16 فرستنده زمینی

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 فرستنده زمینی : پخش سینمایی ( تلویزیون) به صورت سابق تا چهارشنبه 26 آذر ماه پخش می شود. به گفته آقای سجاد مدیر(پایگاه...خوزستان):شبکه نسیم و شبکه افق از 3 دی در فرستنده های دیجیتال سراسر کشور و فرستنده های دیجیتال کشور به زودی 12 شبکه ای می شوند از دوازده سالگی هر سال روز تولدم یک دسته گل یاس سفید بسیار زیبا برایم فرستاده می شد ، بدون این که نام و نشانی از فرستنده داشته باشد . مدت ها برای پیدا فرستنده تلاش ، حتی به گل فروشی ها هم زنگ زدم ، اما بی فایده بود ! به هر حال این روند هر سال ادامه داشت . در تمام این مدت دستگاه فرستنده و گیرنده مدرن فرودگاه بین المللی لارستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان افتتاح شد. اختصاصی از ژیکو پاو وینت درباره فرستنده های رادیویی با و پر سرعت .
پاو وینت درباره فرستنده های رادیویی
پاو وینت درباره فرستنده های رادیویی فرمت فایل :powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات42 صفحه     مقدمه فرستنده های رادیویی از جمله دستگاه هایی است که کاربرد فراوان دارند. این فرستنده ها در ابعاد کوچک و بزرگ وجود دارند. در ابعاد کوچک در گیرنده و فرستنده پلیس و کوهنوردی استفاده می شوند. در ابعاد بزرگ در فرستنده های am و fm و تلویزیون به کار می روند. در فرستنده ها از م اتور و اسلاتور و تقویت کننده rf و آنتن استفاده می شود. 
با
پاو وینت درباره فرستنده های رادیویی
همزمان با دهه مبارک فجر 6 فرستنده رادیویی اف ام شبکه های رادیویی در صدا و سیمای اردبیل افتتاح و به بهره برداری رسید. فرستنده fm چیست ؟ مدارات فرستنده اف ام مداراتی هستد که قادرند صدای تولید شده اطراف را توسط میکروفن دریافت کنند و پس از تقویت آنها رو روی موج اف ام رادیو ارسال کنند و توسط یک رادیو fm ساده می توانیم این امواج را دریافت نماییم .

توضیحات مدار : این مدار بسیار مدار ساده ای میباشد و تغذیه ان هم فقط 3 سه ولت میباشد که میتوانید به وسیله دو عدد باطری قلمی آن را تامین کنید و مدار را با خود حمل کنید . سلف بکار رفته از نوع بدون هسته و 6 دور سیم روکش دار دور هسته هوایی به قطر 0.5 سانت میباشد . ایستگاه فرستنده ی روستای «اِزگنین» الموت غربی همزمان با دهه ت و ولایت افتتاح شد. کیت هوشمند ساز کیتهای هوشمند در درنوع وجود دارند 1- مادون قرمز یا ir 2 - فراصوت یا ultra sonic کیت های هوشمند از دو قسمت تشکیل شده اند، گیرنده و فرستنده، که معمولا قلم آنها به عنوان فرستنده عمل می کند و جزء دیگر که سنسور می باشد نقش گیرنده را ایفا می نماید. لیلا برایت می گوید:
دیدن یا داشتن آنتن، دل بر این دارد که شما خبرى خوب از طرف دوستان یا آشنایانى که از شما دور هستند، دریافت خواهید کرد. اگر دیدید که در حال وصل یک دستگاه مرکزى آنتن مى‏باشید، بیانگر آن است که در آینده وضع کار و کاسبى شما بسیار خوب مى‏شود. اگر خود را در حال وصل آنتن به زمین دیدید، علامت آن است که در انجام دادن یک کار. نداشته ها و تنهایی های کوچک با چیزها و آدمهای کوچک پر میشوند
نداشته ها و تنهایی های خیلی خیلی خیلی بزرگ ، فقط با خدا …
مهم نیست در این زمین خاکی چقدر تنها باشیم و چقدر حرفهایمان برای دیگران غیر قابل فهم باشد و وقت انسانها برایمان کم …
شکر که خدا هست و او جبران تمام دلتنگی ها و مرهم تمام زخمهاست …
هر وقت دلت خواست ، مهمانش .

پاو وینت پروژه شبیه سازی اسیلاتور و فرستنده fm در سیمولینک متلب به همراه فایل وجی سیمولینک
پاو وینت-پروژه-شبیه-سازی-اسیلاتور-و-فرستنده-fm-در-سیمولینک-متلب-به-همراه-فایل- وجی-سیمولینک پاو وینت در مورد پروژه شبیه سازی اسیلاتور و فرستنده fm در سیمولینک متلب به همراه فایل وجی سیمولینک، در قالب ppt و در 14 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، ساختمان اسیلاتور، شبیه سازی برای ساخت یک اسیلاتور... فایل

یکی بود ، یکی نبود
من موندم و اون نموند
من دیدم و اون ندید
من خواستم و اون نخواست
من ماس و اون نشنید
من هستم و اون رفته !
من خستم و اون …
.
.
چه جمله ی غریبی است “فراموشت می کنم”
وقتی تا آ عمرت با یاد او زندگی می کنی !
.
.
روزها بی تو می گذرند و شب ها با تو نمی گذرند
تمام درد من این است !
فرستنده : matarsak<. رحمت الله بیات مختاری متولد سال ۱۳۰۵ در شهر نیشابور است. او ابتدا به حرفه عطاری مشغول بوده ولی بعدها به دلیل علاقه زیاد به رادیو، عطاری را به فروشگاه لوازم الکترونیکی تغییر کاربری داد و اولین دستگاه فرستنده رادیویی نیشابور را ساخت. با افتتاح دو فرستنده دیجیتال در منطقه آسارا و نسا، واقع در جاده کرج - چالوس، پوشش شبکه های دیجیتالی رادیو و تلویزیون در استان البرز به 97 درصد افزایش یافت.
به گزارش خبرنگار ما، با افتتاح فرستنده های دیجیتال که با اعتبار بالغ بر 3000 میلیون ریال به بهره برداری رسید، مردم این مناطق می توانند 20 شبکه دیجیتال تلویزیونی و 21 شبکه دیجیتال رادیویی را دریافت کنند.

ای آسارا، نساء، ملک فالیز، گچسر، چشمه و وله با جمعیتی بالغ بر 5 هزار نفر با افتتاح این دو فرستنده قادر به دریافت شبکه های ملی و استانی هستند.

