cs go crosshair

به نقل از خبرگزاریها در مورد cs go crosshair : فدرسسیون فوتبال آرژانتین روز چهارشنبه اعلام کرد تیم ملی این کشور با لیونل مسی مهاجم بارسلونا به مصاف رومانی می رود.تیم ملی آرژانتین پنجم مارس در یک بازی دوستانه در بخارست به مصاف رومانی می رود.http://images.mid-day.com/2013/jun/lionel-messi.jpgفدراسیون فوتبال آرژانتین فهرست بازیکنان حاضر در این بازی را منتشر کرد. تونی کروس بعد از پیوستن به رئال مادرید فرصت خواهد داشت تا اولین بازی خود را در فینال کاپ برای رئال مادرید انجام دهد . http://parsiup.com/upload/mv5_695e2392-c1a0-3596-95f3-ff7cc6363ac4.jpg
در حقیقت کروس به دلیل حضور در فینال جام جهانی مثل دیماریا و خدیرا تا 5 آگوست در تعطیلات خواهد بود و یک هفته مانده به فینال کاپ اروپا به تیم اضافه خواهد شد . اما کروس می خواهد در آن دیدار حضور داشته باشد و اولین بازی رسمی خود برای رئال مادرید را با ب جام در یک فینال انجام دهد .
تونی کروس فصل گذشته نیز این عنوان را با بایرن ب کرد و می تواند برای دومین سال پیاپی و اینبار با رئال آنرا فتح کند . رونالدو: قهرمانی در جام جهانی غیر ممکن نیستوی در این خصوص می گوید: به نظر من تیم های زیادی مانند آلمان، آرژانتین، فرانسه و ایتالیا هستند که شانس قهرمانی دارند اما دو مدعی اصلی اسپانیا و برزیل هستند.رونالدو در ادامه افزود: بازی در جام جهانی فوق العاده است. دوست دارم کشورم تا فینال این رقابتها پیش رود. در فوتبال چیزی غیر ممکن نیست و شاید ما توانستیم قهرمان شویم.
الساندرو نستا ، پیش وت فوتبال ایتالیا اطمینان داد که کریستیانو آقای گل جام جهانی می شود. وی گفت :” چه ی توانمندتر از کریستیانوست؟ طرفدار اصلی او هستم و کفش طلای جام جهانی را می برد . همه چیز برای بردن آن را دارد. پرتغال نتایج خوبی خواهد گرفت و این باعث می شود کار کریستیانو برای جوایز انفرادی آسان شود.” نستا افزود:” کریستیانو در جام جهانی بهترین خواهد شد. اگر سطح خودش ر حفظ کند ، هیچ جز مصدومیت ها نمی تواند مهارش کند. نیمار و کریتسیانو دو بازیکن بی نظیر هستند اما رونالدو بهترین بهترین هاست.” occasions from your era's perspective
manchester manchester (england)- ashura 2017 ashura, the anniversary of imam hussein’s martyrdom, held in manchester along with walking in some streets, distributing flowers and tracts, and explaining the event of ashura by shia youth. کدام نیمکره مغز شما فعال تر است؟ تست نیمکره های مغز در 30 ثانیه gehirn آیا این تست، دانش و میزان رشد مغز را اندازه گیری می کند؟ خیر این تست یک بازی سرگرم کننده و جالب است که به ما کمک می کند تا در مورد خودمان و نحوه تفکرمان بیشتر بدانیم. در اینجا هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد، این تست صرفا تعادل بین نیمکره چپ و راست مغز شما را مشخص می کند. در اینجا چیزهای زیادی درباره مغز می آموزیم. نتایج به شما می گویند که شما از کدام نیمکره مغزتان بیشتر استفاده می کنید. به سادگی تست را انجام دهید تا نتایج را بدست آورید. از این کار لذت ببرید برای شروع این پایین کلیک کنید: abasmanesh.com/brain-test/ کدام نیمکره مغز شما فعال تر است؟ تست نیمکره های مغز در 30 ثانیه gehirn آیا این تست، دانش و میزان رشد مغز را اندازه گیری می کند؟ خیر این تست یک بازی سرگرم کننده و جالب است که به ما کمک می کند تا در مورد خودمان و نحوه تفکرمان بیشتر بدانیم. در اینجا هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد، این تست صرفا تعادل بین نیمکره چپ و راست مغز شما را مشخص می کند. در اینجا چیزهای زیادی درباره مغز می آموزیم. نتایج به شما می گویند که شما از کدام نیمکره مغزتان بیشتر استفاده می کنید. به سادگی تست را انجام دهید تا نتایج را بدست آورید. از این کار لذت ببرید برای شروع این پایین کلیک کنید: abasmanesh.com/brain-test/ راموس خیلی بد انتقام گرفت دو گل به عنوان م ع!10174995_284602671714474_5279875418155568735_n.jpg
سرخیو راموس پس از پیروزی چهار بر صفر تیمش مقابل بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال بود و در گفت و گو با دوربین های تلویزیونی اظهار داشت: حقیقت این است که گل هایی که من زدم از کم اهمیت ترین مسائل است. این برای هر بازیکنی لذت بخش است اما تیم مهم ترین چیز است. رئال مادرید امروز توجه همه دنیا را به خود جلب کرد. این پیروزی با برند رئال مادرید بود و دو گلی که در این مسابقه زدم، رویا بود.

