16 میلیون نفر درگیراعتیاد

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 میلیون نفر درگیراعتیاد : هزینه ی نقل و انتقالات باشگاه های انگلستان به یک میلیارد و 52 میلیون یورو رسید و در جایگاه اول پرهزینه ترین لیگ اروپا و جهان قرار گرفت. رده های بعدی به ترتیب به اسپانیا با 535 میلیون،ایتالیا با 327.8 میلیون ،آلمان با 315.2 میلیون و فرانسه با 126 میلیون یورو اختصاص یافت. ، همچون فصل های گذشته در اسپانیا، بارسلونا و رئال مادرید با در اختیار گرفتن بازیکنانی چون خامس رودریگز(80 میلیون یورو)،لوییس سوارز(81 میلیون یورو) وتونی کروس با 25 میلیون یورو باز هم تیمهایی هستند که بیشترین هزینه را برای ید بازیکنان مطرح انجام داده اند درحالیکه قهرمان فعلی لالیگا یعنی اتلتیکومادرید فقط با فروش مهاجمانی چون دیگو کاستا و داوید ویا توانسته ماریو مانژوکیچ را از بایرن و آنتوان گریزمان را از رئال سوسیه داد به خدمت بگیرد. در واقع پولی که از فروش بازیکن بدست آورده صرف ید بازیکن کرده است.

در لیگ برتر جزیره منچستریونایتد با 189 میلیون یورو و به خدمت گرفتن شش بازیکن و از آن جمله فالکائو و دی ماریا بیشترین ج را متحمل شده است تا موفقیت فصل اول حضور فان خال در این باشگاه تضمین شده باشد.در جایگاه دوم لیگ برتر البته لیو ولی قرار دارد که با مجموع 147.2 میلیون یورو بازیکنی همچون ماریو بالوتلی را به خدمت گرفته است.و بعد از سرخپوشان آنفیلد در انگلیس نوبت به چلسی میرسد که فابرگاس،دیگو کاستا ،کورتوا و فیلیپه لوییس را یداری کرده است. نیاز واقعی به مسکن در سال93 در حالی که مطالعات گروه تدوین کننده طرح جامع مسکن در وزارت راه وشهرسازی، حجم نیاز واقعی به مسکن در سال93 را معادل یک میلیون و 31هزار خانوار عنوان می کند، یک خبرگزاری روز گذشته با انتشار گزارشی که منبع تحقیقات انجام شده در آن، معلوم نیست، اعلام کرد: در سال جاری بازار مسکن به یک میلیون و 214هزار واحدمس ی جدید ب. پیشنهاد 75 میلیون یورویی رئال برای هازارد کارلو آنچ ، سرمربی رئال علاقه زیادی به هازارد دارد و در چند ماه اخیر هم شایعات ‏زیادی در مورد انتقال این ملی پوش بلژیکی به سانتیاگو برنابئو منتشر شده است.‏
گفته می شود رئالی ها آماده اند تا پیشنهادی 75 میلیون یورویی برای ید هازارد بدهند تا بتوانند او را از چنگ چلسی ‏دربیاورند. هازارد این فصل در 28 دیدار، 11 گل برای آبی های لندن به ثمر رسانده و توجهات زیادی را به خود جلب ‏کرده است.‏
