16 علامت ایدز

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 علامت ایدز : علامت @ پیش از آنکه به نماد جهانی با کاربرد امروزی تبدیل شود، پیشتر به عنوان سمبلی برای معرفی برخی غذاها یا حیوانات استفاده می شد اما در نهایت به لطف فعالیت ها و تحقیقات برنامه نویس کامپیوتر، ray tomlinson، این علامت برای نخستین بار برای ارسال اولین ایمیل استفاده شد. کامل تو یک علامت سوال بزرگی , تو یک علامت سوال بزرگی با , تو یک علامت سوال بزرگی کم حجم تو یک علامت سوال بزرگی کارگردان: مهرداد فلاحتگر زمان: 90 دقیقه سال ساخت: 1393 پخش: 95 پخش کننده: کول اسامی بازیگران تو یک علامت سوال بزرگی فرید رحمتی، علی نظری جویباری، وحید رحمتی، آریانا نصیری، بیتا فلاحتگر. خلاصه داستان تو یک علامت سوال بزرگی: پسر جوانی با یدن ماشین از روی حماقت سعی در خوشحال برادر خود در شب عروسیش دارد، اما اطرافیان از این فرصت استفاده می کنند و دردسرهایی به وجود می آید...  تو یک علامت سوال بزرگی ادامه مطلب سکوت علامت رضاست :)
علامت تو چیست؟
استعلام علامت تجاری رایگان در کرج برای آن دسته از متقاضیان ثبت علامت تجاری در کرج یک مژده داریم و آن مطلب این است که شما عزیزان می توانید قبل از اقدام به ثبت اظهارنامه علامت یک سری استعلامات و جستجوها انجام دهید که باید این نوید را به شما بدهیم که استعلام علامت تجاری رایگان در کرج را از موسسه مهر بخواهید. با این کار شما هم در وقت و هز. در کتاب ریاضی (2) فصل سوم مبحثی وجود داره به نام "تعیین علامت". تعیین علامت از مباحث کاربردی و وقت گیر هست که باتکنیکی که درزیر ارائه شده میتونید در یک بازه زمانی کوتاه عبارتی هرچند بزرگ راتعیین علامت کنید. این مبحث ازمباحث پایه میباشدکه باطی گام هایی که در ادامه مطلب به شما ارائه شده میتوانید به اوج تسلط در این مبحث برسید.
علامت @ پیش از آنکه به نماد جهانی با کاربرد امروزی تبدیل شود، پیشتر به عنوان سمبلی برای معرفی برخی غذاها یا حیوانات استفاده می شد. خواهرزاده ی سه ساله ام پاکت چوب شور را نشان مادرش می دهد و یک چیزهایی می گوید که متوجه نمی شودم.خواهرم می گوید:داره مامان.استاندارده.مشکلی نداره اما انگار همان چیز مورد نظر را پاکت چوب شور ندارد.علامت استاندارد!!.بعد دوباره می گردند با هم و با نشان دادن پروانه !بالا ه رضا کوچولو راضی می شود که پاکت را باز کندو از چوب شورهای احتمالا اس. خدمت هم میهنان گرامی عرض کنم که علامت های دفینه روی زمین دارای اعتبار هستن نه زیر زمین. اگر جسمی را میخواستند مخفی کنند علامت را روی زمین قرار میدادند نه زیر زمین. متاسفانه بعضی از شیادان ادعا دارند که از طریق بو خاک هم میتوانند بفهمند که بار وجود دارد یا نه!!!! علامتهایی که در زیر زمین نظیر سفال ش ته ، سفال سالم ، استخوان و... علامت بار نیستند .بعضی وقتها مثل شکل زیر به بنای م وبه برخورد خواهید کرد که این هم نشان بار نیست و فقط نشان دهنده این است که زندگی در این مکان وجود داشته است. ثبت برند به چه معنایی است؟

به ثبت قانونی هر شکل، طرح، عبارت، علامت، نماد، اسم، لوگو، آرم و امثال آن ها به اصطلاح ثبت برند و یا ثبت علامت تجاری می گویند در همه جای دنیا و به صورت بین المللی علامت ها و اسم های تجاری با توجه به نوع کالا و خدمات دارای ۴۵ دسته یا گروه می باشند که به این دسته بندی ها به اصطلاح طبقه بندی بین المللی علا.  اخبار جعلی را علامت گذاری می کند
در ادامه‌ی اقدامات خود برای بررسی و اخبار منتشر شده، پروژه‌ای برای علامت‌گذاری خبرهای ساختگی اجرا کرده است. این علامت ها چیست؟ س: در میان کلمات قرآن، گاهی علامت هایی مانند قلی ، صلی ج ، ز یا لا دیده می شود. این علامت ها چیست؟
ج: اگر به صفحات قرآن دقت کرده باشید، حتما دیده اید که علاوه بر متن آیات قرآن و علامت های مربوط به کلمات علائم دیگری هم وجود دارد. بیشتر این علامات، مربوط به وقف و ابتدا، در تلاوت قرآن است. برای رعایت جمله بندی صحیح در خ. تو یک علامت سوال بزرگی , رایگان تو یک علامت سوال بزرگی کیفیت بالا

