16 میلیون نفر درگیراعتیاد

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 میلیون نفر درگیراعتیاد : هزینه ی نقل و انتقالات باشگاه های انگلستان به یک میلیارد و 52 میلیون یورو رسید و در جایگاه اول پرهزینه ترین لیگ اروپا و جهان قرار گرفت. رده های بعدی به ترتیب به اسپانیا با 535 میلیون،ایتالیا با 327.8 میلیون ،آلمان با 315.2 میلیون و فرانسه با 126 میلیون یورو اختصاص یافت. ، همچون فصل های گذشته در اسپانیا، بارسلونا و رئال مادرید با در اختیار گرفتن بازیکنانی چون خامس رودریگز(80 میلیون یورو)،لوییس سوارز(81 میلیون یورو) وتونی کروس با 25 میلیون یورو باز هم تیمهایی هستند که بیشترین هزینه را برای ید بازیکنان مطرح انجام داده اند درحالیکه قهرمان فعلی لالیگا یعنی اتلتیکومادرید فقط با فروش مهاجمانی چون دیگو کاستا و داوید ویا توانسته ماریو مانژوکیچ را از بایرن و آنتوان گریزمان را از رئال سوسیه داد به خدمت بگیرد. در واقع پولی که از فروش بازیکن بدست آورده صرف ید بازیکن کرده است.