البته مطمئنا رئالی ها کار دشواری برای متقاعد ژوزه مورینیو به انجام این انتقال خواهند داشت. آقای خاص بارها ‏شایعه ج هازارد از تیمش را رد کرده و به تازگی هم در گفتگو با اکیپ گفت:" اینکه گفتم که هازارد همه ویژگی های ‏یک بازیکن کامل را ندارد، به این معنا نیست که او را نمی خواهمم. او پتانسیل فوق العاده ای دارد و این را در چلسی ‏نشان خواهد داد."‏ منبع:ورزش3 شبکه سراسری اطلاعات(اینترنت) به جهت رشد و گسترش از سریع ترین وسایل ارتباطی در تاریخ محسوب می شود. آمار صادره از سوی اتحادیه بین المللی مخابرات itu نشان گر آن است که در سال 2007 تعداد کاربران اینترنت در دنیا بالغ بر 983/7 میلیون نفر معادل15.28 درصد نان کره زمین و تعداد کامپیوترها بالغ بر 588.3 میلیون دستگاه بوده که آمار منتشره در میانه سال 2014 ح. بنابر خبررسانی اتحادیه اروپا، قرار است 250 میلیون دلار اوراق قرضه ی در انگلستان عرضه شود. این اقدام با توجه به حضور جمعیت 2.7 میلیون نفری از 63 میلیون نفر جمعیت انگلیس و توسط بانک های ی فعال در آن کشور در نظر گرفته شده است. در سال های گذشته در برخی از کشورهای صنعتی بزرگ نیز اقدام به فروش اوراق صکوک ی شده بود!!؟ با وجود انتخاب فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به عنوان مرد سال 2013 فوتبال جهان ، ارزش انتقال فوق ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا همچنان در میان بازیکنان جهان بیشترین است. شرکت بلو ری برزیل اعلام کرد لیونل مسی برای ششمین سال پیاپی همچنان بالاترین ارزش بهای نقل و انتقالات فوتبال جهان را به خود اختصاص داده است.
در این فهرست ارزش انتقال لیونل مسی 138 میلیون یورو و کریس رونالدو پرتغالی 107 میلیون یورو تعیین شده است.
پس از این دو ارزش کنونی انتقال گرت بیل هافبک و ی تیم رئال مادرید 71 میلیون یورو و نیمار مهاجم برزیلی تیم بارسلونا 67 میلیون یورو است.
فهرست سایر بازیکنان گرانقیمت جهان فوتبال به شرح زیر است :
5- ماریو گوتسه از آلمان - بایرن مونیخ 60 میلیون یورو
6- ادینسون کاوانی از اروگوئه - پاری سن ژرمن 58
7- رادامل فالکائو از کلمبیا - موناکو 56
8- مسوت اوزیل از آلمان - آرسنال 53
9- اوئیس سوآرس از اروگوئه - لیو ول 49
10- خوآن ماتا از اسپانیا - چلسی 47 رسانه های ایتالیایی از نزدیک شدن تیم فوتبال ناپولی به عقد قراردادی 12 میلیون پوندی با کریستوف کرامر، هافبک تیم بایرلورکوزن خبر داده اند.