جدید ایرانی تو یک علامت سوال بزرگی با
ایرانی جدید تو یک علامت سوال بزرگی با
سینمایی تو یک علامت سوال بزرگی با
تو یک علامت سوال بزرگی با

در صورت ن یتی صاحب اثر لینک برداشته خواهد شد .

تو یک علامت سوال بزرگی , رایگان تو یک علامت سوال بزرگی کیفیت بالا

جدید ایرانی تو یک علامت سوال بزرگی با
ایرانی جدید تو یک علامت سوال بزرگی با
سینمایی تو یک علامت سوال بزرگی با
تو یک علامت سوال بزرگی با

در صورت ن یتی صاحب اثر لینک برداشته خواهد شد .

آیا می دانید دلیل وجود علامت @ در آدرس ایمیل چیست ؟ ایمیل سرویسی است که بعضی از ما حدود ۲۰ سال است که از آن استفاده می کنیم اما خوب است بدانید عمر سرویس ایمیل بیش از این هاست. در حقیقت اولین سرویس های ایمیل در دهه ۱۹۶۰ میلادی ایجاد شده اند و بر اساس گزارش wired کامپیوتری به نام “ری تاملینسون” پدیدآورنده بسیاری از ابداعات ایمیل مانند علامت @ است. قرمزی چشم علل بسیار زیادی دارد و در حالات مختلف با الگوهای متفاوتی دیده می شود در این مطلب به 7 علامت خطرناک این عارضه اشاره می کنیم. یک اورولوژیست با بیان اینکه سرطان پروستات یکی از بی علامت ترین سرطان های بدن است درخصوص نشانه های این بیماری توضیحاتی را ارائه داد. سکوت علامت رضاست :)
رضا شاعری
 
