birmemar بیر معمار

به نقل از خبرگزاریها در مورد birmemar بیر معمار : باید دید این دو را معمار صعود تاریخی پرسپولیس قلمداد خواهیم کرد یا خیر. فراموش نکنیم جدا از حساسیت های فوتبالی، پیروزی در خاک امارات بر تیم سعودی لذت بخش ترین برد چند وقت اخیر فوتبال ایران را رقم خواهد زد. اختصاصی از فایلکو رساله خانه سبز معمار با رویکرد معماری پایدار با و پر سرعت .
رساله خانه سبز معمار با رویکرد معماری پایدار202 صفحه 
با
رساله خانه سبز معمار با رویکرد معماری پایدار
آجر در حقیقت حروفی است که بنا و معمار با آن شعر و نقاشی خود را کدگذاری می کنند.
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار فرشید معمار ایرانی
1395-12-02 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار فرشید معمار ایرانی به صفحه پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار فرشید معمار ایرانی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار فرشید معمار ایرانی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتا. قم - دهم اسفند ۵۷ سالروز ورود (ره) به قم و پایان دوری ۱۵ ساله از ایشان است، روزی که خاستگاه انقلاب میزبان معمار انقلاب شد. عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای که به معمار تحریم های ایران معروف شده در یادداشتی نوشته که حق و توانایی تحریم را از واشنگتن سلب نمی کند. مقالةآشنایی با سبک معماری ایرج کلانتری فهرست: جامعه ان معمار از ایرج کلانتری تجلیل کرد کلانتری، معمار برگزیده پژوهش های معماری کلانتری فعالیت های کلانتری جامعه ان معمار از ایرج کلانتری تجلیل کرد چهارمین همایش سالانه جامعه ان معمار،پنجشنبه 14 مهر ماه با تجلیل از ایرج کلانتری طالقانی ،معمار برگزیده سال 1384 به کار خود پایان داد. این .
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی
1395-12-02 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی به صفحه پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی)) می تواند شما را در جهت ر. "معمار اعظم فراماسونرها" و معاون ایرانی اش کیستند؟ فراماسونری یکی از بحث برانگیزترین پدیده های قرون اخیر بوده است. این ویژگی به دلیل ماهیت بسته و گرایش های صوفیانه موجب جلب توجه بسیاری از افراد شده است. جریان دین ز و فراماسونری، جریانی تدریجی است و همان گونه که طی مراتب ماسونی یک امر تدریجی است و در قالب سیر صورت می گیرد. مکانیسم ای. اختصاصی از فایلکو پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان با و پر سرعت .
پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان
پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان که در 40 صفحه شامل ع و مطالب جمع آوری شده
پروژه ای منحصربفرد مناسب دانشجویان معماری در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد میباشد.
این پروژه شامل موارد زیر:1- مقدمه2- مروری بر پیشینه معمار وارطان هوانسیان3- شه و سبک معمار وارطان هوانسیان4- پروژه های انجام شده توسط معمار5- معرفی آثار6- منابعبعد از ید علاوه بر لینک یک نسخه از فایل به ابمیل شما ارسال خواهد شدحجم فایل فشرده شده 6.5 مگابایت , حجم فایل بعد از ای ترا 14 مگابایتاین پروژه توسط تیم ideallhome برای شما دانشجویان معماری تهیه شده.
با
پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان
خودباوری و خوداتکایی از نگاه معمار کبیر انقلاب چیزی جز بیداری ملت ها و عدم وابستگی به غرب نیست. وداع با پیکر احسان آقاجانی معمار شهید حادثه تروریستی مجلس شورای ی. اختصاصی از ژیکو پاو وینت معمار فیلیپ جانسون با و پر سرعت .
پاو وینت معمار فیلیپ جانسون
پاو وینت معمار فیلیپ جانسون این فایل حاوی مطالعه فیلیپ جانسون می باشد که به صورت تصاویر با فرمت powerpoint در 39 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
معماری مدرن
فیلیپ جانسون در طرح خانه شیشه ای 1949
بنای یادمانی
سازه گرایی