مدیرکل فرستنده های تلویزیونی و رادیوی اف ام صدا و سیما از پوشش 85 درصدی برنامه های صداوسیما در کشور خبر داد و گفت: تامین بودجه های مورد نیاز توانایی افزایش این رقم تا 90 درصد به راحتی قابل دسترسی است.

گودرزی با اشاره به این که دیجیتالی فرستنده ها در اولویت برنامه های این اداره کل قرار دارد، افزود: هم اکنون هفت هزار فرستنده در کشور وجود دارد که در مرحله نخست دیجیتالی هزار فرستنده در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز البرز در مراسم در مراسم افتتاح فرستنده ها گفت: با تلاش بخش فرستنده های صداوسیما و کارکنان بخش فنی مرکز البرز این فرستنده ها در کمتر از 4 ماه از زمان شروع به کار، راه اندازی و آماده بهره برداری شد.

مازندرانی افزود: با افتتاح این دو فرستنده بهره مندی مردم استان البرز از فرستنده های دیجیتال رادیو و تلویزیون به 97 درصد رسید.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز همچنین از راه اندازی فرستنده های دیجیتال ts3 در آینده نزدیک در استان خبر داد و افزود با بهره گیری از این فرستنده ها تعداد شبکه های دیجیتال قابل دریافت در استان از 41 شبکه به 45 شبکه افزایش خواهد یافت و مردم استان از هفته های آینده می توانند شبکه های تلویزیونی از جمله نسیم، افق و جام جم را هم تماشا کنند.
با روی کار آمدن سیستم دیجیتال در کشور و رسیدن پوشش به مرز 85% شهرستان کمالوند استان لرستان نیز به خانواده دیجیتالی ها پیوست همچنین استفاده از نسل جدید فرستنده های دیجیتال ، dvb-t2 باعث شده که تعداد زیادی برنامه های تلویزیونی و رادیویی در یک کانال تلویزیونی قرار بگیرند که سامانه ها خود دارای مزیت هایی است که می توان به استفاده از یک کانال تلویزیونی- یک پهنای باند و کاهش هزینه نیز از مزایای نسل جدید فرستنده های دیجیتالل می باشد با نصب فرستنده t2 در شهرستان کمالوند م آباد مردم این شهرستان می توانند تعداد 20 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی را دریافت نمایند p o: a dvb-t2 compliant dtu-52 series چنانچه امواج صوتی توسط فرستنده ی مادون قرمز ارسال شود، با این گیرنده قابل شنیدن است بهتر است روی فتوترانزیستور، شیشه ی دودی رنگ قرار داده شود. ادامه مطلب اختصاصی از فایلکو تحقیق در مورد آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها 31 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 28 مقالة:آشنایی با انواع فرستنده و امواج هازمستان 1387فهرست:فرستنده های رادیوییامواج در رادیوماهیت امواج رادیوییکدینگ mpegii  در dvbنحوه برخورد امواج رادیویی با بافتهاامواج rf در امواج رادیوییآسایش فیزیک امواج rfپیشرفتهای قرن بیستم و فرستنده هاامواج (waves)طول موج در فرستنده هاموجهای صداطول موجهای متفاوتطول موج و بسامدطیف الکترومغناطیسیکاربرد امواج ، طول موجهای متفاوتمنبع:www.uvmeghnatic.comفرستنده های رادیوییبا پیشرفت تکنولوژی که در تمامی زمینه ها تاثیرگذار بوده در ساخت فرستنده های رادیویی .هم بی تاثیر نبوده است .ساخت فرستنده های رادیویی که پخش برنامه های تولید شده بصورت الکترومغناطیسی را بعهده دارد در مسیری تکاملی به مرحله ای رسیده که بحث فرستنده های رادیویی دیجیتال را مطرح ساخته است.اولین مراحل تولید این نوع دستگاهها که تمامی قسمت های آن با استفاده از لامپ ساخته شده بود در مراحل مختلف تولیدی رو به تکامل رفت که از مراحل ساخت فرستنده های تمامی لامپی به نیمه لامپی و اخیرا بصورت نیمه هادی رسیده و امروزه بحث استفاده از فرستنده های رادیویی  دیجیتال بصورت مطرح استdabیاdrm  در کشور ما مورد اخیر فعلا در حال طرح و بررسی می باشد لیکن فرستنده های نیمه لامپی و نیمه هادی یا به عبارتی تمام ترانزیستوری در تمامی ایستگاههای رادیویی مورد استفاده واقع شده است البته هنوز هم در بعضی موارد از فرستنده های تمام لامپی استفاده می شود که به مرور زمان فرستنده های نیمه هادی جایگزین آنها می شوند.اما آنچه در تمامی فرستنده ها مشترک است نحوه عملکرد آنها در روش م ه می باشد که به نوع فرستنده بستگی دارد.است که در این کتاب به اصول عملکرد psm یا pdm روش های بکار رفته در عمل م اسیون بصورت پوش پول اشاره می شود که مورد استفاده واقع pdm فرستنده های رادیویی نیمه لامپی یا نیمه هادی با روش پوش پول و شده است اگر چه فعداد این نوع فرستنده ها زیاد است به مدل هایی اشاره خواهد شد که مورد استفاده بیشتری قرار گرفته ضمن اینکه آشنایی با اصول عملکرد فرستنده های دیگر را هم شامل خواهد شد .امواج در رادیواینکه چه ی مخترع اصلی رادیو است، که در آن زمان تلگراف بی سیم نامیده می شد، مورد اختلاف است. ادعاهایی وجود دارد که ناتان ستابلفیلد رادیو را پیش از تسلا و مار ی ساخت، اما به
با
تحقیق در مورد آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها 31 ص
اختصاصی از فایلکو مقاله ,میکروکنترلها ,مقایسه ریز پردازها با میکروکنترلها , مدار گیرنده و فرستنده ,نحوه عملکرد گیرنده و فرستنده رادیویی ,- word با و پر سرعت .