در لیگ برتر جزیره منچستریونایتد با 189 میلیون یورو و به خدمت گرفتن شش بازیکن و از آن جمله فالکائو و دی ماریا بیشترین ج را متحمل شده است تا موفقیت فصل اول حضور فان خال در این باشگاه تضمین شده باشد.در جایگاه دوم لیگ برتر البته لیو ولی قرار دارد که با مجموع 147.2 میلیون یورو بازیکنی همچون ماریو بالوتلی را به خدمت گرفته است.و بعد از سرخپوشان آنفیلد در انگلیس نوبت به چلسی میرسد که فابرگاس،دیگو کاستا ،کورتوا و فیلیپه لوییس را یداری کرده است. نیاز واقعی به مسکن در سال93 در حالی که مطالعات گروه تدوین کننده طرح جامع مسکن در وزارت راه وشهرسازی، حجم نیاز واقعی به مسکن در سال93 را معادل یک میلیون و 31هزار خانوار عنوان می کند، یک خبرگزاری روز گذشته با انتشار گزارشی که منبع تحقیقات انجام شده در آن، معلوم نیست، اعلام کرد: در سال جاری بازار مسکن به یک میلیون و 214هزار واحدمس ی جدید ب. پیشنهاد 75 میلیون یورویی رئال برای هازارد کارلو آنچ ، سرمربی رئال علاقه زیادی به هازارد دارد و در چند ماه اخیر هم شایعات ‏زیادی در مورد انتقال این ملی پوش بلژیکی به سانتیاگو برنابئو منتشر شده است.‏
گفته می شود رئالی ها آماده اند تا پیشنهادی 75 میلیون یورویی برای ید هازارد بدهند تا بتوانند او را از چنگ چلسی ‏دربیاورند. هازارد این فصل در 28 دیدار، 11 گل برای آبی های لندن به ثمر رسانده و توجهات زیادی را به خود جلب ‏کرده است.‏
البته مطمئنا رئالی ها کار دشواری برای متقاعد ژوزه مورینیو به انجام این انتقال خواهند داشت. آقای خاص بارها ‏شایعه ج هازارد از تیمش را رد کرده و به تازگی هم در گفتگو با اکیپ گفت:" اینکه گفتم که هازارد همه ویژگی های ‏یک بازیکن کامل را ندارد، به این معنا نیست که او را نمی خواهمم. او پتانسیل فوق العاده ای دارد و این را در چلسی ‏نشان خواهد داد."‏ منبع:ورزش3 شبکه سراسری اطلاعات(اینترنت) به جهت رشد و گسترش از سریع ترین وسایل ارتباطی در تاریخ محسوب می شود. آمار صادره از سوی اتحادیه بین المللی مخابرات itu نشان گر آن است که در سال 2007 تعداد کاربران اینترنت در دنیا بالغ بر 983/7 میلیون نفر معادل15.28 درصد نان کره زمین و تعداد کامپیوترها بالغ بر 588.3 میلیون دستگاه بوده که آمار منتشره در میانه سال 2014 ح. بنابر خبررسانی اتحادیه اروپا، قرار است 250 میلیون دلار اوراق قرضه ی در انگلستان عرضه شود. این اقدام با توجه به حضور جمعیت 2.7 میلیون نفری از 63 میلیون نفر جمعیت انگلیس و توسط بانک های ی فعال در آن کشور در نظر گرفته شده است. در سال های گذشته در برخی از کشورهای صنعتی بزرگ نیز اقدام به فروش اوراق صکوک ی شده بود!!؟ با وجود انتخاب فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به عنوان مرد سال 2013 فوتبال جهان ، ارزش انتقال فوق ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا همچنان در میان بازیکنان جهان بیشترین است. شرکت بلو ری برزیل اعلام کرد لیونل مسی برای ششمین سال پیاپی همچنان بالاترین ارزش بهای نقل و انتقالات فوتبال جهان را به خود اختصاص داده است.
در این فهرست ارزش انتقال لیونل مسی 138 میلیون یورو و کریس رونالدو پرتغالی 107 میلیون یورو تعیین شده است.
پس از این دو ارزش کنونی انتقال گرت بیل هافبک و ی تیم رئال مادرید 71 میلیون یورو و نیمار مهاجم برزیلی تیم بارسلونا 67 میلیون یورو است.
فهرست سایر بازیکنان گرانقیمت جهان فوتبال به شرح زیر است :
5- ماریو گوتسه از آلمان - بایرن مونیخ 60 میلیون یورو
6- ادینسون کاوانی از اروگوئه - پاری سن ژرمن 58
7- رادامل فالکائو از کلمبیا - موناکو 56
8- مسوت اوزیل از آلمان - آرسنال 53
9- اوئیس سوآرس از اروگوئه - لیو ول 49