استفاده از طاقهای رومی در این ساختمان تصویر محیط برنامه 
با
پاو وینت معمار فیلیپ جانسون
پاو وینت آشنایی با معمار معاصر فرانک گهری 
عنوان اصلی محصول : پاو وینت آشنایی با معمار معاصر فرانک گهری
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پاو وینت آشنایی با معمار معاصر فرانک گهری به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب در همایش نقش پژوهش در فرآیند قانونگذاری از خانواده شهید آقاجانی معمار تجلیل به عمل آمد. آموزشگاه باردو در نظر دارد تخفیف ویژه ای به مناسبت "روز معمار" و "پنجمین سال فعالیت آموزشگاه باردو" برای ثبت نام دوره های آموزشی تابستان 94 خود به علاقمندان ، دانشجویان و ان جوان ارائه دهد .
زمان اعمال تخفیف از تاریخ 3 اردیبهشت 94(روز معمار) لغایت 13 داد ماه 94(نیمه شعبان ؛ ولادت حضرت ولیعصر) می باشد .
برای دریافت کارت تخفیف به مسئول انجمن علمی شمال و طبری یا فروشگاه های معتبر لوازم هنری و ی در سطح شهر آمل مراجعه نمائید . به گفته معمار جوان ایرانی سالها بعد مردم با دیدن چنین ساختمان هایی یاد نمادهای این سالها می افتند.
لینک خبر
تمرین ار تر سمفونیک تهران به ی پژمان معمار زاده امروز در تالار وحدت برگزار شد. آموزشگاه باردو در نظر دارد تخفیف ویژه ای به مناسبت "روز معمار" و "پنجمین سال فعالیت آموزشگاه باردو" برای ثبت نام دوره های آموزشی تابستان 94 خود به علاقمندان ، دانشجویان و ان جوان ارائه دهد .
زمان اعمال تخفیف از تاریخ 3 اردیبهشت 94(روز معمار) لغایت 13 داد ماه 94(نیمه شعبان ؛ ولادت حضرت ولیعصر) می باشد .
برای دریافت کارت تخفیف به مسئول انجمن علمی شمال و طبری یا فروشگاه های معتبر لوازم هنری و ی در سطح شهر آمل مراجعه نمائید . در اولین نشست شورای عالی خانه هنرمندان ایران، مجید رجبی معمار در سمت مدیرعامل خانه هنرمندان ایران ابقا شد. معمار همان است که از عشق بنا ساخت روز قلم های تیز... روز فکرهای خلاق روز شه های نو... روز تو... روز معمار "ریشه معمار... عمر.... یه جورایی یعنی زندگی... معمارجانشین خدا بر روی زمین است بی ش چه می آفرینی.." بسمه تعالی با سلام و احترام خدمت تمامی ین،دانشجویان و علاقه مندان به معماری در استان لرستان ، به اطلاع می رساند خانه معمار لرستان به عنوان اولین و تنها مرکز علمی - تخصصی معماری در استان لرستان هیچگونه شعبه دیگری ندارد و دفتر مرکزی آن واقع در م آباد، میدان ناصرخسرو ، جنب هنرستان ی حاج عمران می باشد.لذا هر مرکز یا آموزشگاه دیگری که با این عنوان در استان فعالیت میکند هیچگونه ارتباط و همکاری با خانه معمار ندارد و علاقه مندان برای شرکت در دوره های تخصصی معماری، فقط به آدرس ذکر شده مراجعه و یا با شماره تلفن 33243066 066 تماس بگیرید.لازم به ذکر است خانه معمار هیچگونه مسئولیتی در برابر اقدامات مراکز جعلی که با عنوان خانه معمار در استان فعالیت میکنند ندارد. با تشکر
حسین فلاح کردی دبیر خانه معمار لرستان سوم اردیبهشت "روز معمار" و زاد روز "شیخ بهایی" بر همه معماران و خالقان بناهای استوار ، زیبا و کارا مبارک و فرخنده باد .
منتظر هدیه ما به مناسبت این روز باشید ...... باردو
مرکز تخصصی معماری و معماری داخلی (آموزش ، طراحی و نظارت) مائده ضیاپور ، پرهام شکوهی ، اسماعیل ضیاپور
3/2/94 دبیر انجمن علمی معماری هنر اصفهان از برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معمار و روز شیخ بهایی در دانشکده معماری و شهرسازی هنر اصفهان خبر داد. درود بر همه ی معماران و همه ی دانشجویان معماری،امروز سوم اردیبهشت روز بزرگداشت شیخ بهایی بود و روز معمار نام گذاری شد.در این پست خواستم به همه ی معماران و دانشجویان معماری این روز بزرگ رو تبریک بگم معمار وک طرح آموزشی - آزمونی معمار وک l وک 97
3دوره برنامه ریزی، آموزش اصول علمی مطالعه و مرور، تکنیک های تست زنی و مدیریت در آزمون، 30 مرحله آزمون آزمایشی با کارنامه هوشمند، کنترل اجرا و را ار جهت رفع ایراد توسط پشتیبانی، جمع بندی