به گزارش 2 نشریه ماتینو و توتواسپورت، ناپولی قصد دارد هافبک 23 ساله لورکوزن را که در فینال جام جهانی 2014 بدشانسی آورد و به خاطر مصدومیت از میدان خارج شد از چنگ بورسیا مونشن گلادباخ در آورد. مونشن گلادباخ تابستان سال گذشته کرامر را به مدت 2 فصل از لورکوزن قرض گرفت.

پیشنهاد اولیه ناپولی برای ید کرامر 8 میلیون یورو بود که مورد موافقت تیم آلمان واقع نشد اما این پیشنهاد حالا 2 میلیون دیگر افزایش داشته است که به همراه پاداش و سایر مزایا به 12 میلیون یورو می رسد.

گفته می شود که ناپولی ممکن است به عنوان بخشی از رقم ید کرامر، بلریم ژمایلی یا والون بهرامی را به لورکوزن بدهد. در گذشته برای نوشتن یک میلیون چقدر وقت لازم بود؟یک میلیون به روش ب چوب خط یا ردیف دانه های شن چقدر دشوار است و چه زمانی را نیاز دارد. اگر برای کندن هر شیار بر چوب یا چیدن هر ریگ یک ثانیه وقت در نظر بگیریم برای نوشتن عدد ۱۰۰۰۰۰۰ مجبور بودید یک میلیون ریگ را یک به یک (هر ثانیه یکی) بشمارید،حدودا ۲۷۸ ساعت یا ۱۱ روز و ۱۴ ساعت بدون درنگ وقت ل. رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: ثبت نام اعزام زائران به عتبات از دهم تیرماه آغاز و بسته های سفر دو و سه روزه نیز در دوره جدید در نظرگرفته شده است.وی با اشاره به اینکه ثبت نام برای اعزام زائران به عتبات از دهم تیرماه آغاز می شود گفت: سفرهای ۱۲ روزه برای ماه مبارک رمضان با کاهش هزینه ۲۰ تا ۲۵ درصد ارزان تر خواهیم داشت و همچنین بسته های. برخی گزارش ها حاکی از آن است که گروه ت ی موسوم به ، با وجود تمام حملاتی که به مواضعش در عراق و صورت می گیرد، اما همچنان ماهانه 50 میلیون دلار از محل فروش نفت چاه های واقع در مناطق تحت تصرف خود، درآمد دارد. بر اساس آمار های رسمی ما تعداد بیکاران را تا 3/5 میلیون نفر داریم. هرچند به باور بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران آمار اعلام شده کم برآورد است و باید بازنگری شود. با لحاظ همین آماری که مرکز آمار ایران منتشر کرده است و در نظر گرفتن 4 میلیون دانشجو که در آینده نزدیک به گروه بیکاران اضافه خواهند شد، در آینده نزدیک ما جامعه بیکاری7/5 میلیون نفری خواهیم داشت که یک بخشی از آنها جذب بازار کار می شوند که کمتر از یک میلیون نفر خواهند بود. البته اشتغالی هم که ت ایجاد می کند تنها پاسخگوی تقاضای کار گروه دیگری خواهد بود که تا دیروز 14 سال سن داشتند و امروز به 15 سالگی رسیده و در گروه بیکاران قرار می گیرند. بانک ملی ایران سی و پنجمین مرحله قرعه کشی حساب های پس انداز قرض الحسنه خود را برگزار خواهد کرد. ۵۰۰جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی(کمک هزینه ید مسکن) پاداش ویژه این مرحله از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است. ۵۰۰ کمک هزینه ید خودرو هر یک به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کمک هزینه ید لوازم خانگی هریک به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کارت ید صنایع دستی و فرش دستباف هریک به ارزش ۱۰ میلیون ریال و میلیاردها ریال جوایز نقدی، از دیگر جوایز این مرحله از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است. حداقل موجودی ۲۰۰ هزار ریال و حفظ موجودی حساب حداقل به مدت ۳ ماه متوالی از شرایط شرکت در قرعه کشی مذکور و بهره مندی از جوایز ارزنده و متنوع این مرحله است. هموطنان و مشتریان گرامی می توانند جهت افتتاح، تکمیل یا افزایش موجودی تا ۳۱ دادماه به شبکه گسترده شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. www.bmi.ir وقتی پرنده ای زنده است مورچه ها را می خورد . وقتی می میرد ... مورچه ها اورا می خورند .
زمانه وشرایط در هرموقعی می تواند تغییر کند ...
در زندگی هیچ را تحقیر یا آزار نکنید .شاید امروز قدرتمند باشید ... اما یادتان باشد .زمان از شما قدرتمند تر است .
یک درخت میلیون ها چوب کبریت می سازد ... اما وقتی زمانش برسد ... فقط یک چوب کبریت برای سوزاند. جمع آوری 143 میلیون ریال مشارکت مردمی بهزیستی سرایان در ماه مبارک رمضان 143 میلیون ریال مشارکت مردمی از بین خیرین شهرستان جمع آوری گردید. فاتحی مسئول واحد مشارکتهای اداره ازجمع آوری 143 میلیون ریالی در طرح میهمانی خدا خبر داد. ایشان با اشاره به اینکه مبلغ 110 میلون ریال آن که وجه نقد بوده سبد غذایی یداری شده، افزود این اقلام با اقلام جمع. مصطفی اقلیما
رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایرانآ ین آمار منتشره از سوی سازمان‌ها و دستگاه‌های تی حاکی از این است که 2 میلیون نفر معتاد در کشور وجود دارد این در حالی است که این آمار چندین سال است که تکرار می‌شود و هیچ تغییری در اعداو ارقام آن به وجود نیامده است.