10- خوآن ماتا از اسپانیا - چلسی 47 حجم آب ورودی به مخازن سدهای کشور از اول مهرماه تا هفته پایانی آذرماه سال جاری، چهار درصد درمقایسه با زمان مشابه سال آبی گذشته کاهش یافته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، از ابتدای سال آبی جاری حجم آب ورودی به مخازن سدهای کشور به پنج میلیارد و 80 میلیون مترمکعب رسیده است؛ درحالی که این میزان در مدت مشابه سال آبی . در گذشته برای نوشتن یک میلیون چقدر وقت لازم بود؟یک میلیون به روش ب چوب خط یا ردیف دانه های شن چقدر دشوار است و چه زمانی را نیاز دارد. اگر برای کندن هر شیار بر چوب یا چیدن هر ریگ یک ثانیه وقت در نظر بگیریم برای نوشتن عدد ۱۰۰۰۰۰۰ مجبور بودید یک میلیون ریگ را یک به یک (هر ثانیه یکی) بشمارید،حدودا ۲۷۸ ساعت یا ۱۱ روز و ۱۴ ساعت بدون درنگ وقت ل. برخی گزارش ها حاکی از آن است که گروه ت ی موسوم به ، با وجود تمام حملاتی که به مواضعش در عراق و صورت می گیرد، اما همچنان ماهانه 50 میلیون دلار از محل فروش نفت چاه های واقع در مناطق تحت تصرف خود، درآمد دارد. چند روز پیش از کارخانه که راه افتادم برحسب اتفاق رادیو اقتصاد روشن بود و داشت مصاحبه با یکی از کارآفرینان موفق را پخش می کرد (این هم از برکات ماه محرم است که نمی شود موزیک گوش داد و بایستی به اجبار به برنامه های رادیو گوش کنیم ) در حین مصاحبه آقای علی زاده صاحب کارخانه الکتروژن از چگونگی تاسیس کارخانه و مشقت هایی که برای این کار کشید. بر اساس آمار های رسمی ما تعداد بیکاران را تا 3/5 میلیون نفر داریم. هرچند به باور بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران آمار اعلام شده کم برآورد است و باید بازنگری شود. با لحاظ همین آماری که مرکز آمار ایران منتشر کرده است و در نظر گرفتن 4 میلیون دانشجو که در آینده نزدیک به گروه بیکاران اضافه خواهند شد، در آینده نزدیک ما جامعه بیکاری7/5 میلیون نفری خواهیم داشت که یک بخشی از آنها جذب بازار کار می شوند که کمتر از یک میلیون نفر خواهند بود. البته اشتغالی هم که ت ایجاد می کند تنها پاسخگوی تقاضای کار گروه دیگری خواهد بود که تا دیروز 14 سال سن داشتند و امروز به 15 سالگی رسیده و در گروه بیکاران قرار می گیرند. بانک ملی ایران سی و پنجمین مرحله قرعه کشی حساب های پس انداز قرض الحسنه خود را برگزار خواهد کرد. ۵۰۰جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی(کمک هزینه ید مسکن) پاداش ویژه این مرحله از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است. ۵۰۰ کمک هزینه ید خودرو هر یک به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کمک هزینه ید لوازم خانگی هریک به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کارت ید صنایع دستی و فرش دستباف هریک به ارزش ۱۰ میلیون ریال و میلیاردها ریال جوایز نقدی، از دیگر جوایز این مرحله از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است. حداقل موجودی ۲۰۰ هزار ریال و حفظ موجودی حساب حداقل به مدت ۳ ماه متوالی از شرایط شرکت در قرعه کشی مذکور و بهره مندی از جوایز ارزنده و متنوع این مرحله است. هموطنان و مشتریان گرامی می توانند جهت افتتاح، تکمیل یا افزایش موجودی تا ۳۱ دادماه به شبکه گسترده شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. www.bmi.ir وقتی پرنده ای زنده است مورچه ها را می خورد . وقتی می میرد ... مورچه ها اورا می خورند .
زمانه وشرایط در هرموقعی می تواند تغییر کند ...
در زندگی هیچ را تحقیر یا آزار نکنید .شاید امروز قدرتمند باشید ... اما یادتان باشد .زمان از شما قدرتمند تر است .
یک درخت میلیون ها چوب کبریت می سازد ... اما وقتی زمانش برسد ... فقط یک چوب کبریت برای سوزاند. جمع آوری 143 میلیون ریال مشارکت مردمی بهزیستی سرایان در ماه مبارک رمضان 143 میلیون ریال مشارکت مردمی از بین خیرین شهرستان جمع آوری گردید. فاتحی مسئول واحد مشارکتهای اداره ازجمع آوری 143 میلیون ریالی در طرح میهمانی خدا خبر داد. ایشان با اشاره به اینکه مبلغ 110 میلون ریال آن که وجه نقد بوده سبد غذایی یداری شده، افزود این اقلام با اقلام جمع. مصطفی اقلیما
رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایرانآ ین آمار منتشره از سوی سازمان‌ها و دستگاه‌های تی حاکی از این است که 2 میلیون نفر معتاد در کشور وجود دارد این در حالی است که این آمار چندین سال است که تکرار می‌شود و هیچ تغییری در اعداو ارقام آن به وجود نیامده است.

