160مین شماره ی ماهنامه ی اجتماعی فرهنگی مهاباد منتشر شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد 160مین شماره ی ماهنامه ی اجتماعی فرهنگی مهاباد منتشر شد : همشهری آنلاین: یکصدو بیست و ششمین شماره ماهنامه فرهنگی، تخصصی و بین المللی تمبر ایران به صاحب امتیازی محمدرضا عرب، سردبیری شهین صادقیان و مدیریت اجرایی بابک سلیمی منتشر شد. همشهری آنلاین: هفتمین شماره ماهنامه پاراگراف وی ژه زنده یاد محمود محمد، بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر منتشر شده است. همشهری آنلاین: شماره فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۷ سال بیس و سوم، ماهنامه جهان کتاب همزمان با نمایشگاه کتاب تهران منتشر شد. شماره دوم ماهنامه «پیام داستان»، کاری از موسسه مطبوعاتی «پیام آوران کرمان» منتشر شد. پنجمین شماره ماهنامه ارتباط ایران زمین، با هدف اطلاع رسانی از فعالیت ها و رویدادهای بانک ایران زمین منتشر شد. همشهری آنلاین: ماهنامه عصر تراکنش به مدیرمسئولی مینا والی و سردبیری رضا قربانی نخستین نشریه چاپی است که در حوزه فین تک ایران منتشر می شود. همشهری آنلاین: ماهنامه جهان کتاب ویژه نمایشگاه کتاب تهران برای فروردین - اردیبهشت ۱۳۹۶ منتشر شد سیصد و هفدهمین شماره از ماهنامه بقیة الله در یکصد و سیزده صفحه از سوی جمعیت فرهنگی ی المعارف وابسته به حزب الله در بیروت منتشر شد که در آن به مسئله کتاب و کتابخوانی توجه ویژه شده است. همشهری آنلاین: اول بهمن ماه ۹۵، سی و یکمین شماره مجله قلک ویژه گروه سنی ۳ تا ۷ سال منتشر شد. همشهری آنلاین: هشتادوهفتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده ای ویژه درباره آگاهی های کاذب ناشی از حضور در شبکه های اجتماعی منتشر شد. نخستین شماره فصل نامه علمی هوژین در مهاباد منتشر شد. شمارهٔ ۸۲ ماهنامه خواندنی منتشر شد. ماهنامه خواندنی، مجله ای فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، ، پژوهشی، خبری است. شمار رویه های آن 38 صفحه است. گفتنی است صاحب امتیاز و مدیرمسؤول ماهنامه خواندنی بانو «ویدا صارمی نوری» است.
سال دوازدهم، شماره 82، تیر و مرداد 1393
قیمت: 30000 ریال تاریخ انتشار: 15/۳/93
تلفن: 88810042 (021) همشهری آنلاین: هشتاد و هشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده هایی در زمینه بازاری ، روابط عمومی و رسانه منتشر شد. همشهری آنلاین: هشتاد و نهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده هایی در زمینه بازاری و رسانه منتشر شد. نسخه الکترونیکی شماره 276 ماهنامه صنعت نساجی و پوشاک در سایت ارانیکو منتشر شد. ماهنامه سفرهای لو «دور دنیا» منتشر شد. در این شماره با ابوالفضل جلیلی همسفر می شوید؛ در برلین و ایروان گشت و گذار می کنید و ماه عسل هم به سیشل می روید. شماره جدید ماهنامه تخصصی نامه نویسی « نگار» زیر نظر بنیاد سینمایی فار منتشر شد. همشهری آنلاین: شماره پاییزی ماهنامه همشهری سرزمین من از سلسله انتشارات موسسه همشهری با مطالب زیر منتشر شد در باره ی ماهنامه بشارت فجر که توسط شورای هماهنگی تبلیغات ی استان گیلان منتشر می شود قبلا هم مطالبی ذکر کرده بودیم. شماره 35 این ماهنامه مربوط به داد ماه 93 روایت ی از تهاجم به فیضیه در فروردین سال 1342 و نیز مصاحبه با حجت ال قائمی را آورده است. همشهری آنلاین: هشتادویکمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات، جلد، تیتر و پرونده رسانه خود را به بررسی نگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی به رسانه ها و عملکرد رسانه ها پس از درگذشت او با عنوان آیت الله رسانه مدار اختصاص داد شمارهٔ 83 ماهنامه خواندنی منتشر شد ماهنامه خواندنی، مجله ای فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، ، پژوهشی، خبری است. شمار رویه های آن 38 صفحه است. گفتنی است صاحب امتیاز و مدیرمسؤول ماهنامه خواندنی بانو «ویدا صارمی نوری» است.