علامت تو چیست؟
دفینه پل هاعلامت پل خیلی مهم است چون خود آن نشانه دفینه است , در این ح تمامی سنگهای پل به یک رنگ هستند ویکی فقط در جای مخفی رنگش فرق می کند که اگر این علامت بود که با روش زیر عمل می شود .
ولی اکر این علامت موجود بود باید از دستگاه استفاده نمود , حال اگر یکی از سنگ ها رنگش فرق کرد آن را در می آوریم که پشت آن حتما جایی ک. اگر به پلاک خودروها دقت کرده باشید هر کدام از آنها دارای یک علامت خاص بوده که معنای مخصوص به خود را دارد. همه انی که به اینترنت دسترسی دارند، علامت @ را دیده اند و آن را می شناسند. این علامت که امروزه آن را بیشتر در آدرسهای ایمیل و یا شبکه های اجتماعی می توانیم ببینیم، در خیلی جاها به عنوان سمبل اینترنت یا ارتباطات مجازی تلقی می شود.
شاید فکر می کنید که این علامت از ابداعات چند سال گذشته است و پیش از دوران کامپیوترها و ایمیلها وجود خار. در این خبر سعی داریم شما را با علامت های اختصاری اینترنت همراه و تفاوت های آن آشنا کنیم. با ثبت اسم یا نشان تجاری برای محصول و خدمات خود، دارای حقوقی می شوید که طبق آن می توانید از شخص یا اشخاصی که جهت آن محصول یا خدمات از مشابه یا عین اسم یا علامت ثبت شده ی شمااستفاده می کنند هم به صورت حقوقی و هم به صورت کیفری طرح دعوی کنیم. به زبان ساده تر ثبت برند (ثبت اسم یا علامت تجاری) از نام و شهرت محصولات و یا خدمات شما در برابر سوء . عوامل تولید: پس از ذکر عنوان بر روی برگه ی فهرستنویسی، نام ماده در کروشه ذکر می شود و بعد از آن علامت ممیز(/) گذاشته می شود. سپس عوامل تولید آورده می شود که این عوامل عبارتند از: محقق،نویسنده،مترجم، نامه نویس،تهیه کننده،کارگردان(فنی و هنری)، بردار،صدا بردار،سازنده ی موسیقی متن،ویرایشگر(مونتور یا تدوین کننده)،گوینده،مجری و حداکثر نام پنج نفر از بازیگران.اسامی افراد هر حرفه با علامت(؛) از یکدیگر جدا می شوند و اگردر یک زمینه بیش از یک نفر کار کرده باشند از علامت(،) استفاده می شود.بعضی از فهرستنویسان از علامت (:) بین شغل و حرفه و نام استفاده می کنند. 1- علامت خشت یا همان آجر در حفاری در خاک و یا چاه ها این علامت اگر به صورت درسته باشد و در وسط به صورت تک قرار گرفته باشد یعنی زیر آن کامل راه میدهد مثال اگر در چاه دیده شود یعنی زیر چاه کامل راه میدهد.
2- خشت نیمه یا ش ته در حفاری علامت این است که نصف راه به سمت پایین راه میدهد اگر در چاه دیده شود یعنی نیم دایره چاه را به سمتی که خشت وجود دارد را باید پایین بروید البته باز هم اگر به صورت تک دیده شود.
سنگ دایره در حفاری به این معنی است که فضای زیر آن بعد یک الی 2 متر به صورت گنبدی میشود البته باید به صورت تک وسط در وسط قرار گرفته باشد .
سنگ بیضی نصف شده معنی درب را میدهد یعنی به محل درب ورود نزدیک شده اید که وقتی به این سنگ برخورد کردید 2 متر زیرش راه مشخص میشود البته معنی دیگر آن راه رو هم میشود .
کوزه برع به این معنی است که باید به سمت زیر آن بروید مسیر در قسمت زیر آن درست است.
علامت ضربدر به معنی حفره , اتاقک و سرداب را میدهد که زیر همان علامت پنهان است .
پیسوز : این علامت مسیر به سمت جلو را نشان میدهد نوک پیسوز را دنبال کنید .
این روزها زیاد اسم ویتامین د (ویتامین d) به گوش شما رسیده است. تاکید زیاد به استفاده از منابع آن و یا حتی دریافت مکمل آن برای افرادی که کمبود این ویتامین را ندارند، توصیه می شود. ۷ علامت باور ن ی کمبود ویتامین د و درمان آن این افراد یعنی افراد بالای ۳ سال چه مرد […] نوشته ۷ علامت باور ن ی کمبود ویتامین د و درمان آن اولین بار در سلامتی پ. یک اورولوژیست با بیان اینکه سرطان پروستات یکی از بی علامت ترین سرطان های بدن است درخصوص نشانه های این بیماری توضیحاتی را ارائه داد. بسیاری از نشانه های ابتلا به سرطان با علائم بیماری های دیگر مشترک هستند و شاید به همین دلیل است که نادیده گرفته می شوند. این در حالی است که بنا به هشدار پزشکان در صورت ادامه دار بودن هر گونه علامت مشکوک و یا درد ادامه دار غیر معمول، لازم است هرچه سریع تر به پزشک مراجعه و برای درمان اقدام کنید. شایع ترین علامت های ابتلا به سرطان در ن که معمولا نادیده گرفته می شود، از این قرارند:  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختلالات خلقی مجموعه ای از اختلالات روانپزشکی هستند که تابلو یا علامت اصلی آنها روحیات و خلقیات فرد است که می تواند این علامت ها رو به پایین و افسردگی باشد یا به سمت علائم مانیا (شی )، خلق های بالا… هواپیماهای نیروی هوایی عراق با ریختن میلیون ها اعلامیه بر فراز شهر تلعفر از مردم خواستند با نوشتن علامت"ع"در مکانهایی که در آنها حضور دارد،به نیروهای عراقی کمک کنند. «م»، علامت وقف لازم

«م»، علامت وقف لازم است«م»، یعنى وقف در آن لازم بوده و وصل آن موجب خلل در معنى مى‏شود،مثل: «إنَّ اللَّه شَدِیدُ العِقابِ للفُقَرَاءِ المُهَاجِرِین».

