birmemar بیر معمار

به نقل از خبرگزاریها در مورد birmemar بیر معمار : معتبرترین نشریات بین المللی معماری خاورمیانه در شماره سال جدید خود اقدام به معرفی فهرستی از اثرگذارترین معماران منطقه د که در آن، نام ۵ معمار ایرانی به چشم می خورد. روز سوم اردیبهشت ماه به نام شیخ بهایی و روز معمار در تقویم ایران ثبت شده است.حکمت شیخ بهایی به مدد معماری آمده و معماری ایرانی ی را واجد اصولی نموده است که ریشه در حکمت الهی شیخ دارد. حمایت از خانه معمار در جشنواره وب رای دهید به ما فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار مستقر در ایرانشهر گفت: پنج تبعه افغانستان توسط نیرو های قرارگاه شهید معمار این شهرستان از دست گروگانگیران آزاد شدند.
پاو وینت بررسی آثار معماری و زندگینامه آراتا ایسوزاکی معمار ژاپنی
1395-10-27 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت بررسی آثار معماری و زندگینامه آراتا ایسوزاکی معمار ژاپنی به صفحه پاو وینت بررسی آثار معماری و زندگینامه آراتا ایسوزاکی معمار ژاپنی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت بررسی آثار معماری و زندگینامه آراتا ایسوزا.
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار علی اکبر صارمی معمار ایرانی
1395-12-02 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار علی اکبر صارمی معمار ایرانی به صفحه پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار علی اکبر صارمی معمار ایرانی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار علی اکبر صارمی معمار ایرانی)) می تواند. عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای که به معمار تحریم های ایران معروف شده در یادداشتی نوشته که حق و توانایی تحریم را از واشنگتن سلب نمی کند. مقالةآشنایی با سبک معماری ایرج کلانتری فهرست: جامعه ان معمار از ایرج کلانتری تجلیل کرد کلانتری، معمار برگزیده پژوهش های معماری کلانتری فعالیت های کلانتری جامعه ان معمار از ایرج کلانتری تجلیل کرد چهارمین همایش سالانه جامعه ان معمار،پنجشنبه 14 مهر ماه با تجلیل از ایرج کلانتری طالقانی ،معمار برگزیده سال 1384 به کار خود پایان داد. این .
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی
1395-12-02 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی به صفحه پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پاو وینت زندگی نامه و تحلیل آثار داراب دیبا معمار ایرانی)) می تواند شما را در جهت ر. "معمار اعظم فراماسونرها" و معاون ایرانی اش کیستند؟ فراماسونری یکی از بحث برانگیزترین پدیده های قرون اخیر بوده است. این ویژگی به دلیل ماهیت بسته و گرایش های صوفیانه موجب جلب توجه بسیاری از افراد شده است. جریان دین ز و فراماسونری، جریانی تدریجی است و همان گونه که طی مراتب ماسونی یک امر تدریجی است و در قالب سیر صورت می گیرد. مکانیسم ای. اختصاصی از فایلکو پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان با و پر سرعت .
پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان
پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان که در 40 صفحه شامل ع و مطالب جمع آوری شده
پروژه ای منحصربفرد مناسب دانشجویان معماری در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد میباشد.
این پروژه شامل موارد زیر:1- مقدمه2- مروری بر پیشینه معمار وارطان هوانسیان3- شه و سبک معمار وارطان هوانسیان4- پروژه های انجام شده توسط معمار5- معرفی آثار6- منابعبعد از ید علاوه بر لینک یک نسخه از فایل به ابمیل شما ارسال خواهد شدحجم فایل فشرده شده 6.5 مگابایت , حجم فایل بعد از ای ترا 14 مگابایتاین پروژه توسط تیم ideallhome برای شما دانشجویان معماری تهیه شده.