اعتیاد سن مشخصی ندارد اما اگر بخواهیم د. اختصاص بیش از 2 میلیارد تومان به اعتبارات آب شرب شهرستان در دیدار فرماندار و مردم در مجلس با معاون برنامه ریزی ونظارت سازمان آب و فاضلاب کشور، مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرستان کوار مورد بررسی قرار گرفت. به نقل از روابط عمومی فرمانداری، داریوش دهقان فرماندار کوار به همراه داریوش اسماعیلی مردم شهرستان های کوار، امه وسروستان در دیدار با علی اصغر قانع معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرستان را بررسی د. در این دیدار، مبلغ 250 میلیون تومان از محل خش الی، 500 میلیون تومان از محل اعتبارات تنش و همچنین مبلغ 500 میلیون تومان نیز برای کمک به حفر 2 حلقه آب چاه شرب برای شهر کوار اختصاص یافت. اختصاص مبلغ 330 میلیون تومان اعتبار از محل خش الی برای آب روستاهای مجموعه طسوج، مظفری و ت آباد از دیگر مصوبات این جلسه بود. از محل اعتبارات ملی در صورت تخصیص 500 میلیون تومان دیگر به مجموعه روستاهای ذکر شده کمک خواهد شد. در بسیاری از کشورها رفتن به سینما و تماشای از محبوب ترین فعالیت های فرهنگی قلمداد می شود. بر اساس آمار سال 2006، 65 درصد شهروندان بالای 15 سال استرالیا برای تماشای در سینما حضور یافته اند، که بالغ بر 47 درصد از آن ها بیش از پنج بار به سینما رفته بودند؛ میزان ورودی به سینما 83.6 میلیون گزارش شده که نتیجه آن درآمد ناخالص گیشه برابر 867 میلیون د. مارتین یول، سرمربی سابق تاتنهام، فاش کرد که این باشگاه زمانی قصد داشت گرت بیل را به قیمت 6 میلیون یورو بفروشد. ، زمانی که تاتنهام با 6 میلیون یورو بیل را از ساوتهمتون به خدمت گرفت، یول سرمربی این باشگاه بود اما بازی های ضعیف این ستاره و ی در یکی دو فصل ابت حضورش در وایت هارت بیل، باعث شد تا مدیران باشگاه تصمیم به فروش او با همان قیمت یدش بگیرند.
یول که در سال 2008 به هامبورگ رفت، به خبرنگاران گفت:" تاتنهام قصد داشت از بیل به عنوان م ع چپ استفاده کند اما او مطمئنا در پست دفاع چپ، بهترین نیست. او بازیکن خلاقی است و از سرعت بالایی برخوردار است. به همین خاطر همه می دانستند که او بیشتر به درد بازی در خط حمله می خورد. هری ردنپ هم بعدا همین تصمیم را گرفت.
هامبورگ می توانست او را با 6 میلیون یورو به خدمت بگیرد زیرا در مقطع برای تاتنهام بازی نمی کرد اما ما توان پرداخت چنین مبلغی را نداشتیم. من به دنیل لوی (رئیس باشگاه تاتنهام) گفتم که می توانیم او را به طور قرضی به خدمت بگیریم اما در آن مقطع امکانش نبود."
, عزیز میلیون دلاری , عزیز میلیون دلاری , امید نیاز , علی صادقی , , ایرانی , جدید , ایرانی جدید , عزیز میلیون دلاری , رایگان عزیز میلیون دلاری , کامل عزیز میلیون دلاری , عزیز میلیون دلاری با , عزیز میلیون دلاری کم حجم , ایرانی عزیز میلیون دلاری , عزیز میلیون دلاری با کیفیت بالا ,
 عزیز میلیون دلاری


ادامه مطلب سنگ لوح ماده ای است که میلیون ها میلیون سال از عمرش می گذرد . این سنگ مربوط به زمانی است که ذرات رس ، به تدریج ، در اعماق دریاها و دریاچه ها فرو نشستند . آن گاه پس از ته نشین شدن،به مرور به صورت گل نرمی در آمده بعد هم کم کم سفت و سنگ گردیدند . چنین سنگی را سنگ رستی می نامند . زمین همچنان دستخوش تغییرات شدید می بود تا روزی که ناگهان پوسته آ. فرآور سود هر سهم سال مالی جاری خود را از 241 ریال به 276 ریال افزایش داده است و با تعدیل مثبت 14.5 درصدی همراه شده است .در سه ماهه نیز 28 درصد پوشش داشته است. توضیح اینکه lme برای پیش بینی جدید معادل 050ر2 دلار و نرخ تسعیر ارز معادل 500ر28 ریال در نظر گرفته شده است. در پیش بینی براساس 3 ماهه واقعی نسبت به پیش بینی قبلی مقدار تولید شمش 49 تن کاهش دارد .. میلیون ها سال پیش ایران ما مجمع الجزایر گرمسیری بود با پوشش متنوعی از گیاهان و جانوران. در اینجا می خواهیم با دایناسورهای مقیم ایران دیدار کنیم
ایران، برای بسیاری از زمین شناسان یک بهشت واقعی است اما ایران بهشت دیرینه شناسان نیز هست. با وجود اینکه هنوز حتی یک سنگواره کامل دایناسورها از سرزمین ایران کشف نشده. دراینکه در دوره ژور. ثروتمندترین بازیکن ها 1- کریستیانو رونالدو، رئال مادرید - ۱۴۸ میلیون یورو

