3 برنامه مخالفان برای از صحنه خارج

به نقل از خبرگزاریها در مورد 3 برنامه مخالفان برای از صحنه خارج : شهر حلب از نیمه سال ۲۰۱۲ میلادی جبهه اصلی جنگ داخلی بود و به مناطقی تحت کنترل نیروهای تی و مخالفان مسلح تقسیم شده بود. در سال 2016 این شهر از کنترل مخالفان مسلح خارج و تحت کنترل در آمد خبرنگار سانا اعلام کرد که 70 نفر از مخالفان مسلح سوری و خانواده هایشان امروز دوشنبه صبح از محله وعر در حمص خارج شدند. سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د. وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس‌جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد :   ادامه مطلب  سفیر اوباما در و رئیس یک شکده ضد ایرانی در واشنگتن در یک یادداشت مشترک تاکید د که حامیان و مخالفان در باید از آشوب ها در ایران حمایت کنند. یک رو مه یی در مطلبی به کشورهای غربی پیشنهاد کرده با حمایت از مخالفان داخلی ایران، برنامه هسته ای این کشور را متوقف کنند. تولیت آستان قدس رضوی با حضور در پشت صحنه برنامه «شهر عزیز» در جریان روند تولید این برنامه تلویزیونی قرار گرفت.
بازیگر جوان یی فاش کرد در صحنه برداری جدیدش وقتی صحنه آتش سوزی برداری… سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد.به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می کند.جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د.وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند.عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد : ادامه مطلب  دوما از آ ین مناطق تحت کنترل مخالفان مسلح بشار اسد است. احسان بداغی در رو مه ایران نوشت: «فیل» مخالفان ت، «هوا» نشده ترکید. خبرگزاری «ایرنا» از تکذیب امضای 10 پای طرح سؤال از رئیس جمهوری خبر داده است. طرحی که مخالفان ت می گویند بین 64 تا 88 امضا دارد و قرار است روز 11 تیرماه تقدیم هیأت رئیسه شود. ایسنا نوشت: پشت صحنه و اتفاقات برنامه «۲۰۱۸» که برای جام جهانی تدارک دیده شده بود، ۲۹ تیر از تلویزیون پخش می شود. باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصاویری از پشت صحنه حضور سید مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ضبط برنامه با دوربین شبکه یک سیما را منتشر کرد. منابع وابسته به مخالفان مسلح سوری اعلام د در پی حملۀ شدید ماه گذشتۀ جنگجویان افراط گرا به نیروهای مخالفان سوری در شمال غرب این کشور، سیا کمک های نظامی خود را به این نیروها تعلیق کرده است.... برنامه نود بخشی را به پشت صحنه ویژه برنامه قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه اختصاص داد. تظاهرات روز شنبه با مشارکت مخالفان و حامیان مخالفان ترامپ رئیس جمهوری در مناطق مختلف و از جمله شهر برکلی ای کالیفرنیا به خشونت کشیده شد. یاسر بختیاری (یاس) مخالفان موسیقی را افرادی خواند که خود را به خواب زده اند تا نشود آنها را بیدار کرد. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال، سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. ایسنا نوشت: منابعی در مخالفان مسلح از توقف حمایت های نظامی از مخالفان سوری خبر دادند. مخالفان استقلال کاتالونیا امروز برگزاری تظاهرات گسترده ای را در بارسلون برنامه ریزی کرده اند. سهراب یکی از شرکت کنندگان برنامه استیج پس از یک سال، سکوت خود را ش ت و پشت صحنه و اتفاقات عجیب این برنامه را فاش کرد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به هزینه 220 