16 گل کریستیانو رونالدو در ال کلاسیکو

به نقل از خبرگزاریها در مورد 16 گل کریستیانو رونالدو در ال کلاسیکو : کریستیانو رونالدو یک بار دیگر در ورزشگاه مستایا با ضربه سر گ نی کرد؛ گلی تقریبا مشابه گلی که سال 2011 وارد دروازه بارسا کرده بود. کریستیانو رونالدو این روزها در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و فردا امید اول گ نی رئال به بارسلونا محسوب می شود. انتقال کریستیانو رونالدو و لیونل مسی از باشگاه های کنونی شان پر سر و صداترین خبر ورزشی سال است اما ماجرا هنگامی هیجان انگیزتر می شود که این دو در یک تیم بازی کنند. بر اساس آ ین اخبار باشگاه منچستریونایتد که به دنبال شکوه دوران گذشته اش است به طور همزمان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را جز برنامه هایش قرار داده است. لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با هم همبازی می شوند! ایتورآسپه ملی پوش باشگاه بیلبائو در پایان بازی شب گذشته با رئال مادرید به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت. -------------------------------------------------------------------------------- به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته با درخشش کریستیانو رونالدو موفق شد تا با 5 گل تیم بیلبائو را در هم بکوبد و رونالدو نیز با هت تریک جدیدش، موفق شد تا با رکورد دی استفانو و زا.   شفقناورزشی- کریستیانو رونالدو بعد از سپری یک دوره باشکوه با رئال مادرید این تیم را به مقصد یوونتوس ترک کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقناورزشی، شاید شایعه ج کریستیانو رونالدو از رئال مادرید تا چند هفته قبل هم باورن ی می آمد اما این شایعه در نهایت رنگ واقعیت به خود گرفت و رونالدو […] شما بینندگان خبرگزاری فوتبال ایران ، در این کلیپ جالب از فوتبال اسپانیا«کریستیانو رونالدو» ۵ گل آکروباتیک کریستیانو رونالدو را مشاهده می کنید. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند. خبر… به نظر می رسد جونیور رونالدو، پسر بزرگ تر کریستیانو رونالدو نیز استعداد زیادی در عرصه فوتبال دارد. رونالدو، ستاره سابق برزیل به مقایسه ستارگان نسل خودش با دوره فعلی حکمرانی مسی و کریستیانو رونالدو پرداخت. کریستیانو رونالدو همچنبن در اوج قرار داشته و در حال ثبت روزهای درخشانی در دوران حرفه ای خود است. فونته، م ع باتجربه تیم ملی پرتغال به تمجید از عملکرد کریستیانو رونالدو هموطن خود پرداخت. کریستیانو رونالدو فرودگاهی را در محل زادگاهش در کشور پرتغال افتتاح کرد. کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و جدید یوونتوس امروز راهی کشور چین شد. کریستیانو رونالدو از ژوزه مورینیو، مربی هموطنش به خاطر یک اظهار نظر کاملا دلخور است. کریستیانو رونالدو با انتشار ویدئویی به تمجید از توانایی های خود پرداخت. کریستیانو رونالدو با پیشی گرفتن از لیونل مسی بار دیگر عنوان بهترین بازیکن جهان از سوی فیفا را به خود اختصاص داد. رونالدو سال گذشته نیز این عنوان را در رقابت با مسی از آن خود کرده بود.
با انتشار ع های جدیدی از کریستیانو رونالدو و جورجینا, مشخص شد که معشوقه رونالدو واقعا باردار است. در حالی که تنها یک روز تا شروع ال کلاسیکو باقی مانده، رونالدو با پوشیدن لباس های سرتاسر سیاه، ع ی از خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است. علاوه بر پروژه های مد، تمرکز رونالدو روی بازگشت به تمرینات… نام کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید باز هم در بین نامزدهای تیم منتخب یوفا در سال جاری قرار گرفت. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید امروز علاوه بر درخشش، حرکت جالبی برابر آلاوس انجام داد. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید از هوادارانش خواست برای شفای بیماران خون اهدا کنند. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید حالا به تنهایی به بهترین پن ی زن تاریخ لالیگا تبدیل شده است. کریستیانو رونالدو در جریان جام جهانی ریش بزی گذاشته بود که این حرکت او به طعنه به لیونل مسی رقیبش تعبیر شد. مسی در تبلیغات آدیداس با یک بز ع گرفته بود و در کنار این تصویر نوشته شده بود: «goat». این کلمه علاوه بر آنکه به معنای «بز« است، حروف اختصار «greatest of all time» نیز محسوب می شود. اکنون رونالدو راز ریش عجیبش را فاش کرده و ارتباط آن با مسی ر. کریستیانو رونالدو این روزها در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و فردا امید اول گ نی رئال به بارسلونا محسوب می شود. دفاع رونالدو از مردم فلسطیندفاع رونالدو از مردم فلسطین, کریستیانو رونالدو با دریافت 4کفش طلا از فدراسیون جهانی فوتبال پس از مسی دومین رکورددار تصاحب این عنوان است.محرومیت 3ساله رونالدو پس از دفاع از مردم فلسطینفدراسیون جهانی فوتبال فیفا هرساله به بازیکنی که بیشترین تعداد گل را در رقابت های اروپایی به ثمر رسانده استداده می شد. باز. کریستیانو رونالدو کریستیانو رونالدو بالا ه رکورد گل نزدن در ریازور را با 3 گل استثنائی شکاند و به رکورد آرزا که 182 گل در لالیگا به ثمر رسانده بود رسید .