مقاله ,میکروکنترلها  ,مقایسه ریز پردازها با میکروکنترلها  , مدار گیرنده و فرستنده   ,نحوه عملکرد گیرنده و فرستنده رادیویی ,-با فرمت  word قابل ویرایش شامل 55 صفحه   مق. فرستنده و گیرنده 8 کاناله با برد 100 متر خصوصیات پروژه : نوع میکروکنترلرavr تراشه atmega8 زبان برنامه نویسی c نرم افزار کامپایلر codevisionavr دارای 8 کلید در فرستنده و 8 رله در گیرنده عملکرد بصورت لحظه ای استفاده از ماژول های nrf24l01 با برد 100 متر اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 28 مقالة:آشنایی با انواع فرستنده و امواج هافهرست:فرستنده های رادیوییامواج در رادیوماهیت امواج رادیوییکدینگ mpegii  در dvbنحوه برخورد امواج رادیویی با بافتهاامواج rf در امواج رادیوییآسایش فیزیک امواج rfپیشرفتهای قرن بیستم و فرستنده هاامواج (waves)طول موج در فرستنده هاموجهای صداطول موجهای متفاوتطول موج و بسامدطیف الکترومغناطیسیکاربرد امواج ، طول موجهای متفاوتمنبع:www.uvmeghnatic.comفرستنده های رادیوییبا پیشرفت تکنولوژی که در تمامی زمینه ها تاثیرگذار بوده در ساخت فرستنده های رادیویی .هم بی تاثیر نبوده است .ساخت فرستنده های رادیویی که پخش برنامه های تولید شده بصورت الکترومغناطیسی را بعهده دارد در مسیری تکاملی به مرحله ای رسیده که بحث فرستنده های رادیویی دیجیتال را مطرح ساخته است.اولین مراحل تولید این نوع دستگاهها که تمامی قسمت های آن با استفاده از لامپ ساخته شده بود در مراحل مختلف تولیدی رو به تکامل رفت که از مراحل ساخت فرستنده های تمامی لامپی به نیمه لامپی و اخیرا بصورت نیمه هادی رسیده و امروزه بحث استفاده از فرستنده های رادیویی  دیجیتال بصورت مطرح استdabیاdrm  در کشور ما مورد اخیر فعلا در حال طرح و بررسی می باشد لیکن فرستنده های نیمه لامپی و نیمه هادی یا به عبارتی تمام ترانزیستوری در تمامی ایستگاههای رادیویی مورد استفاده واقع شده است البته هنوز هم در بعضی موارد از فرستنده های تمام لامپی استفاده می شود که به مرور زمان فرستنده های نیمه هادی جایگزین آنها می شوند.اما آنچه در تمامی فرستنده ها مشترک است نحوه عملکرد آنها در روش م ه می باشد که به نوع فرستنده بستگی دارد.است که در این کتاب به اصول عملکرد psm یا pdm روش های بکار رفته در عمل م اسیون بصورت پوش پول اشاره می شود که مورد استفاده واقع pdm فرستنده های رادیویی نیمه لامپی یا نیمه هادی با روش پوش پول و شده است اگر چه فعداد این نوع فرستنده ها زیاد است به مدل هایی اشاره خواهد شد که مورد استفاده بیشتری قرار گرفته ضمن اینکه آشنایی با اصول عملکرد فرستنده های دیگر را هم شامل خواهد شد .امواج در رادیواینکه چه ی مخترع اصلی رادیو است، که در آن زمان تلگراف بی سیم نامیده می شد، مورد اختلاف است. ادعاهایی وجود دارد که ناتان ستابلفیلد رادیو را پیش از تسلا و مار ی ساخت، اما به نظر می رسد که دستگاه وی به جای ارسال رادیویی
با
تحقیق درباره آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها
نداشته ها و تنهایی های کوچک با چیزها و آدمهای کوچک پر میشوند
نداشته ها و تنهایی های خیلی خیلی خیلی بزرگ ، فقط با خدا …
مهم نیست در این زمین خاکی چقدر تنها باشیم و چقدر حرفهایمان برای دیگران غیر قابل فهم باشد و وقت انسانها برایمان کم …
شکر که خدا هست و او جبران تمام دلتنگی ها و مرهم تمام زخمهاست …
هر وقت دلت خواست ، مهمانش کن در. اختصاصی از نیک فایل مقاله درباره آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها با و پر سرعت .
مقاله درباره آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها
مقاله درباره آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد صفحات:28 فهرست:فرستنده های رادیویی امواج در رادیو ماهیت امواج رادیوییکدینگ mpegii  در dvbنحوه برخورد امواج رادیویی با بافتها امواج rf در امواج رادیویی آسایش فیزیک امواج rf پیشرفتهای قرن بیستم و فرستنده هاامواج (waves)طول موج  در فرستنده ها موجهای صدا طول موجهای متفاوت طول موج و بسامد طیف الکترومغناطیسی کاربرد امواج ، طول موجهای متفاوت  فرستنده های رادیوییبا پیشرفت تکنولوژی که در تمامی زمینه ها تاثیرگذار بوده در ساخت فرستنده های رادیویی .هم بی تاثیر نبوده است .ساخت فرستنده های رادیویی که پخش برنامه های تولید شده بصورت الکترومغناطیسی را بعهده دارد در مسیری تکاملی به مرحله ای رسیده که بحث فرستنده های رادیویی دیجیتال را مطرح ساخته است.اولین مراحل تولید این نوع دستگاهها که تمامی قسمت های آن با استفاده از لامپ ساخته شده بود در مراحل مختلف تولیدی رو به تکامل رفت که از مراحل ساخت فرستنده های تمامی لامپی به نیمه لامپی و اخیرا بصورت نیمه هادی رسیده و امروزه بحث استفاده از فرستنده های رادیویی  دیجیتال بصورت مطرح استdabیاdrm   در کشور ما مورد اخیر فعلا در حال طرح و بررسی می باشد لیکن فرستنده های نیمه لامپی و نیمه هادی یا به عبارتی تمام ترانزیستوری در تمامی ایستگاههای رادیویی مورد استفاده واقع شده است البته هنوز هم در بعضی موارد از فرستنده های تمام لامپی استفاده می شود که به مرور زمان فرستنده های نیمه هادی جایگزین آنها می شوند.اما آنچه در تمامی فرستنده ها مشترک است نحوه عملکرد آنها در روش م ه می باشد که به نوع فرستنده بستگی دارد.است که در این کتاب به اصول عملکرد psm یا pdm روش های بکار رفته در عمل م اسیون بصورت پوش پول اشاره می شود که مورد استفاده واقع pdm فرستنده های رادیویی نیمه لامپی یا نیمه هادی با روش پوش پول و شده است اگر چه فعداد این نوع فرستنده ها زیاد است به مدل هایی اشاره خواهد شد که مورد استفاده بیشتری قرار گرفته ضمن اینکه آشنایی با اصول عملکرد فرستنده های دیگر را هم شامل خواهد شد .