میلیارد تومانی برچیدن سامانه هوشمند سوخت گفت: عمده مخالفان حفظ کارت سوخت به طرق مختلف در جایگاه های سوخت ذینفع هستند. پشت صحنه ضبط برنامه سیدمصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری پشت صحنه ضبط برنامه ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری ه گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "مندی الصفدی" از اعضای حزب لیکود، به "فرانس 24" گفت: "مع ن سوری با ارسال پیامی به لیکود، پیروزی این حزب در انتخابات کنست را تبریک گفتند و این مساله، با توجه به کمک های شایان نتانیاهو به مخالفان و همچنین درمان زخمی های آنان در بیمارستان های ، امری طبیعی است." به نوشتۀ پایگاه خبری " الان" این پیام تبریک، نمی تواند از طرفِ همه مخالفان در خارج از این کشور باشد، البته نه به این سبب که بقیه مخالفانِ مستقر در خارج ملی گرا هستند، بلکه تنها به این دلیل که آن ها هنوز امکان برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی را پیدا نکرده اند. به نوشتۀ " الان" با توجه به اعتراف مندی الصفدی به همکاری رژیم صهیونیستی با گروه های مسلح در ، پس از گذشت چهار سال از آغاز بحران در این کشور اکنون سئوالات مهمی درباره مسائل حساس این کشور به ذهن متبادر می شود که این پیام تبریک آن را حل می کند. ائتلاف مخالفان ، پیروزی نتانیاهو را تبریک گفت
مخالفان سید حسن با این رفتار خود نشان دادند چندان موافق حضور او در صحنه ایران نیستند.… «از مشهورترین مخالفان حمله به سفارت می توان از مهدوی کنی، مهدی بازرگان، ابراهیم یزدی و محمود نام برد. البته هر یک از این افراد در آن زمان سمت های متفاوتی داشتند و زاویه دید آنها به مساله ی ان نبود. علی مطهری اظهار می کند که اگر پدرش به شهادت نرسیده بود، جزو مخالفان حمله به سفارت قرار داشت.» علی جنتی مطرح کرد سه برنامه مخالفان ت برای از صحنه خارج علی جنتی سابق ارشاد بر وم حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش‌رو و ضرورت حمایت آنها از تاکید کرد. به گزارش ایسنا، علی جنتی که در جمع اعضای شورای سیاستگذاری کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه سخن می گفت افزود: سیاست خسته و به انصراف رساندن او از حضور در انتخابات ش ت خورده و در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت می‌کند. جنتی افزود : مخالفان ت ابتدا سیاست خسته و ت و به انصراف رساندن او از حضور در عرصه انتخابات را در پیش گرفتند و رسانه های وابسته به آنان هم برای تحقق این سیاست در طول این مدت حتی یک تیتر مثبت در باره عملکرد های ت منتشر ن د. وی با اشاره به نقش موثر آیت الله هاشمی در شرایط حساس انقلاب اظهار کرد: در هفته های آ حیات پر برکت این شخصیت اعتدالی آیت الله هاشمی از آقای خواسته بودند که با حضور در دور بعدی انتخابات این مسیر عقلانی و همراه با تدبیر را ادامه دهند. عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره سیاست و برنامه دوم مخالفان ت گفت : سیاست دوم مخالفان ت تک دوره ای شدن و دمیدن در این فکر از طریق رسانه ها است، آنها همزمان تلاش د با تاثیر گذاری بر برخی شخصیت ها و نهادها برطبل زاویه دار بودن رییس‌جمهور با ی بکوبند که حمایت های ی در برهه های مختلف از کلیت برنامه ها و اقدامات ت این سیاست ت یبی هم به ش ت انجامید.
