7 کشته و زخمی در انفجار بمب در سینا

به نقل از خبرگزاریها در مورد 7 کشته و زخمی در انفجار بمب در سینا : در این حادثه یک انفجار روی داد که ناشی از انفجار بمب بود.انفجار توسط یک انتحاری انجام شد که مورد شناسایی قرار گرفته/ / یک بمب دست ساز اماده انفجار کشف شد. مهر نوشت: منابع مصری از انفجار یک بمب در استان سینا که ۱۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت، خبر دادند. در گی انفجار یک خودروی زرهی در مرکز سینا در مصر، پنج نفر کشته و دو تن دیگر زخمی شدند. همشهری آنلاین: در پی انفجار یک بمب در بازاری در شمال غرب پا تان، دست کم ۲۲ تن کشته شده و ۷۰ تن دیگر زخمی شدند. در پی وقوع انفجار در جنوب شهر العریش واقع در استان سینای شمالی، دو نظامی مصری کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند. بر اثروقوع انفجار در شهر پاراچنار در مناطق شمال غرب پا تان 5 تن کشته و حدود 40 نفر دیگر نیز زخمی شدند. انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در جنوب پایتخت عراق تا کنون 7 کشته و 20 زخمی بر جای گذاشته است. بر اثر انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در پایتخت عراق هفت نفر کشته و زخمی شدند. منابع خبری شامگاه شنبه گزارش دادند که بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در حومه ادلب واقع در شمال دستکم ۹ نفر کشته و ۲۲ نفر زخمی شدند. مقام های ت چین امروز ( ) اعلام د، انفجار در بیرون یک مهدکودک که روز پنجشنبه رخ داد و به کشته شدن هشت تن و زخمی شدن ده ها تن دیگر منجر شد، ناشی از یک بمب بود و فرد مظنون نیز در این انفجار کشته شده است. بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهر موگا و، دست کم سه تن کشته و بیش از ده تن نیز زخمی شدند. همشهری آنلاین: انفجار در بازار میوه و تره بار پاراچنار در پا تان دست کم ۱۰ نفر کشته و بیش از ۵۰ نفر زخمی برجای گذاشت. دقایقی پس از انفجار طنطا، انفجار دیگری در شهر ساحلی اسکندریه رخ داد. این انفجار نیز در یک کلیسا رخ داد. دقایقی پس از انفجار طنطا، انفجار دیگری در شهر ساحلی اسکندریه رخ داد. این انفجار نیز در یک کلیسا رخ داد. همشهری آنلاین: انفجار انتحاری در کابل پایتخت افغانستان دست کم یک کشته و ۴ زخمی برجای گذاشت. این انفجار ساعت ۸:۴۰ دقیقه صبح در منطقه قابل بای و حوزه نهم پلیس شهر کابل روی داده است. انفجار خودروی بمب گذاری شده در پایتخت سومالی، 11 کشته و زخمی بر جا گذاشت. همشهری آنلاین: تلویزیون چین اعلام کرد شمار کشته ها وزخمی های انفجار نزدیک مهد کودکی در شهر «فنگ شیان» در شرق چین به ۷۳ کشته و زخمی افزایش یافت. انفجار تروریستی بغدادانفجار تروریستی بغداد , منابع پلیس عراق از انفجار خودرو بمب گذاری شده در نیمه هایشب گذشته خبر دادند که مسئولیت آن را برعهده گرفت. این انفجار که در محله الکراده رخ دادهبالغ بر ۹۰ کشته و زخمی برجای گذاشت.