۲- لیونل مسی، بارسلونا - ۱۴۶ میلیون یورو

۳- ساموئل اتوئو، اورتون - ۸۵ میلیون یورو

۴- وین رونی، منچستریونایتد - ۸۴ میلیون یورو

۵- کاکا، سائوپائولو - ۸۲ میلیون یورو

۶- نیمار، بارسلونا - ۸۰ میلیون یورو

۷- رونالدینیو، اتلتیکو مینی. بیش از سی صد میلیون پایگاه اینترنتی وجود دارد و هر ثانیه چهار پایگاه به این مجموعه ی اطلاعاتی اعجاب بیش از سی صد میلیون پایگاه اینترنتی وجود دارد و هر ثانیه چهار پایگاه به این مجموعه ی اطلاعاتی اعجاب انگیز افزوده می شود. هر چند همگان از همه ی این پایگاه ها بازدید می کنند، اما برخی از آن ها، ویژگی هایی دارند که بازدیدکنندگان هر از گاهی را به کاربران همیشگی تبدیل می کنند. awt image چند روز پیش زنگ زده شرکت. بدون مقدمه می پرسه : مامان 100 میلیون پول داری. میگم نه . میگه: شرکت چی شرکتتون داره، گفتم آره شرکت داره، میگه میشه 100 میلیون ازشون بگیری برای من. قول میدم یه هفته ای 1000 میلیون پس بدم. گفتم: پسر جون آخه چه جوری میخوای این پولو پس بدی، در ضمن من اجازه ندارم از شرکت پول اینجوری بگیرم. تازه پول که تو دست من نیست. تو حساب بانکه. باز فکر کرده و میگه: مامان شماره تلفن مدیرتون چیه. گفتم همین شماره من فقط رقم آ ش فرق داره. رقم آ شماره تلفن رو گرفت و خیلی سریع قطع کرد. ربع ساعت بعد. آقای مدیر زنگ زدند. با یه یک ح خنده می پرسه :خانم ........... می دونید من الان با کی صحبت می ؟ گفتم نه با کی حرف می ید. (حالا حدس می زدم حتما آرمان بوده ولی چاره ای نداشتم به روی خودم نیارم) گفتند با پسر شما............... محتوای صحبت آرمان با آقای مدیر این بوده. آرمان: سلام من پسر خانم........... هستم. مدیر: به به سلام پسرم ح چطوره. و آرمان بی مقدمه می پرسه؟ می شه شما 100 میلیون پول به من بدهید. و آقای مدیر با تعجب: پسرم 100 میلیون رو واسه چی می خوای؟؟؟؟؟؟؟؟ آرمان: می خوام واسه بابام ماشین ب م مدیر: مگه چه ماشینی می خوای ب ی که 100 میلیون می خوای آرمان: ازارا مدیر: پسرم آزار قبلا 100 میلیون بود الان 200 میلیونه باید فکر یه ماشین ارزونتر باشی آرمان بعد از کمی فکر: خوب باشه ریو خوبه، ریو واسش می م. حالا 100 میلیون دارید به من بدهید؟؟؟؟/ آقای مدیر که دیدند قضیه 100 میلیون کاملا جدیه از در نصیحت وارد شدند که پسرم تو باید درس بخونی و بری، یه کارخوب پیدا کنی و بعد بتونی یه ماشین خوب ب ی. (هر چند این قضیه این روزها دیگه یه داستان تخیلی محسوب میشه و دیگه ی با و کار پیدا معمولی نمی تونه ماشین ب ه اون هم از نوع مثلا آزارا یا چرا آزارا حتی همون پراید فقیر فقرا) البته این صبحتها خیلی بیشتر ادامه داشته و خلاصه و اصل قضیه اش همین 100 میلیونی بود که هنوز پیدا نشده. به آرمان می گم حالا چرا گفتی می خوای واسه بابا ماشین ب ی؟ میگه آخه اگه می گفتم برای خودم می خوام که ی قبول نمی کرد می گفتن تو هنوز بچه ای. گفتم برای بابام می خوام که بعد بابا منو هم سوار کنه. دوستان عزیز اگه ی یه 100 میلیون نه حداقل یه 30 میلیون (که به ریو برسه حداقل) پول پیدا کرد و خودش لازم نداشت حتما به ما خبر بده !!!!!!!!!!!!!!! رئیس اتحادیه صادرکنندگان زعفران ایران با اشاره به نابسامانی بازار زعفران و نقش دلال ها و یداران خانگی در این بازار گفت: این وضعیت موجب شده ظرف چند روز قیمت هر کیلوگرم زعفران حدود 10 میلیون ریال افزایش یابد.
«غلامرضا میری» در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: به دلیل فقدان حضور و نقش موثر بخش های مرتبط هم اینک بازار زعفران را دلالان. جام جهانی 2014 با بیش از سه میلیون تماشاگر پس از 1994 بیشترین تعداد تماشاگر را در تاریخ این رقابت ها به نام خود ثبت کرد. پرونده جام جهانی برزیل با قهرمانی ژرمن ها بسته شد. این تیم بدون ش ت در دیدار نهایی موفق شد با گل ماریو گوتسه جام قهرمانی را به خانه ببرد. فیفا پس از پایان جام جهانی تعداد دقیق تماشاگران حاضر در این رقابت ها را اعلام کرد. . رسانه خبری امنیت اطلاعات : میزان ردی بد افزارها توسط شرکت av-test، شرکتی که میزان اثرگذاری آنتی ویروس ها را مورد بررسی قرار می دهد، در سال 2014 به بیش از 143 میلیون مورد افزایش یافته است، یعنی افزایشی 72 درصدی نسبت به سال 2013. به بیانی دیگر، تعداد ب زارهای کشف شده طی دو سال گذشته بسیار بیشتر از تعداد ب زارهایی است که در مجموع 10 سال شناسایی شد.
اسپانسر تیم فوتبال استقلال امروز مبلغ 430 میلیون تومان به حساب باشگاه واریز کرد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، اسپانسر باشگاه استقلال صبح امروز مبلغ 430 میلیون تومان به حساب این باشگاه واریز کرد.