اعتیاد سن مشخصی ندارد اما اگر بخواهیم د. اختصاص بیش از 2 میلیارد تومان به اعتبارات آب شرب شهرستان در دیدار فرماندار و مردم در مجلس با معاون برنامه ریزی ونظارت سازمان آب و فاضلاب کشور، مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرستان کوار مورد بررسی قرار گرفت. به نقل از روابط عمومی فرمانداری، داریوش دهقان فرماندار کوار به همراه داریوش اسماعیلی مردم شهرستان های کوار، امه وسروستان در دیدار با علی اصغر قانع معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور مشکلات آب شرب شهری و روستایی شهرستان را بررسی د. در این دیدار، مبلغ 250 میلیون تومان از محل خش الی، 500 میلیون تومان از محل اعتبارات تنش و همچنین مبلغ 500 میلیون تومان نیز برای کمک به حفر 2 حلقه آب چاه شرب برای شهر کوار اختصاص یافت. اختصاص مبلغ 330 میلیون تومان اعتبار از محل خش الی برای آب روستاهای مجموعه طسوج، مظفری و ت آباد از دیگر مصوبات این جلسه بود. از محل اعتبارات ملی در صورت تخصیص 500 میلیون تومان دیگر به مجموعه روستاهای ذکر شده کمک خواهد شد. در بسیاری از کشورها رفتن به سینما و تماشای از محبوب ترین فعالیت های فرهنگی قلمداد می شود. بر اساس آمار سال 2006، 65 درصد شهروندان بالای 15 سال استرالیا برای تماشای در سینما حضور یافته اند، که بالغ بر 47 درصد از آن ها بیش از پنج بار به سینما رفته بودند؛ میزان ورودی به سینما 83.6 میلیون گزارش شده که نتیجه آن درآمد ناخالص گیشه برابر 867 میلیون د. مارتین یول، سرمربی سابق تاتنهام، فاش کرد که این باشگاه زمانی قصد داشت گرت بیل را به قیمت 6 میلیون یورو بفروشد. ، زمانی که تاتنهام با 6 میلیون یورو بیل را از ساوتهمتون به خدمت گرفت، یول سرمربی این باشگاه بود اما بازی های ضعیف این ستاره و ی در یکی دو فصل ابت حضورش در وایت هارت بیل، باعث شد تا مدیران باشگاه تصمیم به فروش او با همان قیمت یدش بگیرند.
یول که در سال 2008 به هامبورگ رفت، به خبرنگاران گفت:" تاتنهام قصد داشت از بیل به عنوان م ع چپ استفاده کند اما او مطمئنا در پست دفاع چپ، بهترین نیست. او بازیکن خلاقی است و از سرعت بالایی برخوردار است. به همین خاطر همه می دانستند که او بیشتر به درد بازی در خط حمله می خورد. هری ردنپ هم بعدا همین تصمیم را گرفت.
هامبورگ می توانست او را با 6 میلیون یورو به خدمت بگیرد زیرا در مقطع برای تاتنهام بازی نمی کرد اما ما توان پرداخت چنین مبلغی را نداشتیم. من به دنیل لوی (رئیس باشگاه تاتنهام) گفتم که می توانیم او را به طور قرضی به خدمت بگیریم اما در آن مقطع امکانش نبود." قلاده های طلا با 2 میلیارد و هفتصد میلیون (مشارکت)، برلین منفی هفت با 2 میلیارد و چهارصد میلیون (مشارکت)، گزارش یک جشن با 853 میلیون ( ید حق مالکیت)، س با 700 میلیون (مالکیت) تلفن همراه رئیس جمهور با 654 میلیون ( ید حق مالکیت)، خانه پدری با 500 میلیون ( ید حقوق)، های دوست داشتنی با 550 میلیون ( ید حقوق) و آیین هم آوایی با 490 میلیون ( ید حق مالکیت) بیشت. سنگ لوح ماده ای است که میلیون ها میلیون سال از عمرش می گذرد . این سنگ مربوط به زمانی است که ذرات رس ، به تدریج ، در اعماق دریاها و دریاچه ها فرو نشستند . آن گاه پس از ته نشین شدن،به مرور به صورت گل نرمی در آمده بعد هم کم کم سفت و سنگ گردیدند . چنین سنگی را سنگ رستی می نامند . زمین همچنان دستخوش تغییرات شدید می بود تا روزی که ناگهان پوسته آ. از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور صورت گرفت؛ هدیه ماه مبارک رمضان به تمامی کتابداران و کارکنان اداری نهاد کتابخانه های عمومی کشور پرداخت شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مبلغ دو میلیون ریال به عنوان هدیه ماه مبارک رمضان (یک میلیون ریال از طریق نهاد و یک میلیون ریال از طریق منابع اس. فرآور سود هر سهم سال مالی جاری خود را از 241 ریال به 276 ریال افزایش داده است و با تعدیل مثبت 14.5 درصدی همراه شده است .در سه ماهه نیز 28 درصد پوشش داشته است. توضیح اینکه lme برای پیش بینی جدید معادل 050ر2 دلار و نرخ تسعیر ارز معادل 500ر28 ریال در نظر گرفته شده است. در پیش بینی براساس 3 ماهه واقعی نسبت به پیش بینی قبلی مقدار تولید شمش 49 تن کاهش دارد .. براساس گزارش بانک جهانی در سال ۹۳ با ۸۰ میلیون نفر جمعیت و فروش روزانه یک و نیم میلیون بشکه نفت، ۹ و نیم درصد جمعیت کشور زیر خط فقری هستند؛ یعنی زمانی که ۳۰ میلیون جمعیت داشتیم نزدیک ۱۴ میلیون نفر زیر خط فقر و اکنون که ۸۰ میلیون هستیم حدود ۷ و نیم میلیون زیر خط فقر داریم. ثروتمندترین بازیکن ها 1- کریستیانو رونالدو، رئال مادرید - ۱۴۸ میلیون یورو