با
پروژه پاو وینت معمار معاصر وارطان هوانسیان
خودباوری و خوداتکایی از نگاه معمار کبیر انقلاب چیزی جز بیداری ملت ها و عدم وابستگی به غرب نیست. وداع با پیکر احسان آقاجانی معمار شهید حادثه تروریستی مجلس شورای ی. اختصاصی از ژیکو پاو وینت معمار فیلیپ جانسون با و پر سرعت .
پاو وینت معمار فیلیپ جانسون
پاو وینت معمار فیلیپ جانسون این فایل حاوی مطالعه فیلیپ جانسون می باشد که به صورت تصاویر با فرمت powerpoint در 39 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
معماری مدرن
فیلیپ جانسون در طرح خانه شیشه ای 1949
بنای یادمانی
سازه گرایی
استفاده از طاقهای رومی در این ساختمان تصویر محیط برنامه 
با
پاو وینت معمار فیلیپ جانسون
پاو وینت آشنایی با معمار معاصر فرانک گهری 
عنوان اصلی محصول : پاو وینت آشنایی با معمار معاصر فرانک گهری
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل پاو وینت آشنایی با معمار معاصر فرانک گهری به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب در همایش نقش پژوهش در فرآیند قانونگذاری از خانواده شهید آقاجانی معمار تجلیل به عمل آمد. ۴ دی: تولد ایزاک نیوتن، معمار انقلاب علمی بشر
۳۷۵ سال پیش در چنین روزی، سِر ایزاک نیوتن، فیزیکدان، ریاضیدان و فیلسوف بزرگ انگلیسی متولد شد. پاو وینت بررسی بیوگرافی و آثار معمار تادائو آندو
به صفحه فایل پاو وینت بررسی بیوگرافی و آثار معمار تادائو آندو خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر عضو شورای شهر تهران خبر داد: تبدیل خانه لرزاده به خانه معمار پیشنهاد تهرانگردان بود. ب مراسم وداع با پیکر مطهر شهید احسان آقاجانی معمار در مسجد صادق(علیه السلام) و با حضور دوستان و خانواده ایشان برگزار شد. ما انسان ها تنها موجودات معمار این سیاره ی خاکی نیستیم. به این 25 اثر خارق العاده توجه کنید. کاش می توانستیم برای ساخت بناهای خود از این معماران کمک بگیریم! دایره ی بادکنک ماهی (puffer fish circles) این دایره ی پرکار که در تصویر مشاهده می کنید توسط انسان و یا موجودات فضایی ایجاد نشده. بلکه ساخته ی موجود دریایی 12 سانتی متری به اسم بادکنک ماهی است. این جانور برای جفت ی دست به ساخت این اثر می زند که قطری حدود 7 فوت دارد. هنگامی که دایره ها کامل می شود، جفت ماده آن را مورد بررسی قرار داده و در صورت انتخاب، در مرکز این اثر تخم می گذارد و سپس جفت ماده آن را بارور می کند.
25 شا ار از حیوانات معمار ...
پاو وینت بررسی معمار فرانک لوید رایت

به سایت ما برای پاو وینت بررسی معمار فرانک لوید رایت خوش آمدید .
امیدواریم فایل پاو وینت بررسی معمار فرانک لوید رایت برای پزوهش شما باشد .
برای مشاهده توضیحات بیشتر درباره محتویات این فایل ، روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید :
مشاهده توضیحات بیشتر و کلاس آمادگی نظام ی معماری – غیرحضوری برگزاری دوره های آمادگی آزمون نظام ی به صورت غیر حضوری در رشته آزمون طراحی معماری ، نظارت معماری و اجرا برای اولین بار در کشور توسط سایت خانه معمار به همراه آزمون های آزمایشی (تک مبحثی ، شبیه ساز و آزمون های۱۰ساله).   سایت خانه معمار www.architecthouse.ir مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب (ره) با حضور بانوان لرستانی در مصلی الغدیر م آباد برگزار شد. اختصاصی از نیک فایل معرفی معمار (لوکوربوزیه) (word) با و پر سرعت .
معرفی معمار (لوکوربوزیه) (word)
معرفی معمار (لوکوربوزیه) (word) شرح مختصری از تاریخچه زندگی ، سبک ، تجزیه و تحلیل آثار وی شارل ادوارد ژانره معروف به لوکوربوزیه ، پدر معماری و یکی از پیشگامان معماری مدرن ، ( مدرن متعالی) ، آرشیتکت ، و معمار معروف سوئیسی فرانسوی ، قرن بیستم ، در 4 می سال 1897 قدم به عرصه وجود نهاد . او در دفتر دو تن از معروف ترین معماران آن دوره در اروپا، یعنی اگوست پره و پیتر بهرنز به مدت چند سال کار کرد و سپس به بالکان، آسیای صغیر ، یونان و رم سفر نمود.
لوکوربوزیه هنوز خیلی جوان بود که به نشر افکار انقل خود در باره وم تحول در سبک معماری پرداخت و بعد از آن که افکار خود را با ایجاد بناهایی در گوشه و کنار جهان به مرحله عمل درآورد ، شهرت بین المللی یافت . و در اکثر ممالک بزرگ و کوچک جهان بناهایی از او به یادگار مانده است.
نقش لوکوربوزیه در معماری نو مانند نقش پیکاسو در نقاشی نو بود . او مانند پیکاسو زندگی درویشانه بسیار ساده ای داشت و تا آ عمر در همان آتیله محقر خود که در جوانی تاسیس کرده بود ، کار کرد. این آتلیه ، اتاق کوچکی بیش نبود و شمار همکاران لوکوربوزیه هرگز از چهار یا پنج نفر بیشتر نشد. گاه اتفاق افتاد که تنگی جا سبب شود نقشه های اجرایی کارها در جایی دیگر رسم شوند.
این آرشیتکت و معمار برجسته جهان در قرن بیستم پس از 68 سال زندگی روز 27 اوت 1965 میلادی هنگام است طبی در پلاژ " رک برون " فرانسه غرق شد .
"مختصری از سبک معماری لوکوربوزیه "
سبک معمار لوکوربوزیه ، معماری مدرن متعالی است. و لی بهتر است قبلا توضیحاتی در رابطه با سبک کلی معماری مدرن داده شود.
با
معرفی معمار (لوکوربوزیه) (word)
طراحی کافه ای در کره جنوبی توسط معمار ایرانی کافه بنه
طراح: مهرداد یزدانی ( برنده رقابت طراحی) next la award
موقعیت: کره جنوبی ، سئول ایده های طراحی : کافه بنه کافه ای سازگار با محیط زیست است که نام آن از شرکت بنه گرفته شده که یک شرکت به سرعت در حال رشد تولید قهوه کره ای است. کافه بنه، پروژه ای برای توسعه یک مرکز تولید و مرکز فرهنگی است تا منع کننده تجربه فرهنگی شرکت خود و تقویت کننده نام تجاری این شرکت باشد.
مهرداد یزدانی، متولد ۱۹۵۹ در تهران، معمار مقیم ی ایرانی تبار است برای ادامه مطلب کلیک کنید... ساختمان مس ی روزَن، رتبه اول جایزه معمار 95

موقعیت پروژه: زعفرانیه، تهران

متراژ پروژه: 3 هزار و پانصد و هشتاد متر مربع معماری https://telegram.me/deltachannel مشاهده ع : گروه املاک دلتا مبتکر دلالی علمی املاک    
کتاب الکترونیک«می خواهم معمار شوم»کتاب الکترونیک«می خواهم معمار شوم»اگر قصد شرکت در رشته معماری را دارید hellip; اگر رشته ریاضی هستید و بین رشته های ی شک دارید که کدام را انتخاب کنید hellip;. اگر به فکر قبولی در یکی از رشته های برتر ی می باشید hellip; کتاب الکترونیک ldquo;می خواهم معمار شوم rdquo; مناسب شماست. ویژه دانش آموزان، ...دریافت فایل سلام برمی گردیم به اپیزود یه زندگی راحت اماچرا؟چون یه مورد ازکارهای بازیگرمحبوبمون :مجتبی رجبی معمار که مربوط به عیدنوروزمیشه هم هست البته چندمورددیگه هم هست که ازهواداران همراه وب می خوام بنویسند یه دیالوگ شیرین ازمجتبی رجبی معمار دراین اپیزود: بازیگری که نقش همسر اورادراین اپیزودبازی می کرد :تعدادهفت سین هاروکه روی اپن اشپزخونه گذاشته میشمره :یک دو ،سه ،چهار ،پنج ،شیش ...چراشیش تاس؟ مجتبی رجبی :سمنو ش رو من خوردم ! .....بریداپیزود راببینید... به عنوان معمار ما یک زبان مشتترک داریم، یک چارچوب فکری که اجازه می دهد، ما در میان اذهان، جهان ها و ایده ها جهشی ناگهانی داشته باشیم. ما نباید این فرم ها را به کناری بیاندازیم، به ع باید آنها را در الویت قرار دهیم؛ و از درون بشناسیم.
پاو وینت زندگینامه فرشید معمار ایرانی


پاو وینت زندگینامه فرشید معمار ایرانی
محقق گرامی، شما برای فایل پاو وینت زندگینامه فرشید معمار ایرانی به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و
امروز سالروز درگذشت «ادوارد میدلتون بری»، معمار و طراح انگلیسی است. او طراح ساختمان معروف «رویال اپرا هاوس» است. 14 مورد از شا ارهای فرانک لوید رایت ، معروف ترین معمار یی فرانک لوید رایت (frank lloyd wright)، معروف ترین معمار یی است که آثار زیبایی را از خود به جا گذاشته است؛ در ادامه به بررسی آثار این هنرمند می پردازیم. ظاهر سفید رنگ و شیب ما یچ مانند موزه سلیمان رابرت گوگنهایم نیویورک (soloman r. guggenheim museum) شا اری است که تنها یکی از چندین آثار معماری فرانک ... نوشته 14 مورد از شا ارهای فرانک لوید رایت ، معروف ترین معمار یی اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
 ریاست سازمان نظام ی ساختمان استان کردستان ضمن تبریک سوم اردی بهشت روز معمار به جامعه ی به خصوص ین معمار کردستان، عنوان کرد: در رابطه با جایگاه و نقش ین معمار در جامعه باید به این امر اذعان کرد که تاثیر معماران بر زندگی و آرامش بشری غیر قابل انکار است و به قول "نورمن فاستر "معماری بیان ارزش هاست، شیوه ساخت و ساز ما تجلی سبک. سلام دوستان معمار دیسا اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان فراخوان مسابقه ی طراحی با عنوان طراحی پلان،نما و سر در ورودی مدارس منتشر کرده. دوستان معمار فرصت خوبی برای نشون دادن هنر و ذوق خودشون دارن. واسه ثبت نام میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید. موفق باشید! http://www.nosazimadaresgil.ir/news/
پاو وینت بررسی بیوگرافی وآثار معمار هوشنگ سیحون


پاو وینت بررسی بیوگرافی وآثار معمار هوشنگ سیحون
محقق گرامی، شما برای فایل پاو وینت بررسی بیوگرافی وآثار معمار هوشنگ سیحون به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و
اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درمورد معمار دانایی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 2 معمار داناییآنکه نقاش است و نقشی ساختهبا قلـــــــم طرح نویی انداختهدر مسیر واژه های دوستــــــــیسطر سطــری زآشنایی داشتهآنکه چون اسطوره های پارســیعین ولامی را به میم افراشتههم ردیف انبیاء و عارفـــــــــــانپوششی بر جـــــهل جاهل بافتهآنکه آهنگ و کلامی دل ربــااز یرای درس خـــــــــود آراستهچشمه های معرفت جوشــــد ز اودانشی از حد فزون انبـــــــاشتهلحظه هایش پر شده از خـاطراتخاطراتی که زدل جان باخـــتههرچه از عطرش ببویم کم بوداو گلستان ها ز گل ها کاشتهآنکه معمار است و الگوی همهلاله ای بر قلب خود بگذاشتهبا سلاح علم در راه مــــــــرادچون جلوداران به کفران تاختهآن معلّم آن مرّبی آن که اواز فنونش عالمی پرداختـــــــهاو عزیز است و مقامش پاس دارچونکه یزدان نام او بنگاشتهعارف آن باشد که چون قطعه زمینهر ی او را لگد انداختهیعنی از زهد و کلام و علم اوذره ای از دانشش برداشتهبار الا ها این سلیمان را مددتا چو ابران سایه ها افراشته-------------------------------------------------------سیده فاخته
