3 برنامه مخالفان برای از صحنه خارج

به نقل از خبرگزاریها در مورد 3 برنامه مخالفان برای از صحنه خارج : شهر حلب از نیمه سال ۲۰۱۲ میلادی جبهه اصلی جنگ داخلی بود و به مناطقی تحت کنترل نیروهای تی و مخالفان مسلح تقسیم شده بود. در سال 2016 این شهر از کنترل مخالفان مسلح خارج و تحت کنترل در آمد رصد خانه «تابناک» خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند؛ تیترهایی مانند:«اصلاح طلبان هرگز مراسم اصولگرایان را برهم نزدند»؛«مردم اهواز با یک بلوغ اعتراض د»؛«باهنر: دونالد ترامپ متوهم است» و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند. سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د. وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس‌جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد :   ادامه مطلب  سفیر اوباما در و رئیس یک شکده ضد ایرانی در واشنگتن در یک یادداشت مشترک تاکید د که حامیان و مخالفان در باید از آشوب ها در ایران حمایت کنند. روز گذشته 22 دی ار تر ک ن و نوجوانان پارس به س رستی ناصر نظر که قرار بود تنها در یک نوبت در ساعت 18:30 روی صحنه برود، در سکوت خبری و بدون اعلام قبلی ساعت 15 هم روی صحنه رفت. تولیت آستان قدس رضوی با حضور در پشت صحنه برنامه «شهر عزیز» در جریان روند تولید این برنامه تلویزیونی قرار گرفت.
بازیگر جوان یی فاش کرد در صحنه برداری جدیدش وقتی صحنه آتش سوزی برداری… سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد.به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می کند.جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د.وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند.عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد : ادامه مطلب  دوما از آ ین مناطق تحت کنترل مخالفان مسلح بشار اسد است. احسان بداغی در رو مه ایران نوشت: «فیل» مخالفان ت، «هوا» نشده ترکید. خبرگزاری «ایرنا» از تکذیب امضای 10 پای طرح سؤال از رئیس جمهوری خبر داده است. طرحی که مخالفان ت می گویند بین 64 تا 88 امضا دارد و قرار است روز 11 تیرماه تقدیم هیأت رئیسه شود. باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصاویری از پشت صحنه حضور سید مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ضبط برنامه با دوربین شبکه یک سیما را منتشر کرد. «کیهان کلهر» - نوازنده ی برجسته ی کمانچه و آهنگساز- در حالی که برنامه هایی بسیار گسترده با هنرمندان و گروه های بین المللی از جمله بروکلین رایدر و اردال ارزنجان در خارج از کشور دارد و خود را برای اجراهای همراه با «علیرضا قربانی» در امریکا و کانادا آماده می کند، بار دیگر اوا فروردین ماه و اردیبهشت ماه در ایران «پردگیان باغ سکوت» را رو. رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه برنامه ششم از برنامه هایی بود که سخت مورد انتقاد قرار گرفت، گفت: فشارهای سنگینی از بیرون و داخل مجلس پیرامون برنامه ششم بود تا برنامه از مسیر خود خارج شود، اما این برنامه تصویب شد. تظاهرات روز شنبه با مشارکت مخالفان و حامیان مخالفان ترامپ رئیس جمهوری در مناطق مختلف و از جمله شهر برکلی ای کالیفرنیا به خشونت کشیده شد. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. ایسنا نوشت: منابعی در مخالفان مسلح از توقف حمایت های نظامی از مخالفان سوری خبر دادند. مخالفان استقلال کاتالونیا امروز برگزاری تظاهرات گسترده ای را در بارسلون برنامه ریزی کرده اند. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال، سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به هزینه 220 میلیارد تومانی برچیدن سامانه هوشمند سوخت گفت: بیشتر مخالفان حفظ کارت سوخت به طرق مختلف در جایگاه های سوخت ذینفع هستند. گروهی از مخالفان بحرینی که در خارج از این کشور زندگی می کنند در پیامی به مناسبت انقلاب 14 فوریه با دعوت مردم به حضور پر شور در سالروز این انقلاب گفتند: که انقلاب بحرین تا تحقق پیروزی آرام نمی گیرد. ایسنا نوشت: در حالی که مخالفان مسلح سوری از پایان تحریم مذاکرات آستانه خبر دادند، به طور غیرمنتظره سخنگوی هیئت مخالفان استعفا کرد. ه گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "مندی الصفدی" از اعضای حزب لیکود، به "فرانس 24" گفت: "مع ن سوری با ارسال پیامی به لیکود، پیروزی این حزب در انتخابات کنست را تبریک گفتند و این مساله، با توجه به کمک های شایان نتانیاهو به مخالفان و همچنین درمان زخمی های آنان در بیمارستان های ، امری طبیعی است." به نوشتۀ پایگاه خبری " الان" این پیام تبریک، نمی تواند از طرفِ همه مخالفان در خارج از این کشور باشد، البته نه به این سبب که بقیه مخالفانِ مستقر در خارج ملی گرا هستند، بلکه تنها به این دلیل که آن ها هنوز امکان برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی را پیدا نکرده اند. به نوشتۀ " الان" با توجه به اعتراف مندی الصفدی به همکاری رژیم صهیونیستی با گروه های مسلح در ، پس از گذشت چهار سال از آغاز بحران در این کشور اکنون سئوالات مهمی درباره مسائل حساس این کشور به ذهن متبادر می شود که این پیام تبریک آن را حل می کند. ائتلاف مخالفان ، پیروزی نتانیاهو را تبریک گفت
مخالفان سید حسن با این رفتار خود نشان دادند چندان موافق حضور او در صحنه ایران نیستند.… «از مشهورترین مخالفان حمله به سفارت می توان از مهدوی کنی، مهدی بازرگان، ابراهیم یزدی و محمود نام برد. البته هر یک از این افراد در آن زمان سمت های متفاوتی داشتند و زاویه دید آنها به مساله ی ان نبود. علی مطهری اظهار می کند که اگر پدرش به شهادت نرسیده بود، جزو مخالفان حمله به سفارت قرار داشت.» علی جنتی مطرح کرد سه برنامه مخالفان ت برای از صحنه خارج علی جنتی سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د. وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس‌جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد : این روزها مخالفان ت و سیاست کاهش آرا و یا رای نیاوردن را در دستور کار قرار داده اند و مذبوحانه دنبال این پروژه هستند، بنابراین ما هم باید تلاش کنیم با اعتماد آفرینی و معرفی کار های ت ، رییس جمهور که تجربه های ارزشمندی به دست آورده اند با رای بالا ایشان مجددا انتخاب شده و این سیاست مخالفان عقلانیت و اعتدال هم به ش ت بیانجامد. وی با اشاره به فراز و نشیب های حزب اعتدال و توسعه خاطر نشان کرد:در دوره احساس ما این بود که همه تلاش‌ها برای انحلال این حزب است و حتی بعد از مناظره مشهور دبیرکل این خصومت با حزب شدیدتر و جنبه عناد گرفت. عضو شورای مرکزی اعتدال و توسعه ب ان این که کشور و نظام برای ادامه مسیر مدبرانه و عقلانی خود نیازمند افراد دانشمند و با تجربه برای اداره امور کشور است اظهار کرد: کانون فرهنگیان حزب اعتدال می تواند به نمایندگی از جامعه معلمان شریف به عنوان اتاق فکری خوب برای حزب و حتی کشور و نظام عمل کند تا سرمایه اجتماعی عظیم اعتماد و حمایت معلمان و اولیا پشتوانه ارزشمند نظام باشد.
جنتی با بیان این که در هشت سال گذشته در بخش های مختلف کشور یک فاجعه به معنای کامل رخ داده بود گفت : تد ر مسولان ارشد نظام و تحقق توانست تا حدی برخی منافذ را برای حل این ها باز نماید و الحمدالله کشور الان در شرایط مناسبی قرار گرفته است.
