166 از نظر احساسی تاچه حد قوی هستید

به نقل از خبرگزاریها در مورد 166 از نظر احساسی تاچه حد قوی هستید : سلام به همه آنچه انسان راماندنی می کندوسلام به همه آنچه انسان راماندنی تر. می نویسم هرآنچه نوشتنی است وشماهم بخوانیدآنچه خواندنی است. می خواهم فارغ ازتمام خستگی های این زمانه که ازهرکوی وبرزنی فریادش رامی شنوی شرح حالی نقل کنم ازتمام آن چیزهایی که هست ومی گویند تجربه ومن نیزمی گویم تجربه. ساده تربگویم.قصددارم بنویسم تجربه هایم ر. سلام به همه آنچه انسان راماندنی می کندوسلام به همه آنچه انسان راماندنی تر. می نویسم هرآنچه نوشتنی است وشماهم بخوانیدآنچه خواندنی است. می خواهم فارغ ازتمام خستگی های این زمانه که ازهرکوی وبرزنی فریادش رامی شنوی شرح حالی نقل کنم ازتمام آن چیزهایی که هست ومی گویند تجربه ومن نیزمی گویم تجربه. ساده تربگویم.قصددارم بنویسم تجربه هایم ر. سال ۷۶ : آنتن دهی ش چطوره؟ سال ۷۹ : چقدر شارژ نگه میداره؟ سال ۸۲ : دوربینم داره؟ سال ۸۵ : دوربینش چند مگا پی له؟ صداش چطوره؟ سال ۸۸ : تاچه؟یا از این معمولیاس؟ سال ۹۱ : اندرویده؟ . . سال ۹۴ : هوشمنده؟ یا معمولیه؟ سال ۹۷ : اخلاقش چطوره؟! سال ۱۴۰۰: درکت میکـنــه ؟! یا نه؟ سال ۱۴۰۳: به اندازۀ کافی بهت توجه میکنـه؟ یا میخوای باهاش به هم بزنی؟ والا. شبهای قدر امسالم گذشت.... نمیدونم تا چه حد تونستیم قدر این شبهای قدروبدونیم؟؟؟؟؟؟ نمیدونم تاچه حد تونستیم خودمونو به خدا نزدیک کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ تا چه حد از روضه های امسال تونستیم درس بگیریم؟؟؟؟؟؟ و..نمیدونم تا کجاقراره این ندونستنو باخودم همراه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یادمه یکی میگفت اگه میخوای بدونی که چقدر تونستی به خدا نزدیک بشی ببین تواون چندروزکه قصد نزدیک شدن به خدارو کردی تاچه اندازه تونستی پای عهدوپیمونی که با خدا بستی بمونی؟؟؟؟؟؟ الان که یکم فکر میکنم میبینم... خدا چقدر بهم نزدیک بوده واین من بودم که فرسنگها ازش دور بودم.... خدایا... منو ببخش بخاطر این دوربودن!!! خدایا من امسال توبه .... توبه بخاطر تمام سالهایی که به غفلت گذروندم.... توبه بخاطر همه ناشکری هایی که ... توبه بخاط تمام سالهایی که باید میبودم امانبودم... خدایا..... من به رحمت وکرم تو نسبت به خودم ایمان دارم... میدونم همون طور که حضرت یونس دردل ه سالم نگه داشتی.... حضرت یوسف وتو قعر چاه از نا امیدی نجات دادی.... دریا رو شکافتی به اذن واراده ی بی حدومرزت برای حضرت موسی.... عروج کرد حضرت به خواست واراده تو... وبه حضرت خضر عمری جاودان بخشیدی تا یاری رس دردمندان باشه بخاطر رضای تو.... منهم روزی برای رضای تو بایاری تو ...لبیکت راپاسخ میگویم ودریای اسارت دنیایی ام را میشکافم واز میان ه های هوس میگذرم....وبا امید به تو از چاه غفلتم خود را بالا میکشم...ویه توای معبود راستینم...میرسم!!! بی شک این راه دشوار است ومن این دشواری را برای رسیدن به تو به جان دل می م.... الهی...مرا درراه رسیدن یاریم کن...چراکه من ...جز...تو....خ ندارم..... الهی.... دستانم رابگیر که وقتی دستانت رادر دست دارم مرا از پرواز بی بال هم هراسی نیست..... سوالات رایج مربوط به موبایل:

