1647 اس ام اس چی پوشیدی

به نقل از خبرگزاریها در مورد 1647 اس ام اس چی پوشیدی : بخار آب از دیر زمان بصورت های مختلف مورد استفاده قرار میگرفته است . اولین بار از نیروی بخار برای به حرکت درآوردن اولین پمپ استفاده شد . اولین پمپ توسط ساوری (1715- 1650 میلادی savery ) در انگلستان ساخته شد. دراین پمپ که به موتور (savery s engine) معروف بود بخار در فشار 5/4 تا 8 بار(bar) وارد محفظه ای پر از آب میشد. بخار بر سطح آب داخل این محفظه فشار می آورد. قبل از پرداختن به این موضوع خوب است تذکر دهم که بحث وحدت مسلمین هیچ منافاتی با ذکر مطالب تاریخی و اعتقادی ندارد .خوب میدانم بعد از گذاشتن این پست برخی دوستان که موضوعات را همیشه نیمه کاره پیگیری میکنند تذکر خواهند داد لذا قبل از ذکر مطالب چند جمله از ی ذکر میکنم. ی: من خودم در راجع به جنگ صفین و سایر جنگهای المؤمنین صحبت می کنم؛ اما ا. عطر اسکیپ مردانه شیشه 7 گرم مخصوص آقایان دسته آرایشی بهداشتی زیردسته عطر و ادکلن عطر اسکیپ مردانه هدیه ای ارزشمند برای همسران و آقایانی که به بوی خوش خود اهمیت میدهند.
عرضه بصورت صد درصد خالص.
بدلیل خالص بودن عطر اسکیپ مردانه و ترکیب ن آن با مواد افزودنی از زدن این عطر بر روی لباس خودداری کرده و برای تاثیر بالاتر از عطر ادو اسکیپ مردانه در نقاطی از بدن که دارای نبض میباشند مانند مچ دست و پشت گوش بزنید.
دارای مجوز بهداشت شماره 6010/1647 تاریخ 3/7/89 فروشنده: ساب قیمت: 9,000 تومان درصد :15 روش ید: برای ید عطر اسکیپ مردانه شیشه 7 گرم مخصوص آقایان، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید. عطر اسکیپ مردانه شیشه 7 گرم مخصوص آقایان دسته آرایشی بهداشتی زیردسته عطر و ادکلن عطر اسکیپ مردانه هدیه ای ارزشمند برای همسران و آقایانی که به بوی خوش خود اهمیت میدهند.
عرضه بصورت صد درصد خالص.
بدلیل خالص بودن عطر اسکیپ مردانه و ترکیب ن آن با مواد افزودنی از زدن این عطر بر روی لباس خودداری کرده و برای تاثیر بالاتر از عطر ادو اسکیپ مردانه در نقاطی از بدن که دارای نبض میباشند مانند مچ دست و پشت گوش بزنید.
دارای مجوز بهداشت شماره 6010/1647 تاریخ 3/7/89 فروشنده: ساب قیمت: 9,000 تومان درصد :15 روش ید: برای ید عطر اسکیپ مردانه شیشه 7 گرم مخصوص آقایان، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید. از چند روز پیش عملیات رمضان شروع شده ، نبرد انسان با نفس ، و مثل آن روزها شعار همیشگی؛ جنگ جنگ تا پیروزی ست ... و قصد خداوند پیروزی توست در نبردی که برایت آسانش کرده ، پیروزی بر دشمنی تشنه و گرسنه پس بر تو باد ظفر ، در جهادی اکبر خدایا کمک کن چترِ گناه را در بارانِ رحمتِ ]رمضان و غیر[ رمضانت بسته نگه داریم ... آری ؛ چترها را باید بست ، زیر باران باید رفت ... چترها را باید بست دروازه بان ملی پوش پرسپولیس موضع گیری شدیدی علیه فردوسی پور انجام داد. 11 نیوز نوشت: دروازه بان ملی پوش پرسپولیس موضع گیری شدیدی علیه فردوسی پور انجام داد.


پاو وینت تاج محل

تاج محل پاو وینت تاج محلتاج محل پاو وینت رایگان تاج محل پاو وینت تاج محلدسته بندی
پاو وینت


بازدید ها
0


فرمت فایل
ppt


حجم فایل
630 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
32
 پاو وینت تاج محل گزارش تخلف برای پاو وینت تاج محلپاو وینت تاج محل


فروشنده فایل
کد کاربری 1079
تمام فایل ها

کاربر
از پرآوازه ترین بناهای جهان و آرامگاه زیبا و باشکوهی است که در شهر آگره و در 200کیلومتری جنوب دهلی نو پایتخت هند واقع شده است و یکی از عجایب هفتگانه جدید دنیا به شمار می رود.
آغاز ساخت تاج محل سال 1632 میلادی بوده و در سال 1647 تکمیل شده است.
این بنا به دستور شاه جهان، پنجمین امپراطور گورکانی به منظور یادبود همسر ایرانی تبارش ممتازمحل که در سال 1631 میلادی


