16 نفر در خوزستان بر اثر گرمازدگی راهی بیمارستان شدند

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 نفر در خوزستان بر اثر گرمازدگی راهی بیمارستان شدند : همشهری آنلاین: با دستور رئیس جمهور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و جهاد کشاورزی برای پیگیری فوری طرح های ت در زمینه مبارزه با ریزگردها راهی استان خوزستان شدند. با دستور رئیس جمهور جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست راهی خوزستان شدند. قائم مقام معاونت درمان علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از آماده باش بیمارستان های خوزستان در پی انتشار دود در آسمان برخی ا در پی آتش سوزی تالاب هورالعظیم خبر داد و گفت: تاکنون هیچ گونه مراجعه کننده ای به علت بیماری تنفسی بر اثر انتشار دود به بیمارستان های خوزستان نداشته ایم. ادارات و مراکز آموزشی ۱۱ شهر استان خوزستان به دنبال قطعی شبکه های آب و برق تعطیل شدند. این ویدئو مربوط به پیش از رفع مشکل برق و آب بیشتر مناطق خوزستان است. نمایندگان مجلس در پی بحران قطع آب و برق و تعطیلی ادارات و مدارس در ۲ روز اخیر در استان خوزستان معترض شده و خواستار اقدام فوری ت برای رفع آن شدند. مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: تمامی ادارات تی، بانک ها و کلیه شرکت های خوزستان به دلیل پیش بینی دما در این استان، به منظور کاهش مصرف برق، در روز چهارشنبه هفته جاری تعطیل شدند. کاروان فولاد خوزستان برای ب ایی اردوی سه روزه و بازی دوستانه با یکی از تیم های لیگ برتری صبح امروز عازم کیش شدند. شاگردان پور که در پایان نیم فصل اول رتبه سوم را ب کرده بودند، در اولین هفته دور… بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال خوزستان امروز در گ ار ی اهواز حاضر شدند. جمعی از کشاورزان خوزستانی صبح امروز در اعتراض به ممنوعیت کشت تابستانه مقابل سازمان آب و برق خوزستان و استانداری خوزستان د. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز،جمعی از کشاورزان خوزستانی صبح امروز در اعتراض به ممنوعیت کشت تابستانه مقابل سازمان آب و برق خوزستان د. کنندگان سپس راهی استانداری خوزستان شدند تا صدای اعتراض خود را به گوش استاندار خوزستان برسانند کشاورزان معتقدند استاندار خوزستان با مصوبه ای در ستاد خش الی به منظور تامین آب شرکت های نیشکر، کشت تابستانه را برای کشاورزان حوزه کارون و دز محدود کرده است.سخنگوی شورای هماهنگی تشکل های کشاورزی خوزستان در همین رابطه اعلام کرد کشاورزان، محدودیت کشت را تنها به میزان محدودیت کشتِ در نظر گرفته شده برای شرکت های نیشکر می پذیرند. با تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسالان فولاد خوزستان جریمه مالی شدند. با تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسالان فولاد خوزستان جریمه مالی شدند. مردم اهواز روز گذشته در اعتراض به قطعی برق، آب و مخابرات روبروی استانداری خوزستان د و خواستار بررسی وضعیت قطعی برق، آب و مخابرات در استان خوزستان شدند. تور خوزستان شوش و شوشتر تور خوزستان نوروز 96 
تور خوزستان ، تور خوزستان شوش و شوشتر نوروز 96،تور شوشتور طبیعت گردی، چغازنبیل ، قلعه فلک الافلاک،تور خوزستان نوروز 96،نوروز 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سه نفر براثر استنشاق گاز سمی منو ید کربن در قهنویه مبارکه مسموم و راهی بیمارستان شدند. براثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تندر در شهر 5 نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند. تصادف دوخودروی پراید در محور لالی- کا در خوزستان ۵ نفر را راهی بیمارستان کرد. چک مشاور استاندار خوزستان پاس شد و بازیکنان این تیم در آستانه مسابقه با پرسپولیس شارژ مالی شدند. رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) مشهر گفت: در دو روز گذشته ۴۹ نفر با مشکلات تنفسی به این بیمارستان مراجعه د که ۶ نفر از آنها در بخش داخلی بستری شدند. در طول یک هفته 10 هزار ژژاپنی به علت گرمازدگی در بیمارستان بستری شدند. نمایندگان مجلس در پی بحران قطع آب و برق و تعطیلی ادارات و مدارس در ۲ روز اخیر در استان خوزستان معترض شده و خواستار اقدام فوری ت برای رفع آن شدند. با تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسالان فولاد خوزستان جریمه مالی شدند. خوزستان خاکودیار منو توست...  خوزستان آ رامِ جان منو توست...  خوزستان عشق استو ما معشوقه ایم...  خوزستان وِرد زبان منو توست...  دوریَش همچو خزان ریزد مرا...  خوزستان فصل بهار منو توست...  رو کارونو دزش با کرخه اش...  جاری اندر رگِ قلب منو توست...  خوزستان کو زه شود خاکش شویم...  خاک این کوزه زِ جسمِ منو توست...  