سال ۷۶ : آنتن دهی ش چطوره؟

سال ۷۹ : چقدر شارژ نگه میداره؟

سال ۸۲ : دوربینم داره؟

سال ۸۵ : دوربینش چند مگا پی له؟

صداش چطوره؟

سال ۸۸ : تاچه؟یا از این معمولیاس؟

سال ۹۱ : اندرویده؟

. .

سال ۹۴ : هوشمنده؟ یا معمولیه؟

سال ۹۷ : اخلاقش چطوره؟!

سال ۱۴۰۰: د. *به نام خدا*
*پوسته پرستان بی خبر از مغز*
* حسین (ع)در محرم سال۶۱ق/مهر۵۹ش در برابر چه چیزی؟برای چه چیزی به پاخاست؟پاسخ به این دوپرسش آینده زندگی هر فردی را می تواند دگرگون کند.همه باید پیش از هر نگاهی به تلاش ،به این پرسش پاسخ دهیم.*
*بسیار به نوشته به برادرش محمد حنفیه برخورد داشته ایم"...امربه معروف و نهی از منکر"،به پاداشتن آن . ضربه ای که شهیدحمدالله به گردن قاسم سلیمانی زد نهر بلامه مشغول تمرین آبی بودیم.حسینیه ای بود که بچه ها جهت ، ادعیه وعبادات آنجا حاضر می شدند. سعید(ازهمرزمان شهید)همیشه، گوشه ای معین از خانه مشغول قرائت قرآن ودعا می شد.آن روز قبل از اینکه در حسینیه حاضر شودحاج قاسم جایش نشسته بود وسرش روی کتاب دعا خم بود. حاجی چفیه ای به رنگ چفیه سعید . آیا شما فردی شاد و سرزنده هستید یا برع دلمرده و بی حوصله اید؟ شاید هم عبوس و همیشه عصبانی هستید؟ شاید بد نباشد میزان شادی تان را با یک آزمون بسنجید، آن هم آزمونی که آ فورد طراحی کرده است. ادامه مطلب را بخوانید. ادامه: اس ام اس های عاشقانه و احساسی سری 65 گوشی الکی سوالات رایج مربوط به موبایل: سال ۷۶ : آنتن دهی ش چطوره؟ سال ۷۹ : چقدر شارژ نگه میداره؟ سال ۸۲ : دوربینم داره؟ سال ۸۵ : دوربینش چند مگا پی له؟ صداش چطوره؟ سال ۸۸ : تاچه؟ یا از این معمولیاس؟ سال ۹۱ : اندرویده؟ . . سال ۹۴ : هوشمنده؟ یا معمولیه؟ سال ۹۷ : اخلاقش چطوره؟! سال ۱۴۰۰: درکت میکـنــه ؟! یا نه؟ سال ۱۴۰۳: به اندازۀ کافی بهت توجه میکنـه؟ یا میخوای باهاش به هم بزنی؟ والا…! رفتن سمیـــه
رفتن تو یک حادثه بود
حادثه ای عظیم که هنوزعلتش را آسمان نفهمیده و می بارد از فراغت
حادثه رفتن تو دل دریا را خون کرد
دل کوه را ش ت آبی آسمان را سیاه پوش و داغدار کرد
و ساحل هنوز رنگ آرامش به خود ندیده
درست از وقتی حادثه رفتن توبه وقوع پیوست
همه چیز بهم ریخت کار دنیاست دیگرتو حتی دنیا را هم دیوانه خودت کردی
تاچه رسد به من ........


