emma watson

به نقل از خبرگزاریها در مورد emma watson : اختصاصی از فایل هلپ مقاله در مورد آموزش کامل کار با dr. watson با و پر سرعت .
مقاله در مورد آموزش کامل کار با dr. watson
مقاله در مورد آموزش کامل کار با dr. watson لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 5 خیلی از کاربران هستند که نام این برنامه را زیاد شنیده اند اما تا به حال به آن توجهی نکرده اند و خیلی راحت از کنار آن گذشته اند.
نام این برنامه dr.watson است که شرکت microsoft آن را در ویندوز قرار داده است. این برنامه در ویندوز xp نسبت به نسخه های قدیمی تر خود پیشرفت بسیار زیادی کرده است. بسیار کاملتر و کار آمدتر شده است. اما کار این برنامه چیست ؟
شما به وسیله این برنامه میتوانید به راحتی ریشه مشکلات بسیار جدی را که در سیستم ها اغلب باعث قفل دستگاه و ... میشود ، ردی کنید و بعد برای رفع مشکل اقدام کنید.
هنگامی که شما برنامه dr.watson را اجرا کنید ، این برنامه در پس زمینه قرار میگیرد و منتظر به وجود آمدن یک مشکل در سیستم شما میماند تا جزئیات آن را ثبت کند ( آیکن این برنامه در نوار وظیفه قرار میگیرد ).
با
مقاله در مورد آموزش کامل کار با dr. watson
با سلام امشب به مطلب جالبی در یکی از سایت ها برخورد . مطلبی که در ادامه خواهد آمد نوشته شده توسط خانم ها emma taylor و lorelei sharkey نوشته شده و بنده و وبلاگ هیچ نظری راجع به این مطلب و صحت و سقم آن نداریم. لذا به نظر بنده مطلب جالبی اومد. دوستان راجع به صحت و سقم این مطلب میتونن نظر بدن. با سلام امشب به مطلب جالبی در یکی از سایت ها برخورد . مطلبی که در ادامه خواهد آمد نوشته شده توسط خانم ها emma taylor و lorelei sharkey نوشته شده و بنده و وبلاگ هیچ نظری راجع به این مطلب و صحت و سقم آن نداریم. لذا به نظر بنده مطلب جالبی اومد. دوستان راجع به صحت و سقم این مطلب میتونن نظر بدن.
noah
کارگردان : darren aronofsky بازیگران : russell crowe...noah jennifer connell\anthony hopkins\emma watsonray winstone\ ی عده خیلی نافرم رو کوبیدن و ی عده هم عقیده داشتن که شا اره. من هم خوشم اومد ارزش دیدن داره ی برداشت آزاد از داستان نوح بود .
سینمایی «دیو و دلبر» که بر اساس یک افسانه قدیمی به کارگردانی بیل کاندن ساخته شده پس از یک ماه… پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) دسته بندی پرستاری بازدید ها 0 فرمت فایل ppt حجم فایل 702 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 40  پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) گزارش تخلف برای پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) فروشنده فایل کد کاربری 25253 تمام فایل ها کاربر پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) این پاو وینت در 40 اسلاید می باشد پس از ارائه این مبحث، انتظار می رود دانشجو قادر باشد: 1- تئوری واتسون را به طور خلاصه شرح دهد. 2- پیش فرض ها ی این تئوری را به صورت تیتروار بیان کند. 3- فاکتورهای مراقبتی مورد نظر واتسون را بیان کند. 4- کاربردهای این تئوری را در پرستاری بیان نماید. 5- نقاط ضعف وقوت این تئوری را توضیح دهد. فهرست مطالب اسلایدها :
اه مقدمه تئوری واتسون دیدگاه او براساس تئوری واتسون عقیده واتسون در مورد پرستارو پرستاری نظر واتسون نقش پرستار عناصر اصلی چهارچوب اولیه تئوری پیش فرض ها پیش فرض های اساسی مراقبت از انسان در پرستاری فاکتورهای مراقبتی 10 فاکتور اولیه وتکامل یافته مراقبتی
سودمندی منابع پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory)
انیمیشن کوتاه «اِما / emma» به کارگردانی متیو لاوس، داستان دختری است که توسط پدرش شکنجه می بینید و در اتاق بالای برج زندانی شده است. او در آنجا دوربینی را پیدا می کند و رویاهایش را می بینید. یک روز دو پسر به حیاط خانه آنها می آیند و اِما فریاد کمک سر می دهد... . این انیمیشن کوتاه را در «تابناک» می بینید. john broadus watson.jpg جان برودوس واتسون (jahn broadus watson) روان شناس یی نخستین پژوهشگری است که روان شناسی پاولف را در رواج داد و از نتیجه بررسی های او برای گسترش نظریه خود بهره گرفت. وی اعتقاد راسخ داشت که یادگیری براساس نظریه و نظام پاولف توصیف می شود، یعنی یادگیری ، فرآیندی است از بازتاب های شرطی که از طریق جانشین ساختن محرک شرطی به جای محرک اصلی حاصل می شود. پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory)  پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) دسته بندی پرستاری فرمت فایل ppt حجم فایل 702 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 40 پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) این پاو وینت در 40 اسلاید می باشد  پس از ارائه این مبحث، انتظار می رود دانشجو قادر باشد: 1- تئوری  واتسون را به طور خلاصه شرح دهد.  2- پیش فرض ها ی این تئوری را به صورت تیتروار بیان کند. 3- فاکتورهای مراقبتی مورد نظر واتسون را بیان کند. 4- کاربردهای این تئوری را در پرستاری بیان  نماید. 5- نقاط ضعف وقوت این تئوری را توضیح دهد.   فهرست مطالب اسلایدها :
 اه مقدمه تئوری واتسون  دیدگاه او براساس تئوری واتسون عقیده واتسون در مورد پرستارو پرستاری نظر واتسون نقش پرستار عناصر اصلی چهارچوب اولیه تئوری پیش فرض ها پیش فرض های اساسی مراقبت از انسان در پرستاری فاکتورهای مراقبتی 10  فاکتور اولیه وتکامل یافته مراقبتی
سودمندی منابع   پاو وینت تئوری واتسون (watson’s theory) دسته بندی : forum - john h. watson/daily
خخخخ سلام صبح برف و بارونیتون بخیر!! خب در اولین روز مهر (!) با انتخاب مسیر نادرست، ترافیک سنگین و مختصر تصادفی هم که برای سپر ماشین پیش اومده در حال حاضر دارم از نیمه ی راه، برمیگردم خونه!! چون دیگه به کلاس نمیرسم!! :) جان افتخار نداشتی امروز سر کلاس باشیم ^_^ اختصاصی از فایلکو پاو وینت درس سوم toy town زبان انگلیسی 2 دهم - 9 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت درس سوم toy town زبان انگلیسی 2 دهم - 9 اسلاید
 پاو وینت درس سوم toy town زبان انگلیسی 2 دهم - 9 اسلاید        relative  pronouns: emma:    i saw natalie the other day.melanie: natalie?the who plays the piano?emma:   no, that’s natasha. natalie is the student who dropped ut of collge, the one who never did any studying. she’s working in davidson’s now, the shop that sells very expensive clothes & whomin formal english, whom is sometimes used when the object of the relative clause is a person.the person who/ whom the police were questioning has now been released.but in conver ion whom is not very common.
با
پاو وینت درس سوم toy town زبان انگلیسی 2 دهم - 9 اسلاید
این تصاویر نشان دهنده چه چیزی هستند؟ لباس های مجلسی و شیک؟ اشتباه نکنید اینها کیکهای خوش طعمی هستند که این روزها هنر کیک پزی و کیک آرایی را به حد اعلای خودشان رسانده اند. به گزارش خبر فوری و به نقل از رکنا، هنر کیک پزی و کیک آرایی همه روزه در حال رشد و نوآوری است این گونه به نظر می رسد که چنین هنری در قنادی ها پایان ناپذیر می باشد, از م. room- 2015 imdb: 8.2 metascore: 86 1 oscar win 1 golden globe win director: lenny abrahamson writer: emma donoghue داستان پسر بچه ی پنج ساله ای که همراه با مادرش توی یه اتاق زندگی می کنه. از ابتدای عمرش هرگز خارج از این اتاق نبوده و هیچ تصوری از دنیای خارج از اتاق نداره.. چقدر ش نسبت به کتابش خوب نبود : خیلی سرسری و بدون جزئیات بود بنظرم. بخصوص بعد از وجشون از اتاق. هیچ کدوم از بازخوردا. آسمان اش empire state
محصول سال ۲۰۱۳ کشور

بازیگران:dwayne johnson, emma roberts, liam hemsworth کارگردان:dito montiel موضوع:اکشن و درام گویندگان:سعید شیخ زاده، چنگیز جلیلوند، افشین زی نوری و … خلاصه داستان:این در مورد دو دوست است که تصمیم دارند که به اتومبیل محافظت شده بانک دستبرد بزنند، اما در این بین ی پلیس سرسختی سر راه آنها قرار می گیرد… دوبله و پخش موسسه فرهنگی هنری قرن ۲۱

از زمانی که ساعت های هوشمند وارد بازار تکنولوژی شدند زمان زیادی نمی گذرد اما آن ها دیگر موضوع داغ تکنولوژی نیستند و کمتر به آنها پرداخته می شود اما به تازگی محققان توانستند ساعتی را بسازند که وظیفه آن از بین بردن لرزش های دست بیماران مبتلای به پارکینسون است. دیجیاتو/ در واقع، ساعت های هوشمند در حال دست یافتن به ابداعات تازه هستند و بارز ترین مثال برای این مسئله، ساعت emma watch است که توسط هاییان ژانگ، مدیر واحد ابداعات تحقیقاتی مایکروسافت تولید شده و لرزش دست مبتلایان به بیماری پارکینسون را از بین می برد.
ادامه خبر mary's last words:
"sherlock holmes and dr watson"
they are the guys who can give u a motivation and a new thing to daydream about...
i do love it...
it was really really good...
how much i was shocked when i watched s04: e01 e02 that i saw sherlock in that situation... now it's o.k!
i'm so glad to get a chance during my examination and watched all 4 seasons in about 1 month...
u know what?! there is another think that i love so... so... so much!
oh gosh! i wish there will be s05!!! i love it's craziness...
i love it's logic...
i love it at all!!!
i was thinking about shak who really was a fan about it...
who loved james moriarty and even had a pin of it...(oh i remmember what i've did in front of mr.madahian with my pin and i felt literly embarrecing...such an idiot i was!)
she asked me that if i knew sherlock or not i saied yes but i was wrong...now she is gone and there is no hope to see her again and have a chat about it!!! any thing to say?! check it up! تاریخ اکران : 2016 ژانر : درام کیفیت : web-dl امتیاز : 5.9 اطلاعات بیشتر : imdb ستارگان : emma thompson, brendan gleeson, daniel bruhl کارگردان : vincent perez خلاصه ای از داستان : داستان در سال ۱۹۴۰ در برلین رخ می دهد. یک پدر و مادر، خبری مبنی بر کشته شدن فرزندشان در میدان نبرد دریافت میکنند. پس از شنیدن این خبر، آنها تصمیم میگیرند در برابر رژیم نازی مقاومت کنند، اما بزودی با تهدیدی جدی روبرو می شوند… ادامه مطلب ویژگی های کلیدی: http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngساعت مچی watson(طرح اپل) http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngمنبع انرژی:باتری http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngفرم صفحه:گرد عقربه ای http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngقطر صفحه:35 میلیمتر
http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngرنگ بند و قاب:نقره ای
http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngرنگ صفحه:مشکی،سفید
http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngجنس بند و قاب:ف http://dayanshop.com/uploads/icon/tick.pngقفل:تاشو نام ساعت مچی watson(طرح اپل) ت مردانه طرح اپل نوع کاربری روزمره/رسمی/کلاسیک
فرم صفحه
گرد قطر صفحه 35 میلیمتر رنگ بند و قاب
نقره ای
جنس بند و قاب
ف رنگ صفحه مشکی،سفید قفل تاشو منبع انرژی
باطری  معرفی اجمالی محصول:
ساعت مچی watson(طرح اپل) صفحه گرد یکی از زیباترین ساعت های مچی می باشد. این ساعت با صفحه ای بزرگ و زیبا در دورنگ صفحه سفید و مشکی می باشد.این ساعت مچی به عنوان ساعت مردانه جزو یکی از برترین انتخابها برای ید ساعت می باشد. اگر شما هم علاقه دارید یک ساعت زیبا و درخشان در دست داشته باشید ساعت مچی watson(طرح اپل) می تواند یکی از بهترین انتخابها باشد. این مدل ساعت مچی watson(طرح اپل) یک ساعت مچی فوق العاده شیک و جدید دارای بند و قاب ف ی به رنگ نقره ای و صفحه ی گرد عقربه ای با قطر 35 میلیمتر می باشد که آرم اپل در مرکز صفحه این ساعت جلوه ای بسیار زیبا و خیره کننده به آن بخشیده است. برای ید محصول بر روی دکمه ید کلیک کنید و در ادامه مشخصات خود را وارد نمایید.
در ادامه تکمیل سفارش ید می توانید ویژگی های مد نظر خود مانند :رنگ ، سایز و طرح محصول را انتخاب نمایید. شما میتوانید مبلغ سفارش خود را به دو صورت آنلاین و درب منزل پرداخت نمایید. سفارشات آنلاین فرآیند پردازش و ارسال سفارش را سریع تر طی می کنند. تمامی سفارشات تهران و مشهد کمتر از 72 ساعت با پیک ارسال میشود و نحوه ارسال شهرستان ها به دو صورت پست پیشتاز(بین 3 تا 4 روز) و سفارشی(بین 5 تا 7 )روز می باشد. کلیه کالاهای  دارای 72 ساعت (سه روز) ضمانت تست فیزیکی می باشد. 
  قیمت: 25,000 تومان ید پیامکی ید محصول[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
به نام خدا. این شکوه قصر ذهن من است که به سر انگشتان می آید تا بدینوسیله قطعه موسیقی کوتاهی، تنها از شمیم یکی از دشتهای آن به گوش جهان برسد...
+ این بلاگ ، دارای پنج بخش علمی (scientific) ، هنر (art) ، حرفهای کوتاه /تالار گفتگو/1 (forum) ، هزارتو (the maze) و جان واتسون/روزانه (john h. watson/daily) است ، که در منوی اصلی بالای وب، قابل مشاهده و انتخاب هستند.
+ معمولاً آ ین پست یا پستهای بروز شده در صفحه ی اول، مشخص میشود. اما پس از مدتی، تنها در بخش خود قابل مشاهده خواهند بود.