سابق ارشاد تصریح کرد : این روزها مخالفان ت و سیاست کاهش آرا و یا رای نیاوردن را در دستور کار قرار داده اند و مذبوحانه دنبال این پروژه هستند، بنابراین ما هم باید تلاش کنیم با اعتماد آفرینی و معرفی کار های ت ، رییس جمهور که تجربه های ارزشمندی به دست آورده اند با رای بالا ایشان مجددا انتخاب شده و این سیاست مخالفان عقلانیت و اعتدال هم به ش ت بیانجامد. وی با اشاره به فراز و نشیب های حزب اعتدال و توسعه خاطر نشان کرد:در دوره احساس ما این بود که همه تلاش‌ها برای انحلال این حزب است و حتی بعد از مناظره مشهور دبیرکل این خصومت با حزب شدیدتر و جنبه عناد گرفت. عضو شورای مرکزی اعتدال و توسعه ب ان این که کشور و نظام برای ادامه مسیر مدبرانه و عقلانی خود نیازمند افراد دانشمند و با تجربه برای اداره امور کشور است اظهار کرد: کانون فرهنگیان حزب اعتدال می تواند به نمایندگی از جامعه معلمان شریف به عنوان اتاق فکری خوب برای حزب و حتی کشور و نظام عمل کند تا سرمایه اجتماعی عظیم اعتماد و حمایت معلمان و اولیا پشتوانه ارزشمند نظام باشد.
جنتی با بیان این که در هشت سال گذشته در بخش های مختلف کشور یک فاجعه به معنای کامل رخ داده بود گفت : تد ر مسولان ارشد نظام و تحقق توانست تا حدی برخی منافذ را برای حل این ها باز نماید و الحمدالله کشور الان در شرایط مناسبی قرار گرفته است.
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اهمیت همراهی فرهنگیان در عرصه های مختلف انقلاب ی تصریح کرد :
کانون فرهنگیان در این مدت کوتاه از همه تشکیلات حزب بهتر عمل کرده است و اگر حزب اعتدال و توسعه تنها یک کانون فرهنگیان فراگیر داشته باشد می تواند اثرگذاری خود را در جامعه به شکل مطلوب ایفا نماید. انتهای پیام امروزه در دوره ی تمدّن و پیشرفت برای از میان بردن مخالفان روش های بی رحمانه و وحشیانه ای وجود دارد ؛ فکرش را ید که در گذشته چگونه می توانسته باشد ؟یکی از شیوه ها در دوره ی صفویه برای کشتن مخالفان این بود که از کله ی مخالفان قورمه سبزی درست می د . چه کار زشت و بی انصافانه ای ؟ البته در بسیاری از دوره ها و حتی امروزه نیز از این بدتر است . عضو هیات رییسه مجلس شورای ی گفت: مخالفان ت و رقیبان رییس جمهوری باید از نگاه انحرافی برای تسویه حساب با ت در موضوع دست بردارند. پشت صحنه ضبط برنامه تلویزیونی شبکه3 سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری رئیس جمهور ونزوئلا از مخالفان خواست برای حل اختلافات موجود در این کشور به مذاکره بنشینند. گزارشی از پشت صحنه برنامه ماه عسل را مشاهده می کنید. مخالفان رئیس جمهور برکنار شده کره جنوبی خواستار دستگیری وی شدند. تظاهرات روز شنبه مخالفان رئیس جمهوری در مناطق مختلف این کشور و از جمله شهر «برکلی» در ای کالیفرنیا به خشونت کشیده شد. مخالفان ت ونزوئلا در ادامه تظاهرات خود خیابان‎های اصلی شهر کاراکاس پایتخت این کشور را مسدود د. تصاویری واقعی از پشت صحنه یک سریال را می بینید که حمله قلبی راننده، باعث می شود اتوبوس از کنترل خارج شود. رئیس جمهور امروز در مجمع سالیانه بانک مرکزی طی اظهارنظری عجیب مخالفان با ت را کم عقل خواند. بر اساس این توافق نان غیرنظامی می توانند از طریق مسیرهای امن معینی از این 4 شهر خارج شوند.رسانه ها به نقل از مخالفان ت اعلام د که اطراف جنگ با وساطت ایران و قطر به توافقی رسیدند که بر اساس آن محاصره 2 شهرک شیعه نشین فوعه و کفریا در برابر پایان دادن به محاصره دو شهر سنی نشین وابسته به مخالفان ش ته شود.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری فرانسه و سایت آر تی روسیه، این توافق میان ت و گروه های وابسته به مخالفان انجام شد.

