tara

به نقل از خبرگزاریها در مورد tara : tara-news.ir/wp-content/uploads/2014/10/حج.jpg" alt="" width="308" height="164" /> شرکت یاهو هم همانطور که قول داده بود این تحریم ها را در سپتامبر برطرف کند این کار را کرد. هم اکنون کاربران ایرانی میتوانند در سایت یاهو اقدام به ساخت آی دی میل کنند. بر اساس سیاستی که از سال 2013 به اجرا گذاشته شده است، کاربران باید شماره تلفن موبایل خود را سایت یاهو بدهند تا حساب کاربری شان قفل نشود اما با این حال ایرانیان به دلیل وجود نداشتن نام ایران در لیست این شرکت بزرگ اینترنتی، امکان دسترسی و ایجاد حساب ایمیل جدید نداشتند. سازمان های تکنولوژی و و یی های ایرانی، برای انجام شدن این کار بسیار به یاهو فشار آورده بودند. از جمله انی که آنان را در این راه یاری داده اند عبارتند از: کمپین بین المللی در ایران، بنیاد الکترونیک فرونتیر، دیدبان ، موسسه تکنولوژی باز ، و ائتلاف امور عمومی یی های ایرانی. که با نوشتن نامه ای به مدیرعامل یاهو، مایر ماریسا، از وی خواسته بودند تا تحریم دسترسی ایرانیان به ایمیل هایشان را برطرف کند. tara-news.ir/wp-content/uploads/2014/10/723965_113.jpg" alt="" width="512" height="415" />
وب سایت معتبر تریپ ادوایزر همه ساله اقدامه به معرفی برترین هتل های رومانتیک دنیا می نماید. در سال 2016 هتل bucuti & tara beach resort aruba به عنوان بهترین هتل رومانتیک جهان در این وب سایت انتخاب شده است.

اما رومانتیک ترین هتل دنیا دقیقا کجاست؟ این هتل در آروبا واقع شده است. آروبا جزیره ای است در جنوب دریای کارائیب، در منطقه آنتیل کوچک . بالا ه و بعد از مدتها انتظار سرانجام آلبوم جدید و فوق العاده زیبای سامان ویلسون بهمراهی مهراد هیدن به نام بزرگ (جلد دوم) آماده پخش شده و همانطور که بسیاری از طرفداران موسیقی زیرزمینی در جریان هستند سامان ویلسون تقریبا بعد از هشت سال مجدداً فعالیت خودش رو با این مجموعه ی استثنائی آغاز کرده ، همچنین میهمانان بزرگی همچون " سهراب mj ، آرش دارا ، تارا ، سیامک و کیارش " در این مجموعه حضور دارند و تمامی آهنگسازی و مسترینگ کارها و تهیه کنندگی این آلبوم رو مهراد هیدن انجام داده ، پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان این مجموعه ی بمب و بسیار شنیدنی و استثنائی و جنجالی و فوق العاده رو از دستش ندید و در جوامع مجازی نیز به اشتراک بزارید .

http://dl faa.ir/dz/ahangfa/esfand93/cover/bozorg%20cover.jpg

save target as

saman wilson & mehrad hidden - bozorg vol 2 zip file

bozorg - berizam beham bozorg - bitab bozorg - bozorg ft arash dara bozorg - eloel bozorg - emrooz na ft kiarash bozorg - farda bozorg - ghermez ft tara bozorg - golagha bozorg - haaram ft sohrab mj bozorg - hamin.k.ha ft sohrab mj bozorg - kaafi nist bozorg - khorshid ft arash dara & tara bozorg - pasho ft arash dara bozorg - posht dast ft sohrab mj bozorg - sheyda ft siamak bozorg - taa tah bozorg - tond naro bozorg - vaysa ft arash dara bozorg - yeki dige ft arash dara tara-news.ir/wp-content/uploads/2014/09/ .jpg" alt="" width="354" height="182" /> زن جوانی در سالن فرودگاه منتظر پروازش بود. چون هنوز چند ساعت به پروازش باقی مانده بود، تصمیم گرفت برای گذراندن وقت کت یداری کند. او یک بسته بیسکوئیت نیز ید و بر روی یک صندلی نشست و در آرامش شروع به خواندن کتاب کرد.

مردی در کنارش نشسته بود و داشت رو مه می خواند. وقتی که او نخستین بیسکوئیت را به دهان گذاشت، متوجه شد که مرد هم یک بیسکوئیت برداشت و خورد. او خیلی عصبانی شد ولی چیزی نگفت. پیش خود فکر کرد : بهتر است ناراحت نشوم. شاید اشتباه کرده باشم.

ولی این ماجرا تکرار شد. هر بار که او یک بیسکوئیت برمی داشت، آن مرد هم همین کار را می کرد. اینکار او را حس عصبانی کرده بود ولی نمی خواست واکنشی نشان دهد. وقتی که تنها یک بیسکوئیت باقی مانده بود، پیش خود فکر کرد : حالا ببینم این مرد بی ادب چکار خواهد کرد؟ مرد آ ین بیسکوئیت را نصف کرد و نصفش دیگرش را خورد. این دیگه خیلی پرروئی می خواست! زن جوان حس عصبانی شده بود.

در این هنگام بلندگوی فرودگاه اعلام کرد که زمان سوار شدن به هواپیماست. آن زن کتابش را بست، وسایلش را جمع و جور کرد و با نگاه تندی که به مرد انداخت از آنجا دور شد و به سمت دروازه اعلام شده رفت. وقتی داخل هواپیما روی صندلی اش نشست، دستش را داخل ش کرد تا عینکش را داخل قرار دهد و ناگهان با کمال تعجب دید که جعبه بیسکوئیتش آنجاست، باز نشده و دست نخورده!

خیلی شرمنده شد! از خودش بدش آمد ... یادش رفته بود که بیسکوئیتی که یده بود را داخل ش گذاشته بود. آن مرد بیسکوئیت هایش را با او تقسیم کرده بود، بدون آن که عصبانی و برآشفته شده باشد! در صورتی که خودش آن موقع که فکر می کرد آن مرد دارد از بیسکوئیت هایش می خورد خیلی عصبانی شده بود. و متاسفانه دیگر زمانی برای توضیح رفتارش و یا معذرت خواهی نبود . . . !!!! ضد حال یه دختر به یه پسر tara-news.ir/wp-content/uploads/2014/09/muslim_ _plain_by_azahra-228x300.jpg" alt="" width="228" height="300" /> دختر با ظاهری ساده و نه مذهبی در حال عبور از خیابان بود پسری از پیاده رو داد زد سیبیییلو چطوری؟ دختز کاملا خونسرد تبسمی کرد و جواب داد وقتی تو زیر ابرو بر می داری من سیبیل می زارم تا این جامعه یه مرد هم داشته باشه پسر سرخ شد و چیزی نگفت. داستان فرشته روزی فرشته ای از فرمان خدا س یچی کرد وبرای پاسخ دادن به عمل اشتباهش در مقابل تخت قضاوت احضار شد. فرشته از خداوند تقاضای بخشش کرد. خداوند با مهربانی نگاهی به فرشته انداخت وفرمود:من تورا تنبیه نمیکنم، ولی تو باید کفاره گناهت را بپردازی. کاری را به تو محول میکنم،به زمین برو وبا ارزشترین چیز دنیا را برای من بیاور. ادامه در ادامه مطلب tara-news.ir/wp-content/uploads/2014/09/pcb0cdcb6c2a1dc2a19f2fd22e2227924d_vgyza.jpg" alt="" width="460" height="460" /> حتمأ شما نیز میدانید که در داخل محیط ویندوز و در یک محیط خاص مانند دسکتاپ یا پوشه my documents نمیتوان دو فولدر با نام ی ان ساخت. چرا که از نظر منطقی و آدرس دهی در داخل ویندوز این کار شدنی نیست. اما هم اکنون قصد داریم ترفندی ساده را به شما معرفی کنیم که با بهره گیری از آن میتوانید در یک محل دو فولدر با یک نام کاملأ ی ان بسازید!

