4 استقلالی ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد 4 استقلالی ها : هافبک میانی مد نظر استقلالی ها با این تیم توافق کرد. م ع تراکتورسازی با قراردادن ع ی در استوری خود استقلالی شدنش را تایید کرد. استقلالی های در لیگ قهرمانان رکورد خوبی در پن ی ها از خود به جای گذاشته اند. استقلالی ها برای لیگ هفدهم هنوز م ع مورد نظر خود را جذب نکرده اند. استقلالی ها این روزها به دنبال جذب هافبک جوان صبای قم هستند. دو بازیکن استقلالی سابق در صبای قم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند. این طور که شنیده می شود استقلالی ها رقم 450 هزار دلار را به منشا پیشنهاد داده اند. سرمربی جدید گسترش فولاد در صد جذب شماره هشت استقلالی هاست. استقلالی ها پس از حضور در ایروان در کمپ تیم های ملی ارمنستان اقامت خواهند داشت. توفیقی می گوید به استقلالی ها ارتباطی ندارد پرسپولیسی ها چقدر به بازیکنان شان داده اند. تیموریان که به دوباره به جمع آبی پوشان بازگشته، سندی از استقلالی بودن خود منتشر کرده است. شهاب حسینی استقلالی است یا پرسپولیسی؟ او وقتی در جمع همکارانش با این سوال مواجه شد گفت: من نه استقلالی ام و نه پرسپولیسی، بلکه...
ادامه خبر + ع تمرین امروز استقلالی ها تحت تاثیر هوای برفی تهران صحنه های جالبی را رقم زد. استقلالی ها پس ازسومین پیروزی سه گله خود درلیگ برترحس روحیه گرفته و ازانگیزه کافی برخوردارشده اند. استقلالی ها در جریان تمرین بارها تلاش د تا از هافبک دفاعی این تیم حمایت کنند. استقلالی ها به دلیل پرداخت ن بخشی از بدهی هایشان نمی توانند از تیموریان و جپارف استفاده کنند. پس از اتفاقات در نوع خود عجیب و جالب توجهی که روز پنجشنبه برای استقلالی ها رخ داد، به حساب بازیکنان این تیم پول واریز شد. محسن مسلمان به فولاد خوزستان پیوسته اما هنوز هم بحث بر سر اینکه چرا به استقلال نرفت ادامه داردو سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان امروز در گفت و گو با خبرورزشی حرف های جالبی زده است: آقای آذری، بی تعارف چه شد که مسلمان را به استقلالی ها ندادید؟استقلالی ها می خواستند ارزون، لرزون و غلتون ب ند! استقلالی ها مسلمان را ارزون، لرزون و غلتون می خواستند! در حالی که پرواز صبح استقلالی های خوزستان به دلیل گردو خاک لغو شده بود، کاروان تیم استقلال خوزستان که با سه پرواز به تهران قرار بود حرکت کنند، دقایقی پیش وارد تهران شدند. نوشته رسیدن استقلالی ها با سه… خبری خوب برای استقلالی ها ورزش > لیگ برتر - منصور پورحیدری روز به محل تمرین استقلالی ها می رود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،منصور پورحیدری که مدت هاست به دلیل بیماری از تمرین استقلالی ها دور شده است فردا در تمرین این تیم شرکت می کند. پورحیدری بارها گفته که دلش نمی خواهد دور از فوتبال و هیاهوی آن باشد.او حتی زمانی هم که در بیمارستان ب. / استقلال در حالی به نقل و انتقالات نیم فصل نزدیک می شود که احتمالا ج چند بازیکن این تیم بسیار زیاد است.استقلال در یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف ذوب آهن می رود و پس از این دیدار زمان نقل و انتقالات لیگ برتر آغاز می شود. ظاهرا از جمع استقلالی ها پژمان نوری به طور قطع این تیم را ترک می کند. این بازیکن می خواهد در نیم فصل به ملوان برود و . هافبک طراح پرسپولیس تاکید می کند شایعه استقلالی بودن او درست نیست و هیچوقت چنین موضوعی را عنوان نکرده است. یک رو مه صبح امروز کشور گزارشی تهیه کرده است در باره اینکه «هواداران پرسپولیس بلیت جایگاه آبی ها را می ند تا ورزشگاه خالی از استقلالی باشد»! مهدی رحمتی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:هواداران عزیز و با معرفت استقلالی باز هم مثل همیشه برای تیم خودتون سنگ تموم گذاشتید سهر ان م ع تازه وارد استقلالی ها بازیکن جدید فهرست پیروانی برای تیم امید است. استقلالی ها بعد از پیروزی 3 گله برابر پرسپولیس نماد جدیدی را برای خود انتخاب د. کاپیتان استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل العین لیدر استقلالی ها شد. استقلالی ها امیدوارند ایرانی ها در العین تنهایشان نگذارند. پژمان منتظری به استقلالی ها وعده داده تا بعد از بازی تیم ملی برابر ازب تان با آبی پوشان قرارداد امضا کند. استقلالی ها انتظار دارند پرسپولیس بتواند حریف روز پنجشنبه خود را ش ت دهد و برای این اتفاق، لحظه شماری می کنند. م ع تیم تراکتورسازی گفت: استقلالی ها از نظر اعصاب به هم ریخته بودند و بازی به خاطر این موضوع به جنجال کشیده شد.