«ط»، علامت وقف مطلق

«ط»، علامت وقف مطلق است، یعنى وقف بر آن کاملاً به جاست و آغاز از مابعد آن نیز خوب است (مترادف وقف تام)، مثل: «ذلِک فَضلُ اللَّهِ یُؤ. چهار رنگ درج شده پایین تیوب خمیردندان توجه کنید
زمانی که شما خمیر دندان می ید، اگر متوجه تیوب یا لوله خمیر شوید، در پائین آن به یکی از چهار رنگ زیر علامت گذاری شده است:
اگر علامت رنگ سبز باشد: خمیر دندان از مواد طبیعی ساخته شده است. اگر علامت رنگ آبی باشد: خمیر دندان از مخلوطی از مواد طبیعی و ادویه جات ساخته شده است. اگر علامت رنگ سرخ (قرمز) باشد: خمیر دندان از مواد طبیعی و مواد شیمیایی ساخته شده است. اگر علامت رنگ سیاه باشد: خمیر دندان کاملاً از مواد شیمیایی ساخته شده است. نکته: شما فقط آن خمیر دندانی را یداری کنید که با رنگ سبز یا آبی علامت گذاری شده است مباحثی که تو امتحان میانترم ازشون سوال طرح میشه:(طبق برنامه ای که مرادی دادن...)آیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنمقدمه,تاریخچه و رده بندی میکروارگانیسم هاآیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنساختمان سلول باکتریاییآیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنمتابولیسم,کشت و ژنتیک باکتری هاآیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنارتباط انگل و میزبانآیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنرشد,تقسیم و مرگ باکتری(منحنی رشد)آیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنعوامل ضد می و شیمی درمانی ضد باکتری(همون آنتی بیوتیک ها)آیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنباسیل های گرم مثبت اسپور دار(کلستریدیوم ها و باسیلوس ها)آیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکنباسیل های گرم مثبت بدون اسپور(کورینه باکتریوم,لیستریا,پروپیونی باکتریوم)موفق باشید
ما رفتیم است رو برگشتیم

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به نظر شما سکوت علامت چیه ؟ از خیلی ها پرسیدم ، جواب های متفاوتی دادند . یکی گفت : علامت رضایته . دیگری گفت : نشانه ی بی تفاوتی هست . دیگری گفت : جواب ابهلان است . دیگری گفت : شاید جو نداشته که بگوید . نظرات و افکار همه متفاوت است خوشحال می شم شما هم نظرتون رو بگید . چون چرم محکمه و به طور معمول سوزن از داخل اون رد نمیشه برای دوخت کارهای چرمی ابتدا باید دورتادور کار رو سنبه زد و سوراخ کرد.

معمولا برای دوخت با نخ معمولی فاصله سنبه ها از لبه کار نیم سانت و فاصله هر سوراخ از سوراخ قبلی هم نیم سانت در نظر گرفته میشه .این اندازه ها به دلخواه میتونه تغییر کنه ولی نیم سانت استانداردتره. برای دوخت . علامت تجاری directreality مایکروسافت پیش از کنفرانس خود در نمایشگاه e3 2017 در روز یکشنبه، علامت تجاری directreality را ثبت کرد. اما آیا ارتباطی میان این سرویس مرموز با اپلیکیشن های هولوگرافیک وجود دارد؟ مایکروسافت، directreality یا واقعیت مستقیم را «نرم افزار کامپیوتری آنلاین برای اپلیکیشن های هولوگرافیک» و در واقع یک سرویس نرم افزاری توصیف می کند. همچنین به ... نوشته علامت تجاری directreality توسط مایکروسافت ثبت شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. ثبت علامت در کرج علامت تجاری یک علامت و مشخصه تجاری می باشد که اجناس و کالا یا خدمات یک شرکت را از سایر شرکتها مجزا می کند. در دنیای تجارت اکثر شرکتها و صاحبان تجارت و صنایع بایستی برای کالا تولیدی یا خدمات ارائه دهنده خود یک علامت و برندی مشخص ثبت کرده باشند تا بین کاربران و مصرف کنندگان با آن برند شناخته شوند.ثبت علامت تجاری به مصر. «رافائل» ونجلیس فردی است که تصمیم گرفته چنین کاری را انجام دهد. وی یک چاپگر سه بعدی یداری نموده و با استفاده از آن و به کار گیری تکنیک استاپ موشن، علامت های «loading» در شرایط مختف را به دنیای واقعی آورده است. محبت به اولیاء خدا و به طور مشخص به ائمۀ معصومین(ع)، علامت تواضع ذاتی انسان و دوری او از خودخواهی است. ی که به اولیاء خدا بی توجه باشد، این بی توجهی می تواند علامت تکبر و یا حب نفس شدید او باشد. انسان اگر متواضع باشد و خودخواه نباشد، دلیلی ندارد به اولیاء خدا محبت شدید پیدا نکند. پناهیان شایع ترین علامت بیماری آ ایمر از دست دادن حافظه و فراموشی است. اما علائم دیگری نیز وجود دارند که کمتر آشکار هستند، ولی می توانند قبل از پیشرفت بیماری، شما را از وجود آن با خبر کنند. نخست ترکیه در اقدامی که جنجال زیادی به راه انداخته، در جمع اعضای حزب حاکم، علامت گروه نژادپرست «گرگ های خا تری» را نشان داد. دیــروز سوار تا ـــــی بودم یـه بچــه حــدودا 12 ســاله کنــــــارم نشـسته بود . پولشو داد گفـــــــــــــت پیاده میشــم راننده گفـــت یه نفــری ؟ جواب داد : خیلی وقـــــــــــته : . . خـوب مـن اینو کــــــجای دلـــــم بـــــــزارم..آیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکن اخـه یکی نیست بگه تولــه بــــــــز مشقــاتو نوشتــی اومــدی بیـــرونآیکن علامت سوال,آیکن علامت تعجب,شکلک علامت تعجب,شکلک علامت سوال,آیکن علامت ها,آیکن علائم نوشتاری,آیکن های متحرک,آیکن های متنی,شکلک برای وبلاگ,شکلک برای پست ها,شکلک های فانتزی,شکلک دخترانه,شکلک صورتی,آیکن صورتی,آیکن های صورتی, آیکن
غضب و تندی در مقابل آن ی که توان مقابله با او را نداری علامت عجز و ناتوانی است. و در مقابل ی که توان مقابله و رو در رویی او را داری علامت پستی و رذ است