با
تحقیق درمورد معمار دانایی
... به حال این روزهای " نسرین . م " چند روزی مهلتم داده اند . باید را به خواب بسپارم ، چراغ خواب را به شب و تنهایی را به کبوتری که زیر پنجره نوک می زد . باید دست های سیمانی اتاق را تا بالای تخت تا کنم ، پاهایش را به کتاب ها بدوزم ، کمد را زیر فرش پنهان کنم و در را به روی چشم های خسته ام ببندم . قرار شد اتاق را به معمار قرض دهم تا حصارش را با رویای بنفش ، کاغذ دیواری کند . به جای فرش تن پوشی از گل رز بچیند و پنجره اش به وسعت همه ی ک شان ، آسمان را بغل کند . به معمار گفته ام برایم لبخند بچیند و یک سبد خوشبختی که بشود کنار هر مغازه ای پهنش کرد . از معمار قول گرفتم خاطره ها را از زیر سرامیک د و پشت همه ی گریه هایم دفن کند . معمار ذهنم را متر کرد ، قلبم را اندازه گرفت تا اندازه ی رادیاتور اتاق را خوب انتخاب کند. معمار گفته بود قلبم تحمل حرارت آجر را ندارد ، قرار شد بلوک های سرد و سیمانی را دور دست هایم بچیند تا همه ی عطرش منجمد شود ، یخ ببندد و از دور گردنم دور شود . قرار شد روی در اتاق ، برایم عشق را رنگارنگ بکشد و دستگیره اش ، دستی باشد که هر شب دستم را میگیرد . به معمار گفته ام یادگاری هایم را می تکانم تا دست و پا گیر خط کش و مداد رنگی شان نشود . یک پارچه کنار دیوار رو به رویی پهن کرده ام و خا تر های ته مانده از یادگاری هایم را رویش می تکانم . وقت نیست ، باید پارچه را ببرم و پشت همین خیابان ، جایی که ماسک تنفس آدمی را میکند ، تکان بدهم . از خانه چند کیلومتر دور شدم تا پارچه را تکان دهم . ی پشت خیابان بود با چشم های خا تری ، لباس خا تری ، کفش های خا تری ، مو و ناخن های خا تری . آمد جلو ، فقیر بود . پارچه را با خا ترهای تنش دادم به او . فقیر بود . پول نمیخواست ، جان میخواست . مرگ با چشم های خا تری دستم را گرفت و از تنفس های عابران مرا عبور داد . اختصاصی از هایدی کتاب عمل حرفه ای برای معمار منظر با نام لاتین the professional practice of landscape architecture با و پر سرعت .
 کتاب عمل حرفه ای برای معمار منظر با نام لاتین the professional practice of landscape architecture
 کتاب عمل حرفه ای برای معمار منظر با نام لاتین the professional practice of landscape architecture در این بخش کتاب عمل حرفه ای برای معمار منظر با نام لاتین the professional practice of landscape architecture : a complete guide to starting and running your own firm برای  قرار داده شده است.  این کتاب با فرمت pdf و در 563 صفحه می باشد. در ذیل صفحه معرفی و فهرست مطالب این کتاب آورده شده است.
با
کتاب عمل حرفه ای برای معمار منظر با نام لاتین the professional practice of landscape architecture
اختصاصی از ژیکو تحقیق درباره آثار معمار ژاپنی کنزو با و پر سرعت .