سال سیزدهم، شماره 83، مهر و آبان 1393
قیمت: 30000 ریال تاریخ انتشار: 11/7/93
تلفن: 88810042 (021)
هشتمنین شماره ماهنامه تخصصی تیاتر با مطالبی از زنده یاد داوود رشیدیو نصرالله قادری، رضا کیانیان، عباس جوانمرد، بهزاد قادری، چیستا یثربی ، مجید امرایی، آرزو احمدی، فریبا دلیری و...منتشر شده است.
در هشتمین شماره از ماهنامه تخصصی تیاتر مطالبی چون "وقتی گالیله آمد ...او نتوانست" از نصرالله قادری،"محمود عزیزی هنرمند همکار و دوست عزیز " از زنده یاد داوود رشیدی، "نمایش درمانی در نمایش عروسکی" از فریبا دلیری، "نگاهی به تئاتر آ ا مانی" از مجید امرایی،"نمایش درمانی و جایگاه آن در تئاتر دانش آموزی"نوشته چیستا یثربی،" انسان رشیدی که هنرش جاودانه شد "از مجید امرایی، "به مرگ سمندریان حسودی " از رضا کیانیان،" عباسی به یاد ماندنی و ستودنی" از بهزاد قادری،و.... از جمله مطالب منتشر شده در هشتمین شماره از ماهنامه تخصصی تیاتر است.
در این ماهنامه برای اولین بار نمایشنامه ای از "لئونید آندریوف" به نام "بانگ انقلاب" با ترجمه آرزو احمدی منتشر شده است .
همچنین گزارشی از فعالیت گروه تئاتر بچه های باران با مدیریت حمید کیانیان در این شماره منتشر شده است.
ماهنامه تخصصی تئاتر با سردبیری" مجید امرایی" در ۶۶صفحه و با قیمت ۶۰۰۰هزار تومان به بازار نشر عرضه شده است. همشهری آنلاین: شماره ۳۳۹ و ۳۴۰ دو ماهنامه جهان کتاب برای مرداد و شهریور ۹۶ منتشر شد. ماهنامه تعالی شماره 7 و 8 به زودی منتشر خواهد شد شماره جدید ماهنامه همشهری ماه منتشر شد. این شماره به بررسی تعطیلی برندهای معروف تولیدی مانند شرکت ارج، آزمایش و.. در ت یازدهم پرداخته است. تمام صفحات ماهنامه    همشهری آنلاین: شماره ۸۶ ماهنامه سرزمین من ویژه ایران شناسی و ایران گردی در ۱۳۲ صفحه با قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شد. تمام صفحات ماهنامه فرهنگ رامهرمز شماره جدید ماهنامه طنز و کاریکاتور «خط خطی» منتشر شد. شماره جدید ماهنامه طنز «خط خطی» با روی جلدی مرتبط با گرو تروریستی منتشر شد. همشهری آنلاین: سی و چهارمین شماره ماهنامه قلک ویژه ۳ تا ۷ ساله ها اردیبهشت ماه ۹۶ منتشر شد. شماره نوروزی ماهنامه طنز و کارتون خط خطی با طرح جلد انتخاباتی سلمان طاهری منتشر شد. اختصاصی از هایدی ماهنامه طراحی وب - شماره 3 با و پر سرعت .
