16 نفر از همراهان قطر در پا تان بازداشت شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 نفر از همراهان قطر در پا تان بازداشت شدند : نخست پیشین پا تان و دخترش به محض ورود به فرودگاه شهر لاهور توسط نیروهای پلیس پا تان بازداشت شدند. معاون امنیتی استانداری تهران از بازداشت موقت تعداد اندکی از کنندگان امروز خبر داد و تاکید کرد: پلیس پس از ثبت اطلاعات این افراد درصدد است تا در اولین فرصت بازداشت شدگان را آزاد کند. 3 تن از کارمندان سازمان امنیت فدرال روسیه به اتهام خیانت بازداشت شدند. همشهری آنلاین: مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان گیلان گفت: با همکاری نیروی انتظامی و عوامل شهرداری با ید و فروش سنبل آبی با جدیت برخورد شد و چند نفر از متخلفان بازداشت شدند. مقامات امنیتی ازب تان از بازداشت 50 عضو در استان «سمرقند» این کشور خبر دادند. بازداشت در پارتی شبانهبازداشت در پارتی شبانه, 14 دختر و پسر در پارتی شبانه در سپیدان دستگیر شدند.بازداشت در پارتی شبانه سروان پاسدار حمزه صدیق معاون دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدانگفت: تعدادی دختر و پسر جوان در شب شهادت حضرت زهرا(س) در پارتی شبانه مختلط دستگیر شدند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رییس صنعتی کبیر از بازداشت سه نفر از دانشجویان این در ات اخیر خبر داد و گفت: این دانشجویان در محیط بیرون از بازداشت شدند و پیگیر وضعیت آنها هستیم.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دادستان قم گفت: تعداد ۹ نفر از متهمین مربوط به پرونده نزاع دسته جمعی خانوادگی در قلعه کامکار قم بازداشت شدند. بازداشت کارمند شهرداریبازداشت کارمند شهرداری , هوشنگ ناظری با اعلام این خبر اظهار داشت: دو نفر از کارکنان شهرداری شهر زابل به اتهام تخلفات مالی توسط سربازان گمنام زمان (عج) دستگیر شدند.بازداشت کارمند شهرداری 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تظاهرات علیه اصلاحات اقتصادی امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در پاریس پایتخت این کشور به مناسب روز جهانی کارگر تدارک دیده شده بود، به آشوب و درگیری میان نیروهای پلیس و تظاهرکنندگان انجامید و ۲۰۰ نفر بازداشت شدند. در پی حکم دادستانی ترکیه، یازده نفر از یکی از انجمن های پزشکی این کشور به دلیل انتقاد از عملیات در عفرین بازداشت شدند. نخست پیشین پا تان و دخترش به محض ورود به فرودگاه شهر لاهور توسط نیروهای پلیس پا تان بازداشت شدند. فرماندار اهواز با اشاره به بازداشت برخی حاضران در آشوب های اخیر، گفت: بسیاری از بازداشت شده ها آزاد شده اند و در حال بررسی وضعیت مابقی افراد هستیم. دو وبلاگ نویس ی توسط نیروهای پاسداران رژیم ایران بازداشت شدند
دو وبلاگ نویس ی توسط نیروهای پاسداران رژیم ایران بازداشت شدند

در ادامه موج جدید بازداشت فعالان اینترنتی در ایران، دو وبلاگ نویس ی توسط نیروهای پاسداران رژیم بازداشت شدند.
یک مقام ارشد قضایی رژیم ایران روز چهارشنبه 13 آذرماه اعلام کرد: با تلاش سازمان اطلاعات. از روز گذشته تا کنون عربستان سعودی آبستن تحولات چشمگیری بوده است. اعلام استعفای سعد حریری نخست لبنان از ریاض نخستین و مهم ترین تحول بود. اما از ساعتی پیش موجی از بازداشت ها و برکناری ها در پادشاهی سعودی به وجود آمده است. از اوا سال گذشته، هنگام آغاز تلاطم در بازار ارز، به افرادی برخورد شد که این ها صرافی نداشتند، ولی ید و فروش زیاد سکه و ارز داشتند که برخی از اینها دستیگر شدند. برخی از اینها ادعا داشتند، این اقدامات با هماهنگی بانک مرکزی انجام می شده که اینها باید بررسی شود و مسائلی از قبیل اینکه آیا این فعالیت ها با سیاست ت هماهنگ بوده یا خیر. ساعتی پیش ۱۳ نفر از ن بازداشت شده در روز جهانی زن مقابل وزارت کار، با قرار کف از زندان قرچک ورامین آزاد شدند. ایلنا نوشت: رییس علامه طباطبایی با بیان اینکه در ناآرامی های اخیر حدود ۱۵ دانشجوی علامه بازداشت شدند، گفت: از میان ۱۵ نفر، ۳ نفر که ۲ آقا و یک خانم هستند، همچنان در بازداشت به سر می برند. امیدواریم که در چند روز آینده این سه نفر نیز آزاد شوند، اما درباره آنها مطمئن نیستیم. همشهری آنلاین: نخست پیشین پا تان و دخترش در بدو ورود به این کشور بازداشت شدند. مسئولین حوزه یازدهم امنیتی شهر کابل گفته اند که این دو تن قبل از این نیز در پیوند به سرقت کیف های نه بازداشت شده بودند. یک دانمارکی و یک تبعه سوئد که مظنون به همکاری با در اروپا هستند، ده روز پیش در ترکیه بازداشت شدند. ۳۸ نفر از اعضای کمپین "نه" که در طول دو ماه گذشته در استانبول این کمپین را مدیریت می د، بازداشت شدند. ایسنا نوشت: گزارش های رسانه ای برای نخستین بار از بازداشت یک شاهزاده زن در میان شاهزادگان عربستانی بازداشت شده در چارچوب موج اخیر بازداشت ها در این کشور خبر دادند. در چارچوب عملیات نیروهای پلیس ترکیه در استانبول، 25 فرد متهم به ارتباط با گروه تروریستی بازداشت شدند. رئیس حزب مصر قوی به همراه شماری از اعضای دفتر این حزب در قاهره بازداشت شدند. دادستان اراک گفت: ۳ نفر از مسولان شهرداری ساوه به اتهام تصرف در اموال تی و اء بازداشت شدند. دادگاهی در استانبول امروز، حکم بازداشت پیشگیرانه 14 دو معلم را که چهار ماه پیش به سبب اعتراض به برکناری خود دستگیر شدند، صادر کرد. در این شش نفر از کنندگان از سوی پلیس بازداشت شدند. ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان در حالی از بازداشت ۱۳ تروریست ی در کابل خبر می دهد که هفته گذشته، غرب شهر کابل شاهد یک حمله تروریستی بود؛ در این حمله تروریستی دستکم ۵۰ نفر کشته و ۹ تن دیگر زخمی شدند.