[1] تنها در این بخش، کامنتها باز (قابل انتشار بدون تایید) هستند. کامل la la land 2016 بدون سانسور la la land 2016 با کیفیت عالی la la land 2016 با و منتشر کننده: شهر نام: la la land موضوع: کمدی، درام، موزیکال امتیاز: 8.8 زبان: انگلیسی+ زمان: - کیفیت: hd فرمت: mkv حجم: 450 مگابایت محصول: 2016 وضعیت: منتشر شده کارگردان: damien chazelle بازیگران: ryan gosling, emma stone, rosemarie dewitt
خلاصه داستان: عشقی آتشین در این سریال میان دو نفر روایت میشود که یکی از آن ها موزیسین و پیانوییست جاز میباشد و معشوقه او دختری بازیگر اهل است که عاشق و دلباخته هم میشوند ولی... ادامه مطلب پست رو بنفش مینویسم .. برای تو ! .. برای تو ک همیشه ب خاطر من بنفش میپوشی ! .. حتی وقتایی که خودمم بنفش نمیپوشم ! .. این پست رو برای تو مینویسم .. از تو که یک سال و ده ماه و هفت روز پیش بهت گفتم :« سلـاـم » ! .. حالا این دومین سالیه که من تو رو میشناسم و باز ماه تقویم رسیده به تیر ، تیری که عدد امروزش 11ـس ! .. مدیون ی لـاک غلط گیریم ! خودتم خوب میدونی .. وقتی که تو و شبنم ؛ داشتید راجع ب هری پاتر حرف میزدید ! و من که اون موقع مدت زمان کمتری ، از هری پاتری شدنم گذشته بود ی لحظه وایسادم .. و دیدم دارید روی میزتون مینویسید .. لـاک غلط گیر رو برداشتم و نوشتم : daniel radcliffe .. emma watson .. rupert grint .. j.k.rowling .. harry potter .. و فهمیدیم که 3 تایی هرـی پاتری هستیم ! .. اونجا آغاز دوستیمون نبود ! بلکه دوستیمون میرسید ب 5 شهریور ! توی ! اون موقع نمیدونستیم ک قراره 1 ماه بعدش توی کلاس همدیگه رو ببینیم .. ب هر حال ما شدیم ، 3 جادوگر .. هیچ وقت اون روزا رو یادم نمیره .. " اون روزای رویایی همیشه خاطرم هست " .. ! رسید ب امسال ، دیگه تو کلاس هم نبودیم ! .. حالا ک دیگه بهم عادت کرده بودیم ، بهم وابسته بودیم .. اما ب شرایط هم عادت کردیم .. تو ، همونی هستی که با من ، " ساعت 9 " میخونی .. همونی که نوستالژیکش با من یکیه ! .. همونی ک همیشه با من بوده و هست و می مونه .. همونی که ، من هیچ وقت ، حرفام باهاش تموم نمیشه ! .. همونی که قراره باهم کتابامونو بنویسیم .. بریم تئاتر .. بریم سر کوچه ملی ، رضا یزدانی بخونیم .. همونی ک با من ، زیر بارون ، " بارون پائیزی " میخونه .. band موسیقیمونو تکمیل کنیم .. همونی ک وقتی میریم شهرکتاب ، دلش میخواد کلشو جمع کنه ببره ! .. تو ، همونی هستی ک میگی : « آنه » .. منم همونیم ک میگم « دیانا » .. ما هموناییم که دنیامون رنگیه .. دنیامون مال خودمونه .. سعی میکنیم خودمونو با مناسبتای تقویم رنگی رنگی جور کنیم .. تو اینستاگرام ، هی نوستالژیکامونو direct میکنیم .. ما همونیم ! همونایی که وقتی حرف بزرگ شدن میاد وسط ، here`s to never growing up آوریل میخونیم ! .. وقتی بحث خاطرات میشه ، " بی قرار " و صبح ک میخوایم بیایم مدرسه " دوست دارم زندگی رو " سیروان میخونیم .. و وقتایی ک خیلی خیلی شادیم ، " طفره نرو " و " ریسک " زانیار و "آره" سیروان میخونیم ! .. همونایی ک وبلاگ نویسی را عاشق هستند .. تو ک عاشق بستنی شکلاتی هستی و منم عاشق سالـار ! .. تو ک نمایشنامه نویس منی و منم ، شاعرک ! .. یادته ، پارسال اولای صبح میشستیم و باهم نمایشنامه میخوندیم ؟ .. ما ک برنامه مورد علاقمون رادیو 7 ـه .. عاشق استودیو شماره 2ـییم .. و عاشق اجراهای منصور ضابطیان و علی نبویان و شاهین شرافتی ! .. عاشق چارتار خوندن ! عاشق بازار و یدن کارای هنری .. عاشق نوتلــا ! .. وقتایی ک دلمون میگیره ؛ کتاب میخونیم باهم .. من از پشت تلفن برات سهراب میخونم و تو حافظ میخونی .. تو همونی ک وقتی برام ، اخوان ثالث و حسین پناهی می ی ،کلی ذوق میکنم ! .. برای اذیت م هی شعار ضد پرسپولیسی ، میدی ! .. منم ، همونی ک حلوایی رو ک عاشقشم ، تنهایی از گلوم نمیره پائین ! میارم مدرسه ، میخوریم .. آخه سیما ! چقدر ما باهم خاطره داریم .. چقدر کار داریم ک باید انجام بدیم .. چقدر من دوستت دارم ! .. چقدر دوست داشتم واست تو مدرسه تولد میگرفتم ! .. همه ی اینا رو گفتم ؛ ک بدونی هیچی از یادم نمیره .. قولـایی ک دادم رو یادم نمیره .. من تک تک لحظه ها رو یادمه ! اینا ک نصفشم نبود ! اما اگه میخواستم بگم ک همه ی وبلـاگـا رو هم پر کنم ، بازم حرف دارم ! .. اینا مروری بود بر ما ! و تهش ی جمله رو بگم ! .. ی جمله .. تولدـت مبـارــک ! :* 3> سیما ! آمبر ! دیانا ! شِنی ! هَمی ! و همه ی القاب ! :)) کلی دوستت دارم ! کلی تولدت مبارـک ! .. لهجه هم با ساخت دستگاه مترجم جهانی قابلیت تصحیح شدن دارد. به گزارش خبر فوری و به نقل از مهر استارت آپ استرالیایی lingmo به ساخت دستگاه مترجم جهانی یک گام نزدیکتر شده است. این استارت آپ دستگاهی کوچک به نام translate one۲one ساخته که با فناوری هوش ibm watson کار می کند. این دستگاه کوچک روی گوش قرار می گیرد و جالب آنکه نخستین فناوری خواهد بود که برای ت. لهجه هم با ساخت دستگاه مترجم جهانی قابلیت تصحیح شدن دارد. به گزارش خبر فوری و به نقل از مهر استارت آپ استرالیایی lingmo به ساخت دستگاه مترجم جهانی  یک گام نزدیکتر شده است. این استارت آپ دستگاهی کوچک به نام translate one۲one ساخته که با فناوری هوش  ibm watson کار می کند. این دستگاه کوچک روی گوش قرار می گیرد و جالب آنکه  نخستین فناوری . روستا به مثابه یک واحد اجتماعی یا یک نوع استقرار انسانی را از منظرهای مختلفی مورد توجه دانش های مختلف علوم انسانی است. این توجه موجب به وجود آمدن شاخه های جداگانه ای چون جغرافیای روستایی یا جامعه شناسی روستایی شده است. بدیهی است که باستان شناسان نیز موضوع روستا و روستانشینی را مورد توجه قرار داده اند. بخش اعظمی از مطالعات باستان نشاسانه انجام شده درباره روستا و روستانشینی مطالعات قوم باستان شناسانه را در بر می گیرد. شباهت احتمالی مواد فرهنگی روستاهای چند دهه قبل روستاها با یافته های باستانی ، باستان شناسان را بر آن داشت تا با تکیه بر تئوری حد وسط و با رویکردی قوم باستان شناسانه به مطالعه ی روستاها پرداختند. که نتیجه این آثار یادمانی زیادی در ادبیات باستان شناسی و خصوصاً ادبیات باستان شناسی ایران بود. از جمله ی آن ها می توان به کتاب قوم نگاری باستان شناسانه در غرب ایران ، اثر پتی جو واتسون (watson,1979) علاوه بر آن می توان به نوشتار هورن که در مورد روستاهای شمال شرق ایران به نگارش در آمده (horne, 1980a.1980b) و کار یادمانی کارول کرامر با عنوان قوم باستان شناسی روستا ، روستاهای ایران از منظر باستان شناسی نیز اشاره کرد(krammer,1982) . اختصاصی از یاری فایل تحقیق داستان انبار با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 12 هدف بعدی: انباراجاره اولین کارمند انبار برای کمک در ارسال کالاها به نظر می رسید که مقدار کمی نرم و صاف کننده پیش رفت. من عاشق کار در انبار بودم . این منطقه ای بود که شما می توانستید واقعا یک حس واقعی از پیشرفت و انجام را دریک مقدار کوتاه از زمان به دست آورید.وقتی شما یک چندین ساعت را برای برداشت و بستن سفارشات صرف می کردید ،یک تپه بزرگ از جعبه ها که بسته بسته شده بودند وجود داشتند که به شما اجازه می دادند تا ببینید که ثمره زحمت تان چه بوده است . وقتی فهرست ها را ایجاد می کردید یا وقتی تمام کاغذ های کاری (کاغذ بازی) را جذب نگاه می داشتید. به نظر نمی رسید که چیزی انجام داده بودم و اصلا مهم نبود که چه قدر کار کرده بودم . با تولید فهرست ، من نمی توانستم ثمرة ساعات ما از کار را تا زمانی که چیزها پرینت گرفته می شد و چندین ماه بعد پست می شد،ببینم .و کاغذ بازی ها و تشریفات اداری شبیه ظرف ها و رخت و لباس شوئی – آن هیچ وقت تمام نمی شد.وقتی من یک استراحت از جنبه ذهنی از تجارت نیاز داشتم. لباس چین و پیراهن پشمی ام را می پوشیدم و مستقیم به ناحیه ارسال کالاها می رفتم تا سفارشات را پر کنم.jeff و من ساعات بین کاری را با همدیگر در انبار می گذر م. من اقلام را برای هر سفارش جمع می و jeff آنها را در جعبه ها بسته بندی می کرد. بدون هیچ قطع و انفصالی آدر نالین و فشار خون شب دیر وقت بین ما دو تا جاری می شد و ما می توانیم در حدود 500 سفارش را در هر شب بسته بندی کرده و بچینیم . که به طعنه برابر با آنچه بود که در بین ساعات کاری روزانه از 5 انجام می دادیم . ما همیشه از دیگر افراد سریع تر راه می رفتیم و چه در حال قدم زدن بودیم چه در حال مورزون صحبت یا کار از دیگر افراد سریع تر بودیم.اولین همایش منوقتی به سال دوم از کار رسیدیم ،این روش بود که ما احتیاج به کار به طور هوشیارتر داشتیم تا به کار سخت تر.من شنیده بودم که یک همایش بازار مستقیم برای صنعت سفارش کالا از طریق پست در boston در حال اجرا است و فکر که این خوب است که مقدار بیشتر در مورد این تجارت احمقانه از ماهران و متخصصان نامیده شده یاد بگیریم.من تصمیم گرفتم که jeff.brad.emma و من به بوستن برویم تا در همایش شرکت کنیم . اما قبل از اینکه حتی ما تصمیم رفتن به همایش را بگیریم . واضح بود که من مجبورم که اجازه دهم که emma برود.به طور تحت اللفظی او بجا کار نمی کرد. من قبلا بلیت هواپیما برای او یده بودم بنابر این من از فرودگاه خواستم که پول بلیت را استرداد و باز پرداخت کند. ها! همچنین چیزی رخ نمی دهد . به من گفت هواپیما را تغییر دهم و ی دیگر می توانست برود . داشتن یک خانواده بزرگ کمک کننده است. خواهر من diana در جریان شغل بود و من می خواستم که او می آید اگر من مخمصه و وضع نامنساعد خود را توضیح می دادم. بنابر این من به اوتلفن و از او خواستم اگر می تواند به boston با ما
با
تحقیق داستان انبار
اختصاصی از رزفایل تحقیق درمورد داستان انبار با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 12 هدف بعدی: انباراجاره اولین کارمند انبار برای کمک در ارسال کالاها به نظر می رسید که مقدار کمی نرم و صاف کننده پیش رفت. من عاشق کار در انبار بودم . این منطقه ای بود که شما می توانستید واقعا یک حس واقعی از پیشرفت و انجام را دریک مقدار کوتاه از زمان به دست آورید.وقتی شما یک چندین ساعت را برای برداشت و بستن سفارشات صرف می کردید ،یک تپه بزرگ از جعبه ها که بسته بسته شده بودند وجود داشتند که به شما اجازه می دادند تا ببینید که ثمره زحمت تان چه بوده است . وقتی فهرست ها را ایجاد می کردید یا وقتی تمام کاغذ های کاری (کاغذ بازی) را جذب نگاه می داشتید. به نظر نمی رسید که چیزی انجام داده بودم و اصلا مهم نبود که چه قدر کار کرده بودم . با تولید فهرست ، من نمی توانستم ثمرة ساعات ما از کار را تا زمانی که چیزها پرینت گرفته می شد و چندین ماه بعد پست می شد،ببینم .و کاغذ بازی ها و تشریفات اداری شبیه ظرف ها و رخت و لباس شوئی – آن هیچ وقت تمام نمی شد.وقتی من یک استراحت از جنبه ذهنی از تجارت نیاز داشتم. لباس چین و پیراهن پشمی ام را می پوشیدم و مستقیم به ناحیه ارسال کالاها می رفتم تا سفارشات را پر کنم.jeff و من ساعات بین کاری را با همدیگر در انبار می گذر م. من اقلام را برای هر سفارش جمع می و jeff آنها را در جعبه ها بسته بندی می کرد. بدون هیچ قطع و انفصالی آدر نالین و فشار خون شب دیر وقت بین ما دو تا جاری می شد و ما می توانیم در حدود 500 سفارش را در هر شب بسته بندی کرده و بچینیم . که به طعنه برابر با آنچه بود که در بین ساعات کاری روزانه از 5 انجام می دادیم . ما همیشه از دیگر افراد سریع تر راه می رفتیم و چه در حال قدم زدن بودیم چه در حال مورزون صحبت یا کار از دیگر افراد سریع تر بودیم.اولین همایش منوقتی به سال دوم از کار رسیدیم ،این روش بود که ما احتیاج به کار به طور هوشیارتر داشتیم تا به کار سخت تر.من شنیده بودم که یک همایش بازار مستقیم برای صنعت سفارش کالا از طریق پست در boston در حال اجرا است و فکر که این خوب است که مقدار بیشتر در مورد این تجارت احمقانه از ماهران و متخصصان نامیده شده یاد بگیریم.من تصمیم گرفتم که jeff.brad.emma و من به بوستن برویم تا در همایش شرکت کنیم . اما قبل از اینکه حتی ما تصمیم رفتن به همایش را بگیریم . واضح بود که من مجبورم که اجازه دهم که emma برود.به طور تحت اللفظی او بجا کار نمی کرد. من قبلا بلیت هواپیما برای او یده بودم بنابر این من از فرودگاه خواستم که پول بلیت را استرداد و باز پرداخت کند. ها! همچنین چیزی رخ نمی دهد . به من گفت هواپیما را تغییر دهم و ی دیگر می توانست برود . داشتن یک خانواده بزرگ کمک کننده است. خواهر من diana در جریان شغل بود و من می خواستم که او می آید اگر من مخمصه و وضع نامنساعد خود را توضیح می دادم. بنابر این من به اوتلفن و از او خواستم اگر می تواند به boston با ما
با
تحقیق درمورد داستان انبار
اختصاصی از ژیکو تحقیق وبررسی در مورد داستان انبار 8 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 12 هدف بعدی: انباراجاره اولین کارمند انبار برای کمک در ارسال کالاها به نظر می رسید که مقدار کمی نرم و صاف کننده پیش رفت. من عاشق کار در انبار بودم . این منطقه ای بود که شما می توانستید واقعا یک حس واقعی از پیشرفت و انجام را دریک مقدار کوتاه از زمان به دست آورید.وقتی شما یک چندین ساعت را برای برداشت و بستن سفارشات صرف می کردید ،یک تپه بزرگ از جعبه ها که بسته بسته شده بودند وجود داشتند که به شما اجازه می دادند تا ببینید که ثمره زحمت تان چه بوده است . وقتی فهرست ها را ایجاد می کردید یا وقتی تمام کاغذ های کاری (کاغذ بازی) را جذب نگاه می داشتید. به نظر نمی رسید که چیزی انجام داده بودم و اصلا مهم نبود که چه قدر کار کرده بودم . با تولید فهرست ، من نمی توانستم ثمرة ساعات ما از کار را تا زمانی که چیزها پرینت گرفته می شد و چندین ماه بعد پست می شد،ببینم .و کاغذ بازی ها و تشریفات اداری شبیه ظرف ها و رخت و لباس شوئی – آن هیچ وقت تمام نمی شد.وقتی من یک استراحت از جنبه ذهنی از تجارت نیاز داشتم. لباس چین و پیراهن پشمی ام را می پوشیدم و مستقیم به ناحیه ارسال کالاها می رفتم تا سفارشات را پر کنم.jeff و من ساعات بین کاری را با همدیگر در انبار می گذر م. من اقلام را برای هر سفارش جمع می و jeff آنها را در جعبه ها بسته بندی می کرد. بدون هیچ قطع و انفصالی آدر نالین و فشار خون شب دیر وقت بین ما دو تا جاری می شد و ما می توانیم در حدود 500 سفارش را در هر شب بسته بندی کرده و بچینیم . که به طعنه برابر با آنچه بود که در بین ساعات کاری روزانه از 5 انجام می دادیم . ما همیشه از دیگر افراد سریع تر راه می رفتیم و چه در حال قدم زدن بودیم چه در حال مورزون صحبت یا کار از دیگر افراد سریع تر بودیم.اولین همایش منوقتی به سال دوم از کار رسیدیم ،این روش بود که ما احتیاج به کار به طور هوشیارتر داشتیم تا به کار سخت تر.من شنیده بودم که یک همایش بازار مستقیم برای صنعت سفارش کالا از طریق پست در boston در حال اجرا است و فکر که این خوب است که مقدار بیشتر در مورد این تجارت احمقانه از ماهران و متخصصان نامیده شده یاد بگیریم.من تصمیم گرفتم که jeff.brad.emma و من به بوستن برویم تا در همایش شرکت کنیم . اما قبل از اینکه حتی ما تصمیم رفتن به همایش را بگیریم . واضح بود که من مجبورم که اجازه دهم که emma برود.به طور تحت اللفظی او بجا کار نمی کرد. من قبلا بلیت هواپیما برای او یده بودم بنابر این من از فرودگاه خواستم که پول بلیت را استرداد و باز پرداخت کند. ها! همچنین چیزی رخ نمی دهد . به من گفت هواپیما را تغییر دهم و ی دیگر می توانست برود . داشتن یک خانواده بزرگ کمک کننده است. خواهر من diana در جریان شغل بود و من می خواستم که او می آید اگر من مخمصه و وضع نامنساعد خود را توضیح می دادم. بنابر این من به اوتلفن و از او خواستم اگر می تواند به boston با ما