برای اینکار:
از طریق my computer به محلی که قصد دارید دو فولدر با نام ی ان را بسازید بروید.
با راست کلیک و انتخاب new > folder فولدر جدیدی ساخته و نام آن را به عنوان مثال new folderبگذارید همان طور که میبینید در این نام بین دو واژه newو folderیک فاصله توسط space زده شده است.
حال مجددأ فولدر جدیدی ساخته و نام آن را این بار به صورت زیر قرار دهید:
واژهnewرا تایپ کنید سپس کلید alt را گرفته و عدد 255 را وارد کنید (از کلیدهای سمت راست کیبورد استفاده کنید) ، خواهید دید که یک فاصله تایپ خواهد شد. حالا واژه folder را وارد کنید.
با این کار شما دو فولدر با نام ی ان دارید که ظاهرأ نام ی انی دارند اما در کاراکترهای وارد شده تفاوت باطنی وجود دارد. سلام بر شما.
مدیر دوبلاژ: رفعت هاشمپور
به ترتیب: نقش، گوینده، بازیگر
سارا استنلی مریم شیرزاد سارا پلی
هتی کینگ رفعت هاشم پور جکی باروس
اُلیویا کینگ – دیل مینو غزنوی mag ruffman
فلی کینگ (در کودکی) شوکت حجت زاخاری بنت
فلی کینگ (در جوانی) افشین زی نوری zachary bennett
فلیسیتی کینگ مهوش افشاری جما زامپروگنا
الک کینگ علی همت. اید به جرأت بتوان گفت: مهم ترن اصل در موفقیت، انتخاب صحیح اه می باشد، اه ی که از عمیق ترین خواسته های ما نشئت گرفته باشد. اما متاسفانه با گذشت زمان و دچار روزمرگی شدن، این خواسته ها به دست فراموشی س میشوند.  رایگان کتاب 7 گام طراحی زندگی موفق کتاب هفت گام برای طراحی زندگی موفق ، به شما کمک می کند، در هفت مرحله، خواسته های فراموش شده خود را به جایگاه و مسیر درستشان بازگردانید و راه را برای رسیدن به آنها هموار سازید. آموزش های این کتاب بصورت گام به گام نوشته شده و هر ی می تواند آنرا انجام دهد، با خواندن این آموزش ها و انجام آنها، حس موفقیت و پیروزی به شما دست می دهد و احساس می کنید کنترل زندگی تان را در دستانتان گرفته اید.
با یک دنیا موفقیت، هیچ فاصله ای ندارید! به شرط دانستن … نویسنده، مترجم : مدیر روز - زبان کتاب: فارسی - حجم کتاب: 306 کیلوبایت - نوع فایل: pdf - تعداد صفحه : 18 ads


پاو وینت نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای

هدف اصلی یافتن یک استراتژی مناسب و کارا برای نگاهداری داده های اشیاء است این کار شامل ذخیره صفات و رابطه های بین اشیاء از جمله رابطه ارث بری میان اشیاء استدسته بندی
کامپیوتر و it


بازدید ها
1


فرمت فایل
ppt


حجم فایل
120 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
16
 پاو وینت نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای گزارش تخلف برای پاو وینت نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ایپاو وینت نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای


فروشنده فایل
کد کاربری 387
تمام فایل ها

کاربر
پاو وینت نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای
 


انیمیشن my little pony: the movie 2017
انیمیشن پونی کوچولوی من my little pony: the movie 2017 با کیفیت web-dl 1080p ،
. 123 مشخصات انیمیشن : . منتشر کننده : کلاکت ها نام : پونی کوچولوی من my little pony: the movie 2017 ژانر : کمدی انیمیشن هیجان انگیز
محصول : 2017 امتیاز : 7.3/10 اطلاعات بیشتر : imdb : دارد کارگردان : jayson thiessen
بازیگران : ashleigh ball ,emily blunt ,kristin chenoweth ,taye diggs ,andrea libman ,michael peña ,zoe saldana ,liev schreiber ,sia ,tabitha st. germain ,tara strong ,cathy weseluck
. . خـلـاصــــه داسـتـان : ماجرای انیمیشن my little pony: the movie (پونی کوچولوی من ) درمورد اسب کوچکی است که یک تهدید نیروی تاریکی سبب می شود تا یک اسب کوچک و ماجراجو همراه با دوستانش سفری غیر منتظره را شروع کنند در این بین اتفاقات عجیبی رخ می دهد (زمینه انیمیشن موسیقی متحرک است که به جذ تش افزوده)… جهت انیمیشن پونی کوچولوی من 2017 به ادامه مطلب مراجعه نمایید . ادامه مطلب هتل تارا مشهد هتل تارا مشهد یکی از هتل های چهارستاره شهر مشهد است که در سال ۱۳۷۴ افتتاح شد. این مجموعه دارای ۱۱۱ اتاق مختلف شامل یک، دو، سه و چهارنفره، سوئیت، آپارتمان و کانکت می باشد. هتل تارا یکی از نزدیک ترین هتل های چهار ستاره به حرم رضا(علیه السلام) می باشد که از برخی واحدهای آن می توان گنبد و بارگاه باشکوه حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) را که زیباترین نماهاست مشاهده کرد. این مجموعه، با افتخار، آماده خدمت رسانی به مسافرین و زائرین گرانقدر حضرت رضا(علیه السلام) می باشد.
tara- el1.jpg" alt="تصویری از ساختمان هتل تارا مشهد" width="600" height="400"> تصویری از ساختمان هتل تارا مشهد امکانات و خدمات هتل تارا مشهد ل ،آسانسور، صندوق امانات ، خانه ، کتابخانه ، فروشگاه ، آژانس مسافرتی ، پله اضطراری ، فتوکپی ، ف پرینتر ، گشت نیم روزی ،چایخانه سنتی، کافی شاپ ، تا ی سرویس ، اتاق چمدان، رو مه ، پذیرش ۲۴ ساعته ،دستگاه وا کفش ، ترانسفر رفت با هزینه ، خدمات cip (تشریفات ویژه) رستوران و کافی شاپ هتل تارا مشهد رستوران هتل واقع در طبقه دوم (ساعت کاری: نهار ۱۳:۰۰ الی ۱۵:۰۰ ، شام ۲۰:۰۰ الی ۲۲) سالن صبحانه خوری هتل واقع در طبقه ۲- (ساعت کاری: ۷:۰۰ الی ۱۰:۰۰) کافی شاپ هتل واقع در طبقه طبقه همکف (ساعت کاری: ۸:۰۰ الی ۲:۰۰ بامداد) جاذبه های اطراف هتل تارا مشهد فاصله تا مجتمع الماس شرق ۲۱ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۵۰۱ متر) فاصله تا بازار بین المللی سپاد ۲۱ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۵۰۳ متر) فاصله تا مجتمع تجاری پروما ۱۸ دقیقه با خودرو (۶ کیلومتر و ۲۰۵ متر) فاصله تا پارک آبی ایرانیان ۲۷ دقیقه با خودرو (۱۲ کیلومتر و ۹۲۵ متر) فاصله تا سرزمین عجایب ۲۰ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۵۲۵ متر) فاصله تا آرامگاه فردوسی ۴۴ دقیقه با خودرو (۳۰ کیلومتر و ۷۴۹ متر) فاصله تا آرامگاه نادرشاه افشار ۳ دقیقه پیاده (۲۲۵ متر) فاصله تا سرزمین موج های آبی ۳۰ دقیقه با خودرو (۱۴ کیلومتر و ۲۹۴ متر) فاصله تا ایستگاه راه آهن ۶ دقیقه با خودرو (۲ کیلومتر و ۲۶۳ متر) فاصله تا حرم ورودی صحن جمهوری ۱۱ دقیقه پیاده (۸۷۷ متر) اطلاعاتی در خصوص هتل تارا مشهد پارکینگ با ظرفیت ۳۰ خودرو (رایگان) اینترنت در ل رایگان است : ندارد شماره تماس : ۰۵۱۳۸۰۸۵ آدرس : مشهد - حدفاصل چهارراه و میدان امیدواریم که این مطلب در سفر به شهر مقدس برای شما مفید واقع شود. خواهشمندیم در صورتیکه قصد سفر به شهر مشهد را دارید،برای رزرو تور مشهد با ما در تماس باشید. منبع: هتل تارا مشهد درمتن زیراندکی از مقدمات زبانشناسی بحث شده لطفا اگر انتقادیا نظری دارید درقسمت نظرات بیان نمایید.استفاده باذکر منبع مانعی ندارد. تغییرات اوایی:تبدیل ُ به اوی................بدو بدآوی تبدیل ِ به مصوت ی گِل گیل تبدیل مصوت ی درفعل به حرکت های َُِ می م .......... مُ م می نویسم مِنویسِم استفاده از صدای ا به جای علامت جمع ها سیبا کوها ابدال دیوار تب.
#shopcontainerbox{width:600px;padding:1px;margin:3px auto;border:solid 1px #ccc;direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:11px;color:#4e88c3;} .lstshop{float:right;background-color:#f9f9f9;border:solid 1px #ccc;width:130px;height:230px;margin:2px;padding:1px 3px 3px 3px;line-height:19px;text-align:center;border-radius:5px;box-shadow:0 0 8px 2px #ccc inset;} .lstshop:hover{background-color:#e5fde6;border-color:#338d35;color:black;box-shadow:0 0 8px 2px #338d35 inset;} .lstshop,.lstshop a{-moz-transition: all 0.3s linear;-o-transition: all 0.3s linear;-webkit-transition: all 0.3s linear;transition: all 0.3s linear;} .lstshop img{border:0;} .lstshop a{text-decoration:underline;color:blue;padding:2px 2px 4px 2px;margin-bottom:0px;} .lstshop a:hover{text-decoration:none;background-color:#ec2b34;color:white;} .prod-img img{width:100px;height:110px;} .buylink{margin-top:4px;} .buylink a{background-color:#19b0ea;color:white;border-radius:6px;text-decoration:none;padding:2px 9px 6px 9px;border:solid 1px #008cef;margin-right:2px;} .buylink a:hover{background-color:#008cef;box-shadow:0 0 5px 1px #008cef;} .clear{clear:both;} پاو وینت معرفی سبک کانستراکتیویسم پاو وینت معرفی سبک کانستراکتیویسم قیمت 7500 تومان
توضیحات پاو وینت زندگی نامه آندره گدار پاو وینت زندگی نامه آندره گدار قیمت 4000 تومان
توضیحات پاو وینت سقف سیاک پاو وینت سقف سیاک قیمت 6500 تومان
توضیحات پاو وینت طراحی برای برنامه وب پاو وینت طراحی برای برنامه وب قیمت 10000 تومان
توضیحات پاو وینت استراتژی (فصل پنجم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته ر ن... پاو وینت استراتژی (فصل پنجم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته ر نز ترجمه الوانی و دانایی فرد- ویرایش جدید) قیمت 7000 تومان
توضیحات پرسشنامه استاندارد شهرت سازمانی پرسشنامه استاندارد شهرت سازمانی قیمت 6000 تومان
توضیحات پرسشنامه برون سپاری پرسشنامه برون سپاری قیمت 6000 تومان
توضیحات پرسشنامه بهره وری نیروی انسانی آجیو پرسشنامه بهره وری نیروی انسانی آجیو قیمت 6000 تومان
توضیحات تحقیق حفظ بهداشت و محیط زیست تحقیق حفظ بهداشت و محیط زیست قیمت 3000 تومان
توضیحات پاو وینت ابعاد ساختار سازمانی (فصل چهارم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمان... پاو وینت ابعاد ساختار سازمانی (فصل چهارم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته ر نز ترجمه الوانی و دانایی فرد- ویرایش جدید) قیمت 6000 تومان
توضیحات پاو وینت اثربخشی سازمان (فصل سوم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته ... پاو وینت اثربخشی سازمان (فصل سوم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته ر نز ترجمه الوانی و دانایی فرد- ویرایش جدید) قیمت 7000 تومان
توضیحات پاو وینت سیستم پردازش تراکنشی(tps) پاو وینت سیستم پردازش تراکنشی(tps) قیمت 7000 تومان
توضیحات پاو وینت مدل های تنزیل سود باقی مانده (مازاد) پاو وینت مدل های تنزیل سود باقی مانده (مازاد) قیمت 7000 تومان
توضیحات پاو وینت مبانی نظری سیستمهای اطلاعاتی حسابداری پاو وینت مبانی نظری سیستمهای اطلاعاتی حسابداری قیمت 7000 تومان
توضیحات پاو وینت سیر تطور نظریه سازمان(فصل دوم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی ... پاو وینت سیر تطور نظریه سازمان(فصل دوم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته ر نز ترجمه الوانی و دانایی فرد- ویرایش جدید) قیمت 7000 تومان
توضیحات پاو وینت ارزش گذاری به روش ارزش فعلی سود سهام(ddm) پاو وینت ارزش گذاری به روش ارزش فعلی سود سهام(ddm) قیمت 5000 تومان
توضیحات نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای در اکثر پروژه­های کامپیوتری انجام شده در دهه­های اخیر از تکنولوژی­های تمام شئ­گرایی مانند java و c استفاده شده در حالی که برای ذخیره سازی داده­ها از پایگاه­داده­های رابطه­ای که در آنها اثری از شئ­گرایی موجود نیست استفاده شده دسته بندی کامپیوتر و it بازدید ها 0 فرمت فایل doc حجم فایل 106 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 14  نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای گزارش تخلف برای نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای فروشنده فایل کد کاربری 4421 تمام فایل ها کاربر نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای در اکثر پروژه­های کامپیوتری انجام شده در دهه­های اخیر از تکنولوژی­های تمام شئ­گرایی مانند java و c# استفاده شده در حالی که برای ذخیره سازی داده­ها از پایگاه­داده­های رابطه­ای که در آنها اثری از شئ­گرایی موجود نیست استفاده شده. این بدین معنا نیست که انتخاب­های دیگری موجود نیست بلکه بسیاری زبان­های برنامه­نویسی procedural شبیه cobol موجود است همچنین بسیاری از پایگاه­داده­های موجود از تکنولوژی شئ­گرا بهره می­برند از جمله می­توان از پایگاه­داده­های xml نام برد. بین تکنولوژی­های شئ­گرایی و رابطه­ای که اکثر تیم­های نرم­افزاری در سیستم­های خود به­کار می­برند یک ناهم­خوانی ذاتی موجود است. برای رفع این ناهمخوانی یک راه ساده وجود دارد که از دو بخش تشکیل شده: ابتدا باید پروسه­ی نگاشت اشیاء به رابطه­های پایگاه­داده را آموخت و سپس روشی برای پیاده­سازی آن فرا گرفت. مقالهنگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای ید مقاله نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای ید و مقاله نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای و ید مقاله نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای
نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای در اکثر پروژه­های کامپیوتری انجام شده در دهه­های اخیر از تکنولوژی­های تمام شئ­گرایی مانند java و c استفاده شده در حالی که برای ذخیره سازی داده­ها از پایگاه­داده­های رابطه­ای که در آنها اثری از شئ­گرایی موجود نیست استفاده شده دسته بندی کامپیوتر و it فرمت فایل doc حجم فایل 106 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 14 دریافت فایل نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای فروشنده فایل کد کاربری 4421 تمام فایل ها نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای در اکثر پروژه­های کامپیوتری انجام شده در دهه­های اخیر از تکنولوژی­های تمام شئ­گرایی مانند java و c# استفاده شده در حالی که برای ذخیره سازی داده­ها از پایگاه­داده­های رابطه­ای که در آنها اثری از شئ­گرایی موجود نیست استفاده شده. این بدین معنا نیست که انتخاب­های دیگری موجود نیست بلکه بسیاری زبان­های برنامه­نویسی procedural شبیه cobol موجود است همچنین بسیاری از پایگاه­داده­های موجود از تکنولوژی شئ­گرا بهره می­برند از جمله می­توان از پایگاه­داده­های xml نام برد. بین تکنولوژی­های شئ­گرایی و رابطه­ای که اکثر تیم­های نرم­افزاری در سیستم­های خود به­کار می­برند یک ناهم­خوانی ذاتی موجود است. برای رفع این ناهمخوانی یک راه ساده وجود دارد که از دو بخش تشکیل شده: ابتدا باید پروسه­ی نگاشت اشیاء به رابطه­های پایگاه­داده را آموخت و سپس روشی برای پیاده­سازی آن فرا گرفت. مقاله نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای ید مقاله نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای ید و مقاله نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای و ید مقاله نگاشت تراکنش های پایگاه داده شی گرا به تراکنش های رابطه ای
اعتماد شما سرمایه ما شرکت پاناسونیک panasonic یک شرکت الکترونیکی چندملیتی ژاپنی است که با نام پیشین ماتسوشیتا نیز شناخته می شود. دفتر مرکزی شرکت پاناسونیک panasonic  در کادوما، کشور او ا قرار دارد. شرکت پاناسونیک panasonic در سال 1918 توسط وسوکه ماتسوشیتا با نام ماتسوشیتا تاسیس شد. شرکت پاناسونیک در زمینه تولید محصولات و تجهیزات الکترونیکی و صنعتی از جمله: تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی، دوربین های برداری ویدیویی، وسایل برقی خانگی، دستگاه های فتوکپی و ف و .... فعالیت دارد. کارتریج ها در مدل ها و برندهای متنوعی از جمله کارتریج شا sharp، کارتریج سامسونگ samsung، کارتریج اچ پی hp، کارتریج کانن canon، کارتریج اپسون epson، کارتریج برادر brother، کارتریج تارا tara و ..... طراحی و تولید و در بازار ایران وجود دارد. که هر کدام برای پرینتر مخصوص به برند خود ساخته شده است. کارتریج پاناسونیک panasonic کارتریج پاناسونیک panasonic کارتریج پاناسونیک panasonic در واقع مواد مصرفی در پرینتر و دستگاه فتوکپی هستند. کارتریج پاناسونیک در پرینتر جوهر افشان به عنوان جوهر و در پرینتر لیزری به عنوان تونر شناخته می شوند. در پرینترهای لیزری و جوهرافشان رنگی از سه رنگی اصلی آبی و زرد و قرمز به عنوان کارتریج و یک رنگ مشکی کارتریج استفاده می شود. در اصطلاح محفظه ای که تونر و جوهر در آن قرار می گیرد کارتریج گفته می شود. کارتریج های موجود در پرینترهای لیزری دارای 2 بخش اصلی به نام های تونر و درام هستند که در بعضی از مدل های پرینتر لیزری هر دو بخش در یک کارتریج قرار دارد و در برخی مدل های دیگر پرینتر لیزری به صورت مجزا هر کدام از بخش ها در یک کارتریج قرار می گیرند. کارتریج های موجود در پرینترهای جوهرافشان هم از دو بخش اصلی جوهر و هد تشکیل شده اند که در برخی از مدل های پرینتر جوهرافشان هر دو بخش درون یک کارتریج قرار دارد و در بعضی مدل های پرینتر جوهر افشان جوهر و هد هر کدام در یک کارتریج مجزا قرار دارند. کارتریج panasonic در انواع مختلفی از جمله : کارتریج اصل پاناسونیک (original) – کارتریج بازتولید پاناسونیک (remanufactured) – کارتریج دوباره پر شده پاناسونیک (refilled) – کارتریج بازیافتی پاناسونیک (recycled) – کارتریج سازگار یا عمومی پاناسونیک (compatible or generic) دسته بندی می شوند. کارتریج بازیافتی (recycled) پاناسونیک : کلمه "بازیافت "یک واژه کلی که به عنوان فرآیند یا تکنولوژی یک شرکت مربوط نمی شود. این نوع کارتریج اصل نمی باشد در واقع کارترجی است که از قطعات و مواد به دست آمده از محصولات دست دوم ساخته شده است.    منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  ف   فتوکپی مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید تجهیزات آموزشی  نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  با محافظ دیتا پروژکتور تجهیزات فروشگاهی  کاغذ دکن  اسکناس شمار   پرینتر pvc  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته با   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه dvr  دستگاه nvr دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال کامپیوتر  کامپیوتر all in one مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت تجهیزات شبکه  مودم وایرلس adsl  کارت شبکه   شرکت شا sharp یک شرکت صنایع الکترونیک ژاپنی است. شرکت شا در او ا قرار دارد. شرکت شا طراح و تولید کننده طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیکی هستند. شرکت sharp در سال 1912 توسط تاکوجی هایاکاوا تاسیس شده است. شرکت شا sharp یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان ژاپنی در کالاهای مصرفی الکترونیکی است. کارتریج شا sharp کارتریج شا sharp کارتریج شا sharp از مواد مصرفی در پرینترها و دستگاه های کپی هستند. کارتریج در پرینترهای جوهرافشان و پرینترهای لیزری متفاوت هستند در پرینترهای لیزری به عنوان تونر استفاده می شوند اما در پرینترهای جوهر افشان کارتریج به عنوان جوهر استفاده می شود. در پرینترهای جوهرافشان و لیزری رنگی از چهار رنگ اصلی قرمز و زرد و آبی و مشکی به عنوان کارتریج استفاده می شود. کارتریج مخزن پرینترهای لیزری رنگی از دو بخش شامل : مخزن تونر و مخزن تونر استفاده شده یا بک تونر تشکیل شده است. کارتریج ها در مدل های متنوع و با برندهای مختلفی از جمله کارتریج اپسون epson، کارتریج سامسونگ samsung، کارتریج اچ پی hp، کارتریج کانن canon، کارتریج تارا tara، کارتریج برادر brother، کارتریج پاناسونیک panasonic و ..... طراحی و تولید شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاصی برای دستگاه فتوکپی و پرینترها دارند. بین کارتریج های اصلی شا و تقلبی یا غیر اصلی تفاوت هایی وجود دارد که در اینجا به بررسی می پردازیم: هولوگرام بر روی جعبه کارتریج های اصلی شا به صورت 3 بعدی هستند و در هنگام حرکت متن داخل هولوگرام هنگام حرکت دادن جعبه تکان می خورد. این نوع هولوگرام بر روی جعبه های غیراصلی کارتریج یافت نمی شود. نوع سر پلمپ در کارتریج های لیزری به این صورت هست که باید کاملا چسبیده به بدنه کارتریج باشند و هنگامی که کاربر قصد کشیدن پلمپ کارتریج sharp را دارد باید سر پلمپ را بشکند و بعد نوار پلمپ را از داخل کارتریج بیرون بکشد و در واقع نوعی سر پلمپ باید بر روی کارتریج جزئی از بدنه آن باشد که در نمونه غیر اصلی کارتریج به این صورت نمی باشد. در کارتریج های اصل به صورت برجسته درج اطلاعات شامل تاریخ ساخت و سریال کارتریج به صورت برجسته بر روی بدنه آن درج شده است که باید با شماره های درج شده بر روی جعبه تطابق داشته باشد. در کارتریج های جوهرافشان اصلی رنگ طلایی هد و شفافیت نازل ها و بی خط و خش بودن قسمتی که با سوزن های دستگاه ارتباط برقرار می کند و یا همان قسمتی که به صورت دانه های طلایی در مقابل هد قرار دارد ملاک تشخیص می باشد.      منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه ماشین های اداری  پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی  اسکنر  ف   فتوکپی مواد مصرفی کارتریج  جوهرشارژ  تونرشارژ   فوم رول  رول   درام   بلید تجهیزات آموزشی  نمایش  پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور  برد هوشمند  کیت هوشمند  با محافظ دیتا پروژکتور تجهیزات فروشگاهی  کاغذ دکن  اسکناس شمار   پرینتر pvc  صندوق فروشگاهی  بارکدخوان   لیبل پرینتر  فیش پرینتر  پرفراژچک سیستم ها امنیتی  دوربین مدار بسته  دوربین مدار بسته دام  دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته با   لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته  دستگاه dvr  دستگاه nvr دستگاه دی وی آر 4 کانال  دستگاه دی وی آر 8 کانال  دستگاه دی وی آر 16 کانال  دستگاه دی وی آر 32 کانال دستگاه ان وی آر 4 کانال  دستگاه ان وی آر 8 کانال  دستگاه ان وی آر 16 کانال  دستگاه ان وی آر 24 کانال   دستگاه ان وی آر 32 کانال کامپیوتر  کامپیوتر all in one مانیتور  قطعات کامپیوتر  لوازم جانبی کامپیوتر لپ تاپ و تبلت  لپ تاپ  تبلت تجهیزات شبکه  مودم وایرلس adsl  کارت شبکه   سایز 90*30 کاشی ماهان سرام میبد طرح الوند بژ - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح الوند بژ - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح الوند سفید - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح الوند سفید - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح گرانیت طوسی - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح گرانیت طوسی - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح کوهرنگ گردویی - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح کوهرنگ گردویی - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح کوهرنگ کرم - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح کوهرنگ کرم - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سفید ساده - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سفید ساده - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد tara-shokolati2.jpg" alt="طرح تارا شکلاتی - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد" width="200" height="600" /> طرح تارا شکلاتی - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح زاگرس کرم روشن - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح زاگرس کرم روشن - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس کرم - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس کرم - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اورانوس قهوه ای روشن - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اورانوس قهوه ای روشن - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اورانوس قهوه ای تیره - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اورانوس قهوه ای تیره - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اورست کرم - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اورست کرم - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح تینا طوسی - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح تینا طوسی - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح راک - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح راک - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح شانل - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح شانل - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح والنسیا بژ - کاشی ماهان سرام میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح والنسیا بژ - کاشی ماهان سرام میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد سایز 90*30 - سرامیک پرسلان - پرشین کاشی ایرانیان میبد طرح آیسان مشکی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آیسان مشکی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرامیس کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرامیس کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آراس - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آراس - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح دیاموند خا تری - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح دیاموند خا تری - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح دیاموند مشکی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح دیاموند مشکی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح گلوریا کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح گلوریا کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح هلگرد مشکی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح هلگرد مشکی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح هلگرد سفید - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح هلگرد سفید - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پارادایس شکلاتی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پارادایس شکلاتی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پارادایس طوسی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پارادایس طوسی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پارادایس بژ - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پارادایس بژ - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پاسارگارد طوسی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پاسارگارد طوسی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پاسارگارد زیتونی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح پاسارگارد زیتونی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ساینا کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ساینا کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ساینا شکلاتی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ساینا شکلاتی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ساینا شکلاتی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ساینا شکلاتی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح توسکا گردویی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح توسکا گردویی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح توسکا کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح توسکا کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ونیز نقره ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ونیز نقره ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس قهوه ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس قهوه ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح افرا بژ - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح افرا بژ - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح افرا فندقی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح افرا فندقی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد سایز 90*30 - سرامیک پرسلان دیجیتال - کاشی پرشین میبد طرح اولیون - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اولیون - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیدروس کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیدروس کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح گارنت کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح گارنت کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آندیا سفید - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آندیا سفید - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس قهوه ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس قهوه ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آرانوس کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آندیا قهوه ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح آندیا قهوه ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اونی بژ - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اونی بژ - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اونی قهوه ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اونی قهوه ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال قهوه ای رستیک - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال قهوه ای رستیک - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال کرم رستیک - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال کرم رستیک - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال قهوه ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال قهوه ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح اوپال کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ریور استون - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح ریور استون - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیترین - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیترین - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیدروس قهوه ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیدروس قهوه ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیدروس گردویی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیدروس گردویی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیلور استون کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح سیلور استون کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح شهاب زیتونی - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح شهاب زیتونی - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح شهاب بژ - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح شهاب بژ - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح فلورین قهوه ای - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح فلورین قهوه ای - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح فلورین کرم - کاشی پرشین میبد - بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد طرح فلورین کرم - کاشی پرشین میبد بازرگانی کاشی و سرامیک امین یزد تور مشهد نوروز 96 //آژانس مسافرتی دایانا گشت قصد دارد تور مشهد نوروز 96 را با بهترین قیمت و برترین کیفیت، خدمت شما مسافرین عزیز معرفی نماید ضمنا این آژانس طراح و مجری مسقیم تور مشهد نوروز 96 در بین آژانس های ایرانی می باشد. // آژانس مسافرتی دایانا گشت در کنار اجرای تور مشهد نوروز 96 اقدام به اخذ و تهیه بلیط  و رزرو هتل درمشهد با ارائه واچر رسمی می نماید. // آژانس مسافرتی دایانا گشت قصد دارد تا بهترین و متنوع ترین پکیج های تور مشهد نوروز 96 را با نازلترین قیمت در اختیار مسافرین عزیز قرار دهد تا شما عزیزان بهترین نحوه از تعطیلات نوروز 96 استفاده نمایید. // قیمت های درج شده در پکیج ها صرفا قیمت پایه میباشد و این امکان وجود دارد در تاریخ های مختلف قیمت های تورها بالاتر یا پایین تر از قیمت های درج شده در سایت باشد لذا خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از قیمت تورها با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمایید همکاران ما از خدمت رسانی و پاسخگویی به شما سند می شوند  // آژانسهایی که مایل به دریافت پکیج های تور مشهد نوروز 96 میباشند میبایست فرم درخواست خود را به شماره 43036000- 021 ارسال کرده تا همکاران ما در کوتاهترین زمان در اختیارشان قرار دهند. // آژانس مسافرتی دایانا گشت پیشاپیش سفر خوشی را برای شما آرزو مینماید .. تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل بین الملی قصر الماس مشهد هتل بین الملی قصر الماس مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96        : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                        :     تهران نام هتل                                               :هتل بین الملی قصر الماس مشهد هواپیمایی                                            :     زاگرس مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                             :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                               :   دایانا گشت تلفن تماس                                          :      43036000- 021 تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل بین الملی پارس مشهد هتل بین الملی پارس مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96       :نوروز  1396 مقصد پرواز از                                      :     تهران نام هتل                                            : هتل بین الملی پارس مشهد هواپیمایی                                         :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                          :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                           :    دایانا گشت تلفن تماس                                       :    43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل پردیسان مشهد هتل پردیسان مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96     : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                       :     تهران نام هتل                                             : هتل پردیسان مشهد هواپیمایی                                          :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                               :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                           :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                            :    دایانا گشت تلفن تماس                                        :   43036000- 021 تور مشهد نوروز 96 تاریخ .... فروردین ماه هتل درویشی