با
مقاله درباره آشنایی با انواع فرستنده و امواج ها
تون مبارک . اینم یه سری نوشته ؛که هدیه من به شماست . عاشقانه دوست داشتنت تنها کار عاقلانه ای ست که از دلم بر می آید ! فرستنده : سهیل . . تمام ها جوابم کرده اند عجب سرطان بدخیمیست دوست داشتنت !!! . . برف ، باران و شالگردن همه بهانه است ؛ زمستان آمده برای تماشای تو ! فرستنده : سهیل . . دوتا صدا هست که خیلی دوسشون دارم : صدای تو وقتی که هستی ، صدای اس ام اس هات وقتی که نیستی ! . . “تو” تکرار نمی شوی ، این منم که دلبسته تر می شوم ! فرستنده : سهیل . . یا خوشگل باش یا مهربون هر دوتاش با هم انصاف انصاف نیست ! . . ﻣﯽ ﺗﺮﺳﻢ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺑﺪﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﻫﻢ شک ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯِ ﻋﺸﻖ ﺍﺯ ﺁﺩﻡ ﻭ ﺣﻮﺍ ﺑﻮﺩﻩ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ! فرستنده : سهیل . . در کلبه ای که نگاه تو فانوسش باشد ، هزاران زمستان پشت درش می مانم! اختصاصی از هایدی فرستنده am با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 19   آزاد یواحد کرجعنوان پروژه:فرستنده am :آقای قره باغیدانشجو:فرشاد زارعفهرست مطالبعنوانصفحهمقدمهبخش اولفرستندهم اسیونم اسیون amم اسیون fmمیکروفونتقویت کننده اولیهتقویت کننده نهائیاسیلاتور محلیم اتورتقویت ک. اختصاصی از نیک فایل پاو وینت در مورد فرستنده-گیرنده یکپارچه نوری مبتنی بر تشدیدگرهای حلقوی با و پر سرعت .
پاو وینت در مورد فرستنده-گیرنده یکپارچه نوری مبتنی بر تشدیدگرهای حلقوی
پاو وینت در مورد فرستنده-گیرنده یکپارچه نوری مبتنی بر تشدیدگرهای حلقوی فرمت فایل :powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 23صفحه  مقدمهفرستنده-گیرنده های نوریقابلیت مجتمع سازی فرستنده-گیرنده هابخش های مختلف فرستنده-گیرنده•استفاده از تشدیدگر حلقوی برای ساختارهای : •م اتور•آشکارساز•جداساز طول موج•انعکاس دهنده
با
پاو وینت در مورد فرستنده-گیرنده یکپارچه نوری مبتنی بر تشدیدگرهای حلقوی
دزفول - ایرنا - شهردار دزفول با اشاره به پیگیری انجام شده برای نصب فرستنده دیجیتال در این شهر گفت:با موافقت شورای ی این شهر و تقبل هزینه آن از سوی شهرداری کار نصب فرستنده دیجیتال دزفول بزودی آغاز می شود. دزفول دومین شهر پر جمعیت خوزستان همچنان از فرستنده دیجیتال محروم است.
نبود فرستنده دیجیتال در دزفول موجب شده تا جمعیت 500 هزار نفری این شهرستان برای استفاده از شبکه های صدا و سیما با مشکل مواجه شوند.
به گزارش ایرنا محمدرضا کرمی نژاد روز شنبه در هشتاد و هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی دزفول در دفتر این شهر افزود: از آنجا که یکی از مطالبات مردم دزفول راه اندازی فرستنده دیجیتال می باشد لذا این موضوع از سوی شورای ی این شهر در دست پیگیری قرار گرفت.
وی اظهار کرد:در نشستی که با حضور معاون فنی صدا و سیمای مرکز خوزستان انجام شد کار نصب و راه اندازی فرستنده دیجیتال دزفول با تقبل هزینه آن از سوی شهرداری در دستور کار قرار گرفت.
کرمی نژاد هزینه نصب و راه اندازی این فرستنده را سه میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با توافق صورت گرفته این فرستنده که قادر به پوشش ای همجوار نیز می باشد در نیمه دوم امسال نصب و راه اندازی می شود.
به گزارش خبرگزاری شهردار دزفول همچنین از آماده سازی نماد ( المان ) میدان (ره) در مرکز شهر دزفول خبر داد و گفت: این نماد آماده نصب می باشد.
کرمی نژاد در خصوص طرح های هفته ت این شهرداری گفت: 17 طرح عمرانی و خدمات شهری از جمله نوسازی میدان شیخ انصاری پس از 50 سال و پل شناور دزفول آ ین مراحل آماده سازی را طی می کنند که تا قبل از مهرماه افتتاح و به بهره برداری می رسند.
وی در خاتمه در خصوص ساماندهی یادمان ی گمنام دزفول نیز گفت: شهرداری دزفول آماده همکاری برای ساماندهی یادمان ی گمنام می باشد.
شهر دزفول بیش از 300 هزار نفر جمعیت دارد.
دزفول پس از اهواز دومین شهرستان پر جمعیت استان خوستان است. فرستنده fm چیست ؟ مدارات فرستنده اف ام مداراتی هستد که قادرند صدای تولید شده اطراف را توسط میکروفن دریافت کنند و پس از تقویت آنها رو روی موج اف ام رادیو ارسال کنند و توسط یک رادیو fm ساده می توانیم این امواج را دریافت نماییم . ادامه مطلب اختصاصی از یاری فایل تحقیق درمورد فرستنده am با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 19   آزاد یواحد کرجعنوان پروژه:فرستنده am :آقای قره باغیدانشجو:فرشاد زارعفهرست مطالبعنوانصفحهمقدمهبخش اولفرستندهم اسیونم اسیون amم اسیون fmمیکروفونتقویت کننده اولیهتقویت کننده نهائیاسیلاتور محلیم اتورتقویت کننده قدرتبخش دوم:تغذیه و محافظ مداراسیلاتورتقویت کننده صوتکلید انتخاب کننده ورودیمیکروفون و پری آمپلی فایرنقشه فرستنده ampcb فرستنده am«بسمه تعالی»مقدمه:تکنولوژی پیشرفته ای، امکان ارتباط مردم سراسر دنیا را با یکدیگر در زندگی روزمره فراهم کرده را امری عادی تلقی می کنیم.اکنون خیلی از مردم چند شماره تلفن دارند تا کارهای شخصی و دفتری، ف و مودم خود را انجام دهند. تلفن های همراه نیز فراوان است. می توان از طریق شبکه اینترنت و پست الکترونیکی متن، صدا و تصویر یا هر اطلاعات دلخواه را به سراسر دنیا فرستاد، و برای دستی به اطلاعات و سرگرمی در شبکة جهانی سیاحت کرد.تعداد ایستگاههای تلویزیونی آنقدر زیاد شده اند که نمی توان از نظر زمانی وقت جهت تماشای برنامه های همة آنها گذاشت. وسایل الکترونیکی هوشمند کارهای خانه و اداره را انجام می دهند و کارها به این وسایل هوشمند و بستگی شدیدی پیدا کرده بطوریکه سخت می توان باور کرد که بخش غالب این تکنولوژی در طی 50 سال گذشته توسعه یافته است. فرستنده am را که روش کار و چگونگی آن را در این مبحث شرح می دهیم بسیار ساده می باشد.بخش اولفرستندهم اسیونم اسیون (ampliude modulation) amم اسیون (frequency modulation) fmمیکروفونتقویت کننده اولیه (pr-amp)تقویت کننده نهایی (power-amo)اسیلاتور محلی (lo-ose)م اتورتقویت کنندة قدرت (power-amp-rf)