برنامه ای ویژه، بلند مدت و کامل برای افراد هدفمند
طرح آموزشی-آزمونی معمار وک
ویژه آزمون وک ۹۷ طرح آموزشی-آزمونی معمار وک ، بهترین جایگزین آزمون آزمایشی می باشد، که برای اولین با توسط موسسه فراهدف ارائه می شود. طرح آموزشی-آزمونی معمار وک با پوشش عوامل قبولی در آزمون وک می تواند نتیجه بهتری را برای شما رقم بزند. در طرح آموزشی معمار وک ، از زمان ثبت نام تا شب آزمون خدمات به شرح ذیل خدمت شما ارائه می شود:
ادامه مطلب سوم اردیبهشت سالروز بزرگداشت شیخ بهایی و روز معمار را خدمت یکایک معماران عزیز تبریک عرض می نمایم
سلام برمی گردیم به اپیزود یه زندگی راحت اماچرا؟چون یه مورد ازکارهای بازیگرمحبوبمون :مجتبی رجبی معمار که مربوط به عیدنوروزمیشه هم هست البته چندمورددیگه هم هست که ازهواداران همراه وب می خوام بنویسند یه دیالوگ شیرین ازمجتبی رجبی معمار دراین اپیزود: بازیگری که نقش همسر اورادراین اپیزودبازی می کرد :تعدادهفت سین هاروکه روی اپن اشپزخونه گذاشته میشمره :یک دو ،سه ،چهار ،پنج ،شیش ...چراشیش تاس؟ مجتبی رجبی :سمنو ش رو من خوردم ! .....بریداپیزود راببینید... ایده و کانسپتاساس تعریف کانسپت در معماری در چکیده ترین صورت خود: " تفکر به زبان فرم و فضا " است. روش و زبان معمار برای تبادل شه با دیگران زبان معماری است و چگونگی شکل گیری شه معمار در زبان معماری, کانسپت معماری است. از آنجا که با توجه به تعریف داده شده از معماری , اساس کار معمار خلاقیت هنرمندانه است. کانسپت معماری پرارزش ترین بخش از کار.
مقاله آثار معمار ژاپنی کنزو


مقاله آثار معمار ژاپنی کنزو
محقق گرامی، شما برای فایل مقاله آثار معمار ژاپنی کنزو به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و

پاو وینت زندگینامه فیروز فیروز معمار ایرانی


پاو وینت زندگینامه فیروز فیروز معمار ایرانی
محقق گرامی، شما برای فایل پاو وینت زندگینامه فیروز فیروز معمار ایرانی به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و

