160مین شماره ی ماهنامه ی اجتماعی فرهنگی مهاباد منتشر شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد 160مین شماره ی ماهنامه ی اجتماعی فرهنگی مهاباد منتشر شد : همشهری آنلاین: یکصدو بیست و ششمین شماره ماهنامه فرهنگی، تخصصی و بین المللی تمبر ایران به صاحب امتیازی محمدرضا عرب، سردبیری شهین صادقیان و مدیریت اجرایی بابک سلیمی منتشر شد. همشهری آنلاین: هفتمین شماره ماهنامه پاراگراف وی ژه زنده یاد محمود محمد، بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر منتشر شده است. همشهری آنلاین: سومین شماره ماهنامه تخصصی عصر تراکنش برای شهریورماه منتشر شد همشهری آنلاین: نودمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با نگاهی ویژه به نمایشگاه رسانه های دیجیتال منتشر شد. همشهری آنلاین: ماهنامه عصر تراکنش به مدیرمسئولی مینا والی و سردبیری رضا قربانی نخستین نشریه چاپی است که در حوزه فین تک ایران منتشر می شود. همشهری آنلاین: ماهنامه جهان کتاب ویژه نمایشگاه کتاب تهران برای فروردین - اردیبهشت ۱۳۹۶ منتشر شد همشهری آنلاین: شماره دی ماه ماهنامه عصر تراکنش ماهنامه تحلیلی و آموزشی در زمینه فین تِک منتشر شد. همشهری آنلاین: اول بهمن ماه ۹۵، سی و یکمین شماره مجله قلک ویژه گروه سنی ۳ تا ۷ سال منتشر شد. همشهری آنلاین: هشتادوهفتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده ای ویژه درباره آگاهی های کاذب ناشی از حضور در شبکه های اجتماعی منتشر شد. نخستین شماره فصل نامه علمی هوژین در مهاباد منتشر شد. شمارهٔ ۸۲ ماهنامه خواندنی منتشر شد. ماهنامه خواندنی، مجله ای فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، ، پژوهشی، خبری است. شمار رویه های آن 38 صفحه است. گفتنی است صاحب امتیاز و مدیرمسؤول ماهنامه خواندنی بانو «ویدا صارمی نوری» است.
سال دوازدهم، شماره 82، تیر و مرداد 1393
قیمت: 30000 ریال تاریخ انتشار: 15/۳/93
تلفن: 88810042 (021) همشهری آنلاین: ماهنامه هنری نمایشی پاراگراف ویژه ناصر ملک مطیعی چهره ماندگارعرصه سینما و تلویزیون، برای فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۶ منتشر شد. همشهری آنلاین: هشتاد و نهمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده هایی در زمینه بازاری و رسانه منتشر شد. نسخه الکترونیکی شماره 276 ماهنامه صنعت نساجی و پوشاک در سایت ارانیکو منتشر شد. شماره جدید ماهنامه تخصصی نامه نویسی « نگار» زیر نظر بنیاد سینمایی فار منتشر شد. پنجاه وچهارمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات به مدیرمسؤولی عباس تقی پور و سردبیری لعلی منتشر شد. تاریخ شفاهی، افشاگری در رسانه ، بنیادگرایی در رسانه ( و رسانه)، رسانه و حقوق شهروندی، معرفی انجمن های ارتباطات در اروپا و بررسی کتاب رو مه نگاری در رسانه های اجتماعی از جمله موضوعات و پرونده های این شماره ماهنامه تخصصی مدیریت ارتباطات است. شماره 45 ماهنامه فرهنگی-تشکیلاتی حلقه‎وصل به شکل جامع به دوره تربیتی-آموزشی «میثاق سه» پرداخته است. در این شماره می‎توانید محتوای کارگاه‎های آموزشی