استقلالی ها که پیش از این در قرارداد با اسپانسر برای پرداخت در موعدهای مختلف به تفاهم رسیدند قرار است این مبلغ را به حساب بازیکنان واریز کنند.

از بین بازیکنان استقلال مطالبات آندرانیک تیموریان،پژمان نوری،مگویان، داسیلوا،محمد قاضی و ف الدینی موعد پرداخت مطالباتشان از چند هفته پیش رسیده است.

به گزارش فارس، قرار است حامی مالی باشگاه استقلال دو هفته دگر نیز مبالغی را به حساب این باشگاه واریز کند. به گزارش روابط عمومی و ین الملل بیمه البرز، در پی افزایش ۱۰ درصدی نرخ دیه در سال جاری و اعلام بیمه مرکزی ایران مبنی بر صدور الحاقیه رایگان بیمه نامه شخص ثالث از سوی شرکت های بیمه، شرکت بیمه البرز با هدف تامین رفاه حال بیمه گزاران خود، علاوه بر الحاقیه شخص ثالث، الحاقیه افزایش تعهدات حوادث راننده را نیز تا سقف ۲۲۰ میلیون تومان به صو. شب هاى ماه شعبان
1. شب اول :
دوازده رکعت است ؛ در هر رکعت بعد از حمد، پانزده مرتبه سوره توحید خوانده مى شود. رسول خدا صل الله علیه و آله فرمود: خدا عطا مى فرماید به او ثواب دوازده هزار شهید، و براى او ثواب عبادت دوازده سال را مى نویسد، و خارج مى شود از گناهان ، مثل روزى که از مادر زاده شده است .
2. شب دوم :
پنجاه رکعت مى باشد؛ . جیمز رودریگز رسما به رئال مادرید پیوست

هافبک تیم ملی کلمبیا با امضای قراردادی 63 میلیون پوندی راهی رئال مادرید شد.

جیمز رودریگز سرانجام با 63 میلیون پوند به رئال مادرید پیوست.

رودریگز 23 ساله نقشی مهم در موفقیت تیم ملی فوتبال کلمبیا در جام جهانی 2014 برزیل داشت. او امروز در آزمایش های پزشکی رئال حضور یافت و با پشت سر گذاشتن آنها قرارداد 6 ساله ای با قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا امضا کرد. مهاجم پدیده می گوید متاسفانه 450 میلیون از استقلال طلب دارم که حکم آن صادر شده است در طرف دیگر از پرسپولیس هم 350 میلیون طلبکار هستم که برای 300 میلیون آن حکم صادر شده است. هدیه یک میلیون دلاری برای حسین (ع) اخبار رسیده از شهر کربلای معلی حاکی از آن است که در سالروز میلاد پر برکت سید و سالار شهیدان، حضرت أبا عبدالله الحسین علیه السلام، یک پیر مرد ایرانی، هدیه ای بسیار ارزشمند و نفیس را به آستان مقدس آن حضرت هدیه داد.
گفته می شود هدیه این پیر مرد 85 ساله ایرانی که «یدالله حقیقی صفدر زاده» نام دارد، یک فرش دست بافت نفیس بوده که بافت آن حدود 40 سال طول کشیده و ارزش مالی آن بیش از 1 میلیون دلار است.
وی طی اظهاراتی در این باره گفت: طراحی نقشه این فرش دست بافت حدود 8 سال طول کشید و در مجموع حدود 40 سال بر روی آن کار ......... ی گفت: بابت رضایت نامه قائدی ۲۰۰ میلیون از استقلال طلب داشتیم که ۱۰۰ میلیون آن را گرفته ایم و ۱۰۰ میلیون دیگر می خواهیم. بنی آدم اعضای یکدیگرند با تلاش تعدادی افراد مومن و خدا دوست و همکاری شورای ی و دهیاری محترم شرایط آقای مروت قاسمی در شرف اتمام است که با رایزنی ها انجام شده به حول قوه الهی ایشان به زودی محقق میشوداز مبلغ 900000000 نود میلیون تومان دیه ای که بعد از تلاشهای فراوان توافق شده حدود 200000000 بیست میلیون کم هست که با تلاش شما اهالی شریف آن هم تهیه. به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز ، این شرکت در پی عقد قرارداد با شرکت ملی گاز ایران ، از ابتدای سال جاری به عنوان مجری بیمه حوادث مشترکان گاز خانگی در سراسر کشور انتخاب شده است .
بر این اساس و در پی ۱۷ فقره حادثه و آتش سوزی منازل مس ی مشترکان گاز در سراسر کشور مبلغ یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به خسارت دیدگان خسارت پرداخ. بارسلونا برای جذب تیاگو سیلوا حاضر است 50 میلیون یورو هزینه کند. لوئیس انریکه سرمربی جدید بارسلونا سخت به دنبال جذب یک م ع برای تیمش است و در این بین نام تیاگو سیلوا کاپیتان برزیلی پاری سن ژرمن در صدر نفراتی است که او در نظر دارد.