پاو وینت زندگینامه فرهاد احمدی معمار ایرانی


پاو وینت زندگینامه فرهاد احمدی معمار ایرانی
محقق گرامی، شما برای فایل پاو وینت زندگینامه فرهاد احمدی معمار ایرانی به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و
سلام دوستان معمار دیسا اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان فراخوان مسابقه ی طراحی با عنوان طراحی پلان،نما و سر در ورودی مدارس منتشر کرده. دوستان معمار فرصت خوبی برای نشون دادن هنر و ذوق خودشون دارن. واسه ثبت نام میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید. موفق باشید! http://www.nosazimadaresgil.ir/news/ معمار وک دوره بلند مدت با آموزش اصول علمی مطالعه، برنامه ریزی فردی، شخصی سازی منایع مطالعاتی، آزمون آزمایشی، و ...
ویژه آزمون وک 97
از هم اکنون تا ازمون وک 97 همراه شما هستیم.
برای مشاوره و ثبت نام:
با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.
نام خود و 730 را به شماره 09105372070 پیامک کنید.
... به حال این روزهای " نسرین . م " چند روزی مهلتم داده اند . باید را به خواب بسپارم ، چراغ خواب را به شب و تنهایی را به کبوتری که زیر پنجره نوک می زد . باید دست های سیمانی اتاق را تا بالای تخت تا کنم ، پاهایش را به کتاب ها بدوزم ، کمد را زیر فرش پنهان کنم و در را به روی چشم های خسته ام ببندم . قرار شد اتاق را به معمار قرض دهم تا حصارش را با رویای بنفش ، کاغذ دیواری کند . به جای فرش تن پوشی از گل رز بچیند و پنجره اش به وسعت همه ی ک شان ، آسمان را بغل کند . به معمار گفته ام برایم لبخند بچیند و یک سبد خوشبختی که بشود کنار هر مغازه ای پهنش کرد . از معمار قول گرفتم خاطره ها را از زیر سرامیک د و پشت همه ی گریه هایم دفن کند . معمار ذهنم را متر کرد ، قلبم را اندازه گرفت تا اندازه ی رادیاتور اتاق را خوب انتخاب کند. معمار گفته بود قلبم تحمل حرارت آجر را ندارد ، قرار شد بلوک های سرد و سیمانی را دور دست هایم بچیند تا همه ی عطرش منجمد شود ، یخ ببندد و از دور گردنم دور شود . قرار شد روی در اتاق ، برایم عشق را رنگارنگ بکشد و دستگیره اش ، دستی باشد که هر شب دستم را میگیرد . به معمار گفته ام یادگاری هایم را می تکانم تا دست و پا گیر خط کش و مداد رنگی شان نشود . یک پارچه کنار دیوار رو به رویی پهن کرده ام و خا تر های ته مانده از یادگاری هایم را رویش می تکانم . وقت نیست ، باید پارچه را ببرم و پشت همین خیابان ، جایی که ماسک تنفس آدمی را میکند ، تکان بدهم . از خانه چند کیلومتر دور شدم تا پارچه را تکان دهم . ی پشت خیابان بود با چشم های خا تری ، لباس خا تری ، کفش های خا تری ، مو و ناخن های خا تری . آمد جلو ، فقیر بود . پارچه را با خا ترهای تنش دادم به او . فقیر بود . پول نمیخواست ، جان میخواست . مرگ با چشم های خا تری دستم را گرفت و از تنفس های عابران مرا عبور داد . شهیدستاری برای کاهش اثرات محدودیت اعتباری و روبه رویی با شرایط پس از جنگ منطقی ترین راه را انتخاب کرد و آن خودکفایی هرچه بیشتر نیروی هوایی بود.