yasaman sargarmi

به نقل از خبرگزاریها در مورد yasaman sargarmi : ع جدید نامزد رونالدو با پسر ایرانی ایرینا شایک ، علی کاووسی ایرینا شایک نامزد کریس رونالدو، ستاره فوتبال اروپا در جدیدترین تصاویر خود را به همراه علی کاووسی در فضای مجازی منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

ادامه مطلب روستای اورامان تخت در دل کو ه های سر به فلک کشیده زاگرس، در مسیر رودخانه سیروان استان کردستان قرار دارد ، خانه های پلکانی ، هنرهاى سنتى وآب و هوای کوهستانی این روستا هر بیننده ای را مجذوب خود می نماید. flat uraman village in the zagros mountains soaring , the river is sirvan kurdistan province , home stairs , traditional arts , water and air in the mountain village will fascinate every visitor .

فروردین فروردین شنبهیکشنبهدوشنبه چهارشنبهپنج شنبهآدینه ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۱ - جشن نوروز - جشن سال نو ۲ - نوروز ۳ - نوروز ۴ - شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ۴ - نوروز ۱۲ - روز ایران ۱۳ - سیزده بدر ۲۱ - میلاد حضرت فاطمه زهرا و روز زن و مادر ۲۵ - روز بزرگداشت عطار نیشابوری وبلاگهای ابوالفضل طلوعی حتما دیدن کنید ضرر نمی کنید ******************** وبلاگ مذهبی (میکده عشق حسین) **************** وبلاگ سرگرمی (بازی نزم افزار اس ام اس داستان شعر طنز و...) ****************** وبلاگ موزیک ( آهنگ جدید ابوالفضل طلوعی(rising)) ******************** وبلاگ تفریح و خنده (جدید و مدید021) *********************** وبلاگ فروشگاه مغازه (فروشگاه کفش آقایی) *********************** وبلاگ من. ﭼﯿﻨﯽ ﻫﺎﯼ ﻗﺪﯾﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺷﺮ ﺣﻤﻠﻪ ﯼ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﭼﯿﻦ ﺭﺍ ﺳﺎﺧﺘﻨﺪ
ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﺍﻭﻝ ﺳﺎﺧﺖ ﺩﯾﻮﺍﺭ ، ﺳﻪ
ﺑﺎﺭ ﺩﺷﻤﻨﺎﻧﺸﺎﻥ ﺑﺪﺍﻥ ﻧﻔﻮﺫ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺑﺎ ﭼﯿﻨﯽ ﻫﺎ ﺟﻨﮕﯿﺪﻧﺪ .
ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﺍﺯ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺑﺎﻻ ﻧﺮﻓﺘﻨﺪ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ
ﺩﺭﺑﺎﻧﻬﺎ ﺭﺷﻮﻩ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﮔﺬﺷﺘﻨﺪ
ﭼﯿﻨﯽ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺳﺎﺧﺖ ﺑﻨﺎﯼ ﺳﺪ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭ ﭘﺮﺩﺍﺧﺘﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺎﺧﺖ ﻧﮕﻬﺒﺎﻧﻬﺎﯾﺶ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﮑﺮﺩﻧﺪ
ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺍﺳﺖ.
ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺷﺮﻕ ﺷﻨﺎﺳﺎﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ : ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﻬﺪﺍﻡ ﯾﮏ ﺗﻤﺪﻥ ، ﺳﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻨﻬﺪﻡ ﮐﺮﺩ :
ﯾﮑﻢ ) ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ
ﺩﻭﻡ ) ﻧﻈﺎﻡ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ
ﺳﻮﻡ ) ﺍﻟﮕﻮﻫﺎ ﻭ ﺍﺳﻮﻩ ﻫﺎ
ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯽ ﻣﻨﺰﻟﺖ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺮﺑﯽ ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺘﺰﻟﺰﻝ ﮐﻦ ﺗﺎ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺮﺑﯽ ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ ﺧﻮﯾﺶ ﺑﺎﺷﺪ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺑﮑﺸﺪ .
ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﻣﯽ ﺍﺯ ﻣﻨﺰﻟﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﺑﮑﺎﻩ ﻭ ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﮐﻦ .
ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻮﻣﯽ ﻣﻨﺰﻟﺖ ﻋﻠﻤﺎ ﻭ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺭﺍ ﻫﺪﻑ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻩ ﺗﺎ ﮐﺴﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺍﻟﮕﻮﯼ ﺧﻮﯾﺶ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﻫﺪ . بی شک چه در طب قدیم و چه در علم نوین پزشکی همه پذیرفته اند که علاوه بر زیبایی سنگها آن ها می توانند بر بدن و روح افراد تاثیر گزار باشند. و بدین گونه بود که برای هرماه تولد سنگی در نظر گرفتند که با ماهیت اکثریت متولدین آن ماه سازگاری داشته باشد فروردین : افزایش اعتماد به نفس ،تقویت ش ت نا پذیری ،باعث تقویت انرژی های درونی فرد می شود ،تردید و دو دلی و بی ثباتی را از بین می برد، باعث تحرک و شاد شخص می شود ( از لحلاظ پزشکی برای کلیه ها و مثانه ها مفید می باشد.) "اردیبهشت : متعادل ساختن جسم و روح ،افزایش ادراکات شهودی وقدرت تمرکز ، ایجاد نبوغ، آرامش بخش ، ضد اضطراب وافسردگی ، ( از لحاظ پزشکی : برای بیماری های صرع ، قلبی ، فشار خون ، اعصاب ، اختلالات روانی و انواع دردهای معده مفید می باشد )
3- داد : به احساسات و عواطف فرد آرامش می دهد و باعث تقویت قوای جسمانی او بعد از جراحی های کوچک ،طلاق ،ضایعه دردناک مرگ نزدیکان می شود و برای فرد خوش شانسی می آورد .( از لحاظ پزشکی : این سنگ روی اعصاب و کلیه ی عضلات اثر مثبت می گذارد و بیماری های ناشی از کمبود کلسیم را بر طرف می کند ، نیروی نحیات را افزایش می دهد و ضد اضطراب می باشد . )
4-تیر : حامی مسافران - دفع احساس منفی - اضطراب و آشفتگی را از فرد بیرون می کند خصوصا برای افراد در سن بلوغ هر نوع غم و افسردگی مربوط به ش ت تحصیلی یا شنیدن اخبار ناخوشایند مثل طلاق یا مرگ و... در افراد را از بین می برد (از لحاظ پزشکی: استحکام دیواره های سر گ , تقویت چشم و درمان سرطان در مراحل اولیه , بیماری های نگی را بهبود می بخشد و بر درمان اختلالات قاعدگی اثر مثبت می گذارد , درمان دردهای موضعی)