در این توافق ایران به نمایندگی از ت و قطر به نمایندگی از مخالفان نقش میانجیگری ایفا د.

فوعه و کفریا دو شهر کوچک شیعه نشین هستند که اکنون تحت کنترل نیروهای تی قرار دارند اما این دو شهر در میان مناطق تحت کنترل مخالفان قرار دارند و امکان امدادرسانی به آنها وجود ندارد. این دو شهر شیعه نشین در محاصره مخالفان مسلح هستند.

فوعه و کفریا در استان ادلب واقع در شمال غرب قرار دارند. استان ادلب تحت کنترل مخالفان است.

مخالفان: واسطه گری ایران و قطر برای پایان محاصره 4 شهر
بر اساس این توافق نان این دو شهر می توانند از طریق مسیرهای امن از ای خود خارج شوند.

ت نیز اجازه وج غیرنظامیان دو شهر مضایا و زبدانی که اکنون تحت کنترل مخالفان هستند را خواهد داد. این دو شهر در استان دمشق هم اکنون در کنترل نیروهای تی قرار دارند.

مخالفان: واسطه گری ایران و قطر برای پایان محاصره 4 شهر
بر اساس این گزارش، تعداد غیرنظامیان ن در این 4 شهر  60 هزار نفر است.

اطراف درگیری از شب به منظور ایجاد زمینه اجرای توافق آتش بس را شروع کرده اند. قرار است این توافق طی یک هفته آینده اجرا شود.

گفته می شود مذاکرات میانجیگری در دوحه قطر و با حضور نمایندگی از طرف ایران، قطر ، حزب الله لبنان و گروه مسلح تحریر الشام برگزار شد. مهر نوشت: خالق آلبوم «صلح و عشق» از تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری اجرای صحنه ای این اثر موسیقایی سخن گفت. ایرنا نوشت: شبکه اسکای نیوز شب گزارش داد: دادستان کل ای مریلند اعلام کرد که به جمع مخالفان فرمان ضد مهاجرتی رئیس جمهوری پیوسته است. ایرنا نوشت: بشار جعفری در شورای امنیت مخالفان مسلح سوری را متهم به حملات شیمیایی در کرد و تاکید نمود که مخالفان دو لیتر گاز سارین از لیبی وارد کرده اند. همواره در لابلای دعواهای و جناحی، آنقدر به حواشی، پررنگ پرداخته می شود که مسأله اصلی و متن کاملا فراموش می شود. حالا حکایت این روزهای اداره کشور است که البته چیز تازه و جدیدی نیست و در ت های قبل هم قیل و قال موافقان و مخالفان ت چنان بلند بود که ی پرسش های اصلی را نمی شنید. چنانچه از موافقان یا مخالفان ت هستید، می توانید اینجا دیدگاه خ. رو مه آرمان در گفت و گویی با داریوش قنبری فعال اصلاح طلب نوشت: با توجه به نزدیک شدن انتخابات 96، عده ای از مخالفان و رقبای اقدام به جوسازی های رسانه ای علیه او کرده اند. ساعاتی پیش مرتضی میرباقری معاون سیما ازپشت صحنه برنامه «2018» عادل فردوسی پور بازدید کرد. چه ی از کی روش مجوز مدارس فوتبال منچستر یونایتد را می خواست؟

p3urg9fcrew1e0qkf1x.jpg
مناظره های تلویزیونی بر سر ماندن و نماندن کی روش در حال پخش است و در این میان شنیدن سخنان موافقان و مخالفان کی روش برای بینندگان تلویزیونی جذاب است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، پس از برنامه نود دوشنبه شب، دو برنامه ورزشی دیگر در شبکه های خبر و ورزش سه مناظره برای ماندن یا رفتن کی روش روی آنتن بردند که در هر سه برنامه موافقان و مخالفان کی روش و حتی انی که مواضعی بین ن دارند به اظهار نظر پرداختند. پشت صحنه ضبط برنامه سیدمصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری پشت صحنه ضبط برنامه مصطفی هاشمی طبا نامزد انتخابات ریاست جمهوری سیداحمد حجازی، کارگردان «من و شما» می گوید در این برنامه برای نخستین بار در ایران پشت صحنه کنسرت های برگزار شده با عنوان بک استیج از تلویزیون پخش خواهد شد. تظاهرات خیابانی مخالفان اردوغان در خیابان ها پس از پیروزی ۵۱ درصدی او در رفراندوم . رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی به شدت از مخالفان تش به علت انتقاد از وی انتقاد کرد.