ن یتی پدر و مادر کم توانی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند

هادی علیه السلام

مدیرکل استاندارد ایلام گفت: در سال جاری ۱۵ پروانه کاربرد علامت استاندارد در ایلام صادر شده است. نه من از هندزفری خیلی خوشم میاد نه اونتا جایی که بشه روی اسپیکر کارهای روزانه مون را راه میندازیم
زنگ میزنم بهش و همزمان به علامت سکوت دستهامون را میزاریم روی دماغموندوتایی با هم میخندیمنگاه میکنم بهش ... رنگ و روش بهتر شده و دیگه تب دار به نظر نمیادمیگم الهی شکر و دستام را میبرم بالالبخند میزنه و میگه: فدات... لب خونی میکنم و میفهم. رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: علامت استاندارد حلال طراحی شده و به زودی بین کشورهای منطقه کاربردی می شود. مدیرکل استاندارد استان کرمان از رشد 43 درصدی صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد در این اداره کل طی یک سال اخیر نسبت به سال قبل از آن خبرداد. علامـت @ در ایمیل چیست؟ همه انی که به اینترنت دسترسی دارند، علامت @ را دیده اند و آن را می شناسند. این علامت که امروزه آن را بیشتر در آدرسهای ایمیل و یا شبکه های اجتماعی می توانیم ببینیم، در خیلی جاها به عنوان سمبل اینترنت یا ارتباطات مجازی تلقی می شود.
شاید فکر می کنید که این علامت از ابداعات چند سال گذشته است و پیش از دوران کامپیوترها و ایمیلها وجود خارجی نداشته؛ اما جالب است بدانیم که این علامت پیچ خورده، در طول قرنهای گذشته کاربرد داشته و بعضی مستندات قدمت آن را به پیش از قرون وسطی می رسانند. البته مردم مدیرکل استاندارد اداره کل استاندارد خوزستان گفت: 50 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری جهت کارگاه های ساختمانی تولید کننده درسال 1395 صادرشد.
ع از کانال time to dream

هر سال همین موقع ها ؛ تقویم سال ِ بعد دستم رسیده . یکی از کارهایی که این روزا این وقتا انجام میدم اینه که تاریخ های مهم رو از روی تقویم سالی که گذشت تو تقویم سالی که داره میاد علامت می زنم ؛مثلا تولد ها . امشب موقعی که داشتم تاریخ ها رو علامت میزدم به اسم هایی رسیدم که نمی دونستم باید این تاریخ برام تو سال بعد مهم باشه یا نه . بعضیا رو دیگه علامت نزدم ؛ بعضیا رو نوشتم اما می دونم احتمال اینکه اون روز به ی تبریک بگم خیلی کمه . بعضی تاریخ های جدید هم تو تقویمم علامت دار شد. بعضیا تازه از راه می رسن ؛ بعضیا از ما جدا می شن ؛ اما بعضیا از تقویم چندین سال پیش محکم سرجاشون هستن و ما هم پر رنگ تر علامت می زنیم تاریخ تولدشون رو .