با
تحقیق وبررسی در مورد داستان انبار 8 ص
 بهترین مدل لباس در هفته مد نیویورک   قبل از دیدن تصاویر زیر به سایت های زیبای زیر نیز سری بزنید     www.takcarpet.        www.takcarpet.ir  روی یکی از سایت های بالا دیدن نمایید تا زیباترین و نفیس ترین کالا را جهت دکوراسیون خانه ببینید   مدل لباس ستارگان هالیوودی همیشه مورد توجه بوده است. به همین بهانه بهترین مدل لباس ها در هفته مد نیویورک که یکی از مهم ترین اتفاقات در زمینه مد و ستاره ها است را گردآوری کرده ایم.   هفته مد نیویورک new york fashion week که با عنوان هفته مد مرسدس بنز mercedes-benz fashionweek  نیز شناخته می‌شود، یک رخداد نیمه سالانه در شهر نیویورک است که هر سال در ماه فوریه برای مد بهاره/تابستانه و در سپتامبر برای مد پاییزه/زمستانه برگزار می‌شود. این رخداد در کنار هفته مد لندن، هفته مد میلان و هفته مد پاریس به عنوان چهار رویداد مهم دنیای مد محسوب می‌شوند.   لباس الساندرا آمبرسیو alessandra ambrosio در هفته مد نیویورک  لباس های برتر هفته مد نیویورک, مدل لباس ستارگان هالیوودی مدل لباس الساندرا آمبرسیو alessandra ambrosio در هفته مد نیویورک     بهترین مدل لباس در هفته مد نیویورک  مدل لباس امل کلونی amal cloony در هفته مد نیویورک  مدل لباس در هفته مد نیویورک,لباس ها در هفته مد نیویورک لباس امل کلونی amal cloony در هفته مد نیویورک   لباس امی آدامز amy adams در هفته مد نیویورک مدل لباس ستارگان هالیوودی, لباس ستارگان هالیوودی در هفته مد نیویورک مدل لباس امی آدامز amy adams در هفته مد نیویورک   مدل لباس بیانسه beyonce در هفته مد نیویورک  لباس های ستارگان هالیوودی در هفته مد نیویورک,بهترین لباس ها در هفته مد نیویورک لباس بیانسه beyonce در هفته مد نیویورک   لباس کیت بلانشت cate blanchett در هفته مد نیویورک مدل لباس ستارگان هالیوودی, لباس ستارگان هالیوودی در هفته مد نیویورک مدل لباس کیت بلانشت cate blanchett در هفته مد نیویورک   مدل لباس اما رابرتز emma raberts در هفته مد نیویورک لباس ها در هفته مد نیویورک,لباس های برتر هفته مد نیویورک لباس اما رابرتز emma raberts در هفته مد نیویورک   لباس فلیسیتی جونز felicity jones در هفته مد نیویورک لباس های ستارگان هالیوودی در هفته مد نیویورک,لباس ها در هفته مد نیویورک مدل لباس فلیسیتی جونز felicity jones در هفته مد نیویورک   لباس آیلا فیشر isla fisher در هفته مد نیویورک بهترین لباس ها در هفته مد نیویورک,مدل لباس در هفته مد نیویورک مدل لباس آیلا فیشر isla fisher در هفته مد نیویورک   مدل لباس جسیکا آلبا jessica alba در هفته مد نیویورک لباس های برتر هفته مد نیویورک, مدل لباس ستارگان هالیوودی لباس جسیکا آلبا jessica alba در هفته مد نیویورک   مدل لباس میشل ویلیامز michelle williams در هفته مد نیویورک مدل لباس در هفته مد نیویورک,لباس ها در هفته مد نیویورک لباس میشل ویلیامز michelle williams در هفته مد نیویورک march madness: a swarm intelligence is predicting the future getty in briefat the end of round one of the march madness basketball tournament, unanimous ai's swarm intelligence-produced bracket has outperformed 99 percent of all espn brackets.by harnessing the collective intelligence of people, swarm intelligence can make already insightful artificial intelligences even more accurate in their predictions.an ai’s method to the madnesswhen unanimous ai developed unu in 2015, the goal was to create artificial intelligence (ai) systems that “keep people in the loop,” amplifying human intelligence instead of replacing it. unu, the world’s first artificial swarm intelligence, has just been getting better ever since, making a number of remarkably accurate predictions in 2016. this month, unu has once again proven its prediction capabilities during this season’s march madness. image credit: unuimage credit: unuunanimous ai’s march madness bracket was able to beat all but three percent of espn brackets across the country on the first day of the tournament. at the end of round one, it boasted a record of 28-4 — better than 99 percent of all brackets in espn. “this is exactly what we mean when we say that thinking together in unu amplifies the intelligence of groups, turning regular fans into super-experts,” according to an update on the unu website.harnessing the power of fans everywhere *5* march madness: a swarm intelligence is predicting the futureclick to view full infog hicthis accuracy illustrates the power of swarm ai. the technology makes use of the collective intelligence of people — combining “knowledge, insights, and intuitions,” as unanimous ai puts it — to develop a kind of artificial intelligence that’s inherently human. essentially, unanimous ai has developed “a social environment that empowers groups to think together by forming real-time swarms.”making predictions is just one of the things this technology can do. ultimately, it’s a problem-solving tool that combines the minds of groups of people. as unanimous ai explains, “we empower people to act as ‘data processors’ that come together online and form an intelligent system, connected by ai algorithms. the results are deeper insights, more accurate forecasts, and optimized decisions.” image credit: unuimage credit: unuai systems can do so much because they are able to quickly form conclusions from a host of samples. swarm ai combines that with real-time insights from people. it’s an ai that’s not purely artificial, which may prove to be the best kind of ai there is. one day, perhaps we’ll be able to combine the intelligence of watson with that of a swarm of medical professionals to improve healthcare, or combine the insights of an investment-making ai with a swarm of finance experts. anything ai can do, swarm ai could potentially do better. beauty and the beast 2017 با کیفیت ۷۲۰p 1080p bluray اضافه شد اطلاعات کامل : imdb ژانر : فانتزی موزیکال امتیاز : ۷٫۷ از ۱۰ – میانگین رای ۱۰۰,۸۷۹ نفر منتشر کننده : ترک موویز کیفیت : ۷۲۰p 1080p bluray فرمت : mkv حجم : ۱۱۰۰ ۲۵۰۰ مگابایت محصول : زبان : انگلیسی کارگردان : bill condon بازیگران : emma watson, ewan mcgregor, luke evans خلاصه داستان : بل یک دختر زیبا و جوان است. روزی یک دیو، بل را در ازای پدر بل در قلعه خودش زندانی می کند. در همین حین یک شکارچی به نام گاستون می خواهد به هر قیمتی بل را بدست آورد و سعی در نجات او از زندان دارد _________________________________________________________ با کیفیت ۱۰۸۰p bluray
با اسکرین شات با کیفیت ۷۲۰p bluray
با اسکرین شات با کیفیت ۱۰۸۰p hdrip
با اسکرین شات با کیفیت ۷۲۰p hdrip
با اسکرین شات __________________________________________________________ the sandlot (زمین خالی) یکی از بهترین گروه های هن یشه ی دسال به همراه تعداد کمی بازیگر دیگر منجر به آن می شوند که the sandlot جایگاه مناسبی در هالیوود پیدا کند. داستان حول شخصیت اصلی scott smalls زمانی که او به شهر کوچکی سفر می کند رخ می دهد. در آنجا با بچه های دیگری که در آن محل زندگی می کنند گروهی را تشکیل می دهد ؛ benny ، ham ، squints ، yeah-yeah ، kenny ، weeks ، repeat و timmy اسکات با گروهش در زمین بسکتبال محلی خودشان بازی هایی انجام می دهند.. little rascals (بچه های ناقلا) تقریبا تمامی بازیرگران این را بازیگران دسال تشکیل می دهند. گروهی از بچه ها که در همسایگی هم زندگی می کنند شخصیت های اصلی داستان را شکل می دهند ؛ spanky ، alfalfa ، stymie ، froggy ، porky ، buckwheat ، uh-huh ، butch ، woim و waldo پسرها همگی اعضای کلوب "آن مرد از زن ها متنفر است" هستند ! بچه ها باعث دردسر هایی برای همسایه های خود می شوند و در این بین alfalfa رابطه ی عاطفی با drala برقرار می کند. now and then (حالا و بعد) یکی از مشهورترین گروه بازیگران دسال در دهه ی 90 در این ایفای نقش می کنند. christina ricci مطمئنا مشهورترین بازیگر در این بین می باشد ولی همبازی دسال او thora birch می باشد که بعدها نقش یک ستاره را در برنده ی اسکار "زیبایی یی" ایفا کرد. در بین دیگر بازیگر ها هم gabby hoffman در سال های اخیر چندین نقش کوتاه در ها و تله ها داشته است. the goonies (شرورهای کوچک) goonies از معدود هایی است که توانسته گروهی بی نقص و یک دست از بازیگرانی دسال را یک جا جمع کند. josh brolin در نقش brand بازی می کند و اکنون مدام او را در پروژه های بزرگ هالیوودی می بینیم. sean astin بعدا ایفا گر نقش samwise در سه گانه ی "ارباب حلقه ها" شد. corey feldmen به همراه corey haim در چندین نقش کمدی در دهه 90 ظاهر شدند. در این میان martha plimpton مدتی از نظر ها دور بود تا اینکه پس از مدتی با "raising hope" نمایشی طوفانی داشت. stand by me (کنارم بمان) داستان گروهی از پسربچه ها را روایت می کند که خود را برای پیدا پسر بچه ی دیگری که گم شده است به خطر می اندازند. corey feldman هم در این به ایفای نقش پرداخته است. river phoenix توانست با بازی در این قبل از آنکه در 23 سالگی به طور ناگهانی دیده از جهان فرو ببندد نامی دست و پا کند. jerry o'connell که در نقش vern tessio خپلو ظاهر شده بود هنوز نتوانسته در آثار ارزشمندی ظاهر شود و مسیر خود را بیابد و با یک مدل ازدواج کرده است. little giants (کوچولوهای بزرگ) عده ای از بچه های طبقه ی متوسط که علیرغم ناتوانی های که در ورزش دارند با هم گروهی را تشکیل داده اند. rick moranis برادر شخصیت ed o'neill ، بر این باور است که هر بچه ای باید این حق را داشته باشد که هر ورزشی را دوست دارد انجام دهد. moranis علیرغم تمام مخالفت های o'neill تیم خودش را شکل می دهد. اعضای این تیم که تجانسی با هم ندارند بسیار می کوشند تا در انتهای به توانایی لازم برای ش ت دادن اعضای تیم مقابل که بچه هایی ممتاز هستند برسند. bad news bears (خبر های بد تیم bears) در این بازسازی ساخته ی سال 2005 ، billy bob thornton که یک فرد الکلی است که سابقا بیسبال بازی می کرده سرمربی تیم bears است ، که اعضای آن بچه هایی هستند که امید چندانی به پیروزی ندارند. این باز سازی عنوان مشابهی که در سال 1976 با بازی walter matthau به عنوان بازیگر بزرگسال بوده ، می باشد. the mighty ducks (تیم ducks قدرتمند) این به یکی از های مورد علاقه ی ک ن تبدیل شده است که نقش اصلی آن را emilio estevez به همراه گروهی از قهرمان های دور از انتظار هاکی ، ایفا می کنند. همه ی اعضای تیم که در ابتدا دست پا چلفتی بودند با آمدن مربی جدیدشان توانستند در نهایت عملکرد فوق العاده ای از خود نشان دهند. harry potter series (مجمو عه ی هری پاتر) هیچ کدام از های هری پاتر نسبت به دیگری برتری ندارند چون هسته ی اصلی بازیگران جوان آن ها یکی است. daniel radcliffe ، rupert grint و emma watson هر سه در تمامی سری های هری پاتر ایفای نقش کرده اند. هفت مجموعه ی پیاپی سیر یادگیری مبارزات جادوگران جوان را روایت می کند. source رقم براند crimson b32 seminis crimson b34 seminis daytona sakata galaxy seminis paladine sakata samba canyon sunshade seminis eletta seminis adena graines voltz early crimson ---- sugar baby ---- world star ---- zodiak ---- ennergy seminis mackro seminis ex 80352326 seminis crimson d united genetics panonia royal sluis super dragon dongya glory takii glory jumbo takii crimson 043 ergon 103 crimson ergon crest ---- denver ---- diamond kevin kuklo dunga usagriseed encore ---- five star ---- mika kevin kuklo mirage ---- maral known-you seed nika syngenta rosha emma seed star kevin kuklo . i am michael 2015 با کیفیت ۷۲۰p web-dl اضافه شد اطلاعات کامل : imdb ژانر : بیوگرافی درام امتیاز : ۵٫۸ از ۱۰ – میانگین رای ۴۹۵ نفر منتشر کننده : ترک موویز کیفیت : ۷۲۰p web-dl بازیگران : james franco, emma roberts, daryl hannah خلاصه داستان : داستان وافعی مردی به نام “مایکل” (جیمز فرانکو) است که در گذشته به جنس موافق گرایش داشته اما پس از اُنس گرفتن با خدا، این عمل شنیع را کنار گذاشته و همانند مردم عادی به سراغ عشق وافعی اش میرود…


