآمد از بورس خارج شده اند تا سهام عد شامل آنها نشود ما این کار را در مجلس پیگیری خواهیم کرد. باشگاه منچستریونایتد با ب درآمدی بی سابقه در فصل گذشته عنوان پردرآمدترین باشگاه جهان را به خود اختصاص داد. رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: اینکه فقط گفته شود که افراد پردرآمد بدون سازوکار حذف شوند عملیاتی نیست، به همین دلیل سال آینده پرداخت یارانه ها متفاوت از استمرار سال جاری نیست. رو مه عکاظ چاپ عربستان نوشت، این طرح پس از اعطای مجوز از سوی سلمان بن عبد العزیز، پادشاه عربستان برای صدور گواهی نامه برای ن مطرح شد. سد سیمره در ۱۴کیلومتری شهر کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت استان لرستان قرار دارد. در این منطقه پرورش اُردک شغلی پردر آمد، که جوانان را به سمت این حرفه کشانده است. مشاور اقتصادی رئیس جمهوری با نقد مکانیزم کنونی مالیات ستانی در جهت تغییر توزیع نابرابری، پیشنهادی درخصوص انتقال بار مالیاتی از بنگاه ها به سمت خانوارهای پردرآمد مطرح کرد. آقای خاص بالاتر از سرمربی مشهور چین پردرآمدترین مربی دنیا نام گرفت. نتایج یک پژوهش نشان می دهد که در کشورهای در حال توسعه هدف گذاری نامناسب برای یارانه های سوخت در نظر گرفته می شود و اغلب گروه های پردرآمد از آن منتفع شده و همچنین بار مالی زیادی به همراه دارد. مهران مدیری در برنامه دورهمی به موضوع حذف یارانه اقشار پردرآمد و بررسی حساب های بانکی کنایه زد. در فهرست زیر پردرآمدترین مربیان فوتبال در سال 2017 را معرفی کرده ایم. مدتی است که ماجرای هجوم برخی افراد به غارها برای به دست آوردن لانه گرانبهای خفاش ها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. رونالدو که در سال ۲۰۱۶، به افتخارات زیادی دست پیدا کرد، در این سال با درآمدی ۸۸ میلیون دلاری، بالاتر از لبرون جیمز، لیونل مسی و نیمار قرار گرفت.   این ستاره پرتغالی که دو روز دیگر ۳۲ ساله می شود،…