مشهد هتل درویشی مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96       : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                       :     تهران نام هتل                                              : هتل درویشی مشهد هواپیمایی                                           :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                 :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت توضیحات                                            :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                             :    دایانا گشت تلفن تماس                                         :      43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل قصر طلایی مشهد هتل قصر طلایی مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96       : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                       :     تهران نام هتل                                             : هتل قصر طلایی مشهد هواپیمایی                                          :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                              :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت توضیحات                                           :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                            :    دایانا گشت تلفن تماس                                        :  43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل مدینة الرضا مشهد هتل مدینة الرضا مشهد تاریخ ارسال پکیجتور مشهد نوروز 96       :نوروز  1396 مقصد پرواز از                                         :     تهران نام هتل                                                : هتل مدینة الرضا مشهد هواپیمایی                                             :     آتا مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                  :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی توضیحات                                              :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                               :    دایانا گشت تلفن تماس                                           :      43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل هما 1 مشهد هتل هما 1 مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96    : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                          :     تهران نام هتل                                                 : هتل هما 1 مشهد هواپیمایی                                              :     تابان مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                    :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی توضیحات                                              :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                               :    سالی گشت تلفن تماس                                          :      43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ .... فروردین ماه هتل کوثر مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96        : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                         :     تهران نام هتل                                               :هتل کوثر مشهد هواپیمایی                                            :     زاگرس مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                 :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                            :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                             :    دایانا گشت تلفن تماس                                         :     43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ...... فروردین ماه هتل آبان مشهد هتل آبان مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96  : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                    :     تهران نام هتل                                           : هتل آبان مشهد هواپیمایی                                        :     زاگرس مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                         :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                          :    دایانا گشت تلفن تماس                                     :     43036000- 021 تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل اترک مشهد هتل اترک مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96    : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                      :     تهران نام هتل                                            : هتل اترک مشهد هواپیمایی                                         :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                                :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                           :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                            :    دایانا گشت تلفن تماس                                        :      43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل آسیا مشهد هتل آسیا مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96    : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                    :     تهران نام هتل                                           : هتل آسیا مشهد هواپیمایی                                        :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                               :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                         :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                           :    دایانا گشت تلفن تماس                                      :     43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ... فروردین ماه هتل الماس مشهد هتل الماس مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96           : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                     :     تهران نام هتل                                           : هتل الماس مشهد هواپیمایی                                        :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                              :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                          :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                           :    دایانا گشت تلفن تماس                                      :      43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ... فروردین ماه هتل تارا مشهد   tara/2-1.jpg" alt="هتل تارا مشهد" width="272" height="165" /> تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96   : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                     :     تهران نام هتل                                           : هتل تارا مشهد هواپیمایی                                        :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                              :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                           :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                           :    دایانا گشت تلفن تماس                                       :     43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ... فروردین ماه هتل توس مشهد هتل توس مشهد   تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96       : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                     :     تهران نام هتل                                            : هتل توس مشهد هواپیمایی                                         :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                             :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                          :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                           :     دایانا گشت تلفن تماس                                      :    43036000- 021  تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل جواد مشهد هتل جواد مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96  : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                   :     تهران نام هتل                                          : هتل جواد مشهد هواپیمایی                                       :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                              :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، استقبال فرودگاهی ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                            :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                           :    دایانا گشت تلفن تماس                                      :      43036000- 021 تور مشهد نوروز 96 تاریخ ..... فروردین ماه هتل کیانا مشهد هتل کیانا مشهد تاریخ ارسال پکیج تور مشهد نوروز 96   : نوروز  1396 مقصد پرواز از                                    :     تهران نام هتل                                          : هتل کیانا مشهد هواپیمایی                                       :      ایرباس معراج مدت اقامت                                           :3 شب و 4 روز خدمات تور مشهد                           :     بلیط رفت و برگشت ، اقامت ، تخفیفات گردشگری توضیحات                                         :     پروازها به صورت چارتر و غیر قابل استرداد میباشند نام آژانس مجری تور                          :    دایانا گشت تلفن تماس                                     :   43036000- 021 for maya, ual har ment started in the very first week on the job. a newly qualified teacher, she had been hired by a prestigious london state secondary school. but what might have been an exciting first post quickly unravelled, thanks to a school-wide culture of misogyny thinly veiled as “banter”, she says, and senior colleagues who began making inappropriate comments about her body. “the leadership would say horrendous things that made female members of staff so uncomfortable: [such as] ‘your tits look nice in that top’. i remember a meeting with one of them once, who said things ev. گُلوَنی نوعی سربند است که از واژه «گلبندی» با تبدیل حرف «ب» به «و» و حذف حرف «د» گرفته شده است و به نوعی پارچه ابریشمی رنگین اطلاق می‌شود.