5-مرداد: اعتماد به نفس و دلگرمی را افزایش می دهد , از گرایش افراد به سوی اعتیاد می کاهد , از این سنگ برای درمان اعتیاد استفاده می شود (از لحاظ پزشکی: این سنگ بر روی سیاهرگها و مفاصل به خصوص در افرادی که دچار نقرس هستند اثر مثبتی می گذارد و از لحاظ روانی موجب ازدیاد هماهنگی روحی انسان می شود)
6-شهریور: خاصیت شفا بخش این سنگ روی سلول های پوست , مو , ناخن خیلی تاثیر می گذارد , از ریزش مو جلوگیری می کند و سیستم عصبی را بهبود می بخشد.این سنگ درد را کاهش می دهد و برای بیماریهای مزمنی مثل روماتیسم و نقرس اثر مثبت دارد . علاوه بر آن برای درمان سرگیجه و جلوگیری از خونریزی زخم ها به کار می رود
7-مهر: طلسم خوش بختی , جلوگیری از افسردگی , ایجاد ح آرامش در فرد و تقویت انرژی بدن , درمان بیماری های معده از لحاظ پزشکی : این سنگ روی اختلالات هورمونی تاثیر مثبت زیادی دارد بخصوص شیر مادران را افزایش می دهد , این سنگ روی تیروئید هم اثر مثبت دارد و باعث می شود موانع احساس شخصی از بین برود , این سنگ روی هابات روده و معده موثر است و بر جریان خون نیز اثر می گذارد
8-آبان: بیحسی و رخوت را از بین می برد و از زایمان زودرس جلوگیری می کند , ایمنی بدن را افزایش می دهد , از لحاظ روانی هم باعث رهایی از وابستگی های روانی می شود (توصیه به زوج های جوان برای وفای به عهد بیشتر) این سنگ برای سازماندهی افکار پراکنده و از بین بردن نیروهای منفی مفید است (از لحاظ پزشکی:بیماری های ویروسی , درمان تب)
9-آذر: این سنگ حامی افراد در سفرها می باشد , جلوگیری از سقوط نشاط آور
(از لحاظ پزشکی : این سنگ بر روی عملکرد نادرست کبد اثر می گذارد و قدرت و سوی چشم را افزایش می دهد , ضد افسردگی , هابات پوستی را فرو می نشاند)
10-دی: درمان بیماری های کمردرد , پا درد , استخوان درد و همچنین دردهای ماهیچه ای و درمان استرس , اضطراب , میگرن , انواع سردرد و بیماری های عصبی
11-بهمن: ضد اضطراب و کابوس , بد خو را از بین می برد , قدرت پاک کنندگی و تصفیه نفس را دارد و انرژی های منفی را از وجود مرد می راند , مشکل تنفسی را از بین می برد , برای درمان میگرن و دردهای مفاصل مفید است
12-اسفند: این سنگ بر روی بیماری های استخوانها خصوصا راشیتیسم تاثیر بسزایی دارد , دندان ها را مستحکم می کند , تقویت انعطاف پذیری , وفق دادن با محیط پیرامون , اضطراب و ترس را از بین برده و ایجاد قدرت در فرد می کند. http://www.delbar.ir/up%20cover/tv/sargarmi/sang%20shafa%20bakhsh.jpg اتفاقی ترسناک در لحظه دفن شارون اتفاقی ترسناک در لحظه دفن شارون جنازه آریل شارون، جنایتکاری که از 14 سالگی به گروه "هاگانا" نیروی ویژه کشتار خانواده های فلسطینی برای بیرون راندن آنها ار منازلشان، پیوست و تا پایان عمر دست از ریختن خون نان سرزمین فلسطین برنداشت، دیروز در ویلا و مزرعه شخصی اش در صحرای نگو دفن شد. در لحظه قراردادن جنازه شارون درون قبر، تمام منطقه با صدای مهیبی شروع به لرزیدن کرد به طوری که مراحل دفن به علت وحشت حاضرین، برای دقایقی متوقف شد. تصاویر زیباسازی www.roozgozar.com تصاویر زیباسازی مدرسه به قول بزرگان و اساتید خانه دوم بچه هاست، حتی با نگاهی می توان به جرات گفت سرنوشت سازترین خانه برای دانش آموزان است. درباره وجود یا عدم وجود مدارس در بین کارشناسان اختلاف نظرهای زیاید وجود دراد. عده ای بر حفظ مدارس با ساختار فعلی تاکید دارند، عده ای هم به تحول ساختاری مدارس تاکید می کنند و البته برخی ها هم مثل ایلیچ و فریره اساسا مدرسه را عامل به بردگی کشاندن دانش آموزان می دانند. به هر سو مدارس نقش تعیین کننده ای در جامعه دارند و علی رغم مخالفت ها وجودی مستمر و حتیمی خواهد داشت. حالا سئوال اینجاست که این مدارس باید چه ویژگی هایی داشته باشند که خانواده ها را ترغیب کند بچه های خود را به آنجا بفرستند. در این باره بد نیست به تجربیات کشورها سری بزنیم، مثلا در هند مدرسه ای وجود دارد که از 48 هزار نفر تشکیل می شود. مدرسه ای شگفت انگیز که با سرمایه اندک و دانش آموزان کمی شروع به کار می کند و در کمترین زمان ممکن به یکی از اعجاب آور ترین مدارس در سطح دنیا تبدیل می شود. ورزشگاه پشت بام مدرسه مدرسه «مونتسوری» در هند با بیش از ۴۸ هزار دانش آموز، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین مدارس جهان است. پنجاه و چهار سال پیش، این مدرسه با کمتر از ۵ یورو وام و ۵ دانش آموز در شهر لاکنو، مرکز ای اوتا رادش آغاز به کار کرد، اما به سرعتی باور ن ی مراحل رشد و ترقی را پیمود و اکنون ۴۸ هزار ۱۴۴ دانش آموز را در ۲۰ شعبه تحت پوشش دارد. بزرگترین شبعه این مجموعه عظیم، ۷۰۰ دانش آموز را در خود جا داده است. محبوبیت این مدرسه در چیست و چگونه به چنین دستاورد آموزشی دست یافته است؟ پیشنهاد می شود به دیدن ی در این رابطه از انجمن بین المللی وایز مبادرت ورزید.
کلیپ: شگفت انگیزترین مدارس دنیا
مرتضی پاشایی خواننده ی پاپ صبح امروز 23 آبان 1393 در بیمارستان بهمن تهران دار فانی را وداع گفت.
مرتضی پاشایی از چندی پیش به دلیل بیماری سرطان معده در بیمارستان بستری شده بود.پاشایی در طی روزهای گذشته روند بهبود را طی می کرد و حتی به بخش منتقل شده بود اما به یکباره حال وی وخیم شد و حدود ساعت 10:30 امروز ( 23 آبان) در بیمارستان بهمن درگذشت و هم اکنون نیز پیکر وی به سردخانه منتقل شده است و مسولان این بیمارستان از هواداران این خواننده جوان درخواست کرده اند تا در مقابل بیمارستان بهمن نکنند.