رفتنت چه زود وناباورانه بود خواهرم
آن ارابه ی مرگ  در آن صبح تابستان که خورشید اندک اندک از پشت کوه بیستون بالا می آمد تا نوید روزی دیگر برایت دهد
با سرعتی دیوانه وار و نامعقول بر پهنه ی جاده ای نه چندان بد
ونه چندان دور ونه چندان نا آشنا تورا برای همیشه از ما گرفت
تو که به زیارت ثامن الحجج رفته بودی .
اندکی درنگ می کردی تا حداقل خورشید طلوع می کرد.
چرا زود وچرا زود؟ عاون رئیس جمهور ی ایران می گوید تهران خواستار ادامه پایبندی و وفاداری به توافق هسته ای است، حتی اگر از این توافق خارج شود. به گزارش سایت خبر فوری علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس جمهور ی ایران در مصاحبه با اشپیگل تاکید کرد: اگر توافق هسته ای با ش ت روبرو شود، این مساله ممکن است منجر به رقابت تسلیحاتی گردد. وی در ا. چرا بعضی افراد همیشه خسته و بی حال هستند؟ آیا شما هم در بیشتر اوقات روز احساس خستگی می کنید؟ دوست دارید هر کجا که هستید کارتان را به سرعت تمام کنید و به خانه برگرید؟ آیا کاناپه و تخت مکان های مورد علاقه شما در خانه هستند؟ تا به حال فکر کرده اید که دلیل این خستگی مفرط و میل به شما به یک جا نشستن چیست؟
به گزارش پایگاه خبری سلامانه به . اگر از افرادی هستید که وب گردی کار اساسی شماست و شب و روز در حال سر زدن به سایت های مختلف هستید توصیه ما این است که تمام این مقاله را حفظ کنید و یاد بگیرید زیرا بسیار بسیار برای شما کارامد است.

این ترفند ها در واقع راه های میانبر برای دست یافتن به محتویات سایت هاست و به بهبود تلاش شما برای دستی به محتویات سایت ها کمک می کند.

هوش احساسی به ما کمک میکند هیجان ها و عواطف مان را بشناسیم و آن ها را کنترل کنیم. بر اساس گفته های… اختصاصی از فایلکو 3محرک احساسی درفرآیند ید با و پر سرعت .
3محرک احساسی درفرآیند ید
3محرک احساسی درفرآیند ید یکی ازمهم ترین اکتشافات قرن بیستم درحوزه عملکردانسان این بودکه کارکنان برتردرهرحوزه ازجمله فروش فقط کمی بهترازهم رده های خوددرمواردکلیدی هستنداین تفاوت کوچک درعملکردحاشیه بردنامیده می شود......
با
3محرک احساسی درفرآیند ید
برای لاغر شدن، از بشقاب و رومیزی آبی رنگ استفاده کنید زیرا رنگ آبی اشتها را کم می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اگر کم خواب هستید وسایل اتاق خواب را به رنگ بنفش درآورید یا از چراغ خواب به رنگ بنفش استفاده کنید. رنگ بنفش آرامش دهنده و خواب آور است.

اگر از کم خونی رنج می برید، میوه های قرمز رنگ مانند گیلاس، توت فرنگی و گوش. سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا 1- شما آنقدر تنبل هستید که این 24 سیا رو نخوندین 2- شما آنقدر خنگ هستید که نفهمیدید یکی ان سینا میباشد 3- شما آنقدر ساده هستید که رفتید بالا و پیدا نکردید 4- من شما را سر کار گذاشتم 5- دارید میسوزید 6- بی مزه هم خودتی 7- از اینکه شما را سر کار گذاشتم خوشحال باشید 8- الآن نفهمیدید که خوشحال رو اشتباه نوشته بودم 9- بازم رفتید چک کردید ولی من بازم سرکارتون گذاشتم درست بود دونده سرشناس جامائیکایی در آ ین رقابت در این کشور خداحافظی احساسی با طرفدارانش داشت. طارمی گرفتن تصمیمات لحظه ای و احساسی است، تصمیم هایی که در 90 درصد مواقع با پشیمانی روبرو می شود. لائوتزو گفته است: « جست و جو کنید، اما نخواهید یافت. دست از جست و جو بکشید و خواهید یافت. » این یکی از مهم ترین جملاتی است که تاکنون گفته شده. در هر جست و جویی آنچه را به دنبالش هستید، از دست می دهید. در جست و جو ، این نکته را پذیرفته اید که آنچه را به دنبالش هستید، ندارید. مشکل هم همین جاست. هرآنچه را بدنبالش هستید، از قبل دارید. با جست و . باشگاه پانیونیوس آتن با در اختیار داشتن ملی پوش ایرانی در آستانه بازی حیثیتی برابر پائوک بیانیه ای احساسی را منتشر کرد. بازی با هم بودن کنــارت هستند ؛ تا کـــی !؟