شهید ستاری، معمار نوسازی نیروی هوایی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اختصاصی از فایلکو تحقیق و بررسی در مورد معمار دانایی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 2 معمار داناییآنکه نقاش است و نقشی ساختهبا قلـــــــم طرح نویی انداختهدر مسیر واژه های دوستــــــــیسطر سطــری زآشنایی داشتهآنکه چون اسطوره های پارســیعین ولامی را به میم افراشتههم ردیف انبیاء و عارفـــــــــــانپوششی بر جـــــهل جاهل بافتهآنکه آهنگ و کلامی دل ربــااز یرای درس خـــــــــود آراستهچشمه های معرفت جوشــــد ز اودانشی از حد فزون انبـــــــاشتهلحظه هایش پر شده از خـاطراتخاطراتی که زدل جان باخـــتههرچه از عطرش ببویم کم بوداو گلستان ها ز گل ها کاشتهآنکه معمار است و الگوی همهلاله ای بر قلب خود بگذاشتهبا سلاح علم در راه مــــــــرادچون جلوداران به کفران تاختهآن معلّم آن مرّبی آن که اواز فنونش عالمی پرداختـــــــهاو عزیز است و مقامش پاس دارچونکه یزدان نام او بنگاشتهعارف آن باشد که چون قطعه زمینهر ی او را لگد انداختهیعنی از زهد و کلام و علم اوذره ای از دانشش برداشتهبار الا ها این سلیمان را مددتا چو ابران سایه ها افراشته-------------------------------------------------------سیده فاخته
با
تحقیق و بررسی در مورد معمار دانایی
ظهر شده بود ، رفتیم رستوران با مشاور و مجری و معماری که اومده بود اون روز طرحشو ارائه بده داخل رستوران یه آکواریوم بود داخل آکواریوم هم چند تا ماهی اسکار با چند تا ماهی دیگه که اسمشونو نمیدونستم بودن داشتیم ناهار رو میخوردیم که معمار یه نگاهی به آکواریوم کرد و برگشت به مشاور گفت نظرت درباره ی آکواریوم چیه ؟ معمار از دوستای مشاور بود باهم از تهران اومده بودن مشاور جواب نداد فقط یه نگاهی به معمار کرد و جواب نداد... بعد از من پرسید نظرت چیه؟ من هم از همه جا بیخبر گفتم خب اگه قرار باشه تمیزش کنم نه ولی بخوام نگاه کنم اره گفت نه کلا نظرت چیه ؟ گفتم آره چیز قشنگیه دوباره از مجری همین سوال رو پرسید؟ مجری هم گفت برا نگاه خوبه معمار گفت چرا آدما از زندانی ماهی لذت میبره ؟ به ماهیا نگاه کنید دارن گریه میکنن چشماشونو ببینید دارن ماس میکنن گفتم خب اینا حتی نمیفهمن که زندانی شدن گفت مشکل ما ادما همینه که فکر میکنیم خیلی میدونیم... پ.ن:فرق معمارا با ادمای معمولی همینه d: ع نوشت: ماهیه اگه نفهمیدینd: بعدا نوشت:رمان غریبه های کنکوری محمد رنجبر هم از همین معماره اختصاصی از اینو دیدی تحقیق و بررسی در مورد معمار دانایی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 2 معمار داناییآنکه نقاش است و نقشی ساختهبا قلـــــــم طرح نویی انداختهدر مسیر واژه های دوستــــــــیسطر سطــری زآشنایی داشتهآنکه چون اسطوره های پارســیعین ولامی را به میم افراشتههم ردیف انبیاء و عارفـــــــــــانپوششی بر جـــــهل جاهل بافتهآنکه آهنگ و کلامی دل ربــااز یرای درس خـــــــــود آراستهچشمه های معرفت جوشــــد ز اودانشی از حد فزون انبـــــــاشتهلحظه هایش پر شده از خـاطراتخاطراتی که زدل جان باخـــتههرچه از عطرش ببویم کم بوداو گلستان ها ز گل ها کاشتهآنکه معمار است و الگوی همهلاله ای بر قلب خود بگذاشتهبا سلاح علم در راه مــــــــرادچون جلوداران به کفران تاختهآن معلّم آن مرّبی آن که اواز فنونش عالمی پرداختـــــــهاو عزیز است و مقامش پاس دارچونکه یزدان نام او بنگاشتهعارف آن باشد که چون قطعه زمینهر ی او را لگد انداختهیعنی از زهد و کلام و علم اوذره ای از دانشش برداشتهبار الا ها این سلیمان را مددتا چو ابران سایه ها افراشته-------------------------------------------------------سیده فاخته