عطر اسکالپچر نه شیشه 7 گرم مخصوص خانمها دسته آرایشی بهداشتی زیردسته عطر و ادکلن عطر اسکالپچر نه هدیه ای ارزشمند برای همسران و خانمهایی که به بوی خوش خود اهمیت میدهند.
عرضه بصورت صد درصد خالص.
بدلیل خالص بودن عطر اسکالپچر نه و ترکیب ن آن با مواد افزودنی از زدن این عطر بر روی لباس خودداری کرده و برای تاثیر بالاتر از عطر ادو اسکالپچر نه در نقاطی از بدن که دارای نبض میباشند مانند مچ دست و پشت گوش بزنید.
دارای مجوز بهداشت شماره 6010/1647 تاریخ 3/7/89 فروشنده: ساب قیمت: 9,000 تومان درصد :15 روش ید: برای ید عطر اسکالپچر نه شیشه 7 گرم مخصوص خانمها، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید.  ید عطر اسکالپچر نه شیشه 7 گرم مخصوص خانمها کشف بزرگترین سیاره ای که مهمان دو ستاره است! دانشمندان با استفاده از تلسکوپ فضایی کپلر ناسا موفق به شناسایی بزرگترین سیاره ای شدند که دارای دو ستاره میزبان است. به گزارش تازه های نجومی به نقل از ایسنا این غول گازی که کپلر 1647b نام دارد، 4.4 میلیارد سال سن داشته و 3,700سال نوری از زمین فاصله دارد. به گفته محققان این پژوهش، این سیاره که به تازگی کشف شده به بزرگی مشتری بوده و هم سن زمین است. سیاراتی که دارای دو ستاره میزبان هستند اصطلاحا سیارات دو دویی (circumbinary planets) نامیده می شوند. گردش این سیاره به دور ستاره خود 1,107 روز یعنی بیش از سه سال طول میکشد. وجود حیات در این سیاره هنوز توسط اخترشناسان تایید نشده اما به دلیل وجود قمرهای بزرگ در اطراف آن، احتمال وجود موجودات زنده در آن وجود دارد. این تیم تحقیقاتی اعلام د که این سیاره در صورت فلکی ماکیان قرار داشته و با چشم غیر مسلح دیده نمی شود. کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا ضربه زدن به پرسپولیس برنامه ریزی شده، عنوان کرد: از لحظه ای که به زمین می رفتیم داور گفت چرا آستین بلند پوشیدی و من به او گفتم که در جلسه هماهنگی این اجازه داده شده اما او به من گفت که من قانونگذار هستم و من در این باره نظر می دهم. تا که سرویس طلا تن میکنی در شهر غوغا میشود کار بازار طلا میگیردو هر لحظه بالا میشود تا می آیی مازراتیهای تهران پشت هم ترمز ن پیش پایت جشن پورشه در تمام شهر بر پا می شود بارها گفتم "برند"خارجیها،لندیها را نپوش باز پوشیدی "برند"خارجیها مارک اینجا میشود کفشهایی را که در بازار فردوسی یدم هم نپوش باز پوشیدی و در میدان فردوسی چه بلوا میشود. رسول الله(ص) می فرمایند: از مال تو چیزی از آن توست که خوردی و از بین رفت یا پوشیدی و کهنه شد یا در راه خدا مصرف کردی و آن را باقی گذاشتی.بنابراین اگر از آن منافعی که به دست آوردی، در راه احتیاجاتت بهره برداری نکردی، روزی تو نیست.
خبرگزاری فارس: تعریف «رزق و روزی» از منظر (ص) evliya celebi'nin ilk iran seyahati guzergahi ve kalelere iliskin bilgilercors kalesi gunumuze birkac duvar kalıntısı ulasan cors kalesi, iran'ın kara ziyaeddin sehri'nin 10 km kadar guneyinde bulunan cors koyu'nun doğusunda kalır. hoy'dan revan'a giderken buraya uğrayan evliya celebi, kalenin ilk banisinin uzun hasan olduğunu yazar. bes esi bulunan kale bir tepe ustunde bulunmasına rağmen, yalnızca duvardan ibaret pek de korunaklı bir yapı değildir. evliya, cors'a geldiğinde muhtemelen biri yıkık iki kale ile karsılasmıstır. cunku revan seferinin ardından tebriz'e doğru. شنیده ها حکایت از قطعی شدن حضور شهاب حسینی و مصطفی زمانی دارد «روزی روزگاری عاشقی» حسن فتحی در شبکه ویدئویی بانی آنلاین: سریال «روزی روزگاری عاشقی» هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد. به گزارش «بانی »، مجموعه «روزی روزگاری عاشقی» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سیدمحمد ی این روزها در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر قرار دارد و با انتخاب کامل عوامل بزودی مقابل دوربین می رود. این سریال -که گویا نام آن تغییر خواهد کرد - یک ملودرام عاشقانه است که توسط خود فتحی و نغمه ثمینی به نگارش درآمده و فضای داستان آن در ادامه ساخته های پیشین این کارگردان خواهد بود. شنیده می شود گروه تولید این مجموعه تاکنون با شهاب حسینی و مصطفی زمانی قرارداد بسته اند و حتی صحبت هایی با مهناز افشار برای حضور در این سریال شده است. حسینی پیش از این در سریال «مدار صفر درجه» با فتحی تجربه همکاری داشته و این دومین تجربه همکاری وی با این کارگردان محسوب می شود. مصطفی زمانی نیز در سینمایی «کیفر» مقابل دوربین فتحی رفت و او نیز مانند حسینی دومین همکاری خود را با کارگردان «پهلوانان نمی میرند» تجربه خواهد کرد. ضمن اینکه حضور فتحی این روزها در شبکه نمایش خانگی در حالی مطرح می شود که پیش از این دو کارگردان مطرح کشورمان داود میرباقری و مهران مدیری نیز هرکدام در شبکه ویدئویی اقدام به ساخت سریال کرده اند. «روزی روزگاری عاشقی» اولین تجربه سریال سازی فتحی برای شبکه نمایش خانگی محسوب می شود و داستانش در دهه 30 می گذرد و قصه ای عاشقانه دارد. با توجه به فضای قصه گروه در حال حاضر مشغول ساخت دکور هستند تا قسمت هایی از تصویربرداری در این دکورها انجام شود. آ ین سریال این کارگردان برای تلویزیون مجموعه «زمانه» بود که با استقبال خوبی نیز مواجه شد. های سینمایی «کیفر»، «پستچی سه بار در نمی زند» و «ازدواج به سبک ایرانی» و مجموعه های تلویزیونی «در مسیر زاینده رود»، «اشک ها و لبخندها»، «میوه ممنوعه»، «مدار صفر درجه»، «شب دهم» و... از دیگر ساخته های فتحی محسوب می شوند.