با
تحقیق درمورد فرستنده am
پخش تلویزیونی راشا تودی در واشینگتن متوقف می شود. به گزارش دویچه وله،بنا بر گزارش ها شبکه تلویزیونی تی rt روسیه (راشا تودی سابق) از اول آوریل سال جاری (۱۲ فروردین ۱۳۹۷) نمی تواند در پایتخت برنامه پخش کند. مارگاریتا سیمونیان، سردبیر rt شامگاه گذشته (پنجشنبه) خبر داد که شرکتی که برنامه های rt را در واشنگتن پخش می کرده، این برنامه ها را از . این داده ها از فرستنده و گیرنده های gps و شتاب سنج ها دریافت می شود و ظاهرا بهتر از متخصصان و تکنسین ها از پس این کار بر می آیند. در فضای مجازی امروز که هر شخصی با تعدادی فالوور اقدام به نشر خبر می کند، باید برای درک خبر به موجه بودن فرستنده خبر دقت داشته باشیم. اختصاصی از ژیکو تحقیق درباره گیرنده و فرستنده رادیویی 7ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 8 بسم الله الرحمن الرحیمهمانطور که می دانید در مدارات الکترونیکی ، مدارات فرستنده و گیرنده از اهمیت بالایی برخوردار هستند. برای ساخت مدارت فرستنده و گیرنده مثل مدارات ارسال صوت وارسال دیتا مدارات زیادی وجود دارد .مداری که امروز برای شما انتخاب کردهایم مدار ارسال دیتا می باشد و یا به صورت ساده تر یک فرستنده و گیرنده رادیویی 4 کاناله می باشد.اساس کار مدار بدین صورت می باشد که از فرستنده و گیرنده های rws434-tws 434 برای ارسال استفاده شده است در واقع این دو مدار قلب مدارات فرستنده و گیرنده می باشد و صد در صد هم کار می کند .ا ین باری که دیدم از این مدار استفاده می کنند در ساخت یک روبات جنگجو بود که برای مسابقات روباتیک تبریز آماده می شد. اساس کار مدار بدین صورت می باشد که اطلاعات 4 بیتی ما یا همان 4 کلید وصل شده به مدار به یک انکودروصل شده و وجی ای سی انکودر به ورودی سریال مدار فرستنده tws434 وصل شده است.و با فشار کلید ها کد مرتبط با آن به فرستنده اعمال می شود و پس از دریافت توسط گیرنده این کد ها به یک ای سی دیکودر داده می شود و پایه مربوطه را به اصطلاح یک می کند.اما در مورد فرستنده و گیرنده ها و مشخصات آن ها بدین صورت می باشد که مدار فرستنده که tws 434 نام دارد نوع م اسیون کد شده ان به صورت am می باشد و یکی از برتری این مدار نسبت به مدا دیگر کار کرد صحیح در ولتاژ پایین می باشد به طوری که رنج ولتاژ مدار از 1.5 ولت تا 12 ولت می باشد البته این نکته را هم باید متذکر بشم که هرچه ولتاژ مدار به 12 ولت نزدیک ترشود برد مدار نیز افزایش پیدا خواهد کردو قدرت وجی مدار در شرایط مطلوب 8 میلی وات می باشد و کاری مدار بین 314.8 تا 433.9 مگاهرتز می باشدو حداکثر ولتاژ ورودی مدار به عنوان دیتا و اطلاعات به میزان تغذیه مدار می باشد به صورتی که اگر تغذیه مدار 6 ولت باشد حداکثر ولتاژ ورودی به مداربه عنوان اطلاعات 6 ولت باشد نه بیشتر. البته ممکن است که در بعضی موارد ردیف پایه ها و تعداد پایه ها تغییر کند که باید به همراه ید آن در صورت امکان کاتالوگ ان را نیز دریافت کنید البته منظور از تغییرات در ردیف پایه ها می باشدبه طوری که مثلا پایه دریافت اطلاعات پایه شماره 3 یا 4 باشد.در مورد مدار گیرنده نیز نوع دمودلاسیون آن am می باشد و تغذیه ان بین 4.5 ولت تا 5.5 ولت می باشد. و وجی ان به صورت سریالی می باشد. در مدار زیر نقشه یک فرستنده و گیرنده 4 کاناله را مشاهده می کنید البته این نکته را یاد آوری کنم و این مدار به راحتی به فرستنده و گیرنده 8 کاناله قابل ارتقا هست که در پست بعدی نقشه آن را برایتان خواهم گذاشت .طول انتن استفاده شده برای این مدار سیم به طول 30 تا 35 سانتی متر می باشد.در ع زیر مدار فرستنده را مشاهده می کنید که پایه 1 آن پایه تغذیه منفی مدار می باشد و پایه 2 ورودی سریال دیتا می باشد و پایه 3 مدار تغذیه مثبت می باشد و پایه 4 انتن می باشد. در مدار زیر که آن را مشاهده می کنید از مدار فرستنده که دارای 6 پایه می باشد استفاده شده است که در بازار ایران نیز به وفور یافت می باشد. مدار زیر یک فرستنده و گیرنده 4 کاناله می باشد البته یک کلید اضافه نیز میباشد که کلید به اصطلاح فعال کننده می باشد بدین صورت که در صورت وصل بودن کلید مدار اطلاعات را ارسال خواهد کرد. برای مدار گیرنده نیز می توانید از نقشه زیر استفاده کنیداما در مورد نحوه کد بندی و اختصاصی ، این مدار قابلیت اختصاصی شدن را دارد به صورتی که اگر 10 مدار را بسازید و در کنارهم بگذارید
با
تحقیق درباره گیرنده و فرستنده رادیویی 7ص
197.کمپین پخش شبکه hd 196.توجه:فرستنده های سوم دیجیتال مشهد رسمی بهره برداری می رسد. 195.راه اندازی بخش زیارت در ج شبکه استانی اسان رضوی 194.توجه! 193.اطلاع رسانی اتفاقات روز های 16 و 17 دیماه 1393 در رسانه ملی 192.رادیو های کتاب و گلچین تعطیل شد 191.تغییرات فرستنده های دیجیتال اسان رضوی در سوم دیماه 93 190.تغییرات شبکه نمایش و تغییرات در فرستنده های دی. ویژگیها و مشخصاتی که نامه های اداری را از سایر نامه ها متمایز می سازد عبارتند از : شماره – تاریخ- عنوان واحد گیرنده- عنوان واحد فرستنده- موضوع- نام و عنوان امضاء کننده نامه- امضای نامه بوسیله شخص صلاحیتدار- تهیه و نگارش نامه روی کاغذهای اداری – رعایت ضوابط نامه نگاری. هر نامه اداری از پنج جزء مذکور در ذیل تشکیل میشود:
الف- سرلوحه. . افتتاح رادیونما های معاونت صدا ارسال و دریافت متن توسط سنسور مادون قرمز خصوصیات پروژه : نوع میکروکنترلرavr تراشه atmega16 زبان برنامه نویسی c نرم افزار کامپایلر codevisionavr نوع نمایشگر lcd1602 صفحه کلید کامپیوتر از نوع ps2 فاصله بین فرستنده و گیرنده 2 متر در این پروژه یک متن دلخواه توسط صفحه کلید کامپیوتر در نمایشگر فرستنده نوشته شده و سپس برای گیرنده از طریق مادون قرمز ارسال و نمایش داده می شود. از ساعت 24:00 روز چهارشنبه 26 آذر ماه 93 و در آستانه دومین سالگرد تأسیس شبکه تماشا، پخش برنامه های این شبکه متوقف شد و عمر کوتاه آن به اتمام رسید.