به نقل از تسنیم، بارسایی ها برای جلب نظر مالک قطری پی اس جی به او پیشنهاد 50 میلیون یورویی داده اند و امیدوارند پیشنهاد خوب مالی آنها بتواند این انتقال را عملی کند.

از سوی دیگر رابطه خوب کاپیتان تیم ملی برزیل با نیمار ستاره اول این تیم هم می تواند به بارسا در راه جذب سیلوا کمک کند. رئیس سازمان میراث فرهنگی : براساس آمارها حدود 7 میلیون گردشگر وجی و 4،5 میلیون نفر گردشگر ورودی داشته ایم، از 7 میلیون گردشگر وجی 2،2 میلیون نفر به عتبات عالیات و 600 هزار نفر به عربستان سفر کرده اند و از 4 میلیون گردشگر ورودی 1،6میلیون نفر از عراق، 1 میلیون نفر از آذربایجان، و بقیه از دیگر کشورها از جمله ترکمنستان، ترکیه، افغانستان و کشو. رئیس سازمان میراث فرهنگی : براساس آمارها حدود 7 میلیون گردشگر وجی و 4،5 میلیون نفر گردشگر ورودی داشته ایم، از 7 میلیون گردشگر وجی 2،2 میلیون نفر به عتبات عالیات و 600 هزار نفر به عربستان سفر کرده اند و از 4 میلیون گردشگر ورودی 1،6میلیون نفر از عراق، 1 میلیون نفر از آذربایجان، و بقیه از دیگر کشورها از جمله ترکمنستان، ترکیه، افغانستان و کشو. غلامرضا تاجگردون پنجشنبه شب در جمع مردم گچساران افزود: بیش از 2 میلیون و 200 هزار بازنشسته در کشور وجود دارد که حقوق یک میلیون و 600 هزار نفر از آنها زیر 2 میلیون تومان است.

