16 هوگوپوش در اردوی تیم ملی بانوان ماندند حذف 4 تکواندوکار

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 هوگوپوش در اردوی تیم ملی بانوان ماندند حذف 4 تکواندوکار : پنجشنبه 27 شهریورماه سال جاری تالار اختصاصی تکواندو صادقپور شیراز میزبان خوبی برای بانوان تکواندوکار لارستانی بود که به حول قوه الهی و با پشتکار و غیرت این هنرجویان ، همگی توانستند در آزمون ارتفای کمربند آبی به قرمز سربلند پیروز آیند و با بستن کمربند قرمز تکواندو شاهد افزایش بی سابقه ی نکواندو در بخش بانوان در منطقه لارستان بزرگ . رشت - ایرنا - بانوان تکواندوکار گیلانی در مسابقات همبستگی کشورهای ی که در کشور جمهوری آذربایجان جریان دارد ، خوش درخشیدند. رقابت های ورود به اردوی تیم ملی تکواندو برگزار شد و در نهایت 26 تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آوردند. با برگزاری اولین مرحله مسابقات انتخ تیم ملی تکواندوی ن، در نهایت ۲۰ هوگوپوش توانستند جواز حضور در اردوی تیم ملی را ب کنند. پنجشنبه 27 شهریورماه سال جاری تالار اختصاصی تکواندو صادقپور شیراز میزبان خوبی برای بانوان تکواندوکار لارستانی بود که به حول قوه الهی و با پشتکار و غیرت این هنرجویان ، همگی توانستند در آزمون ارتفای کمربند آبی به قرمز سربلند پیروز آیند و با بستن کمربند قرمز تکواندو شاهد افزایش بی سابقه ی نکواندو در بخش بانوان در منطقه لارستان بزرگ و جنوب فارس شد. ضمن تبریک مجدد به همه بانوان تکواندوکار خصوصاٌ مربی ارجمند سرکار خانم مریم مقتدری بدینوسیله به اطلاع میرساند تمرینات باشگاه نکواندو بانوان روزهای فرد از ساعت 18 الی 19:30 در محل خاه تکواندو لار برگزار میگردد و از همه علاقه مندان به این رشته زیبا و المپیکی دعوت بعمل میاید. مرحله دوم مسابقات انتخ درون اردویی روز پنجشنبه (۲۶ اسفندماه) در خانه تکواندو برگزار و با حذف ۹ تکواندوکار، تمرینات با ۱۶ هوگوپوش از سر گرفته خواهد شد. تکواندوکار لرستانی فردا در اردوی تیم ملی نوجوانان حضور می یابد. آرمین هادی پور تکواندوکار وزن 54- کیلوگرم کشورمان در یک مبارزه حساس و دیدنی تایلند را مغلوب خویش ساخت و هوگوپوش این کشور برای دومین بار از راهی به فینال قهرمانی جهان بازماند. مسابقات ورود به اردوی تیم ملی تکواندو برگزار شد و در نهایت ۲۶ تکواندوکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند. بانوان هوگوپوش کشورمان با ب ۸ مدال طلا، نقره و برنز، عنوان قهرمانی اولین دوره مسابقات جام ریاست آفریقا را ب د. با برگزاری آ ین مرحله مسابقات انتخ اسامی اعضای تیم ملی تکواندو بانوان اعزامی به بازی های همبستگی کشورهای ی مشخص شد. تیم ملی تکواندو ایران با ۴ هوگوپوش مازندرانی به مسابقات گراند اسلم چین خواهد رفت. میرهاشم حسینی وزن 63- کیلوگرم مردان پس از ش ت حریفان خود به مرحله فینال مسابقات جهانی راه یافت و با ش ت مقابل چین به مدال نقره بسنده کرد. همشهری آنلاین: مسابقات قهرمانی کشور تکواندوی بانوان ناشنوا به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در خانه تکواندوی تهران برگزار شد.