"تعطیلی" شبکه تماشا همانند "افتتاح" آن منتقدان فراوانی داشت! در تیر ماه 90 پخش زمینی شبکه "آی " از فرستنده های دیجیتال سراسر کشور آغاز شد. چند ماه بعد از آن، از آبان ماه 90 شبکه نمایش سیما به عنوان شبکه و سریال جایگزین شبکه جام جم1 در فرستنده های دیجیتال استانها گردید. بسیاری از بینندگان شهرستانی که از حذف شبکه جام جم1 ناراحت بودند، در آذر ماه 91 با شنیدن خبر راه اندازی شبکه تماشا به عنوان شبکه پخش سریال شوکه شدند و افتتاح چنین شبکه ای را با وجود شبکه‎های آی و نمایش، کاری بیهوده و وجود این سه شبکه را به نوعی موازی کاری دانستند. هر مه (spam) چیست؟ امروزه هر مه ها مانند سیلی عظیم، و با کپی های فراوان از پیامهای مشابه اینترنت را فرا گرفته اند. و تلاش دارند که پیام خود را به مردمی که به هیچ طریق دیگری حاضر به دریافت آن پیامها نیستند تحمیل کنند. بیشتر spam ها حاوی تبلیغات تجاری هستند که این تبلیغات بیشتر به تبلیغ محصولات شبهه برانگیز یا سرویسهای شبه قانونی می پردازند و یا ادعاهایی را مبنی بر پولدار شما مطرح می سازند. هزینه ارسال هر مه ها برای فرستنده بسیار ناچیز است و بیشتر هزینه ها توسط دریافت کنندگان spam یا واسطه ها پرداخت می شود تا توسط فرستنده اسپم ! بقیه در ادامه مطلب محققان "ام آی تی"(mit) یک مودم وای-فای تولید کرده‌اند که بسته‌های اطلاعاتی را بین ‌های مختلف رادیویی تبادل می‌کند و سرعت حرکت این ‌ها به اندازه‌ای است که رها توانایی مقابله با آن را ندارند.      به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، محققان "ام آی تی"( mit ) روشی برای مقابله با رهایی پیدا د که سعی در دریافت داده‌های حاصل از سیگنال‌های بی‌سیم دارند. در این روش، محققان مودمی تولید د که اطلاعات را بین ‌های رادیویی مختلف تبادل می‌کند.     به طور معمول،این روش موسوم به "پرش ی"(frequency hopping) است که هر بسته اطلاعاتی را به سراسر یک کانال رادیویی تصادفی ارسال می‌کند. معمولا این بسته‌های اطلاعاتی، هزاران بیت دارند و بسته‌های بزرگتر، با سرعتی آرام انتقال می‌یابند. سرعت کم این نقل و انتقال اطلاعاتی به نحوی است که رها را قادر می‌سازد تا در انتقال آن‌ها ممانعت ایجاد کنند.   این در حالی است که فرستنده‌ای که محققان "ام آی تی" ساخته‌اند، در هر میکروثانیه، هر بیت را به طور تصادفی طی هشتاد کانال مختلف انتقال می‌دهد. سرعت این انتقال به اندازه‌ای سریع است که رها توانایی مقابله با آن را نخواهند داشت.   این محققان همچنین نوع دیگری از پروتکل بیسیم)نوع جدید "وای فای"( wifi) یا "بلوتوث") ارائه داده اند که پرش‌های ی سریع را پشتیبانی می‌کند. این دانشمندان مقاله تولید این فرستنده را در نشست سالانه امواج رادیویی "ieee" ارائه خواهند داد که در پایان هفته جاری آغاز خواهد شد.   محققان خاطرنشان د این دستگاه می‌تواند دستگاه‌های پزشکی از قبیل دستگاه "تنظیم کننده ضربان قلب" و "پمپ انسولین"را نیز از حملات رها محافظت کند. این فرستنده همچنین می‌تواند دستگاه‌های هوشمند خانگی را نیز محافظت کند. اختصاصی از سورنا فایل مقاله درباره فرستنده های رادیویی با و پر سرعت .