گُلوَنی نوعی سربند است که از واژه «گلبندی» با تبدیل حرف «ب» به «و» و حذف حرف «د» گرفته شده است و به نوعی پارچه ابریشمی رنگین اطلاق می‌شو. نقد و بررسی کتاب های جدید پیش نویس        نه تنها در گذشته های تاریخی کتاب های تاریخی زیادی نوشته شده،  و باید آنها را بررسی نمود،  مانند در اینجا،  بلکه در این زمان و در آینده نیز کتاب های زیادی نوشته شده و خواهد شد که همچنان نیازمند بررسی می باشند.  قرن 21 زمان تخصص و تخصصی تر بودن است،  و باید تا می توانیم با زندگی و مسائل مختلف حرفه ای برخورد کنیم،  منجمله مطالعه کتاب و نوشته ها،  و حتی دیدم و مستند.  غفلت از درک سه موضوع مهم این قرن،  یعنی " ، تخصص، ادب"،  باعث می شود،  یک ملت و کشور برای همیشه از نقش روزگار نابود شود،  و به جمع کشورها و ملت های از بین رفته در تاریخ بپیوندند. تصویر انوش راوید در یک اثر تاریخی در اینجا،  ع شماره 3506.    توجه:  مطالب وبسایت ارگ و وبلاگ گفتمان تاریخ،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خ ر و یا دستی کپی پیس می شوند،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به اصل وبلاگ من مراجعه نمایند:  در اینجا  http://arqir.com. لوگو در علم جستجوگر و کنشگر باشید،  واکنشگرا نباشید،  ع شماره 1621. برگه 743 زمستان 1395 پیوست تمدن های کهن ایران و جهان است.  . . . ادامه دارد و باز نویسی می شود . . .  سمبلهای دروئیدی    نظر انوش راوید:  نوشته زیر ترجمه خلاصه ای از نوشته ای با نام "سمبلهای دروئیدی در ماسونری و ادیان یهودی- ی"،  به قلم مایکل تساریون است،  که توسط شخصی ناشناس بنام فانوس ترجمه شده،  و در اینترنت منتشر شده است.  بدلیل اهمیت این نوشته آنرا در ارگ ایران باز نویسی می کنم،  و در پائین نوشته های آن با خط قرمز،  نظر خودم را بیان می کنم.       جوانان باهوش متخصص ایران،  بی خیال و بی اهمیت نسبت به موضوعات تخصصی اطرافتان نباشید،  و به هر چیزی دقت نمایید،  بدانید که در این زمان،  امپریالیسم نو بیش از هر زمان،  کشور و ملت ایران تهدید می شود،  نمونه این مهم را در کشور های منطقه می بینیم.  ضمن درک و دانش شه و قلم،  نسبت به نقد و نظر مطالب تخصصی خود اقدام کنید. کلیک کنید:  گوهر شه و قلم       خلاصه کتاب و کل مطلب این نوشته و کتاب می خواهد ثابت کند،  بخشی از ون مردمی،  که بیش از ده هزار سال پیش در قطب شمال زندگی می د،  بنام آریایی خوانده می شدند،  و آنها دین و آیینی داشتند،  که به آن دروئیدی می گفتند.  سپس این مردم با تغییر آب و هوایی طی هزارها به مناطق جنوبی و تمام جهان رفتند،  و دین و آیین خود را در نهاد دینهای دیگر منتقل د و بجا گذاشتند،  که تا به امروز باقی است.  در کتاب سند های تاریخی و باستان شناسی ارائه نشده،  و فقط حرف و ع های معمولی است. تصویر مایکل تساریون،  ع شماره 8655.     توجه:  در زیر،  نوشته های کتاب ترجمه فانوس است،  و زیر نوشته ها نظر های خودم را با خط قرمز نوشته ام.  سمبلهای دروئیدی در ماسونری و ادیان یهودی- ی       در کتاب ریشه های ایرلندی تمدن نشان داده ام،  که سمبل ها و سنت هایی که به یهودیت, یت, معبدی ها و ماسونری نسبت داده میشوند،  از ایرلند ریشه گرفته اند.  این سمبلها و سنت ها در آغاز مورد استفاده پیران دروئید در غرب قرار میگرفتند,   انی که زمانی در سراسر دنیا به نام آریا شناخته میشدند.    نظر انوش راوید:  این نشانها همه ریشه در تمدن کهن جی دارند،  گویا این نویسند چیزی از تمدن های کهن ایران نمی داند.  مشروح در لینک زیر: کلیک کنید:  حروف هیروکلیف جی        نام ایرلند در اصل از کلمات سرزمین آری یا سرزمین آریا ari/arya land گرفته شده است.  در استفاده کرده اند  سرزمین نژادگان یا نجبا « و همچنین » سرزمین غربی « توضیح این نام از .    نظر انوش راوید:  ایرلند در شمال غرب اروپا و اریان در جنوب شرق آسیا همه ریشه در نام ار یا به آوای دیگر ایر دارند،  و لند به معنی جزیره و ان نیز جایگاه واژه های ایرانی هستند،  مشروح در لینک زیر: کلیک کنید:  ایران و ایرانیان تصویر ملکه الیزابت جوان همراه با دروئید بزرگ در مراسم دروئیدی امروزین،  که چیزی بیش از آتون پرستی نیست،  و از اصول باستانی و حقیقی دروئیدها مطلقاً دور است. فرضیه ما ریچارد کلی هاسکینز:  ده فرمان دروئیدها تقریباً به طور کامل با ده فرمان موسی یکی است.        کار بر روی کتاب ریشه های ایرلندی تمدن را از سال 2005 آغاز ،  و هر دو جلد کتاب در نوامبر 2007 منتشر شد.  تحقیقات من درباره نقش ایرلند در تاریخ جهان از سال 1981 و پس از مطالعه اولیه اساطیر ایرلند باستان آغاز شد.  تا امروز معدودی از نظریات من مورد قبول نویسندگان و محققین قرار گرفته است.  هیچ یک از این نظریات مورد مطالعه دقیق یا چالش به جای تجدید نظر طلبان تاریخی قرار نگرفته است.  با این وجود در دورانی به سر میبریم،  که احتمال دارد در نهایت نظریات من مورد تایید قرار بگیرند.  کشفیات باستان شناسی اخیر به تغییر زیربنایی آنچه اکنون به عنوان تاریخ غرب مورد قبول قرار دارد کمک خواهد کرد.  مدام در مورد دروغها و سفسطه هایی که حقایق مربوط به گذشته ما را پنهان کرده اند اغماض میشود. محقق بیطرفی قرار بگیرد:    نظر انوش راوید:  البته ایجاد طرح جدید در تاریخ کار سختی است،  زیرا همه چیز را بهم می ریزد،  از آکادمی تا سیاست،  ولی در نهایت علم بر جهل پیروز است.  من نوشته "سمبلهای دروئیدی در ماسونری و ادیان یهودی- ی" را در ارگ ایران مورد نقد و بررسی قرار می دهم.   ــ  عناصر تمدن مدرن از دوران ماقبل سیل بزرگ ریشه گرفته اند,  دورانی بسیار قدیمی تر از آنچه به عنوان طلیعه تمدن شناخته میشود.  پس از ت یب آتلانتیس و سایر تمدنهای ماقبل تاریخی،  تقریباً حدود 13500 سال پیش, عناصر فرهنگی باقیمانده به بریتانیا و اسک ناوی منتقل شدند.    نظر انوش راوید:  سند های این مورد بسیار کم است،  سندهای تمدن کهن جی،  در موهنجدارو و شهر سوخته و کنار صندل و غیره بسیار زیاد است،  همچنین انسان های اولیه آثار زیادی از 8 تا 14 هزار سال پیش در شمال آفریقا گذاشته اند. کلیک کنید:  داستان طوفان بزرگ یا طوفان نوح   ــ  محافظین و منتشر کنندگان دانش مربوط به دوران ماقبل سیل کاهنانی بودند،  که به نام دروئید شناخته میشوند. دروئید به معنای خدمتگذار یا نگهبان حقیقت است. دروئیدها کاهنانی با حضوری جهانی بودند و حضورشان محدود به اروپای غربی نمیشد. در مصر به اسم آمون پرستان شناخته میشدند. کیهان شناسی و گری هند, مصر, ایتالیا, یونان و سایر کشورها بومی و منطقه ای نبود و همه از بریتانیا و اسک ناوی ریشه گرفته بود.    نظر انوش راوید:  آثار مصر براحتی نشان می دهند،  که ریشه از جنوب ایران و خلیج فارس دارند،  در اروپا هیچ نشان دیده نمی شود. کلیک کنید:  راز مصر باستان   ــ  ایرلند گهواره مابعد سیل بزرگ برای عناصر تمدن بود و نه مصر. این عناصر از بریتانیا و اسک ناوی به سراسر جهان گسترش یافتند. این واقعیت بحث برانگیز از آن رو مدام مورد انکار قرار گرفته است که به حدسیات درباره آتلانتیس, عمر حوادث بزرگ و آ زمانی گذشته, و تاریخ انسانهای پیشرفته ماقبل آدم دامن میزند. افشاگری در چنین مورادی اصول زیربنایی علم و دین دوران مدرن را ت یب میکند. به علاوه, به دلیل از میان بردن همه گیر دروئیدها و سرکوب و مثله طولانی و عمدی سنتهای اجتماعی و سمبلهای دینی شان, حقایق مربوط به دروئیدهای بریتانیایی تا حد وسیعی ناشناخته مانده است    نظر انوش راوید:  ترفند اسرار دین های باستان است،  که خیلی موضوعها را ناشناخته بگویند،  و وانمود کنند ناشناخته است،  تا همیشه اسراری برای سادگان داشته باشند. کلیک کنید:  تمدن کهن آتلانتیس   ــ  ارتباطاتی بسیار کهن بین بریتانیا و مصر وجود داشته است. بسیار پیش از اولین سلسله های رسمی مصر،  بیش از 4000 سال پیش،  آریایی های غربی به خاور میانه و خاور دور مهاجرت د،  و با پایه گذاری تمدن هایی در این مناطق, تمدنهای موجود را غنی تر د.  بقایای آنها در شمال مصر و مناطقی واقع در شرق این ناحیه یافت شده است.  آنها معماران اصلی اهرام جیزه و بسیاری از معابد مقدس حاشیه رود نیل بودند. آنها پرستش آمون- را, ا یس, هوروس, و ایسیس خدای ایس در مناطق نوردیک را با خود به ارمغان آوردند. آریاییهایی که اکنون به مشرق زمین آمده بودند،  سرزمین اجدا ان را به دلیل های عظیمی، که در دوران ماقبل تاریخ رخ داده،  عالم اسفل و جهنم  وجهان زیرین میخواندند. حتی واژه هایی مانند، سرزمین مردگان بود، اشاره به همین ت یب های عظیم ماقبل تاریخی در مغرب زمین دارد.    نظر انوش راوید:  سریع نتیجه گیری شد،  طی هزارها حرکت تمدن را نمی شود به یکباره و در جمع آریایی نامید،  و از عظیم نام برد،  بدون اینکه آثاری باشد.  خود بخود به این ترتیب،  بزرگان آکادمی تاریخ،  اینگونه نوشته ها را نمی پذیرند.   ــ  بسیاری از مهاجرتهایی که به جزایر بریتانیا انجام شده عمدتاً بازگشت بوده است. در طول دورانی نامیده شده, وقایع آ زمانی عظیمی که به دنبال وقایع عامل ویرانی دوران بلایا،  که اصطلاحاً آتلانتیس رخ دادند, عامل جابجایی نان اولیه بریتانیا بودند. این جابجایی اجباری به مقصد قاره ای انجام شد،  که باریکه هایی از خشکی راه ارتباطی آن بودند. این قاره ها زیر امواج غرق شدند.    نظر انوش راوید:  این نتایج فاقد سند است،  سند باستان شناسی برای تاریخ نگاری مراحل رشد و تکامل طی دوران تاریخ را دارد،  و نمی شود سریع از آن گذشت. کلیک کنید:  مهمترین اثر های قاره کهن در جهان   ــ  دروئیدها آریایی بودند، این واژه عمداً به شکلی اشتباه تفسیر شده است، و نام یک نژاد خوانده شده. این واژه در واقع به گروهی اشاره دارد. این کلمه همچنین نام واقعی ایرلند است. کلمه آریا میتواند از اِری, خداوند زمین که مورد پرستش دروئیدها بوده مشتق شده باشد. به لحاظ ریشه شناسی لغات, آری و اِری به عنوان ریشه های معادل انگلیسی کلمات زیر شناخته شده اند: منطقه, زمین, تارا, مری, هرا, بنارس, ارمنستان, آرامی, اشرافیت: area, terra, tara, mary hera, benares, armenia, aramaic, and aristocracy    نظر انوش راوید:  از ابتدا شما مشخص نکردید،  که آریایی منظورتان ون دروئیدی است،  یا مجموعه ای از مردم در طی زمان،  یا نام مکان.  