مسابقات انتخ تیم ملی تکواندو بانوان در بخش بزرگسالان 27 فروردین در خانه تکواندو برگزار می شود تا 6 هوگوپوش اعزامی به قهرمانی آسیا مشخص شوند.
آ ین دور مسابقه انتخ تیم ملی بانوان با حضور 12 تکواندوکار برگزار خواهد شد.
فریده رشیدی، معصومه حجتی، پریسا قربانی، سمانه شش پری، حاجی پور، پریسا فرشیدی، ساناز بحری، سمانه رضایی، آ. تبریز - ایرنا - دبیر هیئت تکواندو استان آذربایجان شرقی گفت: مسابقات انتخ جوانان و بزرگسالان بانوان استان آذربایجان شرقی با حضور 42 هوگوپوش برگزار شد. با ب مدال طلای اکرم خدابنده، پرونده تیم بانوان ایران با ۹ مدال طلا، نقره، برنز و ب عنوان قهرمانی در رقابتهای بین المللی مراکش بسته شد. تیم پومسه و قرآن بانوان استان در مسابقات قهرمانی کشور قهرمان شد. دهمین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ بانوان در رده سنی بزرگسالان از 17 تیرماه به مدت 21 روز در سد سلیمان شاه شهر سنقر استان کرمانشاه در حال برگزاری است .

پس از برگزاری 9 مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان کشورمان در دریاچه و دریاچه چیتگر، این بار اردوی تدارکاتی این تیم به میزبانی شهرستان سنقر واقع در استان کرمانشاه برگزار گردیده است.

در این اردوی برگزار شده 10 نفر از پارو ن بزرگسال کشور حضور دارند که در میان آنها نازنین رحمانی تنها پارو زن کرمانشاهی نیز مشاهده می شود .

