7 کشته و زخمی در انفجار بمب در سینا

به نقل از خبرگزاریها در مورد 7 کشته و زخمی در انفجار بمب در سینا : وقوع یک انفجار در پایتخت سومالی منجر به کشته و زخمی شدن ۱۰ نفر شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، یک خودروی بمب گذاری شده در هتلی در موگا و، پایتخت سومالی، منفجر شد که در نتیجه آن ۶ نفر کشته و ۴ نفر دیگر زخمی شدند. گفته می شود این انفجار انتحاری بوده است. تاکنون هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را بر عهده نگرفته است. انفجار در شمال غرب پا تان با ۱۲ کشته و ۳۵ زخمی     انفجار در شمال غرب پا تان با ۱۲ کشته و ۳۵ زخمی همینک ازوب سایت خبری راه دانشجو بخوانید :  اخبار بین الملل,خبرهای بین الملل ,انفجار در شمال غرب پا تان در یک انفجار در پا تان که صبح امروز رخ داد، تاکنون ۱۲ تن کشته و ۳۵ تن دیگر زخمی شدند.   به  گزارش  راه دانشجو ؛شبکه اسکای نیوز
عربی امروز (شنبه) گزارش داد، در این انفجار که ماهیت آن هنوز مشخص نیست
تاکنون ۱۲ تن کشته و ۳۵ تن دیگر زخمی شدند.  این انفجار در یک بازار روز در شهر پاراچنار در شمال غرب پا تان و در مرز افغانستان رخ داد. این خبر به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده است و راه دانشجو مسئولیتی در قبال انتشار خبر ندارد
منبع در گی انفجار یک خودروی زرهی در مرکز سینا در مصر، سه نفر کشته و چهار تن دیگر زخمی شدند. مهر نوشت: منابع عراقی از کشته و زخمی شدن ۶ نفر بر اثر انفجار خودرو بمب گذاری شده در شمال پایتخت این کشور خبر دادند. انفجار خودروی بمب گذاری شده در پایتخت عراق تا کنون 15 کشته و 50 زخمی بر جای گذاشته است. بر اثر انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در پایتخت عراق هفت نفر کشته و زخمی شدند. منابع خبری شامگاه شنبه گزارش دادند که بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در حومه ادلب واقع در شمال دستکم ۹ نفر کشته و ۲۲ نفر زخمی شدند. مقام های ت چین امروز ( ) اعلام د، انفجار در بیرون یک مهدکودک که روز پنجشنبه رخ داد و به کشته شدن هشت تن و زخمی شدن ده ها تن دیگر منجر شد، ناشی از یک بمب بود و فرد مظنون نیز در این انفجار کشته شده است. انفجار خودروی بمب گذاری شده در پایتخت عراق تا کنون 2 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشته است. بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهر موگا و، دست کم سه تن کشته و بیش از ده تن نیز زخمی شدند. دقایقی پس از انفجار طنطا، انفجار دیگری در شهر ساحلی اسکندریه رخ داد. این انفجار نیز در یک کلیسا رخ داد. دو انفجار در مصر که دو کلیسا را هدف گرفت، حدود 150 نفر کشته و مجروح بر جای گذاشت اما پاپ اسکندریه، «تواضروس دوم» از انفجار دوم جان به در برد. انفجار خودروی بمب گذاری شده در پایتخت سومالی، 11 کشته و زخمی بر جا گذاشت. انفجار در پایتخت عراق یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت. در جریان انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در مرکز بغداد چند تن کشته و زخمی شدند. این انفجار به کشته شدن یک تن و زخمی شدن پنج تن انجامید./ ع : gettyimages ایسنا نوشت: برخی منابع امنیتی در عراق از کشته و زخمی شدن ۲۵ تن در انفجاری انتحاری در بازار موصل خبر دادند. لازم به یادآوری است که در انفجار انتحاری روز در منطقه البغدادی نیز ۲۰ تن کشته و زخمی شدند. ایسنا نوشت: برخی منابع امنیتی در عراق از کشته و زخمی شدن ۲۵ تن در انفجاری انتحاری در بازار موصل خبر دادند. این در حالی است که در انفجار انتحاری روز در منطقه البغدادی نیز ۲۰ تن کشته و زخمی شدند. این… انفجار بمب در منطقه «میرعلی» واقع در ستان شمالی پا تان، دست کم ۶ کشته و ۸ مجروح برجای گذاشت. انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در پایتخت عراق به کشته شدن 55 نفر و مجروح شدن بیش از 60 نفر انجامید. ساعاتی پیش بر اثر وقوع انفجار در متروی شهر سن پترزبورگ روسیه ده نفر کشته و پنجاه تن زخمی شدند. وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد که به دنبال انفجار در شهر کابل، تاکنون ۸۰ کشته و ۳۵۰ زخمی به بیمارستانهای حوالی محل حادثه منتقل شده اند. ایرنا نوشت: انفجار یک خودرو بمب گذاری شده در بعدازظهر پنجشنبه در جنوب غرب بغداد ۱۱۵ کشته و زخمی به جا گذاشته است. پلیس انگلیس اعلام کرد که انفجار در سالن منچستر آرنا که در آن کنسرت اجرا می شد، 19 کشته و حدود 50 زخمی بر جای گذاشته است. برخی گزارش ها از کشته و زخمی شدن 100 نفر در این انفجار خبر داده اند. بر اثر وقوع یک انفجار در ساختمانی خارج از شهر مکزی یتی دست کم 2 نفر کشته و هفت نفر نیز زخمی شدند.