i am michael 2015 با کیفیت ۷۲۰p web-dl اضافه شد اطلاعات کامل : imdb ژانر : بیوگرافی درام امتیاز : ۵٫۸ از ۱۰ – میانگین رای ۴۹۵ نفر منتشر کننده : ترک موویز کیفیت : ۷۲۰p web-dl فرمت : mkv حجم : ۸۰۰ مگابایت محصول : زبان : انگلیسی کارگردان : justin kelly بازیگران : james franco, emma roberts, daryl hannah خلاصه داستان : داستان وافعی مردی به نام “مایکل” (جیمز فرانکو) است که در گذشته به جنس موافق گرایش داشته اما پس از اُنس گرفتن با خدا، این عمل شنیع را کنار گذاشته و همانند مردم عادی به سراغ عشق وافعی اش میرود… storyline i am michael 2015 i am michael is the incredible true-life story of michael glatze (franco), a high profile gay youth activist who created a national controversy when he claimed to no longer be gay and be e a straight christian pastor. the film follows michael from his life in san francisco with his boyfriend bennett (quinto), where he pursues political activism, a journa career at xy magazine, social awareness, and ual exploration, to his days of personal self-discovery. after a traumatic scare, michael is plagued by doubt and paranoia, and begins a religious reawakening. michael renounces his gay lifestyle, rejects his friends, and endeavors to find his “true self.” he explores buddhism and mormonism, yet ultimately lands at a christian bible school in rural wyoming where he meets his friend, rebekah (roberts), and becomes the pastor of his own church. this powerful new film captures one man’s haunting journey through modern concepts of love, denial and redemption. __________________________________________________________ با کیفیت ۷۲۰p web-dl
با اسکرین شات _________________________________________________________ a-line chiffon floor-length ruffles notched prom dresses (image:party dresses) title: a-line chiffon floor-length ruffles notched prom dresses price: usd$ 135.29 silhouette:a-linecolor:whiteneckline:notchedfabric:chiffonembellishment:ruffleshemline/train:floor-length customer reviews: veronika: thank you we received the custom made dress really quickly. the dress was a perfect fit and length and was made very well. the fabric and colour were also great, thank you so much :) hannah: we received our dresses yesterday and we love them. thank you for your beautiful dresses and considerable service. i will certainly recommend this site to my friends and will shop again when an occasion arises. dania: dress fit perfect, was comfortable the whole night (even when sitting down), and held up very well.absolutely no complaints.received several compliments and have had several friends ask about where i got it.i would also like to compliment you for your professional customer service.based on quality of work, selection, and customer service... i will recommend this site to many. connie: i was very happy with costumer service and the dress is high quality. it is true to size and was very happy with the quality of the dress.would order again. chloe: the dresses arrived quickly. thanks for the beautiful dresses. i need tohave my s try them on yet, i may need to exchange one for a larger sizebut that will be determined when she tries the dress on as is.again, thanks for the great service and beautiful dresses. cerys: i ordered this dress as the same as the picture. i was a bit worried about ordering over the internet and whether the quality would be ok.the quality of this dress is amazing! as good as any dress i've bought in store . beautifully lined and sewn, with great detail and lovely fabric.thank you!!! emma: i was very nervous making this purchase! i am the maid of honor for my sister this year and i didn't find what i wanted until i found this site and this dress. i only gave myself a few weeks for the dress to arrive so i gambled everything on this one dress, one size and one company. i am not only thrilled by how quickly the dress e but also by how beautiful and well made it is. thank you so much! this has been a rough year for me and wearing this beautiful dress for my sisters big day will not only make me feel beautiful but make the day even more special. you have a customer for life and i will be shouting about how great my experience has been from the roof tops and to everyone i know!! summer: i bought this dress for my daughter, we had to get it altered.but overall, it’s really a good dresslove the dress! top ten works of the 20th century lolita by vladimir nabokov the great gatsby by f. scott fitzgerald in search of lost time by marcel proust ulysses* by james joyce dubliners* by james joyce one hundred years of solitude by gabriel garcia marquez the sound and the fury by william faulkner to the lighthouse by virginia woolf the complete stories of flannery o’connor pale fire by vladimir nabokov top ten works of the 19th century anna karenina* by leo tolstoy madame bovary* by gustave flaubert war and peace by leo tolstoy the adventures of huckleberry finn by mark twain the stories of anton ch. فهرست مطالب: پاو وینت نظریه یادگیری واتسون تاریخ ایجاد 07/06/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 33 اسلاید قیمت: 4000 تومان حجم فایل: 2090 kb تعدادمشاهده 2