رونالدو حالا دوازدهمین گ ن برتر تاریخ لالیگا است و تنها یومی که در آن گ نی نکرده است یوم تیم فوتبال مورسیا است که در جام حذفی در آن بازی کرده بود . کریستیانو رونالدو و لیونل مسی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی یک دوئل جدید در مقابل همدیگر خواهند داشت.

تیمهای ملی آرژانتین و پرتغال در روز ۱۸ نوامبر (اوا ) آبان در یک بازی دوستانه رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت که تقابل دو بازیکن برتر فوتبال جهان مسلما تماشایی خواهد بود.

این بازی در یوم ومبلی انگلیس برگزار خواهد شد. پدیده جام جهانی بزرگترین اسطوره اش کریستیانو رونالدو است و بعد از درخشش در برابر اروگوئه رئالی بودنش را نشان داد . وی بعد از 2 گلی که به اروگوئه زد اعلام کرد که رئال را به بارسا ترجیح می دهد . در سال 2010 هم گفته بود که الگو و اسطوره اش کریستیانو رونالدو است . بدین ترتیب جیمز رودریگرز پدیده و آقای گل جام جهانی یک رئالی است که کریستیانو را. با انتشار ع های جدیدی از کریستیانو رونالدو و جورجینا, مشخص شد که معشوقه رونالدو واقعا باردار است. رونالدو ترجیح داد طبق برنامه از پیش تعیین شده عمل کند و جشن تولد خود را با حضور برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی رئال و نیز 150 میهان، برگزار کند. بیرون آمدن تصاویری از این جشن که رونالدو و بازیکنان رئال را در حال پایکوبی نشان می دادند، باعث واکنش های منفی زیاد هواداران و رسانه های اسپانیایی شد.