پلیس منچستر تائید کرد که وقوع انفجار در این شهر، شمار زیادی کشته و زخمی بر جای گذاشته است. یک منبع امنیتی در استان نینوای عراق از کشته و زخمی شدن ۲۰ شهروند که اغلب زن و کودک هستند، در انفجار خودروی بمب گذاری شده در غرب استان خبر داد. ایرنا نوشت: انفجار عصر روز دوشنبه در شهر سور استان دیاربکر ترکیه موجب کشته شدن یک پلیس و زخمی شدن 9 نفر دیگر از همکاران وی شد. همشهری آنلاین: وحیدالله مجروح، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد که انفجار کابل در مرکز این شهر ۸۰ کشته و ۳۵۰ زخمی بر جای گذاشته است. بر اثر انفجار انتحاری روز گذشته در زیارتگاهی در جنوب پا تان، 78 نفر کشته و یکصد و پنجاه نفر زخمی شدند. لحظه انفجار تروریستی در بغدادلحظه انفجار تروریستی در بغداد , انفجار یک خودرو در پایتخت عراق بیش از 90 کشته و زخمی بر جای گذاشت.
منابع پلیس عراق از انفجار خودرو بمب گذاری شده در نیمه هایشب گذشته خبر دادند که مسئولیت آن را برعهده گرفت. این انفجار که در محله الکراده رخ دادهبالغ بر ۹۰ کشته و زخمی برجای گذاشت.
لحظه انفجار تروریستی در. انفجار در محله صلاح الدین در حلب شماری کشته و زخمی بر جای گذاشت. منابع رسانه ای از وقوع انفجار تروریستی در شمال بغداد، پایتخت عراق و کشته و زخمی شدن سه غیرنظامی خبر می دهند. همشهری آنلاین: خبرگزاری آسوشیتدپرس از یک انفجار در یک مرکز تجاری در لاهور خبر داد؛ دست کم ۸ تن کشته و ۳۰ تن زخمی شدند. همشهری انلاین: پلیس افغانستان از کشته شدن ۵ نفر و زخمی شدن ۹ نفر در انفجار صبح امروز ۷ شهریور در سفارت در کابل، خبر داد. واحد مرکزی خبر نوشت: بر اثر انفجار در کلیسای مار جرجس در شهر طنطا در مصر دستکم پنج نفر کشته و چهل و دو نفر مجروح شدند. انفجاری قوی بامداد چهارشنبه پایتخت افغانستان را لرزاند. مسئولیت انفجار انتحاری کابل را برعهده گرفت. در پی این انفجار ٨ تن کشته و ۲۵ نفر دیگر زخمی شدند. به دنبال وقوع یک انفجار تروریستی در شهر «بغداد» پایتخت عراق ۲ غیرنظامی کشته و ۵ تَن دیگر به شدت زخمی شدند. انفجار بمبی در شمال شرق شهر بغداد منجر به کشته و زخمی شدن 4 شهروند عراقی شد. ایسنا نوشت: تلویزیون از کشته و زخمی شدن ۳۸ تن در یک انفجار بمب در جنوب غرب حلب خبر داد. انفجار بمب در محله «الأکرمیه» شهر حلب، دو کشته و 8 زخمی برجای گذاشت. وقوع انفجار در پاراچنار پا تان 5 کشته و 40 زخمی بر جای گذاشت. انفجار در حومه شرقی حلب دهها کشته و زخمی برجای گذاشت. یک مقام پلیس سومالی اعلام کرد، دست کم هشت نظامی این کشور در اثر انفجار یک بمب کنار جاده ای در ای پونتلند کشته و سه تن دیگر نیز زخمی شدند. د ی انفجار خودروی بمب گذاری شده در مسیر نظامیان ترکیه ۸ نفر کشته و زخمی شدند. د ی انفجار خودروی بمب گذاری شده در مسیر نظامیان ترکیه ۸ نفر کشته و زخمی شدند. انفجار یک بمب در یک بازار محلی در پایتخت عراق تا کنون دو کشته و چهار زخمی در پی داشته است. انفجار خودروی بمب گذاری شده در جنوب شهر بغداد، 2 کشته و 7 زخمی برجای گذاشت. انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در نیمه های شب گذشته در بغداد با ده ها کشته و زخمی را در ویدئوی زیر می بینید. ن و ک ن بی گناه نیز در میان قربانیان وجود دارند. مسئولیت این حمله را برعهده گرفت. به دنبال وقوع یک انفجار انتحاری در شهر ادلب واقع در شمال غرب ده ها نفر کشته و زخمی شدند.