پاو وینت نظریه یادگیری واتسون

مقدمه
توجیه یادگیری از طریق شرطی سازی کلاسیک
یادگیری هیجان ها
طرح آزمایش آلبرت کوچولو
نتایج آزمایش آلبرت
یادگیری عالی تر از طریق شرطی سازی
ارزی نظریه واتسون


جان برودوس واتسون (jahn broadus watson) روان شناس یی نخستین پژوهشگری است که روان شناسی پاولف را در رواج داد و از نتیجه بررسی های او برای گسترش نظریه خود بهره گرفت.
کلمات کلیدی مرتبط:
پاو وینت نظریه یادگیری واتسون , ,مقدمه ,توجیه یادگیری از طریق شرطی سازی کلاسیک ,یادگیری هیجان ها ,طرح آزمایش آلبرت کوچولو ,نتایج آزمایش آلبرت ,یادگیری عالی تر از طریق شرطی سازی ,ارزی نظریه واتسون , , ,جان برودوس واتسون (jahn broadus watson) روان شناس یی نخستین پژوهشگری است که روان شناسی پا, مقالات مرتبط در این دسته پاو وینت اختلال شخصیت پارانویید (بدبینی و کج خیالی) پاو وینت خشم در ک ن پاو وینت روانشناسی تجربی چیست خود بیمار انگاری -پاو وینت پاو وینت حافظه و انواع آن در روانشناسی یادگیری فنون و مهارت های ارتباطی در پیشگیری از اعتیاد پاو وینت ابعاد و کارکرد های سرمایه اجتماعی و پیامد های حاصل از فرسایش آن تحلیل مراوده ای ، پاو وینت ، فصل هفتم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی رضائیان موانع فراروی مدارس هوشمند در ایران ، پاو وینت مهارت های روانی ، پاو وینت پاو وینت خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری مبانی نظری و پیشینه پژوهش کمال گرایی پاو وینت زبان بدن (خلاصه کتاب زبان بدن آلن پیز) پاو وینت ک ن تیز هوش مقدمه ای بر برنامه ریزی آموزشی و درسی پاو وینت فن آوری ارتباطات و اطلاعات و تحولات آموزشی بررسی تأثیرات کاربرد فن آوری اطلاعات بر توانمد سازی شغلی کارکنان در سازمان تأمین اجتماعی پاو وینت نگرشی بر آسیب شناسی ازدواج مقاله فقر پاو وینت عوامل ناهنجاری نوجوانان
» اریک اری ون » زیگموند فروید» بی اف اسکینر » مری ویتون کالکینز» اریک برن» ملانی کلاین» آلبرت بندورا » کِرت لِوین» ایوان پاولوف» ویلهلم ووندت» ژان پیاژه» کارن هورنای» ویلیام جیمز» کارل یونگ» کارل راجرز» جان واتسون» آنا فروید انیمیشن the jungle book monkey business 2014 the jungle book: monkey business (2014) mkv با از سرور سایت the jungle book monkey business 2014 cover small انیمیشن the jungle book monkey business 2014 نام انیمیشن: the jungle book: monkey business – کتاب جنگل: تجارت میمونی ژانر: انیمیشن سال انتشار: ۲۰۱۴ مدت زمان: ۶۶ دقیقه حجم: – مگابایت کیفیت: amazon : ندارد خلاصه داستان: در این انیمیشن ۶۰دقیقه ای، شخصیت های کلاسیک انیمیشن کتاب جنگل دوباره بازگشته اند تا جشن روز موزی رو شادباش بگیرند، اما آن ها فکر غذای دیگری برای این روز هستند و … caution انیمیشن the jungle book monkey business 2014 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در ا ترکت فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را کردید و با مشکل ا ترکت مواجه شدید ، نرم افزار winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینهrepair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به ا ترکت بپردازید. نسخه 400p-dlha (نسخه کم حجم ریپ شده از دی وی دی):  انیمیشن the jungle book monkey business 2014 : نظریه یادگیری واتسون یادگیری اساس رفتار آدمی می باشد. اکثر رفتارهای آدمی حاصل یادگیری می باشد. انسان از طریق یادگیری روی محیط خود تاثیر می گذارد و از آن تاثیر می پذیرد.[1] فرآیند یادگیری از آغاز تولد انسان شروع می شود و تا پایان عمر او ادامه دارد و ساحت های فراوانی از یادگرفتن، سخن گفتن، رفتار اجتماعی و پرورش عقلانی، عاطفی و روحی و ا. هفتاد و چهارمین دوره مراسم گلدن گلوب ساعت 7 بعد از ظهر هشتم ژانویه با اجرای جیمی فالون آغاز شد و در ادامه برندگان امسال مشخص شدند.  لالا لند با ب 7 جایزه از جمله بهترین موزیکال ، بهترین کارگردانی ، بهترین نامه ، بهترین ترانه ، بهترین موسیقی متن ، بهترین بازیگر مرد موزیکال و بهترین بازیگر زن موزیکال بیشترین جایزه را به خود اختصاص داد و فاتح اصلی گلدن گلوب لقب گرفت. جوایز به شرح زیر می باشند :
بهترین درام : moonlightبهترین موزیکال : la la landبهترین بازیگر مرد درام : casey affleckبهترین بازیگر زن درام : isabelle huppertبهترین بازیگر مرد کمدی یا موزیکال: ryan goslingبهترین بازیگر زن کمدی یا موزیکال: emma stoneبهترین بازیگر نقش مکمل مرد : aaron johnsonبهترین بازیگر نقش مکمل زن: viola davisبهترین کارگردانی : la la landبهترین نامه : la la landبهترین ترانه : la la landبهترین موسیقی متن : la la landبهترین انیمیشن : zootopiaبهترین خارجی : elleبهترین سریال درام : the crownبهترین سریال کمدی یا موزیکال : atlantaبهترین مینی سریال یا تلویزیونی : american crime storyبهترین بازیگر مرد سریال درام : billy bob thorntonبهترین بازیگر زن سریال درام : claire foyبهترین بازیگر مرد سریال کمدی یا موزیکال: donald gloverبهترین بازیگر زن سریال کمدی یا موزیکال: tracee ellis rossبهترین بازیگر مرد مینی سریال یا تلویزیونی : tom hiddlestonبهترین بازیگر زن مینی سریال یا تلویزیونی : sarah paulsonبهترین بازیگر مکمل مرد مینی سریال یا تلویزیونی : hugh laurieبهترین بازیگر مکمل زن مینی سریال یا تلویزیونی : olivia colman
اختصاصی از سورنا فایل تحقیق درباره انواع خطوط مخابراتی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 انواع خطوط مخابراتیpstn: منظور از آن شبکه مخابراتی عمومی می باشد. (public switched telephone network) خطوط آنالوگ معمولی: منظور از این خطوط همان خطوط تلفنی معمولی می باشد. نرخ انتقال data توسط این خطوط حداکثر 33.6 kb/s می باشد. استفاده از این خطوط برای اتصال به اینترنت در کشورمان بسیار رایج می باشد. t1: نام خطوط مخابراتی مخصوصی است که در و کانادا ارائه می شود. بر روی هر خط t1 تعداد 24 خط تلفن معمولی شبیه سازی می شود. هر خط t1 می تواند حامل 1.5 mb/s پهنای باند باشد. e1: نام خطوط مخابراتی مخصوصی است که در اروپا و همچنین ایران ارائه می شود. بر روی هر خط e1 تعداد 30 خط تلفن معمولی شبیه سازی می شود. هر خط e1 می تواند حامل 2 mb/s پهنای باند باشد. خطوط e1 نمی توانند همزمان هم dialin باشند و هم dialout. در حال حاضر برخی از شرکتها و سازمانهای خصوصی در ایران از e1 برای ارتباط تلفنی خود استفاده می کنند که مشخصه این سیستم 8 رقمی بودن شماره های این سازمانهاست. متأسفانه در دزفول هنوز خطوط e1 ارائه نمی شوند. isdn: اساس طراحی تکنولوژی isdn به اواسط دهه 80 میلادی باز میگردد که بر اساس یک شبکه کاملا دیجیتال پی ریزی شده است .در حقیقت تلاشی برای جایگزینی سیستم تلفنی آنالوگ با دیجیتال بود که علاوه بر داده های صوتی ، داده های دیجیتال را به خوبی پشتیبانی کند. به این معنی که انتقال صوت در این نوع شبکه ها به صورت دیجیتال می باشد . در این سیستم صوت ابتدا به داده ها ی دیجیتال تبدیل شده و سپس انتقال می یابد . isdn به دو شاخه اصلی تقسیم می شود . n-isdn و b-isdn . b-isdn بر تکنولوژی atm استوار است که شبکه ای با پهنای باند بالا برای انتقال داده می باشد که اکثر backbone های جهان از این نوع شبکه برای انتقال داده استفاده می کنند ( از جمله شبکه دیتا ایران ) . نوع دیگر b-isdn یا isdn با پهنای باند پایین است که برای استفاده های شخصی طراحی شده است . در n-isdn دو استاندارد مهم وجود دارد. bri و pri . نوع pri برای ارتباط مراکز تلفن خصوصی (pbx ) ها با مراکز تلفن محلی طراحی شده است . e1 یکی از زیر مجموعه های pri است که امروزه استفاده زیادی دارد . e1 شامل سی کانال حامل (b-channel ) و یک کانال برای سیگنالینگ ( d-channel) میباشد که هر کدام 64kbps پهنای باند دارند . بعد از سال 94 میلادی و با توجه به گسترش ایتنرنت ، از pri isdn ها برای ارتباط isp ها با شبکه pstn استفاده شد که باعث بالا رفتن تقاضا برای این سرویس شد. همچنانکه در ایران نیز isp هایی که خدمات خود را با خطوط e1 ارایه می کنند روز به روز در حال گسترش است . نوع دیگر isdn، briاست( نوعی که در کیش از آن استفاده شده ) که برای کاربران نهایی طراحی شده است. این استاندارد دو کانال حامل 64kbps و یک کانال برای سیگنالینگ با پهنای باند 16kbps را در اختیار مشترک قرار می دهد .این پهنای باند در اواسط دهه 80 میلادی که اینترنت کاربران مخصوصی داشت و سرویسهای امروزی همچون http ، multimedia ، voip و .... به وجود نیامده بود ، مورد نیاز نبود همچنین برای مشترکین عادی تلفن نیز وجود یک ارتباط کاملا دیجیتال چندان تفاوتی با سیستمهای آنالوگ فعلی نداشت و به همین جهت صرف هزینه های اضافی برای این سرویس از سوی کاربران بی دلیل بود و به همین جهت این تکنولوژی استقبال چندانی نشد . تنها در اوایل دهه 90 بود که برای مدت کوتاهی مشترکین isdn افزایش یافتند . پس از سال 95 نیز با وجود تکنولوژیهایی با سرعتهای بسیار بالاتر مانند adsl که سرعتی حدود8mb/s برای دریافت و 640kb/s را برای دریافت با هزینه کمتر از isdn در اختیار مشترکین قرار میدهد ، انتخاب isdn از سوی کاربران عاقلانه نبود. در حقیقت می توان گفت کهisdn bri تکنولوژی بود که در زمانی به وجود آمد که نیازی به آن نبود و زمانی که به آن نیاز احساس می شد ، با تکنولوژیهای جدید تری که سرعت بالاتر و قیمت بیشتر داشتند جایگزین شده بود . leased line یا digital subscriber line یا dsl : خطی است که بصورت نقطه به نقطه دو محل را به یکدیگر متصل می کند که از آن برای تبادل data استفاده می شود. این خط دارای سرعت بالایی برای انتقال data است. نکته قابل توجه این که در دو سر خط leased باید مودمهای مخصوصی قرار داد. خط asynchronous digital subscriber line یا adsl : همانند خطوط dsl بوده با این تفاوت که سرعت انتقال اطلاعات آن بیشتر است. wireless: یک روش بی سیم برای تبادل اطلاعات است. در این روش از آنتنهای فرستنده و گیرنده در مبدأ و مقصد استفاده می شود. این آنتنها باید رو در روی هم باشند. برد مفید این آنتنها بین 2 تا 5 کیلومتر بوده و در صورت استفاده از تقویت کننده تا 20 کیلومتر هم قابل افزایش است. از نظر سرعت انتقال data این روش مطلوب بوده اما بدلیل ارتباط مستقیم با اوضاع جوی و آب و هوایی از ضریب اطمینان بالایی برخوردار نیست. leased modem : به مودم هایی گفته می شود که در دو طرف خط leased قرار می گیرند. از جمله این مودم ها می توان به patton , paradyne , waf , pairgain , watson اشاره کرد. از میان انواع مودم های leased مدل patton در کشورمان رایج تر بوده و دارای مدلهای زیر است: 1092a (upto 128kb/s) , 1088c ( upto 2mb/s) و 1088i (upto 2mb/s) مدل 1088i مودم/ روتر بوده و برای کار bridge بیشتر استفاده می شود. channelbank: دستگاهی است که از آن برای تبدیل خطوط e1 به خطوط تلفن معمولی و بالع استفاده می شود. انواع modem مودمها دارای انواع مختلفی هستند که مهمترین آنها عبارتند از: 1- analog modems: از این مودمها برای برقراری ارتباط بین دو کامپیوتر (user و isp) از طریق یک خط تلفن معمولی استفاده می شود. انواع گوناگونی از این نوع مودم در بازار یافت می شود که برخی از آنها عبارتند از: acorp , rockwell , dlink و ... . 2- leased modems: استفاده از این مودمها در دوسر خط leased ا امی است. مدلهای معروف این نوع مودمها عبارتند از: patton , paradyne , waf , pairgain , watson
با
تحقیق درباره انواع خطوط مخابراتی
remain sane. they have fantastic powers of intuition, but don't always trust them, preferring to analyze issues with logic instead. these individuals are perfectionist and hate to be rushed at anything. they do their best function when they can work at their personal pace and do their personal factor. fitflop sale loners hate using orders, or even advice from other people. they like to determine issues out for on their fitflop australia own. loners tend to conceal their emotions from outsiders. they are deep thinkers and have a tendency to plan issues for a lengthy time but when they act, it i. مقاله مبنای تکنیک های ژنتیک تکنیکهای فنی ژنتیکی بعد از شناسایی کامل dna از سال 1953 آغاز شد بعد با کشف حکم مرکزی در سال 1958 توسط فرانسیس کریک اتفاق اتفاد. ژنتیک وارد مسیری تازه شد که هدف آن درک پنج الگوی رفتاری سلولی رشد تقسیم تمایز، حرکت و میانکش است. میزان پیشرفت در این زمینه باعث بهت و حیرت و حتی خوپش بین ترین دانشمندان باشد بطور روزا. یکی از طرح های بزرگ در عالم زیست شناسی تعیین ژنوم انسان بوده است. ژنوم انسان به طور خلاصه تمامی ژن هایی موجود در بدن را به طور جز به جز شامل می شود. به عبارتی مشخص می کند که انسان دارای چه ژن هایی می باشد. فاضل صحرانشین سامانی- بخش دانش وزندگی تبیان ژنوم انسان  این کار که حدود بیست و پنج سال پیش از طرف مرکز ملی امریکا برای تعین پروژه ژنوم انسان با س رستی say eric d. green, james d. watson and francis s. collins. آغاز به کار کرد، سختی های و موفقیت هایی بسیاری داشته است. حال بعد از 25 سال مقاله ای در مورد درس های بزرگی که از این طرح پروژه و انجام آن بدست آمده است مورد بررسی قرار گرفته و در این متن به آنها اشاره خواهد شد. یکی از مواردی که این پروژه را به یک پروژه مفید تبدیل می کند این است که اگر ساختار ژنوم مشخص می شد می توانستند با یک دید کلی به بیماری های مرتبط به ژن ها نیز پی ببرند.     1- پذیرش مشارکت: اولین درسی که این پروژه بزرگ به دانشجویان و افراد محقق می آموزد ، تقسیم کار است. همه افراد با این واژه برخورد کرده اند و آن را در بسیاری از مواقع نیز تجربه نموده اند. در این طرح بزرگ نیز نزدیک به 32 گروه تحقیقاتی از 15 کشور دنیا مشارکت داشته اند. خود این گروه ها نیز حتما شامل چندین نفر هستند. بنابراین اگر این همکاری بین این افراد نبود شاید به راحتی این پروژه پیش نمی رفت.
2- اشتراک اطلاعات به بالاترین شکل: همان طور که ذکر شد 15 کشور در این پروژه دخیل بودند که هر کدام مسئول انجام قسمتی از کار بوده اند. حال می بایست داده های بدست آمده از هر گروه برای سایر افراد گروه نیز فرستاده شود تا سایر افراد با روند کار هم تیمی های خود آشنا شوند و همچنین بتوانند نظرات خود را نیز بیان نمایند. از طرف دیگر این حجم کاری سبب شد قوانین و وسایل لازم پیشرفته تری از قبیل کامپیوترها،نرم افزارها و آزمایشگاه های پیشرفته احداث گردد. 3- برنامه ای برای آنالیز داده ها: هر توالی از ژنوم حدود 100 تا 300 کیلو باز است. وقتی این توالی ها کنار هم قرار گیرند نیازمند آنالیز دقیق توسط افراد مجرب خواهد بود که کمک کنند تا این داده ها آنالیز شود. شاید به نحوی بتوان گفت اگر آنالیز داده ها رخ نمی داد وجی از داده ها اولیه حاصل نمی گردید. بنابراین این کار نیازمند تیم های تخصصی آنالیز بود.
4- تکامل تکنولوژی: پروژه ژنوم انسان یکی از جنبه های مهم زیست شناسی بود و شاید در اوایل کار فقط به این دانش مربوط بود. اما در ادامه کار دیده شد که نیاز به همکاری سایر رشته ها نیز می باشد. بنابراین نیاز سبب عرضه شد و سایر تکنولوژی ها از سایر رشته ها مانند فیزیک ،شیمی،ریاضیات،ربات هاو... نیز وارد این پروژه شدند.
 