۲- لیونل مسی، بارسلونا - ۱۴۶ میلیون یورو

۳- ساموئل اتوئو، اورتون - ۸۵ میلیون یورو

۴- وین رونی، منچستریونایتد - ۸۴ میلیون یورو

۵- کاکا، سائوپائولو - ۸۲ میلیون یورو

۶- نیمار، بارسلونا - ۸۰ میلیون یورو

۷- رونالدینیو، اتلتیکو مینی. بیش از سی صد میلیون پایگاه اینترنتی وجود دارد و هر ثانیه چهار پایگاه به این مجموعه ی اطلاعاتی اعجاب بیش از سی صد میلیون پایگاه اینترنتی وجود دارد و هر ثانیه چهار پایگاه به این مجموعه ی اطلاعاتی اعجاب انگیز افزوده می شود. هر چند همگان از همه ی این پایگاه ها بازدید می کنند، اما برخی از آن ها، ویژگی هایی دارند که بازدیدکنندگان هر از گاهی را به کاربران همیشگی تبدیل می کنند. awt image فرمانده انتظامی آذرشهر از رد رشوه ده میلیون ریالی توسط ان بخش گوگان خبر داد. سرهنگ " سید لطیف حسینی " در گفت و گو با خبرنگاران افزود : در پی کشف ودستگیری یک مورد مزاحمت تلفنی ، متهم این پرونده به فرمانده انتظامی بخش گوگان پیشنهاد پرداخت ده میلیون ریال رشوه درازای نادیده گرفتن جرم ارتک خود راداد که این وظیفه شناس ضمن رد رشوه مراتب را . کانن ۹۰ میلیون دوربین و ۱۳۰ میلیون لنز فروخته است
کانن دیروز اعلام کرد که موفق به ثبت رکورد جدیدی با فروش ۹۰ میلیون دوربین و ۱۳۰ میلیون لنز شده است. جام جهانی 2014 با بیش از سه میلیون تماشاگر پس از 1994 بیشترین تعداد تماشاگر را در تاریخ این رقابت ها به نام خود ثبت کرد. پرونده جام جهانی برزیل با قهرمانی ژرمن ها بسته شد. این تیم بدون ش ت در دیدار نهایی موفق شد با گل ماریو گوتسه جام قهرمانی را به خانه ببرد. فیفا پس از پایان جام جهانی تعداد دقیق تماشاگران حاضر در این رقابت ها را اعلام کرد. .
اسپانسر تیم فوتبال استقلال امروز مبلغ 430 میلیون تومان به حساب باشگاه واریز کرد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، اسپانسر باشگاه استقلال صبح امروز مبلغ 430 میلیون تومان به حساب این باشگاه واریز کرد.

استقلالی ها که پیش از این در قرارداد با اسپانسر برای پرداخت در موعدهای مختلف به تفاهم رسیدند قرار است این مبلغ را به حساب بازیکنان واریز کنند.

از بین بازیکنان استقلال مطالبات آندرانیک تیموریان،پژمان نوری،مگویان، داسیلوا،محمد قاضی و ف الدینی موعد پرداخت مطالباتشان از چند هفته پیش رسیده است.

به گزارش فارس، قرار است حامی مالی باشگاه استقلال دو هفته دگر نیز مبالغی را به حساب این باشگاه واریز کند.
اسپانسر تیم فوتبال استقلال امروز مبلغ 430 میلیون تومان به حساب باشگاه واریز کرد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، اسپانسر باشگاه استقلال صبح امروز مبلغ 430 میلیون تومان به حساب این باشگاه واریز کرد.