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اهمیت همراهی فرهنگیان در عرصه های مختلف انقلاب ی تصریح کرد :
کانون فرهنگیان در این مدت کوتاه از همه تشکیلات حزب بهتر عمل کرده است و اگر حزب اعتدال و توسعه تنها یک کانون فرهنگیان فراگیر داشته باشد می تواند اثرگذاری خود را در جامعه به شکل مطلوب ایفا نماید. انتهای پیام امروزه در دوره ی تمدّن و پیشرفت برای از میان بردن مخالفان روش های بی رحمانه و وحشیانه ای وجود دارد ؛ فکرش را ید که در گذشته چگونه می توانسته باشد ؟یکی از شیوه ها در دوره ی صفویه برای کشتن مخالفان این بود که از کله ی مخالفان قورمه سبزی درست می د . چه کار زشت و بی انصافانه ای ؟ البته در بسیاری از دوره ها و حتی امروزه نیز از این بدتر است . رئیس جمهور ونزوئلا از مخالفان خواست برای حل اختلافات موجود در این کشور به مذاکره بنشینند. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در صحنه های خطر و در تمام صحنه ها نفر اول است، گفت: اول عالم المومنین(ع) است که سپر بلای (ص) می شود. پشت صحنه ضبط برنامه تلویزیونی شبکه3 سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری مخالفان رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی خواستار دستگیری وی شدند. سلام دوستان
وقت به خیر
چند وقتی است که برنامه ی ثریا به دلیل انتقادات تند به ت در ابعاد مختلف اقتصادی، ، بهداشت و درمان و ... تحت فشار شدید قرار گرفته و همانند برنامه هسته ای و فضایی و ... تعطیل شده است
در آ ین برنامه های ثریا بود که با حضور بهداشت و پاسخ گویی از جنس ت راستگویان، اندک آبروی این ت نیز به باد رفت و آنها برای انتقام ا. مخالفان ت ونزوئلا در ادامه تظاهرات خود خیابان‎های اصلی شهر کاراکاس پایتخت این کشور را مسدود د. بازیگر « ان دریایی کاراییب» که پیش از این هم یکی از مخالفان در ایالات متحده بوده، این بار در یک گردهمایی برای مردم سخنرانی کرد تا جلوی شدن هفت زندانی در ۱۱ روز را بگیرد. رضا میر کریمی کارگردان دختر مهمان برنامه راز شد و به گفتگو با نادر طالب زاده در این برنامه پرداخت . برنامه راز نگاهی به سینمای دینی در آثار سید رضا میرکریمی بود. در ادامه تصاویری را خواهید دید که شاید هرگز دیگر در تلویزیون نبینید.برنامه راز چهاردهمین برنامه راز با حضور رضا میرکریمی کارگردان سینما و با اجرای نادر طالب زاده با موضوع بررسی سینمای دینی، روی آنتن شبکه چهار سیما رفت. تکرار این برنامه ساعت 17 روز بعد پخش می شود. خبرنگاران شب گذشته مهمان پشت صحنه چهاردهمین برنامه راز با حضور رضا میرکریمی بودند و تصاویری از تلاش و زحمات تیم سازنده و عوامل برنامه راز را که شاید هیچگاه فرصت پخش پیدا نکنند، ثبت کرده اند. تصاویری از پشت صحنه برنامه راز برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی  برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی  برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی  برنامه راز پشت صحنه برنامه راز با حضور رضا میرکریمی این تصاویر از برنامه راز را هرگز در تلویزیون نمی بینید!
ادامه مطلب بر اساس این توافق نان غیرنظامی می توانند از طریق مسیرهای امن معینی از این 4 شهر خارج شوند.رسانه ها به نقل از مخالفان ت اعلام د که اطراف جنگ با وساطت ایران و قطر به توافقی رسیدند که بر اساس آن محاصره 2 شهرک شیعه نشین فوعه و کفریا در برابر پایان دادن به محاصره دو شهر سنی نشین وابسته به مخالفان ش ته شود.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه و سایت آر تی روسیه، این توافق میان ت و گروه های وابسته به مخالفان انجام شد.