5- پیامدهای اجتماعی: این پروژه دستاوردهای خود را به مرتب در اختیار عموم و جوامع در گیر قرار می داد تا هم از روند اجرای کار خبر داده باشد و هم بتواند از کمک های مردمی و  نهادها نیزاستفاده کند. به طوری که گفته می شود فقط 5 درصد از بودجه این طرح توسط این کنگره پرداخت شده است.
6- بی پروا در عین انعطاف پذیری: به هر حال انجام کار بزرگ افراد بزرگی نیز می طلبد. مطمئناً افراد سرگروه انسان های نترسی بوده اند که در عین حال که کارهای علمی خود را انجام می دادند می توانستند گروه را نیز هدایت کرده و به آنها روحیه دهند. چون در انجام این گونه کارها گاهی کم لطفی ها ،کمبود امکانات و بودجه و... وجود دارد. history has long had an obsession with redheads, and current celebs like emma stone, julianne moore, christina hendricks, susan sarandon, florence welch and our own isla fisher have further fuelled the hair colour trend. though if you're not a natural red, you can fake it (we're looking at you, rihanna), but before you do, there's a few things you should know about coloring your hair this hue. who does red hair suit? "most natural redheads have fair skin, with or without freckles, so this complexion really suits red hair best," virginie gayssot, franck provost education and talent manager told. ad is certainly willing to give up his chemical weapons, but he wants the us to accept a bunch of concessions that it will never agree to. and it certainly sounds like the obama administration has already decided that “diplomacy” is going to fail, and they continue to position military ets for the upcoming conflict with syria. meanwhile, saudi arabia, qatar and turkey are all going to continue to heavily pressure the obama administration. they have invested a huge amount of time and resources into the conflict in syria, and they desperately want the us military to intervene. fortunately, overwhelming domestic and global opposition to an attack on syria has slowed down the march toward war for the moment, but unfortunately that probably will not be enough to stop it completely. the following are ten reasons why war is almost certainly coming…

#1 ad wants a guarantee that he will not be attacked by the united states or by anyone else before he will give up his chemical weapons.

that is extremely unlikely to happen.

#2 ad is not going to agree to any chemical weapons deal unless the us stops giving weapons to al-qaeda terrorists and other jihadist rebels that are fighting against the syrian government.

that is extremely unlikely to happen.

in fact, according to the washington post, the us has been ramping up the delivery of weapons to jihadist rebels in syria…

the cia has begun delivering weapons to rebels in syria, ending months of delay in lethal aid that had been promised by the obama administration, according to us officials and syrian figures. the shipments began streaming into the country over the past two weeks, along with separate deliveries by the state department of vehicles and other gear - a flow of material that marks a major escalation of the us role in syria’s civil war.

#3 ad is suggesting that the israelis should give up their weapons of m destruction.

that is extremely unlikely to happen.

#4 the syrian “rebels” desperately want the us military to intervene in the war in syria. in fact, that was the entire reason for the false flag chemical weapon attack in the first place.

the “top rebel commander” is now declaring that the free syrian army “categorically rejects the russian initiative”, and he is calling on the united states to strike the ad regime immediately.

#5 saudi arabia desperately wants the us military to intervene in syria. the saudis have spent billions of dollars to support the rebels in syria, and they have been lobbying very hard for an attack.

#6 qatar desperately wants the us military to intervene in syria. qatar has also spent billions of dollars to support the rebels in syria, and it has been reported that “arab countries” have even offered to pay for all of the costs of a us military operation that would remove ad.

#7 turkey has wanted a war which would remove ad for a very long time. and cnn is reporting that turkey has moved troops to the border with syria in anticipation of an upcoming attack.

#8 many members of the us congress want this war. senators john mccain and lindsey graham are virtually foaming at the mouth, and robert menendez, the chairman of the senate foreign relations committee, said that he “almost wanted to vomit” after reading russian president vladimir putin’s plea for peace in the new york times.

#9 obama does not want to look weak, and he seems absolutely obsessed with starting a war with syria. for the moment, he has been backed into a corner diplomatically by russia, but the obama administration is already laying the groundwork for making it look like “diplomacy has failed”. according to cnn, us secretary of state john kerry is already talking about the “consequences” that will happen when the syria deal falls apart…

any agreement reached must be “comprehensive,” “verifiable,” “credible” and “able to be implemented in a timely fashion,” kerry said, adding that “there ought to be consequences if it doesn’t take place.”

#10 there have been reports that us soldiers are now receiving orders to deploy to syria. for example, the following is from a recent article by paul joseph watson…

for the moment, obama and kerry will dance around and make it look like they are considering peace. they will try to get congress to authorize a strike “if diplomacy fails.”

but they already know that diplomacy is going to fail. once they are ready, obama will declare that the conditions for war set forth in the congressional authorization have been fulfilled and then he will start raining cruise missiles down on syria. عجب ی بود!!! میا (اما استون) دختر جوانی مشتاق بازیگری است که در فاصله های زمانی آزمون های بازیگری خود به بازیگرها قهوه لاته می دهد. سباستین (رایان گاسلینگ) نیز یک نوازنده پیانو سبک جاز است که فعلاً با نواختن موسیقی در کافه های دلگیر سر می کند. میا و سباستین موقع رانندگی در یک بزرگراه شلوغ در به هم برخورد می کنند و کارشان به مشاجره می کشد. چند ماه بعد در یک مهمانی آنها تصادفاً با هم رو به رو می شوند. ملاقات اولیه آن ها گرچه پر از طعنه و کنایه به همدیگر است اما به وضوح چیز دیگری بینشان شکل گرفته است.
درباره لا لا لند نوشتم! «سرزمین لا لا» که به یا هالیوود و سبک زندگی خاصش اطلاق می شود تجلیلی صمیمانه و گرم از هالیوود و نه فقط صنعت سازیش که محیط و مکان هایش نیز هست. خوب می داند که افسانه ی هالیوود فریبی بیش نیست اما همچنان به تجلیل آن می پردازد و بدون ترس از رسیدن به چرند آن را در آغوش می کشد.
« لالا لند » در بخش های فنی بدون شک یکی از برترین های سال به شمار می رود. برداری فوق العاده مخصوصاً در هنگامی که موسیقی به اثر افزوده می شود تماشایی و کم نقص است. طراحی لباس و صحنه یکی دیگر از نقاط قوت به شمار می رود که رنگ آمیزی های دقیق آن که برگرفته از موقعیت صحنه می باشد، توجه هر تماشاگری را به خود جلب خواهد کرد. « لالا لند » در بخش موسیقی نیز در اوج قرار دارد و قطعات شنیدنی فراوانی در وجود دارد که شیندنش لذت فراوانی دارد. شاید بتوان گفت زیباترین قطعه city of stars باشد که عاشقانه است و پتانسیل های ماندگار شدن را داراست.
اینم نظرات نقد کنندگان بود که از وب سایتهای مختلف برداشتم!!! نقش اول زنش اما استون هست!
امیلی جین «اما» استون (به انگلیسی: emily jean "emma" stone) (زاده ۶ نوامبر ۱۹۸۸) بازیگر یی است. وی جزو بازیگران سریال "رانندگی" بود، اما اولین بار استعداد خود را در کمدی خیلی بد در نقش جو نشان داد. وی بعد از آن در های خانه بانی و ارواح های سابق ایفای نقش کرد. بعد از آن در سال ۲۰۰۹، «اما» در کمدی-ترسناک سرزمین زامبی ها و همچنین کمدی-درام مرد کاغذی بازی کرد. در سال بعد یعنی ۲۰۱۰ وی در مارمادوک به جای شخصیت "مازی" در این به صداپیشگی پرداخت و همچنین در کمدی ایزی ای بازی کرد که به خاطر آن نامزد دریافت جایزه گولدن گلوب برای بهترین بازیگر زن های کمدی یا موزیکال شد. در سال بعد یعنی ۲۰۱۱ وی در دو دیوانه وار، احمقانه، عشق و همچنین خدمتکاران ایفای نقش کرد. ی که تحسین شدید منتقدان و همچنین موفق بزرگ تجاری را به همراه داشت. کمپانی سازنده های مرد عنکبوتی با تاکید بر اینکه دیگر قرار نیست نسخه چهارم مرد عنکبوتی ساخته بشودتصمیم به ساخت دوباره این سه گانه گرفت و اعلام کرد که نسخه جدید با الهام از شوالیه تاریکی ی با معنا و جذاب تر خواهد بود و اسم آن را مرد عنکبوتی شگفت انگیزاعلام کرد، اما استون نیز در این در نقش گون استیسی بازی خواهد کرد. در ۲ می ۲۰۱۴ قسمت دوم این سینمایی مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ اکران شد.
من اما استون رو خیلییییییییییییییییییی دوست دارم. the help رو عالی ایفای نقش کرده، همین طور easy a و بسیاری های دیگش عالی هستن. بهترین بازیگر هالیووده از نظر من. صداپیشه اون دختر موقرمزه تو the croods که یه انیمیشن هست هم اما استونه!
بار اولم بود که تو کانادا میرفتم سینما و خیلی خوشحالم که اولین ی که اینجا دیدم لا لا لند هست. راستی لالا لند یه عالمه گلدن گلوب برده و نامزد اسکار در خیلی موارد شده حالا امشب مراسم اسکاره و من فکر میکنم اما استون اسکار رو هم امسال مثل گلدن گلوب میبره. این یه عالمه گلدن گلوب امسال برد. از جمله بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر زن و مرد و بیشتر تعداد نامزدهای اسکار رو داشت و همین طور گلدن گلوب رو. در کل از امروزم راضیم! ازینکه دوستای خوبی دارم که باهاشون میرم بیرون، گردش و تفریح سینما هم خوشحالم. راستی مرد پرنده رو هم اما استون خیلی خوب ایفای نقش کرده. خیلی قشنگه ش... این یکی از شات های لا لانده که براتون میذارم:
پایان نامه محاسبه مبتنی بر dna dna چیست؟ در بدن تمام موجودات زنده، در سطح ملکول، هم ذخیره سازی اطلاعات و هم پردازش اطلاعات در مقیاس بسیار بالا انجام می شود. تمام این عملیات مربوط به dna بدن موجودات زنده است. مولکولهای dna حاوی کدهای اطلاعاتی- ژنتیکی موجودات زنده هستند که توسط پروتئینهای خاصی، خوانده و تفسیر می شوند. توان اجرایی این سیستم. la la land 2016 با کیفیت bluray 1080p اضافه شد بیست و سومین برتر تاریخ سینمای جهان اطلاعات کامل : imdb ژانر : کمدی درام موزیکال امتیاز : ۸٫۸ از ۱۰ – میانگین رای ۵۷,۱۶۴ نفر منتشر کننده : ترک موویز کیفیت : bluray 1080p فرمت : mkv حجم : ۱۲۰۰ ۲۴۰۰ مگابایت محصول : زبان : انگلیسی کارگردان : damien chazelle بازیگران : ryan gosling, emma stone, amiée conn خلاصه داستان : عشق غم ها را کنار می زند و زندگی روزمره را برهم می زند . مردی که نوازنده جاز است و دیگری بازیگر است. نوازنده دیگر نمی تواند بنوازد و بازیگر دیگر نمی تواند بازی کند. جوایز : برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن برنده اسکار بهترین کارگردانی برنده اسکار بهترین برداری برنده اسکار بهترین ترانه برنده اسکار بهترین موسیقی متن برنده اسکار بهترین طراحی هنری ک داهای : ک دای اسکار بهترین ک دای اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد ک دای اسکار بهترین نامه غیر اقتباسی ک دای اسکار بهترین طراحی لباس ک دای اسکار بهترین صداگذاری ک دای اسکار بهترین تدوین ک دای اسکار بهترین تدوین صدا ک دای اسکار بهترین ترانه storyline la la land 2016 mia, an aspiring actress, serves lattes to movie stars in between auditions and sebastian, a jazz ian, s es by playing tail party gigs in dingy bars, but as success mounts they are faced with decisions that begin to fray the fragile fabric of their love affair, and the dreams they worked so hard to maintain in each other threaten to rip them apart. __________________________________________________________ با کیفیت bluray 1080p
با اسکرین شات با کیفیت bluray
با اسکرین شات __________________________________________________________ مطالعات طراحی کتابخانه تخصصی معماری   تاریخ ایجاد 16/10/2013 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 220   قیمت: 13000 تومان   حجم فایل: 8505 kb  تعدادمشاهده  71  

