eblahg adliran ir

به نقل از خبرگزاریها در مورد eblahg adliran ir : معاون مرکز آمار قوه قضاییه :
ثبت نام ابلاغ الکترونیکی در دادگستری های سراسر کشور اجباری شد
معاون مرکز آمار قوه قضاییه از اجباری شدن ثبت نام ابلاغ الکترونیکی در دادگستری های سراسر کشور خبر داد.

سیامک رفعتی در گفت وگو با میزان از اجباری شدن ثبت نام الکترونیکی در دادگستری های سراسر کشور از دهم آبان ماه خبر داد.
وی ادامه داد: برمبنای ماده 175 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال 1392، قوه قضاییه می تواند از سامانه های الکترونیکی و مخابراتی جهت ابلاغ اوراق قضایی استفاده کند. همچنین ماده 655 آیین دارسی کیفری ابلاغ قضایی به صورت الکترونیکی را کافی و معتبر دانسته و تبصره این ماده نیز به این نوع ابلاغ اعتبار بخشیده است. رفعتی افزود: درهمین راستا سامانه ای جهت ابلاغ اوراق قضایی ایجاد و راه اندازی شده است که مراجعان به به قوه قضاییه موظفند جهت دریافت الکترونیکی اوراق به این سامانه مراجعه کنند. مدیرکل خدمات الکترونیک قضایی در ادامه بیان کرد: جهت بهره برداری از سامانه ابلاغ الکترونیک نیاز است هر شخص یک شناسه قضایی داشته باشد. شناسه قضایی با ثبت نام در سامانه ثنا به نشانی sana.adliran.ir ایجاد و در اختیار مراجعین قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: جهت دریافت شناسه قضایی در حوزه هایی که دفاتر خدمات راه اندازی شده است با مراجعه به این دفاتر و در سایر حوزه ها با مراجعه به به سامانه مخصوص به ابلاغ، ابلاغ های خود را مشاهده کنند.
معاون مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه تصریح کرد: افرادی که به هر دلیل نمی توانند از طریق رایانه در منزل یا محل کار خود به این اوراق دسترسی یابند می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اوراق خود را دریافت کنند. رفعتی همچنین گفت: از این پس هر فرد جهت استفاده از خدمات قضایی باید این شناسه را دریافت کند افراد جهت دریافت خدماتی مانند ارایه دادخواست، اظهارنامه، پیگیری پرونده و ابلاغ اوراق قضایی باید شناسه قضایی دریافت کنند درغیر این صورت ارایه این خدمات میسر نیست. هم وطن محترمی سئوالی با این مضمون داشته اند: سلام من امروز به یکی از دفاتر الکترونیکی قضایی رفتم و شکوائیه ای را به ثبت رسانیدم و پرونده ام به شعبه دو دادیاری دادرسرای ناحیه 12 ارجاع شد.حال سوالم اینست که در این مرحله باید چکار کنم؟برم به شعبه 2 دادیاری و شخصا پیگیری کنم؟چون گفتند گویا برات اس ام اس می آد.می خوام ببینم باید منتظر اس ام.
در سال های اخیر و با گسترش روز افزون دانش رایانه و فن آوری ، ت الکترونیک هم پا به پای سایر مباحث دانش بنیان و علمی پیشرفت کرده است به شکلی که امروزه به سادگی می توان بدون مراجعه به مراکز و سازمان ها ، از خدمات قابل ارائه آنها به صورت غیر حضوری استفاده کرد. یکی از این سازمان ها ، قوه قضاییه است که توانسته با راه اندازی سامانه خدمات ا. هشدار مرکز آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضائیه در خصوص ایمیل های جعلی ابلاغ الکترونیکی روابط عمومی مرکز آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضائیه با صدور اطلاعیه ای درباره حربه جدید جاسوسان که از طریق ارسال نامه های الکترونیکی و با عنوان جعلی انجام می شود هشدار داد. در این اطلاعیه آمده است با توجه شکایت برخی از مردم  ، به تازگی نامه های ال.

در سال های اخیر و با گسترش روز افزون دانش رایانه و فن آوری ، ت الکترونیک هم پا به پای سایر مباحث دانش بنیان و علمی پیشرفت کرده است به شکلی که امروزه به سادگی می توان بدون مراجعه به مراکز و سازمان ها ، از خدمات قابل ارائه آنها به صورت غیر حضوری استفاده کرد. یکی از این سازمان ها ، قوه قضاییه است که توانسته با راه اندازی سامانه خ. بر طبق مواد 24 و 25 قانون حمایت خانواده مصوب 1391/2/1 حتی اگر زوجین توافق و تفاهم بر ج داشته باشند به ناچار می بایستی از دادگاه حکم بگیرند که در اصطلاح حقوقی به آن گواهی عدم امکان سازش می گویند به عبارت دیگر گام اول برای مراحل طلاق توافقی تمایل زوجین به خاتمه دادن زندگی مشترک می باشد. در این راستا اگر اختلافی در خصوص مهریه، نفقه، ج ه و حضا. سوالات استخدامی کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی تامین ... - تاپ سوال
/سوالات-استخدامی-کارشناس-آزمایشگاه-تش/ translate this page سوالات استخدامی کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی تامین اجتماعی مناسب شما داوطلبان در این قسمت از سایت برای شما سروران گرامی مجموعه سوالات استخدامی کارشناس آزما. ... مورد مطالعه قرار دهید مباحث موجود در این جزوه عبارتند . سوالات استخدامی کارشناس شبکه قوه قضاییه ( منتشر شده جهت آزمون ... www.e-soal.ir/سوالات-استخدامی-کارشناس-شبکه-قوه-قضای/ کارشناس شبکه قوه قضاییه عنوان شغلی است که در این بخش به ارائه نمونه سوالات استخدامی کارشناس شبکه قوه قضاییه خواهیم پرداخت که کامل بوده و به همراه پاسخ ... سوالات تخصصی قوه قضاییه ( سوالات استخدامی مربوط به آزمون 96 ) www.e-soal.ir. رایگان سوالات استخدامی کاردان آزمایشگاه تشخیص طبی خوشه 101 ... freeemployment.blog.ir/.../ -رایگان-سوالات-استخدامی-کاردان-آ... translate this pageapr 15, 2009 - رایگان سوالات استخدامی کاردان آزمایشگاه تشخیص طبی خوشه 101 سوالات عمومی رایگان ویژه آزمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های نمونه سوالات استخدامی کاردان آزمایشگاه تشخیص طبی کد شغل ۳۳۷۵ (علوم پزشکی ۹۶ کل.