در این توافق ایران به نمایندگی از ت و قطر به نمایندگی از مخالفان نقش میانجیگری ایفا د.

فوعه و کفریا دو شهر کوچک شیعه نشین هستند که اکنون تحت کنترل نیروهای تی قرار دارند اما این دو شهر در میان مناطق تحت کنترل مخالفان قرار دارند و امکان امدادرسانی به آنها وجود ندارد. این دو شهر شیعه نشین در محاصره مخالفان مسلح هستند.

فوعه و کفریا در استان ادلب واقع در شمال غرب قرار دارند. استان ادلب تحت کنترل مخالفان است.

مخالفان: واسطه گری ایران و قطر برای پایان محاصره 4 شهر
بر اساس این توافق نان این دو شهر می توانند از طریق مسیرهای امن از ای خود خارج شوند.

ت نیز اجازه وج غیرنظامیان دو شهر مضایا و زبدانی که اکنون تحت کنترل مخالفان هستند را خواهد داد. این دو شهر در استان دمشق هم اکنون در کنترل نیروهای تی قرار دارند.

مخالفان: واسطه گری ایران و قطر برای پایان محاصره 4 شهر
بر اساس این گزارش، تعداد غیرنظامیان ن در این 4 شهر  60 هزار نفر است.

اطراف درگیری از شب به منظور ایجاد زمینه اجرای توافق آتش بس را شروع کرده اند. قرار است این توافق طی یک هفته آینده اجرا شود.

گفته می شود مذاکرات میانجیگری در دوحه قطر و با حضور نمایندگی از طرف ایران، قطر ، حزب الله لبنان و گروه مسلح تحریر الشام برگزار شد. ایرنا نوشت: شبکه اسکای نیوز شب گزارش داد: دادستان کل ای مریلند اعلام کرد که به جمع مخالفان فرمان ضد مهاجرتی رئیس جمهوری پیوسته است. ایرنا نوشت: بشار جعفری در شورای امنیت مخالفان مسلح سوری را متهم به حملات شیمیایی در کرد و تاکید نمود که مخالفان دو لیتر گاز سارین از لیبی وارد کرده اند. مهر نوشت: خالق آلبوم «صلح و عشق» از تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری اجرای صحنه ای این اثر موسیقایی سخن گفت. مخالفان رودریگو دوترته رئیس جمهور فیلیپین به درگیری با پلیس انجامید. مخالفان بعد از آتش زدن نماد های عمو سام و دوترته به سمت کاخ رئیس جمهوری هجوم بردند که پلیس به وسیله ماشین های آب پاش و سپر های محافظتی به متفرق آنها پرداخت. رو مه آرمان در گفت و گویی با داریوش قنبری فعال اصلاح طلب نوشت: با توجه به نزدیک شدن انتخابات 96، عده ای از مخالفان و رقبای اقدام به جوسازی های رسانه ای علیه او کرده اند. مهر نوشت:رئیس جمهور ترکیه با هدف جلب آرای مردمی برای همه پرسی روز ۱۶ آوریل ان اتحادیه اروپا و مخالفان داخلی را مورد حمله قرار داد. چه ی از کی روش مجوز مدارس فوتبال منچستر یونایتد را می خواست؟

p3urg9fcrew1e0qkf1x.jpg
مناظره های تلویزیونی بر سر ماندن و نماندن کی روش در حال پخش است و در این میان شنیدن سخنان موافقان و مخالفان کی روش برای بینندگان تلویزیونی جذاب است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، پس از برنامه نود دوشنبه شب، دو برنامه ورزشی دیگر در شبکه های خبر و ورزش سه مناظره برای ماندن یا رفتن کی روش روی آنتن بردند که در هر سه برنامه موافقان و مخالفان کی روش و حتی انی که مواضعی بین ن دارند به اظهار نظر پرداختند. دادگاهی در بحرین حکم مخالفان در این کشور را از 9 سال به 4 سال کاهش داد. تظاهرات خیابانی مخالفان اردوغان در خیابان ها پس از پیروزی ۵۱ درصدی او در رفراندوم . پشت صحنه ضبط برنامه سیدمصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری شبکه الجزیره در خبری فوری به نقل از دفتر استفان دی میستورا ویژه سازمان ملل در امور اعلام کرد نمایندگان ت و مخالفان در ژنو به طور مستقیم و رو در رو با هم مذاکره می کنند. سیداحمد حجازی، کارگردان «من و شما» می گوید در این برنامه برای نخستین بار در ایران پشت صحنه کنسرت های برگزار شده با عنوان بک استیج از تلویزیون پخش خواهد شد. ائتلاف مخالفان جهت بررسی تحولات این کشور در استانبول گردهم می آیند. ده ها هزار نفر ار مخالفان رئیس جمهوری ترکیه با پیمودن صدها کیلومتر از پایتخت این کشور، خود را به شهر استانبول رساندند. وبگاه تحلیلی روسی نوشت: عربستان سعی دارد به معنای واقعی کلمه ایران را از صحنه خارج کند اما ایران نیز کشوری نیست که از صحنه عقب نشینی کند.