 
فصل اول: کلیات    1
1-1-مقدمه    2
1-2-تبیین موضوع    2
1-3-ارائه دلایل انتخاب موضوع    2
1-4-معرفی سایت    3
1-4-1-موقعیت سایت در شهر ساری    4
1-5-روش جمع آوری اطلاعات    4
1-6-معرفی روش و فرآیند طراحی    5
1-7- نتیجه گیری    5
فصل دوم: مبانی نظری طراحی    6
2-1-مقدمه    7
2-2- تئوری های مرتبط با موضوع    7
2-2-1-آمار مربوط به نشر کتاب در جهان    7
2-2-2-سرانة مطالعه در ایران    7
2-2-3-تئوری آرتور لوئیس در رابطه با رشد جمعیت    7
2-2-4-دلایل کتاب نخوانی    8
2-2-5- کافی نتینه     8
2-2-5-شناخت جامعه کتابخانه    8
2-2-6-انواع کتابخانه ها    9
2-2-6-1-کتابخانه ملی    9
2-2-6-2-کتابخانه ی    11
2-2-6-3-کتابخانه تخصصـی    13
2-2-6-4-کتابخانه پژوهشی    13
2-2-6-5-کتابخانه عمومی    14
2-2-6-6-کتابخانه شخصی ( خصوصی )    15
2-2-6-7- کتابخانه آموزشگاهی    15
2-2-6-8-آرشـــیو    16
2-3-معرفی و تحلیل مصداق ها و نمونه های داخلی و خارجی    17
2-3-1- کتابخانة مرکزی گرگان ، صفامنش و همکاران    17
2-3-1-1- سایت پلان مجموعه    19
2-3-1-2- دیاگرام روابط مجموعه    20
2-3-1-3- لکة فضاها در طبقات    21
2-4-احکام و معیارهای نظری طراحی    22
2-5-نتیجه گیری    24
مراجع و ماخذها    25
فصل سوم: بستر طراحی    26
3-1- مقدمه    27
3-2-سیمای جمعیتی مازندران    27
3-2-1-سیمای کلی    27
3-2-1-1-ویژگیهای جغرافیایی ،‌جعیتی و اقتصادی استان مازندران    28
3-3- معماری بومی مازندران    30
3-3-1- شرایط محیطی حاکم بر معماری سنتی مازندران    31
3-3-2- روش های عمده ساخت بناهای مس ی سنتی    31
3-3-3- مفاهیم سنتی معماری منطقه    32
3-3-3-1- خانه    32
3-3-3-2- ایوان و تالار    32
3-3-3-3- بام    33
3-3-3-4- حصار    33
3-3-4- معماری خانه های شهری    33
3-4- اقلیم    34
3-4-1- سیمای اقلیمی مازندران    34
3-4-2- دما    35
3-4-3- رطوبت    35
3-4-4- میزان بارندگی    37
3-4-5- میزان بارندگی در فصل تابستان و زمستان    38
3-4-6- تابش آفتاب    38
3-5- زمین شناسی استان مازندران    39
3-6- مطالعات شهرستان ساری    39
3-6-1- موقعیت عمومی شهرساری    40
3-6-2- پیدایش اولیه و نقطه اولیه شهر ساری    41
3-6-3- وجه تسمیه شهر ساری    44
3-6-4- مراحل توسعه فیزیکی شهر ساری در دوره معاصر    45
3-6-5- موانع و جهات توسعه شهرساری    46
3-6-6- توسعه آشفته شهری    46
3-6-7- تعیین الگوی توسعه شهرساری    47
3-6-8- موقعیت ریاضی و خصوصی شهر ساری    48
3-6-9- مطالعات اقلیمی شهرستان ساری    49
3-6-9-1- درجه حرارت    50
3-6-9-2- رطوبت    51
3-6-9-3- یخبندان    52
3-6-10- منابع آبی، دریا و ساحل    52
3-6-11- پوشش گیاهی منطقه ساری    53
3-6-12- خاک های منطقه ساری    54
3-6-13- زمین شناسی ساری    54
3-7- نحوه تاثیر عوامل اقلیمی درتعیین جهت یک ساختمان    54
3-7-1- تابش آفتاب و حرارت    55
3-7-2- تشخیص مواقع گرم و سرد یک محل    56
3-7-3- تاثیر سایه بانها    56
3-7-4- باد    56
3-7-5- اثرات باد و نسیم در خانه سازی    57
3-7-6- تعیین درجه آسایش جسمی    57
3-7-7- عملکرد تهویه و نیاز به آن در ساختمان    58
3-7-8- موقعیت پنجره و تاثیر ان در وضعیت تهویه طبیعی    58
3-8- تهویه مورد نیاز در اقلیم معتدل و مرطوب    59
3-8-1- اثرات محوطه سازی بر سرعت نسیم در کرانه های بحر خزر    59
3-8-2- اثرات دیوارها بر مسیر و سرعت نسیم    60
3-8-3- تابش    61
3-8-4- بارندگی و رطوبت    62
3-9- معماری منطقه در رابطه با اقلیم    63
3-10- معرفی و تحلیل شاخصه های معماری شهر    65
3-10-1- اماکن دیدنی    65
3-10-2- کتابخانه عمومی    65
3-10-3- امکانات فرهنگی و هنری شهرستان ساری    66
3-10-4- کتابخانه ها و مراکز فرهنگی و هنری کو دکان و نو جوانان    67
3-10-5-  سینما و ظرفیت آن    67
3-10-6- چابخانه و موسسه انتشاراتی    67
3-10-7- آثار تاریخی    67
3-11-معرفی سایت طراحی با نقشه ها و تصاویری از داخل و بیرون سایت    68
3-11-1-معرفی محدوده سایت    68
3-11-2-بررسی دید از بیرون به داخل سایت    69
3-12-احکام حاصل از قوانین شهری ،اقلیم ،همجواری ها و...    70
3-13-نتیجه گیری    70
مراجع و ماخذها    72
فصل چهارم: برنامه ریزی فیزیکی    73
4-1-بررسی استانداردهای کلان طراحی پروژه و است اج لیست فضاهای مورد نیاز    73
4-4- بررسی استانداردها و ابعاد ریز فضاها ، مبلمان و... و محاسبة سرانه ها    73
مقدمه    74
4-1-بررسی استانداردهای کلان طراحی پروژه و است اج لیست فضاهای مورد نیاز    74
4-1-1- محاسبة ظرفیت پذیرش مجموعه    74
4-1-1-1- انتخاب سایت با توجه به کتابخانه های موجود    74
4-1-1-2- محاسبة تعداد افراد جامعة استفاده کننده از مجموعه    75
4-1-2- تعیین استانداردهای کلان پروژه با داشتن ظرفیت استفاده کنندگان    76
4-1-2-1- تعداد جلدهای کتاب    77
4-1-2-2- طول قفسه کتاب    77
4-1-2-3- مساحت کف برای قسمت قفسه ها    77
4-1-2-4- مساحت کف برای قسمت مطالعه    77
4-1-2-5- فضای کار کارکنان    77
4-1-2-6- فضاهای جانبی    77
4-1-2-7- مساحت کلی مجموعه    77
4-1-2-8- فضای کاربران اینترنت    78
4-1-2-9- سالن اجتماعات    78
4-1-2-10- کتاب فروشی    78
4-1-2-11- نمایشگاه موقت    78
4-2- بررسی مفاهیم کلی مربوط به پروژه    79
4-2-1- دسترسی به ساختمان    79
4-2-2- اختلاف سطح و شیب ورودی    80
4-2-3-تعداد طبقات    80
4-2-4- سطوح    81
4-2-5-تزئینات    82
4-2-6-حفاظت    82
4-2-7- تاسیسات مکانیکی    84
4-2-7-1- دستگاه های بالابرنده    85
4-2-8- وسایل دیداری و شنیداری    86
4-2-8-1- ماشین چاپ    86
4-2-8-2- دستگاه فتوکپی    86
4-2-8-3- ماشین اوزالید    86
4-2-8-4- دستگاه طبع و نشر رومیزی    86
4-2-8-5- دستگاه پست تصویری با پست الکترونیکی    87
4-2-8-6- میکروفرم    87
4-2-8-7- میکرو     87
4-2-8-8- میکروفیش    87
4-2-8-9- میکرواپاک    87
4-2-8-10- اسلاید    88
4-2-8-11-     88
4-2-12- .نوارهای ویدئوئی    88
4-2-13- تأسیسات تلفن    89
4-2-9-عوامل  مؤثر در سیستم تاسیسات ( تهویه ، نور و ... )    90
4-2-9-1-گرما    90
4-2-9-2- هوا    91
4-2-9-3-رطوبت    93
4-2-9-4-گرد و غبار    94
4-2-9-5- صدا    94
4-2-9-6- .نور طبیعی    95
4-2-9-7- .نور     96
4-3- بررسی سناریوی عملکردی و ویژگی های فضاها (است اج لیست فضاهای مورد نیاز )    97
4-3-1- توضیح کلی دربارة کتابخانه های نوین و باغ کتاب    97
4-3-2 سالن ورودی    99
4-3-3- سالن مطالعه    100
4-3-2-1-سالن مطالعه با قفسه های در دسترس    101
4-3-2-2-سالن مطالعه بدون قفسة کتاب    104
4-3-3-سالن اینترنت    104
4-3-4-سالن اجتماعات    104
4-3-5-اتاق های دیداری و شنیداری    105
4-3-6-اداری    107
4-3-6-1-  بخش مدیریت    108
4-3-6-2-  بخش تعمیرات و انبار کتاب    109
4-3-7-کتاب فروشی    109
4-3-8-نمایشگاه    109
4-3-9-باغ و تراس برای مطالعه در هوای آزاد    109
4-4- بررسی استانداردها و ابعاد ریز فضاها ، مبلمان و... و محاسبة سرانه ها    110
4-4-1- ابعاد و اندازه قفسه کتاب    111
4-3-2- مطالعه کنندگان (استانداردهای مبلمان فضای مطالعاتی )    120
4-4-2- کارکنان ( استانداردهای قسمت اداری )    122
4-4-3-  استانداردهای سالن اجتماعات    126
4-4-4- ابعاد و اندازه فضاها برای استفادة معلولین    129
4-4-5- استانداردها برای کار با کامپیوتر    130
4-4-6-  بار طبقات    134
4-4-7-آسانسور    135
4-4-8- پارکینگ    137
4-5-محاسبة مساحت فضاهای د و کلان با استفاده از سرانه ها و ظرفیت ها    138
4-6-نتیجه گیری    141
مراجع و ماخذها    142
فصل پنجم: فرایند طراحی    143
مقدمه    144
5-1- تحلیل سایت    144
5-1-1-دسترسی به سایت    144
5-1-1-1-  دسترسی پیاده    144
5-1-1-2- سواره ( به پارکینگ )    144
5-1-1-3- افرادی که از وسایل نقلیه عمومی (تا ی)  استفاده می کنند    145
5-1-2-بررسی همسایگی سایت    146
5-1-3- دیدهای مطلوب  سایت    146
5-1-4-تحلیل نور مطلوب و نا مطلوب سایت    147
5-1-5- تحلیل بادهای مطلوب و نامطلوب سایت    148
5-2-مکان ی بنا در سایت با توجه به عوامل مختلف    149
5-2-1-لکه های اولیه    149
5-2-1-1-لکه پارکینگ    149
5-2-2-2-لکه ساختمان    150
5-2-2-کشیدگی ساختمان با توجه به عوامل اقلیمی،دید و دسترسی    150
5-3-ایده های اولیه    151
5-3-1-ایده های اولیه طرح    152
5-3-2-تبدیل ذهنیت به عینیت    153
5-4-تحلیل و انتخاب گزینه برتر    155
5-5-طراحی های صورت گرفته    155
5-5-1-اولین طرح    155
5-5-1-1- مزایای اولین طرح (که در طرح بعدی نیز از آنها استفاده شد)    156
5-5-1-2- معایب اولین طرح    156
5-5-2-دومین طرح    157
5-5-2-1-مزایای طرح دوم    159
5-5-2-2-معایب طرح ایدة دوم    160
5-6-تحلیل طرح برگزیده    161
5-6-1- بررسی کانسپت و ایده و ویژگی ها و مفاهیم کلی طرح    161
5-6-2- تحلیل و بررسی هر یک از فضاها و ایده های به کار رفته در آنها    176
5-7-تحلیل سیستم سازه ای و مصالح برگزیده شده برای طرح    191
5-7-1- اولین طرح سازه ای برای محل درزهای انقطاع    193
5-7-2- دومین طرح سازه ای برای محل قرارگیری درزهای انقطاع    195
فصل ششم: ارائه نقشه ها    198
فصل هفتم : ضمایم    222
 