ساعتی پیش، لوئیس فیگو که به تازگی . اظهارنظر رونالدو درباره مسیاظهارنظر رونالدو درباره مسی , ستاره پرتغالی رئال مادرید به ستایش از لیونل مسی پرداخت و اظهار نظر جالبیرا درباره او بر زبان آورد.کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را باید بازیکنان برتر دهه اخیر فوتبال جهان دانست که بازی های درخشانی را در دو تیم رئال مادرید وبارسلونا به نمایش می گذارند و به نظر می رسد که دورا. کریستیانو رونالدو تاکنون فراز و نشیب های بسیاری در زندگی خود داشته که شاید از آنها بی خبر باشید. بالا ه انتقال بزرگ ب انجام شده و کریستیانو رونالدو راهی یوونتوس شد. کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و 34 ساله رئال مادرید رسما به تیم یوونتوس ملحق شد. رونالدو وثبت رکوردی جدید در تاریخ باشگاه مرجع خبریرونادو :کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید در حال ثبت یک رکورد تاریخی دیگر برای رئال مادرید است . کریستیانو رونالدو در فصل 2014-2015 آمار گ نی خیره کننده ای داشته است . رونالدو در 31 بازی این فصل 36 گل به ثمر رسانده است تا میانگین گ نی او 1.16 گل در هر مسابقه کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید تصویری از هدیه ای که یک کمپانی مطرح تولید و پوشاک ورزشی به او داده است را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. کریستیانو رونالدو امروز سومین کفش طلای دوران فوتبالش را بدست می آورد. در مراسم امروز پرز حضور دارد. کاسیاس، بیل، راموس و مادر رونالدو نیز خود را رسانده اند. وروس پس از نشان دادن کلیپی از کودکی تا حال رونالدو اشک هایش جاری شد. رای دونگا به رونالدو برای توپ طلا کارلوس دونگا برای جایزه توپ طلا یکی از آرای خود را به کریستیانو رونالدو داد. دونگا تائید کرد که یکی از آرای خود را به رونالدو داده است اما مشخص نکرد که آیا به نیمار ، کاپیتان سلسائو نیز رای داده است یا نه. برنده این جایزه شانزده روز دیگر مشخص می شود که یکی از میان مسی، نویر و رونالدو آن را خواهند برد. کریستیانو رونالدو؛ ی که طعنه ها، فقط شمشیر انتقامش را صیقل می دهد... ی که اول همین فصل، "یک تمام شده " نام گرفته بود... فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید مدعی شد که پیشنهادی برای کریستیانو رونالدو، فوق ستاره تیمشان دریافت نکرده اند و شایعات در مورد ج او را رد کرد.
کریستیانو رونالدو ع دوقلو های تازه بدنیا آمده اش را منتشر کرد. و به نقل از نشریه آس، هنوز زمان زیادی از تولد فرزندان دو قلوی رونالدو نمی گذرد که اکنون خبری مبنی بر اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده پنج نفره او شنیده می شود. رونالدو که پیش از این یک پسر (کریستیانو… فحاشی رونالدوفحاشی رونالدو , نشریه مارکا نوشته که کریستیانو رونالدو در شب پیروزی 3 بر صفرتیمش برابر سوسیه داد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به هواداران رئال مادرید فحاشی کرده است.هواداران رئال در نیمه نخست بازی و بخش هایی از نیمه دوم سه بازیکن تیم شان که در این اوا عملکردی ضعیف داشته اند، کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و دانیلو را «. حالا، رونالدو به بارسلونا یعنی ط مورد علاقه خود رسیده است. او در 26 مصافش با بارسا موفق به زدن 16 گل به این تیم شده است؛ یعنی متوسط 0.8 گل در هر بازی (در مقابل 0.63 گل مسی در هر ال کلاسیکو). در 15 رویارویی اخیر رونالدو با بارسا نیز او توانسته 12 گل به بارسا بزند که آمار فوق العاده ای محسوب می شود. رونالدو و فرزندان دوقلویشرونالدو و فرزندان دوقلویش , در حدود سه ماه پیش بود که نشریه «میرر» انگلیس مدعی شد کریستیانو رونالدودر انتظار به دنیا آمدن فرزندان دوقلوی خود از زنی یی ندر غرب ستکه رحم او برای پرورش جنین اجاره شده است.حالا شبکه تلویزیونی «sic» پرتغال خبر داد، رونالدو درست چند روز پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان ار. علیرغم گ نی های رونالدو در مراحل حساس تر لیگ قهرمانان، لیونل مسی همچنان از لحاظ میانگین گ نی در شرایط بهتری از ستاره پرتغالی قرار دارد.   کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید…

۩-۩-۩ آرین اول ۩-۩-۩ 100 گل زیبا از کریستیانو رونالدو کریستیانو رونالدو , گل زنی , ۩-۩-۩ آرین اول ۩-۩-۩
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p زندگی نامه کریستین رونالدو زندگی نامه کریستین رونالدو
زندگی نامه کریستین رونالدو کریستیانو رونالدو (دوس سانتوس آویرا) متولد پنجم فوریه سال 1985 که بیشتر با نام (کریستیانو رونالدو) معروف می باشد،
فوتبالیست پرتغالی در رده حرفه ای است که در تیم های (منچستریونایتد) و (ملی پرتغال) بازی می کند. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا و یکی از بهترین استعدادهای امروز فوتبال است.
کریستیانو رونالدو در شهر (فانچال) در منطقه (مادیرا) در کشور پرتغال به دنیا آمد. مادر (ماریا ورس داس آویرا) و پدرش (خوزه دینیس آویرا) بود. او یک برادر به نام (هوگو) و دو خواهر به نام های (الما) و (کاتیا) دارد.
نام رونالدو در کشور پرتغال نام رایجی نیست ولی پدر و مادرش به خاطر (رونالد ریگان) رییس جمهور نام او را رونالدو گذاشتند زیرا ریگان هن یشه مورد علاقه پدر رونالدو بود. او تاکید می کند این نامگذاری اصلا دلایل نداشته است. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به زودی در مورد آینده خود توضیحات کاملی خواهد داد. کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید در حال ثبت یک رکورد تاریخی دیگر برای رئال مادرید است . http://parsiup.com/upload/ua7t_cr1.jpg کریستیانو رونالدو در فصل 2014-2015 آمار گ نی خیره کننده ای داشته است . رونالدو در 31 بازی این فصل 36 گل به ثمر رسانده است تا میانگین گ نی او 1.16 گل در هر مسابقه باشد . کریستیانو رونالدو با دو گلی که در جریان پیروزی 3-0 تیم ملی پرتغال مقابل مجارستان به ثمر رساند، به چهارمین بازیکن اروپایی تبدیل شد که موفق می شود به مرز 70 گل ملی برسد.