و تجربه‎های ناب موسسه‎های تربیت‎محور این دوره را مطالعه کنید. همشهری آنلاین: شصت وچهارمین شماره ماهنامه سینما و ادبیات ویژه سینمای کره جنوبی و کارگردان مطرح موج نو آن،پارکچان-ووک منتشر شد. همشهری آنلاین: هشتادویکمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات، جلد، تیتر و پرونده رسانه خود را به بررسی نگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی به رسانه ها و عملکرد رسانه ها پس از درگذشت او با عنوان آیت الله رسانه مدار… ماهنامه صنعت نساجی و پوشاک (شماره 280) نسخه الکترونیکی شماره ۲۸۰ ماهنامه صنعت نساجی و پوشاک در سایت گیل ت منتشر شد.در انتظار فصلی تازهصنایع نساجی؛ از عرش تا فرشگزارشی از مجمع عمومی انجمن صنایع نساجی ایرانگزارشی از برگزاری ضیافت افطاری جامعه متخصصین نساجیامضای تفاهم نامه پنج جانبه برای احداث شهرک پوشاکبرنامه های حمایت از صنایع نساجیواکنش ها به برگزاری جشنواره ید استانبولکنسرسیوم منسوجات پیشرفته با معرفی برند «هاینو» 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تمام صفحات ماهنامه  همشهری آنلاین: دویست وسی ویکمین شماره ماهنامه سروش نوجوان از سوی انتشارات سازمان صدا و سیما (سروش) منتشر شد. همشهری آنلاین: شماره ۶۴۰ ماهنامه علمی فناوری دانشمند با دو پرونده اصلی در موضوعات فناوری های به کاررفته در باستان شناسی و بیست وهفتمین سالگرد تهیه «پرتره خانوادگی منظومه خورشیدی» توسط فضاپیمای وویه جر ۱ منتشر شد. شماره جدید ماهنامه همشهری ماه منتشر شد. این شماره به بررسی تعطیلی برندهای معروف تولیدی مانند شرکت ارج، آزمایش و.. در ت یازدهم پرداخته است. شماره یکصد و شصت و یک ام ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات، منتشر شد.به گزارش ایتنا بخشی از عناوین مطالب منتشره در شماره فروردین ماه کامپیوتر و ارتباطات به شرح زیر است:امنیت: شدن موبایلتان از طریق wifiاخبار امنیتمخابرات:مراقب پیامک های پولی باشیدنگاهی به پروژه رساندن فیبرنوری به منازلوب و اینترنت:آیا ینگ هوشمند موفق است؟نگاهی به رقیب تراشی برایت لگرام در آستانه انتخاباتمدیریت:فاز تکمیلی شبکه ملی اطلاعات؛ بعداز انتخاباتهمچنین آ ین اخبار تحولات دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات به همراه خبرهای شرکت های ایرانی فعال در این عرصه در شماره جدید دنیای کامپیوتر و ارتباطات منتشر شده است. تمام صفحات ماهنامه فرهنگ رامهرمز شماره جدید ماهنامه طنز و کاریکاتور «خط خطی» منتشر شد. شمارگان جدید تعالـــی در راه است
مدیرمسئول و سردبیر ماهنامه تعالی از انتشار شمارگان جدید ماهنامه تعالی خبر داد. بنا برگفته های آقای بهزاد هوشنگی مدیرمسئول و سردبیر ماهنامه علمی فرهنگی و بصیرتی تعالی، قرار است شمارگان 3 و 4 و 5 که به چاپ نرسید، در وبگاه های بسیج دانشجویی و پاتوق نشریات دانشجویی کشورهمراه با شماره 6 نشریه و ویژه نامه فجر انقلاب به صورت همزمان در ایام الله دهه فجر بارگذاری شود. وی در ادامه بابت مشکلات بوجود آمده در عدم بروز رسانی ماهنامه از کلیه خوانندگان این ماهنامه عذرخواهی کرد.