براساس این گزارش، مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی» صبح روز یکشنبه 25 آبان ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد. «حسن توکلی» پزشک معالج این خواننده گفت: «مرتضی مبارزه سختی را با بیماری اش داشت و در حالی که از زمان تشخیص بیماری ما فقط سه ماه پیش بینی ادامه حیات را برای وی کرده بودیم، مرتضی چیزی حدود ۱۱ ماه جنگید و تا لحظه آ هم کوتاه نیامد. تیم پزشکی این هنرمند نهایت تلاش خود را در مراحل مختلف درمانی این هنرمند انجام داد و در مقاطع مختلف با پرتو درمانی و شیمی درمانی سعی در مهار سرطان داشت ولی متاسفانه اوضاع جوری مساعد نشد و سرطان به تمام بدن پاشایی سرایت کرده بود.

در این بین پدر مرتضی پاشایی در حالی که اوضاع نامساعدی داشت نیز گفت: ۱۵ آبان ماه سال گذشته بود که متوجه شدیم و سریعاً اقدام کردیم و ۲۱آبان ماه هم در بیمارستان «نیکان» مرتضی تحت عمل جراحی قرار گرفت. متاسفانه کمی دیر متوجه شدیم ولی لحظه ای درنگ نکردیم و خود مرتضی هم با نهایت قدرت سعی کرد بتواند بیماری اش را ش ت دهد. هر وقت قطعه «عصر پاییزی» مرتضی را می شنوم، یاد خاطراتی می افتم که نمی شود گفت خاطرات خوب یا بد. این قطعه را که می شنوم، به فکر فرو می روم.

وی درباره سفری که به خواسته مرتضی پاشایی در محرم امسال برای پدر و مادرش به کربلا صورت گرفت نیز گفت: هفته پیش در کربلا، من دست بر قضا یک دقیقه مانده به اذان مغرب رفتم سرداب حضرت ابوالفضل العباس، در باز شد و آنجا دیدم یک آقای منتظر ی است که اذان را بگوید. بلندگو را برای من آوردند، تکبیر و اذان را گفتم و در پایان گفتم پنج مرتبه آیه «امن یجیب» را بخوانید و برای «مرتضی پاشایی» که دوستش دارید دعا کنید و در سرداب حضرت ابوالفضل العباس همه دعا برای سلامتی مرتضی د وقتی شروع به خواند فرادا یم ی ری از ایرانی ها دورم جمع شدند و پرسیدند که مرتضی را از کجا می شناسم. من هم گفتم که پدرش هستم، برایش دعا کنید که به حق حضرت ابوالفضل انشاالله شفای عاجل بگیرد.

در این بین مادر پاشایی نیز ضمن گلایه از برخی چهره ها از انتشار ع ی که در روزهای گذشته روی صفحه شخصی یکی از خواننده ها منتشر شد گفت: برای برخی از این دوستان واقعا متاسفم که فقط برای خودنمایی آن ع را منتشر د. هرگز نمی توانم ببخشم ی را که در این شرایط ع پسرم را در آن ح بد و روی تخت آی سی یو منتشر کرده است.مرتضی پاشایی (متولد 5/20/1363) خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ فارسی است. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.

پاشایی اخیرا با وجود بیماری ترانه «نگران منی» را برای برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی اجرا کرده بود که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت.
آلبوم های «گل بیتا»، «یکی هست» و «اسمش عشقه» تا کنون از او انتشار یافته است.آهنگ نگران منی که به عنوان تیتراژ برنامه ی ماه عسل در ماه رمضان از شبکه ی سوم سیما پخش شده بود از آ ین آثار مرتضی پاشایی است.

آ ین وضعیت مرتضی پاشاییآ ین وضعیت مرتضی پاشایی
اینم آ ین ع ش تو بیمارستان
مرتضی پاشایی
مرتضی پاشایی
کنسرت مرتضی پاشایی
عصر پاییزی مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی

ستایش مرتضی پاشایی

تاریخ تولد: 1363/5/20تاریخ غروب: 1393/8/23
نخستین نقدم بر آثار جشنواره 33ام فجر قاعده اش این است که هر ساختمانی برای ب ا شدن، چند نیاز اولیه دارد. ابتدا سرمایه کافی، سپس یک فنداسیون متناسب و سپس مصالح و کارگران موردنیاز. همانطور که نمی شود با چند آجر و نیم متر پی، برجی ده طبقه بنا کرد با دو دیالوگ هم نمی شود ی 90 دقیقه ای ساخت. کاری که نیکی کریمی در آ ش «شیفت شب» انجام داده است. http://files.namnak.com/users/sf/images/sargarmi/goonagoon/9309_pics/%d8%b3%d8%ad%d8%b1-%d9%82%d8%b1%db%8c%d8%b4%db%8c-no72.jpg

داستان به همین سادگی است: «ناهید (با بازی لیلا زارع) به ناگهان نگران شوهرش، فرهاد (فروتن) می شود و فکر می کند، شوهرش دیگر مثل سابق نیست و یک جای کارش می لنگد، زاغ سیاه شوهرش را چوب می زند تا ببیند چه مشکلی برایش پیش آمده...»

در تمام طول شما بایست همچون یک مخاطب خام و بی اراده، به اجبار مقهور خواسته های کارگردان شوید. در حالیکه هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، بایست همچون ناهید دلواپس فرهاد باشید. هیچ چیزی عجیب نیست، جز چهره نگران ناهید، موسیقی نوآر و ترسناک و دوربین لرزان در دستان تصویربردار. در پلانی، ناهید که از همسر یکی از دوستان شوهرش شنیده: «فرهاد می خواهد زن و بچه اش را بکشد» ناگهان از پنجره مشاهده می کند که فرهاد با اسلحه ای به خانه آمده است، ناگهان با ح ی مایل به قبض روح به کمُدی پناه می برد و طوری وانمود می کند که انگار در خانه نیست. ناهید فقط نگران است و معلوم نیست چه چیزی در زندگی اش عوض شده.
گرچه با پیشرفت کند داستان، حوالی دقیقه 45 متوجه می شویم که فرهاد برای خوشبخت خانواده اش 500 میلیون پول را در شرکتشان جابجا کرده و همین باعث ا اجش از آنجا شده و در این سه ماه بیکاری کارهای دیگری کرده که از همسرش پنهان نگاه داشته است.