هرکجا هم ک. کاروان تیم استقلال خوزستان پس از دیدار مقابل الهلال در عمان می مانند. دو بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان شاگرد مهدی تارتار شدند. بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان دقایقی پیش برای بازی مقابل پرسپولیس وارد تهران شدند. فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 80نفر از عاملان تیراندازی غیرمجاز در سطح استان شناسایی و دستگیر شدند. براثر استاندارد نبودن لوله رابط آبگرمکن سه نفر در باغبهادران مسموم و راهی بیمارستان شدند. در آستانه سفر بازیکنان استقلال خوزستان به کشور عمان، مسئولان استان و باشگاه چکی را به دست بازیکنان و کادر فنی تیم رساندند. نیرو به علت وج 4 نیروگاه برق خوزستان از مدار و قطع برق 11 شهر این استان بر اثر ریزگردها و رطوبت هوا، راهی اهواز شد. 35 نفر از مردم شهرستانهای سرباز، نیکشهر و ایرانشهر در پی گرمای بی سابقه دچار گرمازدگی شدند. ایسنا نوشت؛با آغاز جلسه علنی مجلس شورای ی و ورود مجلس به دستور کارهای امروز، نمایندگان عضو مجمع استان خوزستان با حضور در جایگاه هیأت رئیسه مجلس با مسعود پزشکیان درباره مشکلات مردم استان خوزستان مشغول صحبت شدند. 3 کوتاه از خوزستان موفق شدند به سیزدهمین جشنواره کل گراش راه یابند. گروه : موقت اهواز با اشاره به مساله اخیر پیش آمده در صدا و سیما گفت: اشتباهی انجام شد که به هیچ وجه تعمدی نبوده و اقوام عرب در خوزستان مکدر شدند. اردبیل - ایرنا- 10 نفر از فرهنگیان مسافر روز یکشنبه در مدرسه ای در پارس آباد مغان بر اثر مسمومیت با گاز منو ا ید راهی بیمارستان شدند.             اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: در 24 ساعت گذشته اهواز با 53.7 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه ایران و جهان شد. کوروش بهادری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: همچنین 14 نقطه استان دمای بین 50 و 51 درجه سانتیگراد را تجربه د.
وی افزود: امروز در اهواز یک تا 2 درجه کاهش دما پیش بینی شده است و حداقل تا سه تا چهار روز آینده دما تا حد 50 و 51 درجه باقی می ماند.
بهادری ادامه داد: در 24 ساعت گذشته ایذه با 29 درجه سانتیگراد خنک ترین نقطه استان گزارش شده است.
مدیر کل هواشناسی خوزستان اضافه کرد:دیروز با فعال شدن کانون شمال غربی شوش در مدت کوتاهی شعاع دید در بستان و اهواز به چهار کیلومتر رسید.
بر اساس مصوبه ستاد بحران خوزستان در 22 داد ، ساعت پایان کار ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان در روزهایی که دمای هوای استان به بالای 49 درجه می رسد، ساعت 13 می باشد.
بر اساس این گزارش، در 24 ساعت گذشته، 16 نفر بر اثر گرمازدگی در بیمارستان های زیر پوشش علوم پزشکی اهواز در خوزستان بستری و مداوا شدند.
3004/6068
خبرنگار: خاطره ** انتشار: محمدعلی فریدپناه مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 1 هزار و 120 مدرسه استان با صرف 25 میلیارد ریال اعتبار برای اسکان مهمانان نوروزی تجهیز شدند. 2 بازیکن سابق تیم های استقلال تهران و سابپا، با عقدقراردادی 6 ماهه شاگرد ویسی در استقلال خوزستان شدند. ایسنا نوشت: مدیر روابط عمومی علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مراجعه 270 نفر به بیمارستان های خوزستان به علت مشکلات تنفسی در پی وقوع پدیده گرد و غبار خبر داد. سرمربیان تیم های پیکان تهران و استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار فردا در جمع خبرنگاران حاضر شدند. جلسه هماهنگى پیش از دیدار ٢ تیم فوتبال استقلال تهران و استقلال خوزستان در هفته هفدهم رقابت هاى لیگ برتر برگزار شد. م ع - هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مطمئنم که استقلال خوزستان با آمادگی کامل قدم به دربی خوزستان خواهد گذاشت. یازده بازیکن استقلال در مصاف با آبی های خوزستان مشخص شدند. سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: استقلال خوزستان تا این مقطع از فصل بسیار خوب ظاهر شدند و به عنوان یک شایسته از حیثیت و اعتبار فوتبال ایران به خوبی دفاع د. زهرا آراسته نیا:
باد پیچیده لای گندمزار، نغمه دارد به شور خوزستان
سایه دارند روی عاشق ها، نخلهای غیور خوزستان

موج اروند و شور به ر، روح آرامش دز و کارون
چشمه در چشمه پرطراوت شد جان ما در عبور خوزستان

مرز ایثار و سرفرازی هاست، خانه ی همدلان پرشوکت
غرق فریاد می شود حتی عشق هم در حضور خوزستان

گرم مثل هوای تابستان، تاز. روند درمانی دو هواداری که پس از دربی راهی بیمارستان شده بودند مساعد توصیف شده است. اهواز - ایرنا - جمعی از بازنشستگان شرکت فولاد خوزستان روز یکشنبه با در مسجد ارشاد اهواز خواستار رسیدگی و پرداخت مطالبات خود شدند. در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران6 شهرستان استان خوزستان رؤسای ادارات منصوب شدند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: در 24 ساعت 2 آتش سوزی شهرستان های اهواز و حمیدیه مهار شدند. نفرات الهلال عربستان در بازی با استقلال خوزستان مشخص شدند. امروز دو پروژه آبی در ای کارون و حمیدیه با حضور استاندار خوزستان آغاز شدند.