 ماهنامه طراحی وب - شماره 3
 ماهنامه طراحی وب - شماره 3 نویسنده: مدرسه مجازی ایرانیان
موضوع: مجله کامپیوتر، مجله آموزشی
تعداد صفحات: ۵۰
فرمت: کتاب pdf
زبان: فارسی
با
ماهنامه طراحی وب - شماره 3
شماره آذرماه ماهنامه طنز و کارتون خط خطی با کارتونی از محسن ایزدی و اشاره به ز له کرمانشاه، منتشر شد. هشتادوسومین شماره ی ماهنامه داستان همشهری در 230 صفحه با قیمت 8000 تومان، از اوایل آذر در رو مه فروشی ها و کتابفروشی های معتبر سراسر کشور در دسترس مخاطبان است. مهاباد- ایرنا- رئیس اداره امور آب مهاباد با اشاره به کاهش 1.5 متری ارتفاع آب سد مهاباد اشاره کرد و گفت: امسال کل آب ورودی به مخزن سد مهاباد 158 میلیون مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 60… همشهری آنلاین: سی و پنجمین شماره ماهنامه قلک ( دادماه ۹۶) ویژه ۳ تا ۷ ساله ها منتشر شد. همشهری آنلاین: هشتادوسومین شماره ماهنامه داستان همشهری در ۲۳۰ صفحه با قیمت ۸۰۰۰ تومان در دسترس مخاطبان قرارگرفت. یکصد و هفتادمین شماره ماهنامه دنامه با پرونده هایی همچون «هلوکاست ایرانی»، «منهای عد » و « ت خواری لویاتان» منتشر شد. «میان فصل پاییزی» ماهنامه ی داستان همشهری منتشر شد. پرونده ویژه این شماره از ماهنامه داخلی ارتباط ایران زمین به موضوع کارت های اعتباری و ضرورت استفاده از کارت های اعتباری در ایران اختصاص یافته است و با اشاره به تجربه های موفق اجرای این کارت در سایر کشور ها ضرورت های لازم برای موفقیت این طرح ملی را از زبان کارشناسان و مدیر عامل بانک ایران زمین بیان کرده است. محسن ایزدی این کارتون را در شماره جدید ماهنامه خط خطی منتشر کرده است. نمایشگاه ع تراژدی در علمی کاربردی شماره سه مهاباد به مدت دو روز ب ا شد. ماهنامه سراسری «دنیای رستوران» از هیأت نظارت بر مطبوعات مجوز انتشار گرفت. صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه سراسری دنیای رستوران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه دوشنبه 94/11/12 هیأت نظارت بر مطبوعات با انتشار ماهنامه دنیای رستوران موافقت شد. عبدالرسول خلیفه افزود: این ماهنامه بعنوان اولین نشریه حوزه رستوران در ایران می باشد که به زودی . به لطف الهی،چهل و دومین شماره از ماهنامه رسمی منشآت شهرستان کلاله ویژه آبان ماه1395با شمارگان2000 نسخه و در 4 صفحه چاپ و منتشر گردید.جهت دریافت این شماره از نشریه،لطفا اینجا را کلیک کنید.
همشهری آنلاین: ماهنامه قلک برای سومین سال متوالی به عنوان نشریه ای که دارای بیشترین مطالب برتر نسبت به کل محتوای منتشرشده در هر شماره است، معرفی شد. در باره ی ماهنامه بشارت فجر که توسط شورای هماهنگی تبلیغات ی استان گیلان منتشر می شود قبلا هم مطالبی ذکر کرده بودیم. شماره 35 این ماهنامه مربوط به داد ماه 93 روایت ی از تهاجم به فیضیه در فروردین سال 1342 و نیز مصاحبه با حجت ال قائمی را آورده است. به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مزار ی شماره یک مهاباد گلباران شد. هفتادهشتمین شماره ماهنامه داستان همشهری در ۲۹۲ صفحه با قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شده است. چاپ مقاله اینجانب تحت عنوان " بازی با فرهنگ " در ماهنامه گزارش ( پرونده فرهنگی هنری ) شماره ٢٦٦ دی ماه ٩٣
جهت تهیه ماهنامه هم اکنون میتوانید به کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه نمایید و همچنین جهت مطالعه لیست نویسندگان می توانید به سایت زیر مراجعه فرمایید؛ http://www.magiran.com/magtoc.asp?mgid=1001