16 همو لندن می بینیم دیگه

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 همو لندن می بینیم دیگه : پلیس لندن اعلام کرد ۵۸ نفر در حادثه آتش سوزی برج «گرنفل» لندن مفقود شده اند و تصور می شود که جان خود را از دست داده اند. ایرنا نوشت: پلیس لندن بامداد روز یکشنبه تایید کرد که بر اثر زیر گرفتن عابران با خودرو در 'پل لندن' (لاندن بریج ) و حمله با چاقو در 'بورو مارکت'در این پل، تاکنون 6 نفر کشته و بیش از 20 نفر زخمی شده اند. پلیس لندن بامداد روز یکشنبه تایید کرد که بر اثر زیر گرفتن عابران با خودرو در 'پل لندن' (لاندن بریج ) و حمله با چاقو در 'بورو مارکت'در این پل، تاکنون ۶ نفر کشته و بیش از ۲۰ نفر زخمی شده اند. تصاویر "لیبی هال" از لندن سال 1967 یعنی 50 سال پیش در نوع خود جالب توجه است. برای نمونه، ع ی که در خیابان لیو ول لندن گرفته شده، حرف های زیادی برای گفتن دارد، اما تمرکز اصلی ع بر روی پله های ورودی مترو است. ترزا می نخست بریتانیا از محل آتش سوزی اخیر در لندن بازدید کرد. پلیس متروپلیتن لندن روز پنجشنبه اعلام کرد شمار کشته شدگان آتش سوزی برج مس ی گرنفل در مرکز لندن به 17 نفر افزایش یافته و احتمالا بیشتر هم خواهد شد. پلیس لندن اعلام کرد ایستگاه مترو انجل در مرکز لندن به دنبال کشف بسته مشکوک تخلیه شده است. مقامات شهر لندن در واکنش به برخی نگرانی های امنیتی از وقوع یک آتش سوزی مرگبار، ۵ آسمان اش را در شهر لندن تخلیه می کنند. پلیس لندن در بیانیه ای اعلام کرد تحقیقات برای شناسایی نفر سوم حملات لندن همچنان ادامه دارد. پلیس متروپلیتن لندن روز از 'یوسف زغبه' 22 ساله، با تابعیت دوگانه مراکشی- ایتالیایی، به عنوان سومین مهاجم حمله تروریستی لندن یاد کرد. «ماحی» به کارگردانی داود خیام بعد از حضور در هفتمین دوره فستیوال های ایرانی در لندن در دو نوبت از ۲۱ ژانویه تا ۲۶ و از ۲۸ ژانویه تا دو فوریه در شهر لندن به نمایش درخواهد آمد. پلیس لندن اعلام کرد: همچنان هویت فرد یا افراد مظنون در حمله تروریستی لندن مشخص نشده است. تصاویر آتش سوزی امروز در برج گرانفل لندن نشان می دهد که نردبانها آبپاش جرثقیلهای آتش نشانی لندن امکان مهار آتش در طبقات بالا را ندارند. به همین دلیل مهار آتش در این برج، بیش از ده ساعت به طول انجامید. اعتراض ها به عملکرد شهرداری لندن افزایش یافته و صادق خان شهردار لندن پس از آتش سوزی برج گرنفل زیر شدیدترین نقدها قرار گرفته است. در طول امروز به وقت لندن هایی در اعتراض به عملکرد صادق خان انجام شده و هرجا شهردار لندن حضور داشته، معترضان نیز حضور داشته اند. در یکی های منتشر شده، صادق خان در حال گفت و گو با یکی از رسانه هاست که کودک بر .
برج گرنفل لندن , آتش سوزی برج گرنفل در یک برج مس ی بزرگ در غرب لندن در ۱ بامداد ۱۴ ژوئن ۲۰۱۷ آغاز گردید. این سانحه تاکنون ده ها کشته و زخمی برجای گذاشته است.برج گرنفل لندنبرج گرنفل لندن , آتش سوزی برج گرنفل در یک برج مس ی بزرگ در غرب لندن در ۱ بامداد ۱۴ ژوئن ۲۰۱۷ آغاز گردید.این سانحه تاکنون ده ها کشته و زخمی برجای گذاشته است. 


گوگل از طرح‌های نهایی مقر جدید خود در لندن را رونمایی کرد؛ یک ساختمان عظیم هشتارهزار مترمربعی با باغی روی بام آن. همشهری آنلاین: در حالی که پلیس انگلیس نام دو تن از عاملان حمله دو روز پیش لندن را اعلام کرده است، منابع ایتالیایی نیز هویت سومین عامل حمله لندن را مشخص د.