سوژه به شدت ساده و کلیشه ای است، یک شوهر بلندپرواز و گَنده دماغ و یک همسر دلسوز و نگران. یک دوگانه پرتکرار در سینمای نه ایران. همه چیز آنجا بحرانی تر می شود که اجزای یک به یک به طرز نخ نما از هم جدا چیده شده اند و از بیرون می زنند. تصویربرداری روی دست بسیار سردستی و بی قاعده است. در بسیاری از پلان ها دوربین سردرگم به نظر می رسد و استرس و عجله در تمام حرکتهای بردار خودنمایی می کند. تا جاییکه موقعیت های داخلی و آرام نیز با لرزشی سردرد آور چشمان مخاطب را می آزارد.

نورهای بسیار غیرطبیعی هستند، مثلا در بخشی از ، چهره ناهید در یک کمد بسته و تاریک همچون ماه شب 14 می درخشد و یا جایی دیگر کل خانه با نور دو شمع به طور کامل روشن می شود. کارگردان حتی نتوانسته راکورد گریم ناهید را حفظ کند. وقتی که ناهید پس از خوردن یک سیلی از همسرش در یک پلان صورتی زخمی دارد، در پلان بعد صورت سالم و در پلان بعد دوباره صورت زخمی و در پلان بعد دوباره صورتی سالم !

از این ضعف های تکنیکی که بگذریم، نامه اثر نیز به شدت نخ نما و پراشکال است. دیالوگهای سراسر ساده هستند و بی آلایش، اما به ناگهان ناهید جمله ای فلسفی را با ح ی فیلسوف مآبانه پشت تلفن به زبان می آورد: «می شه تو یک متریِ یه نفر باشی، ولی فاصله ات ازش کیلومتر ها باشه»، عمق بیرون زدگی این دیالوگ تا آنجاست که مخاطبان همگی به خنده می آیند و حتی تعدادی از آن ها برای این دیالوگ به تمس کف می زنند. گویی کریمی ابتدا دیالوگی داشته و سپس برایش ساخته است!

احساسات در تمام بدون آنکه سیر تکامل منطقی موردنیاز خود را طی کنند به مخاطب تحمیل می شوند. پایان بندی هم بسیار عجیب است و ضعف نامه را بسیار بیشتر برجسته می کند. جاییکه همه گره های لاینحل داستان به ناگهان با دو دیالوگ ناواضح در لانگ شات (که مخاطب چیزی از آن ها نمی شنود) گشوده می شود و فرهاد به زندگی با خانواده اش باز می گردد. هم با یک نمای طولانی از چهره کماکان نگران ناهید که در ماشین نشسته است و به افق زل زده است به اتمام می رسد تا کارگردان بار دیگر اثبات کند هیچ نقشه کلی ای برای این اثر در ذهن نداشته است. شخصیت ها هم در بدون هیچ منطقی شروع می شوند و هیچ کدام به سرانجام نمی رسند. از همسایه های ناهید گرفته تا دخترش، خواهرش، برادر شوهرش و مادرش. http://banifilm.ir/content/uploadimg/%d8%b4%d9%8a%d9%81%d8%aa%20%d8%b4%d8%a8.jpg

از سوی دیگر پر است از بیانیه های غیرقابل باور اجتماعی. ناهید در دیالوگی خطاب به همسرش می گوید: «این روزا گرونی و بی پولی امون همه رو بریده، هر به اندازه خودش گرفتاره»؛ یا در جایی دیگر نشان می دهد که مردم زودجوش و عصبی ایران بی هیچ دلیلی با هم دعوا می کنند. ناهید ادعای فقر دارد، ولی خانه شان بسیار اشرافی و لو است، ماشینشان هم پرشیاست. همه این ها فقر و بدبختی ناهید را غیرقابل باور جلوه می دهد. نام هم اساسا هیچ رابطه ای با خود ندارد و در هیچ کجای معنایش مشخص نمی شود.

همه این ضعفهای شیفت شب بار دیگر یک بیماری اپیدمی شده در سینمای امروز ایران را برجسته می کند. سازان بی دردی که نه مسئله دارند و نه عمق، در بهترین ح ، ذره ای فرم می فهمند و برای چند داشتهٔ کوتاه، ی بلند می سازند. اسم خودشان را هم می گذارند ساز اجتماعی. در حالیکه اصلاح ساختمانهای ویران جامعه، عمق می خواهد، نه چند تکه آجر که بدون ملات و نقشه در کنار هم چیده می شوند و ویرانه ای جدید بر ویرانه های پیش از خود می افزایند. + این نقد در فارس

کارولین ایسبِستِر، به دلیل عفونت رحم در هفتة ۲۴ مجبور به زایمان زودرس میشود به او گفته بود نوزاد ۱ دقیقه بیشتر زنده نخواهد بود ضربان قلبش در هر ۱۰ ثانیه ۱ بار میزند مادر تنها شانس خود را برای به آغوش کشیدن و حس ِ نوزادش امتحان کرد بدن سرد نوزادش را روی قفسة اش زیر پتو در آغوش کشید ناگهان گرمای تن نوزادش را حس کرد، تپش قلبش را شنید در کمال ناباوریِ پزشکان، “راشل” نوزاد خانم “کارولین” نفس کشید نوزاد زودرس که پزشکان از زنده ماندنش قطع امید کرده بودند، به خواست خُدا و عشق مادر زنده ماند

روز مادر مبارک

محبت مادرانه در دنیای حیوانات تلاش مادر برای نجات بچه اش
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک


روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
روز مادر مبارک
شبی نمیشود ازدل توراصدانکنم.................................در آرزوی وص خداخدا نکنم شبی نشد که نخوانم حاجت و عشق...........به سجده ام به قنوتم تورا دعا نکنم هردو غریبیم و هر دو ازیک درد...............قسم به شرم نگاهت تو را رها نکنم در آرزوی دو بوسه به ناز چشمانت .............................تمام زندگیم را چرا فدا نکنم؟ رها نکن دل ما را که بعد تو دیگر.............................تبسمی به غریب و به آشنا نکنم اگر زجام وجودت مرا کنی لبریز.............................به حجله گاه نیازم ببین چها نکنم یه روز میام کنار تو......تو آسمونا می شینم تو سایبون هستی و من....برای پاهات زمینم منم که بی تو میشکنم .....تو این غبار فاصله یواش یواش ش تن فاصله ها رو می بینم یروز اگه برق چشام تموم بشه خوب میدونی برای دیدن چشات ......ستاره هارو می چینم اگر سفیدم یا سیاه............. یا مثل ابر پاییزم اگر پر از بهانه ام ........ببخش منو من همینم نهان مکن غم این دل که زیر آوار است............نگو سزای سکوتم طناب این دار است به لحظه لحظه ی عمرم همیشه غم جاریست.....تمام روز و شب من تنیده درتاراست شب است و حسرت و اشک واسیرتنهائی......خمیده روح و تنم از فشار این بار است نه سایه ای نه پناهی نه لحظه ای آرام...پناه این دل خسته به گوشه ی غاراست اگرچه این غم مارا ی نمی بیند.............اگرچه شب شده اما ستاره بیدار است

به سراغ من اگر می آیید، پشت هیچستانم . پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان ، چتر خواهش باز است: تا نسیم عطشی در بن برگی بدود،زنگ باران به صدا می آید. آدم اینجا تنهاست و در این تنهایی، سایه ی نارونی تا ابدیت جاریست . خدایامن که دستم به آسمانت نمی رسد! اما تو که دستت به زمین میرسدبلندم کن... گــاهـــی خیـــــــــــال میکنم روی دست خــــــــدا مانده ام خسته اش کــــــــــرده ام خودش هم نمـــــــی داند با مـــــــن چـــــه کند... !!! بغضی غریب خلوتم را در خود پیچیده ....همچون پیچکی سمج و سکوتم را با تارهای بدآهنگش در هم ش ته و ی نمی شنود صدای این ش ت غریبانه ی مرا. ناباورانه در هاب این زخمهای کهنه میسوزم و ی نیست یامی بخشدزخم غرورم را. به من بگوئید...تا کدامین اشک باید ریخت؟........تا کدامین درد باید سوخت؟ ای لحظه های بیرحم..............ای واژه های سرکش به کدامین اشک قسمتان دهم مرا به خودم باز گردانید. ای واژه ها با من بیائید تا ببینید که من در غربت بیهودگی بودن با درد خود چگونه میسازم!! اس ام اس های دل ش ته جدید (152) نگاه خسته ی ما را ی نمی بیند دل ش ته ی مارا ی نمی بیند صدای مرگ دلم را ی نمی شنود دودست بسته ی مارا ی نمی بیند انگشت حیرت بر دهان بغض هایم مانده است نه چاهی برای فریاد دارم نه روی ناله به آسمان... به یاد ندارم در کدامین فاجعه دست های دیگری را با دست های خدا اشتباه گرفته ام که امروز اینهمه تنهایی من بی انتهاست... درد اینجاست که "درد" را نمیشود به هیچ حالی کرد خدایا ...”تنها” نگذار …دلی را که هیچ ”دردش” را نمیفهمد.. از من بجز آهی نمانده است............جز غم که همراهی نمانده است بر چشم من جز بارش اشک..................جز رفتنم راهی نمانده است بی نگاهت مهربان سجاده راگم کرده ام........ساده گویم عشق را درسایه هاگم کرده ام راز خود را گفته ام بر یک دل آیینه ای....................در میان شیشه ها آیینه را گم کرده ام من حدیث عشق را در پیچ و خمهای جنون..............در ترک دستان پر درد دعا گم کرده ام اشک را در انتظار لحظه ای لبخندسبز......................در میان دیده ی دردآشنا گم کرده ام غربت دل را رسیده نقطه ی پایان عشق...........چون غزل را در میان جاده ها گم کرده ام ت وار درد و رنجم در خیابان سکوت............در شب تاریک دل "من" را ز "ما" گم کرده ام خسته ام از انتظا ر لحظه ی دیدار تو............................فرصت دیدار را تا انتها گم کرده ام آفتاب عاطفه آزرده از باد خزان........................حلقه های اشک را در دیده ها گم کرده ام در حریم عشقبازی غفلت از ما بود و بس.............خاطرات سجده ام را با خدا گم کرده ام باید اینجا اعترافی گویم ای زیباترین..........ای خدا شرمنده ام!چون من "تو" را گم کرده ام دلم گرفته خدایانگو نمیدانی!!................................بگو که قسمت مارا چگونه میخوانی؟ بجز تو با که بگویم حدیث غربت را!!.....................به زخم کهنه ی غربت توئی که درمانی شب است و خانه ی قلبم خموش وتاریک است..........به لطف خود دل مارا چراغانی ش ته خلوت مارا نیاز غم الود...........................سکوت ساده ی ماشد هوای طوفانی نه خانه ای نه پناهی نه حرمتی اینجاست........................غبار غم برهان از من خیابانی نشان مرگ دلم را نظاره کن ای دوست.....................ز بغض شعر درونم چروک پیشانی ستاره ی شب ماشددوچشم اشک آلود..........من هستم وشب و این گریه های پنهانی ز روزگار دورنگی ز خودفریبی ها..............................غرور سبز دلم شد اسیر و زندانی به هرکجا که رسیدم نشانی از کویت......................به خاک پای تو دو دیده نورانی شب است و سجده ی حاجت وعطرودعا.................نیاز خلوت عشقم بیا به مهمانی به لحظه های گناهم که میکنم فریاد......................بخوان به عمق وجودم سرود قرآنی اگرچه خسته ی هجرم امید آن دارم.......................نگاه بخشش خود را ز من مگردانی شما حتما دنبال تاسیس مهد کوک هستید که وارد این صفحه شدید، در این جا توضیحات نسبتا کاملی در مورد مقدمات تاسیس مهد کودک و کار هایی که باید انجام دهید نوشته ایم که دانستن آن ها ضرور است پس حتما مطالب این صفحه را مطالعه بفرمایید. در مطلب موافقت اصولی را توضیح دادیم، موسس مهد کودک و مسئول فنی مهد کودک (مدیر داخلی مهد کودک) را معرفی کردیم و راهنمایی کردیم که شرایط موسس و مسئول باید فنی مهد کودک چه چیزی باشد و دوره های مربوطه که باید شرکت کنید تا مدارک را دریافت کنید را قرار داده ایم. یس-مه... سوالات مصاحبه مجوز مهد کلیک کنید
سوالات مصاحبه مجوز مهد کلیک کنید
سوالات مصاحبه مجوز مهد کلیک کنید
سوالات مصاحبه مجوز مهد کلیک کنید
jan 25, 2015 - معاون اموارجتماعی بهزیستی استان مرکزی موافقت اصولی تاسیس مهد کودک چیست؟ موافقت نامه ای است که پس از طی مراحل پیش بینی شده در دستورالعمل عمومی توسط کمیسیون ماده 26 استان بااعتبار یک ساله برای متقاضیان صادرمی گردد تا نسبت به آماده نمودن ساختمان، تجهیز و تأمین نیروی انسانی موردنیاز و ب تائیدی های لازم اقدام نماید. شایان ذکر است اعتبار موافقت اصولی یک بار به مدت 6 ماه قابل تمدید است.
این مطلب را از دست ندهید: می خواهم مهد کودک خودم را ثبت کنم!
موسس مهد کودک کیست؟ به شخص حقیقی یا حقوقی اطلاق می گردد که پس از طی مراحل پیش بینی شده موفق به دریافت موافقت اصولی و سپس پروانه فعالیت می گردد. شما به عنوان موسس مهد کودک باید دوره آموزشی موسسین مهد کودک را بگذرانید، برای اطلاع از شرایط و ثبت نام در کلاس ها روی لینک زیر کلیک کنید: ثبت نام دوره آموزشی موسسین مهد کودک جهاد ی
مسئول فنی مهد کودک کیست؟ فرد مؤنث واجد شرایطی است که از طرف مؤسس (حقیقی یا حقوقی)، به سازمان بهزیستی استان معرفی تا پس از تائید کمیسیون استان برای آن فرد پروانه مسئول فنی صادر و در مهد کودک مربوطه مطابق با این دستورالعمل انجام وظیفه نماید.
برای این که مسئول فنی مهد کودک شوید اولا باید شرایط لازم را دارا باشید دوما در دوره آموزشی مسئول فنی مهد کودک جهاد ی شرکت کنید و مدرک آن را دریافت کنید! - می خواهید در این دوره شرکت کنید ولی نمی دانید چطور ؟ روی لینک زیر کلیک کنید: ثبت نام دوره آموزشی مسئول فنی مهد کودک جهاد ی
پروانه فعالیت مهد کودک چیست؟ مجوزی است که برای شروع و تداوم فعالیت مهدکودک پس از تجهیز و تأمین و معرفی نیروی انسانی موردنیاز بااعتبار سه ساله صادر می گردد. می خواهید مهد کودک تاسیس کنید ؟ روی لینک زیر کلیک کنید می خواهم مهد کودک خودم را تاسیس کنم ! نحوه تأسیس مهد کودک و شرایط عمومی مؤسس - اعتقاد به دین مبین یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی ایران
- تابعیت ایران
- عدم اعتیاد به
- عدم سوءپیشینه کیفری
- داشتن تائیدیه صلاحیت فردی حراست
- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت برای برادران
- برخورداری از سلامت جسم و روان به تائید روان پزشک معتمد سازمان
- داشتن تائیدیه گزینش برای انتخاب اصلح
- شرایط اختصاصی مؤسس
- دارا بودن تحصیلات کارشناسی یا بالاتر
- طی دوره های آموزشی مطابق با دستورالعمل آموزشی در صورت فقدان متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر، افراد دارای مدرک تحصیلی کاردانی می توانند متقاضی تأسیس روستا مهد و یا متقاضی تأسیس مهدکودک در مناطق کم برخوردار شهری باشند. این مطلب را از دست ندهید: تعریف انواع مهد کودک ها تبصره ۱: برای اشخاص حقوقی باید حداقل دو نفر از اعضای هیئت مدیره دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باشند.

تبصره ۲: هشت سال سابقه کار مرتبط برای کارکنان بازنشسته یا باز ید سازمان بهزیستی که حداقل دارای مدرک تحصیلی دیپلم باشند معادل مدرک کارشناسی محسوب می گردد.

تبصره ۳: مؤسسین که دریک استان دارای مهدکودک فعال بوده و پروانه فعالیت آن ها دارای اعتبار است و قصد جابجایی به استان دیگر را داشته باشند فقط ازلحاظ شرایط مدرک تحصیلی مندرج در این دستورالعمل معاف بوده و مدرک تحصیلی زمان اخذ مجوز قبلی ملاک عمل خواهد بود.

تبصره ۴: متقاضیان تأسیس مهدکودک که عضو بسیج و حداقل دارای 4 سال سابقه همکاری فعال با بسیج داشته باشند (با تأییدیه کتبی از بسیج) در شرایط مساوی از اولویت اخذ مجوز برخوردارند. می خواهید مهد کودک تاسیس کنید ؟ روی لینک زیر کلیک کنید می خواهم مهد کودک خودم را تاسیس کنم ! شرایط عمومی مسئول فنی مهد کودک چه چیز هایی است ؟ - اعتقاد به دین مبین یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی ایران
- تابعیت ایران
- عدم اعتیاد به
- عدم سوءپیشینه کیفری
- داشتن تائیدیه صلاحیت فردی حراست
- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت برای برادران
- برخورداری از سلامت جسم و روان به تائید روان پزشک معتمد سازمان داشتن تائیدیه این مطلب را از دست ندهید: دوره آموزشی مسئول فنی مهد کودک جهاد ی شرایط اختصاصی مسئول فنی مهد کودک طی دوره های آموزشی مطابق با دستورالعمل آموزشی دارا بودن یکی از شرایط تحصیلی ذیل: - دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته پیش دبستانی - دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته های روان شناسی، علوم اجتماعی فقط با گرایش مددکاری اجتماعی و خدمات اجتماعی، علوم تربیتی، مشاوره و راهنمایی، مدیریت آموزشی، آموزش ابت و کودکیاری با شش ماه سابقه کار آموزش رسمی در مهدهای کودک با تائید کمیته تخصصی و یا گذراندن 100 ساعت کارورزی در مهدهای کودک با تائید بهزیستی استان. - دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر در رشته های علوم قرآنی، الهیات یا سطح حوزوی معادل با یک سال سابقه کارآموزشی در مهدهای کودک با تأیید کمیته تخصصی و یا گذراندن 300 ساعت کارورزی در مهدهای کودک. - دارندگان رتبه های اول تا سوم کشوری و بین المللی در رشته های مختلف قرآنی با دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در سایر رشته ها به انضمام تائیدیه مراجع ذیصلاح، جهت تأسیس مهدکودک قرآنی با شش ماه سابقه فعالیت و یا 100 ساعت کارورزی. - در صورت فقدان متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر، افراد دارای مدرک تحصیلی کاردانی می توانند متقاضی تأسیس روستا مهد و یا متقاضی تأسیس مهدکودک در مناطق کم برخوردار شهری باشند. - می خواهید در این دوره شرکت کنید ولی نمی دانید چطور ؟ روی لینک زیر کلیک کنید: ثبت نام دوره آموزشی مسئول فنی مهد کودک جهاد ی تبصره ۱: هشت سال سابقه کار مرتبط برای کارکنان بازنشسته یا باز ید سازمان بهزیستی که حداقل دارای مدرک تحصیلی دیپلم و چهار سال سابقه کار مرتبط برای دارندگان مدرک کارشناسی غیر مرتبط معادل مدرک کارشناس مرتبط محسوب می گردد.
تبصره ۲: مدیران مؤسس یا مدیران مهدهای کودک خصوصی که قبل از تصویب و ابلاغ ای ن دستورالعمل موفق به دریافت ابلاغ مدیریت شده اند، به شرط دارا بودن سایر شرایط مقرر، ازنظر مدرک تحصیلی مشمول مقررات این دستورالعمل نخواهند بود.

تبصره ۳: تمدید پروانه فعالیت روستا مهدهایی که روستای موردنظر ازلحاظ تقسیمات کشوری به منطقه شهری تبدیل شده باشد بلامانع بوده و مدیران مؤسس یا مدیران روستا مهد که قبل از تصویب و ابلاغ این دستورالعمل موفق به دریافت پروانه فعالیت شده اند، به شرط دارا بودن سایر شرایط مقرر، ازنظر مدرک تحصیلی مشمول مقررات این دستورالعمل نخواهند بود، مشروط به راین که تمامی دوره های آموزشی را مطابق با دستورالعمل آموزشی گذرانده باشند.

تبصره ۴: مسئول فنی (مدیر) مهدکودک تا پایان 60 سالگی مجاز به ادامه فعالیت می باشند و در پایان سن مذکور باید فرد واجد شرایط دیگری به عنوان مسئول فنی معرفی گردد.
تبصره ۵: مسئولین فنی که دریک استان دارای مهدکودک فعال بوده و پروانه فعالیت آن ها دارای اعتبار است و قصد جابجایی به استان دیگر را داشته باشند فقط ازلحاظ شرایط مدرک تحصیلی مندرج در این دستورالعمل معاف بوده و مدرک تحصیلی زمان اخذ مجوز قبلی ملاک عمل خواهد بود.

تبصره ۶: متقاضیان انتقال مهدکودک از روستا به شهر در صوت موافقت کمیته تخصصی استان (با در نظر گرفتن عملکرد مدیر روستا در زمان فعالیت و تلاش وی در جذب ک ن و این که قبل از موافقت با انتقال روستا مهد باید فرد واجد شرایط دیگری در روستای موردنظر روستا مهد دایر نماید و به عبارتی روستا مهد در روستای مذکور تعطیل نگردد) ازلحاظ مدرک تحصیلی باید واجد شرایط زیر باشند:
- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با داشتن حداقل 7 سال سابقه فعالیت به عنوان مدیر روستا مهد - دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم غیر مرتبط با داشتن حداقل 5 سال سابقه فعالیت به عنوان مدیر روستا مهد - دارندگان مدرک تحصیلی فوق پیلم مرتبط (پیش دبستانی، مربیگری و ...) و کارشناسی غیر مرتبط با داشتن حداقل 3 سال سابقه فعالیت به عنوان مدیر روستا مهد.
این مطلب را از دست ندهید: دوره آموزشی مسئول فنی مهد کودک جهاد ی شرایط عمومی مربی مهد کودک - کلیه شرایط لازم ذکرشده دربند فوق - دارا بودن حداقل 20 و حداکثر 60 سال سن
شرایط اختصاصی مربی مهد کودک - دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی یا بالاتر با اولویت رشته های مربی کودک و پیش دبستانی - افرادی که دارای حداقل تحصیلات دیپلم بوده و همچنین دارای یک سال سابقه فعالیت در مهد کودک باشند در صورت داشتن سایر شرایط می توانند مربی مهدکودک باشند. - داشتن گواهی گذراندن دوره آموزشی مطابق دستورالعمل آموزشی
ترکیب و تعداد نیروی انسانی مورد نیاز مهد کودک - یک نفر مسئول فنی به عنوان مدیر
- یک نفر مربی مهدکودک به ازای هر 10 کودک شیرخوار، 15 کودک نوپا، یا 15 کودک نوباوه.
- یک نفر کمک مربی مهدکودک به ازای هر 10 کودک شیرخوار، 15 کودک نوپا، یا 15 کودک نوباوه.
- به ازای هر 10 کودک شیرخوار یک نفر مراقب
- یک نفر خدمتگزار به ازای هر 50 کودک
- یک نفر آشپز برای مهدهای کودک تمام وقت، شبانه، شبانه روزی و ...
- یک نفر کمک آشپز برای مهدهای کودک تمام وقت، شبانه و شبانه روزی با ظرفیت بیش از 100 کودک
- روانشناس و کارشناس بهداشت به صورت وقت یک بار در ماه مدارک موردنیاز برای دریافت موافقت اصولی اشخاص حقیقی - فرم درخواست تکمیل شده موافقت اصولی
- تصویر تمامی صفحات شناسنامه
- تصویر کارت ملی
- دو قطعه ع پرسنلی
- تصویر گواهی وضعیت نظام وظیفه برای برادران (برابر اصل)
- اصل گواهی عدم سوءپیشینه کیفری
- اصل گواهی عدم اعتیاد
- تائیدیه صلاحیت فردی از ادارات اماکن
- تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی (برابر اصل)
- تائیدیه صلاحیت فردی از حراست
- اصل گواهی دوره آموزشی مطابق با دستورالعمل آموزشی این مطلب را از دست ندهید: معرفی ۱۰ مهد کودک شگفت انگیز دنیا به همراه ع (قسمت دوم) تبصره: موافقت اصولی و پروانه فعالیت برای متقاضیانی که اقلیت های مذهبی می باشند با تائید حراست سازمان و به صورت متمرکز توسط سازمان بهزیستی کشور صادر خواهد شد. می خواهید مهد کودک تاسیس کنید ؟ روی لینک زیر کلیک کنید می خواهم مهد کودک خودم را تاسیس کنم ! مدارک موردنیاز برای دریافت موافقت اصولی اشخاص اشخاص حقوقی - فرم درخواست تکمیل شده موافقت اصولی
- پروانه تأسیس معتبر از سازمان بهزیستی
- شماره ثبت از اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری
- درج موضوع تأسیس مهدکودک در اه اساسنامه
- آ ین آگهی تغییرات اساسنامه در رو مه رسمی کشور
- تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی دو نفر از اعضای هیئت مدیره (برابر اصل)
- پروانه فعالیت (حقیقی و حقوقی)
- فرم درخواست تکمیل شده پروانه فعالیت
- دارا بودن موافقت اصولی جهت اشخاص حقیقی و حقوقی
- دو قطعه ع پرسنلی متقاضی حقیقی و رئیس هیئت مدیره متقاضی حقوقی
- تاییدیه دفتر فنی و ی در خصوص مکان مهدکودک
- تاییدیه انتظامی ترافیکی در خصوص مکان مهدکودک
- تاییدیه اداره بهداشت در خصوص مکان مهدکودک
- تاییدیه مکان مهدکودک توسط کارشناس حوزه ک ن
- تصویر مدرک تحصیلی مرتبط مسئول فنی (برابر اصل)
- گواهینامه آموزشی مطابق با دستورالعمل آموزشی
- تاییدیه گزینش (مؤسس و مسئول فنی) تبصره: روستا مهدها از داشتن تائیدیه انتظامی ترافیکی و پرداخت مبلغ تعیین شده جهت صدور پروانه فعالیت معاف می باشند.
مدارک موردنیاز جهت تمدید پروانه فعالیت چه چیز هایی هستند ؟ - فرم درخواست تکمیل شده تمدید پروانه فعالیت
- تصویر پروانه فعالیت
- دو قطعه ع پرسنلی متقاضی حقیقی و رئیس هیئت مدیره متقاضی حقوقی
- تاییدیه اماکن در صورت تغییر مکان مرکز
- تائیدیه اداره بهداشت
- تائیدیه معتبر فنی و ی (روستا مهدها از ارائه این تائیدیه معاف می باشند)
- تائیدیه کمیته تخصصی در خصوص عملکرد و مکان مرکز در صورت تغییر
- تائیدیه صلاحیت فردی از حراست
- ارائه گواهی دوره ای آموزشی که مطابق با دستورالعمل آموزشی گذرانده اند
- تاییدیه ی عضویت در کانون توسعه وهم یاری مهدهای کودک استان
مدارک موردنیاز جهت دریافت پروانه مسئول فنی چه چیز هایی هستند ؟ - فرم درخواست تکمیل شده پروانه مسئول فنی
- تصویر تمامی صفحات شناسنامه
- تصویر کارت ملی
- دو قطعه ع پرسنلی
- تصویر مدرک تحصیلی مطابق با موارد ذکرشده و برابر اصل
- تائیدیه صلاحیت فردی از حراست سازمان
- اصل گواهی عدم سوءپیشینه کیفری
- اصل گواهی عدم اعتیاد
- تائیدیه صلاحیت فردی از ادارات اماکن
- اصل گواهی دوره آموزشی (مطابق با دستورالعمل آموزشی) تبصره ۱: اعتبار پروانه مسئول فنی مهدکودک دو سال است. بدیهی است تاریخ اعتبار پروانه مسئول فنی نباید بیشتر از تاریخ اعتبار پروانه فعالیت مهدکودک باشد.

تبصره ۲: چنانچه دارنده موافقت اصولی و مسئول فنی یک نفر باشند، نیازی به ارائه مجدد مدارک شخص نیست و پروانه مسئول فنی برای افراد مذکور برای 3 سال صادر خواهد شد. باز هم به شما تبریک می گوییم، شما اکنون با مراحل تاسیس مهد کودک آشنا شدید اکنون برای شما موسس و مدیر آینده مهد کودک یک پیشنهاد ویژه و رد نشدنی داریم، یک راهنمای کامل و جامع در مورد تاسیس مهد کودک آماده کرده ایم که با کلیک بر روی این لینک می توانید به آن دسترسی داشته باشید، این صفحه مخصوص خوانندگان و مخاطبان این مقاله یعنی شما آماده شده، پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا وارد شوید و از این راهنمای جامع و ارزشمند استفاده کنید. می خواهید مهد کودک تاسیس کنید ولی نمی دانید چطور ؟ روی لینک زیر کلیک کنید http://mahdyab.ir/pages/15-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%b3-%d9%85%d9%87%d8%af-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9-%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%b1%d8%af « می خواهم مهد کودک خودم را تاسیس » پیشنهاد می کنم لینک های زیر را هم ببینید، حتما به دردتان خواهد خورد چون به دنبال تاسیس مهد کودک هستید! - سرمایه لازم برای تاسیس مهد کودک - آگهی استخدام مهد کودک - مراحل تأسیس و راه اندازی مهد کودک - آیین نامه مقررات بهداشتی مهد کودک ها - معرفی ۱۰ مهد کودک شگفت انگیز دنیا به همراه ع (قسمت اول) - معرفی ۱۰ مهد کودک شگفت انگیز دنیا به همراه ع (قسمت دوم) - اگر مهد کودک دارید و می خواهید آن را در لیست مهد کودک های مهدیاب ثبت کنید اینجا کلیک کنید - لیست مهد کودک های سه ستاره تهران - لیست مهد کودک های ستاره دار - مدارک لازم برای تاسیس خانه بازی - شرایط تاسیس مهد کودک خصوصی - طرح توجیهی راه اندازی مهد کودک ثبت مهد کودک نقشه ی راه رسیدن به مجوز تاسیس مهد کودک راهنمای صفر تا صد تاسیس مهد کودک برچسب ها اخبار مهدیاب اخبار سلام
مهدکودک یه بخش تی چند ساله با مجوز یه فردی به عنوان مدیر راه اندازی شده و کار می کنه. اما کیفیت مهد رور به روز افت میکنه. مطالب مفید شما را خواندم .لطفا در خصوص استانداردهای تکمیلی دیگر که یه مهد باید داشته باشه از پذیرش نوپا تا دوران پیش دبستان به تفکیک توضیح دهید. به عنوان مثال نظافت، پذیرش کودک بیمار، نحوه دریافت مبالغ ماهانه با توجه به اینکه مکان آب برق تلفن و گاز از بودجه اداره تامین میشه ... به این نظر پاسخ بدهید zahra گفته: ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۶ سه سال سابقه مربیگری مهد کودک را دارم به نظرتون توی اموزش پرورش استخدام میشم؟ به این نظر پاسخ بدهید مهدیاب گفته: ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱ درود بر شما . آموز ش و پرورش شرایط و قوانین خودش را دارد و رشته مرتبط یکی از این شرایط هست ولی باز هم بهتر هست به خود آموزش و پرورش مراجعه کنید. به این نظر پاسخ بدهید مهدیاب گفته: ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱ درود بر شما . آموز ش و پرورش شرایط و قوانین خودش را دارد و رشته مرتبط یکی از این شرایط هست ولی باز هم بهتر هست به خود آموزش و پرورش مراجعه کنید. به این نظر پاسخ بدهید yasaman گفته: ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۳ سلام میخواستم بدونم موسس پیش دبستانی اگه مربی استخدام میکنه,شهریه ای که از نو اموزان گرفته میشه بین مربی وموسس تقسیم میشه به این نظر پاسخ بدهید مهدیاب گفته: ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴ خیر مربی به عنوان یکی از پرسنل مهدکودک حقوق می گیرد به این نظر پاسخ بدهید الهام گفته: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲ سلام برای گرفتن مجوزمهدکودک گذراندن دوره اموزشی و کارورزی برای مدیرلازم است؟ به این نظر پاسخ بدهید مهدیاب گفته: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱ بله باید دوره مربوطه گذرانده شود به این نظر پاسخ بدهید بهنوش گفته: ۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷ مگه در شرایط مسئول فنی ننوشتید جنس مؤنث باید باشه؟ پس کارت پایان خدمت برای برادران دیگه چیه؟؟؟؟ به این نظر پاسخ بدهید