تحقیق درباره آثار معمار ژاپنی کنزو
تحقیق درباره آثار معمار ژاپنی کنزو لینک ید و در پایین صفحهفرمت فایل : word (قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد صفحات :25مقدمهآشنایی با معماری ژاپنی با تاخیر زمانی صورت گرفت . یکی از معماران مشهور قرن بیستم که می توان آن را این نوع معماری نامید کنزوتانگه است . وی در سال 1913 در ژاپن متولد شد . ساختمانهای طراحی شده توسط او ترکیبی است زنده از تکنولوژی پیشرفته ساختمان سازی با معماری سنتی ژاپنی . کنزوتانگه و همکاران ایده هایی جدید و انقل را در زمینه شهرسازی بسط داده و نسبت به تحقق آن کوشیدند . برنامه ریزی با توجه به انفجار جمعیت در زمینه مسائل مختلف شهرسازی ، از جمله عبور و مرور (ترافیک) ، استانداردسازی با توجه به مقیاسهای انسانی و ... از دیگر فعالیت های این معمار و شهرساز بزرگ است . وی علاوه بر فعالیت های حرفه ای سالها نیز به تدریس در مشغول بود .  

با
تحقیق درباره آثار معمار ژاپنی کنزو

پاو وینت زندگینامه کریم طاهرزاده بهزاد تبریزی معمار ایرانی


پاو وینت زندگینامه کریم طاهرزاده بهزاد تبریزی معمار ایرانی
محقق گرامی، شما برای فایل پاو وینت زندگینامه کریم طاهرزاده بهزاد تبریزی معمار ایرانی به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و
کانون انجمن های صنفی ان معمار ایران در راستای تقویت و ارتقاء حرفه ای جامعه ان معمار در نظر دارد همایش بین المللی معماری عمران و شهرسازی در هزاره سوم برگزار نماید. این همایش در تاریخ داد ماه 1394 درشهر تهران تشکیل خواهد شد.مهلت ارسال چکیده واصل مقالات1394/02/30 میباشد. لازم به توضیح است ثبت نام جهت حضور در این همایش با محدودیت ظرفیت از طری. بسم الله السلام علیک یا فاطمه(س) صدیقه شهیده ********** سخنرانی حاج آقا معمار منتظرین شب ها و پنج شنبه شبها مکان : اصفهان - خیابان سه راه ملک - مسجد رضوی ساعت : بعد از مغرب و عشا برنامه ها: اقامه مغرب و عشا به ت حجت ال معمار منتظرین تلاوت قرآن کریم سخنرانی حاج آقا معمار منتظرین ----------------------------- شمندان خدوم روستای زرقان5 معمار حاج محمود زرقانی معمار علی لطیف زاده معمار حاج محمود زرقانی معمار آقای حاج محمود زرقانی فرزند مرحوم رمضانعلی زرقانی ( شیخ) می باشد که از همان اوان جوانی با عزیمت به تهران و شغل مقدس بنایی به تلاش و فعالیت در عرصه سازندگی دست زدند و با پشتکار و شجاعت تمام به راه خود ادامه دادند و تا اینکه در همان دهه اول انقلاب جزء معماران متبحر و سرشناس گردیدند و با تعصبی که نسبت به وطن خود و همشهریانش داشت با جذب و بکار گیری کارگران و جوانان غیور و فعال روستای زرقان تا کنون چندین معمار متبحر و استاکار تمام قد به جامعه تحویل داده اند به گونه ای که اکثر معماران دهه های دوم و سوم روستای زرقان به نوعی همکار و دست آموز این معمار گرامی می باشند ایشان در سایه ایمان و اعتقاد مذهبیشان تا کنون در اکثر مراسمات مذهبی پایه ثابت بانیان خیر و کمک کنندگان مالی و معنوی امور مذهبی بوده ومی باشند از جمله رئیس کمیته مالی و مشارکتهای مردمی حزب وحدت و همکاری ملی ، حسینیه زرقانی ها در مشهد مقدس ، هیئت های مذهبی ، ح زرقان ، زمین های ورزشی ، حسینیه زرقانی ها در تهران ، موسسه غدیر زرقان و حزب همبستگی ایران و ... معمار علی لطیف زاده ( حطیطه ای) ایشان نیز همانند معمار حاج محمود زرقانی از همان اوان نوجوانی با عزیمت به تهران و اشتغال به شغل مقدس بنایی با تلاش و پشتکاری که داشته اند جز معماران متبحر و سرشناس می شوند که اکثر کارهای بزرگ نهاد های نظامی و غیر نظامی را هدایت و کارفرمایی می نمایند ودر اکثر مراسمات مذهبی و امور خیریه دست اند کار می باشند از جمله موسسه غدیر زرقان و ... یارو مغازه کب را فروخته و معمار شده بود ولی هر ساختمانی که می ساخت به طبقه دوم نرسیده فرو می ریخت. کلیه رساله های معماری ثبت شده در سایت در طبقه بندی های زیر تنظیم شده اند که برای بازدید از هر بخش می توانید روی آن کلیک نمایید مجموعه ها و خانه های تخصصی هنری ، علمی ، فرهنگی ، ورزشی ، مراکز آفرینش هنری ، خانه موسیقی ، خانه های علوم و فناوری ، خانه کودک ، خانه های هنرمندان ، خانه مد و فشن مطالعات خانه معمار مطالعات د ده هنرمندان مطالع. اختصاصی از اینو دیدی معماری میر میدان ، معمار مفهوم گرای ایران با و پر سرعت .
معماری میر میدان ، معمار مفهوم گرای ایران
 معماری میر میدان ، معمار مفهوم گرای ایران لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 29 زندگینامة میر میدانسید هادی میرمیران متولد ۱۳۲۳ و فارغ حصیل رشته معماری از دانشکده
هنرهای زیبا در سال ۱۳۴۷یکی از معماران مولفی است که در سال های اخیر
درمرکز توجه بسیاری از محافل حرفه ای و آکادمیک معماری قرار گرفته است.
نام او به عنوان یکی از برجسته ترین معماران معاصر ایران در کنار نام انی
قرار می گیرد که تلاش می کنند با نوعی برداشت ازمعماری سنتی ایرانی
معماری جدیدی را رقم بزنند که هم پاسخی به مسائل جامعه مدرن باشد و
هم نوعی تداوم در ارتباط با معماری گذشته ایران را بتوان در آن مشاهده کرد.
میرمیران معتقد بود: «... به رغم کثرت تنوع و پیچیدگی بناها، اصول، مبانی و
الگوهای نسبتاً معدودی در طول زمان به اشکال مختلف در این معماری به کار
گرفته شده اند...
با
معماری میر میدان ، معمار مفهوم گرای ایران
حاج سید عبدالکریم سجادی مجاهد انقل و یادگار شهید معمار به محفل پیوست. طراحی مقبره های خیام، کمال الملک، بوعلی سینا، نادرشاه افشار، کلنل محمدتقی خان پسیان و ده ها مقبره و آرامگاه دیگر و نیز طراحی بنای موزه توس و همچنین ساختمان بانک سپه نام او را بیش از هر معمار دیگری در تاریخ معماری ایران ثبت کرده است. هوشنگ سیحون، معمار برجسته ایرانی در سن 94 سالگی در کانادا درگذشت.
سیحون از نخستین معماران مدرن ایران و نسل طلایی معماران ایرانی در دهه های 40 و 50 شمسی بود. روحش شاد و یادش گرامی... در ادامه مطلب این معمار بزرگ ایران زمین را بیشتر بشناسید...
پاو وینت مبانی فکری چند معمار مدرن 56 اسلاید پروژه درس آشنایی با معماری معاصر با موضوع مبانی فکری چند معمار مدرن(  فرانک لوید رایت - میس وندروهه- لوکوربوزیه- آلوار و - لویی کان)  56 اسلاید کامل       ...


دریافت فایل