انفجار تروریستی بغداد
به نقل از سایت شبکه الجزیره، منابع در پلیس عراق اعلام د، براثر انفجار خودروی بمب . انفجار یک بمب مغناطیسی در پایتخت افغانستان ۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت. این انفجار ده ها کشته و زخمی بر جای گذاشت. برخی منابع گفتند، این انفجار ۱۲ کشته برجای گذاشت. انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در پایتخت عراق به کشته شدن 55 نفر و مجروح شدن بیش از 60 نفر انجامید. انفجار انتحاری امروز( ) در حومه شمال شرقی حلب ده ها کشته و زخمی در میان غیر نظامیان بر جای گذاشت. ایرنا نوشت: یک مقام مسئول در اداره پلیس بغداد گفت: بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در شرق پایتخت یک غیرنظامی کشته و شش تن دیگر زخمی شدند. وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد که به دنبال انفجار در شهر کابل، تاکنون ۸۰ کشته و ۳۵۰ زخمی به بیمارستانهای حوالی محل حادثه منتقل شده اند. ایرنا نوشت: انفجار یک خودرو بمب گذاری شده در بعدازظهر پنجشنبه در جنوب غرب بغداد ۱۱۵ کشته و زخمی به جا گذاشته است. منابع در بین مخالفان مسلح امروز (پنجشنبه) اعلام د، در انفجار انتحاری که با یک خودروی بمب گذاری شده در شهر ادلب در شمال غرب رخ داد، ده ها تن کشته و زخمی شدند. برخی گزارش ها از کشته و زخمی شدن 100 نفر در این انفجار خبر داده اند. انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در پایتخت عراق به کشته شدن 19 و مجروح شدن 35 تن انجامید. انفجار یک بمب مغناطیسی در مربوطات حوزه ی اول امنیتی پولیس کابل، وقوع چند انفجار در شهر جلال آباد، دو کشته و ده زخمی برجای گذاشته است. یک منبع امنیتی در استان نینوای عراق از کشته و زخمی شدن ۲۰ شهروند که اغلب زن و کودک هستند، در انفجار خودروی بمب گذاری شده در غرب استان خبر داد. ایرنا نوشت: انفجار عصر روز دوشنبه در شهر سور استان دیاربکر ترکیه موجب کشته شدن یک پلیس و زخمی شدن 9 نفر دیگر از همکاران وی شد. یک منبع امنیتی مصر اعلام کرد بر اثر انفجار در استان سینای شمالی، دست کم دو نیروی پلیس کشته و 10 تن دیگر نیز زخمی شدند. بر اثر انفجار انتحاری روز گذشته در زیارتگاهی در جنوب پا تان، 78 نفر کشته و یکصد و پنجاه نفر زخمی شدند. لحظه انفجار تروریستی در بغدادلحظه انفجار تروریستی در بغداد , انفجار یک خودرو در پایتخت عراق بیش از 90 کشته و زخمی بر جای گذاشت.
منابع پلیس عراق از انفجار خودرو بمب گذاری شده در نیمه هایشب گذشته خبر دادند که مسئولیت آن را برعهده گرفت. این انفجار که در محله الکراده رخ دادهبالغ بر ۹۰ کشته و زخمی برجای گذاشت.
لحظه انفجار تروریستی در. انفجار در محله صلاح الدین در حلب شماری کشته و زخمی بر جای گذاشت. منابع میدانی اعلام د که انفجار خودروی بمبگذاری شده در اعزاز حلب موجب کشته شدن دستکم ۴ نفر و زخمی شدن شماری دیگر شده است. منابع رسانه ای از وقوع انفجار تروریستی در شمال بغداد، پایتخت عراق و کشته و زخمی شدن سه غیرنظامی خبر می دهند. همشهری آنلاین: خبرگزاری آسوشیتدپرس از یک انفجار در یک مرکز تجاری در لاهور خبر داد؛ دست کم ۸ تن کشته و ۳۰ تن زخمی شدند. واحد مرکزی خبر نوشت: بر اثر انفجار در کلیسای مار جرجس در شهر طنطا در مصر دستکم پنج نفر کشته و چهل و دو نفر مجروح شدند. انفجاری قوی بامداد چهارشنبه پایتخت افغانستان را لرزاند. مسئولیت انفجار انتحاری کابل را برعهده گرفت. در پی این انفجار ٨ تن کشته و ۲۵ نفر دیگر زخمی شدند. سه انفجار تروریستی روز چهارشنبه در خیابان خالد بن ولید پایتخت 2 کشته و 6 زخمی برجای گذاشت. انفجار بمبی در شمال شرق شهر بغداد منجر به کشته و زخمی شدن 4 شهروند عراقی شد. انفجار بمب در محله الأکرمیه شهر حلب، 2 کشته و 8 زخمی برجای گذاشت. انفجار بمب در محله «الأکرمیه» شهر حلب، دو کشته و 8 زخمی برجای گذاشت. وقوع انفجار در پاراچنار پا تان 5 کشته و 40 زخمی بر جای گذاشت. مقام های ت چین امروز ( ) اعلام د، انفجار در بیرون یک مهدکودک که روز پنجشنبه رخ داد و به کشته شدن هشت تن و زخمی شدن ده ها تن دیگر منجر شد، ناشی از یک بمب بود و فرد مظنون نیز در این انفجار کشته شده است. صبح امروز انفجار خودروی بمب گذاری شده در سفارت آلمان در کابل ده ها کشته و زخمی برجای گذاشت. هدف این انفجار دفتر امنیت ملی بوده است. آمار اولیه کشته های این انفجار مهیب 50 نفر و مصدومان آن 60 نفر علام شده است. اما به نظر می رسد آمار از این بالاتر باشد. در انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در استان ن واقع در جنوب یمن 4 تن از تحت نظارت امارات کشته و 6 نفر دیگر مجروح شدند. انفجار خودروی بمب گذاری شده در جنوب شهر بغداد، 2 کشته و 7 زخمی برجای گذاشت. مهر نوشت: به دنبال انفجار یک خودرو در شهر «کی یف» پایتخت اوکراین یک نفر کشته و چند نفر زخمی شدند.