استقلالی ها که پیش از این در قرارداد با اسپانسر برای پرداخت در موعدهای مختلف به تفاهم رسیدند قرار است این مبلغ را به حساب بازیکنان واریز کنند.

از بین بازیکنان استقلال مطالبات آندرانیک تیموریان،پژمان نوری،مگویان، داسیلوا،محمد قاضی و ف الدینی موعد پرداخت مطالباتشان از چند هفته پیش رسیده است.

به گزارش فارس، قرار است حامی مالی باشگاه استقلال دو هفته دگر نیز مبالغی را به حساب این باشگاه واریز کند. انتشار اسناد معامله 60 میلیون دلاری «آقازاده» با توتال اسناد منتشر شده از سوی وزارت دادگستری امریکا نشان می دهد شرکت توتال بابت حضور در صنعت نفت و گاز ایران، به یکی از مدیران سابق شرکت نفت 60 میلیون دلار رشوه داده است. نویسنده : وحید حاجی پور به گزارش «جوان»، احمد توکلی طی نامه ای به دادستان کل کشور خواستار بررسی پرونده رشوه توتال در ایران شد. در این نامه اسنادی ضمیمه شده که تمامی مسائل فساد را نشان داده و نوشته است این شرکت برای حضور در میدان گازی پارس جنوبی و میدان نفتی سیری مجموعاً 60 میلیون دلار به «م. ه» رشوه پرداخت کرده است. شب هاى ماه شعبان
1. شب اول :
دوازده رکعت است ؛ در هر رکعت بعد از حمد، پانزده مرتبه سوره توحید خوانده مى شود. رسول خدا صل الله علیه و آله فرمود: خدا عطا مى فرماید به او ثواب دوازده هزار شهید، و براى او ثواب عبادت دوازده سال را مى نویسد، و خارج مى شود از گناهان ، مثل روزى که از مادر زاده شده است .
2. شب دوم :
پنجاه رکعت مى باشد؛ . - مشخصات کلى طرح
• کارفــرما: وزارت نیرو، شرکت آب منطقه اى آذربایجان شرقى
• محل طرح: استان آذربایجان شرقى - 20 کیلومترى شمال شرقى عجب شیر
• دامنه ى خدمات: مطالعات مراحل توجیهى ، طراحى تفضیلى، نظارت عالیه و مقیم بر اجراى طرح
• اه اصلی:
- تامین نیاز آبى مصارف زارعى براى حدود 11.000 تار اراضى پایین دست سد و توسعه و بهبود سیستم آبیارى
- تامین نیاز شرب یا صنعت به میزان 5 میلیون مترمکعب در سال
• تاریخ ها:
- مطالعات توجیهى از سال 1369 تا سال 1375
- مرحله ى طراحى تفصیلى از سال 1376 تا سال 1379
- فاز اجرایى از سال 1380 تا سال 1390
2- مشخصات فنى
• نام رودخـانه: قلعه چاى
• آبدهى سالانه رودخانه: 76 میلیون مترمکعب (متوسط دراز مدت حجم آب رودخانه)
• نــوع سد: خاکى با هسته رسى ناتراوا
• ارتفاع سد: 77 متر از روى بستر و 85 متر از پى
• حجم خاکریزى بدنه: 7 میلیون مترمکعب
• حجم مفید و کـل مخزن: 72 و85 میلیون مترمکعب
• نوع سرریز: جانبى خارج از جسم سد با دهانه اوجى شکل بتنى
• ظرفیت تخلیه سرریز: 1115 مترمکعب بر ثانیه
• نوع سیستم انحراف: یک رشته تونل به قطر 5/3 در جناح چپ سد در تلفیق با فرازبند به ارتفاع 13 متر
• ظرفیت انحراف آب: 125 مترمکعب بر ثانیه
• ظرفیت مجراى آبگیر: 5/6 مترمکعب بر ثانیه
• ظرفیت مجراى تخلیه تحتانی: 4/15 مترمکعب بر ثانیه
• هزینه کل اجراى طرح: 1480 میلیارد ریال بر مبناى نرخهاى سال 1386 در حالی آب منطقه ای سیستان و بلوچستان اعلام کرد که 250 میلیون مترمکعب از حجم 320 میلیون مترمکعبی آب سدهای چاه نیمه سیستان "مرده" و غیر قابل استفاده است که یک میلیون و 250 هزار نفر از مردم استان باید تا… طی 10 ماهه سال 93، بیش از 10 میلیون و 890 هزار تن کالا از کشور ترانزیت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته،5 / 9 درصد افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، محمدجواد عطرچیان مدیرکل دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی با اعلام این خبر، افزود:
در پی اقدامات انجام شده از سوی این سازمان در زمینه توسعه و ... تعداد خانوارهای شهری معمولی ن و گروهی ١٨,١٢ میلیون است که در ١٧.٦٨ میلیون واحد مس ی زندگی می کنند. به گزارش روابط عمومی و بین الملل بیمه البرز ، این شرکت در پی عقد قرارداد با شرکت ملی گاز ایران ، از ابتدای سال جاری به عنوان مجری بیمه حوادث مشترکان گاز خانگی در سراسر کشور انتخاب شده است .
بر این اساس و در پی ۱۷ فقره حادثه و آتش سوزی منازل مس ی مشترکان گاز در سراسر کشور مبلغ یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به خسارت دیدگان خسارت پرداخ. ی گفت: بابت رضایت نامه قائدی ۲۰۰ میلیون از استقلال طلب داشتیم که ۱۰۰ میلیون آن را گرفته ایم و ۱۰۰ میلیون دیگر می خواهیم. بارسلونا برای جذب تیاگو سیلوا حاضر است 50 میلیون یورو هزینه کند. لوئیس انریکه سرمربی جدید بارسلونا سخت به دنبال جذب یک م ع برای تیمش است و در این بین نام تیاگو سیلوا کاپیتان برزیلی پاری سن ژرمن در صدر نفراتی است که او در نظر دارد.