با
تحقیق و بررسی در مورد معمار دانایی
حکایت ایراد پیرزن به مناره مسجد و تدبیر معمار
روایت شده است در حدود ٧٠٠ سال پیش، در اصفهان مسجدی بزرگ میساختند. اما چند روز قبل از افتتاح مسجد، کارگرها و معماران جمع شده بودند و آ ین ده کاری ها را انجام میدادند. پیرزنی از آنجا رد میشد وقتی مسجد را دید به یکی از کارگران گفت: فکر کنم یکی از مناره ها کمی کجه! کارگرها خندیدند. اما معمار که این حرف را شنید، سریع گفت: چوب بیاورید! کارگر بیاورید! چوب را به مناره تکیه بدهید. فشار بدهید. فششششششااااررر...!!! .... و مدام از پیرزن میپرسید: مادر، درست شد؟!! مدتی طول کشید تا پیرزن گفت: بله! درست شد!!! تشکر کرد و دعایی کرد و رفت... کارگرها حکمت این کار بیهوده و فشار دادن مناره را از معمار با تجربه پرسیدند؟! معمار گفت: اگر این پیرزن، راجع به کج بودن این مناره با دیگران صحبت میکرد و شایعه پا میگرفت، این مناره تا ابد کج میماند و دیگر نمیتوانستیم اثرات منفی این شایعه را پاک کنیم... این است که من گفتم در همین ابتدا جلوی آن را بگیرم ! بازی memoranda با بررسی بازی memoranda یکی از مورد انتظارترین عناوین داخلی کشورمان در ادامه مطلب همراه گیم شات باشید تا با هم نگاهی بیندازیم بر طبیعت ش ه این بازی. با ما همراه باشید.     نوشته گیم شات: بررسی بازی memoranda ؛ خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. شمندان خدوم روستای زرقان5 معمار حاج محمود زرقانی معمار علی لطیف زاده معمار حاج محمود زرقانی معمار آقای حاج محمود زرقانی فرزند مرحوم رمضانعلی زرقانی ( شیخ) می باشد که از همان اوان جوانی با عزیمت به تهران و شغل مقدس بنایی به تلاش و فعالیت در عرصه سازندگی دست زدند و با پشتکار و شجاعت تمام به راه خود ادامه دادند و تا اینکه در همان دهه اول انقلاب جزء معماران متبحر و سرشناس گردیدند و با تعصبی که نسبت به وطن خود و همشهریانش داشت با جذب و بکار گیری کارگران و جوانان غیور و فعال روستای زرقان تا کنون چندین معمار متبحر و استاکار تمام قد به جامعه تحویل داده اند به گونه ای که اکثر معماران دهه های دوم و سوم روستای زرقان به نوعی همکار و دست آموز این معمار گرامی می باشند ایشان در سایه ایمان و اعتقاد مذهبیشان تا کنون در اکثر مراسمات مذهبی پایه ثابت بانیان خیر و کمک کنندگان مالی و معنوی امور مذهبی بوده ومی باشند از جمله رئیس کمیته مالی و مشارکتهای مردمی حزب وحدت و همکاری ملی ، حسینیه زرقانی ها در مشهد مقدس ، هیئت های مذهبی ، ح زرقان ، زمین های ورزشی ، حسینیه زرقانی ها در تهران ، موسسه غدیر زرقان و حزب همبستگی ایران و ... معمار علی لطیف زاده ( حطیطه ای) ایشان نیز همانند معمار حاج محمود زرقانی از همان اوان نوجوانی با عزیمت به تهران و اشتغال به شغل مقدس بنایی با تلاش و پشتکاری که داشته اند جز معماران متبحر و سرشناس می شوند که اکثر کارهای بزرگ نهاد های نظامی و غیر نظامی را هدایت و کارفرمایی می نمایند ودر اکثر مراسمات مذهبی و امور خیریه دست اند کار می باشند از جمله موسسه غدیر زرقان و ...
پوستر نشست دوازدهم