حسن فتحی کارگردان مطرح سینما و تلویزیون در مستند " من ناصر حجازی هستم ... " حضور یافت حسن فتحی از کارگردانان مطرح کشور که و سریالهای پر مخاطبی چون : کیفر , شب دهم , مدار صفر درجه , میوه ممنوعه , زمانه و ... را در کارنامه دارد , در مستند " من ناصر حجازی هستم ... " حضور یافت . فتحی با اشاره به دوران بازی و مربیگری ناصر حجازی به شخصیت اخلاقی اسطوره ملی ایران پرداخت و تاکید داشت که بایستی برای سنتهای حجازی اهمیت ویژه ای قائل شد . فتحی که شناخت کاملی از فوتبال و زندگی حجازی داشت , معتقد بود که در صورت حضور متداوم بهترین دروازه بان قرن آسیا بر روی نیمکت مربیگری استقلال همچون سر آل فرگوسن در منچستر یونایتد, امروز فرهنگی که حجازی قصد داشت تا در استقلال بنا کند , الگویی بسیار مناسب برای بسیاری از تیمها میشد که متاسفانه چنین اتفاقی نیفتاد و حجازی را همواره از استقلال دور د تا نه فقط این تیم که فوتبال ایران از این بابت متضرر شود . صحبتهای کارگردان مطرح سینما و تلویزیون پیرامون ناصر حجازی بسیار شنیدنی است که پس از ساخت و تولید , در اختیار دوستداران حجازی قرار خواهد گرفت . قبل تر قرار بر ساخت زندگی ناصر حجازی توسط فتحی بود که بنابدلایلی این اتفاق نیفتاد اما کماکان پرونده ساخت این توسط این کارگردان سرشناس باز است و پس از پایان صحبتهای ایشان در مستند " من ناصر حجازی هستم ... " , رفیعی طراح و مجری طرح و مدیر مسئول وبسایت شخصی ناصر حجازی , پیرامون این مهم دقایقی با فتحی صحبت نمود . امروز صبح هفت پا شدم برم کتابخونه
صبح مامانم گفت چرا لباس پوشیدی
راستش رو بگم سوال پرسیدناب زیاد مامانم کلافم میکنه
کار داشتم نرفتم کتابخونه
الانم ناهار خوردم میخواستم بدم کتابخونه
ولی اسمش رو هرچی میخوای بذارید
لجبازی خشم
اومدم که بخوابم که مثلا بگم این منم که تصمیم میگیرم
کی برم کتابخونه
واقعا نمیدونم چرا اینجور. دیروز محض سرگرمی پاشدیم با برادر جان:) رفتیم مدرسه مادر جان:)) نتیجه ش هم این شد که من یه بی اف خو.شگل پیدا :)) نمیدونم دقیقا فاز والده گرامی چی بود که انتظار داشت من با این حجم سر وصدا درس هم بخونم: برا ترم هم بخونم: بیست هم بشم:/ متاسفانه مرورگر شما، ق لت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب 5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آ ین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد. param name="autostart" value="false"> ما هم که اینطوری ولو بودیم کف خونه:)) زنگ تفریحم که بچه ها رفتن با گچ رو تخته هنر فشانی کردیم^_^ همیشه دلم میخاست بدونم خانم معلما چطوری از پشت میزشون به کل کلاس نظارت دارن:)) بعد یکی نبود به من بگه« تکیه بر جای بزرگان بزنی؟» اف بر من باد!! پ.ن ببخشید اگه ع ا یکمی برع ه:)) پ.ن: تازه عمو حمید هم از صدا وسیما اومد برا بچه ها برنامه اجرا کرد:) یه پسره 20-22 ساله موطلایی هم حدود 2 ساعت تو زیر زمین نمیدونم چرا نشسته بود داشت یه سری پوشه رو بررسی میکرد: مامانم گفت این پسر یکی از همکاراس:/ ه: میخاسته بره کتابخونه ...بعد کتابخونه تعطیل بوده اومده اینجا.( یه دوستی فرمودن که موطلایی بوده مخشو میزدی! بعد میخام بگم: مو طلایی قشنگه:) ریش طلایی؟ سیبیل طلایی؟ ابرو ومژه طلایی؟ موی دست و... طلایی؟: ) اوین- چرا روسری پوشیدی؟ من- برای اینکه با دستم سرمو نخارونم زخم بشه. - اگه زخم بشه چی میشه؟ - میکروب میره توش عفونی میشه. - عفونی بشه چی میشه؟ - باید انتی بیوتیک خیلی قوی بخورم. - خوب آنتی بیوتیک بخوری مگه چی میشه؟ - معدم باز اذیت میشه، زخم میشه، استفراغ میکنم. -خوب استفراغ کنی چی میشه؟ - خوب میمیرم . - (خیلی جدی زیر چشمی نگاهی میکنه) باشه پس . ترجمه مقاله باور استفاده کننده در تجارت الکترونیک در ایالات متحده، سنگاپور و چین etmad-dar-amrica-2 چکیده در مورد ترجمه مقاله etmad-dar-amrica کلیدواژه: تجارت الکترونیک، اعتماد، ایالات متحده، سنگاپور، چین ۱- مقدمه اعتماد نقش مهمی را در بسیاری از تعاملات اقتصادی و اجتماعی درگیر با عدم اطمینان و عدم استقلال ایفا می کند. از عدم اطمینانی که در معاملات اینترنتی وجود دارد، بسیاری از محققان بیان کرده اند که اعتماد یک عامل مهم مؤثر در افزایش موفقیت تجارت الکترونیک می باشد. مفهوم اعتماد بسیار مهم و حیاتی می باشد زیرا آن روی یک تعداد عوامل ضروری برای معاملات آنلاین اثر می گذارد، از قبیل امنیت و خصوصی بودن. هر چند تجارت الکترونیک مزایایی را برای هر دو یدار و فروشنده فراهم می کند. ولی آن محدودیتهایی از قبیل ج فیزیکی م ن یداران و فروشندگان و م ن یداران و کالا، دارد. به منظور کاهش موانع، فروشندگان باید یک رابطه قابل اعتمادی را برای پرورش وفاداری مشتری توسعه دهند. توضیحات در مورد این مقاله و ترجمه آن عنوان انگلیسی مقاله: consumer trust in e-commerce in the united states, singapore and china عنوان فارسی مقاله: اعتماد مصرف کننده به تجارت الکترونیک در ، سنگاپور و چین دسته: اقتصاد فرمت فایل ترجمه شده: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۳۲
جهت مشاهده توضیحات کامل تر و اصل و ترجمه این مقاله اینجا کلیک نمایید. ترجمه مقاله باور استفاده کننده در تجارت الکترونیک در ایالات متحده، سنگاپور و چین آخه برادر ِ من عینک دودی که زدی به چشمات کلاه نقاب دار هم پوشیدی ژست خوشتیپی هم که گرفتی روی ابرا هم داری سیر میکنی که...
خب جلوی پاتو نگاه کن تیر برق به این بزرگی ... واقعا تیر برق به این بزرگی را ندیدی ؟
همچین خورد به تیر برق که نقش زمین شد کلاهش هم از سرش افتاد حالا بلند شده و میگه : دختره نبینه oـــــo

حالا دختره کجاست ؟؟ شونص. میگفت هر وقت لباس محلی پوشیدی برام ع بگیر و بفرس وقتی اونجا بودم عاشق لباساتون بودم و من فردا قراره یه لباس محلی بپوشم حالا ع هم بگیرم هر چند که اهل ع گرفتن نیستم تو کجایی که نشونت بدم کاش مثه قدیما بودی یا مثه قدیما بودیم !خواهر خوبی بودی برام یه روز لباسای سفیدمو تنم می کنم میرم توی جام و با آرامشی خاص دراز می کشم آرامشی که تاحالا تجربه نکرده بودم خوابم می بره یه دفعه تو رو می بینم که داری با عجله به سمتم میای چه لباسای خوشگلی پوشیدی چقدر مشکی بهت میاد میای بالای سرم با صدای بلند گریه میکنی بهم میگی: بیدار شو، بیدار شو و باهام حرف بزن گریه نکن من دیگه خو دم اگه چند دقیقه فقط چند دقیقه زودتر میومدی الان بیدار بودم و میتونستم باهات حرف بزنم...
باز هم فرصتی برای نوستالژیِ نوجوانی و یکی از کارتون های سینمایی مورد علاقه ام: کُنت مونت کریستو (اطلاعات در imdb) ــ کارتونی که شرکت هانا-باربرا در سال 1973 از روی رُمان مشهور ال اندر دوما ساخته بود؛ و آن ایّام، چندبار از تلویزیونِ ایران پخش شده بود و البته هربار شامل حذفیاتِ بیشتری گردیده بود!