تا وقتـــی که به تو
احتــیاج دارند …

از پیشــت میروند یک روز ؛
کدام روز ؟!
وقتی آدم جدیدی جای تو آمد …
دوستت دارند؛تاچه موقع؟

تا موقعی که ی دیگر
رابرای دوســت داشـتن پیــداکنـند

میگویــند:عاشــقت هســتند
برای همیشه...نه
فقط تا وقتی که نوب. آیا احساس خوشبختی نمی کنید شما خوشبخت هستید چون با امنیت از در خانه خارج می شوید چون سالم هستید می توانید از خوردن یک استکان چای لذت ببرید می توانید با دست خودتان موهایتان را شانه بزنید می توانید لبخند بزنید می توانید با زبان احساس تان را بیان کنید و .......... همه ما خوشبختیم 1- هنگامی که دچار استرس هیجانی می شویم، مغز و بدن ما شروع به تولید ترکیبات شیمیایی و هورمون های خاصی می کند. گریه کمک می کند تا این ترکیبات شیمیایی زائد که نیازی به آنها نیست از بدن حذف گردند. 2- اشک های احساسی در واقع مواد سمی ای را که در پی استرس هیجانی در خون می یابند را از بدن دفع می کند. 3-اشک های احساسی سطح منگنز بدن را کاهش می دهند. این ماده معدنی بر روی خلق و خو تأثیر مستقیم می گذارد. غلظت منگنز اشک احساسی 30 برابر بیشتر از منگنز موجود در خون است. 5- گریه مانند ادرار و تعریق باعث حذف مواد سمی و محصولات زائد بدن می شود. http://s3.picofile.com/file/7405065371/15.gif برای که سال ها عمرشان را صرف مبارزات ملی کرده اند، چه احساسی می تواند گویاتر از این باشد که جان در کف و با قبول تمام مخاطرات تصمیم گرفتند که به ایران برگردند تا در کنار مردم مسلمان ایران باشند. «احساسی بزرگتر از عشق» تولید کشور لبنان به کارگردانی ماری ژیرمانوس صبا، در بخش مستندهای ِ (روزگار ما) جشنواره سینماحقیقت روی می رود. چرا ریکی؟
علیرغم آنچه که تاکنون ریکی به عنوان یک روش درمانی معرفی شده است، ریکی راهی برای زندگی ، خودشناسی، خودسازی و هدفمند زندگی است.کاربا 5 اصل ریکی و شناخت مفهوم آنها درهای سعادت را به روی هر فرد می گشاید. هیچ از خودتان سؤال کرده اید که چرا عصبانی می شوید؟
چرا نگران هستید؟
آیا واقعا" صادق هستید علیرغم آنچه اظهار می دارید؟ فقر احساسی چیست و چگونه می توان بر آن غلبه کرد؟ بسیاری از افرادی که دچار فقر احساسی هستند، تربیت خانوادگی بسیار قوی دارند اما خود درگیر چرخه های شخصی ناکارآمد احساسی هستند. این چرخه ها باید تشخیص داده شده و سپس با کمک گرفتن بر آنها غلبه شود...... رئیس شورای شهر ی تهران گفت: باید ک داها به گونه ای رفتار کنند که مردم گیج نشوند، فضای انتخابات به سمت احساسی شدن پیش می رود در حالی که باید منطق حاکم شود. سلام مدتی به علت مشغله کاری و درسی نتوانستم به خوبی روی وبلاگ هایم وقت کافی بگذارم ، از جمله زمین زندگی که واقعا در این مدت مورد بی لطفی و بی مهری من قرار گرفت ! از دوستانم در فضای مجازی که انصافا دوست داشتنی و ارزشمند هستند ، همیشه سپاسگزار خواهم بود و این ستایش دوستان دلیل خاصی نخواهد داشت جز اینکه " بسیار برای من با ارزش هستید " گرچ. در ایران فرهنگ و زبان بسیار احساسی و همدلانه است بسیاری از واژه های فارسی به قدری از لحاظ احساسی عمیق است که محال است بتوان آن را به آلمانی ترجمه کرد. این خونگرم بودن مردم ایران خیلی برای من دلپذیر است. ۱-سفید=شما بین سنین ۱۷ تا ۲۲ هستید...روح شما کشش به تشکیل خانواده دارد. ۲-صورتی=شما بین سنین ۴۳ تا ۵۳ هستید...روح شما کمی خسته است و خواهان به ثمر رسیدن ارزوهایتان هست ولی توان تلاش در شما کم شده است. ۳-سبز=شما جوان هستید..روح شما سر حال و با آرامش است و سعی در پیروزی های بیشتر دارید. ۴-آبی=شما در هر سنی که الان هستید روحتان در همان سن کامل . محمدعباس زاده، مهاجم تیم فوتبال سایپا که سابقه حضور در پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد فردا باید به مصاف تیم سابقش برود و در پستی اینستاگرامی به این تقابل واکنشی احساسی نشان داد. فقر عاطفی یا احساسی وضعیتی است که وقتی فرد بدون بحران قادر به کنار آمدن با برخی موقعیت ها در زندگی خود نباشد، ایجاد می شود. همه آدمها با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می کنند اما برخی نمی توانند از نظر احساسی با بعضی موقعیت ها کنار بیایند   وقتی فردی خود را در شرایطی سخت می بیند اما نه قادر به غصه خوردن است و نه ادامه زندگی، با فقر احساسی سر و کارخواهدداشت.
  شما چه حیوانی هستید ؟ دوستان عزیز اسم خود و فامیلیتون رو تو نظرات بنویسید تا ما حیوانی که شبیه ان هستید را به شما بگیم. اگر میخواهید بدانید معشوقتان چه ی خواهد بود کلیک کنید. اگر میخواهید بدانید چه شغلی به شما می آید کلیک کنید. اگر میخواهید بدانید فرزندتان چه شکلی خواهد بود کلیک کنید. کانال تلگرام آهنگ های احساسی لینک عضویت در کانال مخصوص موزیک های احساسی و زیبا بهترین و زیباترین آهنگ های دلنشین در چنل مرکز آهنگ تلگرام ورود به کانال آهنگ تلگرام با کلیک روی لینک زیر https://telegram.me/joinchat/dafkkj_jkrfs_ha7fsjtwa برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک کنید https://telegram.me/joinchat/dafkkj_jkrfs_ha7fsjtwa کانال تلگرام آهنگ های احساسی آهنگهای فوق احساسی و غمگین - کانال تلگرام آهنگهای غمگین و احساسی daryaygham. /post/6 آهنگهای فوق احساسی و غمگین - کانال تلگرام آهنگهای غمگین و احساسی - آهنگ های غمگین. کانال تلگرام کانال اهنگ های غمگین و احساسی channelz.ir/.../1813-کانال-تلگرام-کانال-اهنگ-های-غمگین-و-احساسی... کانال اهنگ های غمگین و احساسی. ... کانال تلگرام اهنگ و · کانال ت ت دپرس غمگین · کانال تلگرام خاص · کانال تلگرام کانال اهنگ های غمگین و احساسی, کانال اهنگ های ... کانال تلگرام آهنگ های احساسی ناشناس channelz.ir/ ...channel/2998-کانال-تلگرام-آهنگ-های-احساسی-نا... اهنگ هاب غمگین خواننده های ناشناس. ... کانال تلگرام کانال اهنگ های غمگین و احساسی · کانال تلگرام اهنگ و · کانال تلگرام خاص · ربات جدیدترین آهنگ ها ... کانال تلگرام آهنگ های غمگین و احساسی channelz.ir/ ...channel/3705-کانال-تلگرام-آهنگ-های-غمگین-و-ا... آهنگ های غمگین و احساسی. ... کانال تلگرام آهنگ های احساسی ناشناس · کانال تلگرام کانال اهنگ های غمگین و احساسی · کانال تلگرام خاص · کانال تلگرام آهنگ های غمگین و ... مهم - کانال تلگرام آهنگ غمگین عاشقانه و احساسی انجمن ... forum.pop- .ir › انجمن ها › موسیقی › معرفی موزیک ها مهم کانال تلگرام آهنگ غمگین عاشقانه و احساسی. شروع موضوع توسط abed2020 7/3/16 در انجمن معرفی موزیک ها ... تلگرام کانال تلگرامی گروه تلگرامی کانال آهنگهای غمگین و احساسی telegfa.com/profiles/.../4977-کانال-آهنگهای-غمگین-و-احساسی jan 7, 2016 - کانال آهنگهای غمگین و احساسی همراه با مطالب دیدنی و جوک و خنده بعلاوه ع ... کانال و گروه بزرگ کرمانه در تلگرام ویژه کرمانیها، کانال تفریحی ... مای چن کانال تلگرام اهنگ احساسی و غمگین - معرفی کانال های تلگرام mychannels.ir/ /sardx کانال اهنگ احساسی و غمگین · موسیقی 5 ماه پیش. اهنگ احساسی و غمگین. افزودن به تلگرام. بازدید : 3,593 نفر. سایت مای چن هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این کانال ... کانال تلگرام آهنگ - رسانه آهنگ https://ahaang.com/telegram-channel/ سلام خدمت کاربران عزیز سایت آهنگ . کام. امروزه پیشرفت های روز افزون اپلیکیشن تلگرام سبب شده است که روز به روز به محبوبیت این نرم افزار پرسرعت و کارآمد در ... کانال تلگرام آهنگ های احساسی و غمگین 1395 :: آهنگ جدید فارسی ... 2016.blog.ir/.../کانال-تلگرام-آهنگ-های-احساسی-و-غمگین-139... jul 8, 2016 - کانال تلگرام آهنگ های احساسی و غمگین 1395 عضو شدن گروه کانال اهنگ موزیک احساسی غمگین گریه دار فارسی. آهنگ های غمگین و احساسی hessegham.mihanblog.com/ موضوع: آهنگ های سو ک و گریه دار -. دانلــود آهنگـ هــای احساسی. کــانــال مــوزیکـــ حـــس غـــم. آهنگـــ هــای احســاســی در کــانــال تلگــرام. https://telegram.me/sardx. sardx ... کانال آهنگ عاشقانه تلگرام کانال اهنگ های غمگین تلگرام کانال آهنگ های غمگین جدید کانال آهنگ های عاشقانه تلگرام کانال غمگین در تلگرام کانال اهنگ غم آهنگ های غمگین قدیمی کانال آهنگ های غمگین قدیمی امروز یکی از دوستام رو دیدم که وقتی من سوم دبیرستان بودم اون دوم بود و به همراه دوتا دوم دبیرستانیه دیگه المپیاد ریاضی می خوندند. وقتی ازش پرسیدم چه رشته ای می خونی گفت ریاضی. یادمه که تو اون دوران دو دوست دومی دیگرم از او قوی تر بودند و قاعدتا ی که برای المپیاد تو دبیرستان تلاش می کنه اون رو دوست داره(البته یه ح دیگه هم داره که فرد بر. تست کوتاه اما جالب ! . ابتدا برای چند لحظه به کف دستتان نگاه کنید وبس از آن به ناخن های همان دستتان نگاه کنید . (تاوقتی این 2کار را انجام ندادید آ مطلب را نخونید وگرنه ارزشش رو از دست میده.) سرکاری نیست بچه ها . . . . . . . . . . . . . . . . . . . جواب تست: اگر برای دیدن ناخن هایتان دستتان را برگرد د وناخن ها را نگاه کردید:گفته میشود که شما انسانی بیشتر . بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ
حکم بن نعیم می گوید: در مدینه به حضور باقر (ع) رفتم و گفتم: (من بین حجرالاسود و مقام ابراهیم (کنار کعبه) نذر کرده ام که اگر با شما ملاقات کنم، از مدینه بیرون نروم، مگر اینکه بدانم شما قائم آل محمد (ص) هستید یا قائم نیستید؟).
آن حضرت سکوت کرد و چیزی به من نگفت، من سی روز در مدینه ماندم، سپس آن جنا. نیت های پاک در مراقبه و ریکی