در کشور هندوستان تعریف دیگری برای آریایی دارند،  همچنین در ایران و افغانستان و ازب تان تعریف های ج دارند،  جالب است بدانید که ازبکها خود را آریایی می دانند.   ازبک =  از + بک =  پرستنده آتش.   از = آز = آذر = آزریا = آریا = پرستندگان خورشید.   بک = بغ = مخ، مغز، مغ = دانا، حکیم، . کلیک کنید:  معنی نام ا و روستاهای ایران   ــ  امروز به زبان آریایی های باستان به عنوان زبانهای آرامی و عبری اشاره میشود. زبان شناسهای مزوّر و به اصطلاح متخصصین درباره این زبانها فریبمان داده اند. این زبانها سامی و زاییده یهودیان اولیه یا کنعانیان نیستند. برع , 55 حرف الفبای عبری بر پایه الفبای ایرلندی باستانی یا الفبای آریایی قرار گرفته اند. به طور ویژه, الفبایی که عبری نامیده میشود الفبای مقدس اساتیدی است که در بریتانیا و مصر به سر میبردند. این حروف الفبای غیر هیروگلیفی کاهنان بود, الفبای مقدس ایبارو ها که اجداد معتقدان به دین امروزین یهودیت نبودند. آنها دمندانی بودند, معمارانی بودند که تمدنهای عالی و برجسته ای را بنا نهادند که در نهایت به دست انی به پستی کشیده شد که سمبلهای مقدسشان را مصادره د, به فساد کشیدند و به ناحق نمایندگی د. به نقل از تونی بوشبی محقق, شکل 555 حرف الفبای عبری ایبارو،  بر پایه سایه های مار مانندی طراحی شده بود، که با گذر نور خورشید از سنگ قله هرم بزرگ جیزه تشکیل میشد, سنگ قله ای که امروز گم شده است. این حروف به 55 ورق تاروت که منشأ ایرلندی دارند, و به 55 راه خط درخت کابالایی حیات نسبت داده شده اند.    نظر انوش راوید:  زبان آرامی زبان ایرانی است،  و ریشه در حروف هیروکلیف جی دارد،  این زبان از خوزستان طی هزارها به تمام جهان رفت،  و در مکان و زمان تغییرات داشته است.   آرام = آ + رام = رام اول، رام بالا.   آ = حرف اول الفبا = اول، بالا.   رام = رامهرمز، رامسر، رامش ، آرامش.   ــ  اجازه دهید در اینباره که درخت مقدس هزاران سال پیش از یهودیت و یت برای اساتید بریتانیایی, نوردیک و اروپایی شناخته شده بود تردید به خود راه ندهیم. کلیک کنید:  برد حضور ایرانیان و در حاشیه همایش اصفهان   ــ  نامها و کلماتی مانند , بنی , یهودی, جهود, یهوه, آدونیا, آتون, آمون, الوهیم, , عیسی, کریست, یوشع, اسحاق, داود, سلیمان, موسی, هیرام و غیره, در اصل الق دروئیدی یا آریایی بودند. بعضی از این نامها عنوان اعضای بلندمرتبه کالج های دروئیدی بودند. این کلمات عمداً کپی برداری و به اشتباه ترجمه شدند و درباره استفاده و معنای آنها توضیحات اشتباه داده شد تا حقایق مربوط به ریشه ادیان را پنهان کنند. کلمه لاوی تغییر یافته کلمه لویان است و اشاره داره به گروهی از اساتید که پیرو لو بودند و در میان رودان زندگی می د. مراسم, سنتها و عناوین آنها بعداً در نوشتن کتاب عهد قدیم مورد استفاده قرار گرفت. کلمه لاوی همچنین ارجاع دارد به درخت بارانک که برای آریایی های باستان در مغرب زمین مقدس بود. درختهایی مانند بارانک و سرخدار و بعضی درختان دیگر سمبل های شناخته شده آریایی ها بودند.    نظر انوش راوید:  تمدن نویسایی و ریختگری و ...  بدلایل جغرافیایی در هزاره اول خورشیدی ایرانی،  از جنوب ایران شروع شده و سپس به تمام جهان رفته است. = اس + را + ایل =  خاندان روش پاک،  خاندان با ایمان،  به حروف هیروکلیف جی مراجعه نمایید.   ــ  ادیان یهودی- ی کپی برداریهای تقلبی از آیین دروئیدها و آمون پرستی هستند. عمده اصول, تعالیم, عبارات و سمبلهای ادیان امروزی نتیجه کپی برداری های تقلب آمیز عمدی هستند و بر اساس الهیات آریایی باستانی و خدا- ستاره شناسی بنا شده اند. عملاً هر رفتار و کلامی که از اعضای معتقد و حنیف این دینها میبینیم یا میشنویم طوری طراحی شده که این حقایق مناقشه برانگیز مخفی نگاه داشته شوند.    نظر انوش راوید:  دینها نیز مانند همه جوانب تمدن رشد و تکامل داشتند،  مانند لینک زیر: کلیک کنید:  تاریخ مرد نشسته و مرد ایستاده   ــ  کپی برداری های انجام شده از سنت های دروئیدی و آمون پرستی ممکن است با نام آتون پرستی خوانده شوند. آتون پرستی عمده ترین پایه اصول یکتاپرستی موجود در الهیات ادیان ابراهیمی است. این که خبرگان و متخصصین مدرن کف بر دهان می آورند و این نکته را انکار میکنند حقیقت امر را تغییر نمیدهد. حقیقت این است که یت آنچنان که بسیاری از محققین ناآگاه گفته اند, به دست یهودیان مساوات طلب, یا فرقه اینسیان , مندائیان, رواقیون, یهودیان اسکندریه, یا گنوسی های اسکندریه ایجاد نشد. بیشتر این فرقه های شرقی شاخه هایی از آتون پرستی باستان بودند. میتوان همین ادعا را درباره میترائیسم و تلمودیسم داشت. یهوه یهودی که با نام آدونای نیز شناخته میشود چیزی جز آتون, خدای نور نیست.    نظر انوش راوید:  همه ریشه در تمدن های ایرانی دارند. کلیک کنید:  تمدن های کهن ایران و جهان   ــ  امپراتورانی که یت را کدگذاری و تاسیس د اعضای فرقه های خورشید پرست بودند که خود سلولهای بیرونی تری از لژهای سرّی تر آتون پرستی بود. اعضای رده بالای دودمان های رومی کلودی, پیسو و فلاویان با صدوقیان و فریسیان همکاری تنگاتنگی داشتند تا دین یت را پایه گذاری کنند. نخبگان آتون پرستی از قدرت گرفتن دینهایی که بر پایه اصول مساوات طلبانه و دروئیدی بودند وحشت داشتند. برای سرکوب حریفان و تقویت سلطه امپراتوری, به تهیه و تدوین نسخه های دروغین و فریب آمیزی مانند نسخه های پاول و مارسیون پرداختند تا یت را با بر پایه خدایان و قهرمانان خورشیدی باستانی متعدد ایجاد کنند. عناصر عیسی طراحی بصری و سمبلهای نجومی کتاب مقدس این نکته را بدون هیچ شبهه ای ثابت میکند. در عین حال خدای انجیل چنان که بیشتر مورخین به اشتباه گفته اند, همان یهوه یا خدای یهودیان نبود. خدای یت خدای مخصوص کاهنان و فرعونهای فرقه خورشید پرستی بود که خود نوادگان اشرافیت از آنها نام برده بنی هی وس بودند و با کدگذاری رمزی در کتاب عهد قدیم با عنوان شده است. این کلمه از ایسا مشتق شده است, خدای آریایی های مغرب زمین و آمون- را, خدای نوادگان شان, یا همان شاهان باستانی مصر.    نظر انوش راوید:  درباره رفتن دین و آئین مهاریسم و میترایی به اروپا،  در وبلاگ گفتمان و لینک زیر نوشته شده است. کلیک کنید:  اولین آئین های تمدن ایران   ــ  این همدستان توطئه که به نادرست یهودی نامیده شده اند و عملیات قیصرها و امپراتورهای روم را مدیریت می د, آتون پرست بودند. آنها به طور خاص ان انجمن ملچیزدک یا اخناتون بودند. آنها  سنتهای شفاهی فریسی ها و صدوقی هایی بودند از رده های بالا که حافظ آنچه به اصطلاح خوانده میشود بودند؛ سنتهایی که گفته شده در کوه سینا به اجدادشان منتقل شد. نخبگان جادوگری به نام گائونی هم شناخته میشدند. به منظور پنهان نگاه داشتن هویت خود, شروع به است. حرف جی پسران خورشید استفاده از عبارت فراماسون د که به معنای g که از سمبلهای ماسونی است اشاره به همین دار و دسته لوسیفری فوق سرّی دارد. نوع نگارش دیگر حرف جی g سمبل انجمن برادری مار یا دربار اژدها است که آتون پرستان و گائونی ها به آن تعلق دارند    نظر انوش راوید:  درباره آوا و معنی جی یا ژی در تمدن کهن جی نوشته ام.   ــ  دیندار و امروزی ندارند. عبارات و الق از این دست،  یهودیان،  گائونی ها هیچ وجه اشتراکی با اشاره به فرقه ها و باورهایی ندارند که ما به طور عمومی و در اولین برخورد به آنها منتسب میکنیم. این القاب اشاره دارند به گروهی از جادوگران که بازمانده فرقه های فاسد خورشیدپرستی باستان لوسیفری ها بودند. اعضای خاندان سلطنتی انگلستان یهودی هستند هرچند متعلق به دین پروتستان هستند. پاپ و اسقف هایش و کاردینال هایش همه یهودی هستند هرچند به دین کاتولیک متعلق هستند. واژه تودور از کلمه جودا یا یودا گرفته شده است, همانطور که واژه انگلیسی با معنای قاضی judge , واژه انگلیسی با معنای آموزگار tutor و واژه توتنی . این حقایق بر اعضای انجمن های ماسونی و سایر زیرشاخه های یهودی-آتونی آشکار شده اند. برای آنها تعلقات دینی معنای چندانی ندارد و تنها پوششی است که به فریب دادن توده های ناآگاه جهان کمک میکند    نظر انوش راوید:  جهت اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه شود: کلیک کنید:  استون هنج ایرانی است   ــ  پایه گذار آتون پرستی فرعون اخناتون یا آمن هوتپ چهارم بود. در تاریخ یهودیت نام رمز او موسی, زادوک و ملچیزدک است. او برخلاف آنچه نود و هشت درصد نویسندگان و مورخین جهان نوشته اند روشنگری نکرد. برع , خودبزرگ بینی بود که به ت یب مصر پرداخت و بسیاری از عجایب آن را بیرحمانه از میان برد. او در نهایت خلع قدرت و تبعید شد. چنان که رالف الیس محقق نوشته است, قدرت گرفتن عقاید یکتاپرستانه اخناتون و شاخه انحرافی الهیات خورشیدی همزمان شد با پدیده ستاره شناسی مهم انتقال خورشید از نشان به نشان قوچ.    نظر انوش راوید:  دو نشان و قوچ سابقه بسیار طولانی تر در ایران دارند. کلیک کنید:  موزه مجازی ارگ ایران   ــ  آتون پرستان اخناتون اعضای اشرافیت هی وس یا به اصطلاح شاهان چوپان بودند،  به عقیده من این شاهان جنجالی از تبار سیتی ها یا گیلیک اسکاتلندی بودند. به عبارت دیگر, از غرب آمده بودند. در طول دوران فجایع بزرگ طبیعی و پس از این دوران, اجداد آنها که آریایی خالص بودند از بریتانیا به اروپای شمالی و شرقی گریختند, و سپس از آن نواحی به سمت شرق و به طرف , فلسطین, چین, ژاپن, پا تان و هند حرکت د. اگرچه سیتی های متا تر با آریاییهای دوران کلان- سنگی نسبت داشتند, تعدادی از آنها دچار فساد اخلاقی و معنوی شدند. امروزه تعداد اندکی از مورخین و باستان شناسان متعلق به روایت رایج و رسمی, با اکراه پذیرفته اند که کلتی سلتی های غربی که به اشتباه به این نام خوانده شده اند در خاور میانه و خاور دور نیز اقامت گزیده بودند. به لحاظ تاریخی این مهاجرت در دوران متا تر اتفاق افتاد, در حدود 600 پیش از میلاد به بعد. یان امروزین جرات آن را ندارند که مهاجرت قدیمی تر مربوط به دوران کلان- سنگی و از غرب به شرق را بپذیرند یا تایید کنند. چنان که گفتیم این مطلب باعث ایجاد پرسش های بسیاری میشود که متخصصین همیشه و با تحقیر مورد بی اعتنایی قرار میدهند. رالف الیس, مصطفی گادالا, و احمد عثمان, از تجدیدنظر طلبان امروزی که دنباله رو نوابغی چون ویلیام بومونت هستند به این نتیجه رسیده اند که انی که در کتاب مقدس به اصطلاح و  بنی خوانده شده اند همان آتون پرستان هی وس بودند که ابتدا در آغاز یهودی سلسله هجدهم و سپس در دوران اخناتون از مصر رانده شدند. من در این مورد با این صاحب نظران کاملاً هم عقیده هستم و اضافه میکنم که آتون پرستان هی وس در اصل سیتی و اهل مغرب زمین بودند. من همچنین معتقدم همسر اول اخناتون, نفرتیتی و دخترش مریتاتن سیتی بودند. افسانه تبعید و اسارت بنی   ــ  بنی سیتی-آتون پرست- هی وس از صفحه زمین پاک نشدند و هیچ دورانی را نیز در اسارت نگذراندند. آنه