"یکصد معمار، یکصد انتخاب"

چهارشنبه 17 آذرماه 1395؛ ساعت 16 تا 19

باغ موزه قصر
با سپاس از گلنار امیدوار دانشجوی کارشناسی ارشد مرمت ابنیه
پاو وینت بررسی آثار و زندگی نامه رضا علی آبادی معمار ایرانی

به سایت ما برای پاو وینت بررسی آثار و زندگی نامه رضا علی آبادی معمار ایرانی خوش آمدید .
امیدواریم فایل پاو وینت بررسی آثار و زندگی نامه رضا علی آبادی معمار ایرانی برای پزوهش شما باشد .
برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلی.
پاو وینت بررسی آثار و زندگی نامه رضا علی آبادی معمار ایرانی

به سایت ما برای پاو وینت بررسی آثار و زندگی نامه رضا علی آبادی معمار ایرانی خوش آمدید .
امیدواریم فایل پاو وینت بررسی آثار و زندگی نامه رضا علی آبادی معمار ایرانی برای پزوهش شما باشد .
برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلی.
پاو وینت بیوگرافی و زندگی نامه نشید نبیان معمار ایرانی

به سایت ما برای پاو وینت بیوگرافی و زندگی نامه نشید نبیان معمار ایرانی خوش آمدید .
امیدواریم فایل پاو وینت بیوگرافی و زندگی نامه نشید نبیان معمار ایرانی برای پزوهش شما باشد .
برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید :
مشا. طراحی مقبره های خیام، کمال الملک، بوعلی سینا، نادرشاه افشار، کلنل محمدتقی خان پسیان و ده ها مقبره و آرامگاه دیگر و نیز طراحی بنای موزه توس و همچنین ساختمان بانک سپه نام او را بیش از هر معمار دیگری در تاریخ معماری ایران ثبت کرده است. هوشنگ سیحون، معمار برجسته ایرانی در سن 94 سالگی در کانادا درگذشت.
سیحون از نخستین معماران مدرن ایران و نسل طلایی معماران ایرانی در دهه های 40 و 50 شمسی بود. روحش شاد و یادش گرامی... در ادامه مطلب این معمار بزرگ ایران زمین را بیشتر بشناسید... سازمان نظام ی لرستان ، خانه معمار لرستان و انجمن صنفی معماران و شهرسازان لرستان
برگزار می کنند: مراسم بزرگداشت مقام معمار سخنران:
ناصر بهرامیان(معمار ، شهرساز ، مدرس )
مکان :
سالن همایش تربیت معلم علامه طباطبائی م آباد(انتهای خیابان جلال آل احمد)
زمان :
چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه 1395
ساعت 16
با حضور معماران ، دانشجویان و مسئولین استانی ⚡️⚡️قابل توجه کلیه معماران استان لرستان⚡️⚡️ با توجه به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای معماران استان در حاشیه "مراسم بزرگداشت مقام معمار" و به منظور شناسایی هر چه بهتر طراحان و معماران لرستانی از کلیه معماران ارجمند دعوت می گردد پروژه های اجراشده یا در حال اجراء خود را جهت ارایه در این نمایشگاه در قالب حداکثر 5 شیت a3 به صورت استند شده حداکثر تا تاریخ 95/2/28 در ساعات اداری به سازمان نظام ی ساختمان و بعد ازظهرها به دفتر خانه معمار لرستان و یا انجمن معماران و شهرسازان لرستان تحویل دهند.
لازم به ذکر است ین گرامی می توانند اطلاعات کامل پروژه را در شیت مذکور درج نمایند.
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار نادر اردلان معمار ایرانی

به سایت ما برای پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار نادر اردلان معمار ایرانی خوش آمدید .
امیدواریم فایل پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار نادر اردلان معمار ایرانی برای پزوهش شما باشد .
برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنی.
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار یحیی فیوضی معمار ایرانی

به سایت ما برای پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار یحیی فیوضی معمار ایرانی خوش آمدید .
امیدواریم فایل پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار یحیی فیوضی معمار ایرانی برای پزوهش شما باشد .
برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید : <.