165 انصراف d

به نقل از خبرگزاریها در مورد 165 انصراف d : یک فعال اصولگرا گفت: اگر قالیباف انصراف نمی داد، مجموع رای او و رییسی می توانست نتیجه بهتری برای اصولگرایان داشته باشد. چون با انصراف قالیباف بخشی از آرای او به سبد آرای رفت. رئیس فرا یون امید که خود به عنوان مرد انصراف های انتخاباتی لقب گرفته است، ادامه داد: حالا هم ما به دنبال افرادی هستیم که به میدان بیایند اما در صورت وم حاضر به انصراف هم باشند؛ یافتن چنین ک دای یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از انصراف خود در صورت عدم معرفی از سوی جبهه مردمی خبر داد. مهر نوشت:یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از انصراف خود در صورت عدم معرفی از سوی جبهه مردمی خبر داد. محسن رضایی نیز قبل از نشست فردا و احتمالا تا ساعات آینده انصراف خود را از نامزدی در انتخابات اعلام خواهد کرد. سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تاکید کرد که اگر تیمش پول سفر به عمان را نداشته باشد از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف خواهد داد. تسنیم نوشت:هاشمی طبا گفت: قصدی برای انصراف از رقابت های انتخاباتی ندارم. با پایان مهلت انصراف کتبیِ گروه های منتخب بخش مرور تئاتر ایران و انصراف سه گروه، نمایش های جایگزین معرفی شدند. ک دای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: انصراف نداده‌ام؛ قصدی هم برای انصراف ندارم.

سیدمصطفی هاشمی‌طباء ک دای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری تسنیم، درباره شایعه انصرافش از ک داتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری، این خبر را تکذیب کرد.
هاشمی‌طباء گفت: قصدی برای انص. نخست لبنان در جلسه امروز ت این کشور، رسما انصراف خود را از استعفا اعلام کرد. 54 داوطلب از حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای ی شهر و روستا در این استان انصراف دادند. جدیدتدین پست اسحاق جهانگیری در صفحه اینستاگرام بعد از انصراف از نامزدی ریاست جمهوری. معاون ، امنیتی استاندار کردستان گفت: 97 ک دا از حضور در انتخابات شورای شهروروستا درکردستان انصراف داده اند. اسحاق جهانگیری با صدور بیانیه ای از ک داتوری انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد. سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید: احتمال انصراف تیمش از جام حذفی وجود دارد. فریدون جیرانی کارگردان سینمایی «خفه گی» از هنرمندانی که از داوری آثارشان در جشنواره فجر انصراف داده اند تشکر کرد. رئیس سازمان تربیت بدنی در ت اصلاحات با ارسال نامه ای به فرمانداری تهران از انتخابات شورای شهر تهران انصراف داد. کارگردان «این یک پیپ نیست» به دنبال حذف نمایش «روز عقیم» به کارگردانی حسین کیانی از فجر، از داوری اثر خود در جشنواره تئاتر فجر انصراف داد. تیم خونه به خونه بابل پس از ناامید شدن از لیگ برتری شدن از رقابت در ادامه فصل انصراف داد. مسعود مرادی از حضور در انتخابات شورای شهر انصراف داد. سیدمصطفی آق سلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در پی انتشار بیانیه حزب موتلفه مبنی بر موافقت این حزب با انصراف وی و حمایت از سید ابراهیم رئیسی، در یک فایل صوتی این خبر را تکذیب کرد. تکواندوکار المپیکی کشورمان به دلیل انصراف از رویارویی با رژیم گرقدس از ادامه حضور در رقابتهای بین المللی یونان بازماند. ایلنا نوشت: مهرداد بذ اش پس از انصراف از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد.
در واکنش به انصراف اسحاق جهانگیری از لذلمه فعالیت های انتخاباتی، تصریح کرد: من از…
حزب موتلفه ی با صدور بیانیه ای با انصراف «سید مصطفی میرسلیم» از ک داتوری در… هاشمی طبا انصراف خود از حضور در رقابت های انتخاباتی اعلام کرد. محمد باقر قالیباف، دیروز با انتشار بیانیه ای از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد و از ضرورت جایگزین آنچه «رئیس جمهور مناسب» به جای «رئیس جمهور فعلی» خواند، سخن گفت. قالیباف که در انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل از ش ت خورده بود، در بیانیه انصراف خود از عملکرد اقتصادی ت انتقاد کرده است. مدیر برداری و طراح صحنه «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی در اعتراض به نادیده گرفته شدن این توسط هیئت داوران، از حضور در بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فجر انصراف دادند. نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: از انتخابات انصراف نمی دهم، اما به رأی می دهم. گزینه رئیس جمهوری منتخب که قرار بود عهده دار سِمت مشاور رسانه ای شورای امنیت ملی شود، تنها سه روز مانده به تشکیل ت جدید، از پذیرش این مقام، انصراف داد. نامه نویس سینمایی «ویلایی ها» در متن انصراف خود از ادامه داوری در جشنواره فجر نوشته است: من این دستاوردِ آسمانی را با جدال های حقیرانه و کوربینانه رقابت های زمینیانِ در گِل مانده، تاخت نمی زنم. آیا شهردار تهران آمده است که انصراف دهد یا مثلا ابراهیم رییسی که در سه دهه اخیر با حضور در قوه قضائیه کمتر مورد آماج رسانه ها قرار گرفته بود آمده است تا به سود قالیباف انصراف دهد؟ شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در نامه ای از مواضع جهانگیری در عرصه رقابت های انتخاباتی تقدیر و از او خواست با انصراف از نامزدی و در یک تصمیم متعهدانه و مسئولیت شناسانه از حمایت کند. در واکنش به انصراف اسحاق جهانگیری از لذلمه فعالیت های انتخاباتی، تصریح کرد: من از این سرباز فداکار انقلاب و ملت تشکر می کنم. مرضیه دستجردی از انصراف خودش به همراه باهنر، حداد عادل و چمران از ک داتوری ریاست جمهوری خبر داد. یکی از نامزدهای جبهه مردمی انقلاب پس از حضور در محل ستاد انتخابات کشور، اعلام کرد که به نفع جریان انقل انصراف داده است. پتروشیمی بندر به دلیل انصراف ی آتش نشان از لیگ برتر تنیس روی میز راهی مسابقه فینال شد. حزب موتلفه ی با صدور بیانیه ای با انصراف «سید مصطفی میرسلیم» از ک داتوری در انتخابات و حمایت از «آیت الله رئیسی» موافقت کرد. یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از انصراف خود در صورت عدم معرفی از سوی جبهه مردمی خبر داد. کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتورهای خنده دار از انصراف یارانه
کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه
کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه کاریکاتور انصراف از یارانه ها کاریکاتورهای جالب انصراف از یارانه سناتور سابق جو لیبرمن، که اصلی ترین گزینه برای جانشینی جیمز کومی، به عنوان رئیس اف بی آی بود به طور رسمی از تصدی این پست انصراف داد. انصراف کیسی افلک از حضور در مراسم اسکار 2018
کیسی افلک، برنده اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول پارسال، از اهدای جایزه امسال اسکار، انصراف خود را اعلام کرد. تیم فوتبال تراکتورسازی با تساوی بدون گل برابر فولاد رسما از رقابت برای قهرمانی انصراف داد. اسحاق جهانگیری ویدئویی پر کرده و در آن از همین حالا انصراف خود را به نفع اعلام کرده است. مهرداد بذ اش پس از حضور در محل ستاد انتخابات کشور، اعلام کرد که به نفع جریان انقل انصراف داده است. س رست کمیته فوتسال گفت: درصدد هستیم تا مشکلات باشگاه های فوتسال را حل کنیم ولی اگر تیمی هم از حضور در لیگ برتر انصراف داد، جای نگرانی وجود ندارد. پس از کمتر از دو سال، شهرام یوسفی فر از ادامه فعالیت به عنوان معاون اسناد ملی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران انصراف داد. یکی از معروفترین نامزدهای شورای شهر تهران به دلایل مختلف از انتخابات دوره پنجم انصراف داد. محمدباقر قالیباف که در روزهای گذشته بر اساس نظرسنجی‎های مختلف سقف آراء او در سراسر کشور دچار ریزش شدید شده بود، امروز طی بیانیه ای از ک داتوری انصراف داد. مدیر دفتر حج و زیارت استان آذربایجان شرقی گفت : انصراف 400 نفر از حجاج تبریزی صحت ندارد .