به نقل از تسنیم، بارسایی ها برای جلب نظر مالک قطری پی اس جی به او پیشنهاد 50 میلیون یورویی داده اند و امیدوارند پیشنهاد خوب مالی آنها بتواند این انتقال را عملی کند.

از سوی دیگر رابطه خوب کاپیتان تیم ملی برزیل با نیمار ستاره اول این تیم هم می تواند به بارسا در راه جذب سیلوا کمک کند. طبق اطلاعات و گزارش های به دست آمده، در طول 50 سال گذشته، جریان ورودی رودخانه به دریاچه آرال، که چهارمین دریاچه بزرگ جهان شناخته می شود، 4.5 مرتبه کاهش یافته، اما سطح آب دریاچه 8 برابر کاهش یافته است. سطح آب دریاچه 26 متر سقوط کرده، پیشروی خشکی در آب به 100 تا 120 کیلومتر رسیده است. شوری آب دریاچه از 10 به 120 تولیتر افزایش یافته، اما در ناحیه . پنج بازار نخست صادراتی کشور طی دو ماهه ابتدای سال 1397 چین با ارزش 1451 میلیون دلار، امارات متحده عربی 1371 میلیون دلار، عراق 1162 میلیون دلار، افغانستان 577 میلیون دلار و هند 460 میلیون دلار است. رئیس سازمان میراث فرهنگی : براساس آمارها حدود 7 میلیون گردشگر وجی و 4،5 میلیون نفر گردشگر ورودی داشته ایم، از 7 میلیون گردشگر وجی 2،2 میلیون نفر به عتبات عالیات و 600 هزار نفر به عربستان سفر کرده اند و از 4 میلیون گردشگر ورودی 1،6میلیون نفر از عراق، 1 میلیون نفر از آذربایجان، و بقیه از دیگر کشورها از جمله ترکمنستان، ترکیه، افغانستان و کشو. رئیس سازمان میراث فرهنگی : براساس آمارها حدود 7 میلیون گردشگر وجی و 4،5 میلیون نفر گردشگر ورودی داشته ایم، از 7 میلیون گردشگر وجی 2،2 میلیون نفر به عتبات عالیات و 600 هزار نفر به عربستان سفر کرده اند و از 4 میلیون گردشگر ورودی 1،6میلیون نفر از عراق، 1 میلیون نفر از آذربایجان، و بقیه از دیگر کشورها از جمله ترکمنستان، ترکیه، افغانستان و کشو. همسر اسطوره باشگاه استقلال گفت: از 2 قرارداد آ منصور پورحیدری که نزدیک به 400 میلیون می شود فقط 70 میلیون تومان به او پرداخت شد. تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا پایان سال 94 یک میلیون پورت در 7 شهر واگذار کنیم». این، خبری است که محسن باقری چناری به عنوان مدیر عامل جدید اپراتور چهارم در پاسخ به روند پیشرفت اپراتور چهارم (شرکت ایرانیان نت) به خبرنگار ایران می دهد. اپراتور چهارمی که سال گذشته از سوی ارتباطات به خاطر روند کند پیشروی اش مورد اخطار قرار گرفت، حالا و به گفته مدیرعامل این شرکت با تمام قوا تلاش می کند که طی سال های 93 و 94 یک میلیون پورت پرسرعت بر مبنای فیبر نوری را در هفت شهر در نظر گرفته شده در پروانه، واگذار کند. مدیریت این اپراتور در حالی ارائه خدماتش را به سال بعد موکول می کند که پیش از این مسئولان این اپراتور اعلام کرده بودند که فاز اول پروژه اتصال فیبرنوری به منازل دی ماه سال 93 و در 7 شهر برای یک میلیون مشترک اجرایی می شود و سرعت دسترسی حداقل 20 مگ ت بر ثانیه از جمله ویژگی های این پروژه خواهد بود.