نسخه ی کامل و بدون سانسور این کارتون را پیدا و سعی با نرم افزار cyberlink powerdirector صوتِ دوبله ی فارسی را روی آن بگذارم. نتیجه ی کار ولی دلخواهِ من نشد، چون بیت ریت صدای نسخه ی دوبله با نسخه ی اصلی متفاوت بود و نمی دانستم چطور باید آن ها را هماهنگ کنم؛ اوّل، سینک می شد و جلوتر دوباره از سینک درمی آمد! [دوستانی که کار-بلد و واردند، لطفاً راهنمایی بفرمایند]به هر رو، همین کارم را در تماشا و نماشا قرار داده ام. 
لینک در تماشا:http://tamasha.com/v/vkdga
لینک در نماشا:http://www.namasha.com/v/viz8vxnn

بسم الله الرحمن الرحیم بعضیها خیال می کنند که اگر بخواهند راجع به دوره ی خلفا تحلیل کنند، حتماً باید با طعن به آن ها همراه باشد؛ نه، طعن به خلفا در رادیو جایز نیست. اگر تاکنون این نکته را در جلسات قبل نگفته ام، الآن عرض می کنم که طعن به خلفا در رادیو مطلقاً جایز نیست؛ الآن حرام شرعی است. داعیه ی ما این است که می خواهیم انقلابمان را به دنیا صادر کنیم؛ کدام دنیا؟ در درجه ی اول، دنیای است. آن وقت دنیای که یک میلیارد و دویست میلیون نفر جمعیت دارد و حدود چها نجمشان انی هستند که به چیزهایی به شکل مقدسات اعتقاد دارند، شما بیایید به این مقدسات اهانت ید؟! آیا این انقلاب صادر می شود؟! خوب است بدانید و لا بد بعضی می دانند که در الجزائر وقتی که بوادر و نشانه های این نهضت فعلی ظاهر شد، یکی از کارهایی که د، این بود که یک رساله در باب عقاید شیعه نسبت به خلفا منتشر د، تا خوب رابطه ی آن ها را با انقلاب قطع کنند! سخن ی درباره عدم جواز توهین به خلفا و مقدسات اهل سنت
بد نیست من خاطره ای را برای شما نقل کنم؛ هرچند که به خیلی از دوستان هم این را گفته ام. یک وقت در اوایل انقلاب در سخنرانیهایشان از معاویه به صورت طعن آمیزی اسم می آورند. شما می دانید که من مدتی را در بلوچستان بودم و با خیلی از علمای آنجا دوست نزدیک هستم. مردم و علمای سنی آن منطقه، معاویه را مقدس می دانند. به عرض که در طرف شرق کشورمان، چند صد میلیون نفر معاویه را محترم می شمارند و او را خال المؤمنین می دانند البته بحق یا به ناحق آن، مربوط به جلسه ی بحث است یعنی مسلمانان هند، پا تان، بنگلادش و افغانستان اغلب سنی حنفی اند؛ این ها معاویه را محترم می شمارند. گفتند عجب، من نمی دانستم! من بعد از آن در طول این ده، یازده سال یک جمله ی طعن آمیز از راجع به معاویه نشنیدم. من خودم در راجع به جنگ صفین و سایر جنگهای المؤمنین صحبت می کنم؛ اما اهانت نمی کنم. تاریخ گویی، یک حرف است؛ اهانت، حرف دیگری است. تاریخ بیست و سه ساله ی بعد از رحلت تا خلافت المؤمنین، یک تاریخِ قابل بررسی است؛ باید بررسی شود؛ اما در آن اهانت و جسارت به خلفا به هیچ وجه نباید باشد. منبع:http://farsi.khamenei.ir/newspart-print?id=2603&nt=2&year=1370&tid=1647  2brightsparks syncbackpro v8.0.1.0 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعاتنرم افزار syncbackpro توانسته است در بین نرم افزارهای پشتیبان گیری world-cl خود را جای دهد. syncbackpro می تواند فایل های شما را با پشتیبان هایی که قبلاً در یک درایو یا جای دیگر قرارداده اید (synchronize) نماید. علاوه ...
2brightsparks syncbackpro v8.0.1.0 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ...مطالب مرتبط: titan backup v2.5.0.117 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از فایل ها fileback pc v4.1 - نرم افزار محافظت از اطلاعات و تهیه نسخه ی پشتیبان از فایل ها symantec backup exec system recovery manager v8.5 - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات acronis true image home 2015 v18.0 build 6525 + 2014 v17 build 5560 + pluspack - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات o&o diskimage professional v11.0.136 + server v7.1.93 x86/x64 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل ها و سیستم عامل handy backup professional v6.1.0.1698 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات east-tec backup 2008 v2.0.1.11 - نرم افزار تهیه نسخه ی پشتیبان از اطلاعات norton ghost v15.0.1.36526 sp1 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز و کلیه اطلاعات لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم فرستادن به del.icio.us