همشهری آنلاین: سی و چهارمین شماره ماهنامه قلک ویژه ۳ تا ۷ ساله ها اردیبهشت ماه ۹۶ منتشر شد. شماره نوروزی ماهنامه طنز و کارتون خط خطی با طرح جلد انتخاباتی سلمان طاهری منتشر شد. شماره سیزدهم ماهنامه «دانش‌بنیان» منتشر شد     شماره سیزدهم ماهنامه «دانش‌بنیان» منتشر شد کد خبر: ۵۰۸۱۰ تاریخ انتشار: ۳۰/دی/۱۳۹۵ – ۱۳:۳۹ شماره سیزدهم ماهنامه «دانش‌بنیان» منتشر شد
به گزارش ب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، اما جامعه ما کمتر از این جریانات آگاهی داشته است. این کم آگاهی، گلایه و گاهی اوقات سرخوردگی و دلتنگی فناوران و پژوهشگران را به همراه داشته است. در حقیقت حلقه مفقوده این جریان، همان موضوع اهم «توزیع» است. 
پرویز کرمی در بخشی از این ماهنامه اظهار داشت: امروز سرمایه داران نوین در عرصه آموزش عمومی در کاهش آسیبهای اجتماعی و در رفع بحرانهای اخلاقی حضوری جدی و مستمر دارند و به این طریق خوبی را نشر می دهند. در ازای این خوبی، خوشی های زیادی را هم نصیب میبرند، اما مشکل اصلی در این میان ساز و کارهایی است که باید تغییر کنند و نگرشهایی است که باید نو شوند.
وی افزود: هم آدم ها باید نو شوند و دنیا را طور دیگری ببینند، هم قوانین باید با نگرشهای جدید تطبیق پیدا کنند. در ب و کارهای نوآور سرعت رشد کیفی و کمی بالاست پس باید قوانین و دستورالعمل های به روز و روزآمد پابه پای این نوآوری ها باشد.
به گفته وی، سیستم بروکراسی، سیستم بانکی، قوانین، ادارات و از همه مهمتر تلقی عمومی و صاحبان حرف باید به این سمت متمایل شود که خیر عام جای «مضار گروهی» را بگیرد. و برای این کار باید پیوست فرهنگی اجتماعی ب وکارهای نوین تدبیر و تدارک شود.
سیزدهمین ماهنامه آموزشی، علمی، خبری، تحلیلی «دانش بنیان» به صاحب امتیازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرمسئولی سورنا ستاری و سردبیری پرویز کرمی، دی ماه ۱۳۹۵ منتشر شده است. عضویت در کانال تلگرام منبع شماره آذرماه ماهنامه طنز و کارتون خط خطی با کارتونی از محسن ایزدی و اشاره به ز له کرمانشاه، منتشر شد. هشتادوسومین شماره ی ماهنامه داستان همشهری در 230 صفحه با قیمت 8000 تومان، از اوایل آذر در رو مه فروشی ها و کتابفروشی های معتبر سراسر کشور در دسترس مخاطبان است. همشهری آنلاین: سی و پنجمین شماره ماهنامه قلک ( دادماه ۹۶) ویژه ۳ تا ۷ ساله ها منتشر شد. مهاباد- ایرنا- رئیس اداره امور آب مهاباد با اشاره به کاهش 1.5 متری ارتفاع آب سد مهاباد اشاره کرد و گفت: امسال کل آب ورودی به مخزن سد مهاباد 158 میلیون مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 60…
چهاردهمین شماره ماهنامه میراث پارس منتشر شد جدید ترین شماره ماهنامه میراث پارس(شماره14-دیماه 1392)منتشر و در دسترس علاقمندان و مخاطبان این نشریه تخصصی در حوزه تاریخ و گردشگری قرار گرفت. «میان فصل پاییزی» ماهنامه ی داستان همشهری منتشر شد. پرونده ویژه این شماره از ماهنامه داخلی ارتباط ایران زمین به موضوع کارت های اعتباری و ضرورت استفاده از کارت های اعتباری در ایران اختصاص یافته است و با اشاره به تجربه های موفق اجرای این کارت در سایر کشور ها ضرورت های لازم برای موفقیت این طرح ملی را از زبان کارشناسان و مدیر عامل بانک ایران زمین بیان کرده است. مردم مهاباد در مجلس شورای ی با بیان اینکه مهاباد از نظر شاخص های توسعه