در موقع کار با این جنبه ها در مراقبه ماه نو ریکی میتوانیم بر روی نیاتی مانند اه شخصی در مورد کار، خانواده،روابط سلامتی،مسائل مالی،خانه و یا هرجنبه دیگر تمرکز کنیم.

همچنین میتوانیم برطریق معنوی خود تمرکز کرده و یا برای درک و انتقال کارهای خود درخواست کمک کنیم.

میتوانیم برروی مسائل جها. آیا شما فردی شاد و سرزنده هستید یا برع دلمرده و بی حوصله اید؟ شاید هم عبوس و همیشه عصبانی هستید؟ شاید بد نباشد میزان شادی تان را با یک آزمون بسنجید، آن هم آزمونی که آ فورد طراحی کرده است. تست سلامت: شاد هستید یا غمگین؟ (آزمون آ فورد) 1) نسبت به آن چیزی که دقیقا هستم، احساس شادی نمی کنم.*
کاملا مخالف/تا حدودی مخالف/کمی مخالف/کمی موافق/تاحدودی موافق/کاملا موافق 2) به شدت به دیگران علاقه مندم.
کاملا مخالف/تا حدودی مخالف/کمی مخالف/کمی موافق/تاحدودی موافق/کاملا موافق 3) احساس می کنم زندگی خیلی باارزش است.
کاملا مخالف/تا حدودی مخالف/کمی مخالف/کمی موافق/تاحدودی موافق/کاملا موافق 4) نسبت به دیگران احساسات گرم و صمیمانه ای دارم.
کاملا مخالف/تا حدودی مخالف/کمی مخالف/کمی موافق/تاحدودی موافق/کاملا موافق 5) به ندرت بعد از بیدار شدن از خواب احساس می کنم خستگی ام دررفته است. *
کاملا مخالف/تا حدودی مخالف/کمی مخالف/کمی موافق/تاحدودی موافق/کاملا موافق 6) در مورد آینده چندان خوشبین نیستم.*
کاملا مخالف/تا حدودی مخالف/کمی مخالف/کمی موافق/تاحدودی موافق/کاملا موافق 7) بیشتر چیزها جالب و سرگرم کننده است.
کاملا مخالف/تا حدودی مخالف/کمی مخالف/کمی موافق/تاحدودی موافق/کاملا موافق
جنیفر لوپز به مناسبت تولد 9 سالگی فرزندانش, متنی احساسی به همراه یک ع جالب را منتشر کرد. سرخیو راموس، کاپیتان رئال پس از پیروزی پرگل شب گذشته، برای هواداران پیامی احساسی فرستاد. سلام دوستان عزیز اگه دانش اموز جدید هستید باید بگم که برای ثبت نام تو این مدرسه باید به قسمت های گروه بندی برید و به سوالات پاسخ بدید بعد از لیدی نانا در خواست کنید بهتون بگه در کدوم گروه هستید بعد به هر کلاس برید و با معلم ها آشنا شید به زودی برنامه کلاسی رو بهتون می دیم به أمید نگهدار