تیموریان که به دوباره به جمع آبی پوشان بازگشته، سندی از استقلالی بودن خود منتشر کرده است. هافبک تیم ماشین سازی در صفحه شخصی اش به استقلالی ها طعنه زده است. پیشنهاد ۸۰۰ میلیون تومانی مانع از استقلالی شدن مصلح شده است. 4 استقلالی ممکن است دیدار با رقیب سنتی را از دست بدهند. مدیرعامل استقلال در کفرانس خبری مقابل خبرنگاران نشست. مدیر گسترش فولاد شرط استقلالی شدن هافبک تیمش را مشخص کرد. تمرین روز استقلالی ها بدون حضور منصوریان و چند بازیکن برگزار شد. محرمی: استقلالی ها یازده نفره دفاع می د
بازیکن سابق پرسپولیس گفت: استقلال خوزستان در بازی مقابل پرسپولیس یازده نفره دفاع می کرد. مجتبی محرمی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: استقلالی ها یازده نفره دفاع می د. در این نوع فوتبال ها کار تیمی که حمله می کند بسیار سخت می شود.

به نقل از فارس، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد: پرسپولیسی ها به هر دری زدند، بسته بود و به بن بست خوردند. آنها تلاش زیادی برای ب سه امتیاز انجام دادند اما به نتیجه نرسیدند.
رضا نوروزی بازیکن جدید پرسپولیس برای تیم رقیت پایتخت نشین خود کری خواند. بعد از کری خوانی بازیکنانی مثل بنگر، کفشگری و صادقیان برای استقلالی ها رضا نوروزی مهاجم جدید و گ ن پرسپولیس هم کری خوانی انگشتی را برای استقلالی ها شروع کرد. کرخوانی بازیکن جدید پرسپولیس برای استقلالی ها+ع رامین رضائیان هنوز تیم جدید خود را انتخاب نکرده و گویا تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد، استقلالی ها امیدوار به جذب این بازیکن خواهند بود. از باشگاه استقلال خبر می رسد استقلالی ها شماره هفت سال بعدشان را پیدا کرده اند. به گزارش شفقناورزشی؛ درحالی که بعد از ج سروش رفیعی از پرسپولیس آنها برای جای خالی اش به شدت علاقه داشتند حسن بیت سعید… م ع تیم تراکتورسازی استقلالی ها از نظر اعصاب به هم ریخته بودند و بازی به خاطر این موضوع به جنجال کشیده شد. بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشورمان که از استقلالی های دو آتیشه است در گپ نوروزی از قهرمانی پرسپولیسی ها گفت.
سنگربان استقلالی صبا گفت: «بچه ها خیلی خوب بازی د تا پرسپولیس در دربی کمتر حرفی برای گفتن داشته… در روزهایی که تصور می شود مسوولان استقلال در نقل و انتقالات دست روی دست گذاشته اند استقلالی ها در حال رایزنی با چند بازیکن هستند. علیرضا منصوریان نمی خواهد با افشای نام بازیکنان مد نظرش تمرکز بازیکنان… بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشورمان که از استقلالی های دو آتیشه است در گپ نوروزی از قهرمانی پرسپولیسی ها گفت. دوقلوهای بازیکن سابق پرسپولیس با کری خوانی برای استقلالی ها سال 1396 را آغاز د. این طور که از شواهد پیداست استقلالی با پرداخت یک قسط بازیکن خارجی منعی برای جذب بازیکنان خارجی در نقل و انتقالات ندارد. امید ابراهیمی مشکلی برای همراهی استقلالی ها در بازی برگشت برابر العین نخواهد داشت.