لازم به ذکر است ورزشکاران تمرینات خود را زیر نظر افشین فرزام مدیر تیم های ملی و سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان کشورمان و بهناز مرادخانی به عنوان کمک مربی ادامه خواهند داد .
جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد که فرزان عاشورزاده، آرمین هادی پور، ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی همچنان در میان 10 تکواندوکار برتر جهان قرار دارند. در ادامه مسابقات تیراندازی قهرمانی جوانان جهان و در تفنگ 10 متر بانوان نمایندگان کشورمان از صعود به فینال باز ماندند. تاریخ درج 1395/3/6
پنج تالوکار در اردوی تیم ملی ووشوی بانوان
پنج تالوکار به اردوی تیم ملی ووشوی بانوان ایران در رده سنی بزرگسالان راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ نهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان آسیا طی روزهای 10 الی 15 شهریورماه به میزبانی تایوان برگزار می شود. در همین راستا، مسابقات انتخ تیم م. میرهاشم حسینی وزن 63- کیلوگرم مردان پس از ش ت حریفان خود به مرحله فینال مسابقات جهانی راه یافت و با ش ت مقابل چین به مدال نقره بسنده کرد. فردا شنبه نهم اردیبهشت ماه در سومین روز از رقابتهای تکواندو بین المللی یونان ۵ تکواندوکار کشورمان به دیدار رقبای خود می روند. عبداله می پور رئیس هیئت تکواندو نشتارود بیان داشت: نشتارود از پتانسیل بالای تکواندوکار هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان برخوردار است. هدف ما نهایت استفاده از این امر است و این مهم زمانی تحقق می یابد که در کنار آن از امکانات مناسب برای رشد تکواندوکار استفاده شود. پیگیری های احداث خانه تکواندو نشتارود در شورای ی و شهرداری نشتارود . رو ز سوم مسابقات تکواندو بازی های کشورهای ی2017 در شهر باکو با رقابت خود بانوان ملی پوش کشورمان همراه بود. تکواندوکار کشورمان در سومین مبارزه خود در مسابقات جهانی توانست اندونزی را ش ت دهد. دختران تکواندوکار استان قزوین درمسابقات لیگ کشوری در جایگاه دوم باقی ماندند . آرمین هادی پور تکواندوکار کشورمان توانست از سد حریفان خود در مسابقات جهانی کره جنوبی عبور کرده و به مرحله بعد راه پیدا کند. زوج تکواندوکار معروف در مورد قهرمانی بانوی تکواندوکار در مسابقات جهانی صحبت د. علیرضا حسین پور تکواندوکار وزن 37- کیلوگرم کشورمان با ش ت تمامی حریفان خود توانست عنوان نخست و سکوی قهرمانی آسیا را ب نماید. در نخستین روز از اولین دوره مسابقات جام ریاست آفریقا، تکواندوکاران کشورمان موفق به ب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند. آیا مدال برنز تکواندوکار تیم ملی ایران در بازی های همبستگی کشورهای ی به دلیل مثبت بودن تست دوپینگ پس گرفته می شود؟ تکواندوکار ایرانی بعد از ازدواج با قهرمان ترکیه ای همچنان رویاهای بزرگتری را در سر می پروراند. تکواندوکار میانه ای با قهرمانی در مسابقه های آسیایی مدال طلای این مسابقه ها را به گردن آویخت. نفیسه مخلصی تکواندوکار وزن 73- کیلوگرم کشورمان با 2 پیروزی و یک باخت مدال برنز مسابقات قهرمانی جام ریاست آفریقا را بر گردن آویخت. جدیدترین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد که فرزان عاشورزاده تنها ایرانی است که در بین سه تکواندوکار برتر اوزان مختلف قرار دارد. 2 تکواندوکار مرد ایران حریفان خود را در دور مقدماتی رقابت های یونیورسیاد ش ت دادند. تهران - ایرنا - جدیدترین رده بندی المپیکی تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد که «فرزان عاشورزاده»، «آرمین هادی پور»، «ابوالفضل یعقوبی» و «سجاد مردانی» در میان 10 تکواندوکار برتر جهان قرار… هفت تکواندوکار عضو تیم ملی بانوان ایران در روز نخست از اولین دوره رقابتهای بین المللی مراکش موسوم به «جام ریاست آفریقا» به دیدار رقبای خود می روند. فدراسیون جهانی تکواندو، آ ین رنکینگ تکواندوکاران در سال 2017 را اعلام کرد که آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی جایگاه خود را در میان 10 تکواندوکار برتر جهان حفظ کرده اند.
تست دوپینگ دو تکواندوکار ایرانی حاضر در جام باشگاه های آسیا مثبت اعلام شد که متاسفانه یکی از این… تکواندوکار کشورمان که در وزن ۸۷- کیلوگرم مدال طلا گرفت، گفت: مدالم را به خانواده شهید محسن حججی تقدیم می کنم. ارسلان خانزاده تکواندوکار وزن 45- کیلوگرم کشومان با ش ت برابر تکواندوکار اردن به مدال برنز این رقابت ها رسید. مهر نوشت؛ رئیس هیئت تکواندوی استان قم از اعزام محمد صفایی، تکواندوکار ملی پوش قم به مسابقات g1 قزاقستان خبر داد. در روز پایانی رقابت های تکواندو بانوان کشور رده سنی امید، فارس بر سکوی سوم ایستاد. تکواندوکار نوجوان قزوینی در مسابقات ورود به اردوی تیم ملی با پیروزی برابر رقبای خود توانست جواز حضور در اردو را بدست آورد. اولین نقره جهانی بانوان تکواندو هم ساعاتی پیش به دست آمد تا ششمین اتفاق مهم دختران این رشته به دست او رغم بخورد. تکواندوکار تیم بانوان ایران در دیدار نهایی مقابل رقیب ترکیه ای صاحب پیروزی شد و مدال طلا را برای خودش و سی و پنجمین مدال برای کاروان ایران را ب کرد. صبح امروز بود که خبر ورود یک ویروس عجیب و غریب و عفونی به بدن کیمیا علیزاده دست به دست در فضای مجازی چرخید اما واقعا شرایط و بیماری خاص و نادر تکواندوکار محبوب تیم ملی بانوان چیست؟