ضعیف است گفت:بیمارستان مهاباد فرسوده شده است. شماره جدید ماهنامه طنز «اصفهان نیم روز» با محوریت انتخابات میان دوره ای مجلس در اصفهان منتشر شد. پنجاه وسومین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات- مهر 93- با مطالب و پرونده های تخصصی در حوزه های ارتباطات منتشر شد. مدیریت ارتباطات با مدیرمسؤولی عباس تقی پور و سردبیری لعلی در 84 صفحه تمام رنگی و با قیمت 6 هزارتومان منتشر شده و ع و تیتر اصلی آن به شهناز هاشمی، پژوهشگر ارتباطات در مورد سواد رسانه ای اختصاص یافته است. کاربر آگاه، کاربر ناآگاه عنوان سرمقاله این ماهنامه به بهانه توهین به بنیانگذار ایراندر فضای مجازی و به قلم مدیرمسؤول است. «ویلایی ها، فروشنده نیستند» عنوان یادداشت صادق یزدانی سردبیر ماهنامه فرهنگی حلقه وصل برای این شماره است. همشهری آنلاین: مجله داستان شماره تیرماه، ویژه قاره آفریقا منتشر شد. با درود و عرض خسته نباشید ، همکاران گرامی با توجه به ا امی بودن تهیه ماهنامه تربیت برای مدارس متوسطه اول و برگزاری دوره های ضمن خدمت از محتوای مجله ، لطفا در مورد واریز هزینه برای هرجلد 25000 ریال و اشتراک یک ساله برای ده جلد 250000 ریال به وسیله مدیران پی گیری نمایید شماره اول در هسته مشاوره موجود بوده و تا شماره چهارم نیز چاپ شده که پس ا. نشریه ی داستان را حتما به یاد دارید. در حوزه ی ادبیات داستانی فعالیت می کرد. مطالب با ارزش و خواندنی ای داشت و خواننده را به شدت جذب می کرد. 12 شماره از این نشریه گذشته بود، لیکن بنابر دلایلی!! که نمیدانم چیست این نشریه متوقف شد. حال اعضای تحریریه بیکار ننشسته اند و نشریه ی جدیدی به نام "عصر جدید" منتشر کرده اند. عصرجدید نشریه ای از همان تحریریه ی داستان است. ماهنامه ای با موضوع فرهنگ و هنر. شماره ی اول این نشریه منتشر شد. دعوتتان میکنم به خواندن این نشریه ی خواندنی! هفتادهشتمین شماره ماهنامه داستان همشهری در ۲۹۲ صفحه با قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شده است.
شماره آذرماه ماهنامه طنز و کارتون خط خطی با کارتونی از محسن ایزدی و اشاره به ز له کرمانشاه، منتشر… چاپ مقاله اینجانب تحت عنوان " بازی با فرهنگ " در ماهنامه گزارش ( پرونده فرهنگی هنری ) شماره ٢٦٦ دی ماه ٩٣
جهت تهیه ماهنامه هم اکنون میتوانید به کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور مراجعه نمایید و همچنین جهت مطالعه لیست نویسندگان می توانید به سایت زیر مراجعه فرمایید؛ http://www.magiran.com/magtoc.asp?mgid=1001 ماهنامه تخصصی انرژی خاورمیانه امروز (meet) که در حوزه صنایع نفت و گاز و تجهیزات وابسته منتشر می شود برای تکمیل پرسنل خود در دفتر مستقر در شهر کرج ( واقع در میدان توحید کرج) نیاز به همکاری افراد زیر دارد:(فقط س ت در شهر کرج و اطراف آن برای استخدام مورد تایید است)
1.مدیر سازمان آگهی ها دارای حداقل 5 سال سابقه کار در بخش سازمان آگهی های نشر.
به گزارش خبرنگار فرهنگی فردوسی مشهد، معاونت فرهنگی و اجتماعی فردوسی مشهد در آستانه سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری و به منظور بزرگ داشت مقام شامخ معلم دومین دوره مسابقه ادبی و فرهنگی" نامه ای به " را در رابطه با تکریم مقام ، انتظارات از اساتید ، بیان خاطرات ماندگار از معلم و قدردانی از زحمات ایشان برگزار می کند.
به 3 اثربرگزیده .