مقاله درباره فرستنده های رادیویی
مقاله درباره فرستنده های رادیویی فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 9 صفحه  قبل از اینکه بطور جدی به مبحث اصلی بپردازیم لازمه که کمی در مورد مبانی عملی پارامترهای ترانسمیترها صحبت کنم و یادآور شوم که در افزایش برد فرستنده های رادیویی عوامل مختلف و تنظیمات مختلفی دخیل هستند از جمله : تنظیم خازن تریمر یا واریابل، تنظیم و محاسبه ی سیم پیچ ها، نحوه ی سیم کشی و طراحی بورد چاپی، نحوه ی چیدمان عناصر الکترونیکی بر روی بورد، انتخاب قطعات الکترونیکی مناسب و تنظیم و کالیبراسیون نهایی و حتی منطقه جغرافیایی و عملیاتی که فرستنده قرار است در آنجا کار کند ، همه و همه از عوامل بسیار مهم و تعیین کننده در افزایش برد یک فرستنده به شمار می روند. حال به توضیحات لازم می پردازیم: همه ی شما بدون شک با کلمه ای به نام برخورد کردید. براستی چیست ؟؟؟  عبارت است از یک نوسان الکتریکی در حوزه ی زمان که مقدار آن با افزایش زمان به سمت ماکزیمم و سپس به سمت مینیمم سیر می کند و این سیکل همچنان ادامه خواهد داشت. و ما قادر خواهیم بود در یک مشخص به اندازه گیری مشخصات فیزیکی و الکتریکی آن بپردازیم. ولی علت مهم بودن این پارامتر در ترانسمیترها چیست ؟؟؟؟؟ یک فرستنده یا ترانسمیتر قطعاً دارای مشخصی است. بالا بودن یک به معنی کوتاه بودن طول موج یا پهنای زمان نیم سیکل ها است. پس هر چه طول موج کوتاه تر باشد در یک مقدار مشخص از زمان بیشتر می شود و متقابلاً انرژی موج نیز بیشتر خواهد شد. حال اگر انرژی موج بیشتر شود قدرت نفوذ آن نیز به اشیاء و فضا بیشتر شده و با توجه به مقدار توان فرستنده می توان گفت برد آن نیز افزایش یافته است. ولی بدانید که افزایش مقدار یک فرستنده تبعاتی نیز به همراه دارد. از جمله اینکه برای ثبات و پایداری موج لازم به اتخاذ تد ری است که فرستنده را در شرایطی تثبیت شده و ثابت نگه دارد. دیگر اینکه م اسیون در این ها کمی مشکل تر بوده و احتیاج به طراحی های پیشرفته دارد. از طرفی دیگر آنتن نیز یک از قسمت های مهم یک فرستنده به شمار می رود. آنتنی که بتواند تشعشعات الکترومغناطیسی یک ترانسمیتر را بخوبی در فضا منتشر کند بدون شک نیازمند یک طراحی صحیح و اصولی است. بسیاری از دوستان فکر می کنند هر چه طول آنتن را بیشتر کنند در این صورت برد فرستنده هم بیشتر می شود و بهتر امواج را در فضا منتشر می کند، این در حالیست که بنده چنین چیزی را اصلاً قبول ندارم و در پاسخ به این دسته از دوستان باید بگویم که هر چه طول آنتن بیشتر شود بار روی اسیلاتور بیشتر خواهد شد تا جایی که ممکن است اسیلاتور شما در اثر اضافه بار بسوزد یا خاموش شود وشما را سردرگم کند که چرا فرستنده با آنتنی به این بلندی کار نمی کند. پس هیچگاه سرخود آنتن را بیش از حد بلند نکنید. حال حتماً متوجه شدید که چرا گاهی یک فرستنده با یک آنتن 10 سانتی متری بسیار عالی جواب می دهد اما با یک آنتن کشویی  40 سانتی متری اصلا جواب نمی دهد.ولی در بعضی مواقع با توجه به قدرت وجی یک فرستنده می توان تصمیم گرفت که از یک آنتن هوایی استفاده کرد که شرح ساخت چنین آنتنی در پایان این مقاله برای شما عزیزان توضیح داده خواهد شد. 
با
مقاله درباره فرستنده های رادیویی
حسین تولایی: یک پاکت کاهی در قطع آ۴ (a۴) که بالای آن در سمت چپ نوشته شده: «فرستنده: اسان جنوبی، بیرجند، خیابان ، انتهای ی۶، اداره ی کل کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان.» قانون مربوط به قرارداد وین درباره روابط (دیپلماتیک) مصوب 1343.7.21 ماده اول - در این قرارداد معانی اصطلاحات زیر به شرحی خواهد بود که در پایین تصریح شده است:
الف - اصطلاح ( رییس مأموریت) یعنی شخصی که از طرف کشور فرستنده مأمور انجام وظیفه در این سمت می شود.
ب - اصطلاح ( اعضاء مأموریت) یعنی رییس مأموریت و کارمندان مأموریت.
ج - اصطلاح ( . پخش شبکه افق حدود ۲ ساعت از شبکه چهارم سیما پخش می شود برای ب زمان این پخش شبکه ای.پی.جی (epg) شبکه چهار مراجعه فرمایید. توجه: زمان آغاز پخش شبکه افق از شبکه چهار حدود ساعت ۰۱:۰۰ بامداد می باشد.در ادامه ج فرستنده های آنالوگ خاموش در اسان وضوی شد.منبع سایت معاونت توسعه و فناوری رسانه می باشد. 193.اطلاع رسانی اتفاقات روز های 16 و 17 دیماه 1393 در رسانه ملی 192.رادیو های کتاب و گلچین تعطیل شد 191.تغییرات فرستنده های دیجیتال اسان رضوی در سوم دیماه 93 190.تغییرات شبکه نمایش و تغییرات در فرستنده های دیجیتال 189.ادغام دو شبکه نمایش و تماشا 188. ج آ ین وضعیت فرستنده های دیجیتال استانها در خواست از هم استانها عزیز 187.شبکه hd ماندگار می شود. 186.پخش. در الگوریتم های رمزنگاری متقارن در صورتی که کلید رمزنگاری به سرقت رود محرمانگی اطلاعات نیز از بین خواهد رفت.الگوریتم های رمزنگاری با کلید نامتقارن از کلیدهای مختلفی برای رمزنگاری و رمزگشایی استفاده می کنند. فرستنده پیام، متن را با کلید عمومی گیرنده، کد می کند و گیرنده آن را با کلید اختصاصی خود رمزگشایی می کند. بعبارتی تنها با کلید خصوصی گیرنده می توان متن کد شده را به متن اولیه صحیح تبدیل کرد. یعنی حتی فرستنده نیز اگرچه از محتوای اصلی پیام مطلع است اما نمی تواند از متن کدشده به متن اصلی دست یابد، بنابراین پیام کدشده برای هر گیرنده ای، به جز گیرنده مورد نظر فرستنده، بی معنی خواهد بود. معمول ترین سیستم نامتقارن به عنوان rsa شناخته می شود. (این حروف اول نام پدید آورندگان آن یعنی rivest ،shamir و adlemen است) این الگوریتم در سال 1978 در mit ایجاد شده است و تأیید هویت (روشی برای مطمئن شدن از هویت ارسال کننده پیغام) را به خوبی رمزنگاری انجام می دهد.خیلی ساده بخوام توضیح بدم (e,n) کلید عمومیه و p حرفی که باید رمز بشه و رمز عبارت است از  c=(p)^e mod n
رمز گشایی با کلید خصوصی (d,n) به این صورت p=(c)^d mod nروش به دست آوردن e,n,dاول q و p دو عدد اول ترجیحا خیلی بزرگn=pqz=(p-1)(q-1)d را به گونه ای انتخاب کنید که نسبت به z اول باشد و e  را به گونه ای که در رابطه زیر صدق کندed mod z=1البته n>p>0به همین راحتی اما خوب قابل کشفه و برای این باید کلید عمومی در های زمانی عوض شود اما در هر صورت کد های قبلی فاش میشوند
جل الجالب o_0 کامنتای خصوصی رو هم میشه جواب داد و جوابش برای فرستنده ی کامنت هم ارسال میشه! خدایا توبح!!!! دیگه چه تغییراتی می خوان اعمال کنند خدا داند! :
همشهری آنلاین: عملیات فتح ۵ در فروردین ماه ۱۳۶۶ منجر به از بین رفتن دکل فرستنده و گیرنده رادیو تلویزیونی شهر سلیمانیه عراق شد که با پخش و انتشار اخبار نادرست و دروغ به بازوی تبلیغاتی رژیم بعث مبدل شده بود. ایران کالا آمد   از دقایقی پیش پخش پترن(معرفی و پیش نمایش برنامه های اصلی) شبکه ایران کالا آغاز شد. این شبکه از طریق فرستنده های سوم استانها قابل دریافت است و احتمالا بزودی پخش ای آن آغاز میشود. هنوز مشخص نیست که آیا این شبکه hd خواهد شد و در فرستنده دوم قرار خواها گرفت یا خیر. هدف از ایجاد شبکه ایران کالا حمایت از تولیدات ملی و اشتغال در کشور است، سایت شبکه ایران کالا به آدرس www.iktv.ir و همچنین کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آن با لینک @irkalatv قابل دریافت است.