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! توی ذهن شما شمایی که چادر پوشیدی شمایی که مانتویی هستی شما که ریش و تسبیح داری شما که ابروهاتو میزنی و سوسولی
توی ذهن همه ی شما ... خدا چه جوریه ؟؟؟
پیشنهاد ویژه واسه گوش دادن به این فایل صوتی "سخنران : آقا میری"

خدا کیه ؟؟؟

؛ تولد یکی ازبچه ه کلاس فرانسه مون بود . توی زمان بریک اعلام کرد ک میخواد برای تولدش بستنی مهمونمون کنه، و شروع کرد ب شمارش بچه ها ،و پونه فقط گفت روزه ام . مرسی. و بعدش همه ی 12 نفر سر کلاس شروع د ب راضی پونه ک چه کار اشتباهی میکنی و این افات چیه و این حرفا کدومه و اگر روزه ای چرا موهات بیرونه و چرااین جوری پوشیدی و کلیه هات از کار میوفته . پرهام گلم، تو دست زدی، اولین کفشت رو پوشیدی و توی پارک تاتی تاتی کردی، راه افتادی، و کلی شیرین کاری قشنگ کردی که ننوشتمشون اخه هر روز شیطون تر میشی و من وقت کمتری برام میمونه! یه روز یک مرتبه دیدم داری دست میزنی. با قدرت. با ذوق و شوق. تا رفتم دوربین رو بیارم که ازت بگیرم دیگه دست نزدی 4 روز طول کشید تا اجازه بدی از دست زدنت بگیرم! 6ام عید با بابا رفتیم کرج که برات کفش ب یم. قربونت برم تاتی تاتی رو خیلی دوست داری. از اون روز تا 14 ام که تعطیلات تموم شد، هر روز میرفتیم پارک و شما از تاتی تاتی و سرسره بازی لذت میبردی راستی، عید خیلی بهت خوش گذشت. اولین عید ، هر جا رفتیم بعد از یک دقیقه بررسی محیط جدید با همه دوست میشدی و بازی میکردی. البته نمیدونم چرا از طاهره خوشت نمی اومد و 3 باری که دی باهاش غریبی کردی!! 8 فروردین اولین کفش زندگیت رو پوشیدی و توی پارک تاتی تاتی کردی جیگرم. خیلی خیلی لذت بخش بود. هم برای شما و هم من و بابا. یک هفته بعد، یعنی 14 فروردین، توی خونه دو، سه قدم راه رفتی و افتادی زمین!!! من و بابا کلی ذوق راه رفتنت رو کردیم عزیزم الان اونقدر پیشرفت کردی که تقریبا 4 متر رو راحت راه میری. جیگرمییییییییییی پسر نازم توپ بازی رو خیلی دوست داری. توپ رو پرت میکنی و از اینکه برات بندازیمش لذت میبری. از اینکه ماشینهات رو راه ببری و باهاشون بری هم خیلی خوشت میاد. حلقه هوش هم داری. وقتی یک حلقه رو دستت میگیری، تا مدتها حاضر نیستی زمین بگذاریش. دستت میگیری و باهاش راه می افتی این طرف اون طرف. اینا اسباب بازی هایی بود که بیشتر از بقیه باهاشون بازی میکنی. از اینکه با هم، با مکعب هات و بلو با ت بازی کنیم هم خوشت میاد. بلوبا ت یه توپ داره که باید بندازی توش تا اهنگ بزنه. تنهایی زیاد باهاش بازی نمیکنی. دوست داری بشینم کنارت و تشویقت کنم. مکعبهات رو هم روی هم میچینم و شما با لذت زیاد میریزیش.  goodsync enterprise v10.4.9.4 - نرم افزار هماهنگ سازی و backup فایل هاآیا تا بحال خواسته اید دو یا چند شاخه را در دو جای مختلف با هم هماهنگ و سازی کنید؟ بله مشکل است ولی این برنامه این کار را به راحتی انجام می دهد.نرم افزار goodsync pro کامل جهت ...
goodsync enterprise v10.4.9.4 - نرم افزار هماهنگ سازی و backup فایل ها ...مطالب مرتبط: kls backup 2015 professional v8.5.0.0 - نرم افزار تهیه پشتیبان و همگام سازی اطلاعات سیستم drive snaps v1.44.17419 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل 2brightsparks syncbackpro v8.0.1.0 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات titan backup v2.5.0.117 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از فایل ها fileback pc v4.1 - نرم افزار محافظت از اطلاعات و تهیه نسخه ی پشتیبان از فایل ها symantec backup exec system recovery manager v8.5 - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات acronis true image home 2015 v18.0 build 6525 + 2014 v17 build 5560 + pluspack - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات o&o diskimage professional v11.0.136 + server v7.1.93 x86/x64 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل ها و سیستم عامل handy backup professional v6.1.0.1698 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات east-tec backup 2008 v2.0.1.11 - نرم افزار تهیه نسخه ی پشتیبان از اطلاعات لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم فرستادن به del.icio.us
همین حالا مشترک این پایگاه شوید!
وقتی همیشه به هدف میزنی نمی شود که مرگت خارج از هدف باشد. حاضر نبودی وقتی لباس سبز را پوشیدی بدون خونی ش از تنت خارج کنی. شهادت گوارایت باد!+شهید م ع حرم، ستار اورنگ
بر روان پاک شهید صلوات