مشمولان زیر دیپلم ۱۰ میلیون تومان دیپلم ۱۵ میلیون تومان فوق دیپلم ۲۰ میلیون لیسانس ۲۵ میلیون فوق لیسانس ۳۰ میلیون ای پزشکی ۳۵ میلیون ای غیر پزشکی ۴۰ میلیون تومان و پزشکان متخصص و بالاتر ۵۰ میلیون تومان
همچنین به ازای هر سال غیبت مازاد بر ۸ سال، فرد ۱۰ درصد جریمه می شود و در صورت ازدواج ۵ درصد و به ازای هر فرزند نیز ۵ درصد مشم. طی 11ماهه سال 93، بیش از 11میلیون و 281هزار تن کالا از کشور ترانزیت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 2 / 6 درصد افزایش یافته است. به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، محمدجواد عطرچیان مدیرکل دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی با اعلام این خبر، افزود: در پی اقدامات انجام شده از سوی این سازمان در زمینه توسعه و بهبود زیرساخت های حمل و نقل و تقویت کریدورهای ترانزیتی از مسیر ایران طی مدت مذکور از مجموع کالاهای ترانزیت شده، 5 میلیون و 97 هزار تن را مواد نفتی و 6 میلیون و 183 هزار تن را مواد غیرنفتی تشکیل داده اند که عمده ترین بخش مواد غیرنفتی کالاهایی نظیر مواد سوختی، انواع ترکیبات شیمیایی، انواع پنبه، کالاهای ساختمانی، لوازم خانگی، وسایل نقلیه باری و مسافری است. مدیرکل دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی افزود: ا ین سفر من به انتالیاى ترکیه بود که در ایام عید سفر کردیم ، مهمترین نکته در سفرهاى عید این است که تهیه بلیت قبل از عید یک ضرر بزرگ است به طورى که ما در سفر متوجه شدیم انى که بلیت خود را قبل از عید یده بودند با قیمت سه میلیون تومان همین بلیتى را که ما در تاریخ سوم عید به قیمت یک میلیون و هشتاد هزار تومان یده بودیم ، یده بودند. ما در هتل س. تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا پایان سال 94 یک میلیون پورت در 7 شهر واگذار کنیم». این، خبری است که محسن باقری چناری به عنوان مدیر عامل جدید اپراتور چهارم در پاسخ به روند پیشرفت اپراتور چهارم (شرکت ایرانیان نت) به خبرنگار ایران می دهد. اپراتور چهارمی که سال گذشته از سوی ارتباطات به خاطر روند کند پیشروی اش مورد اخطار قرار گرفت، حالا و به گفته مدیرعامل این شرکت با تمام قوا تلاش می کند که طی سال های 93 و 94 یک میلیون پورت پرسرعت بر مبنای فیبر نوری را در هفت شهر در نظر گرفته شده در پروانه، واگذار کند. مدیریت این اپراتور در حالی ارائه خدماتش را به سال بعد موکول می کند که پیش از این مسئولان این اپراتور اعلام کرده بودند که فاز اول پروژه اتصال فیبرنوری به منازل دی ماه سال 93 و در 7 شهر برای یک میلیون مشترک اجرایی می شود و سرعت دسترسی حداقل 20 مگ ت بر ثانیه از جمله ویژگی های این پروژه خواهد بود. پایگاه خبری محیط، امور خارجه رژیم صهیونیستی بر ضرورت افزایش جمعیت یهودیان ن در فلسطین ی، به بالای 10 میلیون نفر، تاکید کرد. "اویگدور لیبرمن" روز دوشنبه در مطلبی که در منتشر کرد از یهودیان جهان خواست به کوچ کنند تا جمعیت یهویان به فراتر از 10 میلیون نفر برسد. لیبرمن نوشت:"یهودیان جهان باید بدانند تنها مکان امن برای آنان است... مهاجرت بزرگ به می تواند نقش مثبتی داشته باشد زیرا اگر جمعیت یهودیان به بیش از 10 میلیون نفر برسد حتی با مانع تراشی سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا هم می توانیم مشکلاتمان را حل کنیم." بر اساس آمار رسمی مرکز آمار جمعیت بیش از هشت میلیون نفر است که بیش از شش میلیون نفر آنان از یهودیان و اندکی بیش از یک میلیون و 600 هزار نفر از اعراب، بخشی از یان غیر عرب و گروهی نیز بر اساس شناسنامه ی از بی دین ها هستند. پرداخت هدیه ماه مبارک رمضان به تمامی کتابداران و کارکنان اداری هدیه ماه مبارک رمضان به تمامی کتابداران و کارکنان اداری نهاد کتابخانه های عمومی کشور پرداخت شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مبلغ دو میلیون ریال به عنوان هدیه ماه مبارک رمضان (یک میلیون ریال از طریق نهاد و یک میلیون ریال .
پرز از فروش هیگوائین، دی ماریا و اوزیل ، سه بازیکنی که با ن یتی در دو سال اخیر از باشگاه جدا شدند سودی ۱۰۰ میلیون یورویی عایدش شده است.
در حقیقت رئال توانست ال پیپیتا را با ۴۰ میلیون ب د و او را با ۱۲ میلیون بفروشد. در مورد اوزیل نیز ، بازیکن آلمانی با ۳۲ میلیون رئالی شد و با ۵۰ میلیون از رئال رفت. امسال نیز دی ماریایی که با ۳۵ میلیون به رئال ملحق شده بود با ۷۵ میلیون راهی منچستر شد. زوجین تهرانی برای دریافت وام 110 میلیون تومانی وام مسکن که شامل 100 میلیون وام مسکن و 10 میلیون وام جعاله می شود که باید تعداد 220 برگه اوراق به ارزش حدود 17 میلیون تومان یداری کنند. ایران، کشوری با ۱۶۴ میلیون تار مساحت دارای محدوده بیابانی ۳۲ میلیون تار است که ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تار از آن از کانون های بحرانی هستند.