مشمولان زیر دیپلم ۱۰ میلیون تومان دیپلم ۱۵ میلیون تومان فوق دیپلم ۲۰ میلیون لیسانس ۲۵ میلیون فوق لیسانس ۳۰ میلیون ای پزشکی ۳۵ میلیون ای غیر پزشکی ۴۰ میلیون تومان و پزشکان متخصص و بالاتر ۵۰ میلیون تومان
همچنین به ازای هر سال غیبت مازاد بر ۸ سال، فرد ۱۰ درصد جریمه می شود و در صورت ازدواج ۵ درصد و به ازای هر فرزند نیز ۵ درصد مشم. در این هفته قیمت پراید se۱۱۱ معادل ۲۰۰ هزار تومان، پارس سال ۴۰۰ هزار تومان، پارس تندر ۵۰۰ هزار تومان، تندر اتومات ۵۰۰ هزار تومان و قیمت تندر ۹۰ مدل e۲ هم ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است. قیمت باقی خودروهای داخلی تغییر خاصی نسبت به نرخ این خودروها در هفته گذشته نداشته است. بر این اساس قیمت انواع خودرو به شرح ج زیر است: خودرو قیمت کارخانه. پرداخت هدیه ماه مبارک رمضان به تمامی کتابداران و کارکنان اداری هدیه ماه مبارک رمضان به تمامی کتابداران و کارکنان اداری نهاد کتابخانه های عمومی کشور پرداخت شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مبلغ دو میلیون ریال به عنوان هدیه ماه مبارک رمضان (یک میلیون ریال از طریق نهاد و یک میلیون ریال . نرخ جریمه سال ۹۷ برای مشمولان غایب زیر دیپلم ۱۰ میلیون تومان، دیپلم ۱۵ میلیون تومان، فوق دیپلم ۲۰ میلیون تومان، لیسانس ۲۵ میلیون تومان، فوق لیسانس ۳۰ میلیون تومان، ای علوم پزشکی ۳۵ میلیون تومان، ای تخصصی غیرعلوم پزشکی ۴۰ میلیون تومان و ای تخصصی رشته های علوم پزشکی و بالاتر ۵۰ میلیون تومان تعیین شد. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می گوید: مبلغ جریمه علی کریمی 170 میلیون تومان است.وی در پاسخ به این سوال که آیا جریمه 370 میلیون تومانی کریمی صحت دارد یا خیر؟ گفت: من چنین مبلغی را نشنیده ام اما 20 درصد طبق آیین نامه انضباطی جریمه شده است که این مبلغ می شود در حدود 170 میلیون تومان. در نهایت باید درباره این موضوع کمیته انضباطی پاسخگو باشد، چون من در جریان ریز مسائل نیستم. علی کریمی 170 میلیون جریمه شده نه 370 میلیون