_ شهید نشانه گیری اش با اسلحه حرف نداشت. کلیپش را می توانید سرچ کنید
پ.ن: صدای ترقه های صبح، صدای بی امنیتی نبود. بلکه نوای امنیت بود. از روز و حال کشورهای همسایه مان این را می گویم.
خدا قوت م عان سرزمینم
ی روزه دار امروز سلام ما را برسانید به حضرت حق....
صحنه ی تلخی بود منتشر شده از ..


 kls backup 2015 professional v8.5.0.0 - نرم افزار تهیه پشتیبان و همگام سازی اطلاعات سیستمبا پیشرفت روز افزون علم کامپیوتر و اهمیت در نگهداری و حفظ اطلاعات در برابر از بین رفتن، تهیه نسخه ی پشتیبان از اطلاعات اهمیت فراوانی دارد. به طوری که نرم افزارهای مختلفی در زمینه ی پشتیبان گیری منتشر شده ...
kls backup 2015 professional v8.5.0.0 - نرم افزار تهیه پشتیبان و همگام سازی اطلاعات سیستم ...مطالب مرتبط: drive snaps v1.44.17419 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل 2brightsparks syncbackpro v7.6.36.0 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات titan backup v2.5.0.117 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از فایل ها fileback pc v4.1 - نرم افزار محافظت از اطلاعات و تهیه نسخه ی پشتیبان از فایل ها symantec backup exec system recovery manager v8.5 - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات o&o diskimage professional v11.0.136 + server v7.1.93 x86/x64 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل ها و سیستم عامل acronis true image home 2015 v18.0 build 6525 + 2014 v17 build 5560 + pluspack - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات handy backup professional v6.1.0.1698 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات east-tec backup 2008 v2.0.1.11 - نرم افزار تهیه نسخه ی پشتیبان از اطلاعات norton ghost v15.0.1.36526 sp1 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز و کلیه اطلاعات لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم فرستادن به del.icio.us
همین حالا مشترک این پایگاه شوید!  kls backup 2017 professional v9.0.1.0 - نرم افزار تهیه پشتیبان و همگام سازی اطلاعات سیستمبا پیشرفت روز افزون علم کامپیوتر و اهمیت در نگهداری و حفظ اطلاعات در برابر از بین رفتن، تهیه نسخه ی پشتیبان از اطلاعات اهمیت فراوانی دارد. به طوری که نرم افزارهای مختلفی در زمینه ی پشتیبان گیری منتشر شده ...
kls backup 2017 professional v9.0.1.0 - نرم افزار تهیه پشتیبان و همگام سازی اطلاعات سیستم ...مطالب مرتبط: drive snaps v1.44.17419 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل 2brightsparks syncbackpro v8.0.1.0 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات titan backup v2.5.0.117 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از فایل ها fileback pc v4.1 - نرم افزار محافظت از اطلاعات و تهیه نسخه ی پشتیبان از فایل ها symantec backup exec system recovery manager v8.5 - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات o&o diskimage professional v11.0.136 + server v7.1.93 x86/x64 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل ها و سیستم عامل acronis true image home 2015 v18.0 build 6525 + 2014 v17 build 5560 + pluspack - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات handy backup professional v6.1.0.1698 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات east-tec backup 2008 v2.0.1.11 - نرم افزار تهیه نسخه ی پشتیبان از اطلاعات norton ghost v15.0.1.36526 sp1 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز و کلیه اطلاعات لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم فرستادن به del.icio.us
همین حالا مشترک این پایگاه شوید!  rollback rx v10.5 build 2702327820 + server edition v2.1 build 2701680652 - نرم افزار بازگرداندن سیستم به گذشتهسیستم شما همیشه و در هر زمان نمی تواند بالاترین کارایی خود را از لحاظ نرم افزاری داشته باشد و طبیعتا در صورت مواجه شدن با مشکلات، کاربر مایل است که سیستم به وضعیت خوب چند وقت پیش خود بازگردد. ...
rollback rx v10.5 build 2702327820 + server edition v2.1 build 2701680652 - نرم افزار بازگرداندن سیستم به گذشته ...مطالب مرتبط: backup4all professional v4.5.232 - نرم افزار تهیه ی نسخه پشتیبان goodsync enterprise v10.1.1 - نرم افزار هماهنگ سازی و backup فایل ها kls backup 2015 professional v8.3.1.6 - نرم افزار تهیه پشتیبان و همگام سازی اطلاعات سیستم drive snaps v1.44.17419 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل 2brightsparks syncbackpro v7.6.36.0 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات titan backup v2.5.0.117 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از فایل ها fileback pc v4.1 - نرم افزار محافظت از اطلاعات و تهیه نسخه ی پشتیبان از فایل ها symantec backup exec system recovery manager v8.5 - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات o&o diskimage professional v10.5.154 + server v7.1.93 x86/x64 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل ها و سیستم عامل acronis true image home 2015 v18.0 build 6525 + 2014 v17 build 5560 + pluspack - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم فرستادن به del.icio.us
همین حالا مشترک این پایگاه شوید!  rollback rx v10.5 build 2702327820 + server edition v2.1 build 2701680652 - نرم افزار بازگرداندن سیستم به گذشتهسیستم شما همیشه و در هر زمان نمی تواند بالاترین کارایی خود را از لحاظ نرم افزاری داشته باشد و طبیعتا در صورت مواجه شدن با مشکلات، کاربر مایل است که سیستم به وضعیت خوب چند وقت پیش خود بازگردد. ...
rollback rx v10.5 build 2702327820 + server edition v2.1 build 2701680652 - نرم افزار بازگرداندن سیستم به گذشته ...مطالب مرتبط: backup4all professional v4.5.232 - نرم افزار تهیه ی نسخه پشتیبان goodsync enterprise v10.1.1 - نرم افزار هماهنگ سازی و backup فایل ها kls backup 2015 professional v8.3.1.6 - نرم افزار تهیه پشتیبان و همگام سازی اطلاعات سیستم drive snaps v1.44.17419 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل 2brightsparks syncbackpro v7.6.36.0 - نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات titan backup v2.5.0.117 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از فایل ها fileback pc v4.1 - نرم افزار محافظت از اطلاعات و تهیه نسخه ی پشتیبان از فایل ها symantec backup exec system recovery manager v8.5 - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات o&o diskimage professional v11.0.136 + server v7.1.93 x86/x64 - نرم افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل ها و سیستم عامل acronis true image home 2015 v18.0 build 6525 + 2014 v17 build 5560 + pluspack - نرم افزار پشتیبان گیری و بازی اطلاعات لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم فرستادن به del.icio.us
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! به دوس دخترم میگم چی پوشیدی,
میگه تاب و شلوارک مشکی. روش,مارک آدیداس داره. میگم چیکار میکنی میگه خو دم رو تخت رمان میخونمkwc11.gif
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
منم مث عاشقا پا شدم رفتم در خونشون.kwc14.gif دیدم کثافط شلوار کردی باباشو با پیرهن داداشش پوشیده, فرش انداختن وسط کوچه . همگی دارن میشورنش.kwc1.gif خواهرم :
اگر حجابت را یک پیام بدانی، و یا یک اسلحه،
در محیط کفر هم بروی از خودت دورش نمی کنی،