وی که در بازی شب گذشته دو گل اول تیمش را به ثمر رساند، ادامه داد: لیگ قهرمانان اروپا یک گل مقابل بایرن به من بد ار بود. پیش از اینکه شما از من بپرسید، می خواستم یک گل را به دوستم موندی تقدیم کنم و گل دوم را به پدرم.

م ع رئال مادرید خاطرنشان کرد: از بازی خودمان لذت بردیم. همه تمام تلاششان را انجام دادند و اگر کارها یک سال درست پیش نرود، سال بعد خوب خواهد شد. فینال در لیسبون یک رویا است. یک کارت زرد با محرومیت فاصله داشتم بنابراین کمی نگران بودم.

وی اضافه کرد: بازی بی عیب و نقصی بود. باید از هواداران رئال که از ما حمایت د و تمام انی که در خانه هایشان از این بازی لذت بردند، تشکر کنیم.پ.ن:عشقم ب بی نقص بود و دو گل زد
لایکا بترکه واسش فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از حدودا یک ماه استراحت، بار دیگر به کمپ تمرینی تیمش برگشت.

به گزارش marca، دقایقی پیش هواپیمای اختصاصی کریستیانو رونالدو در شهر فرود آمد.

او در حالی به این شهر رسید که اکثر هم تیمی هایش به شهر سانفرانسیسکو سفر کرده اند تا اولین دیدار پیش فصل خود را در مقابل اینتر انجام دهند. از سوی دیگر بعضی بازیکنان از جمله کاسیاس، راموس، ژ و مودریچ در مانده اند و رونالدو به آن ها خواهد پیوست.

فوق ستاره پرتغالی تمرینات خود را به صورت انفرادی آغاز خواهد کرد تا کم کم پس از مصدومیتی که در انتهای فصل پیش داشت، آماده بازگشت به میادین شود. اگرچه خود رونالدو چند روز پیش مصدومیتش را کاملا برطرف شده می دانست، اما پزشکان مادریدی ریسک نخواهند کرد و پس از تایید بهبودی کامل وی، به او اجازه بازی می دهند.

کریستیانو رونالدو بعد از آ ین دیدارش در جام جهانی مقابل غنا، حدود 29 روز به تعطیلات رفت و در این مدت ابتدا به جزیره مانی در یونان رفت و بعد از آن برای چند رویداد تبلیغاتی در ژاپن حضور داشت. عصر دیروز دیوید بکهام، بازیکن سابق دنیای فوتبال و تیم رئال مادرید به کمپ تمرینی این تیم در رفت و حمایت خود را از ید جدید این باشگاه، یعنی خامس رودریگز اعلام کرد.

بکهام از ملاقات با تعدادی از هم تیمی های سابق خود بسیار هیجان زده و خوشحال بود. البته از بازیکنانی که در آن زمان با ستاره انگلیسی هم بازی بودند، ایکر کاسیاس و سرخیو راموس در برنابئو باقی مانده اند.
در چند سال اخیر به محل دائمی تمرینات پیش فصل رئال مادرید تبدیل شده است و از این رو بازیکن سابق مادریدی ها معمولاً هر زمان که رئالی ها اردویی در این شهر داشته باشند، به دیدار آنها می رود.

بکهام از بازیکنان و کادر فنی تیم استقبال کرد و برای ب دهمین قهرمانی چمپیونزلیگ به آنها تبریک گفت.

بنا به گزارش as، بکهام گفت: "می دانم که چمپیونزلیگ تا چه حد برای رئال مادرید اهمیت دارد و برای آنچ ، رئیس، بچه ها و هواداران خوشحالم. این قهرمانی باور ن ی بود و یک فصل خاص رقم خورد. من با مادرید قهرمان لیگ شدم و واقعاً شگفت انگیز بود – اما حتی نمی توانم تصور کنم که قهرمانی چمپیونزلیگ با رئال مادرید چه حسی می تواند داشته باشد.

من همیشه از دیدن رئال مادرید خوشحال می شوم. واقعاً دلم برای حضور در این باشگاه تنگ شده است."

بکهام همچنین از ید جدید رئال مادرید، خامس رودریگز حمایت کرد و گفت: "باشگاه چند بازیکن بسیار ویژه را به خدمت گرفته است و تیم تقویت شده است. این باشگاه همیشه بازیکنانی خواهد داشت که متفاوت هستند و خامس بازیکن بزرگی است؛ او یک جام جهانی فوق العاده داشته است و زیباترین گل تورنمنت را هم به ثمر رسانده است."
milad
رئال مادرید با پیروزی یک گله در لاروسالدا توانست که فاصله خود با بارسلونا را موقتا به عدد هفت برساند .رئال مادرید در شبی که چندان هم عالی نبود ، توانست که یک پیروزی ارزشمند را در زمین مالاگا ب کند و فاصله خود را با تعقیب کنندگانش افزایش دهد . بدین ترتیب اتلتیکو و بارسلونا با فشاری مضاعف بازی های این هفته شان را برگزار می کنند . در واقع بارسا حتی اگر الکلاسیکو را ببرد هم پائین تر از رئال مادرید خواهد بود .رئال بازی را کند و بی حال شروع کرد . حضور ایسکو به جای دی ماریا در ترکیب تاثیر چندان مثبتی نگذاشته بود و بازیکن مالا ی در بازگشتش به خانه سابقش اثر چندانی نداشت .بالا ه روی یک ارسال عالی از گرت بیل ، این کریستیانو رونالدو بود که صاحب توپ شد . بازیکن پرتغالی با حرکتی عالی در محوطه جریمه مالاگا ، در حالی که سه ، چهار بازیکن حریف هم مقابلش بودند ، توپ را به کنج دروازه کابایرو فرستاد تا از دروازه بان آرژانتینی انتقام توپگیری هایش در دور رفت را بگیرد .در ادامه بنزما مصدوم شد و ناچار شد که زمین را ترک کند . بدین ترتیب ایسکو مهاجم نوک شد و دی ماریا علیرغم میل باطنی به حضور نیافتن در این بازی به میدان بیاید . رئال تا پایان نیمه روی چند حرکت از بیل و دی ماریا موقعیت هایی داشت که ثمره ای در بر نداشت .رئال در آغاز نیمه دوم موقعیتی داشت که می توانست بازی را تمام کند . دی ماریا به خوبی ایسکو را در موقعیت تک به تک قرار داد اما واکنش ک نه و مبتدیانه بازیکن سابق مالاگا در این حرکت یک بار دیگر نشان داد که تصمیم آنج مبنی بر نیمکت نشین شدنش چندان هم اشتباه نبوده است .رئال در ادامه نیمه گنگ بازی می کرد . به استثنای خط دفاع که اجازه نفس کشیدن را به حریف نمی داد ، رئال خطوط هافبک و حمله ناکام بود و نمی دانست که در چه مسیری باید حرکت کند .ورود خسه نیز تاثیر چندانی در روند بازی نگذاشت . به هر صورت بازی کنترل شده رئال ، موجب شد که رئال سه امتیاز ارزشمند دیگر را ب کند . حالا فقط سی امتیاز از لالیگا باقی مانده و اگر رئال در الکلاسیکوی هفته آینده ش ت نخورد ، قهرمان شدنش در لالیگا قطعی خواهد بود .نکته مثبت این بازی عملکرد خوب خط دفاعی هر چهار نفر خط دفاعی بود چرا که دیگو لوپز به ندرت ناچار به واکنش نشان دادن شد . نکته منفی هم عملکرد ضعیف ایسکو بود که مسلما با چنین عملکردی نمی تواند گره ای را برای رئال بگشاید .