شکل 1-1- موقعیت سایت در شهر ساری ، ین مشاور ابردشت    4
شکل 3-6- ماکت کتابخانة مرکزی گرگان ، مآخذ نگارنده    17
شکل 3-7- کروکی سایت کتابخانه مرکزی گرگان ، مآخذ نگارنده    18
شکل 3-8- ورودی کتابخانة مرکزی گرگان، مآخذ نگارنده    18
شکل 3-9- سایت پلان کتابخانة مرکزی گرگان ، مآخذ نگارنده    19
شکل 3-10 دیاگرام روابط فضاهای کتابخانة مرکزی گرگان ، مآخذ نگارنده    20
شکل 3-11- لکة فضاها در طبقات کتابخانة مرکزی گرگان ، مآخذ نگارنده    21
شکل 3-1- ع هوایی مازندران ، http://www.google.com/maps    28
شکل 3-3- چهار دروازه و حصار تاریخی ساری در دوران آغامحمدخان قاجار ، سینایی، جغرافیای تاریخی ساری،1373، 326    43
شکل 3-4- محدودة سایت . ان مشاور معماری و شهرسازی    68
شکل 3-5- دید از بیرون به داخل سایت ، ماخذ نگارنده    69
شکل 1-1- محدودة تحت پوشش کتابخانه های موجود و محدودة پیشنهادی باغ کتاب در مرکز شهر ساری ، ین مشاور ابردشت .    75
شکل 4-2- نسبت مساحت محدودة تحت پوشش باغ کتاب به مساحت کل شهر ساری ، ین مشاور ابردشت .    75
شکل4-3- مساحت قفسه های کتاب در قسمت های بسته به روی عموم (.نویفرت ، اطلاعات معماری، 327)    111
شکل 4-3- مساحت قفسه های با دسترسی باز (.نویفرت ، اطلاعات معماری، 327)    111
شکل4-4- واحدهای قفسه برای بزرگسالان ( نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    112
شکل 4-5- کارد سنتی (نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    112
شکل 4-6- قفسه مطبوعات  (نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    112
شکل 4-7- ارتفاع واحد چهار قفسه ای بزای بچه های کوچک (نویفرت ، اطلاعات معماری ، 329)    112
شکل 4-8- قفسه مخصوص بچه های مدرسه رو (نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    113
شکل 4-9- ارتفاع واحد 5 قفسه ای (نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    113
شکل4-10- حداقل فضای لازم برای قفسه ها با توجه به ح های مختلف افراد    115
standards,p384)  time saver donald ، watson )    115
شکل 4-11- حداقل فضای میان میزها (نویفرت ، اطلاعات معماری،  329)    121
شکل 4-12- مساحت یک محل کار فردی (نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    121
شکل 4-13- همگامی که کتاب ها بین کاربران در حال نشسته و ایستاده حرکت داده می شوند (نویفرت ، اطلاعات معماری،329)    121
شکل 4-14-حداقل فضای آزاد در قسمت مطالعه ( نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    121
شکل 4-15- غرفه های مطالعة فردی (نویفرت ، اطلاعات معماری، 329)    122
شکل 4-16- میز دفتری با 5/0 متر مربع فضای کف (نویفرت ، اطلاعات معماری، 349)    124
شکل 4-17- میز کامپیوتر با صفحة کشویی (نویفرت ، اطلاعات معماری، 349)    124
شکل4 - ک نت های فایل گذاری (نویفرت ، اطلاعات معماری،349)    125
شکل 4-19- ک نت فایل گذاری عمودی (نویفرت ، اطلاعات معماری، 349)    125
شکل 4-20- ک نت های فایل گذاری که می توانند ردیفی ترکیب شوند (نویفرت ، اطلاعات معماری، 349)    125
شکل 4-21- کمترین ابعاد دفتر دو نفره (نویفرت ، اطلاعات معماری، 346)    125
شکل 4-22- ابعاد صندلی های تاشو (نویفرت ، اطلاعات معماری، 478)    127
شکل 4-23- عرض ردیف : 25 صندلی+در ضروری (نویفرت ، اطلاعات معماری ، 478)    127
شکل 4-24- عرض ردیف : 16 صندلی (نویفرت ، اطلاعات معماری، 478)    127
شکل 4-25- ارتفاع صندلی های سالن اجتماعات (نویفرت ، اطلاعات معماری، 479)    128
شکل 4-26- منحنی محل چیدن صندلی ها و تغییرات آن  (نویفرت ، اطلاعات معماری، 479)    129
شکل4-27- فضای حرکتی لازم برای حرکت معلولین standards, 389)  time saver donald watson , )    129
شکل 4-28- نمونه ای از چیدمان فضا برای استفادة معلولین standards389)  time saver donald  watson , )    130
شکل 4-29- محل کار فردی (نویفرت، اطلاعات معماری، 351)    131
شکل 4-30- ابعاد اثاثیة محل کار فردی (نویفرت، اطلاعات معماری، 351)    132
شکل 4- 31- فضای پا (نویفرت، اطلاعات معماری،351)    132
شکل 4-32- وضعیت ارگونومیک صحیح (نویفرت، اطلاعات معماری،351)    133
شکل 4-33-  دسترسی ترجیحی و مجاز (نویفرت، اطلاعات معماری،351)    133
شکل 4-34- در و پلان آسانسور (نویفرت، اطلاعات معماری،197)    136
شکل 4-35- اتاق موتور آسانسور (نویفرت، اطلاعات معماری، 197)    136
شکل 4-36- اتومبیل استاندارد (نویفرت، اطلاعات معماری، 437)    137
شکل 4-37- نرده ها و سپر ماشین (نویفرت، اطلاعات معماری، 437)    137
شکل 4-38- پارک 90 درجه ورود و وج با حرکت دو طرفه  (نویفرت، اطلاعات معماری، 437)    137
شکل 5-1- دسترسی به سایت ، ماخذ نگارنده    145
شکل5-2- همسایگی های سایت ، ماخذ نگارنده    146
شکل 5-3- دیدهای مطلوب سایت ، ماخذ نگارنده    147
شکل 5-4- نورهای مطلوب و نامطلوب سایت ، ماخذ نگارنده    147
شکل 5-5- بادهای مطلوب و نامطلوب سایت ، ماخذ نگارنده    148
شکل 5-6- مکان ی لکة پارکینگ ، ماخذ نگارنده    149
شکل 5-7- مکان ی لکة ساختمان ، ماخذ نگارنده    150
شکل 5-8- کشیدگی ساختمان ، ماخذ نگارنده    151
شکل 5-9- ارتباط بصری ل و مسیر پیاده ، ماخذ نگارنده    154
شکل 5-10- اولین طرح ، ماخذ نگارنده    155
شکل 5-11-  ایدة کلی دومین طرح ، ماخذ نگارنده    157
شکل 5-12- ایدة لایه های فکری انسان در طرح دوم  ، ماخذ نگارنده    158
شکل 5-13- تاثیر خطوط فکری نویسنده و سیل اطلاعات بر لایه های فکری  ، ماخذ نگارنده    159
شکل 5-14- ماکت سازه ای طرح دوم و نمایش رواق های به دور ل   ، ماخذ نگارنده    160
شکل 5-15- تصویر سه بعدی طرح برگزیده  ، ماخذ نگارنده    161
شکل 5-16- فرم خطی و امکان تهویه در تمامی فضاها  ، ماخذ نگارنده    162
شکل 5-17- استفاده از نورهای مطلوب و جلوگیری از نور نامطلوب  ، ماخذ نگارنده    163
شکل 5 - لکة پارکینگ و فضای سبز قسمت انتهایی سایت  ، ماخذ نگارنده    163
شکل 5-19-  قرارگیری لایه های فضای سبز بین لایه های ساختمان  ، ماخذ نگارنده    164
شکل5-20- سیالیت فضاها  ، ماخذ نگارنده    165
شکل 5-21- ارتباط بصری در تمامی طبقات  ، ماخذ نگارنده    165
شکل 5-22- محل در نظر گرفته شده برای تا ی  ، ماخذ نگارنده    166
شکل 5-23- تاثیر پذیری خطوط کلی طراحی و احجام از خطوط سایت ، ماخذ نگارنده    167
شکل 5-24- کشیدگی اداری و نمایشگاه و دسترسی از دو سمت ابتدا و انتهای سایت  ، ماخذ نگارنده    168
شکل5-25- ایدة دروازه و استفاده از حجمی از نور و روشنایی در ترکیب احجام  ، ماخذ نگارنده    169
شکل 5-26- نمای اصلی مجموعه و ایدة گذر و ارتباط  ، ماخذ نگارنده    169
شکل 5-27- نمای مجموعه از سمت پارکینگ و ایدة دروازه  ، ماخذ نگارنده    170
شکل 5-28- تعریف محوطة ورودی ساختمان توسط جهت گیری جداره های فضا  ، ماخذ نگارنده    170
شکل 5-29- فضای سبز ابتدای سایت و استفاده از آن در نقش فضای سبز شهری  ، ماخذ نگارنده    171
شکل 5-30- تبلور ایدة گذر توسط ارتباط ابتدا و انتهای سایت توسط مسیر پیاده  ، ماخذ نگارنده    172
شکل 5-31- ارتباط های عمودی در جداره های ل و نمایان و شفاف بودن آنها  ، ماخذ نگارنده    173
شکل 5-32- گرة مسیرهای حرکتی ل   ، ماخذ نگارنده    174
شکل 5-33- تقسیم گرة حرکتی مسیرهای ل به دو بخش و در دو سطح  ، ماخذ نگارنده    175
شکل 5-34- دسترسی نیم طبقات از ل   ، ماخذ نگارنده    175
شکل 5-35- سالن مطالعه اصلی  ، ماخذ نگارنده    176
شکل 5-36- لایه های سبز و نقش عایق صوتی ، بصری و بهداشتی آنها  ، ماخذ نگارنده    177
شکل5-37- اختلاف سطح کف ل و سالن انتظار و محوطة ورودی مجموعه  ، ماخذ نگارنده    178
شکل 5-38- حجم ل   ، ماخذ نگارنده    178
شکل 5-39- حجم سالن اینترنت  ، ماخذ نگارنده    179
شکل 5-40- مقطع دسترسی به طبقات از کف خیابان  ، ماخذ نگارنده    180
شکل 5-41- حجم سالن مطالعه بدون قفسه های کتاب ، ماخذ نگارنده    180
شکل 5-42- ارتباط مفهومی و بصری سالن اینترنت و خیابان اصلی و حرکت زندگی  ، ماخذ نگارنده    181
شکل 5-43- ارتباط مفهومی سالن مطالعة بدون قفسة کتاب با خیابان فرعی و استفاده از سکوت آن  ، ماخذ نگارنده    182
شکل 5-44- مقطع از مسیر پیاده و نمایش عبور ان از زیر دو حجم از ساختمان  ، ماخذ نگارنده    182
شکل 5-45- ارتباط حجمی نمایشگاه و فروشگاه با مجموعه توسط نیم طبقة دوم و سوم  ، ماخذ نگارنده    183
شکل 5-46- حجم سالن اجتماعات  ، ماخذ نگارنده    184
شکل 5-47- حجم سرویس ها  ، ماخذ نگارنده    184
شکل 5-48- حجم اداری  ، ماخذ نگارنده    185
شکل 5-49- ارتباط سالن مطالعه اصلی و اداری توسط مسیر به شکل پل  ، ماخذ نگارنده    187
شکل 5-50- حجم پل ارتباطی  ، ماخذ نگارنده    187
شکل 5-51-  محل پل ارتباطی در مجموعه  ، ماخذ نگارنده    188
شکل 5-52- کانوپی و تعریف فضای ورودی  ، ماخذ نگارنده    188
شکل 5-53- کلوناد و کانوپی و ورودی فضاهای محاط  ، ماخذ نگارنده    189
شکل 5-54- نمای اصلی مجموعه و کانوپی برای تعریف و شخصیت بخشی به ورودی  ، ماخذ نگارنده    189
شکل 5-55- خط آسمان و ایدة اوج و تعالی  ، ماخذ نگارنده    190
شکل 5-56- م مربع 10*10 در طرح  ، ماخذ نگارنده    191
شکل 5-57- تقسیم مجموعه به 3 بخش متصل به ل و درزهای انقطاع حاصل  ، ماخذ نگارنده    193
شکل 5-58- جداسازی فضاهایی که با درز انقطاع به سایر فضاها متصل اند در طرح سازه ای اول  ، ماخذ نگارنده    194
شکل 5-59- جداسازی فضاهایی که با درز انقطاع به سایر فضاها متصل اند در طرح سازه ای دوم  ، ماخذ نگارنده    195
شکل 5-60- نمایش احجام مرتبط بدون درز انقطاع  ، ماخذ نگارنده    196
 
ج 3-1- آمار رطوبت و بارش در مازندران ( قلی پور ، 1385 ، 31)    36
ج 3-2- آمار مربوط به درجه حرارت در شهر ساری (سالنامة آماری استان مازندران،1383، 65)    51
ج 3-3- آمار مربوط به رطوبت شهر ساری (سالنامة آماری استان مازندران،1383، 33)    52
ج 3-4-  اثرات محوطه سازی بر سرعت نسیم در کرانه های بحر خزر  ( قلی پور ، 1385 ، 72 )    60
ج 3-5-اطلاعات کلی کتابخانه های شهرستان ساری(گزارش اقتصادی و اجتماعی شهرستان ساری،1383، 83)    65
ج 3-6-تعداد بناهای عمومی و مذهبی شهرستان ساری(گزارش اقتصادی و اجتماعی شهرستان ساری،1383، 84)    67
ج 4-1-  راهنمای محاسبة حداقل فضای مورد نیاز در کتابخانه با توجه به تعداد افراد تحت پوشش standards,384)  time saver donald , watson  )    77
ج 4-2-  نور مناسب برای قسمتهای مختلف کتابخانه ، واحد لو (علومی طاهره ، اداره کتابخانه، 98)    97
ج 4-3-  جلدها در هر قفسه (نویفرت ، اطلاعات معماری ، 327)    113
ج 4-4- نمونة فاصله های میان خطوط مرکزی واحد قفسه (نویفرت ، اطلاعات معماری ، 327)    114
ج 4-5- محاسبة سطح قفسه های دو طرفه (نویفرت ، اطلاعات معماری ، 328)    116
ج 4-6- حداکثر و نرمال ابعاد مربوط به فضاهای اداری (نویفرت ، اطلاعات معماری،346)    124
ج 4-7- شرایط تهویه نمونه در دفاتر کار (نویفرت ، اطلاعات معماری، 346)    126
ج 4-8- میزان نور در ساختمان های اداری (نویفرت ، اطلاعات معماری،346)    126
ج 4-9- بار طبقات برای تعداد متفاوتی از طبقه ها و فاصله های خط مرکزی (نویفرت، اطلاعات معماری، 328)    134
ج 4-10- بارهای 5/7 کیلو نیوتن در هر مترمربع قفسه های کتاب در طبقات (نویفرت، اطلاعات معماری، 327)    134
ج 4-11- بار طبقة فرض شده (نویفرت، اطلاعات معماری، 328)    135
ج 4-12- ابعاد سازه ای ، ابعاد ک ن آسانسور و درها (نویفرت، اطلاعات معماری، 197)    135
 
کلمات کلیدی مرتبط:
کتابخانه تخصصی، مطالعات کتابخانه ، رساله کتابخانه تخصصی، کتابخانه تخصصی ، رساله کتابخانه تخصصی ، پایان نامه کتابخانه تخصصی ، برنامه فیزیکی کتابخانه تخصصی ، سرانه کتابخانه تخصصی،اصول و ضوابط ،