اما اگر ندانی چرا حجاب داری و یا چادری می پوشی هر از گاهی در مقابل جوانی که
می ایستی سعی می کنی در برابر باد باشی تا کمکی باشد برای کنار رفتن چادرت،
همان چادری که ندانستی چرا پوشیدی.

بله خواهرم حجاب تو می تواند یک عادت باشد،
یک تظاهر باشد،
و یا یک اجبار باشد،

اما بیا کاری کن که حجاب تو یک انتخاب عاقلانه و حافظ پاکی و عصمت تو باشد،
حجابت نمایی از بندگیت باشد.... http://s5.picofile.com/file/8129766668/%d8%ad%d8%ac%d8%a7%d8%a8_%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%873_103_.jpg در زبان انگلیسی کلمه bank دارای دو معناست، یک بانک به معنای محل دریافت و پرداخت پول، و دیگری به معنای ساحل دریا و زمانی که می گویند i am going to the bank منِ شنونده فقط از لباس او تشخیص می دهم که به کجا می رود؛ به محل دریافت و پرداخت پول و یا به ساحل دریا. پس لباس شما گویاتر از کلامتان سخن می گوید: your clothes speak louder than your words در واقع طرز لباس پوشیدن شم. مادر بزرگ اقای همسر سنش خیلی زیاده ولی هوش و حواسش به شدت سر جاشه! فوق العاده هم تیکه پرونه که ما خیلی از دستش نیخندیم. امروز من و اقای همسر هر دو زرشکی پوشیده بودیم.. کاملا اتفاقی یه وقت فکر نکنید عمدا ست کردیم نشستم کنارش میگه خوشگل کردی! قرمز پوشیدی! میخندم میگم اره لباس همرنگ لباس همسر یدم.. چ و ریز میکنه تا همسر رو بهتر ببینه! میگه . بسم الله الرحمن الرحیم در باشگاه کشتی بودیم. آماده می شدیم برای تمرین. ابراهیم هم وارد شد. چند دقیقه بعد یکی دیگر از دوستان آمد. تا وارد شد بی مقدمه گفت: ابرام جون، تیپ و هیکلت خیلی جالب شده! تو راه که می اومدی دو تا دختر پشت سرت بودند. مرتب داشتند از تو حرف می زدند! بعد ادامه داد: شلوار و پیراهن شیک که پوشیدی، ورزشی هم که... بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ جابر گوید: خدمت باقر علیه السلام رسیدم، حضرت فرمود: ای جابر به خدا سوگند که من غمگین و دل گرفته ام.
عرض فدایت شوم دل گرفتگی و اندوه شما چیست؟
حضرت فرمود: ای جابر! همانا خالص و صافی دین خدا به دل هر در آید از غیر او بگردد. جابر! دنیا چیست و امیدواری چه باشد؟ مگر دنیا غیر از خوراکی است که خوردی ی. گریه کردی و لباس پوشیدی... قهری؟ با کی؟ برت میگردونه... گردنتو میگیره و برت میگردونه... فکر کردی بگی ازش متنفری دلش میشکنه؟ سجده آ تو گفتی و گریه کردی... چهل شبت تموم شد... چی شد؟ گفتی تهش یه چیز هست... بود؟ ته اون یه سال چیزی بود؟ تسبیح آبیتو هنوزم دوست داری... گریه کردی و دونه دونه صلوات فرستادی... دونه دونه بوسش کردی... دلش سوخت؟ لجبازیت کجا. - پسرا با سوسکا 4 تا شباهت دارن!! :
1- مث اونا کثیفن!!
2- مث اونا تو کوچه خیابون وِلَن!!
3- مث اونا چندش آورن!!
4- مث اونا مرموزن!!
######################
- شوهر چیست؟؟
موجودیست که ارو دم در میگذارد و چنان قیافه میگیرد
که انگار برج میلاد رو تمیز کرده!!
######################
- من از همینجا از تموم آقا پسرایی که ابرو
برداشتن، ممنونم!!
چون الآن دیگه. حضرت محمدبار خدایا بر محمد صلوات فرست.... همچنان که به او گناهان را بخشیدی، عیب ها را پوشیدی و گرفتاری ها را برطرف نمودی.... و بر محمد صلوات فرست همچنان که به او بر بندگان رحم کردی، سرزمین ها را آباد نمودی، جبّاران را درهم کوبیدی و فرعون صفتان را نابود کردی. بیان در سفارشی می فرماید: «به ت که پاکترین و طاهرترین مخلوق است تأسی کن....محبوبترین بندگان در نزد خدا ی است که به ش تأسی کرده، از او پیروی کند»...... می خواستم برایت وقت بگذارم
به رنگ پیراهنت فکر کنم
دکمه هایت را ببندم
دور و نزدیک شومَ
ببینم درست است یا نه
حتا فکر کنم
چه کلاهی به تو می آید اما تو
دم دست ترین پیراهنت را پوشیدی
با دکمه های نبسته
جفت پا زدی کنار من و البته
کلاهی هم سرت نرفت ۲۴ شهریور ۹۲
سارا محمدی اردهالی مثلن همان عصرهای شهریور ، سر ساعت همیشگی ، تو پیراهن بلند و سپیدت با رُزهای کوچک صورتی را می پوشیدی ، گوشواری از آ ین آلبالوی های مانده بر درخت را بر گوش هایت می آویختی و می نشستی در ایوان ، مو های مایی ات را زیر آفتاب شانه می زدی و می بافتی . . . خوش به حال آفتاب که می توانست انگشتانش را از لای گیسوانت رد کند . . . در اتاق ، رو به پنجره ، پش. می گویی چه لباس قشنگی پوشیدی ولی به نظرت زشت ترین لباسی است که دیده ای. می گویی حالم خوب نیست تا از مدرسه به خانه بفرستندت ولی ح از همه هم کلاسی هایت هم بهتر است. تعارف شیرینی دوستت را رد می کنی برای اینکه کلاس بگذاری و می گویی سیری در صورتی که حاضری برای آن شیرینی یکی از کلیه هایت را هم بدهی... و هزاران موقعیت ساده دیگر در روز که خود واق. بسم الله الرحمن الرحیم در باشگاه کشتی بودیم. آماده می شدیم برای تمرین. ابراهیم هم وارد شد. چند دقیقه بعد یکی دیگر از دوستان آمد. تا وارد شد بی مقدمه گفت: ابرام جون، تیپ و هیکلت خیلی جالب شده! تو راه که می اومدی دو تا دختر پشت سرت بودند. مرتب داشتند از تو حرف می زدند! بعد ادامه داد: شلوار و پیراهن شیک که پوشیدی، ورزشی هم که... تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی همسر عزیزم هر موقع وقت کردی بهم بگو بریم برات یک مانتو خوب بگیریم تو متهم گریخت که همین شب ها تو شبکه آی نشون میده که دختر های هاشم میپوشن البته مانتو های اینها یکم قدیمی هست و تو چار دیواری همسر نادر پوشیده  که هم شیک هست و هم حجاب رو نگه میداره و مثل ماتوهایی نیست که تو مانکن ها میذارن که به مانکن میچسبه و یا رنگش زننده هست و یا کو. دختر بودن یعنی ش افتاد..!!

دختر بودن یعنی سوال مس ه من م؟!..

دختر بودن یعنی ع کیه تو گوشیت..!!

دختر بودن یعنی این چی پوشیدی گمشو عوض کن..!!

دختر بودن یعنی آرزوی سفر مجردی رو به گور بردن..!!

دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های مس ه..!!

دختر بودن یعنی خوشگله میشه برسونمت...!!!

دختر بودن یعنی همون که یه .
جان مادرچند روزی چهره پوشیدی زمن

ازچه می پیچی به خویش و تی، حرفی بزن!

دخترم! ازدردِ مادر بـا پدر چیزی مگو!

با علی از داستان میخ در چیزی مگو!

جان مادر! روگرفتی دست بر پهلو چرا؟

فاش برگو نیست در فرمان تو بازو چرا؟

دخترم! جای غلاف تیغ را تو دیده ای

آفرین برتو که حتی ازحسـن پوشیده ای

جان م.