دلنوشته های عاشقانه غمگین تنهایی تنهایی یعنی دل هیچ سایز دلت نیست ! . . رفته ای اما رد پایت مانده است در من ، کنار تنهایی ام قدم میزند بی من ! فرستنده : مجید . . جلوی آیینه که میروم تنهاییم دوتاست هرچه در آن است منم ، تو را میجویم در هیچ آیینه ای هیچ تویی جز من نیست … . . بی “تو” شهر پر است از آیه های تنهایی … . . امروز آیینه حزن چهره ام را تاب نیاورد ، ش ت و من ماندم و هزار تکه تنهایی ! فرستنده : مجید . . تنهایی یعنی انقدر ی بغلمون نکرد که خودمون زدیم بقل !!! . . تنهایی همان مرگ است که رو دربایستی دارد ! . . سلام هایی که بوی خداحافظی میدهند … بودن هایی که هیچکدام خوشحال کننده نیستند … و رفتن هایی که امید بازگشتی به آنها نداری … همه اینها را که جمع میکنی به یک کلمه میرسی : تنهایی ! . . سرد است … نیمکتی تنها در پارک نشسته است ، من تنها بر نیمکت و تو تنها در من … میبینی ؟ چه در همیم و تنها ؟ اختصاصی از نیک فایل کنترل از راه دور 31 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 31 کنترل از راه دورکد بندی شدهقابل برنامه ریزیمقدمهمدارات کنترل از راه دور در بین علاقمندان الکترونیک طرفداران بسیاری دارد. زیرا امروزه دامنه کاربرد آنها بسیار وسیع گشته و در همه جا قابل استفاده می باشند. برای موارد حساس لازم است سیستم کنترل از راه دور مورد استفاده دارای کد بندی بوده و در مدار آن از encoder-decoder استفاده شده باشد تا احتمال خطا در کارکرد به صفر برسد. در این نوع از سیستم های کنترل از راه دور فرستنده کد خاصی ارسال میکند که تنها توسط گیرنده ای که همان کد به آن داده شده است، قابل دریافت است و بنابراین احتمال خطای ناشی از تأثیر نویز و پارازیت های اطراف و سیگنال های سایر دستگاه های مشابه بر گیرنده به حداقل می رسد.با توجه به های مختلف کار دستگاه ها و ح های مختلف کد بندی (دو به توان ده ح )، احتمال تأثیر گذاری دستگاه های افراد مختلف بر روی یکدیگر بسیار کم می باشد . البته چنین سیستم هایی امروزه در حد زیادی تولید می شوند و در موارد مختلف (بخصوص بعنوان کنترل کننده گیر و قفل مرکزی اتومبیلها) مورد استفاده قرار می گیرند . هر یک از سیستم های مزبور بسته به نوع کاربرد، دارای عملکرد متفاوت در وجی گیرنده می باشند. مثلا بعضی بصورت لحظه ای کار می کنند یعنی با فشار دادن کلید فرستنده و با رها کلید فرستنده وجی گیرنده غیر فعال خواهد شد همچنین برخی دیگر بصورت فلیپ فلاپ عمل کرده و با هر بار ارسال سیگنال توسط فرستنده وجی گیرنده به طور متناوب و یکی در میان به ح روشن و خاموش می رود. بعضی دیگر نیز بصورت تایم دار عمل کرده و وجی گیرنده پس از دریافت سیگنال فرستنده برای مدتی فعال شده و پس از آن به ح خاموش در می آید.مزیت سیستم معرفی شده در این مقاله آن است که کلیه ح های توضیح داده شده همگی در آن جمع بوده و دستگاه می تواند در هر یک از ح های گفته شده مورد استفاده قرار گیرد و علاوه بر آن یک ح دیگر نیز برای کارکرد مدار وجود دارد که در مورد آن توضیح داده خواهد شد.مشخصات فنی مدارمدار دارای دو کانال مستقل بوده و هر یک از کانال ها توسط یک کلید جداگانه روی فرستنده کنترل می شود. هر یک از کانال ها می توانند در یکی از حالات زیر عمل کنند: 1- لحظه ای 2- فلیپ فلاپ 3- تایم دار 4- در مورد سه ح اول در مقدمه توضیح داده شد. در ح چهارم یعنی ح دو کانال دستگاه بطور مستقل عمل نکرده و بهم وابسته می باشند و با فشار دادن کلید هر کانال در فرستنده کانال مزبور در گیرنده فعال شده و کانال دیگر به ح قطع می رود. انتخاب ح های مختلف توسط نصب چند جامپر (سیم رابط کوتاه) در مدار انجام می شود. در ج 1 مشخصات فنی مدار فرستنده و گیرنده آمده است.ولتاژ کار فرستنده12 ولتباند امواج ارسالی فرستندهuhfجریان مصرفی فرستنده5-15 میلی آمپرولتاژ کار گیرنده12 ولتجریان مصرفی گیرنده20-100 میلی آمپرج 1- مشخصات فنی مدار فرستنده و گیرنده کنترل از راه دورطرز کار مدار
با
کنترل از راه دور 31 ص