بازداشت ۸ دختر که قصد تماشای بدون مجوز دربی را از ورزشگاه داشتند! تعدادی از لیدرهای و افراد ت یب کننده موسسات تی در کرج بازداشت شدند. یک پایگاه خبری روس اعلام کرد که نیروهای سوری در یک ایست و بازرسی در شمال شرق این کشور موفق شدند 60 نظامی فرانسوی را بازداشت کنند. در جریان ات اعتراضی که همزمان با مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید در واشنگتن انجام شد، دستکم ۲۱۷ نفر بازداشت شده اند. نیروهای امنیتی عراق امروز موفق شدند تروریست موسوم به (ت.ع)، را که به عنوان تربیت گرو تروریستی در شهر حویجه در "ولایت کرکوک" فعالیت می کرد، بازداشت کنند. دقایقی قبل و توسط نیروهای امنیتی اسفندیار رحیم یکی از نزدیکان رئیس جمهور سابق بازداشت شد. این بازداشت پس از اعتراض های میدانی و رسانه ای او به موضوع بازداشت حمید بقایی رخ داده است. کمیته ملی عملیات ضدتروریستی روسیه اعلام کرد : 4 تروریست ی که قصد انجام اعمال تروریستی و ابکارانه در جمهوری داغستان در منطقه قفقاز روسیه را داشتند، بازداشت شدند. ایرنا نوشت: گروهی از طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری در انگلیس روز شنبه، سخنرانی «صادق خان» شهردار لندن را به دلیل اظهارات پیشین او علیه ترامپ برهم زده و خواستار بازداشت وی شدند. چند فرد مظنون به عضویت در گروه در فیلیپین در حالی توسط نیروهای این کشور بازداشت شدند که درگیری میان و تروریست های ی در شهر «مراوی» در جنوب فیلیپین همچنان ادامه دارد. نیروهای امنیتی در ادامه بازداشت مع ن و فعالان حقوقی، ۲ م ع را با یورش به منازل آنها بازداشت د. مهر نوشت: منابع سعودی مدعی شدند که سه نفر از نیروهای ایرانی را در میدانی نفتی بازداشت کرده اند. این تظاهرات منجر به زخمی شدن 33 تن از جمله 15 پلیس شد.40 تظاهرکننده نیز از سوی پلیس بازداشت شدند. مردم تهران در مجلس شورای ی از ۱۰ تا ۱۵ تن از دانشجویان بازداشت شده در اعتراضات اخیر خبر داد و گفت که عمده این دانشجویان از تهران بوده اند. رئیس کل دادگستری اسان شمالی از بازداشت ۱۷ نفر از لیدرهای اصلی اغت ات در فضای مجازی و سطح شهر بجنورد خبر داد. مقامات امنیتی انگلیس خبر از بازداشت ۶ مظنون به همکاری با گروه غیرقانونی راستگرای «اقدام ملی» را دادند. مردی که با کمک دو نفر از بستگانش، بد ارش را بازداشت کرده و تحویل مأموران پلیس داده بود، به جرم آدم ربایی بازداشت شد. رسانه ها از شب ناآرام پاریس به دنبال اعلام پیروزی «امانوئل ماکرون» خبر دادند؛ شبی که در آن نیروهای پلیس ضمن توسل به گاز اشک آور، 143 فرانسوی را بازداشت د. منابع عراقی از بازداشت ۱۷ ی در جنوب موصل در جریان عملیات نیروهای این کشور در این مناطق خبر دادند. پلیس ترکیه در چارچوب تحقیقات خود درباره کودتای نافرجام این کشور، ۲۲ تن از کارکنان استانبول را بازداشت کرد. نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به مناطق مختلف در قدس ی شماری از شهروندان فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت د.